Diskuse K-report » Archiv 2016 » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Libereckém kraji předcházející | další

Doprava v Libereckém kraji

dolů
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků   
 
Archiv diskuse Doprava v Libereckém kraji do 20. 06. 2016 Petrd 60 20-06-16  21:22
Archiv diskuse Doprava v Libereckém kraji do 15. 09. 2016 Otto_pospíšil 60 15-09-16  06:37
   autor příspěvek
Čtvrtek, 15. září 2016 - 08:37:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10233
Registrován: 4-2006
ad Otto Pospíšil možná vám teď úplně nerozumím myslíte to logo na čelním deklu? Případně nad předním kolem?
To není pozůstatek, to je součástí reklamy Elektrowin. Bohužel v Ústeckém kraji krajské autobusy nesmí nosit reklamy proto to bylo dáno až sem. Je to ale dost zbytečné když to v ÚK kraji jezdí mezi Kamenicí a Ústím.
Tato reklama Elektrowin je po celé republice, Jen Busline má ještě 2 a to nově na Axeru a Arway.
Ale mají to dopravci napříč českem. namátkou jezdí Sorka u Arrivy Vč,C954 u fTL, Zdaru,OAD, myslím že 20 by se jich po ČR našlo.
Jinak tento Crossway vypadal ještě v dubnu právě bez těch polepek Ústecký kraj.2L8 9456
Jen si myslím že ten vůz je zbytečně krátký na tuto linku, ale to je věc názoru. Jinak je to sice menší ale živý vůz a co vím řidiči si ho chválí.
Jen si myslím že by si linka zasloužila spíše něco jako má Osnado na linku do Liberce.

edit tak nakonec je jich 18 s tímto modrým 19 je v tomto nátěru jediný (zatím)
Elektrowin
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Čtvrtek, 15. září 2016 - 13:31:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1429
Registrován: 9-2009
Ares1
Elektrowin mi je ukradený. Předpokládám, že logo Ústeckého kraje není součástí reklamy Eletrowin, což dokládá mj. obrázek vozidla z JMK. Čili mi je záhadou, proč si dopravce na autobus dává logo kraje, který na provoz linky nepřispívá a který jim na jiných dotovaných spojích reklamu zakazuje. Když už nějaké logo kraje, pak tam jednoznačně mělo být logo Libereckého kraje, který jako jediný po svém území linku objednává.
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Čtvrtek, 15. září 2016 - 15:03:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10234
Registrován: 4-2006
ad Otto Pospíšil já se obávám že je tam právě kvůli tomu kraji. Konečně i jiné tyto reklamy mají loga krajů.
Viz Lbc kraj, Zlínský kraj na voze FTL., Kraj Vysočina u Zdaru.
Jelikož podle stanov je to neziskovka, nejedou s nima v tom náhodou kraje?

edit: když se podíváte detailněji tak nad tím logem je nápis PODPORUJE
což myslím už vše vysvětluje. Kraje prostě tuto společnost podporují a proto tam ty loga jsou.
Nevěřím že by si to tam dopravci dali jen tak aby tam něco bylo. Obvzlášť několik dopravců kteří spolu nemají nic společného.

edit 2 logo kraje už měla i 1L0 5489 1L0 5489

trošku mi dochází o co vám jde. Ale to logo je součástí té reklamy. Pokud by to vadilo pak by ten vůz nemohl opustit kraj. FTL také leží v kraji Olomouckém a má logo Zlínského, protože ten vůz jezdí mezi Prostějovem a Zlínem,OAD také zajíždí do Tábora a to už je Jihočeský kraj.

(Příspěvek byl editován uživatelem ares1.)

(Příspěvek byl editován uživatelem ares1.)

(Příspěvek byl editován uživatelem ares1.)
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Čtvrtek, 15. září 2016 - 16:53:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1431
Registrován: 9-2009
Ares1
Tak z dalších fotek je zřejmé, že existuje alternativa i s Libereckým krajem. Výrazné logo Ústeckého kraje a především v kontextu s absencí loga Libereckého kraje mi prostě přijde zrovna u této linky jako nevhodné. Obyčejný lid si všimne toho loga kraje a ví prd, co to je Elektrowin...
(Samozřejmě, zrovna na tomhle nestojí a nepadá dopravní obslužnost v kraji.[happy])
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Čtvrtek, 15. září 2016 - 17:09:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10235
Registrován: 4-2006
tak také si myslím že použití kde většina linky jde na území kraje jiného je zbytečné.
Ale jak jsem již předeslal elektrowin to v Ústeckém kraji nemá kde použít(asi v MHD by to šlo)
Ale tohle je reklama cílená na region. Škoda že si Ústecký kraj nenechal nějakou berličku aby mohl propagovat i to co jen na dálku podporuje.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
-ds-
Pátek, 16. září 2016 - 13:57:44  
Neregistrovaný host
213.192.26.58
Bohužel v Ústeckém kraji krajské autobusy nesmí nosit reklamy

já si myslím, že je více než vhodné zavést i v tomto pořádek, protože někdy už má cestující opravdu problém s tím, jestli na zastávce stojí autobus, nebo reklamní poutač.
Třeba Audis to používá i na malých busech, že jsou celé polepené, a tam to je už hodně za hranou, dle mého názoru. Ty autobusy jezdí i do Orlických hor, kde se vyskytují turisté, kteří nemusí mít vůbec ponětí o tom, že existuje něco, jako Stratos a prostě to za autobus nebudou považovat, ani když je podplatím [happy]
pokud reklamu, tak nějaké velmi malé % z celkové plochy, případně něco uvnitř, ale velmi omezeně
Pátek, 16. září 2016 - 17:02:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 302
Registrován: 2-2014
Můžou to hodit teba na zálohy, beztak jezdí pořád :D
SWAGER
Pondělí, 26. září 2016 - 15:39:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10245
Registrován: 4-2006
Pro pana Pospíšila. Po dlouhé době nemoci jsem začal jezdit do práce. Překvapilo mě kolik lidí začalo využívat ranní spoj v 5.05 do Vrchlabí. Snad až ke 20 lidem což je skoro 100% nárůst. Rozhodně bych to viděl jako pozitivum. Mluvím o lince přes Brannou. Návoz na ústí ten teď nesleduji.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Úterý, 27. září 2016 - 17:31:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1434
Registrován: 9-2009
Ares1:
Tak doufám, že trend bude pokračovat. Btw. od nového JŘ dojde na lince 963 ke změnám. Odpoledne se bude točit už jen jeden bus. JŘ se ještě "ladí", ale časy už +/- budou dle návrhu.
Cílem je zajištění návazností v Jilemnici a taky úspora autobusu odpoledne. Naopak dost dobře nejde pochytat návaznosti ve Vrchlabí (ty ale vyjdou alespoň částečně od "rychlejších" spojů přes Hrabačov).
Když to tam znáte dobře, určitě na to budete mít nějaký názor.
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Úterý, 27. září 2016 - 17:31:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1435
Registrován: 9-2009
Dále pro info:
Nová linka do Prahy z Frýdlantska
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Úterý, 27. září 2016 - 19:24:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 53
Registrován: 7-2015
K lince z Frýdlantska:
Prosím více takovýchto projektů i v jiných krajích. Velká pochvala pro objednatele, organizátora i dopravce.
Úterý, 27. září 2016 - 19:40:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 561
Registrován: 4-2013
držím palečky, ať se linka chytne[happy][auto]
Úterý, 27. září 2016 - 20:52:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3918
Registrován: 12-2004
www: Já bych lidi z Frýdlantska netrápil v úseku Liberec - Praha zbytečně dlouhou jízdní dobou...
Ale jinak[ok]
Středa, 28. září 2016 - 07:28:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1436
Registrován: 9-2009
Já bych lidi z Frýdlantska netrápil v úseku Liberec - Praha zbytečně dlouhou jízdní dobou...
To bych s dovolením vysvětlil, protože o tom se diskutovalo hodně i na pracovní úrovni. Při návrhu se vycházelo z následujícího:
1. Z Frýdlantska to bude přímým spojem přes Mladou Boleslav rychlejší než dnes. (Tedy hovoříme-li o veřejné dopravě.)
2. Rychlé spojení zajišťuje RJ. Lidé jsou na něj zvyklí. Bus ČSAD může být jako doplněk pro ty, kteří se do expresu RJ nedostanou a na dlouhou dobu dopředu je vyprodáno. A opět, i pro ně je rychlejší jet přes MB než čekat na další bus.
3. U linky přes MB lze vycházet z toho, že zde budou frekvence LB - MB a MB - Praha a na tom lze stavět. (Osobně bych se nebránil ani úpravám na l. 360 a jejímu prodloužení do Prahy z MB. Pořád mi přijde jako lepší alternativa jet pomalu, než vůbec - viz bod 2.)
4. O nějaký rychlý model dopravy Lbc - Praha se ČSAD pokoušelo před pár lety a skončilo to v zárodku (protože tím jezdilo v průměru tak 3-5 lidí).

Jsem zvědav, jak se chytnou dopolední spoje, které z Liberce i z Prahy pojedou přímo (protože pro ně se nenašel nějaký volný slot přes MB... i když s nějakými "násilnými" úpravami by to šlo asi taky).

Když se linka chytne, bude to jedině dobře. Ze všech ostatních koutů (ORP) kraje do Prahy přímé spojení už existuje a tyto dálkové linky využívané jsou.
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Středa, 28. září 2016 - 09:47:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3919
Registrován: 12-2004
Otto pospíšil: Neznám Liberecko dost podrobně. Jen jsem vycházel z předpokladu, možná mylnýho,
Že MB bude hrát velice okrajovou roli a nebylo by dobrý kvůli ní ztrácet cestující z těch silnějších vazeb .Tozn. nechat příp. zájemce přestoupit na samos. linku.
Ale třeba to bude fungovat nejlíp právě takhle.
Snad bude mít linka dobrou reklamu a čas na zabydlení se.[happy]
Středa, 28. září 2016 - 10:15:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1438
Registrován: 9-2009
Neznám Liberecko dost podrobně. Jen jsem vycházel z předpokladu, možná mylnýho,
Že MB bude hrát velice okrajovou roli a nebylo by dobrý kvůli ní ztrácet cestující z těch silnějších vazeb .

Tak na první pohled to je správná úvaha, ale on dneska nikdo neví, jak moc silný bude ten proud Frýdlantsko - Praha, zato všichni si moc dobře pamatují, že při posledním pokusu o konkurenci v expresním spojení LB-PHA si ČSAD nabilo ústa (jemně řečeno). Navíc někteří lidé mají stále v hlavě negativní zkušenosti se spojením LB-PHA v podání ČSAD Liberec z minulosti. Sice to už je doba (kolik? 10 let?), ale v některých lidech to stále přetrvává...

Uvidíme. Stále se bavíme o návrhu JŘ. (Tu Bolku jsem dopravci navrhnul a doporučil, ale nenařídil.) A až čas a provoz ukáže.
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Středa, 28. září 2016 - 14:11:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3923
Registrován: 12-2004
Napadá mě prohodit u ranních spojů v kladiva do Práglu zastavení v MB, tedy, že by zastavil až ten druhý.
Přece jen první pojede ještě řekněme ve špičce.
Hodkovice bych sejmul úplně, pokud tam nepojede zajímavá frekvence.. (ale dá se očekávat??)
Časově se možná zase tolik neušetří,i když něco ano a každá minuta dobrá a lidi nebudou mít dojem, že to staví u každé vrby[happy].
Ten "dojem cestujícího" je dnes docela důležitý, mi přijde.

Co tam má jezdit za komfortní stroje zájezdového typu ? Předpokládám, že budou s možností připojení na net a zásuvkama(?)
Středa, 28. září 2016 - 15:01:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10248
Registrován: 4-2006
Ad Otto Pospíšil děkuji za důvěru a svůj pohled vám napíšu.
Jezdím na této trase už 30 rok. Začínal jsem ještě v Šlkách ax snad budu jezdit ještě s vysoutěženým dopravcem.[wink]
Ale zpět k této lince na číslo jsem si ještě nezvykl.[lol]
Když koukám na ten návrh tak ono to vůbec není špatné. Nechci se chlubit ale ty odjezdy v 35 z Vrchlabí byli dlouhé. Což jsem říkal už před lety. Ale to není podstatné po bitvě je každý generál.
Okomentuju tedy jednotlivé spoje.
11,1,3, ok
13,5 vedeny až k nemocnici výborně [ok]
31,7, ok
15,17 ok
19 tady se pozastavím. Aby to navazovala tak ten odjezd ve 20 je zcela v pořádku. Teď trošku historie zcela nedávné. Od doby co to přešlo na Kad začal jezdit od automobilky. Poté přešlo pod turnus
Pražáků a již nešlo z oběhového důvodu najíždět k Škodovce.
Vyjednal jsem tedy v Kadu možnost přestupu z linky MHD. Nejdříve stačilo pouze řidiči nahlásit přestup na autobusáku Jilemnice,či jiné linky. Později s rozvojem Oreda už je možné zakoupit jízdenku až do cílové stanice nejen ležící v Khk Kraji tedy 499 Jilemnice. Běžně kupují i Lánov a další. Tady by bylo vhodné začít spoj už u Škodovky protože ta možnost přestupu z MHD padá. V té souvislosti by to mohlo přivést i některé lidi zpět do autobusu. Ty odjezdy v 35 to tehdy dost zařízli. Proto bych se přimlouval.
21,23,25 ok
9 nebyl by ten odjezd lepší také v 20 pro přehlednost? Nebo tomu brání nějaké přestupy nebo bezpečnostní důvody (předpokládám že to bude jezdit ústečák)
Pozdnější spoj asi nemá smysl dá se jet vlakem.
Od Jilemnice
2,8,4 ok
10 ok opět dobrý odjezd od Zš.
6 ok
30 no nevím nebylo by tady zkusit ho vést od Zš místo spoje následujícího 12.? Nebo vést takto oba. Tou dobou od těch lékařů chodí více lidí.
14,16,18,20 ok (jen snad ty odjezdy bych sjednotil)
24 chápu dřívější odjezd je-li to ústečák
22 ok
Berte to pane Pospíšil jako názor letitého cestujícího.
Měl bych ještě jednu připomínku. Před nějakou dobou sem viděl u nás ve firmě vyvěšenou jakousi objížďku.
Nebylo by od věci v případě zásadních změn jako v tomto případě dát ty vaše seznamy změn i do firem? Pochopitelně nejdou oslovit všichni ale ti nejvýznamější by šli. Ono ne všichni koukají na idol. Co si o tom myslíte?
Ostatním se omlouvám pro jiné nezajímavém příspěvku.
Ještě k lince Frýdlantsko Praha to je velmi dobrý počin chválím a věřím v úspěch.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Čtvrtek, 29. září 2016 - 20:13:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1439
Registrován: 9-2009
Zzz:
Napadá mě prohodit u ranních spojů v kladiva do Práglu zastavení v MB, tedy, že by zastavil až ten druhý.
Uvažujete logicky, ale zatímco v cca 7:30 z Liberce nejede nic na Bolku, v 9:40 ano. (Neřešitelný problém to není, ale nechtěl jsem novou linkou nějak výrazně nabořit tu stávající. A nakonec i dopravce měl zájem jet expresně.)

Co tam má jezdit za komfortní stroje zájezdového typu ?
Nemohu mluvit za dopravce, ale na našem webu a v tiskové zprávě uvedené na stránkách KÚ jsou "nápovědy"...

Ares1:
JŘ se ještě bude ladit, ale něco jsme už potřebovali pověsit na web. Variant na úpravy bylo mnoho.
Děkuji za oponenturu.[happy]
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Čtvrtek, 29. září 2016 - 21:05:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10252
Registrován: 4-2006
ad Otto P. já to také tak beru. Kdyby jste nic nevyvěsili, nemohl bych se nijak vyjádřit.
I když si myslím že jste mě trošku odbyl. Položil jsem vám v textu pár nenápadných otázek a rád bych znal váš názor zejména na konci. Navíc jsem ochoten pro tu osvětu něco udělat ne jen kecat zde u klávesnice.
V těch Vrchlabských znám kontakty které jistě dokáží nějakou souhrnou zprávu vyvěsit.
Já bych opravdu chtěl aby doprava zde měla úroveň. Vy na ní odvádíte dobrou práci o tom jsem přesvědčen.
ale vždy se dá udělat o kousek víc.
Klidně můžete napsat názory na položené otázky na mejl, konečně znáte jej.
toť zatím vše.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Čtvrtek, 29. září 2016 - 21:45:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1440
Registrován: 9-2009
Ares1:
Tak tedy:
Odjezd posledního spoje není vázán na obrat v Jilemnici, tak jsme upřednostnili přípoje "v půl". Navíc, jestli si dobře vybavuji ten oběh, tu pauzu tam je potřeba mít. Bude to obrat od Ústečáka (tam zvažujeme, že to z Ústí necháme na l. 940 a přidáme tam zastávky přes Brannou, aby to z Liberce do Vrchlabí bylo "marketingově" na jedné lince.)
O nějakém pozdějším spoji (po 20. hod.) je také uvažováno, byť se vlakem dá dostat (ale na dva přestupy). Ale to asi někdy příště... Nejdřív je potřeba prověřit potenciál. Od stolu to nechceme zavést, aby to pak nejezdilo poprázdnu tam a zpět.
Jestli máte kontakty na nějaké zaměstnavatele, tak za ně budeme rádi. Můžete mi je poslat mailem. (Technolog oblasti sice nejsem, ale rád je předám.)

Díky.[happy]
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Pátek, 30. září 2016 - 12:52:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2757
Registrován: 12-2005
Od 11.12.2016 by nově měla Arriva Střední Čechy jezdit 3 páry spojů na lince Liberec-Mladá Boleslav.
http://www.iidol.cz/files/traffic_orders/57ed415d60403/2016-17_na vrh_360_souhrn.PDF
Sobota, 15. října 2016 - 11:52:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4156
Registrován: 10-2004
Jablonecký Berkhof u nového majitele
odkaz
ICQ: 364517937 Skype: Mirek_Zika
Co já? :-)
http://110.rajce.idnes.cz/
Nesni
Sobota, 15. října 2016 - 19:09:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1135
Registrován: 6-2014
Otto_pospíšil:
Co tam má jezdit za komfortní stroje zájezdového typu ?
Nemohu mluvit za dopravce, ale na našem webu a v tiskové zprávě uvedené na stránkách KÚ jsou "nápovědy"

Tam se píše: Nová linka nemá ambici konkurovat stávající expresní lince dopravce RegioJet. Tak třeba se dočkáme nějakých normálních autobusů, možná i LE (i když to asi ne). Každopádně díky za tuto linku, snad se její provoz ještě rozšíří.

Chtěl bych se Vás zeptat na spojení Liberec-Praha pomocí linky 360 s přestupem v Mladé Boleslavi na linku 260810, konkrétně na večerní spoj, který je v prac. dny posledním spojením z Liberce do Prahy (20:25-21:30/21:35-22:30). Vzniklo vlastně nedávno, do té doby byl příjezd a odjezd v MB ve shodném čase. Byl vznik tohoto spojení záměr nebo šlo jen o minutové posuny kvůli něčemu jinému, resp. dá se počítat s případným čekáním přípoje?
Pondělí, 17. října 2016 - 18:19:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1446
Registrován: 9-2009
Nesni:
Tak jedna věc je, co se píše, druhá, co je na obrázku...[wink] Ale situace se vyvíjí. Údajně se mělo vozidlo na frýdlantských silnicích testovat tento víkend. Zda a s jakým výsledkem to proběhlo, to zatím nemám info... Až bude o věci definitivně jasno, jistě dá dopravce vědět.

Ta návaznost v Bolce byl záměr. Poslali jsme připomínku dopravci ASČ, aby zdrželi odjezd o 5 minut, a oni nám vyšli vstříc. Zda má řidič čekačku na liberečáka, to netuším. Linka 360 většinou stihne přijet včas nebo i dřív.
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Pondělí, 14. listopadu 2016 - 09:23:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1567
Registrován: 12-2007
Už nějakou tu dobu jezdí na lince Praha-Horní Mísečky bus s klimou.[ok][ok] Stížnost asi zabrala, kdo ví. Každopádně doufám, že zde ten klimatizovaný fešák vydrži i přes letní měsíce. Teď ještě wifinu a přiblížili bychom se úrovni služeb roku 2008.
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Pondělí, 14. listopadu 2016 - 11:57:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10306
Registrován: 4-2006
Ad úpa měl by.
Proto sem vás vyzýval ke stížnosti. Tady to totiž nevyřešíme.
Jsem rád že jste to udělal. Současné vedení potřebuje otevřít oči.

(Příspěvek byl editován uživatelem ares1.)
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Úterý, 15. listopadu 2016 - 15:21:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1571
Registrován: 12-2007

Dokumentačně fotografie z linky Mísečky-Zlaťák ze soboty 8. října 2016
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Špindl
Sobota, 19. listopadu 2016 - 14:20:22  
Neregistrovaný host
90.178.6.187
kontrastně z léta[wink]
Petr_hradecký
Středa, 30. listopadu 2016 - 22:23:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 516
Registrován: 4-2015
Liberec prý nezvládá "přívaly" sněhu. Ale podle videa tam je polovina toho, co směrem Branná, Vrchlabí, Špindl. Osobně zkouknuto.
odkaz na iDnes
Edit: Média vytvářejí paniku, tady live-webky z Liberce:
odkaz
A takhle vypadají skutečné přívaly sněhu: odkaz na video

(Příspěvek byl editován uživatelem petr_hradecký.)
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Liberečák2
Neděle, 04. prosince 2016 - 20:59:24  
Neregistrovaný host
88.101.95.19
Vize přestavby libereckého nádraží
Čtvrtek, 15. prosince 2016 - 13:18:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4062
Registrován: 12-2004
Jak se daří new lince do Prahy?
Zrušil se nějaký spoj z jiné linky,kvůli té nové?
Pondělí, 19. prosince 2016 - 22:24:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1454
Registrován: 9-2009
Jak se daří new lince do Prahy?
To chce chvíli počkat na první výsledky.

Zrušil se nějaký spoj z jiné linky,kvůli té nové?
Je to popsáno tady. Změny se týkaly linek 650 a 651. Snažil jsem se nějaký prostor udělat, ale nejde o nic zásadního. Jen zkrátka místo některých regionálních spojů jede dálkový ve stejném nebo podobném čase.
Nějaké další změny by si to zasloužilo i mezi Libercem a Frýdlantem, ale na to dojde v momentě, kdy budeme přesvědčeni o tom, že se linka uchytila v těchto časech. Nechci si dělat z lidí legraci a mávat jízdním řádem sem tam.[happy]
"Usínal jsem s pocitem, že celý svět je v pr.... Když jsem se ráno probudil, tak jsem ten pocit měl dál. Asi neumím spát." (Jan Werich)
Pátek, 23. prosince 2016 - 23:30:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10377
Registrován: 4-2006
Přání do nadcházejících svátků.
Pro všechny i pro ty co mě nemusí.....

pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam