Diskuse K-report » Archiv 2016 » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Moravskoslezském kraji » Archiv diskuse Doprava v Moravskoslezském kraji do 06. 12. 2016 předcházející | další

Archiv diskuse Doprava v Moravskoslezském kraji do 06. 12. 2016

dolů
   autor příspěvek
Středa, 02. listopadu 2016 - 13:17:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6092
Registrován: 2-2006
Krnov, autobusové stanoviště


Hafan
Středa, 02. listopadu 2016 - 14:39:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 129
Registrován: 12-2010
Malý_fotograf: Karvinského určitě ne... [nene]
Čtvrtek, 03. listopadu 2016 - 14:19:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3308
Registrován: 11-2004
Toto zjevně opětovně změnilo majitele.

K tomu ostatnímu se snad ani nemá cenu vyjadřovat, typická fraška vzor ČSAD Frýdek-Místek ... [crazy][crazy][crazy] Zmatky, zmatky, zmatky.
Kolikrát se do kříže přepisovalo to oznámení, 2x, 3x? Týden po zahájení akce a až po příspěvku na Kčku, vážně skvělý. [crazy]

A když už se tu rozebírají ty vyřazené vozy, podle mého je někdy od prázdnin v čoudu i ta nevykulená C 9,5 - mám pocit že jsem ji viděl z dálky někdy v tu dobu u Gansy. A 544 má jednu z těch smrtelných nemocí - v tomto případě odšroubovanou Mijolu a tudíž zřejmě nebude dělat zálohu ani v Hranicích, ani nikde jinde.

Ostatně když nedávno stála před nádražím ta pojízdná výstavka co vypadala jako by se na tom učili učni -6. ročníku střední pomocné školy, spíše to vypadalo, že by ty vozy patřily do kategorie NEJHORŠÍ TROSKY PROVOZOVANÉ V OSOBNÍ DOPRAVĚ a ne na silnici!

Asi to bude chtít zveřejnit nějakou tu vlastní studii a uvést věci na pravou míru, asi jako fakt, že C 954E lze potkat prakticky na jakékoli příměstské lince a další pohádky Stabusí babičky. [lol]
» Bezva. Je vidět, že pokrok do horoucí prdele nelze zastavit a že líp už bylo. «
Malý_fotograf
Čtvrtek, 03. listopadu 2016 - 19:21:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6072
Registrován: 5-2002
Hafan: Hmm tak jsem to překontroloval a Třinec by měl být to správné město. [happy]
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Pátek, 04. listopadu 2016 - 07:44:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 157
Registrován: 11-2012
Dneska v Orlové, jsem zvědav zda to ještě rozchodi [sad]


(Příspěvek byl editován uživatelem lukas5.)
Středa, 09. listopadu 2016 - 20:21:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 102
Registrován: 7-2015
Vypádá to, že OSB 62-83 už dojezdila [smrt] a na turnuse jí nahrazuje 2T1 7442
Čtvrtek, 10. listopadu 2016 - 16:21:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3587
Registrován: 6-2008
Ohl : 20.10. 8522
No a další cestující zřejmě ubudou od prosince. Možná...
Přibudou totiž další přestupy...
Ale tak prý je to lepší. Jet déle, nervovat se že mi to ujede...

Pro Třanovice budou sice jak jsem byl informován zachovány připoje na současné autobusy co nyní jezdí bez přestupu a některé autobusy 443 pojedou až z a do Těrlicka. Ty směnovní...

No nejsem z toho návrhu JŘ příliš chytrý. Myslím Těšínsko...
Až zaměstnanci Arcelor Mittal zjistí, že přijedou linkou 444 do Havířova na AN vždy v X:46 a autobusy do Třanovic jim v X:45 odjedou...

Snaha učinit JŘ Těšínsko že strany Kodisu jistě je velká. Zejména po těch propadácích Jablunkovsko a Karvinsko. Jak se změnilo naštěstí Jablunkovsko k lepšímu a také návrh Karvinska([wink]), tak v tom Těšínsku jsou i přes výrazné zlepšení stále botičky a...
No uvidíme...

Já jen dodám, že jsem za poslední rok kvůli Těšínska byl tři krát v Třanovicích a sešel jak s jedním zástupcem obce, tak vždy i s 20-30 občany. Sice mě to i něco stálo financne ta posezení s místními občany, ale i díky tomu mám dostatek emailové komunikace od nich s krajským úřadem. Tož uvidíme jak to bude vypadat ten úplně finální návrh. Tomu skoro úplně finálnímu co jsem viděl stále něco chybí...

Věřím, že to dobře dopadne... [happy]
A botičky zůstanou jako kostlivci ve skříni někde v Ostravě, kde Kodis sídlí... [wink]
Čtvrtek, 10. listopadu 2016 - 16:34:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 357
Registrován: 11-2008
Nevím jestli je to novinka nebo je to delší dobu, ale ODISku lze využít i na linkách MHD Karviná zatím jako elektronickou peněženku.
A od 11.12. dochází k zařazení MHD Karviná do ODIS. Zdroj: přepravní kancelář.
http://omsi-addons.hys.cz/
--------------------------
Moje tvorba do OMSI
Čtvrtek, 10. listopadu 2016 - 19:32:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1944
Registrován: 1-2005
Dopravní podnik dostal zelenou
"MHD zdarma" ve Frýdku-Místku ... a okolí.
Pátek, 11. listopadu 2016 - 18:59:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 358
Registrován: 11-2008
Měl bych dotaz k novojičínské provozovně Arrivy. Zajímalo by mě z kolika míst jsou vypravovány autobusy na linky. Vedle hlavního provozu v Novém Jičíně vím jen o menším provozu v Kopřivnici. Existují ještě další provozy?

A mimochodem, věděl by někdo zda se integrace do ODISu dotkne i MHD v Orlové?

(Příspěvek byl editován uživatelem Dalibor.)
http://omsi-addons.hys.cz/
--------------------------
Moje tvorba do OMSI
Úterý, 15. listopadu 2016 - 09:50:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3779
Registrován: 8-2005
Dalibor: Prakticky veškerá větší města v rámci bývalého okresu Nový Jičín. Takže tedy Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Fulnek, Odry, Bílovec, Studénka atd.
Dálkaři na cestách - Stránky věnované autobusům na pravidelných dálkových linkách
Úterý, 15. listopadu 2016 - 12:26:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 359
Registrován: 11-2008
Fulnek, Odry a Studénka? Kde tam parkují?
http://omsi-addons.hys.cz/
--------------------------
Moje tvorba do OMSI
Úterý, 15. listopadu 2016 - 18:27:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6616
Registrován: 5-2005
Dalibor: K 11. 12. se integrace dotkne pouze MHD Karviná.
Středa, 16. listopadu 2016 - 23:46:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8556
Registrován: 12-2009
Ic540
Jak se změnilo naštěstí Jablunkovsko k lepšímu
No uvidíme. Zatím je vidět plno prázdných míst v busech a parkoviště nestíhají...
Chtělo by taky přidat nějaké zastávky. Není normální, aby třeba v Návsí byla jen jedna zastávka v hlavním směru. To samé víceméně i Jablunkov, když nepočítám Sanatorium. Tak se cestující nepřitáhnou.
Čtvrtek, 17. listopadu 2016 - 13:02:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3598
Registrován: 6-2008
Ohl.: [ok]
Jo to jsme probírali spolu a je to pravda. No setkal jsem se už s tolika starosty na Jablunkovsku no s tím z Návsí ne. Je třeba v novém roce začít pěkně od podlahy. Proč ne třeba tady... [happy]

Chtělo by taky zjistit kdo stojí za tím přestupováním díky tomu jak jsou nastavené ty výběrové řízení na dopravce. Pak musí vždy vzniknout paskvil a lidé ubývají v dopravě jak i ty popisuješ.

Je tedy rozhodně třeba na to poukázat. Je mi v tom případě líto našeho koordinátora dopravy. Protože on pak ty přestupy musí posvětit JŘ, který nutí lidi přestupovat.
Přitom tam pracuje většina schopných a poměrů znalých lidí... [ok]
V posledním železničáři je rozhovor s panem Stejskalem z vedení Kodisu. Škoda jen, že když už ten článek vyšel, že tam nebylo víc o připravovaných změnách a nějakých novinkách. Snad příště. Přesto dávám palec [ok]
Zdenek 008
Čtvrtek, 17. listopadu 2016 - 20:30:24  
Neregistrovaný host
88.146.128.1
Už jsem s tím otravoval v sousední středomoravské diskuzi, tak ještě zde, neboť se to týká zejména MSK

Linka ValMez - Opava- Bruntál -Jeseník končí
Pátek, 18. listopadu 2016 - 09:32:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8558
Registrován: 12-2009
Za jak dlouho to ten bus ujel a jaké byla obsazenost z Rožnova do Jeseníku?
Podle idosu:
S čtvrthodinovým přestupem v Ostravě to trvá 4:30.
Vlakem v průměru kolem 4:10 s dvěmi či třemi přestupy.
Pokud tím busem nejelo v celé délce aspoň 20 lidí, nevidím důvod, proč by se mělo jezdit bez přestupu.
Kvůli třeba třem lidem. To myslím i obecně. Nelze jezdit odevšad všude bez přestupu.
Pátek, 18. listopadu 2016 - 09:44:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8559
Registrován: 12-2009
kdo stojí za tím přestupováním díky tomu jak jsou nastavené ty výběrové řízení na dopravce. Pak musí vždy vzniknout paskvil a lidé ubývají v dopravě jak i ty popisuješ.
Ubývaní má svědomí počet aut v rodině, cena benzínu a až poté přestupy a JŘ. To prostě jinak na silnici nebude, ten bus stojí v koloně úplně stejně. Když už mít stejné trable, tak je to pohodlnější v autě. Tak uvažuje skoro každý...
Busy obecně se musí také tam, kde se změnily poměry, na toto reagovat. Tj.přípoje na vlaky a přidávání zastávek tam, kde se postavily nové domy atd.- prostě kde žijí potenciální cestující, kteří dnes nebudou chodit kilometr na zastávku, ale pojedou autem buď rovnou do cíle nebo aspoň k nádraží nebo k jinému P+R na okraji města.
Samozřejmě, cena musí být přijatelná.
Pátek, 18. listopadu 2016 - 10:17:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1945
Registrován: 1-2005
Vlakem v průměru kolem 4:10 s dvěmi či třemi přestupy.
Uhlí nevadí ani 10 přestupů, tak proč to vadí cestujícím? Je třeba všechen substrát vozit stejným způsobem. Pak to bude jediné dokonalé, efektivní a v případě lidí asi i prázdné [crazy]
"MHD zdarma" ve Frýdku-Místku ... a okolí.
Zdenek 008
Pátek, 18. listopadu 2016 - 11:02:48  
Neregistrovaný host
213.175.45.4
Ještě vzpomínka a pár postřehů k tomu rušenému spoji, zhruba před 15 lety jsem skoro pravidelně jezdíval od jara do podzimu nedělním spojem ze Zlatých Hor do Bruntálu. Od Zlatých Hor si většinou nebylo kam sednout a za Vrbnem někdy i kam stoupnout. Studenti většinou mířili do Bruntálu, Horního Benešova a Opavy. Postupem času se snižováním počtu studentů na SŠ se počet cestujících zmenšoval. Tuto trasu ještě téhož času zajišťovalo ČSAD Ostrava později Connex s linkou, která ráno vyjížděla z Jeseníku a odpoledne se naopak vracela. Ta byla zrušena už před pár lety.
O víkendech směrem na Jeseník cestovalo z Bruntálu velmi málo lidí, často by se dali spočítat na rukách jedné ruky, zejména mimo letní sezonu. Čili ukončení spoje ve Vrbně bylo asi logické.
Dalším hřebičkem do rakve je i souběh s jinými linkami skoro ve stejných časech: např. z Bruntálu do Vrbna ráno míří i místní linka, z Vrbna do Jeseníku jede o půl hodiny dříve Přerovák, odpoledne např. je mezi Bruntálem a Opavou souběh s ostravskou linkou..

Letos zanikla i linka Ostrava - Praha (ČSAD Ústí n. O.), která se mi zdála více obsazená, než tento spoj. Z mého pohledu je škoda, že zaniklo poslední přímé spojení Bruntálska s Jesenickem, ale když není zájem, nedá se nic dělat.
Pátek, 18. listopadu 2016 - 12:47:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8562
Registrován: 12-2009
ale když není zájem, nedá se nic dělat.
Tak nějak. Něco jiného je ,když zájem je a spoj nejezdí nebo jen s přestupy. Tato situace opravdu lidi odrazuje je na objednatelích, i dopravci, aby tyto situace měli pod kontrolou a reagovali na ně.

Uhlí nevadí ani 10 přestupů, tak proč to vadí cestujícím? Je třeba všechen substrát vozit stejným způsobem.
Uhlí většinou nikde nepřestupuje, když cestuje z místa A do B. Jen poskakuje v obou místech, což by se dalo přirovnat k cestujícícmu, co navštíví pokladnu, ,čekárnu a bufet před a po jízdě. Tudíž tento příklad není moc dobrý.[wink]
Co je lepší-jeden spoj denně s delší dobou jízdy nebo více spojů s přestupem s kratší dobou?
Ano, vždy bude někdo, kdo neumí cestovat a bez přímého spoje nikam nedojede. Bohužel, toto není argument pro přímé linky odkudkoliv kamkoliv, HROMADNÁ doprava takto nefunguje na celém světě.
Nebo snad provozujete linku Bukovec-Lomná?[proud] Prostě těch pár lidí, co by takto cestovalo, si těch v průměru 10minut počká v uzlu na přestup - a je to tak správně.

Konkrétně tam, kde to máte na povel, by nové zastávky zájem o použití busů zvýšily( i bez přímých spojů).
Neděle, 20. listopadu 2016 - 08:33:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6121
Registrován: 2-2006
Město Albrechtice, autobusové stanoviště


Garfield
Neděle, 20. listopadu 2016 - 23:26:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11996
Registrován: 10-2004
Včera večer zavítal do Karviné partybus, dokumentační foto:
Pondělí, 21. listopadu 2016 - 13:48:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 24
Registrován: 1-2011
Lidičky v Havířově se bude prohanět Scania bus sice nevím proč tento exot ? ale budíš .Ted je vystaven na Veletrhu Praha 2016 viz.http://www.buspress.eu/dnes-je-sobota-a-na-czechbusu-pokracuji-da lsi-pripravy/
Pondělí, 21. listopadu 2016 - 15:34:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10309
Registrován: 4-2006
No zajímavé oživení.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Metro12
Pondělí, 21. listopadu 2016 - 16:44:42  
Neregistrovaný host
82.84.22.42
Kolik autobusů Scania má v plánu koupit 3ČSAD? Proč vlastně došlo ke koupi tohoto busů? Nebo Scania má konečně v plánu vstoupit na českém trhů městkých busů? To by bylo jen dobře. [happy]
Pondělí, 21. listopadu 2016 - 17:09:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 321
Registrován: 2-2014
Tak scania na českém trhu je, je jen na zákazníkovi, jestli jí koupí či ne. Já by řekl, že mnohem lepší jak sory a Iveca
SWAGER
Pondělí, 21. listopadu 2016 - 18:27:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 110
Registrován: 11-2014
Budou 2 kusy,
http://www.cs-dopravak.cz/zpravy/2016/11/21/prvn-plynov-autobusy- scania-pro-sad-havov

Za mě super [happy] škoda, že jich není víc.
Solaris Urbino 12 7753 DPO [jidlo]
Pondělí, 21. listopadu 2016 - 19:44:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1088
Registrován: 6-2009
Nikde není řečeno, že to budou poslední vozy. Ono to připomíná trošku plynutí do tváře SORce. Že ty křápy se nebudou odebírat věčně.
Pedris2
Úterý, 22. listopadu 2016 - 18:16:05  
Neregistrovaný host
81.200.56.55
První velká zakázka na elektrobusy. Po Třinci bude jezdit deset perunů
Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/v-trinci-budou-jezdit-elektrobusy-d5k-/ eko-doprava.aspx?c=A161122_065747_eko-doprava_suj
Čtvrtek, 24. listopadu 2016 - 22:07:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 361
Registrován: 11-2008
Linka 443 bude od nových jízdních řádů vedena některými spoji až z/do Těrlicka a dochází i ke zrušení nočního páru spojů na této lince. Navíc dochází na území Karviné , Havířova a Orlové k zavedení zastávek na znamení.
http://omsi-addons.hys.cz/
--------------------------
Moje tvorba do OMSI
Pedris2
Pátek, 25. listopadu 2016 - 11:19:42  
Neregistrovaný host
81.200.56.55
Něco ke změnám na Českotěšínsku.
"Linky, které dříve směřovaly až do Ostravy (č. 735 a 752) resp. do Orlové (č. 732) jsou nově ukončeny již v Havířově s možností přestupu na další autobusovou nebo železniční dopravu. Pro spojení oblastí Třince a Českého Těšína s Ostravou je prioritně určená páteřní železniční doprava."
To znamená platit dvakrát, nebo jezdit rovnou vlakem. To zase vymyslel inteligent.
A vypadá to, že pro Arriva Morava, zůstala jen městská doprava v Třinci a Těšíně. To si zase někdo pěkně nahrabal při tom výběrku.
Bylo to opravdu nutné, dělat výběrové řízení? Vždyť to tady fungovalo, a od loňska je tady jen chaos, a bude ještě větší.
Pátek, 25. listopadu 2016 - 11:39:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10312
Registrován: 4-2006
ad Pedris ano povinností kraje je uspořádat výběrová řízení.
A kdo se napakoval? Máš pro to nějaké důkazy nebo to jen tak pouštíš jako větry?
Arriva prostě prohrála. Asi by měla hledat chybu u sebe proč tomu tak je.
Potenciál na výhru měla. Pomíjím že podmínky pro Vř daná státem jsou hloupá.
Ale hloupá jsou pro všechny stejně.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pedris2
Pátek, 25. listopadu 2016 - 14:02:17  
Neregistrovaný host
81.200.56.55
Ares1: Ano pouštím to jen do větru, ale za bývalého hejtmana Nováka, bych se nedivil ničemu.
Arriva prohrála, protože patrně nenabídla nejnižší cenu, jak bývá zvykem, ale to už je na jinou debatu.
Mě šlo hlavně o to, že budou zrušeny přímé spoje Jablunkov/Třinec/Těšín - Ostrava, a bude nutné buď přestupovat a platit navíc, nebo jezdit pouze vlakem. Což, vzhledem k ekologii se jeví jako skvělá myšlenka, ale praxe je poněkud jiná.
Pátek, 25. listopadu 2016 - 14:27:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3326
Registrován: 11-2004
Pedris2:
"... ale praxe je poněkud jiná."
Ty naděláš, tak zase přibude pár [auto][auto][auto][auto][auto], šáák cóóóó ... stejně je lepší vozit vzduch než lidi. [andel]

A to se raději nekoutejte na JŘ MHD ve FM ... [proud]
» Bezva. Je vidět, že pokrok do horoucí prdele nelze zastavit a že líp už bylo. «
Pátek, 25. listopadu 2016 - 17:16:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10314
Registrován: 4-2006
"Arriva prohrála, protože patrně nenabídla nejnižší cenu, jak bývá "
tady nejde o žádný zvyk to milý zlatý určuje zákon. A to neovlivní žádný hejtman či jiný osel.
"a bude nutné buď přestupovat a platit navíc, nebo jezdit pouze vlakem."
a co takhle si koupit jízdenku krajského systému a jet s ní jak vlakem či busem.?
apropo kolik lidí jelo z Ostravy do Těšína busem?
dokonce ti řeknu že já bych jel vlakem je to asi i značně rychlejší.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pátek, 25. listopadu 2016 - 20:08:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 244
Registrován: 8-2006
Dalibor: Noční spoje byly z linky 443 převedeny na linku 441, což je určitě krok vpřed. Tyto dva páry nočních spojů obsluhují navíc zastávky Karolina/Hotel Palace a ÚAN. Přeprava v úseku Hranečník - ÚAN je vyloučena. Další změnou je omezení víkendových spojů na lince 440, které jezdily téměř prázdné.
Pátek, 25. listopadu 2016 - 20:15:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 245
Registrován: 8-2006
Ares1: Z centra Českého Těšína určitě téměř každý volil vlak, ale třeba z částí Mistřovice a Stanislavice určitě většina lidí jezdila autobusem; jsou to však dohady.
Pátek, 25. listopadu 2016 - 21:24:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1946
Registrován: 1-2005
Pedris2: Moravskoslezský kraj je jedním z nejtransparentnějších úřadů, které znám. Ti zveřejňují snad i počty rolí na záchodech. Takže si své hloupé plky nech příště raději od cesty. Kdybys místo plkání raději věnoval chvilku hledání, tak třeba dojdeš k těmto údajům:

ARRIVA MORAVA a.s. 29,75
ČSAD Havířov a.s. 29,62
ČSAD Karviná a.s. 30,59
ČSAD Vsetín a.s. 33,99
"MHD zdarma" ve Frýdku-Místku ... a okolí.
Sobota, 26. listopadu 2016 - 03:18:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3599
Registrován: 6-2008
Přestupování v Havířově je určitě krok zpět.

Ale chyba už je v tom, že se soutěží oblasti tak nešťastně, že se vždy na hranici přestupuje.
Celé se to dalo vymyslet jinak. Příklad návrhu JŘ uvedu později.

Někde kde se přestupuje např. na metro co jede každých pár minut je něco jiného. Než když se je třeba spolehnout na přestup u prostřed trasy.
Ujede li totiž z nějakého důvodu připoj v Havířově, tak se čeká pak hodinu ne li dvě.

Jak píše Robin, ne každý jede do Těšína centra nebo na přestup dál. Ale vyjma jmenované místa i třeba ten kdo bydlí nedaleko nemocnice či divadla, pojede raději autobusem bez přestupu.
Sobota, 26. listopadu 2016 - 05:22:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10315
Registrován: 4-2006
IC540 to chce ovšem pracovat s daty. Kolik jich jede opravdu z Ostravy do těch místních částí?
I přestupy se dají vyřešit docela dobře.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pedris2
Sobota, 26. listopadu 2016 - 17:40:22  
Neregistrovaný host
81.200.56.55
Tak pardon, že jsem něco napsal. Jsem jen zvědavý, jestli jsou ty Havířovské Sorky také takové plasťáky, jako ty Vsetínské. Ty plasty smrdí ještě teď. V Ivecu to tolik cítit není, ale ty Sorky, to je síla.
A jestli mají také klimu. Pokud ne, tak to nebude o nic lepší než teď s Arrivou.
Sobota, 26. listopadu 2016 - 19:05:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10316
Registrován: 4-2006
pochopitelně klimu mají(podmínka kraje)
Jistěže jsou stejné jako Vsetínské až na pár drobností.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Pedris2
Sobota, 26. listopadu 2016 - 20:03:30  
Neregistrovaný host
81.200.56.55
Ares1: Těch pár drobností, by měly být například vysoké sedačky, oproti těm Vsetínským, a to chválím. Naštěstí nový jízdní řád se v podstatě nezměnil, zřejmě poučení z loňska, když dělali jízdní řád pro Jablunkovsko, takže alespoň budeme mít v Třinci různobarevné busy, tří dopravců. [biggrin]
Sobota, 26. listopadu 2016 - 20:14:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10317
Registrován: 4-2006
ano ty sedačky. To byla Vsetínská minela.
pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Sobota, 26. listopadu 2016 - 21:40:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1930
Registrován: 1-2007
Sobota, 26. listopadu 2016 - 22:26:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1931
Registrován: 1-2007
Hm, staré autobusy:
https://polar.cz/zpravy/novojicinsko/novy-jicin/11000004676/stare -vozy-by-mohly-nahradit-elektrobusy
http://seznam-autobusu.cz/dopravce/technicke-sluzby-mesta-novy-ji cin
Ale hlavně, že tu budou jezdit jejich následovnící...jen mladší [happy]
Neděle, 27. listopadu 2016 - 00:30:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8580
Registrován: 12-2009
Přestupování v Havířově je určitě krok zpět
Ono je to podobné, jako u toho rušeného busu z Rožnova do Jeseníku.
Celou délku linky 752 absolvuje jen nepatrné % cestujících. Řekl bych, že linka je zbytečná i mezi Těšínem a Jablunkovem.
Pro většinu z těch Stanislavic a dalších sídel po cestě stačí, když končí v Havířově, byť by uvítali, kdyby nekončila na AN, ale někde v centru. A z Havířova už jezdí tuny těch 44x do Ostravy.
Neděle, 27. listopadu 2016 - 16:36:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 283
Registrován: 8-2013
Prý staré autobusy dosluhují.Třeba u nás některé C954E mají najeto už skoro milion a ani to není poznat,šlapou stále jak za mlada.Nebo naopak některé 954 mají najeto ani ne 300tisíc.Jsou sotva zajeté,ale i tak musí do šrotu nebo pryč.Co se dá dělat...
Jejich revírem jsou vesnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou uživatelé čínských mopedů,skůtrysti a simsoňáci, muži v garážích na nich pracují ve dne v noci, jejich úkolem je dráždit Veřejnou bezpečnost=PIONÝR

*********************** ESMERALDA (2003-2015) ***********************
Čtvrtek, 01. prosince 2016 - 15:36:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1478
Registrován: 10-2003
SORky jedoucí do Českého Těšína



Někdo čte na záchodě noviny, já čtu K-Report.
Pátek, 02. prosince 2016 - 14:12:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 25
Registrován: 1-2011
Havířovský zelenáč bude mít v Karviné bratříčka


(Příspěvek byl editován uživatelem vrba88.)
Pezos
Sobota, 03. prosince 2016 - 08:10:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 367
Registrován: 4-2014
Nové zastávky na znamení na Karvinsku a Havířovsku od 11. prosince 2016
Pezos
Sobota, 03. prosince 2016 - 08:45:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 368
Registrován: 4-2014
Mimochodem, ROPID zveřejnil informace o vánočním provozu. KODIS pořád nemá ani jízdní řády, které začnou platit za týden [uhoh]
Sobota, 03. prosince 2016 - 11:01:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 546
Registrován: 11-2008
Jizdni rady jsou davno zverejneny, treba vyskocit z jeskyne
Pane tvůrčí, se vší pokorou k Vašemu dílu, Vám však musím oznámit, že mne trápíte více, než mi přinášíte radosti. Opravdu si nestěžuji na radost, kterou jste pro mne napsal doposud, ona byla nečekaná a přinesla do mého příběhu zvláštně barevné odlesky ze všech koutů, ze kterých mohla.
Kuzl
Sobota, 03. prosince 2016 - 11:50:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1457
Registrován: 9-2006
Bude si ČSAD Havířov na Českotěšínsku zřizovat nějaké zázemí (dispečink) jako to udělalo ČSAD VS nebo budou i nové linky řízeny z Havířova?
Pezos
Sobota, 03. prosince 2016 - 12:16:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 369
Registrován: 4-2014
A kde na to kodis.cz jsou zveřejněny? K čemu je koordinátor, který není schopný vyvěsit jízdní řády na vlastní oficiální web?

(Příspěvek byl editován uživatelem pezos.)
Pezos
Úterý, 06. prosince 2016 - 12:42:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 373
Registrován: 4-2014
Autobusy MHD v Třinci pojedou i do lokality za tratí

Linky 701, 710, 715 a 717 pojedou k nově otevřenému Kauflandu (to je ten tajemný "soukromý investor") v Třinci za podjezdem Via Lyžbice.
Úterý, 06. prosince 2016 - 14:13:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8608
Registrován: 12-2009
Ty busy by mohly být využitelné pro lidi, co přijedou vlakem. Pro lidi, co tam bydlí, většinou ne.
Otázka je, kde přesně je nová zastávka a zda vůbec je přístupná od nástupiště.
Pezos
Úterý, 06. prosince 2016 - 18:58:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 374
Registrován: 4-2014
Je namalována na mapy.cz. Kvůli trase Náměstí TGM -> Za tratí -> Obchodní dům se autobus nejspíš bude otáčet na přilehlém kruháči zpátky na Jablunkovskou.
Úterý, 06. prosince 2016 - 20:19:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6621
Registrován: 5-2005
Pezos: Třeba na téhle stránce?
http://www.kodis.cz/zmeny-na-linkach-odis-od-11-12-2016/