K-report
 

Ostatní modely  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Modely a modelářství » Ostatní modely « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv diskuse Ostatní modely do 20. 04. 2015Mirous60 20-04-15  09:25
Archiv diskuse Ostatní modely do 01. 11. 2015Carman260 01-11-15  11:40
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3002
Registrován: 11-2006

Odesláno Pondělí, 02. listopadu 2015 - 09:43:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Carman2: jelikož jsi ze evidentně ze Slovenska, tak Tě asi nepotěším. V Praze se konají modelářské burzy, nevím jak často. Tam údajně ten pán prodává a dá se ledasco domluvit. Já tam nikdy osobně nebyl, tak nevím. A nebo přímo kontaktovat jeho, pana Plodíka.

Nevím, nakolik je kontakt aktuální, ale zkus to:

jiri.plodik@seznam.cz
tel. 569 421 676 (večer)


(Příspěvek byl editován uživatelem mirous.)
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 361
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 03. listopadu 2015 - 11:23:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous:

Dakujem velmi pekne, vyskusam napisat, uvidim, co zistim...

PS: Inak mozno dobra sprava pre vsetkych, je mozne, ze sa modely SKODA od DeAgo objavia aj u nas... v Cechach a aj na Slovensku... v novej serii... Len si asi trocha pockame...
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3008
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 03. listopadu 2015 - 15:41:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dej pak vědět, co Ti pan Plodík napsal. Rovnou se ho prosím zeptej na cenu hotového autobusu [happy].

Jestli myslíš edici Legendární automobily, tak ať si jí nechají [happy]. Ještě, že jsem kultovky zavčas zrušil, byl bych akorát pěkně naštvanej.
Rem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 837
Registrován: 11-2008

Odesláno Úterý, 03. listopadu 2015 - 17:30:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Carman2: V nové serii? Jsem zvědavý, jestli to půjde lovit jen na stánku nebo bude možné odebírat modely "dobírkou" jako to bylo do čísla 137 první série. Píšeš, že si na to trochu počkáme, takže asi netušíš kdy se druhá serie spustí, nebo jo?

Část poruch se vyřeší přestartováním vozu. Zbytek vyřeší autogen.
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3010
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 03. listopadu 2015 - 19:44:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rem: nechci mluvit za druhé, ale osobně to typuji na toto: ( v podstatě kultovky odznovu, jen v jiném pořadí a jiných barvách)


Zdroj: modely.xforum.cz
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 362
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 03. listopadu 2015 - 19:55:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous:
Myslel som na ne... Tu je link
http://www.rcforum.ru/showthread.php?p=2668571

Rem:
Pokial ale viem, tak u vas dodavatel stratil moznost distribuovat veci od DeAgo... takze to asi pod seba zoberie niekto iny... Tazko povedat... no zevraj sa uz v stankoch objavili prve cisla...

Bohuzial u nas este nic nove nedoslo... [sad]((
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 363
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 03. listopadu 2015 - 19:57:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous:
Predbehol si ma... [happy])) Ale ak mas prve cislo, tak sam vies, ze su tam uz vyobrazene vsetky SKODA modely... Tak ja verim, ze sa k nim bude dat dostat...
Rem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 838
Registrován: 11-2008

Odesláno Pátek, 06. listopadu 2015 - 08:29:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha, to je mi novinka. Každopádně ja zatím nikde k možnosti i zmínce o tom, že legendární auta už jsou v prodeji nepřišel, ani ta informační brožura mi nedorazila. Tak jdu propadat internet, snad něco najdu.

Část poruch se vyřeší přestartováním vozu. Zbytek vyřeší autogen.
Rem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 839
Registrován: 11-2008

Odesláno Pátek, 06. listopadu 2015 - 09:41:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hm, kde nic, tu nic. Na DeAgostiny cz žádná zmínka o legendárních vozech, když to náhlodám do vyhledávače najde mi to nějaký fóra, knihu a kecy okolo ale žádnou stránku kde to objednat. Takže asi nechám legendy legendární. Zajímavý ze mi objednavkovej formulář neposílali, když jsem kultovky odebíral a mají mne v databázi.

Část poruch se vyřeší přestartováním vozu. Zbytek vyřeší autogen.
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 06. listopadu 2015 - 16:56:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rem: Ako som uz pisal, kolega mi pisal, ze v CR sa to uz objavilo v stankoch... A podla mna nekeca... lebo nejake sa uz objavili aj na AUKRE...
Objednavkovy formular ti neprisiel mozno pre to, ze toto uz bude dodavat ina firma ako kultovky... Hold Poliaci sa nedohodli v CR s dodavatelom... a bohuzial k nam to ide len cez vas, a ako som sa dozvedel, tak uz nam tu ani kultovky nechcu doposlat... [sad]((
Rem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 840
Registrován: 11-2008

Odesláno Pátek, 06. listopadu 2015 - 17:14:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Carman2: Takže to, co v srpnu a září slibovali, teď odmitají? Já jim teda ještě nepsal ohledně doposlaní těch chybějících čísel, ale to by mě hodně nas*ali, kdyby se začli vykecávat. S takovým přístupem ať jdou do [zadnice]
Na stáncích jsem ty zbývající kultovky hledal a marně, a když jsem našel tak, mi bylo řečeny, že dostávají jedno, nebo maximálně dvě čísla a ty už jsou zamluvený. Doobědnání starších čísel na stáncích taky za nula, když jsem jim to oznámil, protože to nevěděli, že je možnost to doobědnat a že si to odeberu, ani po měsící to na stánku nebylo, že prý "furt nic nedošlo...bla bla bla" přitom ty modely vycházeli co 14 dní jeden! Beztak se ti stánkaři na nějaky doobjednání vys*ali. Jsem zvědavý, jak pořídím, až jim ofiko napíšu o ten zbytek...

Mirous: Jak se Ti dostal do rukou ten objednávací papír na Legendární auta ČSSR?

Část poruch se vyřeší přestartováním vozu. Zbytek vyřeší autogen.
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 06. listopadu 2015 - 17:31:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rem: Asi tak dva tyzden dozadu som sa bol porozpravat s nasim official distributorom...
http://www.press.sk/kultovni-auta-cssr/o,a,30,90/
U nas sme teda pravdepodobne skoncili cislo 119... a podla posledneho infa od nich, je stanovisko take, ze z Polska do CR dosla len minimalna zasoba modelov, a to znamena, ze tie, ktore mali dohodnute u nas na Slovensku pravdepodobne uz ani nedojdu, a neviem ako chcu riesit predplatitelov... Uplne ma to vytocilo do biela, lebo este pred pol rokom mi tvrdili, ze pride vsetko tak ako bolo u vas... A ako sa mozes kuknut, tak u nas nevysli ani tie cisla, ako u vas... pretoze distributor z CR nam odmieta doposlat zbierku tak ako bola ohlasena...
Hold ale to je tak, ked je vsade malym napisane, ze podmienky sa v priebehu dodania mozu menit... [happy]))
Popravde, ja som vytoceny do biela, lebo uz neviem zohnat ani to, co som chcel a uz sa to teda nebude dat objednat ani u vas... [sad]((
A mam pocit, ze tento isty problem je z kolekciou Bondovych aut...
http://www.auta-jamese-bonda.cz/
Tiez nam na stranke s potesenim oznamili asi pol roka, ze kolekcia pojde az do cisla 80... a pol roka ziadne nove cislo... [sad]((
Je to proste banda... vsetky lady z kolekcie, ktore tam mali uz asi mat nebudem... [sad]((
Rem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 841
Registrován: 11-2008

Odesláno Sobota, 07. listopadu 2015 - 05:49:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Až ze mne vyprší nas*anost, napíšu Ti SZ. Možná to nakonec dáme nějak dohromady. Já na tom jsem hůře mám vše do čísla 137 takže mi chybí blbych 5 čísel... to prostě musím sehnat!

Část poruch se vyřeší přestartováním vozu. Zbytek vyřeší autogen.
Kůň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1356
Registrován: 1-2012

Odesláno Sobota, 07. listopadu 2015 - 06:09:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na Aukru, za tvrdou měnu [sad][uhoh].

Každý má právo na můj vlastní názor.
Na K-Reportu již od 09/2005.
Rem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 842
Registrován: 11-2008

Odesláno Sobota, 07. listopadu 2015 - 11:58:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To nehrozí takovej dobrodarce nejsem.

Část poruch se vyřeší přestartováním vozu. Zbytek vyřeší autogen.
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 07. listopadu 2015 - 14:03:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

REM: Co ti poviem, vies kolko modelov som uz aj ja musel nakupit za hooooodne pres cenu, len preto, ze sa mi neuslo??? [sad](( Hold, je to niekedy na slak trafenie...
Ale potom zas pride cas, ked nieco niekde kupim za oooovela menej, ako origo cena... Takze sa to vyrovna niedke... [happy]))
PS: Ohladom tej SZ, pis asi radsej na mail... to najdem skor... [happy]))
Pekny vikend
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3026
Registrován: 11-2006

Odesláno Neděle, 08. listopadu 2015 - 18:50:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rem: to není moje fotka, psal jsem tam zdroj, je to z fora modely.xforum.cz

Tady posílám odkaz i na konkrétní stránku, od které se to řeší: http://modely.xforum.cz/viewtopic.php?f=6&t=329&start=1970

Pokud se Vám to nebude zobrazovat, musíte se registrovat, ale je to velmi slušné forum bez vyskakovacích reklam atd.

Já Legendarní auta a ani kultovky nesbírám, takže v tom Vám více neporadím.

Carman: už jsi psal panu Plodíkovi?
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 367
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 08. listopadu 2015 - 19:32:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: Prave som mu pisal... Uz musime len cakat na odpoved... Snad odpise...
Rem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 844
Registrován: 11-2008

Odesláno Neděle, 08. listopadu 2015 - 20:30:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: Jo, vysvětleno. No já jak jsem psal ty kultovky sbírám a chci je mít kompletní. Na ta legendární auta kašlu, v okolí jsem to stejně nikde nezahlídl a aby to nakonec skončilo stejným fiaskem jako kultovky na to se můžu z vysoka ...

Část poruch se vyřeší přestartováním vozu. Zbytek vyřeší autogen.
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 11. listopadu 2015 - 18:19:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: Tak nakoniec neprisla ziadna odpoved ohladom modelov autobusov... [sad]((
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3040
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 11. listopadu 2015 - 19:28:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Carman:tak to je divne,treba jeste napise.
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3046
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 12. listopadu 2015 - 21:21:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak mi do sbírky přibyl tento krásný model Škody 935. Je to opravdu velmi zdařilý kousek od mladé firmy Autocult, kterou založili "odpadlíci" z firmy Premium Classixxs.


Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 369
Registrován: 5-2007
Odesláno Čtvrtek, 12. listopadu 2015 - 22:32:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: Tak to je naaaaaaaaaaaaaaaaadhera... normalne slintam... a tie ladne tvary... [ok][ok][ok]
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3047
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 12. listopadu 2015 - 22:47:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, jak je vidět, auta jsme uměli dělat, škoda, že to pak nevydrželo..

Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 370
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 15. listopadu 2015 - 13:52:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: Prosim ta, funguje ti este ten mail, co tu mas uvedeny???
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3048
Registrován: 11-2006

Odesláno Pondělí, 16. listopadu 2015 - 22:24:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Funguje,email jsem cetl,ale jsem na chalupe tak jsem jeste nestihl odepsat,nemam tu pocitac.
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 17. listopadu 2015 - 00:34:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V pohode... ked sa k tomu dostanes, tak napis... [happy])) Pekny relax prajem...
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 374
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 18. listopadu 2015 - 22:09:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak pani... nemam dobre spravy... vzhladom na zle obchodne vztahy medzi Poliakmi a Ceskou stranou... sa bohuzial kolekcie Legendarnych aut minulej ery pravdepodobne nedockame...
To znamena, ze sa mozeme rozlucit so Skodovkami... [sad] Niekoho by som... Aaaaaa skoda reci... [sad]

A aby toho nebolo malo, tak si ani ceska strana neplni zavazky voci slovenskemu predajcovi, a tym sme uplne skoncili...
Rem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 849
Registrován: 11-2008

Odesláno Pátek, 20. listopadu 2015 - 23:32:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže se nedočkáme kolekce Legendárních aut, které už se pár čísel má/mělo prodávat na stáncích, a nabízí v Česku úplně jiná firma než nabízela kultovní auta? A bylo by nějaký info proč si Poláci řekli, že to najednou zruší?

Část poruch se vyřeší přestartováním vozu. Zbytek vyřeší autogen.
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 21. listopadu 2015 - 19:13:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rem: Ja mam info len z nasej strany, a to Slovenskej... To je, ze Ceska strana odmieta na Slovensko poslat aj dohodnute modely z kolekcie Kultove auta... Dovod Ceska strana uvadza, ze pre nedostatok modelov, sa proste predaj na Slovensku zastavuje... Ale mne to pride troska ako nefer...
A inak, mozno aj koli neserioznosti Ceskeho dodavatela Poliaci zrusili spolupracu... Ale to je len moj nazor... Ako som uz pisal, tak ja viem len tu nasu stranku... Ako to je v skutocnosti medzi CR a PL... to uz musi zistit niekto iny...
Ale je to cele smutne, bohuzial...
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 22. listopadu 2015 - 18:18:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak v Polsku koncia kultove auta oficialne cislom 192, ktore ako posledne bude v predaji v stankoch 27.01.2016... model FIAT 1500...
Ostava im uz len Zlota kolekcja... a tam zatial nikto nevie kolko cisiel bude...
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 22. listopadu 2015 - 18:24:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo a este jedna mala vec, na Polskom fore sa objavilo toto...
http://fmix.pl/zdjecie/4792021/img/rozmiar/2
A tiez pisali, ze uz to bolo davnejsie... [sad] a ze je skoda, ze sa seria u nas stale nezacala predavat, nakolko sa ani v Polsku modely SKODA neusli kazdemu...
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5825
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 26. listopadu 2015 - 18:55:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koupeno za 13 Kč v obchodě Vše za 13 na Krakově. [proud]


» lc.rajce.idnes.czMHDfoto.czSeznam autobusů «

KAROSA Žádné kompromisy.
3503
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 6-2011
Odesláno Čtvrtek, 26. listopadu 2015 - 20:35:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lc_736__c_954 :
Vážně ta Škoda 1000 MB ( malých bolestí ) stála jen 13 Kč ? Byly i jiné barvy ? Dík za odpověď [wink]
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1259
Registrován: 6-2010

Odesláno Čtvrtek, 26. listopadu 2015 - 20:57:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Připojuji se k dotazu... Je to OC Krakov v Bohnicích? Mají jich dost? Zítra shodou náhod jedu do Prahy, mám šanci ji sehnat? Děkuji. [happy]
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5827
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 26. listopadu 2015 - 21:19:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opravdu stála pouze 13 Kč. V tom "řetězci" stojí vše pouze 13, ale zaměřují se především na potraviny.
1000 MB byla jenom červená, ale měli i Triumph Herald, Peugeot 404 a ještě pár dalších Kultovních modelů. Vše po několika kusech, ale je potřeba vybírat pečlivě - některé modely jsou zcela volně bez blistru a mají třeba polámané stěrače a podobně.

Obchod je zde.

» lc.rajce.idnes.czMHDfoto.czSeznam autobusů «

KAROSA Žádné kompromisy.
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3071
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 11:23:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak tomu říkám nákup :D. Nevzpomněl by sis, jaké další kultovky měli?
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5829
Registrován: 6-2006

Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 14:15:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě měli jednoho Renaulta 16, ale to bude už asi všechno. Žigulíka, Trabanta, Moskviče, Wartburga a podobné určitě neměli - ty se nejspíš všechny vyprodaly při běžném prodeji. [sad]

» lc.rajce.idnes.czMHDfoto.czSeznam autobusů «

KAROSA Žádné kompromisy.
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 27. listopadu 2015 - 22:36:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak uz sa necudujem, preco sa k nam uz dalsie modely nedostanu, ked sa potom budu u vas predavat takto pekne pod cenu... [sad][sad][sad]
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1260
Registrován: 6-2010

Odesláno Neděle, 29. listopadu 2015 - 21:00:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak už tam nemají nic. V pátek odpoledne jsem tam byl a prý to zmizelo rychle, přišlo pár lidí a bylo to pryč.
Jo a jednalo se o nějaké poškozené modely, proto tak nízká cena. I ty potraviny tam jsou označeny, že je prošlá minimální trvanlivost.

(Příspěvek byl editován uživatelem Venca21.)
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5832
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 29. listopadu 2015 - 21:04:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to je mi líto, že jsi tam jel zbytečně. [sad]

» lc.rajce.idnes.czMHDfoto.czSeznam autobusů «

KAROSA Žádné kompromisy.
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1261
Registrován: 6-2010

Odesláno Neděle, 29. listopadu 2015 - 21:20:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne, v pohodě, do Prahy jsem nejel zbytečně, naopak - spojil jsem příjemné s užitečným. Ráno jsme jeli s kolegou do Prahy pracovně a večer jsem šel na bigbít do Rock Café (25 let Totáčů). Měl jsem celé odpoledne volno, tak jsem se tam zajel podívat a aspoň jsem tam nakoupil nějaké vánoční dárky. Teda ne v tom Vše za 13, ale normálně v obchodním centru. [happy]
749.253-1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 8-2014

Odesláno Pondělí, 30. listopadu 2015 - 18:54:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, když už jsme u lákavých nabídek, tak já jsem taky dneska na jednu narazil -

V Mladé Boleslavi u Škoda Muzea otevřeli zimní stadion pod širým nebem, a samozřejmě nechyběl stánek s různými škodováckými blbostmi, tak jsem se tam ze zvědavosti zašel podívat, a hle, měli tam Fabie a Roomstery 1:43 od Abrexu za 23,-! Tak jsem jich pár koupil jako náklad pro Liazku od MontiSytsemu...

[auto][auto][auto][auto]
[masinka][tramvaj][tramvaj][tramvaj]

Auta stojí, vlaky jedou...

Hjondé = [cunik] a [hovno]
Rem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 858
Registrován: 11-2008

Odesláno Neděle, 13. prosince 2015 - 19:45:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po měsících nejistoty, následně týdnech urgencí a přopomínek se dobrá věc nakonec vydařila, a byly mi doposlány chybějící čísla kultovek, tj. 138 - 145 které Tappa po rozporech či kdo ví čem neměla možnost dobírkově odeslat svým zákazníkům. Takže můžu řict, kultovky celé mám a na další kultovní či legendární auta, motorky, autobusy, trolejbusy, šaliny, pštrosy, videa, pí*oviny a kdo ví co ještě se*u. Nervy mám jen jedny a nepotřebuju znovu zažít, abych víc jak dva roky platil v pohodě dobírku a pár čísel před koncem hrk, konec distribuce a snažte se to někde sehnat... I kdyby vznikla kolekce pozlacenejch vagín slavnych hereček kašlu na to a prachy raděj proleju hrdlem než toto znova!

Část poruch se vyřeší přestartováním vozu. Zbytek vyřeší autogen.
Paveljosef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 338
Registrován: 8-2012
Odesláno Pátek, 18. prosince 2015 - 17:45:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj kluci, kdo by chtěl mít doma Tatru 603 nebo policejní škodovku tak hurá do Bambule. Jsou na vysílačku a délka je tak cca 35cm. Vypadají super. Ahoj Pavel
Paveljosef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 8-2012
Odesláno Pátek, 18. prosince 2015 - 17:48:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Paveljosef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 340
Registrován: 8-2012
Odesláno Pátek, 18. prosince 2015 - 17:49:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 859
Registrován: 11-2008

Odesláno Pátek, 18. prosince 2015 - 21:48:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdybych měl zbytečnych 1600 Kč, jakože mám ale raděj je využiju jinde, tak to koupím rovnou od Abrexu přes net. Ale dle mne éra aut na vysílačku je už pryč, a pokud ne tak minimalně za tuto cenu to je hodně nadsazený.

Část poruch se vyřeší přestartováním vozu. Zbytek vyřeší autogen.
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 382
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 19. prosince 2015 - 12:09:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rem: Ja som na to tiez pokukoval... Zvlast ta 603-ka sa im podarila... Je to krasne urobene, a je to proste RC, malo detailov... Videl som to nazivo...
Ale pokial ma pamat neklame, tak tieto RC modely pochadzaju z Ciny, a povodne mali vlastnu stranku v anglictine, predaval ich priamo vyrobca a boli za uplne inu cenu...
No a udialo sa to, co som aj cakal, zobral to pod seba ABREX a cena je uplne niekde inde...
Skoda, osobne by ma zaujimalo, dokedy im budu ludia tolerovat tuto cenovu politiku, za v poslednej dobe mizivu kvalitu modelov...
Nehovoriac o tom kolko toho mali avizovaneho a skutek utek... velka skoda...
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1267
Registrován: 6-2010

Odesláno Sobota, 19. prosince 2015 - 14:14:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Má to interiér? Podle fotek to vypadá, že ne.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11253
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 19. prosince 2015 - 19:13:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemá, vevnitř jsou ale stejně střeva (desky elektroniky, servo). Detailů je taky poskrovnu, ale to není na škodu - alespoň pak nemrzí, když se to někde urve. Je nutno na to pohlížet jako na hračku, ne na přesný model... akorát hračka za 1600,- by měla splňovat trochu víc nároků.

DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Paveljosef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 8-2012
Odesláno Sobota, 19. prosince 2015 - 19:40:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono to nemá ani okna. Jsou jen naznačený jakousi stříbrnou barvou. Navím ani co to umí. Pokud by to bylo proporcionální s plynulou regulací otáček , tak by to aji šlo.
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 383
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 20. prosince 2015 - 15:58:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Paveljosef: Nevie to nic, chodi to len dopredu, dozadu, a zabaca to, proste desne... A este aby som nezabudol, to svieti, dopredu a dozadu, ked clovek cuva...
Podla mna sa s tym normalne dieta nezahra, lebo je to strasne rychle... Videl som to real, ked kamos kupil pre syna jeden model na ovladanie, a bol rovnako rychly ako toto... Bavilo ho to az hodinu, a od tej doby to stoji doma na policke... Nestihal to ovladat a prestalo ho to bavit...
Hold, zlate stare casy auticiek na bouden... Moja stara dobra krasna TATRA 613... ach jaj...
https://www.youtube.com/watch?v=RRRito0oMQI
Paveljosef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 8-2012
Odesláno Neděle, 20. prosince 2015 - 16:11:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hmmm, tak to teda nic moc. Na pohled se mi to celkem líbí, ale za ty prachy to mohlo mít regl na otáčky motoru. Jinak bovdeňáky byly super. Já mám Fiat Ritmo.
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 384
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 20. prosince 2015 - 17:54:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Paveljosef: Nooo... skoda, ze uz dnes to nikto nerobi... za tym clovek normalne siel, malo to normalnu rychlost a zatocil si to jak chcel...
Nebehalo mu to po izbe ako splasena koza... Pamatam si Wartasa, ako mu v noci pekne svietili svetla... [happy] Malo to len jednu nevyhodu a to, ze sa tomu rado lamal volant na ovladaci...pretoze lanko sem tam islo tazsie... Napriklad na Talbote mi po troch rokoch komplet zhrdzavel mechanizmus zatacania kolies v aute... [sad]
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1268
Registrován: 6-2010

Odesláno Pondělí, 21. prosince 2015 - 20:58:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak 603 už je doma, dnes ještě prošla menšími kosmetickými úpravami - SPZ a žluté proužky na předním nárazníku, masce a vzadu na kapotě kolem SPZtky, přesně tak, jak ji měl táta vyšperkovanou. Jezdí sice dost rychle, ale je to spíš na vystavení, jako vzpomínka na tu naši skutečnou, než na nějaké brm brm. Proto jsem v tomto případě radši, že není na bovden, aspoň vzadu nic nečouhá. I když je pravda, že raději, než dálkové ovládání, pojezd a svícení bych měl ten interiér, ale nedá se nic dělat. Ona ta okna nevypadají vůbec zle, mohlo to dopadnout i hůř. Cena je sice masakr, ale Tatru 603 prostě musíme mít. Zatím ji nemám nafocenou, ale až ji táta rozbalí pod sromečkem, tak sem něco šoupnu. [wink]
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 385
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 21. prosince 2015 - 23:54:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Venca21: Ak si chcel TATRU 603 aj s interierom, tak si mohol troska dosetrit a kupit toto...

http://www.modelcarworld.de/uk/news/6996-Full-size-car-Tatra-603- by-BoS-Models-in-1-18-Scale.htm

Podla mna je tento model krasny, uz cakam ked ho niekto urobi v Cine... [happy] za lepsiu cenu, a hned na to moze ist aj 613-ka... [happy]
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1269
Registrován: 6-2010

Odesláno Úterý, 22. prosince 2015 - 00:15:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Carman2: Tenhle model samozřejmě znám, což o to, fešná je... ale já musím mít černou, černá je klasika, černá je prostě nej a táta i děda měli černou 603. Asi by to šlo nějak přestříkat, sám bych to ale asi nedal. No a ta cena je taky někde jinde, neříkám, že bych na to časem nenašetřil, ale Ježíšek nepočká a tahle plastová za 1600,- mi teď přišla přesně vhod. [happy]
Carman2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 386
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 22. prosince 2015 - 11:13:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Venca21: No jo... ale este tu potom bola varianta 1:43, a za podstatne lepsiu cenu, a je aj cierna... [happy]))
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1270
Registrován: 6-2010

Odesláno Úterý, 22. prosince 2015 - 18:44:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Carman2: 1:43 máme samozřejmě taky a hned v několika exemplářích. [happy]
George
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1149
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 23. prosince 2015 - 20:31:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ikarosa (ještě jednou velký díky) mi přivezl tenhle krásný vánoční dárek. Už kolem toho slintám od pondělka. Má to RC ovládání, svítí to, má to zastávku... no prostě úchvatné.

Karosa_B731
Moderátor

Číslo příspěvku: 4175
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 23. prosince 2015 - 20:41:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Duesenberg Model J 1934 dostal k sobě kamarádku z Československa. [happy]