K-report
 

Volná dopravní diskuse  

Diskuse K-report » Archiv 2014 » Autobusy a trolejbusy » Volná dopravní diskuse « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 891
Registrován: 5-2007

Odesláno Pátek, 10. ledna 2014 - 12:11:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rybák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 813
Registrován: 5-2008

Odesláno Neděle, 23. března 2014 - 16:20:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mazda_6: Tak to hlavně taky nezapomeňte pustit vaším šoférům, protože jeden pašák si píše za jízdy smsky a vůbec mu nevadí, že má v rukou autobus s třiceti lidmi navíc už od pohledu zjevně né zrovna zkušený šofer...[uhoh]
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3263
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2014 - 18:13:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je exponát?

http://pardubickamhd.cz - fotogalerie a informace z MHD v Pardubicích
Drjekyll_and_mrhyde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 12-2008
Odesláno Pátek, 21. listopadu 2014 - 18:19:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano. Vždy přijede to, co jezdí. A proto se "vystavuje" tento "exponát", který ještě jezdí.
To vedle je jiná liga a majitel zatím ještě zazaplakal nad výdělkem, ale i to bohužel přijde.
Kuban
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 11-2013

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2014 - 18:23:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Patří muzeu historické dopravní techniky na Kladně.

Karosa B741 ev. č. 373: Navždy v našich srdcích[andel].
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8813
Registrován: 4-2006

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2014 - 18:23:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dokonce si mě i fotil onen majitel. Ale může mi políbit ......, když mu to udělalo dobře.

pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13193
Registrován: 11-2004

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2014 - 20:29:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kuban: Děkujeme za info, on by to málokdo na MHDT tipoval, vypadá to totiž i docela normálně. Ale snad časem zapadne.

Tak nějak pozoruju, že se k sobě majitel a ten spolek zaslepenců mají, ale komentář si nechám pro sebe.

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10403
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2014 - 22:10:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bez tragédí káry by to prostě nebyl Czechbus [lol]

DIE VERGELTUNGSAFFE!
Žádný politický systém vám nemůže odebrat základní lidské právo - být sobecké hovado. (RNDr. Pavel Kantorek, Ph.D.)
Diamant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 834
Registrován: 8-2012

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2014 - 23:03:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MHDT tohto roku sklamalo. Čakal som viac. Ale áno, bez nich by Czechbus nebol ono. :D

Karosa ŠL 11 Karosa ŠD 11 Karosa ŠM 16,5
Karosa B732.40 Karosa C744.1902 CK-6
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13194
Registrován: 11-2004

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 08:21:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proto jsem ani nejel, když jsem slyšel, co tam mají.

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.135.193
Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 12:13:26    Odkaz na tento příspěvek  

Teda, co se tu člověk nedozví od soudruha "studeného, přezdívaného teplého" a spol. Čili to vlastně chápu následovně - Erťák je dle jednoho komentu MHDT, dle druhého komentu majitele, co dělá ze šotoušů celebrity tím, že si je fotí, pak se vlastně dozvím, že balím ženatého chlapa, no já se picnu [lol] . Ale že jste pánové nepřišli nic říct Kapříkovi a nebo Vláďovi Jandusovi, že RTO patří mě do očí, to bych se rád kouknul na jejich reakci [lol]

Jinak Kapříku díky, dobře se mi s tebou a s Vládou spolupracovalo a byla legrace
Drjekyll_and_mrhyde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 12-2008
Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 15:37:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak kolik dáme Kapříkovi a Jandusovi než na tebe budou dštít síru? A mlátit se do hlavy, že tě kdy poznali.
Kapřík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 206
Registrován: 1-2006

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 18:31:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, tak začnu, "přátelé".
Dvě důležité připomínky pro hlupáky, kterých je tady dost, jak čtu, viď Study, Petr_k, Ares1 a vy jim podobní... Mimochodem, opravdu jsi Study nejel na Czechbus jen kvůli tomu, že MHDT tam má Tebou oblíbenou 734?
Tak to je urážka celého týmu, který Czechbus připravuje. Bylo tam spousta výrobců a distributorů vozidel, agregátů, podlahovin, sedadel, dílenské techniky, nářadí a co já vím čeho ještě. Myslím, že i Diamant, kterého si docela vážím, by si přišel na své. Víš Diamante, co kdybys trochu tomu MHDT pomohl radou, nebo nějakými díly, nebo finanční injekcí. Když má někdo plnou peněženku a zázemí na 10 autobusů, to se to panečku posmívá, co?
Za prvé, Muzeum historické dopravní techniky není jediným a hlavním vystavovatelem na Czechbusu. A hlavně, nebojí se přijet na akci a vozit zájemce s vozidly, které již začínají vymírat, nebo vymřeli v pravidelném provozu.
Za druhé, p.Jandus byl vyzván, zda-li by měl zájem se zúčastnit tohoto veletrhu s svým RTO. Jako jeho dvorní řidič jsem byl požádán, chtěl-li bych se též zúčastnit a já souhlasil. Tak jsem se tam procházel mezi těmi krásnými a naleštěnými exponáty, povídal si s krásnými hosteskami, potkával přátele a kamarády, poznával zajímavé lidi a ani ve snu mě nenapadlo, že by mi MHDT nějakým způsobem mělo kazit dobrý dojem z celé akce.
Také jsme hodně jezdili a všichni byly nadšeni a líbilo se jim svezení v RTO p. Janduse a Karose MHDT. I já jsem byl nadšen, jaké reakce vezoucí se zájemci měli. A za to mi to stálo.
Nebudu dštít síru, ani nikoho posílat do [zadnice], protože ve finále je mi těch hlupáků a ubožáků, kteří pouze volají do tmy líto. A ani nevím, koho vlastně mám kamsi poslat, protože podle jejich pseudonymů je ani neznám. Kapřík je jméno profláklé a jak vypadám, ví snad celá autobusová komunita.
Ještě mi uniklo, proč by měl majitel "zazaplakat" nad výdělkem? Může mi to jeklohyd vysvětlit? Asi mám krátké vedení. A proč taky nepomlouváte ty karosy JaroRV, Marťa_rak a Lc_736__c_954. Ti jsou hájení a MHDT ne? To také nechápu. Jsme si všichni rovni, ale jsou si i rovnější, že? Je mi na zvracení.
Nicméně slibuji, že se budu dále věnovat svým miláčkům RTO, včetně toho Jandusového a že mě i nadále nemůžete naštvat. Já se nedám, mám totiž platné psychotesty a jsem vycvičený na vysokou psychickou zátěž [lol]
Nakonec vám posílám obrázek Vládi Janduse a jeho RTO a to vedle jsem já s mojí Evičkou (Škoda 1202 STW)
aby byl už jednou pro vždy vyřešen spor, čí je ten RTO

Nejkrásnější požitek z jízdy je v řidičově sedadle za volantem erťáka, eróčka a stejšna. Věřte tomu!!!
Marek_kubík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1640
Registrován: 12-2008
Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 18:46:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kapřík: Nejedná se o žádné pomlouvání, však to brzy poznáš.[wink]

Karosa - to nejlepší na trhu autobusů :-)
ČD a ZSSK - dva nejlepší železniční dopravci
Moje ICQ: 639-165-615
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8816
Registrován: 4-2006

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 18:55:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Hele Kapřík laskavě si mě neber do úst.
Já pouze říkám, že jakýsi exot (Vinařičák) fotil, když si fotím LE Citaro od Icomu. Nevím jeho vůz jsem si nefotil. Pokud z toho má nějaké potěšení je to jeho věc.
Takže se laskavě uklidni, než plácáš takové blbosti. O tobě sem nijak nemluvil, tak se neser do čeho ti nic není.

pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
David 192
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.179.184
Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 19:05:32    Odkaz na tento příspěvek  

Kapřík: po czechbusu mohu říct že máte nádherné RTO,je téměř vzácnost potkat RTO v takovém stavu,jako kdyby vyjelo z fabriky.Co se týče MHDT, oni se umí o své vozy postarat,jednou jsem tam byl na expedici a mohu říci že to co jsem viděl mě doslova překvapilo. Tak už laskavě nerýpejte do MHDT nestojí to za to
Marek_kubík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1641
Registrován: 12-2008
Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 19:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David 192: O žádné rýrání se nejedná, ale o holý fakt že Šikýř s Koksteinem často nejednají férovým způsobem.

Karosa - to nejlepší na trhu autobusů :-)
ČD a ZSSK - dva nejlepší železniční dopravci
Moje ICQ: 639-165-615
Mdt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 7-2005
Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 19:11:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kapříku, byla to nádherná akce. Byla sranda, hezký tři dny a spousta přátel, úsměvů a nakonec i splněných snů lidí, kteří se měli šanci povozit i za kolem.

Původce celého cirkusu jsem já. s Vládou Jandusem Juniorem se znám přes muziku. A naše společné přátelství se přetavilo i v tomto našem společném zájmu. Díky tomu, se povedlo již několik akcí a tak jsem ho pozval i na tuhle akci. Jsem rád, že kluci přijali pozvání a obahatili tak výstavu. Mj. jsem rád, že mnozí měli šanci vidět i to, že někdo musí opravdu osm let škudlit každou korunu, věnovat hodiny a hodiny práce a času na tom, aby se nakonec dobrá věc podařila. Mnozí to ocenili.

Pro ty jež se jim nelíbila Karosa C734. Za tento autobus na výstavě můžu také já. Já sám jsem ZAKÁZAL Petrovi aby použil peníze na opravu laku dvou Karos, protože v momentální době budeme zachraňovat další dva kusy. Jeden je z DP. Je jasné, že mnozí by tu opět onanovali nad tím, že autobus skončil kdoví kde a jak se autobus DP říznul. Tak holt bylo něco na úkor něčeho. Já si rád nechám nasrat na hlavu, že jsem zapříčinil to, že se na Výstaviště dovezla Letušky C734, navíc po svezení zkušných řidičů i v dobré kondici a že jsem neumožmil nástřik (ne štětkování ) dvou Karos, které měli přijet. Bohužel nedisponujem ted tolika penězi, aby se tak mohlo stát, ale na druhou stranu, se něco zase zachrání

Omlouvám se těm, kteří čekali kdoví co a děkuji tímto pořadatelům, že připravili tak skvělou akci.

Kapříku, je to těžké. Každopádně já Ti moc díky za to všechno co děláš. A nerozser si to tu kvůli nám. To víš no, slavní nejsme a nebudem. Ale tp nevadí, máme aspoň trošku snahu. Kdo bude chtít ocení, kdo ne, nezmění se..[vypravci]
Mdt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 483
Registrován: 7-2005
Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 19:20:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Marek Kubík
Ano, každej má máslo na hlavě. Ale hochu. Každej. Mj. My dva se nzenáme ani osobně. Ono ne nadarmo se třebas říká, že na každou svini se voda vařila, tak se můžeš radovat z toho, že nám Pepík Šelepů ztopil dva autobusy. A že holt jsme taky o něco přišli.

Mj. Pamatuju dobu, kdy sem byl ve Zloních a chtěl jsem od kolegy koupit RTO, které koupil tehdy za 5tis i s papírama. od Sokola. za tejden se to RTO řezalo. bylo jich několik. Škoda, že tehdy nebyl K-report a Ty si ještě možná ani nebyl na světě.. To by se tu zas plkalo o jinejch. někdy přijd a můžem diskutovat osobně, jak se co má.

A jen dotaz. Máš prej nějakej klub. Můžu se zeptat čím disponujete, co máte a tak. Jen ze zvědavosti. Že jsem slyšel kde co. A nevím co je pravdou. Aby si se taky nedostal do řečí jako my. zrovna jsme řešili na czech busu, že jste koupili prej 7227. Že se tím někdo od Vás tasil. Taky jsem se divil. Nějak si to posychruj, protože kdyby jsme jí náhodou řízli, tak aby to nebylo na Tebe. Bylo by to škoda.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10402
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 19:25:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"Víš Diamante, co kdybys trochu tomu MHDT pomohl radou, nebo nějakými díly, nebo finanční injekcí. Když má někdo plnou peněženku a zázemí na 10 autobusů, to se to panečku posmívá, co? " - Kapříku, toto snad nemyslíš ani z legrace. Pokud na to MHDT nemá, tak ať to nedělá boha jeho. To není povinnost.

VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Kapřík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 207
Registrován: 1-2006

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 19:46:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak říkám, hlupáci. A ještě sprostí a hnusní, co Magiku?

Nejkrásnější požitek z jízdy je v řidičově sedadle za volantem erťáka, eróčka a stejšna. Věřte tomu!!!
Marek_kubík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1642
Registrován: 12-2008
Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 20:05:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mdt: Nemám rád cizí neštěstí ale když se snažíš se pomoci (kdysi ohledně KDA 24-15) a najednou tě začnou pomlouvat ti kterým ses snažil pomoci tak to není nic příjemného. Jenom nechápu proč jste se Šikýřem dávno nerozešli, jednou jste přátelé, podruhé nepřátelé a stále dokola.[crazy]

Karosa - to nejlepší na trhu autobusů :-)
ČD a ZSSK - dva nejlepší železniční dopravci
Moje ICQ: 639-165-615
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5429
Registrován: 6-2006

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 20:09:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A proč taky nepomlouváte ty karosy JaroRV, Marťa_rak a Lc_736__c_954. Ti jsou hájení a MHDT ne? To také nechápu.
Co ?!

» lc.rajce.idnes.czMHDfoto.czSeznam autobusů «

KAROSA Žádné kompromisy.
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3910
Registrován: 7-2006

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 20:24:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lc_736..: Kde ji máš schovanou? [coze]

seznam-autobusu.cz - seznamy vozů českých dopravců

ICQ: 241-647-938
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8817
Registrován: 4-2006

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 21:01:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ADLc to by mě také zajímalo. Že ses nepochlubil. To máš u mě.[kladivo]

ad Kapříku hele neupadl jsi někde? Proč by měl Diamant posílat nějaké peníze někomu, kdo se chová jak nechvalně známí šmejdi?
To by musel být totální vůl. Pokud ty prachy má ať je nastrká třeba do 50 vozů. Mě je to jedno. Já mu fandím. Nikomu se tady neposmívá.
Promiň ale chováš se Kapříku jako de...
ad Mdt sorry ale nás ani moc nezajímá co chcete natírat a kdo vás podvedl. Je to vaše věc a vaše blbost.
Chlubit se vozem který jste koupili v dobrém stavu od předchozího majitele tomu říkám drzost.

pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1786
Registrován: 1-2007

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 21:41:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, nezlobte se na mě, ale už trošku ujíždíte. Vulgarit z Prahy jsme slyšeli poslední dobou dost, ale už i tady??? Já sice nejdu pro nějaké slovíčko daleko, ale tady???

Aresi takového tě neznám... A mrzí mě to. Vždyť nám všem ta nafta smrdí stejně, proč si to znepříjemňovat?

A já nevím co komu MDT udělali, či Šikýř a pod. Ani je neznám, ale takhle se tu urážet a posílat kamsi... Radši dejte fotky co v Praze bylo... Dohromady pořádný report z Prahy chybí. Já mám "rymečku" tak jsem se nezajel podívat. A místo fotek nacházím jen urážení.

Čekám, že se navezete i do mne, ale já se do vás nenavážím, jen připomínám, že pro nezasvěcené vypadá vaše diskuze "divně".
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8818
Registrován: 4-2006

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2014 - 22:25:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

AD Aresák podívej já o nějakém spolku dosud nemluvil. A pokud si mě p. Kapřík hodlá brát do úst, tak se prostě budu bránit. Nic víc nic míň.
Sprosté slovo jsem zatím vůči němu nepoužil, narodíl od něho.
Já se do tebe navážet nebudu, nemám důvod. Máš právo mít svůj názor. Já si tě vždy vážil a tak tomu je i teď a v budoucnu doufám také.
Já jen doufám, že Kapřík najde odvahu říct, že přestřelil.
I když jednou ji najde.
A co se týká jakéhosi spolku je mi ukradený.

pyrotechnik:uvidíte-li m? utíkat,snažte se m? p?edb?hnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních ?echách a nejen tam
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13195
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 00:10:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak si říkám, jestli to opravdu píše Kapřík, nebo se za něj někdo vydává. Hoši myslíte to vážně, že takové ikony jako vy s takovými výsledky se paktujete s takovým odpadem jako je ten spolek patlalů, kurvitelů a veteránistických prasat, kterým se naštěstí nedostalo do ruk nic jiného jak sedmistovky?

Přispívat jiným - proč? Když jsem měl nouzi, založili mě jiní, pak jsem jim to vrátil, když na něco nemám, prostě si na to půjčím a dřu, abych ten dluh stáhl co nejdřív zpátky. S Diamentem si měníme neustále díly a podklady podle toho kdo co má a co kdo potřebuje, ale proč (navíc jenom tak) sypat peníze do spolku, který němá žádnou koncepci? Jenom všechno rozvrtat, nějak to poskládat, narychlo natřít bez jakékoliv přípravy a zdarec. Ikarus a 832 stačily. Já taky nic nedostal a to mám myslím ve sbírce mnohem zajímavější vozy, na které by se některé firmy mohly chytnout. Nehraju si na pána tvorstva s hlášky typu "zítra probíhá filmováání pro Středočeský kraj" a nevím čím vším ještě - sledovali jste vůbec někdy vaši prezentaci na FB? Já vidět na místě eventuálního partnera ty vaše dohady a urážky s následným usmiřováním, neustálé rytí do Dadáka, Koksteina (nevím kdo to je ale mám z těch jmen noční můry)a nevím koho ještě, hodím vám na tu zeď šavli (možná se tam vyseru, taky by to zapadlo), otočím se a odcházím.

Vinařičák: Teplý mi přezdává možná tak ten váš otvovický spolek nepřiznaných bukvic, který se nedokáže smířit se svou orientací. Tady se mi říká Velkopodnikatel. Ironicky. A směju se tomu bo vím že to tak je, život z ruky do huby. Ale vy jste ubozí sami o sobě. Nevím proč se k tomu snižuju, ale píšu takovým jazykem, abyste to pochopili.

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.137.112
Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 09:27:12    Odkaz na tento příspěvek  

Study: Mno jo, inteligent se projevil. Ty bys měl jít onanovat nad něčím jiným a nenavážet se do druhých. Na to, že umíš urážet druhé, už si člověk zvyknul, páč zřejmě nemáš co dělat a non stop tu hlídkuješ. Já ti nvm, ale pokud vím, jsi odkudsi z Moravy a nepříjde mi, že bys viděl do majetkovejch poměrů, finančních toků apod. Ale informace z první ruky máš pár exceláns. Troufám si říct, že ty jak říkáš ty "patlanice" jsou zřejmě víc chtěný, než žluté LC po generálce, které tam bylo loni, také proto jsme za 3 dny Czech busy platili směšnou cenu "0,-Kč." Nvm, co proti mě máš a je mi to jedno. Dodnes si pamatuju, jak jsi bečel, ať vycouvám z toho plyňáka z Ftl, co máš v garáži a musel jsi ho brát přes Jihlaváky, páč tě nemůžou v FTL ani cejtit, o čemž jsem se sám přesvědčil, když jsem byl na montáži ve Vyškově. Věnuj se svejm busům a nenavážej se do mejch. Až bude mít Kapřík něco proti mě, či Kokymu, řekne mi to do očí a nebude tlachat tady [wink]
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13196
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 10:28:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trochu ti ujíždí časová osa, protože o tom, že ses byl na něj dívat, jsi říkal až po tom co jsem ho už měl a stejně tomu nevěřím, spíš to vidím na hru "já jsem hodný Vinařičák a proto se se mnou teď musíš kamarádit". Ten důvod koupi přes třetí osobu byl úplně jiný. Když mě v tom FTL teda nemůžou ani cítit, od koho jsem měl teda půjčené na zpracování do knížky kroniky a proč jsme se v návaznosti na to domluvili, že tam od 1.ledna budu pracovat?

S informacemi vycházím jenom z toho, co sypeš do veřejně dostupných zdrojů, jestli ti to nedochází.

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3268
Registrován: 1-2005

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 11:13:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trochu jsem to vyvolal dotazem, jestli je to exponát, protože jsem si nebyl jistej, jestli Karosa v tomhle stavu je skutečně budoucí veterán nebo jestli s ní jen přijela "delegace" návštěvníků.

Ale nechcete se na ty hádky už vysrat? Co si kdo koupí a sežene, je prostě jeho, a podle toho k tomu může přistupovat. Za většinou lidí, co se tady ozvali (Study, Diamant, Kapřík), prostě jsou vidět výsledky. Na druhou stranu je dobře, že se podaří zachránit aspoň něco. Několik pěkných Karos teď skončí ve šrotu jen kvůli dotacím z ROP, když někdo nabízí RTO nebo Š11, tak se nebojí za totální vrak říct nehorázné peníze, a některé díly jsou prakticky nesehnatelné.

A upřímně, nevím, jestli jsme se s ŠL taky zařadili mezi nežádoucí, ale jakmile se ohledně ŠL na něco zeptám nebo se snažím něco sehnat, tak od toho dá radši každý (kromě Vojtika, který nám pomáhá, i když má svých věcí dost) ruce pryč...

http://pardubickamhd.cz - fotogalerie a informace z MHD v Pardubicích
Marek_kubík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1643
Registrován: 12-2008
Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 13:37:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tr_man: O ignorování PSHŽD slyším prvně, ale vůbec se mi to nelíbí. [uhoh] Na rozdíl od MDT/MHDT k tomu žádný slušný člověk nemá důvod.

Karosa - to nejlepší na trhu autobusů :-)
ČD a ZSSK - dva nejlepší železniční dopravci
Moje ICQ: 639-165-615
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4419
Registrován: 5-2003

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 20:06:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kapřík: Víš Diamante, co kdybys trochu tomu MHDT pomohl radou, nebo nějakými díly, nebo finanční injekcí. - Kapříku, tohle myslíš opravdu vážně?
Docela bych rád uvedl příklad. S Petrem Šikýřem jsem byl v kontaktu nějakou dobu, tedy hlavně přes FB, osobně jsme se setkali až vloni na Czech busu. Sem tam jsem něco poradil, občas jsme si vyměnili zkušenosti s renovací.. Poptával u mě poměrně dost dílů, např. sklo do kabiny na B832, dveře na atmosféráka a další. Vše jsem měl připravené a vždy když došlo k dohodě co za to a jak si to předáme, tak najednou nic. Nejlépe to přivést až na barák a zadarmo... A nebo - nabízel jsem poslední dochovanou pražskou invalidní B732. Měl strašný zájem, skoro tři měsíce jsem jí držel a schovával, protože přislíbil odběr po vyřešení nějakých svých problémů. Nastala krize s místem a autobus musel pryč, i cena byla jakž takž dohodnutá. A co se stalo? To co vždycky - vykradená hala, nářadí, asi 7 dalších důvodů a tak 3 měsíční příslib odběru byl v háji a autobus šel do šrotu... Poté se mi snažil prodat LC736.00 co mu stála v hale a snad ani nebyla jeho, tuším že toho "kamaráda", se kterým se furt schází a rozchází. Následně byl loňský Czechbus, vše OK. Poté nějací ex "přátelé" někde psali o tom, že jsem na Czechbusu se svou LC735.00 byl do počtu, že hlavním lákadlem byla vydařená expozice MHDT. Tak jsem si někdy poté "rýpnul" do omalovánky B832, resp. jsem se někde přidal k několika dalším. Pan předseda jako reakci na mě tedy napsal sprostý, pomlouvající a nevhodný příspěvek, kde mě ještě označil a zveřejnil to na svém FB. To byla pro mě poslední kapka, kydat špínu umí slušně a to i na lidi, kteří se mu snažili pomoct.
Takže fakt nevím, jak se tomuhle "spolku" dá pomoct. Asi jedině tak, že se o nich kdekoliv píše, protože pak má alespoň předseda o čem psát a koho označovat na FB, na to je expert.

A co se týče prezentace na Czech busu. Upřímně - já mít takový krásný kousek RTO, tak v přítomnosti kohokoliv z MHDT na to napíšu na papír minimálně A3, komu to skutečně patří a že je to vystaveno max. ve spolupráci s MHDT. A k exponátu C734? Zcela běžná provozní C734 kdo ví odkud, v bílém oloupaném laku, s cedulí ČSAD Kladno a s majitelem v uniformě DPP sedícím na místě řidiče, s otevřeným oknem a vystrčeným cigárem? Prezentace na úrovni...

Vinařičák: Troufám si říct, že ty jak říkáš ty "patlanice" jsou zřejmě víc chtěný, než žluté LC po generálce, které tam bylo loni, také proto jsme za 3 dny Czech busy platili směšnou cenu "0,-Kč. - opět lež znamenající sthnutí pozornosti na sebe. Tohle povídej někomu jinému a už jsem vznesl na obchodní oddělení dotaz, že takové informace šíříš a jak je to tedy možné, protože já vloni platil dle běžných sazeb. A neboj se, pozvánku na letošek jsem dostal taky. Dokonce byl připraven i mnohem zajímavější autobus, ale poté co jsem se dozvěděl, že tam máte hned 3 místa, jsem s díky odmítnul. A pro přístě se budu účastnit jen akcí, na kterých nehrozí účast vašeho "spolku".
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7159
Registrován: 3-2004
Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 20:18:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Troufám si říct, že ty jak říkáš ty "patlanice" jsou zřejmě víc chtěný, než žluté LC po generálce, které tam bylo loni

Takhle jsem se dlouho nepobavil. Až si říkám, proč tam vlastně něco vystavují výrobci, když jim rybník takto vypálí MHDT.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3911
Registrován: 7-2006

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 20:43:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hm, tak za toto dávám [ok] !

To je totiž příspěvěk vyjadřující skutečný stav - tedy zkušenosti s tím spolkem a ne jen "pomluvy", jak by někteří řekli..

seznam-autobusu.cz - seznamy vozů českých dopravců

ICQ: 241-647-938
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10403
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 20:53:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

I já bych ho doporučil zarámovat. Aby byl k dispozici, když bude potřeba.

VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13197
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 10:16:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: Nádherně řečeno a navíc shrnuto v bodech snad všechno podstatné. Tleskám [ok].

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
ko
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.232.242
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 10:55:15    Odkaz na tento příspěvek  

Kolegové, jak chcete vést diskuze s někým, kdo ustavičně lže, podvádí, chlubí se cizí prací atd. Navíc je na toho člověka z MHDT vedeno trestní řízení z kuplířství a ohrožování mravnostní výchovy mládeže, brzo půjde do chládku, tak vydržet. Jeden z jeho kámošů se ukec přede mnou, teda jeho bývalí kámoš a člen MHDT, který, když zjistil jaké se tam dějí svinstva raději odešel a každého od PŠ odrazuje. Nesnižujte se na jeho úroveň.
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.128.161
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 11:29:39    Odkaz na tento příspěvek  

ko: A můžete toto tvrzení nějak prokázat? Poněvadž jde o další pomluvu vůči mé osobě pocházející od bývalých členů. Děkuji
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13198
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 11:34:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ke zbytku se nevyjádříš?

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
ko
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.134.221
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 11:55:53    Odkaz na tento příspěvek  

Pane Šikýři, vážně si myslít,, že jsem si tu informaci neověřil? Okresní soud v Kladně, resp. jeho tisková mluvčí mi potvrdila, že je proti vám vedeno trestní řízení. Víc se k vaší osobě a vašim činům vyjadřovat nebudu, neboť jste prostě odpad společnosti a ostuda autobusového světa.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13199
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 11:59:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ja pozor, to budou zase TO lítat [happy]...

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.128.161
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 12:01:49    Odkaz na tento příspěvek  

ko: To je zvláštní, ale zákony hovoří jinak. Jinou pohádku tam nemáte? [auto]
Drjekyll_and_mrhyde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 232
Registrován: 12-2008
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 12:20:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zákon hovoří jasnou řečí [happy]
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.128.161
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 12:28:21    Odkaz na tento příspěvek  

Drjekyll_and_mrhyde : Přesně tak, zákon hovoří jasnou řečí, což soudruh Laube s pseudonymem ko jistě ví [wink]
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13200
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 12:41:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dotčený Petr G. (asi ten přední článek vláčku) k tomu nic neřekne? Co jsem slyšel, tak se mu to líbilo, ale mamince ne. Asi taky chtěla a nedočkala se.

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
Marek_kubík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1648
Registrován: 12-2008
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 15:55:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: Karosa LC 736.00 patří dalšímu kamarádovi, říká si Petr Máša Křížák.

Karosa - to nejlepší na trhu autobusů :-)
ČD a ZSSK - dva nejlepší železniční dopravci
Moje ICQ: 639-165-615
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.140.75
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 16:01:03    Odkaz na tento příspěvek  

Marek Kubík: Oprava, patřila, nyní patří soukromé osobně a MHDT ji spoluvlastní
Mdt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 484
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 25. listopadu 2014 - 02:07:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marku, Petr Máša Křižák jí neplatil Platil jsem jí tehdy na prkno já, přímo u Ludka Bohuňovskýho, ale byl majitelem. Po té, díky me neschopnosti si přebrat papíry, se za mými zády domluvil s Petrem a odhlásil jí na MHDT. Nakonec po dohodě je LC736.00 moje. Dohodnul jsem se s Kapříkem a klukama Jandusovic, že bude u nich a daj jí do kupy. Bude se nadále používat v rámci akcí, ale i další prezentace týhle řady.