K-report
 

Archiv diskuse Německo do 03. 09. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » Německo » Archiv diskuse Německo do 03. 09. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Wxdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 313
Registrován: 6-2003
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 13:25:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Medin
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.128.80.12
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 16:26:15    Odkaz na tento příspěvek  

Pekne odpoledne, panove,
nevite, z jakeho duvodu je v useku Pirna - Schöna narizena ona pomala jizda? Tuto trasu jezdim pravidelne a uz nikdy jsem tam nevidel nikoho pracovat... V DD je mi vzdy odpovezeno, ze je poskozena trat, ale nic vic. Docela mne udivuje, ze i pres velky pocet cestujicich ujizdi posledni ICE do Hannoveru pred prijezdem Hungarie a to i v dobe, kdy ma mene nez 15 min pozdeni. Ostatne pristup DB k jakekoli navaznosti vlaku na trase DD - Leipzig od od EC z CR nevalny.
Nevite, jak realne (ne) postoupila jednani DB a RJ o provozu na teto trase? Diky!
Wxdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 314
Registrován: 6-2003
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 17:17:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Medin: Ačkoli sám jsem Němec, tomu taky nerozumím.
To je jenom přespříliš bezdůvodná opatrnost nějakých byrokratů.Mluvčí německých drah v novinech prohlásila, že prý třeba zjistit, kde je podemletá trať, zatím ale nic nenašli. Tak co chtějí nyní ještě najít ? Stěžoval jsem se o tom u DB a přišla mi nesmyslná odpověď, tykající se problémy trati západně ode Berlína.
Přitom je na Babitroně jasně vidno, že EC do Drážd'an přijedou včas a chytí si do Děčína těch 15 min zpoždění pravě kvůli tomu nesmyslu.
Je to opravdu velmi divně, že v Čechách máte stejné Labe a měli jste stejnou potopu, ale od Schöna(Grenze) se jede už dávno plnou rychlosti.
Canfranc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 1-2004

Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 22:04:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wxdf: Díky.
Pokud by měl ještě někdo další tip (pro případ rezervy), sem s ním. Dík.
Medin
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.254.5
Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 01:10:20    Odkaz na tento příspěvek  

Diky moc za odpoved! Paradoxne situace byla vyrazne horsi na trase Berlin - Leipig, kde voda byla - dle doslechu - realne v kolejisti a jezdilo se odklonem pres Dessau. Po 4 dnech vyluky se jezdilo na trase plnou rychlosti. To stejne Leipzig - Magdeburg. Nota bene voda dosahovala velmi blizko telesa i v Riese...
michawel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.106.10
Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 08:57:02    Odkaz na tento příspěvek  

Že by snaha o zdůvodnění, proč se musí změnit dopravce? Protože SA je dobré, áááno? Nebo, že by pomsta za to, že od nás doteklo Labe?
Hnusné spekulace, já vím :-), ale ona tam ta pomalá je fakt totální nesmysl. A potvrzuji, nikdo tam nepracuje, nic se ta nedělá. Docela by mě zajímalo, jak jsou zpoždění prezentována na Dresden Hbf. (že by zpoždění vzniklo v Čechách?)
Nicméně DB musí přece nadávat i obyvatelstvo v Bad Schandau, Koenigsteinu, Kurort Rathenu a dalších místech podél trati, nebo S1 jezdí včas?
Drak_ze_skalky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2087
Registrován: 5-2010
Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 09:23:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky mi to hlava nebere.
S-Bahn mezi Pirnou a Bádem jezdí pouze jako pendl a to ještě velmi omezeně.
To samé mezi Bádem a Schönou jezdí jen Elbe-Labe Sprinter z Děčína.
Desiro si mezi obratem střihne jeden!pendl z Bádu do Schöny a zpět na některých vlacích sice zdvojené,ale i tak to hlavně o víkendu kapacitně moc nevyhovuje.
To jsou mé postřehy z těchto míst z poslední doby.
Wxdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 315
Registrován: 6-2003
Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 17:00:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Snad perlička z mé cesty 17.6. z Drážd'an do Děčína:
Před příjezdem do Pirny průvodčí hlásila, že přípoj do Bad Schandau odjede z 3. nástupišti. "Pragotron" na 2. nástupišti ukázal "příjezd 9:52, nenastupovat". Včetně dvěch školních tříd jsme se tehdy přesunuli přes podchod a když jsme tam přišli, křičela, že máme se vrátit, vlak přece jen pojede z 2. nástupišti. Než se všichni přesunuli nazpět a nastoupili do toho pendlu, měli jsme na odjezdu 8 min zpoždění. Ve vlaku seděli anglické train spotteři, kteří pilně do svých notesu napsali čísla lokomotivy a vozů a poznámky o provozu. Chytili se na hlavu a zeptali se, co ti Němci zaměstnávají za blbce, co z minuty na minutu mění své rozhodnutí.
Desiro do Děčína poslušně dodržel ten hrubý nesmysl s omezení rychlosti na 50 km/h, skoro že jsme dorazili na státní hranice, zrychlil na maximální povolenou rychlost a snažil se zpoždění zkrátit. V Děčíně jsme měli +5 (11:22), a světe div se, vjeli jsme na obsazenou kolej za Regiopanterem, tak že lidé stihli rychlík do Prahy s odjezdem v 11:24 i osobák v 11:28 do Mostu aniž by museli jinak jak v Pirně přes podchod.
Včera mě ostatně volala taškářka z DB, protože jsem se u nich stěžoval, a kecala, že mě může ujistit, že zaměstnávají odbornici, co tomu rozumějí a omezení rychlosti nejde zrušit. Já na to, at' si pozve odbornici z SŽDC, a vsadím se, že by se chytili na hlavu a jim doporučili, aby ten nesmysl s omezení rychlosti okamžitě zrušili.
Samozřejmě že to prý nejde a tak zůstal každý při svém názoru.
Drak_ze_skalky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2090
Registrován: 5-2010
Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 17:54:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No je fakt,že rychlík na Prahu jsem vždy stihl.
Trochu mi přijde,že Němcům to takhle vyhovuje a že alespoň protáhnou více nákladů když se tam neplete S-Bahn v taktu a mě jako to vůbec nevadí naopak.
Překvapilo mě,že již se přepřahá i v Bádu Ost.což hned po povodni nebylo možné a někdy mi přijde že ty náklady tam lítaj rychleji než ono Desiro.
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6238
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 20:01:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, jsem asi mimo, ale nějak jsem nepobral jestli skupinová jízdenka +Německo platí v Německu v EC? V popisu na webu ČD écéčko není, ale jiní mi tvrdili že jím na tuto jízdenku jeli (jde o výlet z Děčína do Drážďan). Dík za objasnění.

www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Wxdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 316
Registrován: 6-2003
Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 20:20:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdepak. http://www.cd.cz/mezinarodni-cestovani/jizdenka/cestovani-v-prihr anici-s-nemeckem/-4010/ jasně stanoví: "v Německu ve 2. třídě vlaků kategorií S (Stadt Bahn), RB (Regional Bahn), RE (Regional Express), IRE (Inter Regio Express), VBG (Vogtlandbahn), ALX (Alex), TLX (Trilex), RBG (Regentalbahn), OE (Ostdeutschen Eisenbahn), SB, SE (Städtebahn Sachsen) a Agilis na vybraných tratích (viz mapka platnosti)."
Kdyby to někomu prošlo v EC, tak asi narazil na německého blbce, který té podmínky neznal.
Z Děčína do Drážd'an bych na Vašem místě radši používal Labe-Elbe za 400 Kč, i když i to je jenom na regionální dopravu a dokonce momentálně musíte 2x přestupovat - v Bad Schandau do NAD a v Pirně zase do vlaku.

(Příspěvek byl editován uživatelem wxdf.)
Karel S.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.175.39.149
Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 20:23:31    Odkaz na tento příspěvek  

353:

Víkendová skupinová jízdenka+Německo v Německu v EC určitě neplatí. Pokud s ní někdo jel v EC na německém území, tak jel načerno.

Jiná věc je, že se dá v tom EC dojet z českého vnitrozemí do hraničního bodu (Schoena Gr) a odtud pokračovat na předem koupenou klasickou mezinárodní jízdenku. Je to sice dražší, ale pohodlnější než se trmácet regionálkou. Na to ale stačí normální skupinová víkendová jízdenka (bez +Německo).
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6239
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 21:18:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OK, já to tak taky pochopil, jen jsem si nebyl jistý jestli to EC není na německém území jiná kategorie. Budeme na dovolené kousek od hranic, a právě ta NAD nás od osobáku trochu odrazuje, nejsem nijak zkušený "zahraniční vlakový cestovatel", jen se nám do Drážďan nechce jet autem.

Chápu dobře IDOS že NAD není u každého regionálního vlaku? Z Bad Schandau 8:53 NAD není, další v 9:25 je a u dalšího zase není? A nebo se na IDOS nemám spoléhat? Dík za info.

www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6240
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 21:52:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem ještě chvíli studoval net a protože asi budeme čtyři dospělí a dítě, tak nakonec mi vychází asi nerozumnější zajet ráno do Děčína, koupit jízdenku Labe-Elbe a popojet autem do Bad Schandau a odtamtud regionálkou bez NAD. Při cestě zpátky se nám auto zaparkované tam bude hodit víc než kdybychom jeli už z Děčína.

www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Sobota, 13. července 2013 - 19:22:04    Odkaz na tento příspěvek  

Wxdf :
Chytili se na hlavu a zeptali se, co ti Němci zaměstnávají za blbce, co z minuty na minutu mění své rozhodnutí

Já bych měl něco podobného. Čtvrtek 4.7., nádraží Offenburg, cca 23.55

Čekal jsem na "trojný noční vlak" do Duisburgu s plánovaným odjezdem ve 23.44. Nějak se nedařilo, provoz byl zastaven, informace žádné ... Hromosvodem cestujících se stala konduktérka v uniformě, která jela domů a téměř marně vysvětlovala, že ona není ve službě a nemá kam zavolat ...

Tak nějak v 0.05 se objevila na panelu informace o "zpožděném" CNL "do východní Evropy" s odjezdem ve 22.30 ... (za zhruba hodinu mého pobytu se o zpožděném CNL nic neohlásilo) na příslušné koleji v té době stálo SBB Cargo směr Karlsruhe ... Pak se na panelu objevila informace o "mém" trojném vlaku, současně s hlášením o řazení zpožděného CNL "do východní Evropy". Cestující byli poněkud zmateni, co vlastně platí ...
Mezi tím Cargo odjelo a s necelou půlhodinou zpoždění dorazil "trojný" vlak ...
Tulák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 526
Registrován: 3-2010

Odesláno Sobota, 13. července 2013 - 23:06:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Jsem pro zachování pražského přívozu P4.
Glory
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 926
Registrován: 8-2012

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 16:19:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,
pokud pojedu z Neumarku do Plauen, tak se dočkám po cestě toho obřího cihelného viaduktu?
PS: Jen tak pro zajímavost, jeden z RegioSprinterů Vogtlandbahnu jezdí už 2 měsíce s panelem nad oknem co zatím ještě pořád držní poslední šroub z celkem 3 původních, takže asi ani tam to není nějak extra růžové

(Příspěvek byl editován uživatelem Glory.)
Wxdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 317
Registrován: 6-2003
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 17:41:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Paes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 22. července 2013 - 15:41:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj.

Mám dotaz - chtěl bych se zeptat, jak je to s možností využívat uzamykatelné skříňky na nádražích v německu, zda je lze používat na max. 24 hodin či zda je lze využít i na více dní. Jedná se mi zejména o město Leipzig, tam předpokládám, že budou a zda existuje i ve městě Quedlinburg.

Děkuji za odpověď.

Pavel Stařecký
Wxdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 6-2003
Odesláno Pondělí, 22. července 2013 - 17:23:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maximalně na 3 dni. Podle Google existuje v Lipsku kromě samoobslužních skřínkach DB Lounge, kde Vám berou zavadlo osobně , otevřeno po-pa od 7 do 21 h, so-ne od 8 do 20 h.
Najdete oproti nástupišti 2/3.
V Quedlinburgu taková možnost není, cestující ale v internetovém foru oznámil, že úspěšně ukecal hostinského nádražní restaurace, že mohl zavadlo tam nechat.
Rail2005
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1020
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 22. července 2013 - 22:20:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já teď pendluji mezi Prahou a Kölnem a musím říci, že jsem ten sever a východ Německa hodil přes palubu. Noční přímé spojení je zcela nepoužitelné. Používal jsem jej ve směru v neděli večer z Prahy. EN 456 zpravidla dojede do Dortmundu s cca +120 min, kde si cestující na Köln a Düsseldorf musí přelézt do RE a EN je narovnán rovnou do Nizozemí, aby se maximálně eliminovalo zpoždění na příjezdu do Amsterdamu.

Jezdím přes Frankfurt a Nürnberg, ve směru do ČR zpravidla přes Cheb, návaznost RE na R funguje dobře. Opačným směrem zpravidla DB Express Busem. Jízdní doba 3h39 Praha - Nürnberg je pouze papírová. Realita je 3h25, ale tuhle se mi povedlo přijet do Nürnbergu již v XX:53 místo plánovaného YY:17, takže jsem díky svižné chůzi stihnul ICE na Köln v YY:00 a zajel jsem to celé za rekordních 6h25, což je veřejnou dopravou luxus. To je standardní čas při použití IAD.

Donner au train des idées d'avance...
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4199
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 23. července 2013 - 09:08:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, je tu někdo kdo by dokázal napsat, kterými tratěmi jezdí odklonem zadrbaný EC na trase do/z Berlina a Hamburgu?

Ve mě je dobroty jak v prdeli cukroví
Láďa_2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 969
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 23. července 2013 - 13:32:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dotaz pro znalé. Je (a musí být) v německu na všech tratích zabezpečovač PZB, nebo se tam také někde jezdí jen na živáka? Je PZB i na všech tratích s LZB pro jízdu vozidel nevybavených LZB? Jsou všechna vozidla v německu vybavena PZB, nebo se pro nějaké rychlosti připouští jízda jen na živáka¨(na tratích s PZB vybavených)?
A jak je to v rakousku?
případně prosím i o nějaké odkazy
Díky moc

(Příspěvek byl editován uživatelem Láďa 2.)
Mikulda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2330
Registrován: 3-2006

Odesláno Úterý, 23. července 2013 - 15:29:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Láďa_2:
Je (a musí být) v německu na všech tratích zabezpečovač PZB, nebo se tam také někde jezdí jen na živáka?
Bývalo dost tratí bez PZB na východě, nechávalo se to na dožití s tím, že při instalaci nového zabzař se dají magnety PZB. Po nehodě u Hordorfu (29.1.2011) začali magnety sázet všude bez rozdílu jak vzteklí.

Je PZB i na všech tratích s LZB pro jízdu vozidel nevybavených LZB?
Ano.

Jsou všechna vozidla v německu vybavena PZB
Prakticky ano. Bez PZB je možno pouze vozidla konstrukční rychlosti do 40 km/h, kterých je fakt málo.
Při poruše PZB je nařízena nově rychlost 50 km/h (bývalo to 100).

Upozornění: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, cynismu a černého humoru.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává vzdálené vize, bláznivé sny a šílené nápady.
Dan_od_mun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 460
Registrován: 6-2005

Odesláno Úterý, 23. července 2013 - 15:49:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak tak koukám na Zugmonitor, nebude těžké s měsíčním Deutschland-Passem získat na zpožděních čtvrtinu jeho ceny zpátky. Já si snad ty odškoďňovací formuláře sám vytisknu...
Láďa_2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 970
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 24. července 2013 - 10:32:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Mikulda: Díky moc

a těch 50 bez PZB můžu jet i sám, nebo si tam musím vzít třeba vlakvedoucího, jako u nás bez živáka?
mkcomp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 12-2012
Odesláno Středa, 24. července 2013 - 17:46:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco úzkorozchodného od našich německých přátel - Fichtelbergbahn
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9371
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 28. července 2013 - 20:42:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pozdrav z Lindau am Bodensee.

Do tohoto malebného německého městečka, ležícího na břehu Bodamského jezera, několik kilometrů od hranic s Rakouskem, zajíždějí v půlhodinovém intervalu vlaky ÖBB, S-Bahn Vorarlberg. Jejich časové polohy jsou determinovány mj. jednokolejným úsekem Bregenz - Lindau-Reutin. Do Lindau přijíždějí, resp. odtud odjíždějí, okolo X:00 a X:30 h: http://www.oebb.at/de/Reiseplanung/Fahrplanauskunft/Fahrplanbilde r/Detail_401/kif401_1326423.pdf

Zároveň do Lindau jezdí (kromě dalších kategorií vlaků z dalších směrů) v hodinovém taktu "ALEXy" z/do Mnichova. V úseku Mnichov - Immenstadt jezdí vozů vice, v Immenstadtu dochází k odpojejí části vozů, které pak pokračují do Oberstdorfu. v opačném směru jízdy dochází ke spojování.

http://kursbuch.bahn.de/hafas/kbview.exe/dn/KB970_H_Tgl_F_By2013_ nur_09062013_14122013_G02052013.pdf?filename=KB970_H_Tgl_F_By2013 _nur_09062013_14122013_G02052013.pdf&orig=sS
http://kursbuch.bahn.de/hafas/kbview.exe/dn/KB970_R_Tgl_F_By2013_ nur_09062013_14122013_G02052013.pdf?filename=KB970_R_Tgl_F_By2013 _nur_09062013_14122013_G02052013.pdf&orig=sS

Vlivem skutečnosti, že soupravy nejsou vratné, trvá rozpojování a hlavně spojování souprav docela dlouhou dobu. Vlak jedoucí ve směru z Mnichova do Lindau prostojí v Immenstadtu sice jen 4 minuty, ale vlak jedoucí v opačném směru prostojí ve "spojovací stanici" 10 minut (délky pobytů pro směr do/z Oberstdorfu jsou daleko horší - průměrně 15 minut přirozpojování a obvykle 20 minut při spojování).

Co znamená kombinace uvedených skutečností v reálném provozu?


Nebýt tak dlouhých pobytů zejména při spojování, mohl by být přípoj v alespoň jednom směru jízdy zajištěn (tato situace se opakuje téměř každou hodinu po celý den).
Ale zejména chci tímto upozornit (a směřuji to zejména k těm, kteří v různých diskusích navrhovali různé "úspory" spočívající například ve spojování dvou rychlíkových souprav v žst. Česká Třebová), jak dlouhé pobyty mohou kvůli takovému spojování (o něco méně pak při rozpojování vzniknout).

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3821
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 30. července 2013 - 08:56:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Netušíte někdo, který víkend budou jezdit historické vozy na Kirnitztalbahnu v Bad Schandau?
Wxdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 319
Registrován: 6-2003
Odesláno Úterý, 30. července 2013 - 11:38:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pozdě se ptáš, milé mouko. Bylo to minulý víkend: http://www.ovps.de/Verkehrsmittel/Kirnitzschtalbahn/Kirnitzschtal fest/4187/
Dustifira von Alex
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.247.74.36
Odesláno Úterý, 30. července 2013 - 17:17:15    Odkaz na tento příspěvek  

David-jsem ty Alexy Sud vozil asi 6 mesicu.Je tady asi ale potreba rict,ze jsou tu trochu jina specifika.
Prvne,nemci cast tak od Kemptnu do Lindau povazuji tak jako by za rekreacni ci lazenskou.Jezdi zde jen rekreanti ci do lazni Oberstaufen(hned za Immenstad)lazensti hoste.Proto ty vlaky zde pak jezdi poloprazdne a temto cestujicim 10 min. zadrhnuti v Immenstadu moc nevadilo.Alespon je pausa na cigaretu.
Za druhe.V pripade Alexu jde o navaznost na Alex Nord a dalsi pripoje v München.Priblizne od stanice Günzach to do Münchenu cudis 140 km/h,takze te ta mala pausa ani neobtezuje.Navic z Kemptnu do Münchenu nebyl problem zkratit az 15 min zpozdeni.
Za treti.Dle me pokud nekdo chtel jet opacne dal nez do Lindau,pouzil radeji EC München-Zürich(viz tve odkazy na jizdni rad).Ten ale zase pro zmenu "taboril" slusnou dobu v Lindau pri preprahu.
Muj nazor je,ze za hranicema na zapad od nas se zase az tak moc nespecha.
Mozna ze nekolika vozovy rychlik plny lidi ktery se nekde po ceste "roztrhne",je lepsi nez nekolik rychliku s malim poctem vozu a sotva polovicni obsazenosti jedouci v nekolika minutach za sebou.Do Trebove znekolika smeru a dale vsechny po stejne trati...

P.S. Take Alex nord toto pouziva,Alx 355 Albert Einstein denne a Alx 353 Karel Capek v Pa (oboje München-Praha) jedou jako soucast rychliku Alx München-Hof a ve stanici Schwandorf jsou rozdeleny.
Opacnym smerem jede 350 Karel Capek az do Regensburgu a tam je teprve spojen spolecne s Alx Hof-München.
W.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.47.26
Odesláno Úterý, 30. července 2013 - 18:45:07    Odkaz na tento příspěvek  

Kdo ještě nemá, může dát:
Am 18.08.13 pendelt der Localbahnzug mit der Dampflok 70 083 drei Mal zwischen Deggendorf Hbf und Hengersberg
ab Deggendorf Hbf um 11:00 Uhr, 13:00 Uhr, 15:00 Uhr
Fahrzeit Hin- und Rückfahrt ca. 1 Stunde

david: Současný stav přestavby uzlu Lindau?
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9403
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 30. července 2013 - 19:20:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

W.: Nevšiml jsem si, že by se v Lindau Hbf. cokoliv přestavovalo. uhoh

Ad spojování/rozpojování souprav v Immenstadtu - nemám nic proti němu - takovýchto případech to je logický krok; ale zde mi šlo hlavně o to, "jak dlouho to trvá" (s tím, že ty prostoje - jejichž doba se odvíjí od skutečnost, že nejde o soupravy s řídicím vozem - jsou velmi dlouhé hlavně při jízdě do/od Oberstdorfu) a "jaké nepřípoje z toho vznikají".

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9413
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 30. července 2013 - 23:29:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mittenwald, poslední německá stanice na trati Mnichov - Garmisch-Partenkirchen - Seefeld - Innsbruck. Do dubna 2013 jezdívaly ve 2 h taktu přímé vlaky Mnichov - Innsbruck (doplněné vloženými spoji Mnichov - Mittenwald na 1 h takt). Nyní musejí cestující v Mittenwaldu přestupovat mezi vlaky; dle JŘ na to mají stanovenu 1 minutu.


Mezi 2. 8. a 26. 8. 2013 bude vyloučen provoz na dlouhém úseku Innsbruck - Seefeld - Mittenwald - Ga-Pa - Murnau, jakož i na trati Ga-Pa - Reutte. Ještě déle potrvá výluky na trati Murnau - Oberammergau - od 3. 8. do 14. 9. 2013.
http://ftp-pv.oebb.at/mcc_stoerung/bauarbeiten/2013/2013_08/Bauin fo965.pdf
http://ftp-pv.oebb.at/mcc_stoerung/bauarbeiten/2013/2013_08/Bauin fo960.pdf
http://ftp-pv.oebb.at/mcc_stoerung/bauarbeiten/2013/2013_08/DB_Ba uinfo963.pdf

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
Hnidopich
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1352
Registrován: 6-2004
Odesláno Středa, 31. července 2013 - 01:54:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

W/David:

Pokud si dobře vybavuji článek z polo-místního plátky, tak by se mělo nádraží v Lindavě stěhovat z ostrova na pevninu. Ale od té doby jsem žádnou další akci nezaznamenal. Možná to nebude v politickém stínu Stuttgart21 tak žhavé.
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9415
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 31. července 2013 - 02:23:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

O. K., díky za info. O tomto projektu jsem dosud nevěděl. http://de.wikipedia.org/wiki/Lindau_21

Vlastně jeden takový odsun hlavního nádraží na místo, které je dále od historického centra; na místo, kde už nyní jedno nádraží je, ale pro osobní dopravu se nepoužívá a kdo ví, jetli jsou všechny koleje ještě sjízdné.
Jako by mi to něco připomínalo. uhoh happy


(Příspěvek byl editován uživatelem David.)

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1517
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 31. července 2013 - 10:40:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jaký je vlastně současný vývoj projektu Stuttgart 21? Pokračuje výstavba, nebo jen něco, nebo je celý projekt pozastaven?
Dan_od_mun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 462
Registrován: 6-2005

Odesláno Středa, 31. července 2013 - 21:48:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

cogwheel - ať si to Zelení a Leví nepřejí, Stuttgart 21, nebo lépe projekt Stuttgart-Ulm se staví.

PS: Davide, díky za upozornšní, do GAPA tak vyrazím až na konci měsíce.
Hnidopich
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1353
Registrován: 6-2004
Odesláno Středa, 31. července 2013 - 22:02:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ze/leví akorát nechali vypsat zemské referendum (podzim 2011), což jim jistě přineslo politické body. Že by to nechtěli bych neřekl, ale je to jedno, protože ať už s úlevou nebo se skřípěním zubů, vox populi řekl své, tak se jede dál.

Osobně mi přijde, že ten odpor je zejména místní (Stuttgart a okolí) zřejmě kvůli původnímu nádraží a dopadu / bordelu při stavně. Naopak u nás na východě BW má ta akce značnou podporu, protože spojení na Stuttgart (a dále vč. mj. FRA) je tragédie (snad všechno nepoháněné vlastní silou je rychlejší než vlak; a A8 se zatím zuřivě rozšiřuje). Z druhé (západní) strany by mohlo pomoct zlepšení dostupnosti Mnichova. Jestli bylo k lepšímu spojení potřeba bourat i nádraží, je už asi jedno.

Druhým důvodem (ale ono to nakonec možná bude jenom zástupné) zřejmě bude finanční náročnost celé akce (a dráhy se také snaží erár patřičně více a více podojit), ale docela by mě překvapilo, kdyby byl argument fiskální zodpovědnosti zrovna z ČR připisován nalevo.

Prostě: asi bych v tom zelená, rudá, černá nehledal.
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1528
Registrován: 1-2012

Odesláno Čtvrtek, 01. srpna 2013 - 09:14:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děkuji za vysvětlení.
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1531
Registrován: 1-2012

Odesláno Čtvrtek, 01. srpna 2013 - 10:26:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z ex-DDR ještě doplním, že podle wiki: http://de.wikipedia.org/wiki/City-Tunnel_Leipzig se má CityTunnelem pod Lipskem začít jezdit od 15. prosince (od nového GVD).
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Sobota, 03. srpna 2013 - 20:25:18    Odkaz na tento příspěvek  

David : pokud chcete vidět zajímavé spojování, tak si udělejte výlet do Stolbergu (Rhein) - u Aachen.
Něco podobného dělají i v Neustadt(Holst).
Jurajs_89
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 6-2011
Odesláno Čtvrtek, 08. srpna 2013 - 20:58:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní provoz v Mindenu:


Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1578
Registrován: 1-2012

Odesláno Pátek, 09. srpna 2013 - 13:24:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

W.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.47.26
Odesláno Sobota, 10. srpna 2013 - 15:29:46    Odkaz na tento příspěvek  

Obnova provozu na trati z Mörlenbachu do Wald-Michelbachu, v Odenwaldu, v podobě solárních drezín.
Zahájení provozu v neděli 18.8. : http://www.solardraisine-odenwald.de/
Milan_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 9-2006

Odesláno Neděle, 11. srpna 2013 - 09:39:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jurajs 89: nejel jsi tam s klukama s MTR?
Milan_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 9-2006

Odesláno Neděle, 11. srpna 2013 - 09:57:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Mindenu a okolí jezdí krásné stroje řady 111 na Os...
Jurajs_89
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 6-2011
Odesláno Neděle, 11. srpna 2013 - 21:12:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Milan_k: Jo jo, jel happy
Jony
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 12-2010
Odesláno Neděle, 18. srpna 2013 - 15:00:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosím zkušené cestovatele, pokud jsem na stránkách DB zjistil, že na zastávce ze které budu vyjíždět není "DB Automat" je možné nastoupit do vlaku bez jízdenky a pořídit jízdenku u průvodčího nebo jsou automaty ve vlaku?
Janek_lemoch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2164
Registrován: 11-2007
Odesláno Pondělí, 19. srpna 2013 - 17:50:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přátelé, neměl by někdo prosím odkaz na stránky o V 60 DR - 105/106 DR - 345/346 DB, kde jsou jejich v.č. a další údaje (které lokobyly vyrobeny s pantografem atd.)? Pátral jsem na netu i přítele Googla a nic. Díky moc
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9506
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 20. srpna 2013 - 14:06:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Passau Hbf., 3 spojené Schinenenbusy směrující na Ilztalbahn do Freyungu (15. 8. 2013 - pouze jeden ze 3 dní v roce, kdy tyto stroje bývají na tuto trať nasazeny - viz odkaz):

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3854
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 20. srpna 2013 - 21:59:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David: Já si tyhle stroje pamatuju ještě z trati Varnsdorf - Liberec, kde jsem s nimi jel v roce 2007.
Občas jezdívaly i na výlet do Prahy (Expres Varnsdorf - Praha).
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9519
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 20. srpna 2013 - 22:35:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jj, pravda - viz mj. moje fotka z Prahy Masarykova nádraží (expres Praha - Varnsdorf, 22. 9. 2007; mj. výpravčí na Masarykově nádraží ještě s výpravkou).

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
Arj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2176
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 26. srpna 2013 - 14:33:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Úzká dráha v okolí Weiswasser




Tento víkend (31.8.-1.9.) tam bude Dampf Fest:
http://www.waldeisenbahn.de/de/archives/5862#more-5862

Návštěvu parního víkendu lze prodloužit o účast na aukci, při které se bude prodávat "hlavní" nádraží v Bílé Vodě.

Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2110
Registrován: 9-2007

Odesláno Sobota, 31. srpna 2013 - 23:35:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z dlouhé chvíle jsem se trochu začal zajímat o problematiku mých nejoblíbenějších kolejových vozidel, německé řady 605, označované jako ICE-TD. Z celkem dvaceti vysokorychlostních motorových jednotek je jedna vyřazena a šest jednotek je stále odstaveno mimo provoz. Proč jsou odstaveny? Není to škoda? Vždyť šest jednotek v pohodě pokryje kdejaké vozební rameno.. jak München - Zürich, tak i Nürberg - Dresden, třeba i München - Praha, ale to je spíš šotosen. [andel]

NORTHSHOOT
Můj cestovní blog
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Neděle, 01. září 2013 - 19:40:38    Odkaz na tento příspěvek  

Vantju : ty motory 605 jsou jedním z omylů DB ... bylo s nimi mnoho problémů, jsou prostě provozně drahé, náročné na údržbu. Dlouhou dobu byly zcela mimo provoz v depu Hof.
DB je pronajaly DSB, jezdí mezi Hamburgem a Kodaní, resp. Kodaní a Berlínem a Arhusem a Berlínem, resp. jako posila pro vnitro na mezistátním spoji.
Při cestě do Dánska (asi před třemi lety) jsme museli v Hamburgu na části vlaku do Aarhusu přestupovat v Hamburgu, letos při cestě z Kodaně do Berlína jsme museli v poslední stanici před Roedby přestupovat do zadní jednotky, protože "ta přední" do Berlína měla nějakou závadu ...
Údajně by bylo možné udělat vložený elektrický vůz a jezdilo by se v elektrické trakci.

Svého času skutečně jezdily do Zürichu, z Dresden do Nürnberg.
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2112
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 01. září 2013 - 22:14:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Při mé první cestě v ICE-TD z Berlína do Kodaně nastaly v Hamburku problémy při rozpojování a nabrali jsme 15 minut zpoždění, ale při loňské cestě Berlín - Vejle naprosto v pohodě. Je škoda, že něco tak ambiciózního je doprovázeno řadou nešťestí, prý i při 100% obsazenosti vlaku se provoz nevyplatil.. [sad]

NORTHSHOOT
Můj cestovní blog
Canfranc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 1-2004

Odesláno Pondělí, 02. září 2013 - 21:44:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, už jsem zase zapomněl, zda se někde dají stáhnout traťové jízdní řády. Offline verzi Kursbuchu mám v PC, ale pokud by konkrétní tratě byly třeba v pdf, je to pohodlnější.
Dík za upřesnění.
Wxdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 6-2003
Odesláno Úterý, 03. září 2013 - 05:56:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Úterý, 03. září 2013 - 13:17:25    Odkaz na tento příspěvek  

Vantju : ono jezdit rychlostí 200 km/h motorovou trakcí pod trolejí navíc po přímých tratích vozidlem s naklápěcí skříní, kde se stejnou rychlostí jezdí klasickými soupravami "bez naklápění" holt něco stojí (jako každá legrace) ...
DB už pochopily, že naklápěcí skříně přinesly více škody než užitku, zkrácení cestovního času nasazením vozidla s naklápěcí skříní nepřináší takovou úsporu času, která by dopravci kompenzovala vyšší náklady na údržbu ...