K-report
 

Archiv diskuse Podorlické tratě do 26. 10. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » Podorlické tratě » Archiv diskuse Podorlické tratě do 26. 10. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3069
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 11. října 2013 - 21:21:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nebo těm co mají WM 6.5, sice existují Smartřády, ale platit za celou ČR 350kč/rok, když u CG Transit to je 74,90kč/rok... Nehledě na to, že ty data by měl stát poskytovat všem zdarma a ne že je má pouze Chaps.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Radekedar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1523
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 11. října 2013 - 21:57:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souhrnné jízdní řády linek IREDO nejsou, protože nejsou lidi. Prostě a jednoduše to tam nemá kdo dělat.

Sledování trutnovských brejlovců - brejlovci.radekpapez.cz/2013-01/ || www.atlasvozu.cz
Výpravčíxy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1662
Registrován: 11-2008
Odesláno Pátek, 11. října 2013 - 22:15:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Radekedar: A kdo dělá ty, co jsou vylepeny na zastávkách ? To je někdo píše ručně ? Určitě je má někde v PC, tak to jen překopírovat a dát na web. Nebo to je tak složité ? Nevím, nejsem PC odborník [crazy]
Radekedar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1524
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 11. října 2013 - 22:19:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak například dnes jsem na jedné zastávce viděl souhrnný JŘ, jehož platnost skončila před 3 měsíci (a jiný nebyl). Zřejmě setrvačnost... Každopádně pokud někde jsou aktuální souhrnné JŘ vylepeny, tak pak rovněž nechápu jejich absenci na webu. Napište na OREDO, třeba se něco dozvíte.

Sledování trutnovských brejlovců - brejlovci.radekpapez.cz/2013-01/ || www.atlasvozu.cz
Rop
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 612
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 05:39:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kuba_j: poslední 4 roky jsem platil 350 Kč a nijak mě to nebolelo. Při dnešních cenách je to tak 12 piv za rok.
A o tom, že by "stát" měl něco poskytovat zdarma, znamená pouze to, že to zaplatíme všichni (a ještě mnohem dráž, protože se na tom sveze 20 úředníků).

Llama here, llama there, I see llamas everywhere.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3071
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 10:17:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rop: kdyby aspoň šlo za nižší cenu koupit jen vybrané JŘ, mně by stačily vlaky+busy a 2-5 MHD. Pak ty data chce použít třeba Seznam a musí se soudit.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
54_čsd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 245
Registrován: 4-2010

Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 11:14:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

GC Transit kombinace umí. Já už nehledam na počítači, ale jen v mobilu, protože umí toho víc než idos.
Tak asi jedině novější verze, ta moje bohužel ne a když aktualizuji nespustí se vůbec. Nebo to v této verzi také nějak jde ?


Určitě je má někde v PC, tak to jen překopírovat a dát na web. Nebo to je tak složité ? Nevím, nejsem PC odborník
Tak nevím jakým způsobem edituje web Oredo, nicméně si myslím, že by to nemělo zabrat více než hodinu, a kdyby to měl být nějaký problém, tak alespoň nahrát archiv se všemi řády v jednom souboru. Na druhou stranu asi tam nějaký problém mají, protože tam 9.10. začali nahrávat tarifní mapy a jsou tam zatím jen 2 a z toho 1 nefunguje...
Bambe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 538
Registrován: 1-2011

Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 11:31:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolem 11:45 by mělo dvojče (750.235+750.338) odvést kotle do Letohradu a v plánu jsou ještě 3 odklony od Letohradu[talker]

http://www.flickr.com/photos/50195199@N02/
Rop
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 613
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 13:38:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já mám verzi CG Transitu 2.1.2
A za jednotlivými jízdními řády mám zaškrtávátko a mohu jich zaškrtnout kolik chci.

Llama here, llama there, I see llamas everywhere.
Vlakynachod
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 549
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 14:44:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

CG Transit přestupy umí, ale asi jen v nové verzi, která je (nebo ještě nedávno byla) dostupná pouze pro Android 4+ (Ice Cream Sandwich a Jelly Bean), jak je to u iOS nevím. Potom bez problému najde spojení s přestupy na vlak i MHD[happy]

U toho druhého spojení je zajímavý ten přesun od Čedoku na aut. st., když ten autobus z Kudowy na nádraží jede.

Stránky o železnici na Náchodsku: www.vlakynachod.cz
Staňte se fanouškem vlakynachod.cz na Facebooku! vlakynachod.cz na Facebooku
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.202.252
Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 15:13:45    Odkaz na tento příspěvek  

http://www.pardubickykraj.cz/aktuality/75985/mezi-dolni-lipkou-a- hanusovicemi-budou-jezdit-dalsi-vlaky

nedá se více, než pogratulovat ke kvalitní práci.
jistě byla analýza obsazení dělána zcela objektivně a fakt, že JŘ 700980 a 700180 nějak zapomněly v Hanušovicích vázat na vlaky pod taktovkou pana Duška, byl brán v potaz
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.202.252
Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 15:17:02    Odkaz na tento příspěvek  

Souhrnné jízdní řády linek IREDO nejsou, protože nejsou lidi. Prostě a jednoduše to tam nemá kdo dělat.

tak to pozor! Byli 3 technologové pro KHK, jsou 3 technologové pro KHK. Takže v počtu lidí bych to nehledal...
rrr176
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 12-2011

Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 18:14:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

-ds- : fajn zpráva! už se dohadujou dost dlouho tak snad to urychlí a do štítů vlak zase bude jezdit

(Příspěvek byl editován uživatelem rrr176.)
Z F J
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.80.18.6
Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 20:08:08    Odkaz na tento příspěvek  

-ds-: výborně, schvělá zpráva ! Vlaky totiž přibudou nejen na trati Hanušovice-Dolní Lipka.

K obnově vlaků by mělo dojít i na dalších tratích

Podobně byla diskutována dopravní obslužnost na železničních tratích, kde byl pozastaven pravidelný provoz. „Před dohodou je obnovení provozu na železniční trati z Moravského Karlova do Štítů. Zvažujeme také společné řešení na tratích 017, 262 a 271 v oblasti obce Chornice na Moravskotřebovsku,“ seznámil s dalšími záměry hejtman Netolický.
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.202.252
Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 22:46:21    Odkaz na tento příspěvek  

jo jo, skvělá zpráva, jistě, jak jinak... [lol]

Olomoucký kraj souhlasil i s návrhem Pardubického kraje zavést páteční vlaky na trati Dolní Lipka – Hanušovice, které by měly zajistit dopravu studentů a žáků ze škol domů.Nově přidané spoje budou jezdit od nového jízdního řádu každý pátek v 17.00 z Dolní Lipky v Pardubickém kraji do Hanušovic z Olomouckého kraje a v opačném směru v 18.02.

obávám se, že studenti jsou v pátek většinou kolem 18 hodiny už docela úplně doma, to je tedy zdůvodnění zavedení vlaku. Jsem zvědav, zda autobusový obrat v 18 v Hanušovicích bude veden pouze pondělí - čtvrtek [rofl]

„Na zapracování nových spojů do jízdního řádu má svůj obrovský podíl nové oddělení dopravní obslužnosti Krajského úřadu Pardubického kraje, které změny připravilo,“ vyjádřil spokojenost se změnami v tvorbě jízdních řádů Jaromír Dušek.

jistě se tomu dá věřit, když JŘ na železnici si dělá striktně sám pan Dušek. A i kdyby ne, tak zavedení 1 páru v pátek na trati s nulovým grafikonem v daný den dá strašně moc práce... [nene]

Pro zlepšení dopravní obsluhy a návaznosti mezikrajských spojů bude zpracována analýza, která by měla vytvořit podklady pro efektivní fungující železniční a autobusovou dopravu. „Od odborné analýzy očekáváme, že nám dá jasný návod k organizování dopravní obslužnosti v příhraniční oblasti obou krajů. Mimo jiné by měla definovat také nutné zásahy do dopravní infrastruktury,“ vysvětloval náměstek Dušek.
Finančně se oba kraje budou podílet nejen na zavedení nových vlakových spojů, ale i na vypracování této analýzy.


tak když to oddělení dopravní obslužnosti pod velitelskou čepicí pana Duška tak skvěle pracuje, že si musí dělat někde analýzu dopravní obslužnosti, kterou bude platit, to mi hlava nějak nebere??[crazy]
Rop
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 614
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 13. října 2013 - 01:05:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A jestli v analýze vyjde, že by nejlepší bylo z Červeného Potoka natáhnout koleje do Králík, tak to se zase evropský fondy prohnou [lol]

Llama here, llama there, I see llamas everywhere.
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.48.202.252
Odesláno Neděle, 13. října 2013 - 11:58:41    Odkaz na tento příspěvek  

A jestli v analýze vyjde, že by nejlepší bylo z Červeného Potoka natáhnout koleje do Králík, tak to se zase evropský fondy prohnou

tak jestli má ta trať přežít toto shoto volební období, tak ji nic jiného nezachrání, krom dobudování několika dalších zastávek.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2702
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 15. října 2013 - 12:10:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve středu 23. října 2013 se koná tradiční...

Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2603
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 18. října 2013 - 13:55:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

-ds-:

obávám se, že studenti jsou v pátek většinou kolem 18 hodiny už docela úplně doma

[coze] Vy ste asi neštudoval na VŠ, že? Inak by Vás okamžite trklo, že sa asi nejedná o študentov miestnych SŠ, ale o študentov odborných SŠ a VŠ z Prahy, HK, Pardubíc, Olomouce a Brna. Pre tých je to naopak pomerne ideálny čas.
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2965
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 18. října 2013 - 14:35:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asdf: Já jsem tedy VŠ studoval, a pokud jsem nedorazil domů ve čtvrtek, tak jsem z místa studia vyrážel v pátek dopoledne, takže v pátek v 18 h. jsem byl dávno doma a to jsem to měl cca 300 km. Myslím, že na jiných VŠ se to moc neliší.
Radekedar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1533
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 18. října 2013 - 14:41:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Obvykle doma ve čtvrtek v 18, výjimečně v pátek v 12. Kdo tedy bude duškovlak používat?

Sledování trutnovských brejlovců - brejlovci.radekpapez.cz/2013-01/ || www.atlasvozu.cz
Schmitz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.57.67
Odesláno Pátek, 18. října 2013 - 21:05:30    Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, měl bych dotaz na znalce trati 021. Jaké parametry (hlavně délku) měly odklonové nákladní vlaky a kde (pokud) probíhalo křižování? Díky za odpovědi.
Adalbertinum
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3324
Registrován: 1-2010

Odesláno Pátek, 18. října 2013 - 22:00:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám dva dotazy:
1) Která chytrá hlava vymyslela, že na Os 20005 bude nasazována řada 841? Vlak byl opravdu přeplněn, lidi stáli většinou na jedné noze.... Opravdu by nešlo prohodit soupravy, na 20005 poslat Sysla, a na 20028 řadu 841? Celou cestu z Letohradu do UnO jsem byl v předním voze Bdmtee sám.....

2) Ač jde jen o výlukové opatření, PROČ proboha musí čekat náhradní souprava vlaku 1918 na tu z Polska? Dnes takto vzniklo zpoždění 30 minut,(Čekání na Polskou půlku) dle mého úplně zbytečně, když po 14 hodině jedou dva osobáky směr pardubice krátce po sobě.. Navíc při příjezdu Polské jednotky přestupovaly do druhé soupravy celé DVĚ osoby, zatímco Pardubická část vlak byla obsazena víc než průměrně....

(neberte to jako buzeraci, je to jen námět, co by možná šlo vylepšit, a tím přilákat více cestujících)

AUTOBUS = KAROSA
( Aneb miluji vozy počínaje typem B 741 a konče Citelisy)

Nesnáším SORky, zejména ty maličký [kladivo]
Radekedar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1534
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 08:28:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

1) Chytrá hlava z Dolní Dobrouči.

Sledování trutnovských brejlovců - brejlovci.radekpapez.cz/2013-01/ || www.atlasvozu.cz
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5941
Registrován: 9-2003

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 10:27:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco konkrétního z uplynulého týdne..V UO , je už svařen strop podchodu z armatury a dále se maká..

..pořádná mašina má kotel a komín..
Syncmaster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 11-2008
Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 13:00:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Schmitz: Pokud jedou auta nebo prázdná patra (Cargo nebo AWT), tak ty mívají kolem 520 - 630 metrů. V případě např. sody nebo beček to je většinou do 400m. Dříví do Hněvic (a prázdné uhláky zpět) mají též přes 500m. Pokud je to kratší vlak, křižuje se tam, kde to vychází časově. Pokud jsou to ovšem takové dlouhé vlaky, tak jediné stanice, kam se to vejde jsou jen Častolovice a Kostelec. Dále se ještě křižuje v Žamberku ovšem s tím, že osobní/spěšný dostane nějaké 2-3 minutky, protože se čeká, až tento dlouhý vlak uvolní zhlaví svým odjezdem. A je jedno, zda-li je to od Litic nebo od Letohradu.
Adalbertinum
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3325
Registrován: 1-2010

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 15:39:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale 20005 staví jen Ústí nad Orlicí, a pak až v Letohradu, takže s Dolní Dobroučí tenhle vlak nemá nic společnýho [blush] Tudíž mě to docela překvapilo...

AUTOBUS = KAROSA
( Aneb miluji vozy počínaje typem B 741 a konče Citelisy)

Nesnáším SORky, zejména ty maličký [kladivo]
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1121
Registrován: 2-2010

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 16:24:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Adalbertinum: V 841 90 lidí, v posilové 810 37 lidí. Odkud kam jsi jel? Já jen, že v té posilové 810 bylo minimálně 18 míst k sezení volných. Za Letohradem byl vlak sice plný, ale nemyslím si, že nějak dramaticky. Většina cestujících navíc vystoupila v Jablonném a v Mladkově poté skupina trampů. Do Lichkova dojelo 39 lidí.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2704
Registrován: 9-2005

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 19:31:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dále se ještě křižuje v Žamberku ovšem s tím, že osobní/spěšný dostane nějaké 2-3 minutky, protože se čeká, až tento dlouhý vlak uvolní zhlaví svým odjezdem. A je jedno, zda-li je to od Litic nebo od Letohradu.

Když holt muselo dojít v Žamberku ke zcela nesmyslnému zkrácení dopravních kolejí. Ale co, už jsem to tady kamenoval mockrát. Ono se to nažene v Potštejně na křižování.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5943
Registrován: 9-2003

Odesláno Pondělí, 21. října 2013 - 11:05:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jelikož to zde kupodivu nezaznělo..Na trati Doudleby - Rokytnice od nového jř bez průvodčích,viz.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/246738-drahy-chteji-rusi t-pruvodci-obce-se-bouri/?mobileRedirect=off
S přepravou kol jen doplním,že doposud byla navyšována kapacita přívěsným vozem 012,ale to zřejmě v novém jř skončí..

..pořádná mašina má kotel a komín..
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2705
Registrován: 9-2005

Odesláno Pondělí, 21. října 2013 - 12:24:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Smyslem je snížit náklady na spoje, aby se nemusely omezovat. V zahraničí je to běžné

Bla, bla, bla. Zachvilku už by si mohli strojvedoucí sami v Doudlebách stahovat závory a stavět výhybky, aby se mohli zrušit výhybkáři. Tím by došlo ke snížení nákladů na cestu. Vždyť v zahraničí je to přeci běžné [happy]
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9065
Registrován: 8-2004

Odesláno Pondělí, 21. října 2013 - 20:26:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechť si obce tedy za tu službu zaplatí. Ono se jim to dobře řve, když jim vlaky platí kraj (popř. stát).[crazy]

"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5944
Registrován: 9-2003

Odesláno Pondělí, 21. října 2013 - 21:01:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč by měly doplácet za něco"službu" co je jinde v kraji samozřejmost?Doteď byly exponované vlaky v sezóně ve složení 810+012,příští rok bude sólo 810 kam se nacpe tak 5kol..Vím že to je věc těžko odhadnutelná ,počasí atd..ale pak turisti,běžte k šípku a jeďte po svých..Kapacitnější vozidlo ČD nemají,regionova nestíhá místní kopce..Těžký boj..

..pořádná mašina má kotel a komín..
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9067
Registrován: 8-2004

Odesláno Pondělí, 21. října 2013 - 22:03:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Alf:
A co mají říkat tam, kde jezdí jen řidič, tj. tam, kde jezdí jen autobusy?
Prostě na drahé vlaky není (a autobusy se politicky nechtějí). Má snad kraj zrušit úplně všechny průvodčí (aby si obce nezáviděly)? Nebo má zrušit některé vlaky?-které?

"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Masinka
Administrátor

Číslo příspěvku: 7725
Registrován: 6-2002

Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 00:22:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Onehdá v Litickém oblouku.
Petad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1039
Registrován: 8-2006

Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 11:56:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Masinka: Bomba, podzimní vzhled toho místa na druhé fotce předčil veškeré moje představy! [jidlo]

Osobní fotogalerie ZDE
ICQ: 327584807
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1125
Registrován: 2-2010

Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 11:59:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Popisek jedné fotky z jízdy Arrivy kolem Chornice (od mat.mt?)

[crazy]


Fakt jsme bohatší jak Švýcaři, že můžeme vozit vlaky pro 5 lidí?
Z F J
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.129.10
Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 14:21:20    Odkaz na tento příspěvek  

Urpín: no ono je otázka zda ten autor mluví pravdu nebo ne.
Nechic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 663
Registrován: 4-2010
Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 14:56:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Urpin: Ve Švýcarsku mají železnice trochu jiné postavení než u nás, možná by si položili otázku "Jak to udělat, aby ten vlak využívalo více lidí? Chce to lepší svršek? Lepší návaznosti? Posunout zastávky?"
Jis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 17:51:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak to udělat, aby ten vlak využívalo více lidí? Chce to lepší svršek? Lepší návaznosti? Posunout zastávky?

Postavit novou trať, která by se nevyhýbala veškerému osídlení? [crazy]

Teď vážně: Je zajímavé, že v jiných krajích seškrtávají vlkm, kde to jen jde (především kvůli rostoucím nákladům dopravců), jen v Pardubickém kraji mají peněz dost. Teď nemluvím o Arrivě, ta tam snad má jezdit "na své triko" (je otázka, jak dlouho jim to vydrží, než začnou škemrat o prachy), ale o obnovách 025, Štítů, Prachovic apod. Je otázkou, jak to kraj bude řešit ve chvíli, kdy zjistí, že na to prostě nemá prachy. Zruší zase to, co před pár měsíci obnovil, nebo sáhne jinam? A kam?

Jinak z hlediska Arrivy je to psychologicky celkem promyšlený tah - zlé ČD společně se zlým bývalým vedením kraje zrušily lidem vláčky, hodná soukromá Arriva (průměrný ovčan netuší, že je to dcera DB) jim je zase vrátí. Pár měsíců tam bude jezdit bez dotací, a pak dá kraji dvě možnosti:
1) buď budete dotovat
2) nebo ty spoje zrušíme a lidi budou vřískat (a příště vás nezvolí, pane Dušek)
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2509
Registrován: 5-2005

Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 18:53:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zaslechl jsem, že se má od nového jř zrušit Os 5108 v úseku Náchod-Meziměstí. Dokonce se podepisuje proti tomuto zrušení i petice. Je to pravda?

Podle dostupných informací bych řekl že ne.
Radekedar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1540
Registrován: 6-2008
Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 20:16:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavlík: Aktuální stav přípravy GVD 2014 hovoří takto:
ŽST NÁCHOD
Os 5108 22.20-22.21 poznámka na odjezdu: jede X, nejede Silvestr

Pokud moc chcete, aby vydržel i nadále a nestal se ohroženým, je nutné psát, psát, psát ("je to fajn, jezdí nás s tím ze šichty moc...").

Pro všechny - pokud nejste spokojeni se stavem dojížďky ze severu 026 do Náchoda na šestou, příp. do HK na sedmou (čtvrthodinka v regionce v Náchodě, to je žůžo posezeníčko [ko]), pište, pište, pište. Dík!

www.atlasvozu.cz
Šmajchl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 9-2011
Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 20:38:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Radekedar: výmluva na to, proč to neudělat jinak (třeba lépe) se vždycky najde a leckdy může být i dost odborně napsaná, takže tomu běžný občan neporozumí. [lol]
Radekedar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1541
Registrován: 6-2008
Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 21:01:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapomněl jsem tedy dodat "pokud nejste spokojeni s navrhovaným stavem dojížďky...", tedy s navrhovanou polohou Sp 1741 (dnes jako 1743).

www.atlasvozu.cz
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2510
Registrován: 5-2005

Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 21:05:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem naopak s tím ranní spokojen. V Poříčí začínají šichty v 6 a bude se to konečně hezky stíhat. Jen místo toho stání v Náchodě by snad mohl jet hned dál ne?
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2511
Registrován: 5-2005

Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 21:43:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Radekedar: tu informaci k Os 5108 máte 100% a ověřenou? Ptám se proto, jestli to můžu ventilovat v práci dále.
Jis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 21:53:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen místo toho stání v Náchodě by snad mohl jet hned dál ne?

A k čemu by to bylo? Stejně je přípoj ve Starkoči na Sp s odjezdem v 6:21. V takovém případě je lepší čekat v Náchodě (kde přistupuje relativně hodně lidí), než ve Starkoči.
Radekedar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1542
Registrován: 6-2008
Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 22:01:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to aktuální stav přípravy GVD SŽDC, údajně každý den aktualizováno. Ruku do ohně za to dát nemůžu, proto se raději obraťe na OREDO/ČD KCOD HK/kraj...

www.atlasvozu.cz
Z F J
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.129.10
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 15:45:58    Odkaz na tento příspěvek  

Tratě uprostřed Česka ožijí, vlaky na ně opět vyjedou v březnu

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/247323-trate-uprostred-c eska-oziji-vlaky-na-ne-opet-vyjedou-v-breznu/

Od března by mohly znovu začít jezdit vlaky na pomezí Pardubického, Olomouckého a Jihomoravského kraje na tratích mezi Moravskou Třebovou, Chornicemi a Dzbelem, respektive Velkými Opatovicemi. Pardubický kraj – a ruku v ruce s ním i sousední region – na nich zrušil osobní vlaky koncem roku 2011. Podle pardubického radního pro dopravu Jaromíra Duška (SPOZ) se teď kraj domluvil s dopravcem Arriva vlaky, že na opuštěných lokálkách začne jezdit, ovšem bez veřejné objednávky.
Negrelli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 647
Registrován: 9-2007
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 16:28:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechic Ve Švýcarsku mají železnice trochu jiné postavení než u nás, možná by si položili otázku "Jak to udělat, aby ten vlak využívalo více lidí? Chce to lepší svršek? Lepší návaznosti? Posunout zastávky?"
A hlavně by si položili otázku, zda se vynaložená investice vyplatí... Je totiž rozdíl, jestli se to dělá pro 5 osob/den nebo 500 osob/den. To je zásadní, co mi v ČR chybí. Flikují se lokálky, ale hlavní tratě chátrají. Domnívám se, že se síť rozsype dříve, než většina myslí. Zůstanou koridory a izolované opravené lokálky...
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2709
Registrován: 9-2005

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 16:43:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podle pardubického radního pro dopravu Jaromíra Duška (SPOZ) se teď kraj domluvil s dopravcem Arriva vlaky, že na opuštěných lokálkách začne jezdit, ovšem bez veřejné objednávky.

Když se kraj domluvil tak stejnak Arrivu nějakým způsobem zadotuje, byť to nebude formou závazku. Nebo si myslíte, že budou jezdit jen pro smutné oči páně Duška? Já tedy ne.
Alešt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3637
Registrován: 10-2005

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 21:30:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco z odklonů 29.9.2013:
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1127
Registrován: 2-2010

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 06:54:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad. kasičky: V Poličce se také nadávalo a jak si teď lidi libují. Jen mě dokáže naštvat, když ráno jedu do práce a vlezu do motoru v uniformě, jak lidi zbystří a celou dobu trnou, zda půjdu kontrolovat nebo ne [uhoh]
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1223
Registrován: 9-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 21:10:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pár fotek z postupu prací v okolí Kudowy.
V Kudowe je již skoro hotov první peron a na druhém se pracuje. Ve stanici jsou položeny vyhybky a pražce u první koleje. Je zajímavé že i ve stanici budou Ypsilony. obě koleje budou kusé. Objíždět se bude dát jen u první koleje.





A ještě pár fotek z Lewina, překvapilo mně že budova nádraží je stále obydlená. Koleje končí před mostkem v Lewině a za mostkem opět pokračují.
Překvapilo mně že jsou zde opět Ypsilony a zřejmě zde bude opět zřízena přídržnice.





Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5947
Registrován: 9-2003

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 22:51:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám trojcestná germánská výhybka tam ještě je..(foto č.3.)a zdá se bude zase napojena na renovovanou část..ale vrak Tkt48 už tam předpokládám není...Pěkné foto!Ještě těch pár km do Náchoda..[biggrin]

..pořádná mašina má kotel a komín..
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2653
Registrován: 6-2007

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 22:56:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Alf

v roce 2008 se parowoz rozřezal na kusy a prodal do šrotu

http://www.pkpkudowa.estranky.cz/clanky/rozrezani_parowozu/rozrez ani.html

Mrkef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1044
Registrován: 10-2007

Odesláno Pátek, 25. října 2013 - 12:35:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Znovuoziveni trati Kudowa - Klodzko je pro me neco jako maly zazrak. Osobne jsem nad trati zlomil hul ihned po zastaveni provozu. Zda se, ze kdyz se chce tak to jde [happy].

Rady tam vyrazim s fotakem. Peknych mist tam je celkem dost.
Pepa_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2710
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 25. října 2013 - 14:47:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zda se, ze kdyz se chce tak to jde

Ovšem kdyby se chtělo ještě více, tak by to bylo lepší. Obnovení mechanických návěstidel místo výstavby plánovaného elektronického SZZ ve stanici Polanica-Zdrój působí trochu rozpačitě polovičatě ... ... vlastně tak nějak polsky. Ani se neptám jaké SZZ bude v Kudowě. [happy]

(Příspěvek byl editován uživatelem pepa_L.)
Radekedar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1545
Registrován: 6-2008
Odesláno Pátek, 25. října 2013 - 15:00:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co teprve ve Szczytnej, kde se ještě ani nekoplo (!)
Polanica - Szczytna - Kulin - Lewin - Kudowa



Všechny fotky jsou z neděle 20. 10. 2013.

www.atlasvozu.cz
Petrjablo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 599
Registrován: 2-2007
Odesláno Sobota, 26. října 2013 - 10:14:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zítra by měl mimořádně jet manipulák z Letohradu, jestli až do Štítů a do Potoka upřesním ráno.