K-report
 

Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 01. 10. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » Tratě a lokálky v okolí Prahy » Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 01. 10. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9718
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 21:56:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hodina - z liberečáku si v ústí přestoupěj na chebák. vy to neznáte? ale ale

Pravděpodobně to neznáte vy.
Přípoje v Ústí nad Labem hl. n. jsou ve směru Děčín (od libereckého rychlíku) - Cheb, ale ne ve směru Děčín (od libereckého rychlíku) - Praha.

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4175
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 22:00:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

>Nicmene nevim, proc by R mely stat v Hnevicich a Bohusovicich. To by se hned dala srazit jizdni doba odhadem o cca 7 - 10 minut.

..takže bys ujel přípojům v Lovo i Ústí, třeba.
Výhoda těch zastávkových R je právě v návaznostech na (často) lokálkovou dvouhodinu.
Jinak EC především ve směru z Německa , ale často i "skrzová" EC z Brna, Vídně, Budapešti jezdí často podle "vejbuchu necek" a tak vázat na ně (od nich) přípoje nic moc.
Já bych řekl, že současný koncept na 090 je velmi dobrý, vlaky jezdí vytížené kromě většiny Os Kralupy-(Lovo)- Ústí, tam by sedl Panter místo alumínia minimálně Rce-Kr.
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 733
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 22:01:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: No a jáká je spokojenost cestujících, obsazenost a tak ?
Nepatří to sem, tak jen 2 čísla: ZSSK cca 63.000, RJSK aktuálně cca 145.000 cestujících za měsíc.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4176
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 22:07:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

>mě ty předpovědi vycházej. Viz Švejci, klasiky na 120 a realizace spojení Kralupy-Masna-Hostivař a tisíce dalších.

Ááá, klasika. tak já to budu raději považovat za žert, jinak by to vypadalo na jednu duševní poruchu.

Jinak Švejky do klasik jsem vymyslel já [lol],¨Kladno taky [wink] a MaH Ropid, takovou blbost bych nevymyslel.[rofl]

(ta záměna 200/120 totiž byla nasnadě už dávno a napadne to každého).
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14923
Registrován: 8-2005

Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 22:08:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

david: proboha,odnaučte se argumentovat tim, že něco nějak je a předpokládat, že to jinak nelze. [proud] Jinak ale co to melete - Liberečák přijíždí do ústí v 10,32, za nim ještě os v 10,55 a chebák do prahy jede v 11,07, například. To je pro děčíńáky dost dobrý. A koukám, na druhou stranu, chebák přijede od prahy do ústí například v 12,42, os jede v 13,00. Proboha na co tedy děčíny??? Donutilste mě otevřít knihu! [biggrin]

Je na čase definovat METROBUSY nikoliv podle intervalu, ale PODLE TRASY a vyjmout z nich napaječe.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4177
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 22:11:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nick: tak pokud je to počítané stejnou metodikou, pak [ok]

A o kolik % se zvedly dotace a o jakou částku ?
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14924
Registrován: 8-2005

Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 22:12:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: Máš štěstí že fakt nerad hledám v archlívech, abych připomněl, jaxembyl za myšlenku hyder na 200 ostouzen. Jaxe mlelo, že klasika na 120 nelze, neb nelze topit a otáčet a kdesicosi blablabla. Úplně stejně jako tady za ty děčíny, což mě přesvědčuje, že moje křišťálová koule opět objevila úlovek.
Jo a taky spojování a rozpojování regin na Kladně - to bylo taky výživný, jak to nejde a že to není ešus a všechny ty pseudovobtíže.
Kdepak Mladějove, já vim, jak to funguje.

(Příspěvek byl editován uživatelem káem.)

Je na čase definovat METROBUSY nikoliv podle intervalu, ale PODLE TRASY a vyjmout z nich napaječe.
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9720
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 22:14:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

odnaučte se argumentovat tim, že něco nějak je a předpokládat, že to jinak nelze.
Tak mě svými argumenty přesvědčete, že to lze.

Liberečák přijíždí do ústí v 10,32, za nim ještě os v 10,55 a chebák do prahy jede v 11,07, například.
Rychlík do Prahy jede v 11:13. [pozor]
Čtěte pořádně.

Argumentoval jste Liberečákem, tzn. vyvracel jsem vám Liberečáka.
Spojení s použitím Os vlaku + s přestupem NENí rychlé spojení. Pokud bychom toto spojení uvažovali již jako akceptovatelné pro cestu z Děčína do Prahy, pak je potřeba jej započítat i jako požuitelné v současné době, tzn. dnešní stav (ve špičce) = 4 páry vlakových spojení z Děčína do Prahy za 2 hodiny; vámi navrhovaný stav = 2 páry vlakových spojení za 2 hodiny.

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14925
Registrován: 8-2005

Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 22:18:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David: Jo záměna příjezdu a vodjezdu - tak pokud je to má jediná chyba, jsem spokojen.[biggrin] a vy taky, něcoste našel. Uvidíme v GVD 2015. Dobrou.

(Příspěvek byl editován uživatelem Káem.)

Je na čase definovat METROBUSY nikoliv podle intervalu, ale PODLE TRASY a vyjmout z nich napaječe.
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9721
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 22:23:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak pokud je to má jediná chyba, jsem spokojen
Další řadu chyb, či přesněji řečeno, nedostatků a vážných úskalí vašeho návrhu, jsem vám v několika příspěvcích vypsal.

Ten posilový vůz na EC (jako údajná plnohodnotná náhrada za případně zrušené děčínské rychlíky) by se odpojoval v Děčíně? Nebo by jel až do Berlína/Hamburku?

Jaxe mlelo, že klasika na 120 nelze, neb nelze topit a otáčet a kdesicosi blablabla.
- Tato diskuse probíhala v době, kdy ještě nebyly k dispozici 750.7. A jeden z návrhů z "křišťálové koule" byl, aby na takových klasických soupravách jezdily zamračené (které by si s řídicím vozem jen těžko rozuměly).

- Není náhodou rozdíl ve vytápění SKUTEČNÝCH vozů klasické stavby (před najbrtizací bych řekl "zelených" vozů) a ve vytápění vozů Bdtn, které na těch "(pseudo)klasikách" na R-120 jezdí?

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4178
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 22:31:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

>750.7.

>Není náhodou rozdíl ve vytápění SKUTEČNÝCH vozů klasické stavby

Davide, tomuhle Káem nerozumí, to on zahrnuje do toho "zařiďte to nějak" nebo "to mne nezajímá".
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14926
Registrován: 8-2005

Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 22:37:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David: Najděte mi dva cestující, kteří rozeznají např. Bt od Bdtn. [biggrin] ale to je chyba vás šotoušů, žeste nevěděli vo 750.7. Vy mi nevypisujete úskalí, vy mi vypisujete jen, jaxe to dělá doteď, to je zatracenej rozdíl.

Je na čase definovat METROBUSY nikoliv podle intervalu, ale PODLE TRASY a vyjmout z nich napaječe.
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9725
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 23:20:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ale to je chyba vás šotoušů, žeste nevěděli vo 750.7.
Vy jste tehdy psal o přesunu zamračených ze Švejků na trať č. 120 (mmch. nejsem si jist, zda jste psal o přesun zrovna na rychlíky), což bylo pravdivě označeno jako nereálné (obrat na hlavovém nádraží a nemožné řazení řídicího vozu).

Vy mi nevypisujete úskalí, vy mi vypisujete jen, jaxe to dělá doteď
Tak například letos se to dělá tak, že to, co jezdí na R-120, NENÍ TZV. KLASICKÁ SOUPRAVA.

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5766
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 22. září 2013 - 23:36:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

takže bys ujel přípojům v Lovo i Ústí, třeba

A to se neda odjet z Prahy o tech 7 - 10 minut pozdejc ?

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7393
Registrován: 5-2004
Odesláno Pondělí, 23. září 2013 - 07:06:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to ze se najde debil ktery mozna s uspechem rozjebe funkcni system na 090 se da cekat i bez kristalovejch kouli.

Uz vidim jak EC (v podani DB+cura) stavej v Kralupech atd, plati v nich PID a ve spicce maj 2 vozy navic kvuli Kralupum.

O spolehlivosti uz tu rec byla, zazrak ale nejsou ani Cheby...
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4180
Registrován: 3-2007
Odesláno Pondělí, 23. září 2013 - 15:32:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

>to ze se najde debil ktery mozna s uspechem rozjebe funkcni system na 090 se da cekat i bez kristalovejch kouli.

[biggrin] JO !

Hlavně, že budou jezdit lokálky s 0-5 lidma ve špičce.
Všd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2108
Registrován: 7-2008
Odesláno Pondělí, 23. září 2013 - 16:32:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je někde k dispozici jízdní řád těch zázraků od Arrivy? To, co je na stránkách SŽDC, neplatí, tam je 10 párů a Arriva jich provozuje jen 8.
Trs2004
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 308
Registrován: 2-2010

Odesláno Pondělí, 23. září 2013 - 16:42:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

KarelD
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 6-2013

Odesláno Pondělí, 23. září 2013 - 17:33:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na koleje z Prahy do Kralup vyráží nový dopravce
odkaz
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8990
Registrován: 8-2004

Odesláno Pondělí, 23. září 2013 - 19:16:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David:
Je vidět, že nejste častým návštěvníkem některých témat. Jinak byste už poznal, že absence argumentů a pozměňování dřívějších vyjádření je v případě Káema běžný standard.

"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Sonic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 782
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 24. září 2013 - 01:02:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pondělní Mn 85021 s 742 405 v čele a s 9 vozy při čekání v Praze Veleslavíně na vykřižování s Os 9852:
takyfíra
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Úterý, 24. září 2013 - 04:31:55    Odkaz na tento příspěvek  

ariva konečně vyjela
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3845
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 24. září 2013 - 06:20:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Káem: Proč chceč mocí mermo zkurvit něco (EC, Ex a R na 090), co v podstatě bezchybně funguje a lidi to přijali, což se projevilo výrazným nárůstem počtu cestujících mezi Ústím a Prahou?

Jen proto, že se ti nelíbí z tvého hlediska pár vlaků navíc, přičemž taknějak pořád nechápeš vůbec jejich smysl a o jejich využití nemáš vůbec páru?

Co třeba vzduchovoziče typu S65 a ML v úseku Libeň - Hostivař, ty jsou v pořádku? I na ně musím coby daňový poplatník přispívat a pěkně mne štve, že jezdí oproti rychlíkům Praha - Děčín zcela prázdné...... To je ale podle šotokáemických hledisek ale zcela v pořádku, nemýlím li se?
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 12802
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 24. září 2013 - 09:27:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ex 352 odklonem pres Rudnou.
Ka - Be [smrt]

lokomotivy.net
FZF
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 12803
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 24. září 2013 - 10:33:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to byla 754.008 + 363.132.

lokomotivy.net
FZF
honzaklonfar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.93
Odesláno Úterý, 24. září 2013 - 10:39:03    Odkaz na tento příspěvek  

Šari - nebylo to někde tady? 49°57'2.719"N, 14°6'11.179"E Je to nějaký starý drážní domek a podle pohledu ze druhého břehu tam už dlouho sídlí bezďáci.
balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1985
Registrován: 11-2002

Odesláno Úterý, 24. září 2013 - 12:26:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

754.008 se před dvanáctou vracela přes Smíchov odpočívat do boudičky.

2koridor.websnadno.cz
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 12804
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 24. září 2013 - 16:52:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevim, kde to bylo. Ja jsem pouze predaval info. Ve skutecnosti jsem xy km od mista udalosti.

Jo jo, zpatky jela jako Lv, taky pres dva kopce...

lokomotivy.net
FZF
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14929
Registrován: 8-2005

Odesláno Středa, 25. září 2013 - 10:37:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bram: Ale já nechci optimalizovat S41 a S65, nyní chci optimalizovat 090 [biggrin]
Hroch: Máte samozřejmě právo velmi individuálně něco za argument uznat a něco ne (to platí i o Davidovi). Nic to nezmění na tom, že to bude (a už mockrát bylo) jak píšu já, bez ohledu na to, jak moje texty nazvete. (PS: David píše skoro všude a nepotkáváme se častěji jen proto, že já píšu jen tam, kde to znám).

Je na čase definovat METROBUSY nikoliv podle intervalu, ale PODLE TRASY a vyjmout z nich napaječe.
Pikehead
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 934
Registrován: 3-2007
Odesláno Středa, 25. září 2013 - 10:56:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

takyfíra: skvělá zpráva a je dobře, že jste si dal na tu vaši "Arrivu" i čisté slipy.
takyfíra
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Středa, 25. září 2013 - 11:36:49    Odkaz na tento příspěvek  

čistšímy slipy za zvýšení kultury cestování a nikdy jinak.
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3846
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 25. září 2013 - 15:48:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Káem: Neboj se, na 090 to prostě podle tebe nebude. I kdyby jsi se tisíckrát rozkrájel, protože vlaky jezdí využité tak, že jim zrušení nehrozí[biggrin].

Jsou jiné lokality, kde je frekvence cestujících v rychlících tak malá, že to v současném rozsahu udržet nepůjde. A mne je celkem jedno, co chceš optimalizovat (máš na dění na trati 090 asi takový vliv, jako tvé zadupání nožičkou na zemětřesení v Pákistánu[rofl]), mne zajímá, že vzduchovoziče S41 a S65 dotuji ze své kapsy i já a přičemž tyto jsou díky MHD v Praze zcela nadbytečné.
Suri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 865
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 25. září 2013 - 17:39:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve dnech 7.-9.10.mají proběhnout denní výluky na hrbaté v úseku Smíchov-Nučice. Budou už se konečně stavět zastávky nebo půjde o tradiční prořezání křovíčka?
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8994
Registrován: 8-2004

Odesláno Středa, 25. září 2013 - 18:05:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Suri:
Budou už se konečně stavět zastávky
Niet.

"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Suri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 866
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 25. září 2013 - 18:17:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hroch: to už tedy moc času do začátku nového GVD nezbývá, na jaře se tu psalo, že se to prý do zimy v pohodě stihne, počítal s tím i první návrh....že by tedy akce pro letošek odpískána? ...tak se bude řezat křovíčko
schneefall
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.98.80
Odesláno Středa, 25. září 2013 - 20:59:41    Odkaz na tento příspěvek  

Od Všetat směrem na Lysou jsou v několikakilometrovém úseku odstraněné koleje i s podložím.Bude pokládka nového podloží + kolejnic znamenat zvýšení traťové rychlosti? Úsek je zcela rovný.Jinak se tam válej dva rozjetý divočáci, to musí bejt radost v tom smradu pracovat [uhoh]
Všd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2118
Registrován: 7-2008
Odesláno Středa, 25. září 2013 - 23:11:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bram: S65 i S41 lidé využívají. Kdyby na S41 jezdila 810, jezdily by v některých spojích stojící cestující. Částečně by ji mohlo nahradit zastavování děčínských rychlíků v Bubenči a Sedlci [wink]
hmmm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 06:44:32    Odkaz na tento příspěvek  

Všd: jezdily by v některých spojích stojící cestující

tam jezdí jen ženy? Linka snů:-)
Tomášk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1413
Registrován: 4-2003
Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 09:38:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Všd: S65 jezdím. O jakémsi využití lze hovořit ráno do centra a odpoledne z centra. Ale stejně je to okolo 20 lidí, což je v Praze bída.

Mělo-li by to mít nějaké opodstatnění, tak by to mělo jezdit jen ve špičkách pracovního dne, projíždět Stodůlky, Jinonice a Žvahov a hlavně zvednout rychlost tak, aby se to vyjezdilo jedním šukafonem. Ostatně jak je možné, že při výluce to šlo?
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3847
Registrován: 4-2003
Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 11:00:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomášk: Stejnou vytíženost S65 vídám i já. Dvacet lidí je opravdu bída. Celou dobu tvrdím, že S65 má smysl pouze ve špičkách pracovního dne a jako vlak z a do Kladna Ostrovce (místo posil z Masarykova nádraží, které díky zahlcenosti trati 120 mají zoufale dlouhou jízdní dobu). Jinak je to nesmyslná linka žeroucí i mé peníze.
PeKo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 6-2013
Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 15:17:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Suri
... denní výluky na hrbaté v úseku Smíchov-Nučice.


Poopravím informaci o denní výlukách na trati 173, tyto výluky se budou konat ve dnech 8., 9. a 10. října, tedy o den později než psal Suri.
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14932
Registrován: 8-2005

Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 19:53:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomášk: Vy byste to teprve zabil. A pak že největší škodič jsem já! Prej projíždět! A kde myslíte, že se ty lidi v tom vlaku berou? Naskakujou za jízdy? Sorry za muj sarkasmus, ale v takovej příklad jak šotouš škodí dráze jsem ani nedoufal. [biggrin]
Kladno-Smíchov... Kdopak to tu psal před 10 lety jako první? Ještě za dob Bručouna dejmupámbu věčnou slávu? [proud]

(Příspěvek byl editován uživatelem káem.)

Je na čase definovat METROBUSY nikoliv podle intervalu, ale PODLE TRASY a vyjmout z nich napaječe.
Suri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 869
Registrován: 4-2003
Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 20:10:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Káem: naprostý souhlas, projíždět s S65 zastávky v Praze natvrdo je blbost, režim zastávky na znamení je optimální
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8996
Registrován: 8-2004

Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 21:00:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No já bych to u trati 122 viděl maximálně na svislou čárku ve všech sloupcích Stodůlkami počínaje a hl.n. konče a bez řádku "do stanice". Možná by ta čárka mohla být někde i do vlnovky. I tak si říkám, že je to zbytečně vynaložený inkoust (nebo prášek v laserovce).
[happy]

"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14934
Registrován: 8-2005

Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 21:41:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlak měl zpoždění, a tak ajznbón sehrál cestujícím malé divadýlko [biggrin]

Je na čase definovat METROBUSY nikoliv podle intervalu, ale PODLE TRASY a vyjmout z nich napaječe.
prag
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.223.130
Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 13:54:46    Odkaz na tento příspěvek  

To bych spíš viděl na turné nějaký kapely, nejlíp asi bluegrassový [wink]
-aa-
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3755
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 14:06:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je teda sakra podivný bluegrass...!

Tento příspěvek není určen pro uživatele 750371 a neočekává se od něho žádná reakce na tento příspěvek.

Děkujeme za pochopení!
Cernosickej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 9-2012
Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 15:09:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A kde to bylo? To byl asi Vlak Lustig
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1690
Registrován: 1-2012

Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 15:20:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Evidentně Praha Bubny (odtamtud odjížděly za války transporty Židů).
Lukfi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1337
Registrován: 10-2010
Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 17:32:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Do schránky přišly letáčky. V úterý slavnostní jízda S34 s primátorem a radním pro dopravu (Pařízek), odjezd z Čakovic 7:20.

„There once was a time when all people believed in God and the church ruled. This time was called the Dark Ages.“ -- Richard Lederer
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14939
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 20:07:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Správně, Bubny a i se to tak jmenovalo [ok]

Je na čase definovat METROBUSY nikoliv podle intervalu, ale PODLE TRASY a vyjmout z nich napaječe.
230.100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1749
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 28. září 2013 - 21:02:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lukfi"Ale prd velebnosti,bydlím v Satalicích a ve schránce žádnej letáček k zavedení nebo obnovení linky S 34 nebyl a už vubec ne o nějaké slavnostní jízdě.
Lukfi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1339
Registrován: 10-2010
Odesláno Neděle, 29. září 2013 - 09:56:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nám ve Kbelích přišly letáčky dokonce dva, jeden takový PIDový skládací s jízdním řádem (někde tu byl odkaz na PDF, ale nevím jestli v tomhle vlákně) a pak ještě ta pozvánka.

„There once was a time when all people believed in God and the church ruled. This time was called the Dark Ages.“ -- Richard Lederer
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1529
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 29. září 2013 - 14:11:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak to by muselo jezdit častěji a opravit výhybny aby se dalo vyhejbat. Tak málo jezdící linku v Praze využívat nebudou.
Všd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2120
Registrován: 7-2008
Odesláno Neděle, 29. září 2013 - 15:21:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bram: Protáhnout tamtudy posily na Kladno je taky možnost a z mého pohledu vítaná. Jestli jezdit v sedlech pracovních dnů, je otázka. Letní víkendy bych nechal, jak jsou. Zimní víkendy bych zvážil.
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3232
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 30. září 2013 - 08:00:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Neoficiální web 4. železničního koridoru
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3235
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 30. září 2013 - 11:00:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Doplním, že autor fotek mi před chvílí poslal ještě dvě mapky s popisky k Bubeneč-Holešovice. Pro mě dobrá pomůcka k orientaci. Dal jsem je pod fotky do příspěvku

Neoficiální web 4. železničního koridoru
Tomášk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1414
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 01. října 2013 - 11:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Káem: Ty lidi se v S65 berou Na Knížecí, na Cibulce, na Zličíně a v Hostivicích (jak místní, tak z kladenských vlaků).
Ve Stodůlkách jsou to 2 - 3 lidé týdně (což je podle mě pod úrovní statistické chyby)
Jinonice a Žvahov pak 2 - 3 lidé denně (což je sice řádově lepší než Stodůlky, ale pořád v přímém rozporu s pojmem "hromadná doprava").
To už tu mizernou obsazenost nevytrhne, zato možnost ušetřit jeden motor a jednoho mašinfíru vytrhne ekonomiku S65 docela dost.
Kžc
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.70.110
Odesláno Úterý, 01. října 2013 - 11:45:53    Odkaz na tento příspěvek  

Maxipes_Fík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1434
Registrován: 12-2005

Odesláno Úterý, 01. října 2013 - 13:33:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mgr. si tu S34 konečně vyloboval

Jednou, těsně potom, co se naučil mluvit, vypil celý sud piva. A od té doby už nerostl.