K-report
 

Archiv diskuse RegioJet do 18. 05. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » RegioJet » Archiv diskuse RegioJet do 18. 05. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tupoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.190.162
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 12:23:18    Odkaz na tento příspěvek  

To je stejné, jako když si Věci veřejné jeden čas platily distkutující internetových diskuzí - ti také měli několik nicků, které střídali, a vyjadřovali se ve prospěch této politické strany
Kotec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 175
Registrován: 10-2011
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 12:52:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže - už se to neřeší "odboráři" a "režijky", ba dokonce ani koncepce dopravy, ba už ani politika, ale teď se pro změnu řeší "autorská práva" na fotky, mimochodem vůbec nesouvisející s tématem fóra... Protože osobně považuji autorská práva alespoň v současné podobě za značně nabubřelý a lidstvo silně omezující institut (vše, co jsem kdy vytvořil, jsem dal k dispozici k neomezenému šíření libovolným způsobem), zvlášť u něčeho takového, jako je ilustrační fotografie, a protože to opravdu, ale opravdu nemá absolutně žádný vztah k tomuto fóru, tak jedna prosba:
Běžte s těmi flamesy někam do háje!!!

Tupoun: Mimochodem placení diskutéři jsou skvělý příklad "urban legend".
reflex
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.32.7
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 13:16:26    Odkaz na tento příspěvek  

Kotec:
Pokud vím tak strana VV před volbami 2010 využívala placené diskutéry.

K tématu. Regiojet na svém facebooku zverejnil fotografie dvou vozů řady WRmz. Na boku je napsáno PUB. Takže to vypadá na hospodu:-)

Regiojet WRmz
Tupoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.190.162
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 13:22:32    Odkaz na tento příspěvek  

Kotec: Mimochodem placení diskutéři jsou skvělý příklad "urban legend".
Opravdu?
iDNES.cz - Bárta nás chodil kontrolovat, popisuje brigádník gerilu VV
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3983
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 13:41:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lehké rejpnutí před víkendem:
Jbb 4.5.: Já už to tu taky navrhoval dávno - i mě by se líbilo rozdělení na "RJ - provoz" a "Nemáme rádi RJ". Přečetl bych si jen to první a těch 99% balastu ponechám těm, co v tom vidí smysl a náplň života... Ale redakce se do ničeho takového asi moc pouštět nechce...

Jbb 5.5.:
Je zvláštní, že v diskusích o 163 se řeší ty konkrétní lokomotivy, v diskusích o tratích ta konkrétní trať, jenom tady a ve vláknu LEO se dokolečka řeší všechno od tarifní politiky, přes sociálněpolitické přesvědčení zúčastněných až po síťový efekt kohosi na cosi.
Mě by prostě stačilo si občas přečíst ty provozní věci, než se prohrabávat tím ostatním balastem. Od čeho teda jsou témata diskusí, když všechno souvisí se vším? To může být jedna diskuse a dá se tam řešit úplně vše, ne?
Případně kdyby KR umožňoval dát si některé uživatele do ignore - například příspěvky takového Ing. "vymýšlím si co chci" Jirásko-Bevela už přeskakuju, ale kdybych je vůbec neviděl, bylo by to daleko komfortnější...
PS - panu Paroubkovi se nedivím. Chvilinku se tu snad měl vyskytovat i přímo Ing. Jančura a i on brzo pochopil, že se to nedá. Taky bych na sebe nechtěl nechat takhle štěkat od bandy frustrátů bez ekonomického vzdělání a špetky odvahy...

Jbb 5.5.:
Vy tomu říkáte "píše se kriticky", já tomu říkám, že se tu mlátí prázdná sláma a řeší se tu věci které nejsou spjaté s dopravou. A ne občas, ale minimálně v 95% případů. Ale jo, asi to potřebujete pro zvýšení ega nebo Vám to prostě dělá dobře, tak kydejte špínu na koho chcete, já Vám to přeju. Ale mně tyhle kecy nezajímají, ve vlákně o lokomotivách si taky nepotřebuji číst o církevních restitucích - proto bych byl pro dvě vlákna a každý bude mít to své - Vy svoje potěšení a já zas to svoje


Kde je dnes Jbb? Nebo to zase neva, protože se nekritizuje Jančura?
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1259
Registrován: 9-2011
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 14:43:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vše, co jsem kdy vytvořil, jsem dal k dispozici k neomezenému šíření libovolným způsobem
Opravdu? Takže vše, co v práci vytvoříte (pokud tedy chodíte do práce), dáváte všem k dispozici a nic za to nechcete? A z čeho žijete?
(wono je to zdánlivě wod wěci, ale někteří lidé se těmi autorskými díly živí - k snídani fejeton, na oběd tři písňové texty a k večeři nějakou lehčí skulptůru)
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 912
Registrován: 6-2010
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 15:05:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Napsal jsem do Sdělení pro redakci podezření na to, že Bevelo, Zvídavý_blbec a čtenář firenetu jsou jedna a táž osoba. Pokud se to potvrdí, možná budou mít BAN.

https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2804255

Acta, non verba!

(Příspěvek byl editován uživatelem Nostalgia.)

Vlast tě volá!
eknm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.14.224
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 15:21:52    Odkaz na tento příspěvek  

Jspetrak: Celé výběrko ČD na vozidla podle mě byla šaškárna - mohli do nabídky pro MD dát specifikaci, co poptávají ve VŘ a to by pro účast stačilo.

A na základě čehy bys chytráku spočítal nabídkovou cenu, když bys nevěděl náklady na to nejpodstatnější - pořízení vozidel, když by jsi ještě neměl na stole nabídky dodavatelů?
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3987
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 15:36:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...osobně teda vidím Zvídavého blbce jako jinou osobu s inteligentnějšími názory a vybroušenějším stylem...
Radeček
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.228.252
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 16:20:45    Odkaz na tento příspěvek  

Ve srovnání s kým?
hmmm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 16:25:49    Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia: vlezu Ti sem během deseti minut z deseti různých ip, chceš to vidět? A to i naprosto neúmyslně...říká se tomu dynamická ip. Takže kádrovat budeš muset podle něčeho jinýho...
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3991
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 16:29:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Radeček: ve srovnáním s těmi dvěma, se kterými je hozen do jendoho pytle..
Kotec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 10-2011
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 16:42:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aleš_Liesk.: Nechci zaplevelovat vlákno, ale řekněme to takto - jsem učitel na SŠ a učil jsem i na VŠ... Že je internet zaplevelený různými fotkami, které správně nelze použít ani pro výukové účely (ač nemají uvedeného autora - takže se není ani koho zeptat), že pro studenty nelze kopírovat věci z knížek (protože už to není kopírování pro vnitřní potřebu organizace), že je autorskými právy chráněno všechno nejen za života autora, ale zcela nesmyslně 70 (!) let po jeho smrti... to a celá řada dalších věcí prostě není v pořádku. Ale jak už jsem řekl, nepatří to sem. Jen mi přijde, že hádat se tady o jednu fotku je pro malé děti a není to hodno jinak poměrně odborných diskusí. (No, tahle diskuse je vlastně poslední dny docela výjimkou.)

Ale k tématu. Mně by spíš zajímalo, jestli opravdu je jisté, že RJ na Krnov vyjede (podepíše-li se ta smlouva o smlouvě budoucí), když jsem pochopil, že rok (tj. do května 2014) se musí čekat na případnou výhodnější nabídku. Co když s ní fakt někdo přijde? To se už vyrobené vlaky prozatím hodí do kopřiv (nebo budou jezdit posily Praha - Ostrava/Staré Město) a smlouva se spálí?? Nebo to nehrozí a je to jen formalita?
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 914
Registrován: 6-2010
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 17:21:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

hmmm: A jak to, že ji máš furt stejnou? 82.117.130.25 vidím u tebe vždycky.

Vlast tě volá!
hmmm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 17:38:43    Odkaz na tento příspěvek  

nostalgia: protože tohle je pevná lajna. Stačí ale připojit ten počítač třeba přes mobilní telefon, a bude mít při každým připojení jinou ip. Má to tak většina providerů, pevná ip už je dneska vesměs za příplatek.
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 918
Registrován: 6-2010
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 19:39:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podezření na Bevela jsem podal proto, protože svým vystupováním mě jako příznivce ČD poškozuje.

Komunita příznivců Radima Jančury by mohla napsat o něm článek zde: Exotopedia

(Příspěvek byl editován uživatelem Nostalgia.)

Vlast tě volá!
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 850
Registrován: 5-2006

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 19:49:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

eknm: Vždy existuje průměrná cena na trhu a výběrko obsahuje max. cenu, kterou jsou ČD ochotny zaplatit za vozidla (právě proto, aby se jim pořízení vlezlo do rozpočtu nabídky pro MD). Jak to asi udělal RegioJet a evidentně i Arriva?

Kotec: Je to především formalita - v tomhle případě před přímým zadáním proběhla soutěž o cenu a RJ byl nejlevnější, takže kdo by se přihlásil? Ale je to holt pojistka, aby i přímé zadání umožnilo levnějšímu konkurentovi vstoupit do hry.

(Kdyby tohle platilo v prosinci 2009, možná by to přidělení všeho ČD dopadlo úplně jinak.)

(Příspěvek byl editován uživatelem jspetrak.)
Tommasel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2745
Registrován: 10-2008
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:09:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jspetrak:
A proč je to především formalita - ČD se už nemohou přihlásit, kdyby se jim náhodou konečně podařilo nějaké motoráky vysoutěžit?
Nebo ti, kteří se soutěže vzdali jaksi demonstrativně?

Chystám se žst. Strančice a kus trati 221 (22a) na Senohraby modelovat v TT. Budu vděčný za každé info (foto, zab.zař., rozměry a umístění budov, používané loko i vozy, i upozornění na materiály k prostudování...) použitelnou pro rekonstrukci místního stavu a provozu v 70. nebo i 80. letech
eknm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.21.32
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:10:32    Odkaz na tento příspěvek  

Vždy existuje průměrná cena na trhu a výběrko obsahuje max. cenu, kterou jsou ČD ochotny zaplatit za vozidla (právě proto, aby se jim pořízení vlezlo do rozpočtu nabídky pro MD).

K čemu ti je kalkulovat s maximální nebo průměrnou cenou, když ty potřebuješ podat co nejnižší nabídku a nevíš za kolik skutečně koupíš?

Jinak řečeno: Dám svoji nabídku, ve které budu kalkulovat s max cenou za vlaky, ale nakonec mě přebije konkurence nižší nabídkou pro MD i když já nakonec ty vlaky vysoutěžím levněji a mohl bych tedy podat nižší nabídku. V nabídce MD jsem ale pro jistotu počítal s částkou vyšší. To je vo co tu go a zřejmě ti nedochází.

Jak to asi udělal RegioJet a evidentně i Arriva?

Jakby, oni soutěžit vozidla nemusí, tak si ty ceny vyjednali s výrobci napřímo a rovnou podali nabídky na základě konkrétních cen.
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:15:43    Odkaz na tento příspěvek  

Tommasel : a proč by se ČD nemohly přihlásit ... co takhle pronájem od DB nebo VGB ... Do výběrka se přihlásí dva zájemci (na základě předem domluvené komedie ...)
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 921
Registrován: 6-2010
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:27:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě by zajímalo vyjádření Bevela a Budulínka ke stížnosti, kterou jsem na Bevela podal.

Chčiju převážně do Jančury, v pracovní smlouvě mám vyprazdňování močáku ČD. (Bevelo)
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 851
Registrován: 5-2006

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:30:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Zikmund: :-)
Tommasel: ČD se nepřihlásí. Žaluda řekl v railjetu z Břeclavi do Prahy, že na to kašlou.
eknm: Proč tedy RJ jedná s Pesou teprve teď o smlouvě?
Pokud by ČD chtěly nižší cenu, měly si uvázat výrobce rámcovou smlouvou stejně jako to dělají ÖBB (rámec na 200 Desir ML) či DB (rámec na +400 Linků). Při poptávce na 8 jednotek, které potřebují ASAP, jim nikdo zázračně nízkou cenu nedá :-)
Budulinek4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 996
Registrován: 4-2004

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:40:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohl:
Taky píšou o zaříznutí některých Potěmkinů během léta.
Jo a v JŘ o tom píšou taky. Nejen u nich. Bude "zaříznuto" dalších plno vlaků, co nepojedou přes prázdniny. Dokonce i MHD se bude omezovat.


Můžete mi uvést příklad, kdy v minulosti byly vlaky v relaci Praha-Ostrava o letních prázdninách omezovány? Mně by to docela zajímalo.
Je fajn si postupný ústup Dráhy soukromníkům vyložit jako letní omezení. Shodou okolností první letní omezování Pendolin přišlo, když začal jezdit fuj fuj soukromník.
A zaříznutí poslední koženky na Ostravu si vysvětlujete prosím jak?

Nostalgia:
Proč chcete mé vyjádření? Mně nějaké osobní útoky na konkrétní osoby vůbec nezajímají. Už i na mne zde ti jednodušší (asi z provozu) psali, že sem chodím pod různými nicky, protože někdo nadával na odboráře. Nedivte se, železniční odbory jsou vředem a největším nepřítelem železnice v ČR, takže je nenávidí kde kdo. Ale chytřejší člověk mé příspěvky pozná a ví, že neobsahují žádné vulgarity. Od toho jsou zde jiní a hned jsem si na jednu odhalenou dvojí identitu vzpomněl:
Slim alias Zvědavec2 v jedné osobě. Proč to dotyční dělají, když to lze snadno poznat, to nevím

Žluté autobusy vyjedou i z Prahy do Chomutova a Mostu
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 852
Registrován: 5-2006

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:43:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Budulínek4: Pendolina minulé léto. :-) Třeba SC 501 jezdila jen v (1) namísto (1)-(5), ale to už jsem tady psal, že tím jen poslaly ČD pár zákazníků k RJ do IC 1001.
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 922
Registrován: 6-2010
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:44:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Budulínek4: Není nic jednoduššího, než je nahlásit! Proč to neudělat?

Vaše vyjádření chci, protože vystupujete jako ten „předák“ diskutujících, co podporují RJ.

Ale pozor, stojím na opačné straně barikády, než vy. Souhlasím s tím, že odbory jsou prohnilé, ale Jančuru už pro jeho časté pouštění huby na špacír nepodporuji. Nehodlám se ale snižovat k tomu, abych na něj vykonával potřebu, jako tady Bevelo = Zvídavý_blbec = čtenář firenetu.

Možná by mu ten Firenet chtělo hacknout. Pokud o to bude mít někdo zájem (já to nebudu dělat, protože nechci být stíhán PČR a ani nevím, jak se to dělá), bude mít tady určitě slušný morální honorář.

(Příspěvek byl editován uživatelem Nostalgia.)

Chčiju převážně do Jančury, v pracovní smlouvě mám vyprazdňování močáku ČD. (Bevelo)
zsprv
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.19.96
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:48:17    Odkaz na tento příspěvek  

B4: Omezování nemusí být jen v podobě rušení spojů, ale taky krácení souprav. I RJ loni o prázdninách zkracoval.
Budulinek4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 998
Registrován: 4-2004

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:53:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jspetrak:
Já vím, že minulé léto se s tím začalo. Jako na potvoru, kdy jezdily jakésik žluté vlaky.
Letos to bude mít podobný efekt, cestující zvyklí na Pendolino se jistě rychle seznámí s pohodlnou rezervací žlutých nebo Lea.

Nostalgia:
Mně je fakt jedno, co tady Bevelo, Slim, hmmm a podobní tapetují. Že někdo tráví tolik času neustálým pliváním na Jančuru, to je opravdu k zamyšlení. Na druhou stranu je chápu, koncept unitární železnice se jim rozpapdá jak domeček z karet, síťovost je v , žlutá kam se podíváš, zaříznutí poslední koženky, omezování Potěmkina, to musí být pořádná frustrace

Žluté autobusy vyjedou i z Prahy do Chomutova a Mostu
Budulinek4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 999
Registrován: 4-2004

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:56:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zsprv:
Já tomu rozumím, ale co jezdím mezi Ostravou a Prahou více než 10 let, tak nepamatuji, že by vlak v létě vyloženě nejel. Podle mě jde ze strany Dráhy o postupné vyklizování pozic na Ostravu, protože v Potěmkinu cestujících opravdu znatelně ubylo a provar to musí být šílený.
Zaříznutí páteční koženky tomu taky napovídá. Proč tam Dráha nenechá jezdit 471 bez dosypu?

Žluté autobusy vyjedou i z Prahy do Chomutova a Mostu
Dj_la_défense
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2420
Registrován: 4-2007
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:57:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Budulinek4: Ty jsi, ale podobně vylízanej jako Slim například... Jen jeden je modrej a druhej žlutej, rozdíl v tom nevidim.
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 923
Registrován: 6-2010
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 20:59:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Budulínek4: Já naopak proti konkurenci dopravců nejsem, jsem ale pro zachování síťovosti (tj. IDS ČR, přípoje, atd.).

Ty koženky mají smysl - obsluhují města na trase, které nejsou obsluhovány expresní vrstvou. Souhlasím ale s tím, že tento stav (kvalita) je neuspokojivý.

(Příspěvek byl editován uživatelem Nostalgia.)

Chčiju převážně do Jančury, v pracovní smlouvě mám vyprazdňování močáku ČD. (Bevelo)
Petr47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 405
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 21:00:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Budulínek4: nějak nevím,co se mělo rozpadnout...zase extrém,ale ve žlutém vydání že? No na Vás ta onanie s Jančury fakt sedí...
Petr47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 406
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 21:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dj la défense: Promiň, ale Slim vylízaný není...na rozdíl od některých zde....
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 924
Registrován: 6-2010
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 21:04:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Soudě podle slohu je Petr47 další loutkový účet Bevela.

Bevelo = Zvídavý_blbec = čtenář firenetu = Petr47

A aby nebyly důkazy, že tomu tak je, má každý účet jiný e-mail.

(Příspěvek byl editován uživatelem Nostalgia.)

Chčiju převážně do Jančury, v pracovní smlouvě mám vyprazdňování močáku ČD. (Bevelo)
Budulinek4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1000
Registrován: 4-2004

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 21:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia:
Já se za předáka žlutých nepovažuji. Chodím sem od začátku vlákna, protože žlutým cestuji relativně pravidelně a už mě unavovalo číst to neustálé plivání od některých.

Stejně tady bylo dříve veseleji. Kam se poděly nicky jako KotvaTrakčníhoMotoru, Fýra a Rtuťový muž, kteří tvrdili, že Jančura nikdy nevyjede, pak že do půlroka zkrachuje apod. Taky vzpomeňme na pana T.H., který se taky vykašlal neustále odpovídat na Slimty.

DJ:
To je přesně ono, podle tohoto stylu diskuze jsou prostě někteří poznat. Jak se pozná, že je někdo žlutý? Já třeba jezdím i Leem. To jsem prosím žluto-černý nebo jak? A představte si, že po Praze jezdím i s ČD!

Žluté autobusy vyjedou i z Prahy do Chomutova a Mostu
Dj_la_défense
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2421
Registrován: 4-2007
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 21:05:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr47: Vystupuje, ale jako extrémista... tudíž je vylízanej po modrym, budulínek po žlutym... Nevidím v tom rozdílu, i když souhlasím se Slimem spíš, tak jeho formulace se mi taky nelíbí.
Dj_la_défense
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2422
Registrován: 4-2007
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 21:07:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Budulinek4: Přečti si někdy po sobě některé výroky... Já tady tu žumpu přestal číst někdy v březnu, nad soukromníkama slintáš, jak divej, jsi absolutně nekritickej k nim. Naopak jsou tu modří do podobného extrému. Ovšem názor ti neberu, ale mám pak dojem, že čtu 16 letého šotouška, když čtu tebe.
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 925
Registrován: 6-2010
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 21:10:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já se za předáka žlutých nepovažuji.

Nemluvil jsem o tom, za co se považujete, ale o tom, jak vystupujete (v neutrálním slova smyslu).

Stejně tady bylo dříve veseleji. Kam se poděly nicky jako KotvaTrakčníhoMotoru, Fýra a Rtuťový muž, kteří tvrdili, že Jančura nikdy nevyjede, pak že do půlroka zkrachuje apod. Taky vzpomeňme na pana T.H., který se taky vykašlal neustále odpovídat na Slimty.

Rejpalů na obou stranách je potřeba... Sláva diskuzní žumpě zvané RegioJet!

Chčiju převážně do Jančury, v pracovní smlouvě mám vyprazdňování močáku ČD. (Bevelo)
zsprv
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.18.128
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 21:20:55    Odkaz na tento příspěvek  

B4: Jestli to nebude rím, že klasika jde zkrátit, jednotka už ne... ale i před 2011 měly některé SC omezení o prázdninách.
Budulinek4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1001
Registrován: 4-2004

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 21:43:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DJ:
Tak si laskavě zalistuj hodně stran zpět nebo se podívej do vlákna Student Agency a najdeš tam mé kritické příspěvky na žlutou barvu.

Klidně to ber že nad soukromníky slintám, ale právě ti zlí soukromníci vylepšili obraz české železnice. Neustále slyším od lidí, že vlakem jezdili naposled na kolej, ale když teď jezdí ti "soukromníci", tak že se svezli nebo svezou.

Aby bylo jasno: pohybuji se v pražském office prostředí, kde synonymum pro vlak je nejčastěji "drahé, pomalé, špinavé...". Samozřejmě mezi šotouši nebo ve IV. cenové někde na moravské vsi budou nálady a názory na soukromníky jiné.

Žluté autobusy vyjedou i z Prahy do Chomutova a Mostu
Budulinek4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1002
Registrován: 4-2004

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 21:46:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zsprv:
Můžete mi vypsat, který SC měl omezení o prázdninách, například v GVD 2010/2011? Nechám se překvapit.

Žluté autobusy vyjedou i z Prahy do Chomutova a Mostu
Dj_la_défense
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2425
Registrován: 4-2007
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 21:51:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Budulinek4: Jéééééééé... A já tohle přesně slýchal od lidí v momentě, kdy vyjelo pendolino, no... :-D No podle těch názorů, to jistě bude "office prostředí" :-D děláš kurýra, nebo kdo používá výraz "office prostředí?" Hochu, hochu...

No nic, žumpa zůstala žumpu, fanatici fanatiky... Nic nového.
Budulinek4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1003
Registrován: 4-2004

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 21:54:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DJ: jistě, dělám kurýra :-) Jak bys třeba popsal The Park na Chodově, kde končí značná část absolventů VŠE?

Žluté autobusy vyjedou i z Prahy do Chomutova a Mostu
zsprv
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.20.160
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 22:01:38    Odkaz na tento příspěvek  

BsámProč zrovna 10/11? Ty máš ale všeobecný přehled a všechno víš nejlíp, tak si jistě vzpomeneš nebo si to najdeš sám.
Petr47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 407
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 22:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgie: No opravdu dobrej matroš... Ale jo,bav nás tu dál experte
Budulinek4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1004
Registrován: 4-2004

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 22:07:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zsprv:
Takže ti rovnou odpovím, že žádné letní omezení Potěmkina nebylo. To s ním totiž ještě jezdilo mnohem více cestujících než po nástupu žlutozla.

Žluté autobusy vyjedou i z Prahy do Chomutova a Mostu
Petr47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 408
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 22:19:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dj la défense: Máš pravdu, někdy je to u Slima extrémní..., ale ono jak to sleduji..., to fakt nejde občas jinak...,tady to jde od extrému do extrému...,a pozor na mě, prý sem Bevelo
zsprv
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.16.192
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 22:28:04    Odkaz na tento příspěvek  

B4: Když si to ve své omezenosti myslíš, tak já ti to vyvracet nebudu. Nemám potřebu se hádat s kdejakým Broukem Pytlíkem.
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4400
Registrován: 12-2009
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 23:20:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A zaříznutí poslední koženky na Ostravu si vysvětlujete prosím jak?
Už bylo vysvětleno v tom příspěvku, na který reagujete. Jestliže si neumíte rozkliknout odkaz, těžko něco vysvětlovat.
Johnson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1383
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 17. května 2013 - 23:59:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady to zase jede, skoro mi připadá jako kdyby v Bohnicích otevřeli pacientům počítačovou místnost....
Petr47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 411
Registrován: 4-2010

Odesláno Sobota, 18. května 2013 - 00:08:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Johnson: Taky jsem se divil, že je odemčená...když už zapomněli, proč něco nenapsat...
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3992
Registrován: 2-2005
Odesláno Sobota, 18. května 2013 - 00:09:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nedivte se, železniční odbory jsou vředem a největším nepřítelem železnice v ČR, takže je nenávidí kde kdo. Ale chytřejší člověk mé příspěvky pozná a ví, že neobsahují žádné vulgarity.
Že někdo tráví tolik času neustálým pliváním na Jančuru, to je opravdu k zamyšlení. Na druhou stranu je chápu, koncept unitární železnice se jim rozpapdá jak domeček z karet, síťovost je v , žlutá kam se podíváš, zaříznutí poslední koženky, omezování Potěmkina, to musí být pořádná frustrace
Chodím sem od začátku vlákna, protože žlutým cestuji relativně pravidelně a už mě unavovalo číst to neustálé plivání od některých.
Taky vzpomeňme na pana T.H., který se taky vykašlal neustále odpovídat na Slimty.
Podle mě jde ze strany Dráhy o postupné vyklizování pozic na Ostravu, protože v Potěmkinu cestujících opravdu znatelně ubylo a provar to musí být šílený.
Zaříznutí páteční koženky tomu taky napovídá. Proč tam Dráha nenechá jezdit 471 bez dosypu?
pohybuji se v pražském office prostředí, kde synonymum pro vlak je nejčastěji "drahé, pomalé, špinavé...".


Petr47, DJ La Défense a další, co zde projevili souhlas s mými názory (díky), ale vadí jim forma:

Někdy to fakt jinak nejde. Na hrubý pytel hrubá záplata, vulgarita nejsou jen slova neuvedená ve slovníku.
Ono je to trošku podobné jako s jedním alkoholismem stiženým prognostikem, toho času na brigádě jinde - když se hovadu nechá pocit, že může všechno a nikdo nemá na to ho vzít u huby, bude si tu hubu otevírat víc a víc. Ale hovado se nedá vzít u huby formulacemi dle Gutha - Jarkovského.
Takže po tisící - debil, blbeček, debil, blbeček...
A posté - extrémní antižluté přesvědčení ve mně kromě osoby samotného Jančury samotného vzbudila právě tato nekriticky jej adorující hovada. Už jsem to tady fakt stokrát vyslovil a myslím, že snad pokaždé se ke mně připojil někdo s podobným uvažováním.
Ale to, že jsem znechutil samotného T.H. tak moc, že sem přestal chodit, to si samozřejmě vyčítat nepřestanu. Nicméně Budulínku, než si proženu hlavu kulí, potřeboval bych nějaký důkaz, že to bylo fakt kvůli mně, líp by se emi umíralo...Můžeš mi ho někde ve VŠ office prostředí vyhrabat? (A mezi námi - T.H. byl sice demogog jak prase, ale jinak velmi chytrej chlap s přehledem a hlubokými znalostmi. On demagog nemůže být blbec, jinak je akorát k smíchu, jak zde můžeme pozorovat...)
Petr47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 412
Registrován: 4-2010

Odesláno Sobota, 18. května 2013 - 00:19:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim:Mě až zas tak nevadí ta forma,viz.: ale ono jak to sleduji..., to fakt nejde občas jinak..., Prostě s Vámi souhlasím...

(Příspěvek byl editován uživatelem petr47.)
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 926
Registrován: 6-2010
Odesláno Sobota, 18. května 2013 - 06:00:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia: No opravdu dobrej matroš... Ale jo,bav nás tu dál experte


Chčiju převážně do Jančury, v pracovní smlouvě mám vyprazdňování močáku ČD. (Bevelo)
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2803
Registrován: 12-2003

Odesláno Sobota, 18. května 2013 - 08:39:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Psychosomatik Nostalgia dokáže pobavit. Za poslední dva dny už jsem tady kde kdo, dokonce už mi bylo přisouzeno být skrytým adminem nebo moderátorem. Jednoduše Nostalgia je borec, a já se u toho skutečně bavím

Píšu převážně do papíru, v pracovní smlouvě mám redaktor MF DNES. (Jan Sůra)
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3664
Registrován: 4-2003
Odesláno Sobota, 18. května 2013 - 09:04:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bevelo: Jiní ovšem kroutí hlavou nad tvými příspěvky. Kdepak máš svého pseudopresáka?
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2805
Registrován: 12-2003

Odesláno Sobota, 18. května 2013 - 09:52:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bram: máte pravdu, nejsem odborář, nepoužívám režijku, kritizuji Jančuru, proto je nutné každého dle zásluh zařadit do patřičné skuliny že? Naopak se dosti podivuji nad zvláštní slovní zásobou Budulinka. Tento případ jasně ukazuje bolševickou východu cukru a biče. Když nejsou všichni pionýři, tak jsou komunisti, úderníci, svazáky a modrými rudoarmějci. Je podivné, že tohle nikomu nevadí, přitom já sám mám k tehdejšímu zřízení neskutečný odpor. Nesmíte na to koukat tak zaujatě. Jde jen o diskuzi.

Nesleduji aktivity pan Sůry. Dokonce je mi zcela jedno kde pseudopress právě vegetí. Do jeho canců chodím už jen do diskuzí pod články kde je kvalitní šrumec.

Píšu převážně do papíru, v pracovní smlouvě mám redaktor MF DNES. (Jan Sůra)
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3666
Registrován: 4-2003
Odesláno Sobota, 18. května 2013 - 09:59:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bevelo: Já mám na věci svůj vlastní názor. Nemám potřebu se řadit do jakékoliv skuliny. A je mi celkem ukradené, koho svými názory nasírám.

Že ovšem tobě tvůj pseudopressák nedává spát, svědčí tato věta:Nesleduji aktivity pan Sůry. Dokonce je mi zcela jedno kde pseudopress právě vegetí. Do jeho canců chodím už jen do diskuzí pod články kde je kvalitní šrumec.

Fakt nechápu, jak někomu nějaký Sůra může takhle ležet v krku. V tom bude asi nejspíš něco osobního....
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 928
Registrován: 6-2010
Odesláno Sobota, 18. května 2013 - 10:03:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Psychosomatik Nostalgia dokáže pobavit. Za poslední dva dny už jsem tady kde kdo, dokonce už mi bylo přisouzeno být skrytým adminem nebo moderátorem. Jednoduše Nostalgia je borec, a já se u toho skutečně bavím


Chčiju převážně do Jančury, v pracovní smlouvě mám vyprazdňování močáku ČD. (Bevelo)
S4991023
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1375
Registrován: 9-2003

Odesláno Sobota, 18. května 2013 - 10:04:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A Bevelův slovník nepochopených cizích slov se nám rozrůstá o výraz psychosomatik. A bolševická východa cukru a biče je podle vás co, lingvisto?
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1322
Registrován: 5-2006
Odesláno Sobota, 18. května 2013 - 10:10:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bevelo: Jde jen o diskuzi

Smutný je, že to je lež. Kdyby ti šlo o diskuzi, tak diskutuješ. Kdežto ty se tu jednou za čas ukážeš, píchneš do vosího hnízda a zbaběle utečeš. Z tvý strany se žádná diskuze nevede, ale jsou to převážně injektiva směr Sůra a Jančura, popř. tiskový mluvčí, popř. SA/RJ.