K-report
 

Archiv diskuse RegioJet do 15. 07. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » RegioJet » Archiv diskuse RegioJet do 15. 07. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Křivi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.79.110.73
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 22:08:30    Odkaz na tento příspěvek  

Opravdu kvůli nám?

"..., jen díky vám je tato krásná společnost tam, kde je. Radim Jančura, ředitel"

(stránky Regiojetu, záložka "o nás".)
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4681
Registrován: 12-2009
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 22:14:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

fotku plného pendolína, abyste pak napsal, že plnost vlastně není důležitá.
Aha, moje chyba, neměl jsem to psát, když jsem netušil, že za hlavní téma odpovědí bude brána plnost, kterou jsem bral v pátek jako samozřejmost u všech dopravců.

Srovnávat další údaje na displejích jiných dopravců je trochu mimo, řeč byla o tom, že ve žlutých nejsou vůbec.
Kromě toho mě např.vůbec nezajímá, zda má např. ve vozech PKP IC svátek Małgorzata nebo Katarzyna.

A počasí mne zajímá akorát u letecké dopravy, pochybuji, že má černý lepší předpověď než tu, kterou si najdu na příslušném webu kdykoliv.

Regio už ne
první cestu s regiojetem hodnotím opravdu velmi negativně
To ovšem neznamená, že to tak dopadne vždy, jak jste zjistil při druhé jízdě, byť o té klimě se píší story.
Prostě se někdy nedaří, všem. Nebuďte tak nekompromisní v odsuzování, klesnete na úroveň žlutých.
mě "sjel", že teď sbírá odpadky a přijde později
Víte, ono makat v přehřátém voze a poslouchat někdy nesmyslné řeči cestujících na nervech moc nepřidá. Holt i žlutí, či spíš fialoví jsou jen lidi.

Nicméně je pravda, že modří a černí o sobě nerozhlašují otřídolepšost.
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4682
Registrován: 12-2009
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 22:18:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

proč s nima paní ještě jezdí.
Protože jsou nejlepší. Je lepší nedojet či se upéct ve žlutém, než v jiném. Logické, ne? .
Glory
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 934
Registrován: 8-2012

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 22:38:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohl: divím se, ale fakt takoví jsou a není jich málo, je hodně lidí co řeknou - vypotil jsem litr potu, strašný vedro, všechno špatně ale co, jste nejlepší, příště s vámi jedu zase
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2907
Registrován: 12-2003

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 22:56:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory 934: Někdy mi ty vzkazky na FB RJ připadají docela zajímavé. Když bylo nedávno vedro že bys psa nevyhnal, tak na žlutém FB se stížnost mnoha jedinců ušlapala nahodilou pochvalou, ale co, venku vedro jako u pece, hlavně že je CO pochválit

Píšu převážně do papíru, v pracovní smlouvě mám redaktor MF DNES. (Jan Sůra)
Novinářská objektivita: Oficiálně dráhy dosud novinku neoznámily, objevila se pouze na neoficiálním facebookovém profilu drah - vlastní profil dráhy nemají (Jan Sůra)
Petr47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 542
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 22:58:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory: Prostě funguje Jančurovo PR...jak jinak to vysvětlit...prostě ostatní holt mají špínu, nejezdí na čas a žerou děti...
PS: Nebo to kafe zdarma dělá víc, než si je člověk ochoten připustit...

(Příspěvek byl editován uživatelem Petr47.)
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 442
Registrován: 11-2010
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 23:12:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

křivi: mohu se připomenout ještě s tímto dotazem?
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2851134
Glory
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 935
Registrován: 8-2012

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 23:24:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes se bude Radimovi přeci jen líp usínat klik
Petr47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 545
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 23:29:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: Je třeba dál jitřit vášně??? Provokujete a pak se divíte, co sklízíte...
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 443
Registrován: 11-2010
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 23:42:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

petr47: co je na mém dotazu tak jitřícího?:-)mě by prostě zajímalo, co může RJ vytáhnout za exkluzivní info proti konkurenci od správce infrastruktury, to je vše:-)
Petr47
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 546
Registrován: 4-2010
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 23:45:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: Dnes se tu to pročistilo, někdo byl smazán, člověk by řekl, že by se dalo začít znova...co bylo, bylo...
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 444
Registrován: 11-2010
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 23:59:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

můj dotaz není nijak jiskřící vášně. nikoho neurážím, jen prostě chci vědět, proč si někteří myslí, že přestupem PH ze SŽDC získá RJ nějaké exkluzivní informace, které ho zvýhodní v konkurečním boji:-)aneb co bylo, stále je:-)
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 870
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 01:23:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory: V tom případě má Radim 2x kvalitní spánek. Na SC518 v jednom voze nefungovala klima. :-) Lidi byli po své usazení stevardkou přesazeni do tiché jedničky, ať neremcají.

Petr47: A já, že nevidím svůj páteční příspěvek... Už jsem podezíral LEO Wifi, že to nezvládla odeslat.
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4683
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 07:54:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

proč si někteří myslí, že přestupem PH ze SŽDC získá RJ nějaké exkluzivní informace
Proč myslíte, že ne?
Samozřejmě, že se nebudou týkat informací, že vexl v jedné stanici stál x €. Ale přidělování dopravní cesty už může stát za zmínku.

Aneb - kdyby někdo někoho neznal, ani dnešní vláda by asi nevypadale tak, jak je.
Nebo se snad nejvíc problémů nevyřešilo po konferencích atp. při posezení se známými u piva?
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 445
Registrován: 11-2010
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 08:07:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohl: myslíte, že mluvčí SŽDC měl na starosti přidělování dopravní cesty?
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4684
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 08:29:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to kafe zdarma dělá víc, než si je člověk ochoten připustit
Tak si to připustěte.
Takové jedno odposlechnutí z vlaku. Asi častý cestovatel na lince MSkraj-Praha, vysvětloval spolusedící, čím jezdí a jak. Víceméně to vyznělo -jezdím podle toho, co mi časově vyhovuje podle přípojů, všichni dopravci v pohodě, sem tam něco špatně, SC je nejrychlejší,..., ale největší pohoda je u RJ, protože mají kávu zadarmo.
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4685
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 08:37:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb
To si opravdu nemyslím.
Myslíte, že u SŽDC nikoho nezná, kdo je poddajný či něco na někoho ví a nemůže dohodnout schůzku u piva?
Jasné, že fabuluji, ale není to nemožné.
Janoušci také nemají žádné funkce a oficiální rozhodovací pravomoci, ale ...
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1555
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 09:03:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: můj dotaz není nijak jiskřící vášně

To zcela určitě není, protože vášně se nejiskří, ale jitří. To je ostuda.
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4315
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 10:26:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič: Co mi to berete z huby? ;-))) asi už vliv Babiše..;-)
Křivi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.131.18
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 10:27:00    Odkaz na tento příspěvek  

honzalb (442): Připomenout se můžete, ale marně. Možná někdy u piva. Ale Vy zvete, tuším, jen slabé jedince, mám-li správný dojem?
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 11-2010
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 10:31:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

křivi: já radši už nikoho nezvu, pak jsem podezírán, že se s ním chci prát:-)
Masinka
Administrátor

Číslo příspěvku: 7631
Registrován: 6-2002

Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 12:07:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ban zatím nikdo nedostal, ale asi se to brzo změní. Pravidla jsou jasná a z nejčastějších diskutérů je tu porušujete téměř všichni.
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2731
Registrován: 11-2009

Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 12:41:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Masinka#7631 > ehm ... stacilo by striktne vyzadovat jejich dodrzovani, jinak jsou sebejasnejsi pravidla k prdu.

Regio už ne > smutny pribeh ... nicmene, jeda fakticka poznamka:
tak si musí někteří cestující koupit jízdenku s přirážkou ve vlaku, jelikož se to nedal ostíhat
Neni pravda, je to fama. Podle pravidel prijedete nekam se zlutymi nebo cernymi, pro pokracovani s modrymi se jedna o navaznou jizdu a tedy ve vlaku si kupujete jizdenku bez pisneho uplne stejne, jako byste sem prestoupil z modrovlaku. Plati to takto pri beznem prestupu, nevidim duvod, proc by to takto nemelo platit pri mimoradnostech.

Jinak drzim palec, at mate penize co nejdrive zpet. Btw, mate nakonec narok na kompenzaci za celou cestu, nebo jen neprojetou cast?

Omlouvám se za 3 příspěvky, ale nešlo to poslat v jednom..
Lze, po registraci. Pokud mate chut k napsani takto dlouheho textu, verim, ze registrace by se uz mohla hodit ... i kdyz je jasne, ze pokud to berete jako jednorazovku, je to vcelku fuk.

Kubikula > ne ze by se mi po te dobe celkove nejak styskalo, ale tohle byla jedna z vyhod, ktera dnes proste chybi.

ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Dráčura
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.177.88.78
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 13:05:08    Odkaz na tento příspěvek  

Navrhují první ban Sůrovi, který porušil pravidlo č. 6 vůči Slimovi. Ten si narozdíl od něj sem své jméno psát nepřeje a Sůra to překročil. Podle mě je to horší než to, že tu někdo někoho občas porohlásí za magora, blbce a tak. Zveřejňování jmen proti vůli uživatele už není jen provokace, to je osobní útok.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 449
Registrován: 11-2010
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 13:07:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dráčura: jistě, nadávat a lhát je menší zlo, než zveřejnění skutečného jména někoho, kdo umí nadávat a lhát jen pod rouškou anonymity:-)
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1945
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 13:09:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dráčula: Pravidlo č. 6 bylo překročeno ve vícero případech, a nevadí to zde nikomu, aspoň dle vedené diskuze. Tak nevím, zda se vám sen splní, mám obavu, že nikoli.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1557
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 13:37:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dráčura: Co to meleš o porušení pravidel? Pravidlo č.6 zní:
Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy, telefonní čísla nebo neveřejnou korespondenci, stejně jako identifikační údaje obětí trestných činů.

Co je na jméně a příjmení soukromého?
Dráčura
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.177.88.78
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 13:38:52    Odkaz na tento příspěvek  

Sůro, když je řeč o lhaní, tak vy jste ten poslední, kdo k tomu má co říkat. Já se ním neživím.

Víc to nebudu rozebírat, protože nechci ten ban dostat za prudění já sám. Myslím, že tu na vás má každý svůj názor.

Já se pouze hodlám zastávat objektivně a rozumně píšícího Slima, který byl zcela podpásově napaden a nelze se divit, že pěkně zuřil. Slim to tu vyvažuje, a když žlutým došly argumenty, pustili se do osobního útoku. Přezdívky jako Slimta, antiBevelo atd... to jsou také detaily. Zajímavé, že "ČD strana" nemá potřebu pitvořit přezdívky žlutých.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 450
Registrován: 11-2010
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 13:46:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dráčura: argumenty nedošly. došla trpělivost s opakovaným lhaním a urážkami.
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4320
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 13:50:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dráčura: děkuju Ti, náčelníku, že ses mne zastal..;-)
Jen ještě zopakuju už poněkolikáté - Sůra je tady za Sůru, protože se k tomu sám rozhodl, nikdo ho tady nepoflákl, chtěl to sám a tohle rozhodnutí mu naprosto nedává právo požadovat totéž po ostatních, natož sem jejich jména sám cpát.

Sůra:
zveřejnění skutečného jména někoho, kdo umí nadávat a lhát jen pod rouškou anonymity
A te´d, když jsi mě tady jmenoval, je to lepší? V čem? Jako že bez roušky anonymity se budu teď bát napsat, že novinářská etika i obyčejná lidská slušnost jsou hodnoty, které když se rozdávaly, měl jsi náhradní volno? Kdo chce, vidí to i beze mne. Jen mám tak trošku pocit, e těchhle lidí tady i v diskuzích pod Tvými články přibývá...nebo se mýlím? Pro mne osobně celkem příjemná satisfakce za to profláknutí.
A k tomu poslednímu výblitku - můžeš sem hodit nějaký link na nějakou lež ode mne?
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 451
Registrován: 11-2010
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 15:02:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

slim: nehodlám ztrácet čas hledáním vašich příspěvků, zvláště, když jich je x smazaných.... nicméně tento příspěvek byla ta poslední kapka...
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2839298
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4686
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 15:07:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Masinka: ad bany:
nesmí propagovat rasovou, ... jinou nesnášenlivost
Když se napíše, že cigáni ukradli části zab zař, je to rasistické nebo se to považuje za odhalení anonymity, podobně jako v případě Slimova jména?
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4325
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 15:18:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: a kde vidíš tu lež? Ty nemáš ani ánunk o kategoriích textu, co se učí tuším v sedmý třídě...V tom linku jsem vyslovil názor, v názoru se lež snad ani nedá vyrobit...prostě Tě tak vidím,tak jsem to napsal. Ještě že ten Babiš na tom s jazykem není líp.
Nebo že bys nepochopil, na co jsem se ptal, a místo linku na lež jsi tam dal link na urážku? Tu bych tam najít dovedl, ale o to horší mínění mám pak o Tobě.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 452
Registrován: 11-2010
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 15:22:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

slim: jak jsem psal výše, nehodlám ztrácet čas projíždět všech 4325 příspěvků, co jste tu napsal a hledat v nich lži. už teď si nadávám, že ztrácím čas komunikací s někým, kdo postrádá základní znalosti slušného vychování.
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5583
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 15:44:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: to mi přijde dost smutný. Neustále píšete jak lže a nejste schopen najít jeden příspěvek?

Tady je něco prohnilého.
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4327
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 15:55:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: Že ty nemáš úplně jasno v tom, co je to lež? I Tvé články by tomu nasvědčovaly...Já bych řekl, že u tak prolhanýho diskutéra jako jsem já bys měl na blind kliknout a vyvalily by se na Tebe lži jako z Hrnečku vař...Hlavně si dobře vynadej, že se mnou komunikuješ, mohl by sis i pár facek dát za ten promarněnej čas...Čas jsou přece peníze...od kohokoliv...

Mimochodem - ty ses tady vždycky hystericky dožadoval faktů, a když teď někdo chce fakta od Tebe, odbydeš to tím, že nemáš čas je hledat? Doporučuju žlutým si tenhle Sůrův výrok zapamatovat, až zase někdo bude prudit Bevela s těmi poplatky na Slovensku a Křiviho (toho prudil včera Sůra osobně viz křivi: mohu se připomenout ještě s tímto dotazem?
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2851134
). Takhle vono to totiž je.



(Příspěvek byl editován uživatelem Slim.)
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1425
Registrován: 9-2011
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 16:31:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ony jsou ty příspěvky už smazané, ale nebylo to náááhodou s tím "odhalením identity" tak, že p. Sůra napsal něco panu Hubenému (aniž by kdekoliv napsal "p. Hubený = XXXX") a hned v následujícím příspěvku nastartoval XXXX jak na pomocný startovací agregát, s lihem v naftě a letlampou namířenou do sání, že ho p. Sůra veřejně odhalil a zasypal ho spoustou nepěkných slov?
Kdyby byl bejval XXXX zticha, tak by to jméno p. Hubeného zase zapadlo mezi těmo ostatníma s*ačkama do zapomnění...
Nevím, jak ostatní, já to při běžném čtení ani nezaregistroval, zato hysterickou reakci a "odkopání se" XXXX-a samozřejmě ano.

-----
XXXX = ten, jehož přezdívku nesmím vyslovit, abych se taky nedopustil porušení pravidel diskuse
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4328
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 17:38:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aleš Liesk: Bylo. Ale napadat to je asi na stejné úrovni, jako říct, že agresivní Macek dal Rathovi facku a nebýt toho, nikdo by si nevzpomněl, že Rath na něj pár dnů předtím kydal hnůj v rádiu. Já se za své jméno nestydím, ale když budu chtít, dám ho sem sám a jakýkoli jiný sráč k tomu nemá právo. Nejde o to jméno, ale o ten skutek. Je mi líto, že zrovna Vy se tváříte, že to nechápete. (Pod pojmem "zrovna" rozumím jednak Vaši úroveň, jednak to, že právě vy jste se rozhodl sem své jméno dát)
Bkv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 410
Registrován: 8-2007
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 18:11:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dráčula: Zajímavé, že "ČD strana" nemá potřebu pitvořit přezdívky žlutých.
Škoda, že většina příspěvků modrých utras ve kterých se takové pitvoření objevovalo byla smazána a zbytek se mi nechce hledat. Pak byste takovou větu nenapsal.
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1155
Registrován: 6-2010
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 18:33:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nikomu BAN nedávat! Ani žlutým, ani modrým. Nemá to cenu.

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
podivín
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.95.125.33
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 19:04:17    Odkaz na tento příspěvek  

Bkv:

Myslíte třeba Bukéévka?
sždc nadržuje
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.102.112
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 19:29:24    Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, rozjela se tu taková debata ohledně SŽDC a RJ. Ohledně zajímavých praktik, o kterých se zas až tak nehovoří, jsou třeba výluky na Vyšehradě. Již několikrát se stalo, že Os vlak ČD musí být odřeknut (podotýkám plánovaně, při plánování výluky), aby mohl projet Sv vlak Regiojetu na Smíchov. Proto se ptám, co je to za bordel, když dotovaný a objednaný vlak v závazku je odřeknut a jede si "zbytečná" komerční souprava? Není tohle taky nějaký bordel?
Tupoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.188.95
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 19:31:05    Odkaz na tento příspěvek  

Dráčura: Jméno a příjmení je podle vás soukromý údaj?
Přezdívky jako Slimta, antiBevelo atd...
Zajímavé, Tupec vám nevadil
podivín
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.95.125.33
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 19:37:09    Odkaz na tento příspěvek  

Tupec, nebo Tupoun? Jeden za vosumnáct, druhej bez dvou za dvacet. Nomen omen.
Dráčura
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.177.88.78
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 19:43:55    Odkaz na tento příspěvek  

neskutečná žumpa žlutých pokračuje:

Honzalb se tu baví tím, že píše, že modří příznivci lžou (ne, vůbec tě Sůro nikdo nepovažuje za zaujatého, jseš pravda sama). Jednoznačná provokace, nic víc.

Aleš_Liesk. je fracek, co jen přišel dál útočit na Slima.

Tupoun: Tupec tu psal pomluvy vůči modrým. Pokud se mají žlutí potřebu pitvořit mezi sebou, tak sice si ťukám na čelo co to má za logiku, ale je mi to jedno. Možná to jde vysvětit tím, že si ze sebe chtějí udělat žlutí legraci... tak jako jejich vyvolený dopravce. Ten také nasazuje klaunský nos. Nerozumím tomutu způsobu humoru, ale je to vaše věc.
podivín
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.95.125.33
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 19:51:51    Odkaz na tento příspěvek  

Dráčuro, jestli pokládáš pana Aleše Liesk. skutečně za fracka, nejsi dráčura, ale čura .... další doplň.

Občas s ním sice drobně nesouhlasím, ale myslím, že ty nejsi hoden stát ani ve stínu jeho trusu.
Tupoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.188.95
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 20:06:25    Odkaz na tento příspěvek  

Dráčura: Tupec tu psal pomluvy vůči modrým.
Nikdo se tu nikdy nepodepsal jako Tupec. Je to úplně stejné jako Slimta, antiBevelo...
Tupoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.188.95
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 20:31:26    Odkaz na tento příspěvek  

Dráčura: Ptal jsem se vás, zda považujete jméno a příjmení za soukromý údaj - je tedy nebo není?
Nebo jste snad jako Bevelo, který reaguje jen na otázky na které se mu hodí? Nebo jste snad Bevelo?
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 453
Registrován: 11-2010
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 20:59:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim: tak ať neslibuji, zde jeden důkaz vašich lží i oblíbeného systému celé vaší demagogie za spolupráce s jinými jedinci.
scénář je jednoduchý: Bevelo napíše totální blbost a lež: https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2835680
o tom, že prý nesmím psát na diskusní fóra mimo weby mafra. následně se toho chytí Slim
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2838297
a bere informaci bevela za pravdivou
následně tedy dodám odkaz na kodex:
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2838335
a protože ze všeho nejhorší je pro Slima uznat, že se mýlil, začíná ostrá střelba:
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2838505
pro zkrácení x urážek a lží, ale podle zdejšího vysvětlení Slima vlastně asi jen názor.
po mlčení ještě vystřelíme párkrát, ideálně odkazy na další frajerský text nějakého anonyma nebo na tiskovou zprávu z roku 2009 exvedení ČD Cargo, ale jaksi už opomeneme zmínit, že nakonec audit v Čd Cargu dal mému textu za pravdu. k tomu ještě začneme sbírat veškeré negativní texty o sůrovi v diskusích pod články na idnesu, protože základem kvalitní žurnalistiky je přeci to, že ho 100% čtenářů chválí, včetně těch, o kterých píše, že krade a potvrdí to například i soud.
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2838505
Důkaz nepravdivých informací, zaujatosti atd? Nikde. Pouze subjektivní názor pan Slima, pána, co všemu rozumí a vždy má pravdu a mluví jak fekální vůz. Jako jeden důkaz se dá článek o obsazenosti s pozitivním titulkem pro dráhy, že obsazenost jejich vlaků roste. Hm, manipulace jako hrom.
Nemyslím si, že o mé údajné zaujatosti má rozhodovat Slim. Od toho je můj zaměstnavatel, pokud se něco nelíbí firmě, o které píšu, obvykle se velmi rychle ozve. Pokud jsem ale tak zaujatý a manipulující, zkuste najít v tiskových zprávách ČD nějakou tiskovou zprávu reagující na nepřesnost či nepravdivou informaci v mém textu.
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 871
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 21:40:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

sždc nadržuje: SŽDC dodržuje vzájemnou dohodu SŽDC, ČD, RJ a LE, kde se mimo jiné všichni dohodli, že Sv RJ mezi Smíchovem společným a hlavním jsou považovány za IC, takže už nenapadne řízení provozu ICčka zasekávat proti objednané trase a pouštět před ně Os/R z osobního.

BTW co je to za výluku, že se dělá za provozu? To si to nemůžou nechat mimo špičku? :-)
Dráčura
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.177.88.78
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 21:44:36    Odkaz na tento příspěvek  

Honza Sůra:

Vy se prakticky pořád navážíte do ČD, do každého článku cpete komentáře Jančury, většina článků vyznívá stylem "zlý stát + státní dopravce, hodný soukromník - Jančura... nebýt něj, bylo by zle" a máte potřebu někde naznačovat, že se nám to jen zdá?

Chlape, vy musíte mít tohle pindání na kreportu buď taky placené a nebo vás musí bavit být dobrovolně šašek.

Děláte nějakou práci, budiž. Je mi celkem jedno zda vás platí Jančura, či to máte nařízeno vydavatelstvím, či prostě psát podobné články je v duchu pravicové propagandy MFDnes a Jančura vás neplatí, jen máte jako redakce pocit, že vaši čtenáři tohle chtějí číst.

Někdo si vaše bláboly přečte rád, někdo jiný radši pravdu a MFDnes má za bulvár jak Blesk. Já preferuju pravdu, takže pro mě jste novinářské dno.

Ono je PR ve všem. V mnohem horší podobě. To není žádná novinka. Zvláštní je spíš to, proč máte potřebu s tím chodit prudit i ve volném čase. Buď to musíte mít jako vedlejšák (což se mi nezdá... co by Jančura získal tím, že si bude platit člověka na provokování pár modrých fandů na diskuzním fóru) a nebo to nechápu. Každopádně tak jako tak, jste pro mě novinářské dno. Což neposuzuji podle toho nakolik umíte technickou stránku věci (napsat čitelně článek), ale podle obsahu a demagogie co do článků dáváte. Hitlerově režisérce řemeslná stránka věci také šla.



Tupoun:

Záleží oblast od oblasti. Na diskuním fóru, kde není pravé jméno vyžadováno, to považuji za soukromou věc.

Vaše výtky k Tupcovi nechápu. Pokud si z vás udělal legraci někdo, kdo sdílí váš pohled na dopravce, je to věc vaší žluté strany. Ten člověk se nenavážel do přezdívek modrých (takže není důvod ho považovat za provokaci nás) a ani se nenavážel do názorů žlutých (takže není důvod to považovat za provokaci vaší strany). Pokud máte potřebu dělat si legraci ze sebe sami mezi sebou, je to sice zvláštní, ale zároveň je mi to zcela šumák.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 454
Registrován: 11-2010
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 21:48:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dráčura: pořád se navážím do ČD, jistě mi to dokážete všemi texty, které jsem o ČD za poslední půl rok napsal. nebo jen další plivání bez důkazů?
Dráčura
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.177.88.78
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 21:58:50    Odkaz na tento příspěvek  

Petrák:

Tvoje posedlost žlutýma je neuvěřitelně zvrácená. Radovat se z toho, že se poškodí obraz železnice (zpoždění) v očích tisíců cestujících tím, že se dává přednost prázdným žlutým soupravám, to může vážně jen... tydýd...

No, radši k tobě nepsat víc... nebo mi to ujede. Tohle se nedá komentovat. Soudný člověk chápe. Nezbývá než respektovat co si tvůj žlutej bůh vyřval, ale že člověk se zájmem o železnici něco takového dokonce podporuje, to nepobírám.

Když nemá příměstskou dopravu kolem Prahy jeho žlutý borec, tak se raduje z možnosti že se nasere co nejvíc cestujících na vlaky celkově... Buď nejsem v tomhl světě normální já, nebo ty. Logika hadr.
Tupoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.188.95
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 22:05:33    Odkaz na tento příspěvek  

Honzalb: Je to přesně tak. Vše podle hesla nepřítel mého nepřítele je můj přítel

Dráčura: vaší žluté strany
Co je to za nesmysl? Já nejsem na žádné straně, jen pojmenovávám věci tak jak jsou.
To, že České dráhy jsou penězovod k těm správným lidem, je neodiskutovatelný fakt. Pokud někdo věří kecům o síťovosti, národním dopravci a podobným nesmyslům, tak je tupoun. Je to jen PR Českých drah, zrovna tak jako Jančura si dělá svoje PR. Průšvih je, že většina Čechů je národ tupých ovcí, který slepě následuje svýho baču. Kdo jinej by si taky mohl zvolit za prezidenta virotika?
Za situaci mezi Prahou a Ostravou nemůže Jančura, jak si to velká část zde diskutujících myslí, ale ministerstvo dopravy.

Proč se navážíte do Jspetrak, který zde uvedl pouze holá fakta?
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 872
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 22:08:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dráčula: :-) Jasně, posedlý žlutou jsem, na zítra mám další letenku... Kdyby se SŽDC rozhodlo udělat 14denní nepřetržitou výluku na obou vjezdech do ONJ, taky to budete schvalovat?
sždc nadržuje
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.102.112
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 22:32:52    Odkaz na tento příspěvek  

ad Jspetrak: Omlouvám se že píši jako anonym, ale bohužel v dnešní době musím (z pracovních důvodů), nevím proč by nedotované IC jakéhokoliv dopravce - tím myslím i ČD mělo mít při výlukách přednost před vlakem v ZDO. Tím myslím i opačný případ, kdyby RJ jezdil v ZDO Krnov a musel odříci svůj vlak, protože by tam ČD mělo protáhnout nedotovaný Sv vlak (ikdyž vím že to přirovnání trošek vázne,když tam ČD na svoje triko nic vozit nebudou), tak bych brojil stejně!,
Zatím je vidět, že RJ si umí vydupat vše! A je mi to líto, všichni si máme býti rovni, ale RJ nemusí, protože by si stěžoval. (A není to jen tento případ, kdy SŽDC ze strachu z RJ raději ustoupí a vše najednou jde, co by u ČD nešlo.)
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 873
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 22:44:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

sždc nadržuje: Stejná reakce jako na Dráčulu, jak byste řešil, že dopravce odřeže nějaká výluka od jeho zázemí? Už slyším ten řev, že žlutý vlak zabírá kapacitu na Wilsonu, protože tam dělá obrat soupravy...

(Příspěvek byl editován uživatelem jspetrak.)
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1368
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 22:53:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To už je vážně výsměch. SŽDC si naplánuje a realizuje výlukovou činnost a špatnej je zase dopravce RJ.
Co si to ten Jančura vůbec dovoluje, má přece končit a začínat v Běchovicích, aby neomezoval další veškerou dopravu skrz Prahu
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 874
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 22:57:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sipi: Tam měla být výluka taky. :-) Jen ji půl roku po začátku platnosti GVD, který s ní počítá, nespustili. Nepouštět ho blíž než do Českého Brodu, kde ta S7 končí...
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1370
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 15. července 2013 - 23:07:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak radši zatím jen do Kolína, až pustěj tu výluku, tak aby náhodou nezasekal ještě S1. Absolutně by se tak poškodil obraz železnice v očích tisíců cestujících