K-report
 

Archiv diskuse RegioJet do 14. 07. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » RegioJet » Archiv diskuse RegioJet do 14. 07. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tupoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.188.95
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 17:29:22    Odkaz na tento příspěvek  

podivín: Zase nový anonymní nick kopající za Bevela? To nemůže být náhoda Teď už jen čekám, že se tu objeví Zvídavý_blbec

Slim: blbe
To je zatraceně silnej argument, na to se nedá nic říct Bravo, všechny jste nás uargumentoval
Tupoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.188.95
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 17:32:36    Odkaz na tento příspěvek  

Bevelo: Když vy tady někoho urážíte, tak je to nejspíš naprosto v pořádku.
Myslíte tu sportovní halu ve Švábensku? No, pořáda čekám, že to opravíte, když jste teda ten novinář, co mu Honza Sůra nesahá ani po kotníky
podivín
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.95.125.33
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 18:08:35    Odkaz na tento příspěvek  

Podivín, modrý frustrát, IP je furt stejná. "Ale Bevelo to není, jasný pane!"

Můj nick není o nic anonymnější, než Tupoun, tupoune. Takže copak ti zas vadí?
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7065
Registrován: 10-2003

Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 20:07:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fucza, Penik: Skutečně se nejednalo o WC, tedy minimálně u druhého a třetího vozu.


Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5569
Registrován: 10-2004
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 20:43:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak mě tak napadá, jak má označena vozidla cílovou stanicí?
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1553
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 20:46:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada 749: Jistě, může za to ČD. Dle vás. Ale pokud někdo pořádá jakoukoli akci, tak by mohl doobjednat vozy. Jenže proč by to dělal, že. Nejlíp se to svede na zlé ČD, neb s tím nepočítaly.

Zdá se, že někdy bohatě stačí pravidelný spoj a pravidelná frekvence cestujících, aby byla "legrace".
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2847642

(Příspěvek byl editován uživatelem Topič.)
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 796
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 21:22:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, už delší dobu mě vrtá hlavou co jsem to vůbec natočil za IC RegioJetu. Zřejmně jde o nějáký přetah, či nějákou zvláštní jízdu, sám nevím.

Volvo 7700 Hybrid (Volvo 7705 LH) - TRAM Servizi - Rimini


Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2893
Registrován: 12-2003

Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 21:46:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale copak? Kampak se nám poděl post od Přílepy s číslem 699 a časem 20:27? Kde mj. kritizoval Sůrovu zaujatost vůči jednomu a zcela správnému dopravci v České železniční síti?! Stále mám pocit že k-report snad ještě nepatří do područí Babiše nebo kašpárka Jančury!

Píšu převážně do papíru, v pracovní smlouvě mám redaktor MF DNES. (Jan Sůra)
Novinářská objektivita: Oficiálně dráhy dosud novinku neoznámily, objevila se pouze na neoficiálním facebookovém profilu drah - vlastní profil dráhy nemají (Jan Sůra)
1543
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 11-2009
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 22:12:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak dnes opět p. Jančura potvrdil svá slova.. No prostě "odborník na vše".! 1008 /ČD retro "B' , ale dojedu... Co je platné o třídu lepší, když nejede?? Jo jsou to jenom stroje.. A opravdu je jedno jakou maj barvu.. Až tohle někteří lidi pochopí, tak to bude také o něče jiném..
podivín
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.95.125.33
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 22:14:24    Odkaz na tento příspěvek  

O třídu lepší velkohubí chvástalové nemají nárok na žádný pardon. Těm se prostě NESMÍ nic posrat.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7067
Registrován: 10-2003

Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 22:22:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: Tak mě tak napadá, jak má označena vozidla cílovou stanicí?

Úplně normálně velkejma směrovkama na dveřích, jenže po dojezdu je sundavají, což byl zrovna tenhle případ.

Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Brr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2217
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 22:36:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdo chce, může na fotce najít pondělní IC 1017.
Brr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2218
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 22:56:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když teda nejen konkurence vede ke zlepšování, tak jak to, že jsem ještě včera jel z Prahy do Benešova žabotlamem? Na 221 jsou dokonce ještě turnusované.

Na lince Praha - Liberec je právě vidět rozdíl ve zlepšování, když konkurence přijde. Po celých 10 let po plyšáku se jezdilo s více či méně rozhrkanými Karosami, jedinou výjimkou bývalo nasazování zájezdového autobusu, pokud zrovna nejel na zájezd. Jízdní řád se opisoval z roku na rok, i když kapacita absolutně nestačila. Řidiči oprsklí jak vopice. Akorát cena stoupala. Po Jančurově nástupu jsem ráno přišel k modernímu dálkovému autobusu ČSAD Liberec bez místenky a světe div se, místo bylo. Cena byla nižší, než dřív, v autobuse ochotný řidič a stevardka, kafe bylo zdarma. Bohužel, přišlo to pozdě.

Vlada: a co když tuhle akci pořádají ČD? Příklad: jednoho roku na stránkách ČD byla reklama na vánoční trhy v Drážďanech s doporučením jízdenky SONE+ Německo nebo jak se to tenkrát jmenovalo. Tak jsem vyrazil. V Děčíně přijel R od Prahy plný lidí bavících se o Německu vedle čtyřvozového a plného Os do Bad Schandau. Po půl hodině čekání se někde splašil další Bc a tak jsme se všichni vešli, ale stojící jen na jedné noze.
Nojo, měli jsme psát ponížené supliky vrchnosti na nábřeží, aby příště laskavě zajistili zlepšení. Po třech měsících si pak počíst odpověď typu blabla, jinak to nešlo, všechno bylo v pořádku, děkujeme, že používáte služeb ČD.
Kde je konkurence, tam se to řeší jinak: prostě se práskne dveřma a jde se pryč. Když mě v jedné hospodě nasr.. (naštvali), tak jsem se tam už nikdy neukázal. A nebudu zjišťovat, jestli se to náhodou nezlepšilo, ani psát majiteli dopisy. Jestli někoho opravdu naštvala nefunkční klimatizace u RJ, tak má na výběr dva jiné dopravce za dobrou cenu. Když jsem se před pár lety potil v sauně řady Bpee, která klimatizaci ani spouštěcí okna neměla, tak jsem měl jako alternativu jen tehdy předražené pendolino. Prostě teď je cestování mezi Prahou a Ostravou lepší, a to o mnoho tříd.
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1365
Registrován: 5-2006
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 23:12:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V sobotu ráno na Tanvald pustit z Prahy 2 vozy(to může jen debil), žabotlamy na 221....Je vidět, že ČD zcela jasně reflektují současnost, rok 2013. To až se tu zase budete poplácávat po ramenou jak máte plný pendolina.Tahle mince má totiž dvě strany.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7069
Registrován: 5-2004
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 23:17:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"Na lince Praha - Liberec je právě vidět rozdíl ve zlepšování, když konkurence přijde"

No a když nepřijde? Tak zrovna na tom Liberecku se dnes už téměř nedá svézt vlakem který není nový nebo aspoň reko. Před pár lety 810+010, tu a tam když se zadařilo tak 85x+Btn nebo taky bangle s Bixama/Btaxama. Dnes štádlery+regionovy+854+054, osobáky na 030 843+043/943.

"Kde je konkurence, tam se to řeší jinak: prostě se práskne dveřma" ... řekne se "jo, nemáte místenku tak děte do a jeďte jak umíte a s kým se vám to povede. Pak si můžete někde zapyskovat že v nějaký ty dny typu Velikonoc, Novýho roku nebo 28.října ste stál ve vlaku místo abyste stál na zastávce a na vlak koukal zvenčí.
Brr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2221
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 11. července 2013 - 23:54:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenže tam přišla konkurence i na dráhu, a to v podobě výběrka na Jizerskou dráhu a taky R 030.
A s tím postáváním venku - za časů ČSAD Liberec se takhle běžně nedostávali lidi do busů, ale to tehdy nikomu nevadilo. Před rokem (moje poslední cesta mezi Libercem a Prahou) jsem dostal místenku na nejbližší spoj, i když to bylo v pondělí. Dříve nemyslitelné. Ono taky dneska je i přes povinné místenkování víc než dvojnásobná kapacita díky velkému nárůstu počtu spojů - dříve jen pár náhodných výstřelů.
Vy jste toho mezi Prahou a Libercem s tím ČSAD asi moc nenajezdil, že?
Když konkurence nepřijde, jako třeba na trať Benešov - Trhový Štěpánov, tak se jezdí šukafonem. Regionovu jsme na téhle trati ještě neviděli.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 432
Registrován: 11-2010
Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 00:09:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Švábenská hala: jak vysvětlíte krádež za bílého dnes. jinak k-report stále nepatří do péče PL....
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 433
Registrován: 11-2010
Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 00:13:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr Vlček: běžte si s těmito řečmi stoupnout v deset na vlak do harrachova, budete velmi úspěšný.....
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7073
Registrován: 5-2004
Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 08:34:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na osobáky 030 a 086 že bylo nějaký výběrko? Na 040 a 032 bylo nějaký výběrko? Na 072/080 taky? Na 120/093 taky že tam krom tří párů kostitřasů v kladiva jsou nějaký reka?

Myslíte že ten vlak v deset do Harrachova bude dnes nepobírat? A v září na tom je v tejdnu jak? Až se vydaří nějakej jarní nejlíp dubnovej víkend tak bude problém se narvat kolem desátý do dvouešusu na 171 ze Smíchova. To je prostě riziko jetí tím jediným spojem v největší špičce.
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1408
Registrován: 9-2011
Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 09:09:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podivín: Tak sem najednou netahejte jiné tratě, jen abyste mne dokopal ke své pravdě,
Tak je sem netahejte ani vy, abyste obhájil svoji pravdu. Řešme jen trať 171 a žádnou jinou. Odkud sem teda chcete převelet žbt za ty rozpadlé?
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1441
Registrován: 1-2012

Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 10:37:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když se tu propírá pan Sůra: V MF Dnes minulý čtvrtek (4.7.) vyšel článek "Němcům dáme celý vlak" (autor Jan Sůra). Pojednává o chystané výrobě nových el. souprav pro Německo ve Škodovce. Viděl jsem ho v "papírových" novinách. Dá se se celý ten článek volně zhlédnout i na netu?
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 438
Registrován: 11-2010
Odesláno Pátek, 12. července 2013 - 10:41:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cogwheel: bohužel nedá. když mi pošlete mail, pošlu vám ho v pdf.
slim: jestli jste nepochopil, x měsíců a let mě tu urážíte. od Tupouna jsem si žádné urážky nevšiml. další vaše výlevy nechám bez komentáře:-)
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4678
Registrován: 12-2009
Odesláno Sobota, 13. července 2013 - 08:12:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když konkurence nepřijde, jako třeba na trať Benešov - Trhový Štěpánov, tak se jezdí šukafonem
Ono je tam potřeba nasadit dvoudílné desiro?
I bez konkurence to jde nasadit modernější, co postačí, jen to déle trvá, než se dostane všude.
Klíčové slovo: €.


ad hádání se.
Řekl bych, že články js jsou dílem objektivní, dílem mají chyby z neznalosti, dílem jsou ovlivněné vírou v "boha", některé vypadají jako PR nejmenovaného dopravce.

A teď něco z provozu.
Kdyby některý žlutý viděl u modrých zamlžená okna, nefunkční dveře, špinavý vůz, co by napsal?
--
Ze Smíchova

--
Při pátku bylo asi narváno všude, ale tohle u žlutých zatím nikdo vyfotit nemůže.
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9152
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 13. července 2013 - 21:37:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

I bez konkurence to jde nasadit modernější, co postačí, jen to déle trvá, než se dostane všude.
Klíčové slovo: €.


... anebo docela jiné, řekněme politicko-geografické faktory.
Oč smysluplnější by třeba bylo nasazení RS1 na trať Benešov - Vlašim než třeba na zoufalou lokálku (jejíž reálný význam skončil už v roce 1953) Studenec - Velké Meziříčí. Atd. atd.

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
Masinka
Administrátor

Číslo příspěvku: 7628
Registrován: 6-2002

Odesláno Sobota, 13. července 2013 - 21:40:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je jasný, že v tomhle tématu budou neustále spory mezi zastánci modrého a žlutého vidění dopravy, klid jako v diskusi třeba o zrušených tratích tu nikdo nemůže čekat. Bohatě by stačilo držet nějakou základní úroveň, co tu mnozí dělají je fakt dno. Stejně jako do diskuse nepatří v profilu neuvedená jména uživatelů, nepatří sem ani ryze věcné příspěvky typu "Jdi si ho vyhonit, debile" a už vůbec ne hrdinové urážející ostatní anonymně přes různé proxy a se změněnými jmény - stejně je obvykle pravý autor poznat na první pohled
jregent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 826
Registrován: 10-2011
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 07:18:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohl: Při pátku bylo asi narváno všude
Nechci Vám kazit radost. V pátek v Olomouci:
IC1015 do Olomouce plný, z Olomouce téměř plný
SC 515 Přijel o 5 minut později, tak z pětiny volný již od Prahy, na Ostravu z poloviny volný
Šohaj za nimi: přijel z poloviny volný.
Složen z náhodných výstřelů, min 3 vagony byla Béčka, jezdívaly na něm slovenské exOBB, v pátek jen2!
Přestupovali do něj lidé z RJ a SC, přesto nebyl problém najít krásné volné koženkové a natáhnout se, v pátek :-)
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4680
Registrován: 12-2009
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 07:47:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na kole jsem vždy plný na 100%, v autě už je to většinou horší.
Poloprázdný byl i jeden z podvečerních slonů. Co s tím?
A odpověď na otázku, fotky ze žlutého s čepovaným, jídlem a rychlostí sem dáte taky?
Brr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2223
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 08:34:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdyby některý žlutý viděl u modrých zamlžená okna, nefunkční dveře, špinavý vůz, co by napsal?
Po zkušenostech s ježděním po nekonkurenční trase Praha - Benešov: zahnojená okna jsou naprosto normální, druhé se občas vyskytne.
S tou lokálkou do Vlašimi jsem chtěl říct asi tolik: kde není konkurence, tam se moderní vozidla nasazují jen, když se dopravci náhodou chce. (Třeba se výběrko vyhrálo na R z Liberce do Pardubic, tak se do Lbc natahaly rakve a když už tam byly, tak se nasadily i na Os na 030.)
Zato když je konkurence, tak se nasazují moderní vozidlao sto šest. Viz nasazení vozů ex-ÖBB.
Jídlo se ve žlutém i černém podává, řekl bych, že v lepší kvalitě, než u SC. To je podle mě největší slabina u SC - jídlo, které jsem tam měl (svíčková, guláš, kulajda) má kvalitu jako meníčko za 70, i když ho oslavují jako novou gastronomii, nebo bylo přímo hnusné (tortilla). Čepované tam naštěstí nepodávají (jedu vlakem a ne v putyce) a rychlost, když ji budu chtít, tak si ji přečtu v černém (nejlepším ze všech tří) taky. A co třeba informace o počasí ve městech, kde vlak zastavuje, nebyla by? U černého je.
A jinak je hezký, jak tady jednou dáte fotku plného pendolína, abyste pak napsal, že plnost vlastně není důležitá.
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2898
Registrován: 12-2003

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 09:07:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Brr: vy o gastronomii všeobecně v SC Pendolinu nevíte vůbec nic, protože takové krávoviny by jste tady ani nenapsal. Ale svým způsobem vás chápu, je to váš vnitřní boj. Buď se nažeru z plastové vaničky, nebo kultivovaně z porcelánu. O točeném pivku se s vámi také nemá smysl bavit, jelikož chlastáte asi jen urologický čaj z lahve..

Píšu převážně do papíru, v pracovní smlouvě mám redaktor MF DNES. (Jan Sůra)
Novinářská objektivita: Oficiálně dráhy dosud novinku neoznámily, objevila se pouze na neoficiálním facebookovém profilu drah - vlastní profil dráhy nemají (Jan Sůra)
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1366
Registrován: 5-2006
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 10:04:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je docela omezený hodnotit jídlo jen podle obalu a servírování. Spíš je to tak, že když je člověk kultivovaný, tak se může najíst kultivovaně jak z porcelanu tak z plastu. Protože nekultivovaný člověk se jako prase může najíst i z porcelánu
Ale chápu, že pro někoho je plastový obal nepřekonatelný problém a vizitka všeho špatného u dopravce
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2899
Registrován: 12-2003

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 10:08:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sipi: také plácáte blbosti. Nevím zda vaše rodina pochází z batůžkářské a paštikářské sféry z období před rokem 1989. Jmenoval jsem zde pouze gastronomii a nedávno průser s klimatizacemi který přetrvává i nyní. Proto nebuďte zase vztahovačný!

Píšu převážně do papíru, v pracovní smlouvě mám redaktor MF DNES. (Jan Sůra)
Novinářská objektivita: Oficiálně dráhy dosud novinku neoznámily, objevila se pouze na neoficiálním facebookovém profilu drah - vlastní profil dráhy nemají (Jan Sůra)
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1367
Registrován: 5-2006
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 10:30:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proto nebuďte zase vztahovačný!

No to ani náhodou, totiž od některých uživatelů se mě nemůže dotknout absolutně nic

Jinak plácáš blbosti ty, protože pokud se mluví o gastronomii, tak jde především o chuť, vzhled, vůni pokrmu a také prostředí v němž je podáván. To v čem je podáván není v tomto kontextu zase až tak důležité. Proto jsem mluvil o omezenosti hodnotit jídlo jen podle obalu.

A ke klimatizacím jen tolik, že nedávno jsem jel směr Benešov ve starším sloníkovi a průvodčí přesouvala ve vedru lidi z horní části do spodu, protože klimatizace nezvládála celý vlak a nahoře bylo výrazně tepleji a mnohem horší vzsuch. Takže nebuďme nespravedliví pouze k jednomu dopravci.
antiBevelo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.131.62.36
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 10:54:59    Odkaz na tento příspěvek  

takové krávoviny by jste tady ani nenapsal.
také plácáte blbost

Na tebe ramenáči přijde ban asi celkem rychle
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4311
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 11:24:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Brr: kde není konkurence, tam se moderní vozidla nasazují jen, když se dopravci náhodou chce....
Zato když je konkurence, tak se nasazují moderní vozidlao sto šest.


Není tohle náhodou úplně základní vlastnost kapitalismu? Nejen dopravy, nejen dráhy, nejen Jančury? Tohle tady dokola omílat může jen opravdový zaslepenec, nezlobte se. A jen tak mezi námi - nejsou nějaká moderní vozidla ne západě, severu i jihu Čech? Kde je tam konkurence? Ešusy nepočítám, ty by samozřejmě bez Jančury nikdy nevznikly...

A ještě k tomu Vašemu: Na lince Praha - Liberec je právě vidět rozdíl ve zlepšování, když konkurence přijde. Po celých 10 let po plyšáku se jezdilo s více či méně rozhrkanými Karosami
Můžete mi tady uvést, kde dneska jezdí staré rozhrkané Karosy a současně tam nejezdí Jančura? Vy trošku ve svém džihádu za něj pomíjíte, že vývoj jde trošku dopředu i bez něj, takže některé Vaše argumenty mají hodnotu smrkové šišky, řečeno s D-Fensem.
Ano, nikdo mu nemůže upřít, že byl první, ale že bychom bez něj dodneška lezli na stromech, to asi ne. A nemá to jen pozitiva, někoho holt třeba naučil, že jíst z porcelánu a pít točený je fuj fuj. Jak to, že se to nezlepšilo konkurencí Pendolina? Řečeno Vašimi slovy za pár let, nebýt Pendolina, žrali by dodnes cestující RJ polotovary z igelitu plastovým příborem a pivo z plechu.
Demagogie? Ano. Přesně stejná jako ta Vaše.

Sipi:jde především o chuť, vzhled, vůni pokrmu a také prostředí v němž je podáván. To v čem je podáván není v tomto kontextu zase až tak důležité.
V nežlutém světě je nádobí součástí minimálně toho prostředí. Jděte si dat kafe do kelímku nebo duritky do Alcronu.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7073
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 11:56:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sipi: průvodčí přesouvala ve vedru lidi z horní části do spodu, protože klimatizace nezvládála celý vlak a nahoře bylo výrazně tepleji a mnohem horší vzsuch. Takže nebuďme nespravedliví pouze k jednomu dopravci.

To vypadá, že šel jen jeden agregát. Občas se to u ešusů stane, o tom nemá cenu se hádat. Výhodou je, že je většinou možné ty lidi někam přesunout a hlavně je to na chvíli (mluvíme-li o příměstské dopravě). U Jančury byl problém v tom, že klima se prakticky neřešila, to bych viděl jako hlavní rozdíl.

Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
podivín
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.95.125.33
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 12:15:30    Odkaz na tento příspěvek  

to bych viděl jako hlavní rozdíl.

Ty ho vidíš, já ho vidím. Ale my jsme přeci ti blbí zaujatí modří. My to přeci vidíme zkresleně. O třídu lepší adoranti to vidí jinak, lépěji, objektivněji.
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5574
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 12:16:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa: to mi chceš říci, že jeden agregát se stará o vršek a druhý o spodek? Tohle platí v jednom jediném konkrétním případě, nikoliv paušálně.

(Příspěvek byl editován uživatelem penik.)
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5575
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 12:22:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sipi: Jinak plácáš blbosti ty, protože pokud se mluví o gastronomii, tak jde především o chuť, vzhled, vůni pokrmu a také prostředí v němž je podáván.

Já se tedy raději vždy najím z porcelánu, než z nějakého plastu, plastovým příborem, kdy při každém říznutí nožem, se mi nůž zalomí o 90° a při rovnání ohodí široké okolí. Plast má ale jednu nespornou výhodu. Po použití se vyhodí a nemusí se mýt.
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7074
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 13:29:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: to mi chceš říci, že jeden agregát se stará o vršek a druhý o spodek?

Ne, to ti říci nechci, ale dost často se to tak tváří. V detailech se prosím tě nehrab, to fakt není účelem diskuze. Prostě někdy je v patře zima a dole teplo, někdy opačně. Zvýšené prostory si také dost často žijí svým vlastním životem a největší ledárna bývá u výfuků klimy v oddílech pro kola.

Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5577
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 13:35:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapa: tak to nemáš psát tak, jak jsi to napsal.
Dráčura
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.177.88.78
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 16:05:51    Odkaz na tento příspěvek  

Masinka:

z jakého důvodu jsou tolerovány další výpady anonymů jako "antiBevelo"? Zvýhodnění žluté provokující strany? O provokativnosti přezdívky "antiBevelo" nemůže být pochyb.


antiBevelo:

Který žlutofanda se skrývá srabácky za touto přezdívkou? Budulinek? Tupoun? Trupak? Čekám, že to bude někdo z těch z vás, co má blíže k žumpoidnímu psaní.
Glory
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 927
Registrován: 8-2012

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 16:26:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bevelo: nechci ti kazit náladu, ano v SC je točené pivo do skla a někteří to ocení, ale že je to pro někoho, kdo zná i něco jiného jak produkty prazdroje obdobná břečka jako pivo někde na festivalu do kelímku je pravda taktéž. Kdo zná, ví, kdo nezná, nepochopí. To, že jídlo je tam v pohodě asi vidí všichni, stejně jako že ceny jsou v roce 2013 nižší než před 5 lety.
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2900
Registrován: 12-2003

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 17:32:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory: sice nevím proč se debata znásilňuje směrem o obsahu skleněné sklenice v SC Pendolino, ale budíž. Jelikož sám pivo konzumuji, za nějaké patoky to podávané v SC nepovažuji. Ačkoliv se asi shodnem, že kdyby to byla Plzeň točená, jistě by to nebylo negativně přijato. Ovšem to je zase na JLV a jaké dodavatelské ceny si "vykecá" s výrobcem. Proč myslíte že skončilo UGO u RegioJetu? Protože Jančura požadoval větší marže na které výrobce (Kofola) nechtěl přistoupit. Ono to nikdy u nikoho nebude ideální..

Píšu převážně do papíru, v pracovní smlouvě mám redaktor MF DNES. (Jan Sůra)
Novinářská objektivita: Oficiálně dráhy dosud novinku neoznámily, objevila se pouze na neoficiálním facebookovém profilu drah - vlastní profil dráhy nemají (Jan Sůra)
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4312
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 17:53:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory: že je to pro někoho, kdo zná i něco jiného jak produkty prazdroje obdobná břečka jako pivo někde na festivalu do kelímku
Koukám do nápojového lístku, že Plzeň, budvar, gambáč a birrell? Upřímně - Jančurův Bernard a Svijany (pokud to ještě platí) jsou pro mne nesrovnatelně lepší a gambáč je snad jediný nepitný pivo u nás, ale jednak je to názor velmi individuální, jednak, co se dá dělat, image minimálně těch prvních dvou je špičkové nejen u nás...zpochybňovat točenou Plzeň v pendolinu zavání trošku žlutým džihádem, ne?
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2901
Registrován: 12-2003

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 18:04:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak nějaká ta reflexe na neděli pro žlutou úderku. U vody a ve Špindlerově Mlýně dnes ten čas prostě nechtěl utéct jak jsem si představoval. Tak přeji krásný zbytek dne:
Liberalizaci železnice neohrožuje stát, ale soukromý sektor nekonečným řetězem stížností vůči státu

Píšu převážně do papíru, v pracovní smlouvě mám redaktor MF DNES. (Jan Sůra)
Novinářská objektivita: Oficiálně dráhy dosud novinku neoznámily, objevila se pouze na neoficiálním facebookovém profilu drah - vlastní profil dráhy nemají (Jan Sůra)
Glory
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 930
Registrován: 8-2012

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 18:06:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim: žlutým už nejezdím nějakou tu dobu mimo případy nouze, kdy to "jinak nejde". Takže to džihádem nebude
Glory
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 931
Registrován: 8-2012

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 18:14:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bevelo: když vidím ten článek, jen mě tak napadá. Dnes si stěžují RJ i LEx na ČD či stát, ale skoro všichni mimo nich křičí, že je vše v pořádku.
Není to tak dávno, co si Travel Service stěžoval na ČSA Holidays a i tehdy se říkalo, že je vše jak má. Náhle z ničeho nic, asi jen vstřícnosti státu, ČSA holidays skončily, trh zůstal TS a ještě se domluvili na pár linkách na codeshare.
Tak uvidíme, jak to dopadne na kolejích...
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2904
Registrován: 12-2003

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 18:19:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory: rozhodně tam na nic neůtočím, jen běžná souvislost v mnoha činech Jančury i Novotného. Nejvíce ovšem tluče do očí to soustavné stěžování si na cenu jízdenek v Pendolínu. Tohle tady zasadil Jančura, později zneužíval i produkty ČD a vše bylo v pořádku. Najednou zase vadí něco jiného.. fakt jak někde na dvorečku boj o slepičku...

V letectví se vůbec neorientuji, každopádně je to užší prostor pro manévrování s aktivitami jakékoliv firmy, takže oni se prostě dohodnout musí, i se sřípěním zubů?!

Píšu převážně do papíru, v pracovní smlouvě mám redaktor MF DNES. (Jan Sůra)
Novinářská objektivita: Oficiálně dráhy dosud novinku neoznámily, objevila se pouze na neoficiálním facebookovém profilu drah - vlastní profil dráhy nemají (Jan Sůra)
Glory
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 932
Registrován: 8-2012

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 18:37:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bevelo: Jen mě tak v aktuální situaci RJ napadá, že už dříve odvolaný slib o šesti třídách se stal dávno skutečností, jen je to vše označeno jako třída druhá. Protože v provozu se vyskytují tyto druhy druhé třídy
modré kupé
černé kupé
relax velkoprostor
relax kupé
modré kupé - sauna
černé kupé - sauna
relax velkoprostor - sauna
relax kupé - sauna
modré kupé - kryokomora
černé kupé - kryokomora
relax velkoprostor - kryokomora
relax kupé - kryokomora
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2906
Registrován: 12-2003

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 18:41:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory: co znamená ten přívlastek "sauna" nebo "kryokomora"? O sauně bych tušil souvislosti, jelikož jsem s RJ nikdy nejel, ten druhý přívlastek je co?

(Příspěvek byl editován uživatelem Bevelo.)

Píšu převážně do papíru, v pracovní smlouvě mám redaktor MF DNES. (Jan Sůra)
Novinářská objektivita: Oficiálně dráhy dosud novinku neoznámily, objevila se pouze na neoficiálním facebookovém profilu drah - vlastní profil dráhy nemají (Jan Sůra)
opravička
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.229.133
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 18:44:43    Odkaz na tento příspěvek  

Kryo.... vole.
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2341
Registrován: 5-2007
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 19:16:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory: Konferenčné sedenie (ex SRmz) už nejazdí?

Bevelo: Tak, ako v lete nefunguje klíma a fasuje sa voda, tak v zime nešlo kúrenie a fasovali sa deky ...
Regio už ne
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.56.8
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 19:35:01    Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj,

chci přispět svými čerstvými zkušenostmi s cestováním ve vlacích Regiojetu. Bohužel jsou velmi špatné a do budoucna
služeb tohoto dopravce určitě nevyužiju.
Jeli jsme ve čtveřici ve čtvrtek 11.7.2013 z Ostravy do Prahy spojem IC1008.

Zásadní problém byl ten, že vlak vůbec nedojel do Prahy. Skončil ve stanici Choceň (abych to upřesnil tak těsně za koncem nástupiště - takže již mimo nástupiště vlakové stanice). Nejdřív nebyl nikdo z vlaku schopen nám dát jakoukoliv informaci, co se děje. Jen prvotní informace, že nastal technický problém a nemáme opustit vlak. Po 10 minutách nám byla sdělena inforamce, že se porouchala lokomotiva a že náhradní přijede za 90 minut. To už lidé, kteří spěchali na Ruzyni na letadlo nesli nelibě a ve vlaku bylo ještě více dusněji něž doposud (jelikož mj. ve vlaku byla i nefunkční klíma). Opět se nic nedělo, jen stevardi zmateně pobíhali po vlaku až nějaká akční ženská začala řvát, že nestihne letadlo a chce pustit na vlak ČD, kteý měl jet za cca 45 minut a že bude chtít vše proplatit. Jen jsem slyšel jak se ji stevard vysmál, že ji určitě nebdue proplacená celá cesta, ale max. zbytek z Chocně do Prahy (k tomu samému stevardovi se rovněž dostanu dále). Jelikož se ženská opravdu nenechala odbýt, tak přiběhla na "pomoc" stevardka a sdělila paní, že zjišťují další postup, jestli bude možnost cestující pustit na vlak ČD. Po asi 5-10 minutách tedy stevardka vyhlásila, že kdo chce, tak může přestoupit na vlak ČD, který měl jet za cca 30-35 minut s tím, že budou stevardi převádět cestující v reflexních vestách přes koleje. Kdybych se nezeptal na další info jestli původníéch 90 minut
zpoždění platí, tak bych ve vlaku snad seděl doposud. Původních 90 minut se totiž prodloužilo na minimálně 3 hodiny, takže stevardi doporučili hrstce lidí, co zbyla ve vlaku, aby rovněž využili služeb ČD. Na přepážce v Chocni se samozřejmě utvořila nekonečná fronta na lístky a navíc tam fungovala jen jedna pokladna..Myslím, že ČD museli být spokojené :-)Kdyby neměl navíc vlak 15 minutové zpožění, tak si musí někteří cestující koupit jízdenku s přirážkou ve vlaku, jelikož se to nedal ostíhat. navíc se museli všichni modlit, aby se dostali do vlaku, ale naštěstí vlak nebyl zase tak úplně přecpaný.."Jen" jsme stáli na chodbě :-(

Vzhledem k tomu, že naše čtveřice nikde něspěchala, tak jsme to nesli ještě vcelku dobře až na to, že já pracující s
informací stevarda o neproplacení 100 % jízdného jsem byl vytočený a už si připravoval stížnost a podání k drážnímu úřadu apod. Za jízdenku z Chocně do Prahy jsme totiž zpalatili necelou polovinu toho, kolik stála jízdenka regiojetu z Ostravy do Prahy.
Regio už ne
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.56.8
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 19:35:45    Odkaz na tento příspěvek  

Další věc, která mě nepříjmeně překvapila byla nefunkční klíma a to jak se tam další cestující rozčílila, že s něma
jede po čtvrté a snad ještě ani jednou klíma nefungovala a nadala jim, že o problému ví a neřeší to. Kdyby se dalo aspoň otevřít okno (zlaté ČD), tak by mi to tolik nevadilo. WIFI snad více nešlo než šlo.

Z čeho jsem byl, ale opravdu naštván byl přístup jednoho stevarda, který měl na "starost" náš vagón.
Při druhém zastavení stevarda, kdy se chodil ptát jestli něco nechceme z nabídky čaj-mošt-káva se přítelkyně slušně zeptala jestli by mohla požádat o capucino nacož se ji dostalo drzé odpovědi "jsem Vám snad teď četl, co Vám můžu nabídnout" s takovým tím zasraným pražským přízvukem. Stačilo přitom slušně odpovědět, že capucino bude na výběr později. Dále přišel stevard s denním tiskem a jelikož viděl, že jmse 4 ptřící k sobě, tak aniž by se zeptal všech jestli chceme noviny, tak po tom co já jsem řekl, že chci MF a přítelkyně LN, tak už se dále ani neptal a řekl, že nám to musí stačit a odešel. Jednou, jak šel zase sbírat použité nádobí, jsem se ho zeptal jestli si můžu něco objednat,tak mě "sjel", že teď sbírá odpadky a přijde později. No a o té ženské, co se ji vysmál, že ji určitě nevrátí celé jízdné jsem psal výše...Už od pohledu bych na takové pozici toho člověka nezaměstnal. Byl to ten typický frajírkovský typ. Ono Regiojet bude nejspíše zase ta firma, co naslibuje a ve svém žlutém průvodci napíše, jak se má personál chovat a postupovat, ale skutečnoniude úplně jiná.

Vzhledem k této zkušenosti jsem chtěl zrušit už zaplacenou zpáteční jízdenku a vyzkoušet služby Leoše.
Jenže vzhledem k naplánovanému programu nám vyhovoval nedělní odjezd Regiojetu, takže mě naše skupinka přemluvila, že to s něma ještě jednou zkusíme.

Při cestě zpět opět nefungovala klimatizace (bylo ještě větší vedro než při cestě tam), nebyla k dispozici káva, zmrzlina... (nešly jim údajně zásuvky). WIFI nejela vůbec. Stevardka byla už celkem příjemná, akorát za celou dobu se byla zeptat jen 3x jestli něco nechceme (v manuálu mají minimálně 5x). Takže zase akorát nedodrželi to, co "hlásají".

Hlavní však je, že jsme tentokrát dojeli.
Regio už ne
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.56.8
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 19:37:18    Odkaz na tento příspěvek  

Takže moji první cestu s regiojetem hodnotím opravdu velmi negativně a jako jediné pozitivum vidím možnost výběru kupé pro 4 lidi (vlastně proto jsem dal přednost regiojetu před Leošem). Vlastně mi ještě celkem chutnal ten jejich mošt, ale to je velmi málo, aby mě přesvědčili pro další využití jejich služeb.

Jinak i chování pracovníků na pobočce je minimálně k zamyšlení. Toho 11.7 jsem se ihned po příjezdu ptal na kompenzaci ze strany Regiojetu a bylo mi sděleno, že do 5 dní si o to mám zažádat. Zeptal jsem se tedy jestli můžu tedy ty peníze dostat na místě, nacož mi pracovnice odpověděla "teď jsem Vám říkala, že do 5 dní firma o kompenzacích rozhodne". V ten okamžik, jsem si v duchu pomyslel, jestli to opravdu ta firma myslí vážně (jestli takové chování jejich pracovníků je jejich standartem), anebo to byla souhra jen několika náhod.
Při dnešní cestě zpět do Ostravy jsem šel opět na stejnou pobočku na Hl. nádraží v Praze a opět se ptal na kompenzaci.

Paní místo, aby se třeba hned podívala do PC mě poučila, že na to mají 5 pracovních dní. Sdělil jsem ji, že její čtvrteční kolegyně mi sdělila, že firma rozhodne o kompenzaci do 5 dní. Podívala se tedy do PC a sdělila, že už to je vyřešeno, ale jelikož je to částka nad 1000 Kč, tak si musím vyplnit registraci na jejich net. stránkách a nabídla mi jejich PC na pobočce. Sdělil jsem ji, že už si to tedy vyřídím v Ostravě. Jsem tedy zvědav, zda se peněz opravdu dočkám.

Zajímalo by mě však, jak by firma postupovala, kdyby nějaký cestující nestihl díky regiojetu odlet třeba na dovolenou (což bylo ve vlaku velmi reálné)..
Omlouvám se za 3 příspěvky, ale nešlo to poslat v jednom..
1543
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 11-2009
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 19:53:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chlapci nadávejte si jak můžete, ale každej normálni člověk z provozu ví že p. Jančuru je tězce v a tím pádem kope kolem sebe..! Jó pan "odbornik na železnici" se přepočital. Jo také máme u ČD takové... bohužel zaměstnáváme mnoho zbytečnejch lidi a v tom nemužem konkurovat žádnému dopravcii.. ( Jo propustit 50 procent lehkoživkú) . Albnneneproj
Glory
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 933
Registrován: 8-2012

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 19:54:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Regio už ne: je to sice o krok navíc, ale když se naučíš při koupi jízdenky k Leošovi kouknout na první třídu a pak až na druhou, tak se poslední dobou daří, že jednička je o něco málo dražší, ale můžeš sedět jak po směru tak proti směru, v pořád novém a čistém vlaku s přiměřeným místem a pohodlnou sedačkou, funkční klimou a pokud kupuješ jako občasný cestovatel víc dní předem, může se ti i stát, že v pátek pojedeš v jedničce u Leoše levněji jak ve žluté dvojce. V prázdniny se to ještě snaží zpříjemnit "20% slevou pro všechny". Takže i pokud ti jde o cenu, tak budeš třeba spokojen.
Asdf: jelikož v provozu jsou 2 exempláře, tak jsem je neuváděl, i 12 variant je ale dost ne :-)
1543: pořád má ročně +-100 milionů z ostatních aktivit "impéria" které pokud tam přesune, tak v prdeli není. To ten další to musí zatím tahat z rodinejch peněz, to bolí asi víc

(Příspěvek byl editován uživatelem Glory.)
Kubikula
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.141.161
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 20:29:05    Odkaz na tento příspěvek  

@Regio už ne: "Zajímalo by mě však, jak by firma postupovala, kdyby nějaký cestující nestihl díky regiojetu odlet třeba na dovolenou (což bylo ve vlaku velmi reálné)."

Delali by to co vsechny ostatni dopravci ... nic. Nikdo Vas neodskodni za nejake problemy a usle zisky kvuly tomu ze nestihnete letadlo, dovolenou nebo treba pracovni schuzku kde mate uzavrit kontrakt za nekolik milionu.

To byvala hlavni vyhoda prodeje "letenek" na Pendolino - koupili jste si jizdenku na vlak pres CSA a CSA se o vas postarali pokud jste kvuly vlaku nestihli navazujici let CSA protoze to bylo de-facto jako zpozdeni letu CSA.
245
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 5-2012
Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 20:31:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Regio už ne: "...akorát za celou dobu se byla zeptat jen 3x jestli něco nechceme (v manuálu mají minimálně 5x)."

V jakém manuálu?
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7075
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 14. července 2013 - 21:02:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Regio už ne: a to jak se tam další cestující rozčílila, že s něma
jede po čtvrté a snad ještě ani jednou klíma nefungovala a nadala jim, že o problému ví a neřeší to


Nějak nechápu proč s nima paní ještě jezdí. Dortík? Orchidej? Nebo snad ráda žlutou barvu?
Pokud je na té trati taková konkurence a nejsem s něčím spokojen, tak jdu jinam.

Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...