K-report
 

Archiv diskuse Tratě v Ústeckém kraji do 03. 07. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » Tratě v Ústeckém kraji » Archiv diskuse Tratě v Ústeckém kraji do 03. 07. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Bdlm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1084
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 20. června 2013 - 23:57:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když jsem se díval na ty snímky sesuvu tak mě připadá,že tomu pomohl ten lom.Na hraně lomu byla velká hromada štěrku(zatížení na hraně lomu).
262
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.241.245
Odesláno Pátek, 21. června 2013 - 00:08:10    Odkaz na tento příspěvek  

Bdlm: To je spávnej směr!!!
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1369
Registrován: 1-2012

Odesláno Pátek, 21. června 2013 - 09:05:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Odkaz na inženýrsko-geologická skripta o sesuvech: http://geotech.fce.vutbr.cz/studium/mech_hornin/mhig_8.pdf
Má to sice přes 10 Mb, ale můžete si podle toho udělat představu, co všechno bylo porušeno.
Jmx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 814
Registrován: 5-2003

Odesláno Pátek, 21. června 2013 - 10:09:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud kraj zachová objednávku na 097 s vědomím, že bude nějakou dobu NAD tak bude SŽDC pod tlakem úsek obnovit. Nicméněw Rudolf 33 tu naznačil zajímavý možný vývoj v náhradě regulérní linkou. Nejsem si jistý jak pravděpodobná je Veolie (nyní Arriva), protože jsou relativně blízko maximálního limitu pro objednávané výkony a ten se překročit nesmí ani dodatkem (nikdy se to nestalo a nikdo to do konce 8.letých smluv zkoušet nebude). Možná by se to třeba do limitu vešlo, nepočítal jsem to.
Tak trochu jsou na tahu České dráhy a jejich představa o nákladech na NAD ve vztahu ke kraji. Dnes kraj platí i za úsek zajištěný NAD jedním autobusem cenu jako za vlak. Je jasné, že na 097 se současnou výlukou generuje úspora jen za dopravní cestu a naftu (tj. jen malá položka z celkové ceny za 1/km účtované kraji), která pravděpodobně nepokryje nákladovou cenu na autobus NAD (tj. 30-35 Kč/km). Jinak ČD navzdory uazvřené 10.leté smlouvě trvale hledají cestičky jak pumpovat kraj nad rámec smluvní ceny a to se týká i NAD, která by tak paradoxně mohla být dražší než výkon za vlak. Poté ovšem vzniká oprávněná obava, že by kraj mohl začít hledat jinou levnější formu jak zabezpečit za rozumnou cenu náhradu za dlouhodobou výluku. To by ovšem mohlo být řešeno i dočasným neobjednáním dopravy na trati 097 což ovšem nese riziko, že tlak na obnovu trati ztratí sílu. Další scénář příběhu už si zvládne napsat asi každý.

(Příspěvek byl editován uživatelem jmx.)
Přednosta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2416
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 21. června 2013 - 10:19:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když jsem se díval na ty snímky sesuvu tak mě připadá,že tomu pomohl ten lom.Na hraně lomu byla velká hromada štěrku(zatížení na hraně lomu).
No hlavně že za to nemůžou trpaslíci...když všude vlezou a rychle se množí
Glagol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 427
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 21. června 2013 - 20:39:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám, že si vepřová palice r33 cvcrnkla samým blahem do pemprsek.
Opět jedna čárka do notesu destrukce a trosek.
Aaaach jaké blaho....

Na internetu tykám každému, starému či mladému.
Stejně nechť každý chová se ke mně samému.
Rudolf_33
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4123
Registrován: 11-2007
Odesláno Pátek, 21. června 2013 - 22:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Možná, Glagole, kdyby sis přečet, na co reaguju, byl bys na tom lépe. Tu radost z destrukce a trosek sem totiž přinesl tvůj duševní souputník 262 jásáním nad tím, že příroda zahrabala to, co nechce. Já si mu jen dovolil připomenout, že je zahrabána trať 097, a že tedy jásá na nesprávném hrobě.
Takže běž zase slintat někam jinam.
132
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.172.17
Odesláno Sobota, 22. června 2013 - 15:11:09    Odkaz na tento příspěvek  

Pro příznivce: Kozí dráhy i ostatní.
Příští sobotu 29.6.2013 bude slavnostně zahájen letní víkendový provoz na trati mezi Děčínem hl.n. - Telnicí a zpět.
Na dva páry vlaků z Telnice do Bohosudova zast. a zpět bude navazovat i náhr.autob.doprava.
Přesný jízdní řád je na Webu Kozí dráhy.

V děčínských regionálních denících již probíhá slušná propagace.Věřme,že se akce podaří a časem dojde i k zprovoznění úseku mezi Telnicí a Oldřichovem u Duchcova a nebude se muset přestupovat.
Veké poděkovaní patří magistrátu města Děčína a obcím ležících podle trati.....
Marek0609112567
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.177.88.78
Odesláno Sobota, 22. června 2013 - 16:47:35    Odkaz na tento příspěvek  

Glagol: Vepřová palice a čárkování pro její blaho.... dokonale jste to vystihnul.. :D
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1089
Registrován: 6-2010
Odesláno Sobota, 22. června 2013 - 17:25:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek0609112567: Není vám to trapné furt měnit nick? Vyberte si nějaké číslo a dejte už s tím měněním nicků pokoj.

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
Marek000
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.177.88.78
Odesláno Sobota, 22. června 2013 - 17:45:55    Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia: Ani ne... to se můžu rovnou registrovat, pokud si nemám měnit nick. Já myslím, že je pořád zcela jasně poznat, kdo to píše, takže nevidím problém. Jakej mám nick je myslím celkem moje věc, ne? Prostě mě to takhle baví.
Od Turnova
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.150.179.78
Odesláno Sobota, 22. června 2013 - 22:09:24    Odkaz na tento příspěvek  

Řetenice 22.6.2013
arkey5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 10-2011
Odesláno Neděle, 23. června 2013 - 11:17:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neví někdo prosím Vás, jaká bývá obsazenost EC 175 v úseku Děčín - Praha ve všední dny (čtvrtek)? Díky
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3407
Registrován: 7-2004

Odesláno Neděle, 23. června 2013 - 19:37:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad arkey: Pokud nepojedou nějaké mimořádné výpravy němců, tak naprosto v pohodě, dojdi si do prvního vozu za lokomotivou (DB) a tam si určitě ukořistíš dvojku a máš i nejspíš jistotu že ten DB vůz oproti střepům MAV bude klimatizovat a má zásuvky.
arkey5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 10-2011
Odesláno Neděle, 23. června 2013 - 19:55:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

753006: Díky moc :-)
Kokr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 8-2007
Odesláno Pondělí, 24. června 2013 - 20:05:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den, prosím o informace chlapců kolem Loun. S sháním informace o poloze chladícího vozu La. Údajně by se měl někdy nacházet v Lounech. Pokud máte nějaké foto, prosím o zaslání. Předem děkuji.
810 667
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.3.150
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 12:16:58    Odkaz na tento příspěvek  

810 667
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.3.150
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 13:15:47    Odkaz na tento příspěvek  

Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 12526
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 14:08:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

810.667: A jinak v pořádku? To jedeš druhé kolo a zkoušíš, co vydržíme? Nestačilo to ráno, kdy jsi odkazem zaspamoval půlku železničních diskuzí?!

Jedině zde, v příslušené diskuzi, to nechám. Zbytek bylo smazáno. A naposledy...

lokomotivy.net
FZF
Tazmánský_čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 10-2012
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 19:49:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už mají jméno všichni Panteři, co jezdí na U1 mezi Děčínem a Mostem? Já dnes viděl dva, jeden se jmenoval Chomutov a druhý Teplice.
Sliks
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 8-2009
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 23:07:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, další jsou Ústí nad Labem, Děčín a Most.
Tazmánský_čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 10-2012
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 09:07:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za info! Ono tu jezdí panterů jenom 5? Já myslel, že jich má být 7!
Tazmánský_čert
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 10-2012
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 10:19:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neví někdo, co za vlaky bude jezdit pře léto na Kozině? Zase 831?
831.105
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.226.237.96
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 10:30:12    Odkaz na tento příspěvek  

Já se tam budu prohánět, seč mi síly budou stačit
831.110
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.10.160
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 11:23:01    Odkaz na tento příspěvek  

Ty jsi na mě zapomněla? To se jako za mě stydíš, že mám původní sedačky?
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1188
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 26. června 2013 - 11:26:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Potřebuji poradit kde se bude nacházet zastávka NAD: Chlumec u Ch. zastávka BUS. Autobusu Telnice - Bohosudov. Bude zastávka Chlumec nebo Chlumec železniční přejezd. Chystáme se 6.7. na Kozinu a chtěli bychom přijet odpoledne busem s Teplic a v Chlumci přestoupit na NAD do Telnice a vlakem do Děčína.
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1096
Registrován: 6-2010
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 11:38:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Halbstadt: Autobus by měl zastavit na točně v obci, kde končí ústecká a teplická MHD, aspoň podle informací, které mám.

To by mě spíš zajímalo, kde zastaví v Unčíně...

(Příspěvek byl editován uživatelem Nostalgia.)

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
831.105
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.32.92.221
Odesláno Středa, 26. června 2013 - 23:00:08    Odkaz na tento příspěvek  

Promiň sestřičko, nechtěla jsem aby jsi mne, polomáčenou zastínila, když jsi teď jediná provozní v unifiku ČD....
132
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.19.19
Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 06:17:40    Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia: z Děčína do Telnice jsou již vylepovány jízdní řády.Stanice Chlumec u Ch.bude obsluhována náhr.autob.dopr.přesně tak jak jste uvedl.
Bohužel od poslední jízdy zvl.vlaků opět došlo ke poškození nebo zcizení několika zcela nových pískáčků i křížů před přejezdy,to nemluvím o sdělovacích kabelech,které na mnoha místech už vůbec nejsou.
Již došlo k několika nahlášením krádeží policii,ale stále se nic neděje.
A jaký je stav trati u Vás v okolí Krupky,naposledy jsem si část trati prošel loni v létě v úseku Chlumec u Ch.- Bohosudov zast.Jsou tam prováděny vůbec nějaké kontroly?
831.167
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.186.98
Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 10:13:29    Odkaz na tento příspěvek  

831.105:

Ty jedna polomáčená potvoro, a já jako provozní nejsem?
831.105
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.21.128
Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 13:40:16    Odkaz na tento příspěvek  

Sestro, ještě týden zpět jsi nebyla a teď si na mne budeš vyskakovat?
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1098
Registrován: 6-2010
Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 14:09:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

132: Chodím tu každou středu, takže to můžu vidět - stav trati není špatný, na území Krupky je trať využívána jako peší cesta, vegetace v kolejích však roste víc a víc.

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
Ústečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1875
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 16:23:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je ta "debata vlaků" nutná?

Jinak chtěl jsem se vypravit a cestu spojit s návštěvou Komáří vížky, ale nakonec to asi neklapne, neb Ústí věru není nejlepší výchozí místo. Škoda, že autobus nejede častěji, při vší snaze jede na okruh Ústí - Děčín - Telnice - Krupka - Komáří vížka (lanovkou tam, přes Kyšperk pěšky zpět) - Ústí příliš brzy či příliš pozdě... Přemýšlel jsem i o opačné variantě, nicméně linka č. 1 je ke spojení s lanovkou úžasně nevhodná a trčet hodinu v Krupce se díky místním člověku prostě nějak moc nechce.

Slovan!
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1099
Registrován: 6-2010
Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 16:49:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ústečák: Vlaky na hlavní trati jezdí každou hodinu, takže to není tak hrozné, akorát je nutno přejít celé město...

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
Ústečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1876
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 17:03:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia: Právě... Já se tomu kontaktu s Krupkou chci co nejvíce vyhnout. Navíc nás jde větší skupina, pro které je prioritní hezký výlet a kroutit to celé kvůli vlaku, to moc neocení. No, nakonec pojedeme podpořit jízdným zubrnickou lokálku a vydáme se na Bukovku, ale je mi to trochu líto.

Samozřejmě jestli/až se zprovozní i zbytek trati (nebo alespoň úsek do Krupky), problém odpadne.

Slovan!
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1100
Registrován: 6-2010
Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 19:08:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ústečák: Zas tak strašlivé to není (bydlím tu a znám to tu), akorát nechoď do cikánské čtvrti Maršov. Bílý tam vítán rozhodně není. Tam je bezpečné se vypravit jen alespoň s několikastovkovým komandem z DSSS, bohužel... Tento stát je opravdu zvrácený - je někde jinde v Evropě běžné, aby politická strana suplovala práci policie? (Chaotické Řecko nepočítám.)

Btw. v úseku Telnice - Bohosudov zastávka jede NAD.

JŘ na Kozině má jednu velkou nevýhodu - je plně podřízen tomu, aby byla potřeba jen jedna souprava. Postupem času se však ukáže, že pokud chceme uzel Děčín v X:30 a uzel Oldřichov také v X:30 (současný stav), budeme chtě nechtě potřebovat víc souprav, ideálně tři.

(Příspěvek byl editován uživatelem Nostalgia.)

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1101
Registrován: 6-2010
Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 19:18:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A protože nemůžu přílohu vložit dodatečně, vkládám to sem:

application/vnd.ms-excelNový JŘ pro trať 132
132.xls (38.9 k)

application/vnd.ms-excelNový JŘ pro trať 134
134.xls (42.5 k)


Inu, takhle to bude fungovat ideálně. Ještě je otázka, co s přípoji na Šluknovský výběžek - navrhuji tuto trať protočit o 30 minut s tím, že do Benešova nad Ploučnicí tento vlak pojede spojený s Os do Liberce - na rozpojení stačí 5 minut a ty se dají nahonit dřívějším odjezdem z Děčína.

Pak ještě vytvořit uzel Rybniště v S:00, protočit Trilex o 30 minut a dosáhnout uzlu Liberec v X:30.

(Příspěvek byl editován uživatelem Nostalgia.)

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1102
Registrován: 6-2010
Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 19:41:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ještě jeden report - Os 6805 dnes mimořádně zastavil ve stanici Chabařovice, a to na druhém nástupišti, koleji třetí.

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
Karloslt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3123
Registrován: 2-2005

Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 20:30:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia: a kdo ty tři soupravy zaplatí

Švestková dráha - Lokálky Českého středohoří
Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet, nebo chválit. (K.H.B.)

ICQ 264305638
T_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2789
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 20:41:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia: Proč jezdí vlaky na Kozině v taktu? To jste si nezjistil, že právě takt byl tím rozhodujícím činitelem, který vyhnal cestující z vlaků? Je sice fajn, že aspoň přímé vlaky do Litvínova tupě nekopírují jakýsi pravidelný interval, ale zase na druhou stranu postrádám jakýkoli důvod, proč by tomu mělo být zrovna tak a ne jinak. Ona snad právě v tuto konkrétní dobu existuje nějaká poptávka?

Dopravní web ® informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou
To se pak sevře v krku, když ukáže třeba na Tebe... A pak "Chraňte naše duše!", často zaznívá do nebe... - Daniel Landa
Nejdřív přicházejí úsměvy, potom lži. Poslední je střelba. – Roland Deschain z Gileadu
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1103
Registrován: 6-2010
Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 22:03:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karloslt: Nemysli si, pokoušel jsem najít řešení s méně soupravami, dokonce dostat symetrii do X:30 s křižováním v Telnici nebo v Malém Chvojně (tím pádem by byly potřeba dvě soupravy), ale vzhledem k tomu, že na všech tratích okolo Děčína je symetrie v X:00 a připoje by často vycházely jen v jednom směru, musel jsem k řešení pomocí tří souprav přistoupit.

T_m: Takt sám o sobě špatný nebyl... Špatné bylo to, že odpolední vlak v 16:11 jel pouze o víkendu, tudíž neexistovala možnost se rozumně odpoledne dostat z Děčína. Mimochodem, bydlím v Krupce.

A ještě vás nemile překvapím, když přijede vlak z Děčína do Litvínova, vyčkává na příjezd U1 a pak jede do taktu s Os Teplice - Litvínov, toho jste si v tom návrhu nevšiml?

Konstrukčním bodem pro tvorbu JŘ na trati 132 byla podmínka příjezdů a odjezdů R do Prahy a Liberce v Děčíně.

Přestupy jsou zajištěny takto:

příjezd Os z Oldřichova v L:19
odjezd R do Prahy v L:24
odjezd Os do Ústí nad Labem v L:28
odjezd R do Liberce v L:45

příjezd R z Liberce v S:14
příjezd Os z Ústí nad Labem v S:28
příjezd R z Prahy v S:32
odjezd Os do Oldřichova v S:37

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2388
Registrován: 5-2009

Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 22:08:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia:
Tam zastavovaly všechny liché vlaky po dobu 2-3 dní, kvůli poruše tratového zab. zař. Každý vlak dostal rozkaz.
T_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2791
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 27. června 2013 - 23:29:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia: Ono se stačí podívat, na jakou hodinu přijíždíte do určitých cílových měst, jako jsou Teplice a Děčín a kolik z těch časů vyhovuje nástupům do práce a školy. Přestupy zde z této lokálky jsou naprosto marginální záležitostí a není nutno se jimi příliš zabývat, neboť ty vztahy u většiny vlaků tam prostě nejsou. daleko zajímavější jsou jiné vazby, příkladně na MHD a pod. Dalo by se o tom psát dlouho, předlouho. Tuhle jsem četl jakýsi šotonávrh nějakého člověka na téma Doupovská dráha, který byl sice velmi precizně zpracován, ale byl jsem naprosto u vytržení, že ten člověk navrhuje dopravní obslužnost území o němž má ponětí maximálně z mapy a vůbec netuší, jaké jsou místní potřeby. Sice nevím, kdo byl autorem, ale to je myslím vcelku jedno. Ono chce být u toho navrhování velmi ostražitý a spíš vnímat okolí, sledovat a poslouchat skutečné uživatele a ne teoretiky. pak třeba zjistíte, že vám bude postačovat méně souprav, méně vozidel, méně vlakových čet, ale obsluhu s tím uděláte 10x lepší s 20x lepšími tržbami. Ale bohužel daní za takové řešení je kromě značné práce to, že jízdní řád nebude tak krásně učesaný a bude graficky ošklivější.

Dopravní web ® informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou
To se pak sevře v krku, když ukáže třeba na Tebe... A pak "Chraňte naše duše!", často zaznívá do nebe... - Daniel Landa
Nejdřív přicházejí úsměvy, potom lži. Poslední je střelba. – Roland Deschain z Gileadu
Chomutovák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1328
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 09:04:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad T_m: Na Kozině to nebyl primárně takt, co ji zahubilo, ale špatně udělaný takt. Příjezdy tuším v X:38 nekorespondovaly nejlépe se začátky pracovní doby a školy, navíc první vlak přijížděl v 7:38, takže chyběl dělnický spoj. Přípoje stály také převážně za málo. Návrh Nostalgie je v tomto směru lepší, chybí mu jen ranní vlak s příjezdem okolo 6:20 do Děčína, takové i před taktem jezdívaly.
Z F J
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.80.18.6
Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 10:04:29    Odkaz na tento příspěvek  

262
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.241.245
Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 10:05:27    Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1104
Registrován: 6-2010
Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 10:12:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chomutovák: Není problém, může se dát ještě vlak, co pojede o hodinu/dvě hodiny dříve. Hodinový takt je také možný s křižováním v X:30 v Telnici.

Uzel Děčín v X:30 má s ohledem na začátky a konce pracovní doby velkou výhodu. Občas si myslím, že symetrie by měla být v celé Evropě v X:30, a nikoliv v X:00.

(Příspěvek byl editován uživatelem Nostalgia.)

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8854
Registrován: 8-2004

Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 12:29:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T_m:
spíš vnímat okolí, sledovat a poslouchat skutečné uživatele a ne teoretiky
Chtěl jste zajisté napsat: "... spíše vnímat část okolí, která je dostatečně hlasitá a úpravy si vyřve."

"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
T_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2792
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 12:46:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, i takový postup je možný. Děláme to pro lidi a ne pro haldu šotoušských všeználků. Obce platí, tak řvou. Myslím si, že tento postup je i dostatečně pravicový.

Dopravní web ® informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou
To se pak sevře v krku, když ukáže třeba na Tebe... A pak "Chraňte naše duše!", často zaznívá do nebe... - Daniel Landa
Nejdřív přicházejí úsměvy, potom lži. Poslední je střelba. – Roland Deschain z Gileadu
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3768
Registrován: 4-2003
Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 14:35:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T_m: Ano, i takový postup je možný. Děláme to pro lidi a ne pro haldu šotoušských všeználků. Obce platí, tak řvou. Myslím si, že tento postup je i dostatečně pravicový.

Ne, vy to děláte pro kšeft. Tento postup je opravdu dostatečně pravicový a schvaluji ho.

Nic tedy proti tomu nelze mít, ale lepší bude, když nalijete čistého vína a nebudete se ohánět něčím, co není pravda.

Jsem zvědav, kdy mi zas začnete vyhrožovat právníky.
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1110
Registrován: 6-2010
Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 15:44:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T_m, Bram: Oba máte pravdu.

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
Vašek_modrá
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 351
Registrován: 6-2010

Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 21:00:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní zahájení letního provozu na Kozí dráze.

Prcekzlipy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2014
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 30. června 2013 - 13:33:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen se zeptám.To nemají bix,že musí tahat sebou tu backu?
T_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2793
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 30. června 2013 - 13:58:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souprava je taková, jakou si přeje objednatel. Až si vy objednáte soupravu s Bixem, určitě vám bude (za vaše peníze) vyhověno.

(Příspěvek byl editován uživatelem T_m.)

Dopravní web ® informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou
To se pak sevře v krku, když ukáže třeba na Tebe... A pak "Chraňte naše duše!", často zaznívá do nebe... - Daniel Landa
Nejdřív přicházejí úsměvy, potom lži. Poslední je střelba. – Roland Deschain z Gileadu
Krumpolc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1673
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 30. června 2013 - 21:28:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

121.030 Křešice u Litoměřic 25.2.2010


www.ropiky.net

Kompletní databáze všech lehkých objektů československého pohraničního opevnění z let 1936 až 1938.
132
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.174.18
Odesláno Pondělí, 01. července 2013 - 06:04:56    Odkaz na tento příspěvek  

Vašek modrá: Jako vždy jste s fotkami z Koziny nezklamal.
Věřím tomu,že vlaky budou jezdit obsazené...
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1122
Registrován: 6-2010
Odesláno Středa, 03. července 2013 - 11:39:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

UPOZORNĚNÍ PRO CESTUJÍCÍ NA KOZÍ DRÁZE!

Od 6.7. zastavuje NAD v Unčíně z technických důvodů na autobusové zastávce Unčín,U lípy.

Bližší informace najdete na http://kd.severoceskedrahy.cz/


(Příspěvek byl editován uživatelem Nostalgia.)

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
132
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.202.92
Odesláno Středa, 03. července 2013 - 12:18:51    Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia: Děkuji dodatečně za informaci o stavu trati mezi Telnicí a Oldřichova u D. v oblasti Krupky,přesto by mne zajímalo objeví se tam nikdy i Muvka na kontrole trati?

Je to opravdu velká škoda,že zvl.vlaky z Děčína hl.n. do Telnice nemohou pokračovat dále do Olřichova u D. na to se ptá i velká část cestujících.

Bohužel je tam asi někde vyšší zájem,aby se trať znovu zprovoznila...
Jak stále tvrdím proč se na jednom úseku jezdí naprosto bez problému a na druhý úsek nikdo ani nesáhl.
Také,by mne zajímalo kam jdou peníze, které jsou na tento úsek trati vyčleněny.
JVM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.100.79
Odesláno Středa, 03. července 2013 - 13:51:20    Odkaz na tento příspěvek  

132: Muvku jsem viděl asi před měsícem stát v Novosedlicích na zastávce. Bez mančaftu. No, je tam hospoda, tak asi byli přemýšlet, jak dál.
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1123
Registrován: 6-2010
Odesláno Středa, 03. července 2013 - 16:17:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia: Děkuji dodatečně za informaci o stavu trati mezi Telnicí a Oldřichova u D. v oblasti Krupky,přesto by mne zajímalo objeví se tam nikdy i Muvka na kontrole trati?

Ne. Už to tam stejně zarůstá. Před pár lety jsem ji však viděl.

Jak stále tvrdím proč se na jednom úseku jezdí naprosto bez problému a na druhý úsek nikdo ani nesáhl.

O úseky Děčín - Telnice a Telnice - Oldřichov se starají jiné traťovky.

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.