K-report
 

Tramvajové hry a simulátory  

Diskuse K-report » Archiv 2012 » Hry a simulátory » Tramvajové hry a simulátory « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tomko00
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 6-2010

Odesláno Pátek, 20. ledna 2012 - 12:06:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden screen z mojej novo-pripravovanej aktivity pre MSTS Olomouc. Pôjde sa v nedeľu, jeseň, dážď. Budete mať Vario, a keďže ste neskoro prišli do práce, tak budete mať 1 minútu na presun z Vozovne na Náměstí Hrdinú. A aby toho nebolo málo, pred vami pôjde ešte T3-ka, ktorá je ako kurz 2, smer Nová Ulica, a vy kvôli neskorému príchodu pôjdete za ńou, smer Fibichova. Od Fibichovej Vás bude čakať oprava "návěstidla", takže budete musieť žiadať o povolenie. Ďalej budete pokračovať pokojne až na Novú Ulicu. Aktivita má len 35 minút, ale pri tej smole, ktorá vás bude sprevádzať po celej aktivite, som sa ani neodvážil ju urobiť dlhšiu. :D Jeden screen nižšie...
SCREEN
E-mail:mhdckar@gmail.com
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 694
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 20. ledna 2012 - 12:30:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Námět zajímavý, ale špatný výběr vozidla. Vario zatím není vůbec přizpůsobeno pro jízdu "za tmy" nemá naladěna světla, nesvítí interier ani venku BUSE a zatím nemá vydanou noční kabinu. Takže mi to dost kazí dojem. Od autora Varia mám slíbeno, že jej vyladí, aby interier i BUSE svítil. Takže pokud chceš vydat aktivitu pro ostatní, změň vozidlo a pošli mi aktivitu na kontrolu.
Noční kabinu mám již pro Vario připravenou.

Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Parková dráha Olympia Brno - S.M.P.D.
Tomko00
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 6-2010

Odesláno Pátek, 20. ledna 2012 - 12:33:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zmením ho na Astru 202. Okolná doprava ešte nie je dokončená, ale ten základ mám. Semafóry nastavené, už len doladiť. :-)
E-mail:mhdckar@gmail.com
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 695
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 20. ledna 2012 - 12:39:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Astra noční kabinu má??????
EDIT:
Nejdříve by ses mohl podívat zde.
EDIT2:
V neděli ráno semafory leda na Nové Ulici dole na křižovatce.
(Příspěvek byl editován uživatelem Jenda.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Jenda.)
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Parková dráha Olympia Brno - S.M.P.D.
Tomko00
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 6-2010

Odesláno Pátek, 20. ledna 2012 - 12:50:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak tam nasadím Trio...
P.S.: Tie semafóry ma se*ú...mám nastavený čas, od kedy, do kedy a nefungujú...nechápem.
E-mail:mhdckar@gmail.com
Tomko00
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 6-2010

Odesláno Pátek, 20. ledna 2012 - 13:07:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No...pohral som sa s intervalmi a načasovaním, a všetko ide tak ako má. :-)
E-mail:mhdckar@gmail.com
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 710
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 10. února 2012 - 11:27:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vydal jsem novou aktivitu pro MSTS OLOMOUC2. Má název Sobotní služba na lince 4 a trvá skoro 9 hodin = celá služba jednoho řidiče.
Spolu s aktivitou vyšly nové zvuky tramvají a zcela nové hlášení zastávek. Snad se Vám bude líbit. Odkaz na stažení zde.
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Parková dráha Olympia Brno - S.M.P.D.
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 4883
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 10. února 2012 - 13:24:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jendo, já tě přerazím. Mám se učit k maturitě, přelouskat ještě 40 stránek příkladů do matiky, dodělat maturitní práci a ty uděláš tohle

Jdu to vyzkoušet, díky
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 711
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 10. února 2012 - 13:38:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Učit se můžeš v pauzách na konečné, pauzy jsou 10-14 minut . Odlišné zvuky mají T3 R.P a T3 M.4 (více upištěná TV 14) .
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Parková dráha Olympia Brno - S.M.P.D.
Rem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 388
Registrován: 11-2008

Odesláno Sobota, 11. února 2012 - 00:32:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Matika se nedá naučit, ta se musí pochopit
Jelikož mám zasebou devitihodinovou aktivitu v "MSTS Brno" prubnu to ozvučení :-)
S šalinami jsem žil, žiji a zemřu.
Videa MHD z pohledu řidiče a fandy MHD
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4840
Registrován: 6-2006

Odesláno Sobota, 11. února 2012 - 12:48:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nové hlášení je výborné, z aktivity jsem projel zatím první dva spoje a vypadá to velmi slibně.
» • Již tři roky na Rajčeti • «
Martin1203
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 8-2011
Odesláno Sobota, 11. února 2012 - 16:31:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jendo, to je něco toto , msts hraji už od vánoc hned jak byla vydaná první verze, teď se splnilo moje očekávání se zvuky, ještě trochu dopilovat astru jak jsi to udělal s TV14 a RP Hlášení je taky výborné
Škoda Astra 03T DPO 1203 - moje nejoblíbenější :-)
Největší tragédie na světě - srážka s blbcem!
S úsměvem jde všechno líp, čím více se usmíváš, tím více lidí nasereš :-)
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 712
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 12. února 2012 - 13:26:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin1203:
Díky. U Astry máš co konkrétně na mysli? Máš nějakou dobrou nahrávku? Zvuky jsou strašně těžký udělat, aby fungovaly, jak bych chtěl. Ale pokud dodáš kvalitní nahrávku, můžu zkusit.
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Parková dráha Olympia Brno - S.M.P.D.
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 64435
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 17. února 2012 - 00:08:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Matika se nedá naučit, ta se musí pochopit

Nepochybně. Ale třeba takové speciální substituce v integrálech bez patřičného procvičení na příkladech zvládne možná tak jeden ze sta (a další dva jen proto, že mají zrovna štěstí).
A i u zbylých triviálnějších záležitostí je někdy jednodušší pár příkladů napočítat, než pak, když jde do tuhého, složitě zkoušet a odvozovat základní vztahy.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 4950
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 24. února 2012 - 00:16:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  



Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 717
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 24. února 2012 - 00:43:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik:
No co, MSTS se ti chtěl pochlubil se seznamem textur . Ale toto se mi ještě teda nestalo .
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Parková dráha Olympia Brno - S.M.P.D.
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4888
Registrován: 6-2006

Odesláno Pátek, 30. března 2012 - 14:35:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jendo, nová aktivita pěkná, ale nezapomněl jsi na toho invalidu ?
» lc.rajce.idnes.czMHDfoto.cz «

KAROSA Žádné kompromisy.
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 742
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 04. dubna 2012 - 09:22:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lc_736__c_954:
Já chtěl, aby si každý sám vymyslel, kdy mu invalida vystoupí. Často se jich řidič při nástupu ptá a oni pak ani nemačkají upozornění.
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Parková dráha Olympia Brno - S.M.P.D.
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4890
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 04. dubna 2012 - 21:21:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak já jsem to nakonec vyřešil tak, že invalida vystoupil sám bez pomoci. :-)
» lc.rajce.idnes.czMHDfoto.cz «

KAROSA Žádné kompromisy.
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 5180
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 09. května 2012 - 10:50:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To se mi ještě nestalo, aby mě nepustili do vozovny

Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 761
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 09. května 2012 - 18:21:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtík: mě se to taky stává, musíš přehodit výhybku a brána se možná otevře
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Parková dráha Olympia Brno - S.M.P.D.
Model historické šaliny 1:8 - Model tramvaje 1:8
Tramvajak2255
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 3-2012
Odesláno Čtvrtek, 31. května 2012 - 14:56:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak se dá dát do vtram zvuk?
Dík
Morce09
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 7-2012
Odesláno Sobota, 21. července 2012 - 13:01:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Do VTram zvuk není. Není někde ke stažení do VTram mapa nebo šalina??
Líbí se mi Brněnské šaliny . Moje oblíbené městské části jsou: Bystrc, Žebětín a Kohoutovice.
Tomko00
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 205
Registrován: 6-2010

Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2012 - 16:59:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

KLIK
Už čoskoro...
Košické Ikarusy... :-(