K-report
 

Archiv diskuse Budějovické trolejbusy do 13. 05. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Autobusy a trolejbusy » Budějovické trolejbusy » Archiv diskuse Budějovické trolejbusy do 13. 05. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Depemje
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 698
Registrován: 8-2009
Odesláno Pátek, 29. dubna 2011 - 21:20:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No dobře, tak něco jiného, železného, plechového, ono by stačilo vystupovat na koleje při poruše (faradeiova klec), určitě bych nechtěl zůstat v trolejbusu, který stojí v kolejišti pro poruchu. Ono stačí 600V stejnosm., když je vadný izolační stav.
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 317
Registrován: 6-2010

Odesláno Sobota, 30. dubna 2011 - 00:24:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

267 na výluce: https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2128579

A 217 také z ochozu Mercury

Lenssen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 11-2009

Odesláno Sobota, 30. dubna 2011 - 20:31:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco z brněnského TM

Sor CN 12
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3728
Registrován: 1-2007

Odesláno Sobota, 30. dubna 2011 - 22:43:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle by mohlo jezdit po Vltavě na Hlubokou. Byla by to jedinečná atrakce. Kam se hrabou nějaké loďky.

http://www.youtube.com/watch?v=CLr-q6yJ4m0
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 319
Registrován: 6-2010

Odesláno Sobota, 30. dubna 2011 - 23:01:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lenssen:
A po trochu historie zpět do žhavé současnosti: Konečně se mi podařilo ulovit "naší" 210:



Nějaká ta pětadvacítka od Jednadvacítky



A jeden Jágr, když je to mistrovství

Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4035
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 01. května 2011 - 13:00:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, nevím, jestli už to tady bylo, ale po Plzni se prohání nová pětadvacítka pro váš DP, nejspíš nebude samotná..
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 01. května 2011 - 18:03:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pepa Tady

Ano není tam sama. Měli by tam jezdit dvě. Ev.č. 75 a 76

(Příspěvek byl editován uživatelem Lampard.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Lampard.)
Budějovické trolejbusy -> bez komentáře prosím..
Kiss Jižní Čechy - Kvalitní mix hudby z diskotékové produkce..
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Zdeněk_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 5-2009

Odesláno Neděle, 01. května 2011 - 19:45:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano do ulic Plzně už vyjela i 25 Tr výr.č. 13517 alias České Budějovice 2 alias 76.


WEB o trolejbusech v Plzni
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 01. května 2011 - 21:24:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdeněk_k Mají velkou nebo malou kabinu řidiče?
Budějovické trolejbusy -> bez komentáře prosím..
Kiss Jižní Čechy - Kvalitní mix hudby z diskotékové produkce..
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 6-2010

Odesláno Pondělí, 02. května 2011 - 00:14:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://seznam-autobusu.cz/seznam/?dopravce=DP+%C8esk%E9+Bud%ECjov ice&vyrobce=0&spz=&evc=&vyrc=&vtyp=&pozn=&pozn2=&vyrod=&vyrdo=&do dod=&doddo=&zarod=&zardo=&odsod=&odsdo=&zruod=&zrudo=&vyhledat=Vy hledat&strana=2

Tady jsem se dočetl, že 124 byla v dubnu vyřazena po nehodě a 148 dostala její stříbrnou CVR. Oba vozy jsem poslední dobou neviděl, může mi to někdo potvrdit? Nikdo se tu o tom nezmiňoval. Díky.
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 216
Registrován: 4-2009

Odesláno Pondělí, 02. května 2011 - 06:33:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lampard: tak jelikož 75 a 76 byly vyrobeny stejně jako 73 a 74, tak je jisté že velkou kabinu maj. Je to vidět i z fotky...
Ráj = Beztlumičová bardotka+SOR NB12/18+Škoda 25TrBT
SOR moje značka
ICQ 491-824-466
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 2-2010

Odesláno Pondělí, 02. května 2011 - 06:57:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Venca21: Ano, 124 má nabořenou prdel a 148 dostala její CVR ale v jiném desingu. (mám pocit, že předek je fialovej)
Alfou se nejezdí, Alfou se žije...
Irisbus Citelis 18m E3? - Nejlepší vozy MHD.
Stejně je to všechno vrak.
>> 159 <<
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 10-2008
Odesláno Pondělí, 02. května 2011 - 07:03:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Venca21, Stonka: Fialová je 148 celá. Reklama na 124 byla rozhodně hezčí . Dneska jezdí na lince 1, tak doufám že někdo
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 6-2010

Odesláno Pondělí, 02. května 2011 - 18:57:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: Díky
Dnes se mi náhodou 148 připletla do cesty, tak narychlo z baťohu vytažený a cvak! Ještě jsem to stihl
Musím ale říct, že mě osobně se ta fialová varianta líbí mnohem víc, než stříbrná

Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2557
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 02. května 2011 - 19:52:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Venca21: . Pěkně zachyceno.
"Stát si za svým slovem někdy pálí." (Jan Hus)
---------------------------------
ČéZeta: značka, která je věčná, nesmrtelná a nezničitelná
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 325
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 02. května 2011 - 20:21:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám, že majitel ev.č. 148 má štěstí na CVR na PORSCHE. Napřed jí měl na ev.č. 124 a teď jí má i na 148..
Budějovické trolejbusy -> bez komentáře prosím..
Kiss Jižní Čechy - Kvalitní mix hudby z diskotékové produkce..
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 6-2010

Odesláno Pondělí, 02. května 2011 - 20:38:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lampard: To je trochu krkolomná formulace, vůbec jsem nepochopil, co máš na mysli. Já myslel, že majitelem ev. čísel je Dopravní podnik.
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 02. května 2011 - 20:56:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Venca21: Majitel = tzv. Řidič co má ten vůz přidělený. Napřed měl řidič přidělenou ev.č. 124 (CVR PORSCHE) a když ev.č. 148 vyjela z generálky, tak přešel na ev.č. 148. (Teď má taky PORSCHE) Chápeš už?
Budějovické trolejbusy -> bez komentáře prosím..
Kiss Jižní Čechy - Kvalitní mix hudby z diskotékové produkce..
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 2-2010

Odesláno Pondělí, 02. května 2011 - 21:45:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Venca21: Moc pěkná. Já jí viděla po tmě, takže jsem identifikovala pouze špatně osvětlený předek.
Alfou se nejezdí, Alfou se žije...
Irisbus Citelis 18m E3? - Nejlepší vozy MHD.
Stejně je to všechno vrak.
>> 159 <<
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 6-2010

Odesláno Pondělí, 02. května 2011 - 23:07:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lampard: Už to chápu
Jinak technické provedení té reklamy je trochu odfláknuté, myslím tím sloupky mezi okny. Na přední široký u okna řidiče se úplně vyflákli a ta bílá tam nepříjemně svítí. No a na ostatní použili děrovanou okenní fólii, která na rozdíl od skla na bílém sloupku "zbělá", i když je fialová. Vím, že tyhle starší typy (se skly v gumě) jsou na polep náročnější, ale já bych si s tím rozhodně tu práci dal a na polep sloupků použil klasickou fólii, aby to nějak vypadalo. Vždycky, když něco lepíme a jsou tam takové různé vychytávky, tak radši věnuju polepování třeba o dvě hodiny víc, ale pak to jezdí třeba několik let a to je nesrovnatelná doba
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 5-2010

Odesláno Úterý, 03. května 2011 - 16:39:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosim vás nevíte jestli stojí vozy 46,47 v areálu dp na stejném místě.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4727
Registrován: 12-2004

Odesláno Úterý, 03. května 2011 - 20:39:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vozy 46 a 47 jsou odstavené za myčkou. Na první pohled nejsou z vlaku pořádně vidět.
Sauber. Leise. Obus.
StadtBus

ŠOTOUŠ = nepřítel moderní veřejné dopravy
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3937
Registrován: 5-2003

Odesláno Úterý, 03. května 2011 - 21:03:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Venca21: Nevím, kdo spravuje tento seznam DPmČB, ale informace jsou zavádějící.
Netuším, jaký má autor zdroj, ale u B741 č.124 tvrdit pár dní po nehodě, že je vyřazená, to je trochu mimo. Sice dostala pěknou ránu na zadek, ale není to nic celkem snadno neopravitelného. V důsledku snížení počtu vypravovaných autobusů zřejmě dojde k většímu rušení, ale že by to někdo věděl zrovna teď, že zrušená bude i 124, to se mi nezdá.
Připomíná mi to rozruch kolem havárie B941 č.145, kterou ani nestačili pomalu dovést "domů" a tady se okamžitě začaly psát tragédie, jak je to rozlámaný, neopravitelný a na zrušení. A hle, kde jak vypadá 145 dnes.
Každopádně reklama na 148 něco značí, ale soudy o vyřazení jsou předčasné...

Mmch. nevím jestli špatně vidím, ale nanašel jsem tam třeba Citelisy Euro 3 156-165, naopak jsou tam např. Crosswaye č.234-239, u kterých ještě není jisté dodání (teprve běží výběrové řízení na NP vozy) atd.
A absolutně nechápu systém, ve kterém jsou jednotlivé vozy v tabulce uvedeny...
Takže bych tyhle konkrétně tuhle tabulku bral s rezervou...

(Příspěvek byl editován uživatelem Jpribil.)
Dokud je pár skutečných přátel, nepotřebuju Facebook....
Některé lidi prostě asi nikdy nepochopím.

Proč? Proto....
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2558
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 03. května 2011 - 23:06:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil:Nevím, kdo spravuje tento seznam DPmČB
Ale víš, zvlášť když ti to bylo nabídnuto jako prvnímu s tím, že pokud to dělat odmítneš, tak ti bylo řečeno, kdo to bude dělat.

K tabulce jen maličko vysvětlivek: při pohledu do ní je zřejmé, jak se označují vozy vyřazené, příp. odprodané a jak vozy odstavené. Ale pro kolegu vysvětlím teda detail, pokud by nerozlišil, tak vůz č.124 je podbarven šedivě (odstavený) nikoliv červeně nebo červeno fialově, jak je to dobře vidět před a po.
A ještě poslední vysvětlivka: z tabulky je více než zřejmé, že se zatím jedná o pracovní rozdělanou verzi značně neúplnou a s dost chybama. Jak vypadají hotové tabulky dopravců, už zveřejněné, lze prohlédnout zde: http://seznam-autobusu.cz/, myslím, že je to více než přehledné, tak nelze mít z vzhledu pracovní verze strach, po oficiálním zveřejnění to bude vypadat úplně jinak.

o opravě zbořené 145 a o tom, co za tím stálo, snad víme dost, tak to tu asi není vhodné rozebírat
"Stát si za svým slovem někdy pálí." (Jan Hus)
---------------------------------
ČéZeta: značka, která je věčná, nesmrtelná a nezničitelná
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 6-2010

Odesláno Středa, 04. května 2011 - 01:17:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: Já na tu tabulku narazil v podstatě náhodou, ani jsem nevěděl, že tam vozy DPmČB jsou, i když zatím neoficiálně. Beru ji s rezervou, našel jsem tam několik nepřesností, hlavně co se týče CVR, proto jsem si to tady ověřoval. Jinak, jak píše Vencabocku, je to v rozdělané fázi a časem se snad podaří nedostatky odstranit a vše doplnit. Sám se snažím podílet hlavně na exZárubovi, tam jsem přidával dokumentační fotky a průběžně informuju editory o změnách SPZ-RZ apod.
Sivon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 10-2010

Odesláno Středa, 04. května 2011 - 08:27:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

->odkaz
VDP Šotov
budějovická veřejná doprava
Škoda 21Tr 4ever. Změny v MHD? Na co? Stejně je to pořát MHD...=Vždy se najde něco, co je špatně...
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3938
Registrován: 5-2003

Odesláno Středa, 04. května 2011 - 13:21:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vencabocku: Nevím kdo to dělá a celkem je mi to jedno... Každopádně mě byli nabízeni soukromí dopravci a ČSAD, o DP jsem nikdy s nikým nemluvil, akorát padlo, že se zpracuje taky...
Určitě je to dobrý nápad, komplexní aktualizovaný přehled DPmČB na netu chybí.
Že to je pracovní verze jsem nemohl vědět, nikde se tam o tom nepíše a z odkazu to nepoznám...
Každopádně toto členění je totální chaos (pamatuju, jak jsi mě pravidelně po aktulizaci tabulek ČSAD "seřval", proč jsou stále vyřazené vozy mezi provozními, byť byly odlišeny), v tom se snad shodneme. Ale počkejme na finální verzi.

o opravě zbořené 145 a o tom, co za tím stálo, snad víme dost, - o to nejde, neřeším tady diskutabilní opravu a co za ní stálo, ale to, že po zveřejnění fotek se tu odehrávaly dramatické příspěvky o tom, v jakém stavu ta 145 byla

Venca21: Jasný, já takhle dřív dělal všechny dopravce na jihu, ale dneska už prostě na to není čas a ani chuť, protože prostě už není takový přehled jako byl dříve...
Dokud je pár skutečných přátel, nepotřebuju Facebook....
Některé lidi prostě asi nikdy nepochopím.

Proč? Proto....
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2559
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 04. května 2011 - 18:35:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil:
Každopádně toto členění je totální chaos (pamatuju, jak jsi mě pravidelně po aktulizaci tabulek ČSAD "seřval", proč jsou stále vyřazené vozy mezi provozními, byť byly odlišeny), v tom se snad shodneme. Ale počkejme na finální verzi.

Jj, shodneme, než takovouhle tabulku, tak to bych to raději smázl, ale mohu ubezpečit, že pro zpracování se mi ukazuje tabulka, jak bude vypadat a ta vypadá úplně jinak. Vydržme, trvá to dýl, než bych si sám představoval, ale práce, rodina atd. si taky vyžadují čas, kterého je nějak míň a míň...

Venca21:Beru ji s rezervou, našel jsem tam několik nepřesností, hlavně co se týče CVR,
Tak nepřesností je tam určitě víc než dost, protože to tam soukám z hlavy a co si budem povídat, paměť je někdy ošidná.... Co se nějak vymklo, jsou trolejbusy, tam je víc chyb, než jsem ochoten vůbec zkousnout, ale pravdou je, že jsem jich ochoten zkousnout málo, což HP z dřívější společné práce na stránkách určitě potvrdí....

Takže viděržáť pianěr! aneb Vydrž a bude i Zlaté prase!

Za případné doplnění, upozornění na chyby a nepřesnosti budu samozřejmě moc rád. Dík.

(Příspěvek byl editován uživatelem vencabocku.)
"Stát si za svým slovem někdy pálí." (Jan Hus)
---------------------------------
ČéZeta: značka, která je věčná, nesmrtelná a nezničitelná
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 2-2009

Odesláno Čtvrtek, 05. května 2011 - 20:10:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

68 - 2/2 & 69 - 5/9





Budějovické trolejbusy -> bez komentáře prosím..
Kiss Jižní Čechy - Kvalitní mix hudby z diskotékové produkce..
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3943
Registrován: 5-2003

Odesláno Čtvrtek, 05. května 2011 - 21:01:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vencabocku: Ok, tak počkáme až bude hotová finální verze. Doufám, že sem hodíš odkaz, koukneme na to.
Mmch. teď jsem si všimnul, že podle některých známých "hesel" sem autora mohl poznat hned, kdybych chtěl
Dokud je pár skutečných přátel, nepotřebuju Facebook....
Některé lidi prostě asi nikdy nepochopím.

Proč? Proto....
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3945
Registrován: 5-2003

Odesláno Čtvrtek, 05. května 2011 - 22:12:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro neregistrovaného, který to už smazal: Ne, to v avataru opravdu není 131. Přelakovat městský kloubák na modro fakt nemám zájem, navíc tohle je C744.

Přidám pár fotek vozů MHD z míst, kde se běžně spatřit nedají, vše z poslední doby.


Dokud je pár skutečných přátel, nepotřebuju Facebook....
Některé lidi prostě asi nikdy nepochopím.

Proč? Proto....
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1404
Registrován: 1-2007

Odesláno Pátek, 06. května 2011 - 16:01:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když vidím fotky vozů s dodělanou klimou, tak mě napadá otázka. Jaká je a jaký je rozdíl oproti Thermokingu? Díky a kdyby byla i cca cena kolik to stojí komplet i s montáží, byl bych rád.
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4729
Registrován: 12-2004

Odesláno Pátek, 06. května 2011 - 21:32:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Thermoking jako na Citelisu je daleko výkonnější a skutečně příjemně chladí a hlavně stíhá dodávat chladný vzduch. To menší Waeco není špatné, ale při větších parnech nestíhá chladit dostatečně, tedy alespoň u těch City Busů. U těch Karos mi to přijde trochu lepší. O cenách nemám ponětí.
Sauber. Leise. Obus.
StadtBus

ŠOTOUŠ = nepřítel moderní veřejné dopravy
Vrtule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 4-2011
Odesláno Sobota, 07. května 2011 - 00:20:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podobná Waeco cool air ca-1000 na netu cena 29000s dph bez montáže http://kublbeck-kv.byznysweb.cz/titulka-autoprislusenstvi-domaci- spotrebice-naradi-waeco/waeco/nezavisle-klimatizace-dometic/
a lepší cca 52000sdph
při rychlým hledání
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 2-2010

Odesláno Sobota, 07. května 2011 - 08:54:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Thermo King SR-10 skutečně okolní vzduch ochladí na požadovanou teplotu. Naopak Waeco dokáže okolní teplotu zchladit o max. 10°C. Velký rozdíl je v ceně, osobně preferuju Thermo King
Alfou se nejezdí, Alfou se žije...
Irisbus Citelis 18m E3? - Nejlepší vozy MHD.
Stejně je to všechno vrak.
>> 159 <<
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 5-2010

Odesláno Sobota, 07. května 2011 - 13:58:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je pravda tedy podle seznamu autobusu že 202 je vyrazena.
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2560
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 07. května 2011 - 14:42:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

NE! Dle seznamu autobusů je Citybus č.202 odstaven na vyřazení a s jeho dalším provozem se nepočítá. Vyřazen není a klidně se také může stát, že bude znova resuscitován, stejně jako ostatní vozy, které jsou v seznamu podbarveny šedou barvou.
šedá barva = odstaven dlouhodobě nebo definitivně
červená barva = teprve tato barva značí, že je vůz vyřazen, pokud má růžovofialový nádech, znamená to, že vůz našel uplatnění ještě u dalšího subjektu, tj. byl odprodán dále
"Stát si za svým slovem někdy pálí." (Jan Hus)
---------------------------------
ČéZeta: značka, která je věčná, nesmrtelná a nezničitelná
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1405
Registrován: 1-2007

Odesláno Sobota, 07. května 2011 - 17:55:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za názory ohledně klimy. A ještě se zeptám na jednu věc. Dá se někde dočíst co jste všechno dělali při GO na Citybusech?
Janek_lemoch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1475
Registrován: 11-2007
Odesláno Sobota, 07. května 2011 - 22:37:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přátelé, kolik troláčků má být letos dodáno do Budějc a kudy povede troláčková linka 1? Děkuju
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 10-2008
Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 04:40:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na lince 17 jezdí Citybus ev.č. 203. Linka 3 nejspíš zajišťována trolejbusy... Ví někdo kde se co děje?
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 5-2010

Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 10:12:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dík za upřesnění.
Thomas1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 11-2002

Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 10:47:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lidi, jaký je termín toho velkého boomu v ČB ?
Orientace na voze: "504 OHRADA" - cestující: "Pane řidič, co jste za číslo ? Jedete na Ohradu ???"
Sivon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 10-2010

Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 12:38:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Janek_lemoch :

VDP Šotov
budějovická veřejná doprava
Škoda 21Tr 4ever. Změny v MHD? Na co? Stejně je to pořát MHD...=Vždy se najde něco, co je špatně...
Sivon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 10-2010

Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 12:57:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  



VDP Šotov
budějovická veřejná doprava
Škoda 21Tr 4ever. Změny v MHD? Na co? Stejně je to pořát MHD...=Vždy se najde něco, co je špatně...
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 5-2010

Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 16:15:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes,66 u nádraží.
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 2-2010

Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 16:44:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Thomas1: 12.6.2011
Na 9 dnes také autobusy. Ty tam budou z důvodu nějaké rekonstrukce u vrbenské.
Alfou se nejezdí, Alfou se žije...
Irisbus Citelis 18m E3? - Nejlepší vozy MHD.
Stejně je to všechno vrak.
>> 159 <<
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 10-2008
Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 19:42:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na 9 dnes také autobusy.
A na dvojce taky
normální chlap
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.120.194.94
Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 19:48:38    Odkaz na tento příspěvek  

nechapu jak někdo múže mýt radost z dalšího zhyzdnění města dráty na velmi nákladné trolejbusi,a to i kdyš kupujeme elektiku z uhelných elektráren. snad za dvacet let až nebudeme tolik uplatný se teto ohyzdy města zbavýme němluvě o kolizní doprave práve díky zaostálemu vedení drátú kdy na mýstech kde v jiných zemích kde proud je dodán ne z uhlí a dráty sou udělány tak že trolejbus muže jed i výce než 10km/h se snad něco změní, prostě dyt je to hnus ty kryvý neuhledný dráty, kde to maji takle ohyzdný a kde maji proud z uhelný elektrárny, proč to píšu kdyš to ten mrkvan smaže :D
nenormální chlap
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.73.212.207
Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 20:21:10    Odkaz na tento příspěvek  

Když tyhle bláboly napsal normální chlap, pak sám sebe s hrdostí označím za nenormálního.
Kami
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 12-2010
Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 21:02:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, autobusy i na 2
Autobusy na 9 byly proto, že se frézovala vozovka a pokládal se asfalt (úsek cca 40m od točny Suché Vrbné a Pětidomí-Vrbenská
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3947
Registrován: 5-2003

Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 21:35:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Frézovalo a opravovaly se díry i v úseku Pražské pod viaduktem u Budvaru. Dopoledne se jezdilo jen pruhem ven z města obousměrně, odpoledne pak byl v každém směru jen jeden pruh. Proto asi výluka i na 2.
Takže to vypadá, že se spojilo víc akcí najednou, což je dobře. Vypadá to, že konečně někdo při plánování podobných akcí používá hlavu

Brzo očekávám i výluku na Strakonické kvůli přemístění trakčních sloupů u nového výjezdu ke Scontu. Stejně nechápu, kterej xxxxx tuhle opičárnu povolil, vznikne další kolizní místo, zpomalí se doprava na jediném úseku, kde mohou trolejbusy jet 70 a očekávám, že přibudou semafory a 70ka zmizí v celé části od Obi až na diamant... Hnus. Ať žije Sconto...
Dokud je pár skutečných přátel, nepotřebuju Facebook....
Některé lidi prostě asi nikdy nepochopím.

Proč? Proto....
Vrtule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 4-2011
Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 22:50:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tam se od Obi se zelenou u Mobelixu, krásně rozjel i kl.citelis na 8, škoda a hnus dělat nové křižovatky na okruhu, snad tam bude rychlá zelená jako u Tesca
Felix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 730
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 09. května 2011 - 13:39:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

JPribil: Ředitelství silnic a dálnic; Krajský úřad - Odbor dopravy a silničního hospodářství; Policie ČR - Krajské ředitelství Jčk - Dopravní inspektorát (s krajskou působností).

Klasická taktika:
Tvrdit že obchoďák žádnou novou křižovatku na Strakonické nepotřebuje --- znovu tvrdit, že žádná nová křižovatka nebude --- vypracovat pokoutně projektovou dokumentaci --- znovu tvrdit, že křižovatka nebude --- zajistit přesvědčené / podmazané lidi na výše jmenovaných institucích --- nechat náhle se zjevivší dokumentaci rychle oštemplovat --- a staví se ...

Tentokrát museli být investoři Sconta ještě rychlejší, než před dvěma roky investoři Bauhausu. Moc rezervy už nezbývá, ještě pár obchoďáků/velkých budov a jsme na hranici fyzikálních zákonů běžné obchodní konspirace...
Toompoop
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 4-2011
Odesláno Úterý, 10. května 2011 - 13:53:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stejně mi přijde, že už to takhle dál asi nepude. Místo toho, aby zrychlovali dopravu tak jí jen spomalujou. Na strakonický teď bude další křižovatka před nedávnem vznikla další křižovatka, jak se odbočuje z nádražní na okružní a aby toho nebylo málo tak vnikla další křižovatka u výjezdu z BAUHAUSU.

Za pár let se bude zastavovat na nejdůležitějších dopravních tepnách každých 100 metrů
Vláčkomil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 10. května 2011 - 18:43:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lidi,pokud se o tomto víkendu chcete pořádně povozit tak si skočte do předprodeje pro JUBILEJNÍ JÍZDENKU a za pouhých 10 KČ můžete jezdit dva dny v celé síti Českobudějovické MHD.Paní v okénku říkala že platí zřejmě i pro nočku. Koupil jsem jich pět rozdám je také kamarádům.
Svět je cirkus který krachuje.....
Amaterské stránky o veřejné dopravě....www.vlackomil.blog.cz
Vrtule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 4-2011
Odesláno Úterý, 10. května 2011 - 22:03:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už jsou nové tr. sloupy u Sconta - dnes montáž.
Počkejte, až budou dělat tu novou lávku u viaduktu, to bude mazec - snad montáž z kolejí.

(Příspěvek byl editován uživatelem vrtule.)
Nystrom
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.62.224.3
Odesláno Čtvrtek, 12. května 2011 - 10:57:43    Odkaz na tento příspěvek  

Na webu DP lze vyhledat nové jízdní řády od 12.6. A je to síla: Např. spojení Pražské předm. - Nádraží nyní 131 spojů 11/12 v kladiva, po velkém třesku 81 sp. - pokles o 38%!! interval z 6min na 10min. V SoNe dnes 56sp., poté 38sp. - pokles o 32%, interval z 20 min. na 30min. To mi stačilo k představě o zlepšení cestování MHD, víc jsem nepátral :-(
Nekran
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 7-2009
Odesláno Čtvrtek, 12. května 2011 - 12:23:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak s těma novými jízdními řády mohou jít do . U 6 to zmršily jak jsem tušil. Příjezd k Motoru Jikov díky posunutí v 04,19,34,49 a vzhledem k tomu že píchačky jsou v intervalu 00,15,30,45 tak to fakt líp udělat nemohli . A odpoledne taky paráda, naštěstí jede sice k Nádraží, ale při troše štěstí bude zastávka u polikliniky, takže bude stačit obvyklá menší bordel u Intersparu apod a na autobusáku se budu autobusu dívat na zadní nárazník. A aby mně DPmČB udělal ještě větší radost tak prázdninovým provozem to domršily ouplně. Hlavně že budou páteřní linky
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3755
Registrován: 1-2007

Odesláno Čtvrtek, 12. května 2011 - 22:25:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nový JŘ v mém případě ráno časovým posunem a zrušením prvních spojů horší, než dosud. (linka 11)
Pevně ale věřím, že ostatních cca 40 000 000 přepravených osob bude s novým JŘ spokojeno.
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
Výhybkář
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.77.165.49
Odesláno Pátek, 13. května 2011 - 01:18:52    Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem si ty vaše komentáře ověřoval ve výhledávači a nevím, co se vám nelíbí, jsou to takové výkřiky do tmy.
Nystrom: Spojení Pražské předm. - Nádraží bude v pohodě, k nádraží jede všechno ostatní než 2. A co se týká 11 a 12 v Pražském sídlišti, tam je pokles o třetinu asi jasný. Není poptávka, zvlášť na 11... tak už to aspoň nebude tak prázdné.
Nekran: Příjezd k Motoru Jikov díky posunutí v 04,19,34,49 Tam asi počítají s případným zpožděním a ono se to do toho Bosche taky ještě kousek musí jít, tak by to mělo být akorát.
BmbČ: Linka 11 jede z Mladého už ve 4:19, když je třeba. Kdy byste to ještě chtěli?