K-report
 

Archiv diskuse Virtuální DP - VirtualBus do 31. 07. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Hry a simulátory » Virtuální DP - VirtualBus » Archiv diskuse Virtuální DP - VirtualBus do 31. 07. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Alex123
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 6-2011
Odesláno Čtvrtek, 07. července 2011 - 13:45:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Keďže spoločnosť ALEX-LINES, a. s. ukončila svoju činnosť, predávame všetky autobusy z nášho vozového parku.
Tu je zoznam autobusov na predaj:
Irisbus Axer - r.v. 2005, 70 000€
Karosa LC 956 - r.v. 2002, 65 000€
Karosa LC 735 - r.v. 1988, 5 500€
MAN Lion's Coach - r.v. 2005, 90 000€
MAN Lion's Coach L - r.v. 2007, 95 000€
Mercedes-Benz Intouro - r.v. 2010, 60 000€
Setra S 415 GT-HD - r.v. 2008, 140 000€

Ak má niekto záujem o kúpu niektorého/niektorých z vozidiel, nech mi dá vedieť na e-mail Irisbus@azet.sk
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1622
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 08. července 2011 - 01:07:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zmena trasy linky Šahy - Bratislava od utorka, 10.7.2011

Upozornenie; Od utorka, 10.7.2011 začína platiť nový cestovný poriadok linky 801405 Šahy - Bratislava s pozmenenou trasou a odchodmi danej linky.

Cestovný poriadok vo formáte ".pdf" v prílohe:

application/pdf
801405 Sahy - Bratislava.pdf (476.7 k)


Aktuálne fotografie z areálu PFM-Trans a.s vo Zvolene:




PFM-Trans, a.s. Zvolen
ICQ: 380-989-951, Skype: pfm100

Zelenobiele katastrofy v Trnave, since 14.4.2011. Zbohom, trnavské Karosy!

Alex123
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 6-2011
Odesláno Pátek, 08. července 2011 - 12:21:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý deň, všetky autobusy sú už odpredané.
Autobusy Setra, Irisbus Axer a Karosa LC 956 boli predané spoločnosti FILOBUS.
Autobusy MAN a Mercedes boli taktiež odpredané súkromníkovi Honza Kukol.
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3091
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 08. července 2011 - 17:52:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Do zítřejší osmé hodiny ranní můžete posílat své přihlášky do "voleb". Tak pokud se chcete zůčastnit tak je nejvyšší čas je poslat.
Fandíme Agrolipce...

Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3097
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 09. července 2011 - 13:07:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No tak účast bude teda "veliká". Tak prosím aspoň to hlasování nebojkotujte ať se dobereme k nějakému rozumnému závěru.

Jak jsem říkal účast je mizerná na to jak se tady chvástaly řady lidí jak by do toho šly a on skutek utek.

Takže tady máme dva kandidáty.

Prvním z nich je uživatel NEXION zástupce DS FILOBUS.

Druhým zájemcem je Hladík zástupce AD Hladík.

No a teď k samotnému hlasování. Své hlasy posílejte do příští soboty tj. 16.7.2011 do 8:00. Své hlasy posílejte na e-mail SnejdrlaJenda@seznam.cz. Hlasovací mail bude obsahovat Nick toho komu dáváte hlas a také Vaši přezdívku případně celé jméno ať vím od koho hlas přišel.

Hlasovat nemůžou uživatelé Nexion a Hladík asi nemusím vysvětlovat proč.Ostatní uživatelé můžou poslat po jednom hlasu.

Takže do soboty si vesele hlasujte a hlavně rozumně ten koho si zvolíte Vám bude udělovat licence.
Fandíme Agrolipce...

Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1442
Registrován: 3-2004
Odesláno Sobota, 09. července 2011 - 13:23:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No nazdar. I když Rudy Kovanda se taky málem stal Zlatým slavíkem...

(Příspěvek byl editován uživatelem robert_08022.)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Domek_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1254
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 09:17:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hladík a licence? a ještě jednou
Kuko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 669
Registrován: 5-2008

Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 11:57:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klid...Ako vieš či nieje v tomto obore dobrý?
TAMbusy v Bratislave 1992 - 2011:-(
Icq: 556 515 159.
Beyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 10-2010

Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 15:48:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Domek: Pokud měl někde praxi u DP neřeknu ani popel, ale raději dám hlas Nexionovi. Nerad bych zase viděl jak Hladík začne tady s prominutím buzerovat. Kdybych to věděl, šel bych do toho, ale k těm licencím bych ještě něco dodal.

Pokud by někdo dostal licenci, dodal by JŘ a ten by byl zařazen jako v reálu do Celostního informační systému o jízdních řádech. Což by byla dobrá novinka a zároveň i výhoda pro ostatní dopravce.
TREDOS s.r.o. 4ever
výdejna licencí CZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.241.138
Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 16:59:23    Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den. Koukám, že se zde opět zjevil radioaktivní "blud" na úkor Koďasem právoplatně zvoleného zástupce. To, že se zde "výdejna" nijak písemně neprojevuje asi automaticky znamená, že hned nefunguje a nějaký samozvaný zástupce typu uživatele s nickem Axer tady hned zvolí nového nástupce. Hold rychlá doba si vyžaduje rychlé jednání a to, že zde dotyčný nechodí znamená že ani neexistuje. Inu kdo někde nesvítí nebo nebliká, jako by neexistoval. Se vším to tady jde s kopce, ale udělejte si co uznáte za vhodné, člověk Vám obětuje čas a to má za to? A jen tak mezi řečí, Uživatel Hladík je zde jeden z největších extrémů a nepamatuji si, kdy jsem zde naposled viděl příspěvěk od DS Filobus, či zda dokonce přišel nějaký požadavek na licenci, zda vůbec někdy něco takového přišlo. Děkuji za přečtení a s pánem bohem! PS: Ne všichni zde tráví celý svůj život, existují rovněž i jiné, mnohem důležitější věci, než od sebe odtrhávat děti na pískovišti!!
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6346
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 12:42:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3109
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 13:00:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

1) to že se výdejna tady neprojevovala písemně nebylo podmínkou, šlo jen o to že nebyly delší dobu udělovány licence

2) Nástupce nevybírám já, ale vybírají z těch co se sami přihlásili.

3) Já jsem se vrhl do těch voleb, protože se tu nedalo na to dívat jak každý řeší proč nedostal licenci atd.

4) ... za dobrotu na žebrotu ... zvykej si jinak už to nebude
Fandíme Agrolipce...

Krtek11
Moderátor

Číslo příspěvku: 1028
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 13:59:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já se od počátku stavím proti licencím, nicméně vzhledem k tomu, že lidé tu o to mají zájem, jsem rád, že někdo volby zorganizoval, ikdyž si to mohl nechat schválit redakcí. Hlavně vás žádám, abyste se tu nehádali, v poslední době tu byl klid a byl bych rád, kdyby tomu tak bylo nadále.
Česká železnice - Jedno velké železniční muzeum
Kontakt: krtek11@k-report.net/ICQ 438187387/Skype CZkrtek11
Lions_coach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 900
Registrován: 8-2009

Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 14:13:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale schváleno redakcí to, pokud vím, bylo. To, že existují i jiné a mnohem důležitější věci než vbus je samozřejmost, ale když byla stanovena lhůta na vydání licence, mělo by se to dodržovat, ne?
RAJČE 9.7.2011 aktualizace.
Krtek11
Moderátor

Číslo příspěvku: 1029
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 16:19:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jestli ano, tak se omlouvám, jen jsem o tom nevěděl
Česká železnice - Jedno velké železniční muzeum
Kontakt: krtek11@k-report.net/ICQ 438187387/Skype CZkrtek11
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 749
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 13. července 2011 - 00:02:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  




UŽ ČOSKORO


Tempral Trans, a.s. | Soldex vystrihovačky
Stafer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 624
Registrován: 12-2008

Odesláno Středa, 13. července 2011 - 04:44:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Škoda 28tr Solaris je po nehodě.
Pro dobrotu na žebrotu, když vzala namísto Škodovky 14tr eč 101 linku A/3, Srazila se na Lipská/Školní z osobním vozem značky Volkswagen Scirocco, trolejbus měl jen odlomený nárazník poškrábaný bok a vysklené přední dveře .
Nehoda se stala 2.7.2011 podle šetření policie jedna dvacetiletá řidička Volkswagenu nedala přednost našemu vozidlu .

ICQ 408 012 054
E-MAIL:STAF.ER@seznam.cz
VDP Starsbus....
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1469
Registrován: 3-2004
Odesláno Středa, 13. července 2011 - 05:13:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím, že počet řidiček nebylo nutno uvádět :-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 61835
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 13. července 2011 - 09:09:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když vidím, jaký přístup tu je (nic nedělat a jen kritizovat), radši si ještě ponechám možnost posledního slova.
Možná se tu vysmíváte Hladíkovi (ne že by občas ptákoviny nepsal...), ale narozdíl od ostatních má zájem udělat si čas a něco dělat. To je minimálně k zamyšlení.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Alex123
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 6-2011
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 17:02:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, hľadám pracovné miesto vodiča autobusu na prímestskej alebo diaľkovej doprave.
Ak máte niekto ponuku, ozvite sa mi na Irisbus@azet.sk
Moje fotky na rajce.net
Fanklub MT - Lines na Facebooku
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1406
Registrován: 7-2008

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 11:23:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Generálky Karôs radu 900 pokračuju v plnom prúde...
Dve po dokončení začiatkom týždňa
Karosa B932E.1680 TT098GC



Karosa C935.1036 TT287CF


Generálne opravy budú pokračovať, ďalšie dokončené autobusy už onedlho sa vrátia po dvojmesačnej odstávke do svojich prevádzok.

Aj keď to je nereálna vec tu, ale za pokus to stojí
LUKYTRANS a.s., stredisko Piešťany
hľadá na kúpu akýkoľvek diaľkový luxový autokar
Podmienky predaja:
- Minimálne vyrobené od roku 2007 a vyššie
- Vysoké kufre, spálňa, WC, TV
- Sedadlá s bezpečnostnými pásmi
- min. norma E4

Pokiaľ by mal niekto záujem o predaj, Vaše návrhy a dohody smerujte na lukytrans.pn@gmail.com

Ďakujeme a prajeme pekný deň.
LUKYTRANS a.s.
Karosa 700, 800, 900... to najlepšie na našich cestách :-)

vDP LUKYTRANS a.s.
ICQ: 432-162-205, lukytrans@gmail.com
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 752
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 13:50:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DOPRAVCA ROKA 2011

Webstránka


(Příspěvek byl editován uživatelem comfort.)

Tempral Trans, a.s. | Soldex vystrihovačky
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3123
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 16. července 2011 - 16:45:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobré odpoledne přeju,

tak si uděláme malou rekapitulaci "voleb". Do dnešní osmé hodiny ranní jste mohli hlasovat pro jednoho ze dvou kandidátů, představovat Vám je jistě nemusím.

Od minulé soboty do dnešního dne přišlo 7 hlasujících e-mailů.(upřímně opět jsem čekal hojnější účast).

Ti co hlasovali, rozhodli jednoznačně. Všech 7 hlasů patřilo uživateli NEXIONovi.

O dalším vývoji ohledně licencí jistě dostanete další infotmace
Fandíme Agrolipce...

výdejna licencí CZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.241.184
Odesláno Sobota, 16. července 2011 - 17:12:11    Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den. Tak a je to tady. Někdo rozhodl o něčem, o čem vlastně ani rozhodovat nemůže, nebo se tady snad někdo z "pověřených osob" o něčem takovém zmínil? Nehodlám Vám tady v tom dělat ještě větší paseku než v tom je, ale jak sami chcete. O uživatelích, kteří neposílají žádné emaily, či o zmatených Slovácích píšící na Český e-mail zprávy typu "já chci licenci", což byl obsah celého e-mailu ponechme stranou, nýbrž jak jsem se účelně podíval, v době od cca Dubna do cca poloviny Června nepřišel ani jeden e-mail se žádostí o licenci, na to, jak se tady všichni ošívají jak se na ně na chuděrky kašle, ale to je další Vaše věc. Jediný poctivě píšící uživatel za poslední dobu je Tommys_cz, alias dopravní společnost z Gřešlového Mýta, jehož příspěvek v této změti chaosu a žabomyších válek naprosto zanikl! Četl jej vůbec někdo z Vás? Na jedné straně se zde bude nějaký "cucák" ohánět tím, jak se na něj na chudinku kašle a na straně druhé, příspěvek "matadora" zanikne ve změti vznikajicích a za pár dnů zanikajicích společností, načež se jejich majitel doprošuje práce "řidiče". Jak již jsem několikrát výše zmínil, je to Vaše věc, vyřešte si ji po svém. Mňa úcta, vespolek.
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3124
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 16. července 2011 - 17:18:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A mi už je to jedno, tu je to marné nikdo nikomu se nezavděčí... Celou dobu o výdejně licencí není ani zmínka nějak nekomunikuje a najednou, se tu z čistajasna zjeví ...

A o co tady jde? On by pán zástupce přišel o možnost vozit se po těch méně oblíbených... Toť můj názor a aspoň jsem se poučil, že snažit se tady o cokoliv je marné! Sbohem
Fandíme Agrolipce...

Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 719
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 16. července 2011 - 21:56:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,
jelikož všichni ostatní mlčíte, takže moji volbu asi akceptujete, ty, kteří ne, tak doufám, že to časem zkousnete. K výměně názorů, která zde proběhla se nebudu vyjadřovat a prejdu rovnou k věci, a hned budu potřebovat vaší spolupráci. Do 21.7.2011 nebudu licence vydávat ani příjímat ke schválení. Potřebuji se v tom trochu zorientovat a především tato doba slouží dopravcům, kteří licence na linky mají, aby napsali jejich seznam na mail: vbuslicenceCZ@gmail.com , abych je mohl zapsat do seznamu. Může se pak stát, že jiný dopravce dostane stejné číslo linky jakou máte vy, protože vás nemám v seznamu. Během této doby dám také dohromady internetovou prezentaci(vč. diskuze), kde bude k dispozici aktuální seznam schválených linek (ve formátu číslo x trasa x dopravce) ve formátu PDF. Od 22.7.2011 můžete začít posílat žádosti o licence. Předem avizuji, že licence se budou vydávat po staru dle platných pravidel, které jsou nad diskuzí v odkazu. Žádosti o licence budete posílat na zde výše uvedený e-mail. Pokuď se objeví žádost na mém ICQ, či osobním mailu, bez milosti mažu, ignoruji. Opět se ozvu 22.7, kdy přidám další informace, které budou i na webu.
SOR TN 12A - CVMHD.IC.CZ - Můj web o MHD v Chomutově a Jirkově.


Karosa_b731
Moderátor

Číslo příspěvku: 3557
Registrován: 2-2007

Odesláno Sobota, 16. července 2011 - 22:49:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nahoře jsem Tě přepsal. Akorát se ještě zeptám, jestli stále platí vydávající pro SR a zahraničí.
Bus-mafiaDance radiorádio BeatKiss Delta
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 757
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 20. července 2011 - 21:09:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  




Tempral Trans, a.s. | Soldex vystrihovačky
Claudia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 10-2010

Odesláno Čtvrtek, 21. července 2011 - 02:20:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lukytrans Copak to máš za bastl B 932?
Solaris Urbino 12 , 15 a 18 v poho autobusy.
Marty227
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 11-2009

Odesláno Čtvrtek, 21. července 2011 - 02:36:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Claudia:Ono to veru nieje žiadny bastl ale je to naozaj model B932.1680 a tak to vyšlo z výrobnej linky bolo to určené pre Rusko tuším presnejšie Sibír...

Ale samozrejme pre veľa ľudí bude vždycky bastlom to čo nepoznajú alebo nikdy nevideli

V ČR sú v premávke dva takéto autobusy: 1. a 2.

A boli tri: 3.


(Příspěvek byl editován uživatelem marty227.)
www.mal-trans.wgz.cz
vDP MaL-Trans a.s. na FACEBOOKU
Vy viete kam, my vieme ako...
ICQ: 400236623
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1555
Registrován: 3-2004
Odesláno Čtvrtek, 21. července 2011 - 03:54:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marty: Ještě byl jeden (?) v Berouně.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
David_transport
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 11-2008
Odesláno Čtvrtek, 21. července 2011 - 11:42:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marty jeden má ještě ČSAD Havířov http://seznam-autobusu.cz/vuz/18613
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 720
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 14:48:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím všechny,
od dnešního dne můžete začít posílat žádosti o schválení linek. Ale předtím doporučuji si pročíst prezentaci vbuslicence.wz.cz. Je tam několik věcí, které je dobré vědět, předtím, než začnete posílat. Nyní se vrátím k seznamu. Celkem se ozvalo šest dopravců k zápisu do seznamu, a tímto jim děkuji za spolupráci. A u seznamu ještě zůstanu, je to jedním slovem průšvih. Většina přihlášených má špatná licenční čísla linek. Dotyčným se ozvu sám, během několika dní, až týdnů a něják to vyřešíme. Licenční čísla má správně dle pravidel vydávat výdejna. S tím souvisí drobná změna, čísla si můžete navrhnout dle PDF, které jsem dál na stránky, otázkou je, jestli vám je schválím, kdo nenavrhne, přidělím sám. Dále licence ke schválení budu pečlivě kontrolovat, V.I.P a podobná privilégia neexistují, na každého stejný metr, a je mně fuk jestli je to můj kamárad, nebo někdo koho vůbec neznám. Ale pokuď děláte vše dle pravidel tak můžete čekat jenom pozitivní zprávy. Na schválení vaší licence mám dle zákona max. 45 dní, ale budu se snažit dodržet 7 – 14 dnů. Těch 45 dní je pro případ kdyby se něco stalo, a tak. Dovolené a další události vám budu psát na web. Toť vše, já doufám, že vše bude probíhat bez problémů. A do budoucna bych rád provedl, několik změn, příkladem budiž, jednotné formuláře.

Veškeré vaše názory, přípomínky směřujte na diskuzi na webu, popřípadě na mail, zde prosím o zachování klidu a pořádku
SOR TN 12A - CVMHD.IC.CZ - Můj web o MHD v Chomutově a Jirkově.


ex možná výdejna
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.188.185
Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 16:07:53    Odkaz na tento příspěvek  

To je ale sranda jak se tady někdo ohání neVIPováním, dvojím metrem a sám se stejným způsobem dostal "ke korytu" ... VIPartička Karosa_b731, Axer a Nexoin, v zákulisíí spolu pekla už dávno ... jo a s těmi termíny jste mě opravdu pobavil, Vy na to máte až 45 dní, ale ostatní když smyšlené licence které nikdy nepřišly nevydají do týdne, je oheň na střeše, inu kdo někomu v dnešní době neleze do sedací části, nemá šanci, viďte? A PS: Snad už jen pro "velmi inteligentní přírůstek" typu Axer ... Vy se tady vztekáte a přitom jste to měli spolu hezky už dávno upečené, vsadím se, že Vaše společnost s modrým ptákem byla zcela jistě první, která si to musela vyřídit po novém! A jen tak mezi řečí, málem jste se tady pos*** že nikdo nereagoval a ono je to snad podmínkou? Asi zase jak pro koho, že? Viděl jste někde byť slůvkem náznak že bych se eventuélně nechtěl vzdát oné teoretické funkce? Jestli ano, sem s ním.

Bravurně zákulisně promyšlené divadýlko, jen tak dál!
Lions_coach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 919
Registrován: 8-2009

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 16:24:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud vím, hlasování proběhlo v pořádku, bez podvodů a předem domluveného rozdělení. Nevím, proč kolem sebe kope někdo, kdo není schopen tuto funkci zvládat! Že pane fma_0.. promiňte, dokonalý.

Já tedy naopak oceňuji snahu všech zúčastněných.
RAJČE 9.7.2011 aktualizace.
Karosa_b731
Moderátor

Číslo příspěvku: 3566
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 20:45:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak nechtěl jsem, aby nás někdo odhalil, ale všichni tři jsme se spolu tajně sešli a já dostal tučné úplatky, aby mohl Axer zorganizovat a Nexion aby vyhrál.

Hele - byly stížnosti, že výdejna jaksi licence nevydává. Žádná výdejna se neozývala, zkrátka byla neaktivní. Byly návrhy na jiné vydávající. Axer se sám zhostil voleb a Nexion prostě vyhrál. Tak to je a bude, dokud o to bude mít zájem a nebudou problémy.

Takže podobný osočování je absolutně nepředmětný a nijak to situaci nezmění.
Bus-mafiaDance radiorádio BeatKiss Delta
Sliks
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 564
Registrován: 8-2009
Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 20:54:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lions_coach: Nemůže náhodou za všechno zlé "pán dokonalý" fma_0526?

Blokovaní uživatelé:
Michaliny, Fma_0526, System, Sorc12...

- Fma nemá důvod obcházet ban

Edit:
A jen tak mimochodem - Licence pro Autobusy Grešlové Mýto byla vydána - a jiné na email nedošly

(Příspěvek byl editován uživatelem Sliks.)
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 4244
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 22. července 2011 - 21:00:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vůbec ne, takový Serkel byl někdo úplně jiný, že...
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3226
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 23. července 2011 - 15:20:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No ako sa tak dívam, tak väčší mier bol keď žiadne licencie neexistovali. Každý si jazdil kde chcel a vedeli sme sa navzájom akceptovať (ono to ale netrvalo dlho, žejo..)

Nechápem čo je k tomu na nepochopenie. Voľby boli a po zistení kandidátov sa ani nedivím výsledku, keby to bolo naopak, mal by som výrazné (ale subjektívne) podozrenie z manipulácie, ale takto určite nie.

Naučte sa to akceptovať. Keď budete vyskakovať pre nič-za nič, nepomôže to.

Neviem či tie príspevky píše FMA, alebo kto, je mi to jedno, ale mohol by sa zamyslieť nad sebou.


Vojtik, resp. redakcia a povolaní: Mne tu skôr prekážajú (alebo skôr prekážali) tzv. "VIP" spolky, ktoré mali za veľký cieľ zhadzovať ostatných a ukazovať, že oni sú VIP. Nenarážam na konkrétne osoby, ale je to podľa mňa dosť prízemné.

V realite žiadny VIP spolok neexistuje a mohli by ste sa toho držať.


(som zvedavý, koľko ľudí mi opäť napíše, že sa nemám tajiť tým, že som Chrčbus, keď prispievam do tejto diskusie :-))
www.SPZ.unas.cz

Toto, hle, jest nynější americká tak vysoce schválená svoboda, kterou oni y jiným národům násilne do rukou vstrčiti sa usilují!
Kangaroo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 8-2010

Odesláno Sobota, 23. července 2011 - 15:46:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kangaroo s.r.o.


Samochvála smrdí, ale nie každá, preto sa spoločnosť Kangaroo s.r.o. pochváli svojimi výkonmi za prvý polrok 2011.

42 školských dvoj a trojdňových výletov
33 športových zájazdov
18 zájazdov do Nového Trhu za nákupným účelom
41 zájazdov do Užhorodu za nákupným účelom
9 sedemdňových zájazdov k moru
20 poznávacích zájazdov do zahraničia

Za priazeň a vernosť svojim zákazníkom veľmi pekne ďakujeme!

Kangaroo, s.r.o.
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 4248
Registrován: 2-2007

Odesláno Sobota, 23. července 2011 - 23:46:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Osobně se od problematiky VDP distancuji, tohle nechť vyřídí Karosa_b731, případně Krtek11. Já jsem tu pouze od hlídání (u některých od buzerování, když mi to tak rádi cpou pod nos :-)) a zodpovídání položených dotazů, či k případné oponentuře.

Ale nebojte, na týden vám teď dám pokoj :-)
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3159
Registrován: 8-2005

Odesláno Neděle, 24. července 2011 - 15:15:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ex výdejna: Sám to tu přirovnáváš k pískovišti a ty se chováš jako malé dítě, kterému někdo vzal lopatičku. Když ti tak strašně moc šlo o tom abys setrval v té funkci tak ses k tomu měl taky tak stavět.

A k tomu VIP a neVIP. Cos čekal, když se do voleb přihlásí dva diskutující tak je jasné, že jeden musí vyhrát. A co si budeme namlouvat, když jedním z nich je Hladík tak kdo asi vyhraje.

Karosa_B731: příště to musíme vymyslet jinak, aby nás hnedka neodhalili



A řekl bych, že tohle by mohly být poslední příspěvky co se na toto téma vyplýtvaly
30.8.2005 - 30.8.2011... 6 let mého působení na K-Reportu

Domek_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1263
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 25. července 2011 - 10:35:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak, konečně schopný vydávající. Nexion aspoň udělal stránky, kde je nápsano co a jak, jsou tam čísla pro okresy.. Ihned pak napíše do tabulky linky... To není jak Fma...
Nexione, máš mou podporu a držím ti palce, ať máš trpělivost a nekašleš na to, jak jistí Fma...

Takže, David_transport mě vyhodil z DolphinBusu, ikdyž mě to nevadí...
Co bude dál se uvidí, každopádně do DB už nepůjdu, má d....lní vedení (David)... Nějak mě chytl Krodos, takže to vypadá na linky okolo Kroměříže... No uvidíme jak to bude, vyhořel PC, takže až bude nový tak se začne teprve s VDP...

S pozdravem
uchoslav..
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 732
Registrován: 5-2008

Odesláno Pondělí, 25. července 2011 - 11:25:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Domku, prosim tě, kdes vzal, že na to Fma sr.. kašlal? :-))
Správný autobusák potřebuje pět rukou... První rukou točit volantem, druhou řadit, třetí je potřeba zdravit kolegu, čtvrtou troubit na okolní havěť a pátá musí být vyvalená v okně.
Mr. Plecháček opět od 16.5. do 27.5. krátkodobým zaměstnancem Dopravního podniku Karlovy Vary, a.s.

ICQ: 432-642-789

Domek_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1264
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 25. července 2011 - 11:27:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Všichni to tu tvrdí a když ani neodpovídá...
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 763
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 27. července 2011 - 08:30:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ďakujem veľmi pekne za bohatú účasť v ankete Dopravca Roka 2011


Zatiaľ sa prihlásilo 16 spoločností. Ale prihlásenie je stále možné do 31.7.2011.
Zoznam prihlásených nájdete na oficiálnej stránke ankety Dopravca Roka 2011.

A ešte by som chcel prehovoriť k anonymu. Dúfam, že to moderátori nezmažú. Prosím prihlasovacie údaje:
Názov spoločnosti: Tohle
Meno majiteľa: je
Adresa: pěkná
Web: blbost!
Popis spoločnosti: Najednou používáš formuláře přes google! Před rokem si ho ještě neznal!
Kontakt: polibmi@prdel.cz

Milý anonym, anketa je tvorená pre virtuálnych dopravcov, ktorí majú naozaj záujem o seriózne rozptýlenie medzi dopravcami. Nie pre takéto výlevky a stoky ako si ty. Ozaj si nemusím od TEBA pýtať povolenie na využitie Google formulárov. Pred rokom, teda počas súťaže som používal stále e-mail eco3701@centrum.sk (potvrdiť to môžu viacerí) a teda nepoznal som možnosti Google formulárov. Tvárim sa, že neviem, kto si a pozdravujem ťa do Prdelova.

Tempral Trans, a.s. | Soldex vystrihovačky
Adrian_2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.71.181.5
Odesláno Středa, 27. července 2011 - 10:20:00    Odkaz na tento příspěvek  

Comfort: Tupá závist, že dotyčný dokáže velký hovno narozdíl od tebe

Nic nového pod sluncem, tohle už je taková ,,běžná rutina" v této diskuzi, takové lidi si netřeba všímat pokud se uboze schovají za anonyma...
David_transport
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 11-2008
Odesláno Čtvrtek, 28. července 2011 - 00:05:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý večer od 1.8 se společnost DolphinBus.as.ruší odkoupila ji Firma Hirsch Tour.Děkuji dobrou noc.
Martin_Zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 62165
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 28. července 2011 - 11:34:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr_plecháček:
Nedobrovolně jsem byl do záležitosti zatažen, tak napíšu, co vím.
Ozvalo se mi už pár lidí, kteří na licenci (nebo aspoň nějakou reakci) čekali bez výsledku. O tom, že by výdejna fungovala, ani zmínka. Stejně i v této diskusi vidím jen zmínky o jakýchsi VIP, ale skutečnou obhajobu předchozího vydavatele licencí nějak nevidím.

Osobně bych byl možná pro možnost, kdy volby výdejce se budou konat pravidelně, a to v předem pevně stanovených cyklech.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3292
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 28. července 2011 - 11:41:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ: Súhlasím, ale podľa mňa by sa to nemalo obmedzovať. Pokiaľ budú s Nexionom dopravcovia spokojný, tak by mohol byť aj dlhšie ako napr. 2 cykly
www.SPZ.unas.cz

Sklamaný životom čelom proti múru.
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 734
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 28. července 2011 - 11:51:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Víš Martine, viděl jsem email výdejny, která fungovala za dob Koďase, resp. Fma. Nevím ale, jak si někdo mohl stěžovat na (ne)výdej licencí, když tam téměř dva měsíce v období duben - červen nikdo nepsal. Poslední a zároveň první, kdo se tam po té době ozval byly Autobusy Grešlové Mýto.

Mimo to, těžko může předchozí vydavatel předložit fakta o žádostech, když má přes rok BAN, že?

Za sebe jsem pro zanechání Nexiona. Pokud si udrží stávající postup, není co řešit, nebo důvod něco měnit.
Správný autobusák potřebuje pět rukou... První rukou točit volantem, druhou řadit, třetí je potřeba zdravit kolegu, čtvrtou troubit na okolní havěť a pátá musí být vyvalená v okně.

ICQ: 432-642-789

Martin_Zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 62168
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 28. července 2011 - 13:09:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino:
Stejně bych byl pro, aby také predĺženie bylo na základě volby. Už jen pro vyvrácení případných stížností o "trafice" atp.


Mr_p:
Já jsem ho neviděl, třeba bych pak psal jinak.
A fakta lze předložit minimálně na můj e-mail, případně i do jiné diskuse.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Tommys_cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 64
Registrován: 9-2007
Odesláno Čtvrtek, 28. července 2011 - 17:04:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

inkriminovaný příspěvek (č.63) byl odeslán 28.6. v 14:48
abyste ho nemuseli sami hledat:

Minulý týden (přesně 22.6. ve 20:35) jsem odeslal na výše uvedený e-mail žádost o změnu licence na jedné ze svých linek a dnes (28.6 ve 12:55) mi přišel potvrzující e-mail. Tudíž (cituji:"Lhůta na vydání licence je max. jeden týden"), myslím, že můžu potvrdit, že pochybnosti o této instituci jsou pouze prázdná a falešná slovíčka. Já sám mám s výdejnou pouze pozitivní zkušenosti.

Předpokládám, že tvrzení o tom, jak nikdo do výdejny nepsal má své opodstatnění.

poznámka: v mém případě se jedná o VDP ČSAD, nikoli však Autobusy GM atd.

samozřejmě nemám nic proti Nexionovi a systému jakým výdejna funguje)

(Příspěvek byl editován uživatelem Tommys_CZ.)
Pro více informací: ICQ: 302 741 375
VDP: http://csadgreslovemyto.wgz.cz/
Fandím železniční dopravě v okolí Znojma
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 735
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 28. července 2011 - 21:20:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jistě, na výdejnu nikdo nepsal právě v období 30.4. - 22.6.. Poslední žádala spol. Autobusy GM, po "odmlce" se ozvala první spol. VDP ČSAD GM.
Ostatně, budiž obrázek pro Tommyse, MZ a další, kteří mají a měli pochybnosti ve schopnosti Fma úřadovat.

Správný autobusák potřebuje pět rukou... První rukou točit volantem, druhou řadit, třetí je potřeba zdravit kolegu, čtvrtou troubit na okolní havěť a pátá musí být vyvalená v okně.

ICQ: 432-642-789

Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 768
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 29. července 2011 - 14:28:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Informácie k ankete Dopravca Roka 2011


Na prihlásenie máte stále čas do nedele 31.7.2011
Ak niekto z prihlásených nedostal odpoveď na prihlásenie, nech sa ozve na e-mail rino902@gmail.com
Ak nejaká spoločnosť ešte stále nezaslala svoje logo a propagačný leták, prosím, aby tak urobila čo najskôr, najneskôr však do nedele 31.7.2011
Ak máte akékoľvek otázky k ankete, píšte na vyššie uvedený e-mail
Ďalšie inštrukcie dostanete 1.8.2011

Comfort

Tempral Trans, a.s. | Soldex vystrihovačky
Citybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 11-2010
Odesláno Pátek, 29. července 2011 - 23:25:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

TopLine Teplice, a.s.

V současnosti probíhají přípravy na budoucí provoz - žádost o licence a dovybavování vozového parku. Ve vozovém parku je tedy nakonec 38 autobusů, připravených vyrazit. Na vozovém parku se nyní významně podílí 10 autobusů typu Pety Ride C1V, vyrobených v letech 2010 - 2011. Také počet linek se navýšil - na 6 linek MHD a stejný počet linek PHD. Více informací na našich stránkách (http://www.dolphinbusteplice.wbs.cz/Uvod.html)

A na závěr....
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 773
Registrován: 5-2008

Odesláno Sobota, 30. července 2011 - 16:58:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky a zmeny od 1.8.2011 v Tempral Trans a.s.

Nájdete nás aj na Facebooku!


Tempral Trans, a.s. | Soldex vystrihovačky
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2769
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 31. července 2011 - 12:23:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S okamžitou platností zaniká společnost BOH Trans s.r.o. bez náhrady, bez udání důvodu.
Andulka "Ančí" = + 21.8.2010 - NEZAPOMENEME !!! :-( :-( :-(
Sukuka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 1-2011
Odesláno Neděle, 31. července 2011 - 13:23:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den, nově vzniklá společnost Frexen Transport a.s. odkoupí autobus značky Karosa Axer, nebo Karosa LC736. Cena do 2 745 000,-. Zn.: Spěchá! Rádi bychom zahájili dálkovou dopravu hned po tom, co obdržíme licenci na linku Jeseník - Praha. Nabídky prosím piště na mail.
Frexen Transport a.s. /// http://frexen-trans.wgz.cz/
Kubiš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 2-2011

Odesláno Neděle, 31. července 2011 - 16:57:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Společnost CaŠšpi Trans, a.s. prodává ojetý autobus CREDO EC12.

Více důležitých informací naleznete zde!

Fotografie (na webu celkem 6):


CaŠšpi Trans, a. s.

Náš web! (od 1. dubna opět v provozu)