K-report
 

Archiv do 25. ledna 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Otázky - zodpověz, kdo víš a znáš » Archiv do 25. ledna 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
T4784086
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 999
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 21. ledna 2010 - 17:04:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo Vašnosti, tak to ja jsem nebyl ještě ani v planu, v dobach kdy 4086 byla Bratislavkym strojem muj papá teprve uvažoval jestli si maminku vezme nebo ne.
A proč 86? Mam k ni jisty citovy vztah, byla to prvni mašina ze ktere mně vyhodil cvičny svého času, a kterou jsem vlastni rukou bez dozoru poprvé sam uvedl v pohyb...
"Proti blbosti i bohové bojují marně" Jan Werich
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1102
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 21. ledna 2010 - 19:30:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podroužek: To jsem se trefil! Mám s tím vlastní zkušenosti.
Lepší než 810 a 714? No, tak z řad, se kterými se v rámci svého potenciálního působiště setkám, je v motorové trakci mým jasným favoritem "Katr". Toho jsem si oblíbil dá se říct od předškolního věku, tehdy "Hydru". K tomu nemá špatné vlastnosti a po rekonstrukcích i dobré stanoviště, co víc si přát.
V elektrické, jak už známo, je můj favorit Banán i když nenabízí takové pohodlí na ovládání, jako Peršing a Eso.
Z těch, na kterých se asi nesvezu, mám rád Plecháče, Tornáda, Krokodýly a Singrovky. Naopak jsem rád, že mě nečeká "Loďák" 830/831 a jak říkám, nejsem nadšený z všudypřítomné 810, je to v podstatě to samé, co mám teď, akorát na kolejích. 714 je naftový Bastard a nevzhledná bedna, k tomu nemám co dodat.
V polovině šichty na 6 kol se optimista raduje, že má tři kola už odjeté, pesimista nadává, že mu ještě tři zbývají a realista bere smířeně vše, "jak to leží a běží", takže když mu někdy přijde střídání, jde domů.
Apollo_17
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1229
Registrován: 8-2007
Odesláno Čtvrtek, 21. ledna 2010 - 20:09:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Také se přidám do diskuse 754.086.
Ta jezdila od druhé poloviny 80. let do konce tisíciletí v Chomutově.Také jsem na ni jako leťák občas zavítal.Ovšem v paměti mi zůstala příhoda,kdy jsem s ní vez opožděný Os 7003 Cheb -Chomutov a v Klášterci ned Ohří přišel turnusák,který mě měl v Chomutově střídat a vlez si na druhé stanoviště,kde měl pantofle,montérky,hrnek na kafe atd a začal se tam převlíkat.Po rozkazu k odjezdu jsem dal přepínač ARR do jízdy a při navoleném 6 ?(teď možná kecám,protože jsem již léta na této řadě nejel)stupni poměrového tahu si mašinka najela na 950 otáček a upalovala ke Kadani.Za chvíli se rozrazily dveře ze strojovny na stanoviště,v nich stál rozzuřený turnusák v trenýrkách a ponožkách a řval na mně,jakto,že jim kurvím lokomotivu,když jezdím na 950 otáček,když oni jezdí maximálně na 900 otáček.Zbytek cesty mi vyhrožoval,jak se u vedení zasadí o to,že se již na těchto elitních strojích(tehdy) nesvezu.
Já osobně si nemyslím(jako kolega Podroužek),že je to každý rok horší.Já jsem to nejhorší zažil za komančů.
3631090
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 406
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 21. ledna 2010 - 20:10:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nemáte zkušenost s MAV? chceme jet ze Sarvaru do Szombatel..existujou nějaký slevy?? díky
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2493
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 21. ledna 2010 - 21:29:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Apollo_17: jo jo.
Výpravčí v Novém Sedle: Péťo, stopni to a pojď na kafe. My jsme před Tebe pustili Chomouta.
Dal jsem si kafe, vyrazil za 30 minut a dojel jsem ho ještě před Kadaní.

Vy jste tím byli v Chomutově nějak prodchnuti asi všichni.
Apollo_17
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1232
Registrován: 8-2007
Odesláno Čtvrtek, 21. ledna 2010 - 22:01:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vyrazil za 30 minut a dojel jsem ho ještě před Kadaní.

To bylo asi za sergejem.Ty chomutovské se musely plnit "upravenou vodou"(kontrolovalo se to-odebíraly se vzorky),ale nějak se zanášely chladící články a lok.nechladily.A protože sergej při překročení 85 stupňů celsia sjel z výkonu na volnoběh,pak z důvodu nízkého tlaku oleje stopnul a vzápětí "udělal velrybu"(vyházel vodu ),museli jsme na těchto elitních chomutovskývh strojích po překročení 80 stupňů shodit jistič výkonu(nebo jak se jmenoval ten první vpravo dole pod pultem a protočit motor bez výkonu) a až po poklesu teploty opět popotáhnout.
No ale já si toho moc neužil,protože jsem byl mladej,neangažovanej,takže jsem jezdil na Doupov,do Vejprt,na Moldavu ,posunoval ve Březně a jiné "prestižní výkony".
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5253
Registrován: 4-2007

Odesláno Čtvrtek, 21. ledna 2010 - 23:46:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem to nejhorší zažil za komančů.

Zlaté malé provozní jednotky. V depíčku v Lovosicích (budiž mu země lehká) byl v té době naprostý klid a pohoda. Angažovaní cviční v Děčíně, čili daleko. Výkony zásadně neprestižní, protože přeci kde jste to viděli, aby nějaká vozovka vozila rychlíky nebo osobáky po hlavní trati (R Favorit a další včetně osobáků na Prahu, když se stavěla trakce Děčín - Ústí a Vraňany - Praha, to vše na 140 a 163 pak ale náhle nikomu nevadily)???

Prostě, rudá záře nad depem se mi vyhnula obloukem, ale zažil jsem ji chvíli při své návštěvě v LD Ústí na jaře roku 1989. To mi stačilo, to bylo těžce rudé doupě.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2494
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 21. ledna 2010 - 23:49:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale ale, ten jedenáctej stupeň šel poznat i sluchem.
Když nás postihla chladící epidemie (nějak se přestala upravovat voda na chlazení), často jsme přepínali na nouzové buzení. Otáčky správně vysoké pro dobrou činnost ventilátorů a o 100 kW menší příkon.

PS: Já si to nejvíce užil za pomocníkování. V Letmu napřed museli dostat napapáno všichni starší leťáci, tak na nás zase šichty na Sergeji tak často nezbejvaly. I když minimálně 5 za měsíc se udělalo vždycky.
Apollo_17
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1235
Registrován: 8-2007
Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 06:36:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím na který stupeň jezdili se sergejema na Sokolov,protože tam už to Chomutov obsazoval jednomužně a pomocník dělal v depu "přípraváře"(pomáhal na jednomužných Sergejích se zbrojením,vypuštěním recívrů,dozbrojením vody,olejů a pod.)Takže jako pomocník jsem seděl v depu a po příjezdu Sergeje do depa s ním objel kolečko a tak se to opakovalo celou šichtu
"Traťový" výkon na Sergeji s pomocníkem byla Manesmanka,kde se jezdilo 15.kilometrovou rychlostí a obsluhovaly se vlečky,nebo vlaky směr Lužná/Kladno.Na "hlavní tratě"jsem zavítal ve větší míře jako leťák až v 90.letech po zkouškách na El.lok,ale to už Sergeje nahrazovaly 2x753.
Jenoušek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 10:54:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím všechny přítomné,
prosím o radu v následujícím problému. Je někde na internetu k dispozici aktuální verze GVD a SJŘ pro jednotlivé tratě?
Díky moc za případné odpovědi.
Ládik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 11:25:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://masa.unas.cz/pomucky.htm
Jenoušek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 14:06:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ládiku , díky moc.
Jenoušek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 14:49:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím všechny přítomné,
prosím o radu ještě v následujícím problému. Potřebuji se otázat na následující předmět. Nevím k čemu to přesně sloužilo? Domnívám se, že je to buď :
1) baterie k napájení el.osv. mechanického návěstidla (to se mi ale moc nezdá)
2)baterie k napájení telefonu MB
3) baterie k napájení telegrafu
Rok výroby je vyražen na obalu : 1941.
Předmět nese znak DR (Deutsche Reichsbahn)- na fotografii je nepatrně vidět. Rozměry : 17x7 cm
Předmět byl nalezen v oblasti válečných tzv. Sudet.

Můžete mi někdo poradit, co přesně to je a k čemu to na dráze sloužilo ?
Díky moc za případné odpovědi.
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3312
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 15:07:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenoušek: předně to není baterie, ale článek, bo je jen jeden (baterie je vícero stejných článků a název je převzat od dělostřelectva, kde rovněž označuje vícero stejných kusů), a sice tzv. suchý článek.
Na napájení osvětlení se s největší pravděpodobností nepoužíval, na to nebyl příliš vhodný. Viděl bych to nejspíš na ten MB telefon nebo i telegraf. Čistě teoreticky se mohly podobné články používat i pro izolované kolejnice, ale na to se mi zdá být malý.
Jojo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 9-2009

Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 15:08:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Suchý článok o napätí 1,4V. Malý prúdový odber rádovo mA. Napájanie poľného telefónu prípadne telefónu s induktororm.Kôli odberu prúdu asi nevhodné na svietenie ručným lampášom. Zo zavretými zátkami skladovateľnosť cca 10 rokov, po odstránení plast.zátok ( to sú tie 2 diery) sa dostane vzduch k článkom a za cca 1 hodinu dáva spomenutých 1,4 V.Výdrž v poľnom telefóne skoro 1 rok. S úspechom totožný princíp "donedávna" používaný v armáde nielen našej ale i v ostatných.Kto bol na vojne u spojárov bude vedieť viac.
Hajnej rýchlejší.

(Příspěvek byl editován uživatelem Jojo.)
Nie som umelecký fotograf,preto v mojich príspevkoch uverejnené fotografie nepodliehajú spoplatneniu.Možno ich voľne šíriť,upravovať a samozrejme aj MAZAŤ.Howgh.
Aleš Liesk.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.123
Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 15:22:11    Odkaz na tento příspěvek  

Jojo: já sice byl u spojařů, ale víc snad už dodat ani nelze :-) Taky jsem se jich něco v TP-čkách nevyměňoval :-) Jen ty naše tenkrát měly na boku zeleno-žlutou nálepku s běžícím koněm a nějakou chobotnicí nad ním :-))
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3402
Registrován: 7-2007

Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 15:33:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aleš Liesk.: A nápis BATERIA SLANÝ
Zastavte stavbu pomníku hlouposti,neschopnosti,omezenosti a arogance jež se zove 4.koridor.
Beppe
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.144.106.218
Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 15:49:30    Odkaz na tento příspěvek  

Mám dotaz ohledně Šumavského (Jihočeského) léta s párou. Nemůžu nikde najít jízdní řád pro rok 2010. Pro minulý rok to bylo na stránkách ČD v rubrice traťové jízdní řády, ale teď to tam není. Nevíte kde se to dá najít ? Předem díky za info.
Jojo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 9-2009

Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 16:27:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aleš Liesk.: Na tú nálepku som zabudol.. Dobre si pamätáš.
Nie som umelecký fotograf,preto v mojich príspevkoch uverejnené fotografie nepodliehajú spoplatneniu.Možno ich voľne šíriť,upravovať a samozrejme aj MAZAŤ.Howgh.
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1583
Registrován: 5-2006

Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 17:00:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jojo:...Na tú nálepku som zabudol...

A ještě tam bývala na telefonu nálepka "Pozor,nepřítel naslouchá".
Život musí být strašný zločin,když je za to trest smrti.
Mono_mono
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 598
Registrován: 9-2009
Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 18:41:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl bych jez zítra do Němec,nevíte, je něco zajímavého ve městech Bautzen, nebo Görlitz? Stojí tam něco za shlédnutí, když už budu poblíž? Dík
Auta dostávají smyky, vlaky zase padající stromy.

ICQ: 580-130-194
550-950-324
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1398
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 18:58:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenouš : Suchý článok na napájanie mikrofónneho obvodu na mb telefónoch. Mimochodom spojový dozorca nám predviedol ako dobre horia v kachliach klasických. Aj 2 hodiny. Obsahujú asfalt na izoláciu hrdla.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8485
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 20:26:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

mono mono:
Jestli se nepletu, tak z Bautzenu vede úzkokolejka na Oeubin a tu druhou ves...?V Bautzenu mám známé, několikrát jsem to město prolejzal, ale že bych si pamatoval něco zajímavé...?
Mahel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 577
Registrován: 6-2004
Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 20:43:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta úzkorozchodka nach Kurort Oybin/Jonsdorf je v Zittau, tedy česky v Žitavě
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8492
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 21:09:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mahel:
Jo díky já si nebyl jistej kde přesně to bylo.Tak ale i tak je to kousek:-)Byl to parádní výlet, zřícenina toho hradu Oybin byla velice zajímavá a pohled z věže ještě o to lepší...ale takto v zimě to je bezvýznamné, to chce léto a teplo tak akorát na chození...
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8494
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 21:12:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo kurnik v tom Budyšíně je ve městě taky nějaká stará osada či hrad nebo co to je...vzpomínám si na tu tmavou rotundu a hradby:-)Ale byl sem malej tak snad si to zas proboha s něčím nepletu, dyžtak mě pošlete do
LK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.63.197
Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 21:13:40    Odkaz na tento příspěvek  

Beppe: podívejte se na stranu 797 Jízdního řádu 2010.
Je tam napsáno, že "Bude doplněno změnou jízdního řádu".
Jarekvesely
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 22. ledna 2010 - 21:27:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Žitava a okolí nejen pro nádražáky...
http://www.severnicechy.info/dr-cs/putovani-po-regionu/luzicke-ho ry-a-jestedsky-hrbet/poutni-stezka-via-sacra.html
Beppe
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.195.236
Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 01:35:28    Odkaz na tento příspěvek  

LK: Díky
Zaosai
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 361
Registrován: 7-2005

Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 09:24:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Beppe - Nevěř Lubošovy.Batzen,Zittau a okolí je i v zimě nádherné.Jako všude musíš chytit počasí.Jinak se podívej na přepravu s použitím jízdenky Libnet nebo Regio a ušetříš.Jinak se můžeš ozvat na můj mail.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8500
Registrován: 9-2002

Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 14:17:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zaosai:
No tak nevim, komu by se chtělo chodit lesem v takových mrazech...jinak bezesporu je ta krajina i tak nádherná
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8501
Registrován: 9-2002

Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 14:25:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl sem se zeptat.Proč mužou taurusy projíždět úsek s návěstí Vypni proud a s návěstí Stahni sběrač zároveň se zdviženým sběračem a ostatní elektriky musí stahovat vždy?Netuší někdo?
Od kdy a kde se muže rekuperovat?Vim jen o úseku Brno-Břeclav...umí to a dělá se tak i s řadou 350?Díky
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5260
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 17:50:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a ostatní elektriky musí stahovat vždy

Není pravda. Stahovat na těchto místech nemusí vozidla závislé trakce jedoucí s jedním zdviženým sběračem a vybavená elektronickým rychloměrem se záznamem kontaktu s TV. Čili ta, vybavená rychloměry METRA, UNICONTROLS a dále i ešusy s dvěma displayi. Já již více než rok nestahuji krom jízdy přes Sedlářovo varle a stahovačku ze Stromovky do Buben, resp. z Rokytky do Balabenky v celém úseku Děčín - Praha TGM (resp. Praha Hlavní).
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Janek_lemoch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 682
Registrován: 11-2007
Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 18:51:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neví někdo jak byly vyrobeny německé lokomotivy V 200 0 (220) a V 200 1(221)?

Prototyp: V 200 001-005
I.serie: V 200 006-026
II.serie: V 200 027-086

I.serie: V 200 101-150
121019
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 18:59:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Prosím Tě a proč tam musí stahovat ty ostatní! Sběrač to propojuje u všech stejně.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5261
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 19:11:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosím Tě a proč tam musí stahovat ty ostatní!

Nepátrám, jde o nařízení GŘ.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
121019
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 189
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 19:26:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Děkuji, jen se mi zdají ty stahovačky potom zbytečné.
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2503
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 20:14:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je přeci logické. U záznamových rychloměrů se dá buzerační činnost provádět z tepla kanceláře a proto ten smeták může při vypnutí výkonu zůstat nahoře. U nezáznamových rychloměrů se musí směták sundavat, aby buzerační orgán přítomný u místa stahování viděl, že to nikdo neojebává.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5262
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 20:23:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PŠ:

Asi jsem blbej nebo unavenej z ponocování, ale vůbec jsem tvůj tok myšlenky nepochopil.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 12-2009
Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 21:13:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,nevíte náhodou někdo která společnost zajišťuje jídelní vůz na vlaku č. 581 Hutník?Díky
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2506
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 21:34:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, já to zkusím ještě jednou.

a) pokud jedním druhem lokomotivy můžeš se zvednutým smetákem a s tou samou ne (má jen jiný rychloměr), tak to není technický problém a dá se to projíždět všemi lokomotivami.
b) protože je pravděpodobně velice složité tam dát prostě jen vypínačku, vymyslí se p**ovina se záznamem v rychloměru. K čemu to je? Asi jen k tomu, že když někdo vypálí trolej, zjistí mu z rychloměru, že to projížděl pod výkonem. A protože by totéž na mašině s normálním rychloměrem nezjistili, tak holt musí stahovat. A když po jeho průjezdu bude vypáleno, tak nestáhl a je koho potrestat.

Chňápeš?
Martin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1897
Registrován: 8-2005
Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 21:42:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prý na vlacích z Chebu do Marktredwitz dopravce Vogtlandbahn platí režijka? Je to pravda? Využil to někdo?
Díky Martin
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1130
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 21:59:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Janek_lemoch: Fakt si myslíte, že "dokumentace" se dá dělat neustálým vyptáváním se? Co takhle zkusit pátrat alespoň po netu, když ne v literatuře....
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5263
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 22:15:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PŠ:

Už je to lepší, dík.

Akorát, že to vypálení nemusí zavinit ta právě projíždějící lok. bez kontroly v rychloměru, protože na SS se ta trolej, než to zhučí, může "připravovat" třeba už delší dobu.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2508
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 22:20:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souhlas. Ale že vím, komu to přičtou k dobru?. Teda, pokud nebude mít nahrané na videu, že opravdu stáhl.
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 555
Registrován: 4-2009

Odesláno Sobota, 23. ledna 2010 - 22:26:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin2: Osobní zkušenost nemám, ale něco na tom pravděpodobně bude. V rozkaze o "prodloužení" platnosti režijek je společnost Vogtlandbahn zmíněná.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
1001101
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.240.196
Odesláno Neděle, 24. ledna 2010 - 11:38:09    Odkaz na tento příspěvek  

Martin2:U VBG platí režijka do Markredwitz a na druhou stranu via Vojtanov do Plauen.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9238
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 24. ledna 2010 - 15:30:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

režijka platí prej až do hofu.
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Janek_lemoch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 687
Registrován: 11-2007
Odesláno Neděle, 24. ledna 2010 - 19:45:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

**Johny11**
Různě po netu jsem to hledal, ale nenašel, proto žádám o radu tady (v.č. i r.v. mám).
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8513
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 24. ledna 2010 - 22:30:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No mě kolega z taurusu vykládal, že jen oni tam nemusejí stahovat...zase naopak byla nějaká vypínačka se stahovačkou (Letovice) a tam mi řikal, že stahuje raději vždy i s taurem...

Drn:
Ta vyhláška je mi teda záhadou, na co teda ty stahovačky jsou??Dyť se vždy v hlášeních řešilo, že někdo pozdě stahl smeták, či-li nereagoval včas na návěst stahni sběrač..ten kdo přes tuto návěst projede se zvedlým smetákem tím pádem snad porušuje předpis, nebo je tam i něco o vyjímce??mam zas otvírat předpis?:-)
Martin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1898
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 25. ledna 2010 - 00:09:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za informace, mne stačí Markredwitz, dál už DB. Snažil jsem se to někde dohledat v předpisu, ale nenašel. Proto se ptám, zda má někdo praktickou zkušenost.
Ano na základě papíru k režijkám na tento rok se to snažím zjistit co a jak je ve skutečnosti a za jakých podmínek. Abychom si nemuseli kupovat jízdenku a nebo měnit trasu na Drážďany, když chceme do Norimberka.
Martin
jaroun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.124.49
Odesláno Pondělí, 25. ledna 2010 - 07:26:59    Odkaz na tento příspěvek  

Ahojte , moje otazka se tyka metra, ale to je taky skoro zeleznice. Muzu se zeptat jak treba u new yorskeho metra se reguluje rychlost , kdyz ty jednotky nemaji rychlomer ? Ta rychlost je dana nastavenym stupnem kontroleru ? A jak je to potom pri sklonu to si to samo pribrzduje ? Zajimalo by me jak je to udelane techniky . diky
Aleš Liesk.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.123
Odesláno Pondělí, 25. ledna 2010 - 08:49:39    Odkaz na tento příspěvek  

Jaroun:
zkuste http://metroweb.cz/diskuze, tam debatují metrošotouši :-)
Mirek_svob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 25. ledna 2010 - 09:18:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

@Luboš_ct: Na těch stahovačkách, kde jsou vypínačky, půjde především o odběr. A k Taurusu? Taurus má sice sběrač zdvednutý, ale vypnutý HV. Rozdíl mezi "sběrač nahoře a HV off" a "sběrač dole" (automaticky s HV off) ve vztahu k Taurusu je především v době, po kterou trvá "znovuzapnutí" této mnohdy červené elektrické pomůcky pro vedení vlaku. Dále při sběrači nahoře a s vypnutým HV je loko během jízdy schopna pokrýt svoji spotřebu přechodem jedné MS do režimu EDB. Existuje však jedna vypínačka, která blokovala trakci vybraných jedinců (vlastně byl jeden) i při dodržení výše popsaného - pak bylo nutné resetovat ZSG.
host
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 25. ledna 2010 - 09:40:49    Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: v předpise to nenajdeš, sežeň si někde depeši 605 15/12 05 1306 RE, kde je mj. uvedeno, že to projíždění stahovačkovypínaček s jedním zdviženým sběračem s vypnutým trakčním proudem a topením vlaku platí pro všechna elektrická hnací vozidla, vybavená elektronickým rychloměrem. Nebo sem napiš mail a pošlu Ti to.
Cybob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 1-2007

Odesláno Pondělí, 25. ledna 2010 - 10:26:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosím mám dotaz, zda se dá z nástupišť (např. z pátého) na Wilsonu dostat nějakou přímou cestou (myslím zadem) ke křižovatce Italská x U rajské zahrady? A je SC 72 veden přes Libeň a NS nebo přes Vršky? Díky.
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3410
Registrován: 7-2007

Odesláno Pondělí, 25. ledna 2010 - 10:39:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No nevím, ale není jednoduší u našich lokomotiv to koště stáhnout? Než mudrovat tuhle ano, tady ne...Stejně musíš hrabat po pultě, tak než vypínat kompresory (eventuelně topení) a nedej bože odmačkávat unipuls...otočím jedním pakeťákem a je to..
Zastavte stavbu pomníku hlouposti,neschopnosti,omezenosti a arogance jež se zove 4.koridor.
prag
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.223.130
Odesláno Pondělí, 25. ledna 2010 - 13:13:52    Odkaz na tento příspěvek  

Cybob: dá se, ale nesmí se.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5268
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 25. ledna 2010 - 13:14:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirek_svob:

Jen malé doplnění. Dle vyjádření kamaráda, mistra od EÚ, který jel se mnou na prohlídku TV na ešusu, není žádný problém všechny ty naše severské stahovačkovypínačky projet bez mrknutí oka s odběrem i lehce přes 50 A. Když je to pod 50, je to prej ouplně v poho.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8523
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 25. ledna 2010 - 13:17:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirek Svoboda:
Jj díky za info, je fakt, že vždy vypínal HV...na to sem trochu pozapoměl.

host:
Já tomu věřím, každopádně je to zajímavé...řikám si, jak je to vůbec technicky možné?Nebude to třeba tak, že ta návěst stahni sběrač je tam jen tak nějak doplňkově??Že se ve skutečnosti jedná jen o vypínačku??Tam ale mužou všechna elektrická HV projet se zdviženým smetákem bez odběru..to by byla ta depeše jinak zbytečná vlastně..