K-report
 

Archiv do 3. října 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Ostravsko » Archiv do 3. října 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Madusan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 14. září 2010 - 19:58:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kilofok > asi vyčerpavající odpověď, Cargo má dost starostí když přichází o kšefty, ČD (osobka) to udělá na Hané a awataři s indama z Mittalu co by se do toho s****li jako kdysi.Vzhledem k akcím co proběhnou v rámci ČR si někam občane ostravska zajeď na SONE+ když už se to jmenuje Den železnice

(Příspěvek byl editován uživatelem madusan.)
Morrison
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 237
Registrován: 12-2008

Odesláno Úterý, 14. září 2010 - 20:54:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Madusan: Tak nějak to vypadá, ale je to škoda, že už tady nic takového není...
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 510
Registrován: 12-2009
Odesláno Úterý, 14. září 2010 - 23:43:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

patří pod Olomouc a ten nebude někde na periferii v nějakém neznámém městečku Ostravě pořádat to, se dá uskutečnit jen v civilizaci.
Martin1235
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 10-2008
Odesláno Pátek, 17. září 2010 - 20:51:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco ze včerejška.V pozadí je vidět i Herkules.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2618
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 17. září 2010 - 20:52:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V pondělí na ostravském hlavním nádraží hlásili v českém i anglickém jazyce u vlaku EC 144 Detvan, že zastavuje ve stanici Grygov. Grygov jsme ovšem proletěli plnou traťovou rychlostí.
K rekonstruovanému 2. nástupišti přijel EC 145 Odra. Takže se mezi svářeči motali nastupující a vystupující cestující. Toto taktéž v pondělí.
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8116
Registrován: 10-2004

Odesláno Pátek, 17. září 2010 - 23:23:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Semolina:
Ke 2. nástupišti se jezdí už skoro 2 týdny.
Ic540
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 751
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 00:01:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Semolina, Garfield: Jak vypadá nást. po reko.???
Dělali jenom přístřešky nebo tak jako v Kunčicích i perony 550mm nad temenem kolejnice???
Se mi to reko Hl. nádru zdá vůbec nějaké divné. Jezdící schody sice jsou, ale jen nahoru(?), výtahy žádné. Podivně natřeno a reklama na hotel. Ten měl zaplatit ty výtahy. Tak se to nějak spíš lepí, než opravuje...
Přestupovat tam s kočárkem a kufry, nevím nevím...
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8117
Registrován: 10-2004

Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 10:52:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ic540:
Nástupiště se pořád rekonstruuje, ale i tak se k němu jezdí . Zatím se dělá akorát střecha (momentálně úplně chybí) + tenhle týden kutali dělníci i něco na elektroinstalaci. Zbytek (schody, eskalátor a celý perón) jsou zatím v původním stavu.
VláďaH
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.209.6.26
Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 11:20:35    Odkaz na tento příspěvek  

IC540:reko Hl. nádru zdá vůbec nějaké divné
Mě taky. V úterý se konal před budovou takový malý rautík firmy Hochtief jako že asi přednádražní prostor hotov. To jsem ale nepochopil, protože se pouze oplácala střecha šedým plechem (jiná barva je asi v Ostravě tabu) a to co se natřelo již vesele rezaví. Ovšem vizualizace nového řešení ukazovaly kopletní nové řešení chodníků, schodů k budově, kašny apod.. Dále řešení prostorů uvnitř smyčky tramvaje a parkoviště aut. Takže buď to bude dělat jiná firma nebo nikdo, v každém případě uváděný termín byl do října. Nástupiště je viceméně havarijní oprava střechy, ze které se postupně uvolňovany plechy po každé větší bouřce. Jinak koridorová akce Průjezd uzlem Ostrava odložena ad. akta. Nevím sice, co tam chtěli koridorizovat, stačilo vyměnit 102 kolej a takových řekněme 20 výhybek a mohla být 100 km/h. Ty staré dráty by to snad snesly.
Sorc12
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 1-2010

Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 11:59:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle bylo nedávno ve F-M(foceno mobilem):


http://dolphnbuspobockanj.webgarden.cz/
www.vecikolemvbus.webgarden.cz
ICQ:589180900
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2619
Registrován: 2-2006

Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 14:47:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes trocha ostravského industriálu
Ostrava-Mariánské Hory:



Ostrava hlavní nádraží
2. nástupiště:


Jak je vidět, rekonstrukcí prochází pouze střecha, nástupní hrana netknuta.

Provoz:
Morrison
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 238
Registrován: 12-2008

Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 14:56:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VláďaH: Dle článku v novinách(asi MF Dnes, bo nám chodí domů) se má kašna, parking, chodníky atd. dělat asi až příští rok, vše se bude odvíjet od peněz.
Error
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 4-2010
Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 15:40:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Semolina: A ještě pára. Co to bylo za akci?

http://jrtrain.draha.net/20100918_stramberk.pdf
Ic540
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 752
Registrován: 6-2008

Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 22:40:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo pánové, ten Hlavas zatím katastrofa...
V Havířově dnes při sobotě dotahovali šruby na glajzach, foto se moc nezdařilo tak příště.
Ale na příjezdu do Hav. jsem tak koukal ze slona a vypadá to, že glajzy do Šenovských mlýnů jsou definitivně v . Foto dodám později, musím se tam vypravit.
750 259
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.135.107.198
Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 23:04:22    Odkaz na tento příspěvek  

Pár dnešních.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4153
Registrován: 6-2006

Odesláno Sobota, 18. září 2010 - 23:48:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Semolina jsi tam na levém měl konkurenci, nebo jsi to byl ty? Tvá fotka je dost zdaleka, on byl odvážnější, motal se mi před mašinou
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2626
Registrován: 2-2006

Odesláno Neděle, 19. září 2010 - 10:53:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra: Tato?


Ještě bych měl dotaz k jednotkám 451/452, které u nás kdysi jezdily. Kam všude zajížděly? A kolik jednotek tady bylo?
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4157
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 19. září 2010 - 11:16:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Tak už vím, kdo jsi a jak jsi byl nesmělý, čekal jsem, kam až se odvážíš
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2627
Registrován: 2-2006

Odesláno Neděle, 19. září 2010 - 11:34:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Být na nádraží, které za den rozposunuje kolem 2000 vozů není žádná sranda.
Madusan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 19. září 2010 - 11:47:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tu 183 030 na té 511 koleji slováci někomu pronajali?Dost neobvyklý stroj na levém,ale asi dneska v awatařím a odosáckým boomu bych se nedivil
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2628
Registrován: 2-2006

Odesláno Neděle, 19. září 2010 - 20:43:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na stránkách Fabexu proběhla reportáž o estetizované části přednádražního prostoru před Hlavním nádražím a dalších budoucích etapách. Čas 04:50 - 07:05.
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8121
Registrován: 10-2004

Odesláno Neděle, 19. září 2010 - 21:16:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Madusan:
183.030 je pronajatá ODOSu.
Jurek_fm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 999
Registrován: 8-2009

Odesláno Neděle, 19. září 2010 - 21:52:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska v provozu oba noví sloníci, nicméně Karolínka už přišla k úhoně
viděl jsem ji dneska na Ostravském cancourku.
Avataři si dneska v podvečer dali rande ve Svinově, blejskuto při přestupu takže pouze těžce dokumentačně.
Tradičně jsou Kunčice trochu přecpané, ucelenka konťáků na šachtu stála odstavená dokonce na 6 koleji.
Život je hořký. Bohudík !
Jurek_fm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1003
Registrován: 8-2009

Odesláno Pondělí, 20. září 2010 - 00:00:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Madusan: Je pronajatá už delší dobu, tady ji máš z července

Život je hořký. Bohudík !
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 518
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 20. září 2010 - 08:08:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

025 při zkušební jízdě a ve (skoro) stejném místě při pravidelném provozu.
Ic540
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 753
Registrován: 6-2008

Odesláno Pondělí, 20. září 2010 - 10:42:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Od prosince do Arcelor Mittal už pěšky...
S novým jízdním řádem budou autobusy ukončeny před před branami společnosti. Zaměstnanci budou vstupovat a vystupovat z areálu pouze pěšky přes brány(zatím mimo ty, kteří přijedou autem, těm budou zkontrlolovány průkazy při zastavení vrátným)

Doprava zam. na pracoviště bude zajištěna interní autobusovou dopravou. Budou zřízeny čtyři přestupní terminály pro přestup mezi spoji veřejné a zam. dopravy.
Terminál Hlavní brána, Jižní brána, Kartonážka(od Vratimova) a Zaříčí.
Bude nově jezdit tramvaj č.14 místo linky 32 ve směru Hranečník, Hlavní nádraží a zpět(jen několik spojů vždy před/po směně)
Zatím nebudou zřízeny turnikety na branách. Zaměstnavatel slíbil včasné informování o celém projektu a dalších změnách včas.

O tom si dovolím jednu poznámku. Turnikety budou tak nějak znamenat ukončení zajíždění os.vozy do areálu. To zatím nechce nikdo říci moc nahlas a zanamenalo by to i velkou investici do vybudování parkovišť před nebo u zmíněných výše přestupních míst. Nějaká již jsou, ale kapacitně nedostatečná. No kdyby se dalo spočítat to co zam. svými vozidly vyvezou, možná by se vyplatilo začít stavět hned. Co si budem vykládat, že.

Pro zaměstnance, kteří přijíždějí vlakem se mění jen to, že pokud využívají vnitro busy, budou do nich nastupovat na terminálu Jižní brána po projití bránou, nikoliv jako teď na současném obratišti autobusů.

Součástí změn měla být řešena kamiónová doprava, to bude asi až v té druhé fázi. Je jich totiž moc a do prostoru Hl.brány se již nevlezou. Takže časem budou v případě potřeby stávat více v areálu na již vybudovaných parkovištích(např. u válcovny HCC a drátovky) a plánovaných. No a na hlavní bráně si dokumentaci pouze vyzvednou. Tam také může vzniknout prostor pro pakoviště os. vozů zaměstnanců...

A foto z přestavby obratiště busů terminál Jižní brána...


(Příspěvek byl editován uživatelem Ic540.)
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2631
Registrován: 2-2006

Odesláno Pondělí, 20. září 2010 - 11:27:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní postřehy:
Jurek_fm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1006
Registrován: 8-2009

Odesláno Pondělí, 20. září 2010 - 11:42:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Semolina: Ty bečky jsem tam viděl bez už včera večer. (18:15)
Život je hořký. Bohudík !
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8123
Registrován: 10-2004

Odesláno Pondělí, 20. září 2010 - 18:52:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ic540:
Tak mě napadá, jak je to teď? Kontrolují se autobusy DPO při vjezdu do areálu Mittalu?
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4165
Registrován: 6-2006

Odesláno Pondělí, 20. září 2010 - 19:00:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kontrolují se autobusy DPO při vjezdu do areálu Mittalu?
Ne
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8125
Registrován: 10-2004

Odesláno Středa, 22. září 2010 - 00:58:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra:
Díky.

---

Od 25.9. do 15.10. zase bude vyloučené 2. nástupiště v Ostravě (2. a 4. kolej)
7036
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 7-2003

Odesláno Středa, 22. září 2010 - 19:47:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a je tedy "legální" vjet do areálu hutě jako cestující v autobuse DPO, i když nejsem zaměstnanec?
"Pracovníci DPChJ a.s. rádi vyslechli náměty a do dalších změn určitě něco dobrého vymyslí, aby lidé byli více spokojeni."
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7753
Registrován: 11-2002
Odesláno Středa, 22. září 2010 - 21:40:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

7036: pokud vím, tak ano. Vždyt jde o regulérní linky MHD, jedoucí odněkud-někam. Hledat se mi to teď nechce, ale řekl bych, že žádný spoj nemá konečnou v areálu, vždy opět vyjede ven. Proto bych byl opatrný až s případným výstupem uvnitř NH. Možná i proto je snaha o zrušení těchto jízd a zavedení vnitropodnikové dopravy.
7036
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 405
Registrován: 7-2003

Odesláno Středa, 22. září 2010 - 21:47:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jena: ptám se zrovna kvůli tomu, že v létě se mi podařilo vjet tam spojem l. 45, který měl konečnou v NH Zářičí.. takže mi nic jiného než vystoupit nezbývalo.
(nicméně vzhledem k množství pochodujících členů ochranky jsem se radši urychleně přesunul na zastávku a čekal na spoj pryč..)
"Pracovníci DPChJ a.s. rádi vyslechli náměty a do dalších změn určitě něco dobrého vymyslí, aby lidé byli více spokojeni."
Ic540
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 768
Registrován: 6-2008

Odesláno Čtvrtek, 23. září 2010 - 01:29:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

7036: Po 12.12.2010 už jen s ozbrojenou eskortou....
Takže doporučuji se ještě různými linkami v rámci možností svézt a pokoukat, pokud to teda někoho aspoň trochu zajímá...

Smutné zůstává to, že příjdou zkrátka Ti, co nikdy nic neukradli a busy využívají jen proto že musí, neboť auto třeba nevlastní a tuto pohodlnou dopravu využívají. Nechci tvrdit, že Ti co auto mají jsou automaticky zloději...
Ale jelikož vidím a...vím své za ty léta. Tak jsem jednoznačně za okamžité zrušení vjezdu os. vozidly do areálu. No to jsem se zas rozjel, ale je to tak.
Auty jezdí také i Ti, co samozřejmě přišli o možnost dojíždět z důvodu šetření/zrušení spojů...
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2633
Registrován: 2-2006

Odesláno Čtvrtek, 23. září 2010 - 16:27:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě k těm pondělním cisternám. Ve 12 hodin si pro ně přijelo šestikolo 181.084 a ve 12:30 se zlehka dalo do pohybu směr Bohumín.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4203
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 23. září 2010 - 17:22:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a je tedy "legální" vjet do areálu hutě jako cestující v autobuse DPO, i když nejsem zaměstnanec?
Já jsem taky nebyl zaměstnanec a vjel jsem tam hned několikrát akorát jsem tedy měl průkazku ke vstupu. Linka areálem tuším projíždí, takže mlžete šotit z busu
Vystoupit a pohybovat se někde u kolejí, bych nedoporučoval, čas od času narazíte na ostrý hochy i se psem. Když budete chodit po silnici, obyčejně si vás nikdo nevšimne, jdete do, nebo z nějakého závodu...
Taky budete mít problém, když prošvihnete poslední autobus a nebudete mít jak se dostat ven...až ráno
Zkoušet to projít na vrátnici, s tím, že se nějak vymluvíte je nesmysl. Když jde dav, ukazuje průkazky tam i zpět, strážníci jsou hodně důležití a když se vracíte v neobvyklou dobu, pro konec v nějakém závodě, jako třeba já někdy kolem 22-23 hodiny, neváhají vám šacovat batoh. Ptali se mě co v tom batohu nesu (odstavoval jsem v areálu mašinu a šel na nádraží do Kunčič), tak jsem na stejně blbou otázku odpověděl, že dvě cívky plechu co vozíme do válcoven v Lískovci, že budu dělat střechu. Asi neznám všechen sortiment, co Mittal vyrábí, ale nevím co tam tak stále hlídají, co by se tam asi dalo odnést. Všechny výrobky co jsem viděl, byly řádově nejméně ve 100kg, tak nevím, co čekali v batohu
Kolegovi co šel dovnitř se stalo, že ho strážáci zastavili a dali mu foukat. Do objektu nesmí ani nikdo pod vlivem. Ovšem pak nechápu po ránu ty lidi u bufetu s lahváčema, co čekali na bus
A úplně nejdůležitější osoba v Mittalu, je jistá paní školařka co vás proškolí z jejich vlečky.
Posloucháte dva hodiny blábolů o ničem, ale běda si z ní dělat legraci, to okusíte spravedlivý hněv. Nejlíp dělat, že všechno berete smrtelně vážně a klást jí aktivně doplňující dotazy (projevovat zájem)nad obsahem se příliš nezamýšlet, potom jste její člověk.
V Mitallu všechny lokomotivy snad jezdí. Nevidíte žádnou postávat jako u Carga na záloze několik hodin, prý mají skoro 100% využítí mašin. Ale možná je to tím, že pro rychlosti nejvýše 20 na vlečce, spíše 10 i 5 tu práci nestíhají a při normálním kolejišti by byli za půl směny hotovi
To je tak vše od agenta z Mittalu
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 223
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 23. září 2010 - 19:41:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýro, to by ses divil, co vše je třeba uhlídat před čorkou...třeba materiál, různé náhradní díly i vyložené ptákoviny. Já měl jednou problém, protože jsem zapomněl napsat do dováženého materiálu klubko kabelu, které jsem měl na montáž a na fajront při odjezdu z hutě už bylo zle. Známý zase nenapsal jistič a byl v řiti. To samé je i ve Vítkovicích. Každý si hold chrání svůj majetek...

A Ti co vjedou do areálu autobusem:
pozor na pohyb v areálu. Několikrát už jsem zažil legitimaci i uprostřed areálu při výkonu své práce. Ostraha je opravdu aktivní! Kdo nemá povolení vstupu u sebe má problém...

(Příspěvek byl editován uživatelem Šulu.)
TEchnicky SLAbý
Jurek_fm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1017
Registrován: 8-2009

Odesláno Čtvrtek, 23. září 2010 - 20:09:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šulu: Aktivní sice jsou ale musím teda poznamenat, že mezi nima existuje dobrá komunikace i s vedením, loni jsem v areálu fabriky vykonával nějaké práce, vstupku jsem neměl ale den předtím jsem byl dohodnutý (bez nějakých papírů) se šéfem ochranky, že přelezem přes plot a ono to fungovalo, strážní chodili ale nic po nás nechtěli
Život je hořký. Bohudík !
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4204
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 23. září 2010 - 20:17:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to by ses divil, co vše je třeba uhlídat před čorkou..

Nemám právě představu říkám. Ale podle toho co leze dovnitř a co ven jsem tipoval, že nic moc.
No dobrý, tak jsem jim v batohu ukázal špinavý montérky, ponožky a slipy
Ale akční jsou, jak URNA, ještěže jim nedali kvéry, možná by občas i někoho zastřelili
pozor na pohyb v areálu
Když jsem šel pěšky z brány až ke "trojce" (st.3) po silnici, nikdo se mě nevšímal, šlo tam plno lidí. Ale když jsem si to štrádoval vjezdem z Kunčic po vlečce, měli mě hned za plotem
Šulu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 23. září 2010 - 21:19:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

možná by občas i někoho zastřelili
Hnědých co kradou šrot a kabely by za chvíli moc nezbylo...
TEchnicky SLAbý
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2642
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 24. září 2010 - 13:24:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pár postřehů ze Svinova:




Dopoledne probíhalo na Svinově svařování kolejnic na bohumínském zhlaví, proto spěšné vlaky Český Těšín - Opava východ posunovaly přes polanecké zhlaví na jinou staniční kolej. Sp 1614 díky tomu schytal 20 minut k dobru.

Viz snímek při přestavování na jinou kolej:


Pomalá jízda stále přetrvává od povodní?

Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2647
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 24. září 2010 - 18:48:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Při čekání na zlatý hřeb dne jela ODOSácká Amerika:


A teď už R 17 Moskva - Nice:



A na závěr ještě PKP Cargo:


Budou další snímky? Jen na Svinově jsme byli minimálně 3.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2653
Registrován: 2-2006

Odesláno Pondělí, 27. září 2010 - 08:34:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kvílení vlaků z huti začala tlumit protihluková stěna, místní si oddechli
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2655
Registrován: 2-2006

Odesláno Pondělí, 27. září 2010 - 09:30:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šofér náklaďáku narazil do mostního pilíře

A tady ještě shrnující článek.

(Příspěvek byl editován uživatelem Semolina.)
Martinostruszka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1287
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 27. září 2010 - 11:08:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přítel Přemek z Cieszyna se byl podívat na premiéru jízdy vlaku Moskva - Nice v pohraniční stanici Zebrzydowice:
Článek + fotky
Červená ze Slovenska, modrá z Polska - barvy naší dráhy...
Bumibo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 12-2009

Odesláno Pondělí, 27. září 2010 - 21:09:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dlouho jsem se nedostal do O.Svinova.Jak to vypadá se Svinovskými mosty?Děje se tam něco?Pár aktuálních obrázků by asi zaujalo nejen mne.Diky.
Chio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 524
Registrován: 12-2008

Odesláno Úterý, 28. září 2010 - 11:04:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bumibo: plato šlo k zemi. Nějaké foto je tady, nyní již plato neexistuje a odváží se zbytky.
Říkají o mně, že jsem pesimista. Já se obávám, že jsem spíš realista.
Ic540
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 771
Registrován: 6-2008

Odesláno Úterý, 28. září 2010 - 19:14:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V neděli to vypadalo takto...
Vacger
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.29.106
Odesláno Úterý, 28. září 2010 - 20:08:13    Odkaz na tento příspěvek  

Jedna ze soboty.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2659
Registrován: 2-2006

Odesláno Sobota, 02. října 2010 - 09:56:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady ještě rozebírající se plato:
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2661
Registrován: 2-2006

Odesláno Sobota, 02. října 2010 - 12:22:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Shopping park se začíná rozrůstat směrem na jih blíže k trati 321. Kde bude doslova až u kolejí.


Cyklostezky v těchto místech jsou také, byť by mohly být lépe napojeny na síť cyklostezek ve městě. Ale v budoucnu se to snad změní.


Vzniká otázka, kdo a kolik lidí by dnes jezdilo do Shopping parku vlakem? Asi by se dali spočítat na prstech jedné ruky. Alespoň zaměstnanci Shopping parku by tam jezdit mohli. Shopping park na svých stránkách proklamuje přijmutí 400 nových pracovníků po dostavbě dalších částí.

A samozřejmě obyvatelé přilehlých městských částí, kterých také nebude málo.

Vlaky už jezdí skoro výhradně nízkopodlažní, pro cyklisty plus, tak zbývá jen dobudovat síť cyklostezek, sehnat finance a vybudovat zastávku Zábřeh.
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 975
Registrován: 4-2009

Odesláno Sobota, 02. října 2010 - 12:36:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Semolina: V zájmu plynulosti železniční dopravy na trati 321 navrhuji nad tratí vybudovat klenbu a tu pak zasypat. Mně stačí cestičky u havířovského Kauflandu.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.

Už nikdy nezapomenu na Boblicka!!!
Bumibo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 12-2009

Odesláno Sobota, 02. října 2010 - 17:03:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když se v blízké TESLE vyráběly elektrolytické kondenzátory,nějaký exot házel hliníkové proužky na trolej.Co to dělalo si nikdo nedovede představit. Přitom na podzim je to jeden z nejhorších úseků udržet lok. ve výkonu bez písku.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4222
Registrován: 6-2006

Odesláno Sobota, 02. října 2010 - 17:17:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To si fakt nedokážu představit, co dělá něco, co hodím na trolej a ono to pak spadne na zem a nebo jak? Bez uzemnění to nedělá vůbec nic.

Přitom na podzim je to jeden z nejhorších úseků udržet lok. ve výkonu bez písku.

Takový úsek neznám a písek prakticky nepoužívám a nesetkal jsem se s případem, kdy by vlak nevyjel, díky absenci písku. Vůbec nejsem zvyklý ho používat.
Bumibo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 12-2009

Odesláno Sobota, 02. října 2010 - 18:56:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra:-ono to uzemnění bylo přes střechu.V noci to byly ohňostroje.Jak dlouho jezdíš,že nevíš co je to na podzim dostat prokluz kol na listí.Jestli chceš napíšu Ti nehorší úseky.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2663
Registrován: 2-2006

Odesláno Sobota, 02. října 2010 - 19:21:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jestli chceš napíšu Ti nehorší úseky.
To je tak utajovaná informace, že to nejde zde?
Bumibo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 12-2009

Odesláno Sobota, 02. října 2010 - 19:59:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Semolina:Není nic utajované,ale nikdo se s tím nechlubi.Na tzn.Polanecké spojce se dá na podzim uváznout z Odry do O.Vítkovic a z Albrechtic u Č.T. do Havířova. Jinak po celý rok vjezd do O.Kunčic z O.Vítkovic.Nemusí podat listí,stačí vlhké počasí a spad prachu,vznikne krásné blátíčko.Saně můžeš dostat i při najíždění.Tak hoši dávejte POZOR,jste jen špatně placení kaskadéři...
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4223
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 03. října 2010 - 18:16:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještěže tě tu máme, jinak bych do těch Bartovic s těma 3000tunama rudy nevyjel. Nikdy jsem tam neměl nějaké zvláštní problémy a písek prakticky vůbec nepoužívám a nepamatuju případ, kdy by se bez něj opravdu nedalo vyjet.
Paradoxně musím říct, že když ti mašina ustřelí, tak to není v lese z Odry do Vítkovic, ale úplně nejvíc za Svinova na Odru, před mostem, co nadjíždí Ferdinandku. Tam pokud nic dlouho nejede, nafouká, v zimě je tam navátý sníh, nad mlhavým ránem namrzlá rosa a to co vydrží udržet mašina po celou dobu, tam sklouzne. Ale jinak norma je tam 2200t na šestikolo, ale 2500 se tam dá za sucha vzít v pohodě i s rozjezdem ze Svinova. Tak co mi ještě povíš
To už u Mitallu padá bordel a popílek to ví taky každý, ale vjezd do Kunčic je furt z kopečka. Jo takový odjezd z kterékoli liché koleje do Bartovic a ještě se stahovačkou na odjezdu, to je horší pošušňání, jsi rád, když máš 20 za stahovačkou a zvedneš to.
A to kdo jsem a jak jsem placen, nech prosím na mě, to si rozhodnu sám

(Příspěvek byl editován uživatelem Fýra.)
Bumibo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 12-2009

Odesláno Neděle, 03. října 2010 - 22:01:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra:ještě listí nepadá.