K-report
 

Locomotion  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Hry a simulátory » Locomotion « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ronoath
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 9-2004

Odesláno Středa, 06. února 2008 - 20:50:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, máte někdo stažené z tycoonez fóra motorové lokomotivy, které už stáhnout nejdou?
Nejezdí mi tu C934E, proto jezdím autem
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 822
Registrován: 3-2006

Odesláno Čtvrtek, 07. února 2008 - 00:34:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lokomotivy na Tycoonez nejsou...Tam jsou jenom motorové vozy (prostě takový autobusy na kolejích ) - DMU a EMU (DMU je dieselový, EMU je elektrický). Tady máš "low resolution" vlaky: http://djloko.czweb.org/ . Jako provizorní to beru, ale napořád . Až vyjde oficiální tycoonezí ČSD set, tak to bude pecka!
15Tr & Karosa řady 700 4ever!!! ( = Citehnisy (Citelisy) do šrotu! Vlastně do sběru plastů...)
mail: JazzTheBender (takový to divný a :D) gmail.com
moje stránky o MHD v Českých Budějovicích
NEJSEM Jazz_vercetti, jsem Jazz Vercetti nebo Jazz the Bender!!!
Ronoath
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 9-2004

Odesláno Čtvrtek, 07. února 2008 - 11:02:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Právě. Kdysi ale byla jakási hurá akce, kde v vycházely jednotlivé loko, samozřejmě v low-res. Říkal jsem si, teď to stahovat nebudu, a prošvihl to Právě proto se ptám, jestli někdo byl rychlý.

Chtěl bych si totiž zahrát Locomotion s českými vlaky. Chybějící elektriky mi nevadí, postačily by diesely a jelikož DMU set je na světě, chce to nějaké provizorní lokotky.
Nejezdí mi tu C934E, proto jezdím autem
Hunn
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.135.87.78
Odesláno Čtvrtek, 24. dubna 2008 - 19:06:26    Odkaz na tento příspěvek  

Nazdárek všichni,tak jsem si koupil hru Locomotion a těšil jsem se že si zahraji,ale po instalování se mi objevila hláška-selhalo spuštění grafického systému-nevím co to má znamenat,hraji i jiné hry jako např.:TheSettlers nebo Caesar IV a ty mi šlapou bez problému.Může mi někdo poradit co mám dělat?Díky...
Stolety_paran
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 5-2008
Odesláno Sobota, 31. května 2008 - 17:25:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co mas za kompa
LLukass
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.84.138
Odesláno Pátek, 12. září 2008 - 14:31:06    Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, kde se dá v editoru nastavit, zda-li se podniky během hry budou zavírat nebo ne. Mám českou verzi a nemůžu to tam najít. Děkuji
Trunking
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 10-2008
Odesláno Neděle, 26. října 2008 - 21:13:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad LLUKASS ,
Jak myslis zavirat? nechapu to...Jestli myslis jednotlive spedice, tak je to na jejich vykonnosti a zadluzenosti, a jestli jsi myslel vyrobni procedury, tak ty se odvijeji od toho, jestli maji co delat, ci nikoliv...

(Příspěvek byl editován uživatelem Trunking.)
Stolety_paran
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 5-2008
Odesláno Úterý, 28. října 2008 - 19:51:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

¨to umi kazdej!!!!