Diskuse » Automobily, lodě a letadla » SPZ - RZ » Registrační značky - diskuse « předcházející | další »

Registrační značky - diskuse

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři

V diskusi lze uvádět:
• fotografie vozidel či RZ, ze kterých není patrné místo ani čas pořízení (výřez, neidentifikovatelné pozadí apod.),
• textové informace o RZ, ze kterých může být patrný čas spatření, ale bez uvedení konkrétního místa.
Příspěvky porušující uvedené požadavky budou vymazány. Podrobná pravidla najdete zde.

   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků  zobrazit všechny (47)   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 06. 1. 2020 6332 60 06. 1. 2020 16:03
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 07. 2. 2020 Pajzák 60 07. 2. 2020 19:21
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 28. 4. 2020 čtenář.vlákna 60 28. 4. 2020 21:45
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 07. 5. 2020 Vlad978 60 07. 5. 2020 21:39
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 21. 5. 2020 Minor 60 21. 5. 2020 12:59
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 19. 6. 2020 Pavel2 60 19. 6. 2020 14:47
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 03. 7. 2020 Minor 60 03. 7. 2020 22:27
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 06. 8. 2020 Minor 60 06. 8. 2020 22:35
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 30. 8. 2020 Pavel2 60 30. 8. 2020 13:10
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 13. 9. 2020 Martin_l 60 13. 9. 2020 17:29
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 26. 9. 2020 Pavel2 60 26. 9. 2020 23:30
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 12. 10. 2020 6332 60 12. 10. 2020 20:50
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 12. 12. 2020 Heinrich Koehlermann 60 12. 12. 2020 11:53
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 19. 3. 2021 Martin_100 60 19. 3. 2021 20:31
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 14. 5. 2021 Martin_l 60 14. 5. 2021 12:10
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 11. 6. 2021 JozefLXI 60 11. 6. 2021 12:03
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 12. 8. 2021 Nestle 60 12. 8. 2021 06:14
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 25. 10. 2021 onedack 60 25. 10. 2021 12:16
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 25. 11. 2021 Nestle 60 25. 11. 2021 19:09
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 31. 12. 2021 Pavluscha 60 31. 12. 2021 19:01
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 11. 3. 2022 Pajzák 60 11. 3. 2022 07:46
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 12. 5. 2022 Mamuti 60 12. 5. 2022 17:06
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 05. 9. 2022 Kowalsky 60 05. 9. 2022 12:54
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 11. 10. 2022 Minor 60 11. 10. 2022 17:15
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 15. 12. 2022 Martin_100 60 15. 12. 2022 10:57
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 21. 2. 2023 1203fild 60 21. 2. 2023 23:53
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 02. 4. 2023 Pavluscha 60 02. 4. 2023 18:47
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 17. 5. 2023 Pajzák 60 17. 5. 2023 16:33
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 05. 6. 2023 červená_13 60 05. 6. 2023 17:59
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 27. 8. 2023 Minor 60 27. 8. 2023 10:59
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 07. 10. 2023 Minor 60 07. 10. 2023 19:35
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 09. 11. 2023 Minor 60 09. 11. 2023 15:14
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 20. 12. 2023 Pajzák 60 20. 12. 2023 22:40
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 15. 2. 2024 Voy 60 15. 2. 2024 14:27
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 11. 4. 2024 Pavel2 60 11. 4. 2024 05:56
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 24. 5. 2024 Minor 60 24. 5. 2024 20:56
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 26. 6. 2024 Feudal 60 26. 6. 2024 10:51
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 21. 9. 2024 Tonda B 60 21. 9. 2024 20:33
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 25. 10. 2024 Zdeny 60 25. 10. 2024 10:14
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 19. 12. 2024 Vlad978 60 19. 12. 2024 19:19
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 27. 2. 2025 Jef 60 27. 2. 2025 16:50
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 19. 3. 2025 Rul 60 19. 3. 2025 01:35
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 19. 5. 2025 M51 60 19. 5. 2025 10:34
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 28. 7. 2025 Pavel2 60 28. 7. 2025 01:49
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 22. 12. 2025 Rul 60 22. 12. 2025 23:36
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 19. 3. 2026 Rul 60 19. 3. 2026 22:28
Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 26. 5. 2026 Voy 60 26. 5. 2026 08:10
   autor příspěvek
Úterý, 26. května 2026 - 10:05:13  
Administrátor
Číslo příspěvku: 76292
Registrován: 4-2003
Poptal jsem se znalejších - odpověď cituji:
Tohle je evidentně D1 - věc u nás poměrně málo vídaná a vůbec bych se nedivil, kdyby to bylo výcvikové vozidlo fungující pod Ministerstvem vnitra.
Označení je v pořádku, označuje se to jako autobus. Na boku by stačilo klidně jen jedno "elko". Nedává se svítilna na střechu jako u klasického osobáku.

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Úterý, 26. května 2026 - 11:12:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2487
Registrován: 3-2010
Martin zlivský: díky, potkávám ho v Brně tu a tam, takže je asi "zdejší". Jinak nevím, co si představit v tomto kontextu pod označením D1 [happy].
Úterý, 26. května 2026 - 11:55:29  
Administrátor
Číslo příspěvku: 76295
Registrován: 4-2003
D1 jako skupina (mikrobus): https://www.krejca.cz/skupina-d1
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Úterý, 26. května 2026 - 12:00:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2488
Registrován: 3-2010
OK, D1 jako mikrobus, v minulém příspěvku je napsáno, že to je autobus a to mě trochu zmátlo [happy]
Pavel2
Úterý, 26. května 2026 - 12:59:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20921
Registrován: 8-2002
Voy:
Ten Crafter je PČR autoškola. Má být utajenej a ty ho vyfotíš [biggrin]

V provozu je od 2013 a většinou moc nejezdí, asi si ho šetří nebo pro něj nemají dost práce.
Od kdy je i autoškola se neví. BTW všimni si, že má majáky.

Otázka je kolik má míst k sezení, do podobnýho Craftera se vejde i 21+1, podle tý autoškolní stránky by tenhle ale měl mít max 16+1.
Hledal bych ho na nějakých akcích typu demonstrace, rizikový fotbalový utkání atp. [wink]
Úterý, 26. května 2026 - 13:01:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4239
Registrován: 6-2007
Martin 100 Děda když si v roce 69 koupil novýho trabanta tak prej musel mít zajištěný garážový stání.

Tak kruté to nebylo, protože to bylo tehdy i dnes a kdekoliv na světě, s vyjímkou Vatikánu a sídla Matézských rytířů v Římě, naprosto nerealizovatelné. Pravda je, že ve velkých TP byl v minulém století řádek, kde byla uvedena adresa, kde je vozidlo parkováno (byl na to přesný úřední výraz). Byl to pozůstatek detailního dohledu na motorová vozidla podle tehdy platných nařízení.
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
Pavel2
Úterý, 26. května 2026 - 23:43:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20924
Registrován: 8-2002
Stanoviště vozidla nemusela být hned garáž, většinou si to majitelé parkovali před svým bydlištěm.
Stačí otevřít náhodně vybranej sešitovej TP formátu A5 ze 60s-70s a tam to bude uvedený.

Domníval jsem se, že tyhlety věci není potřeba v roce 2026 vysvětlovat...
Sobota, 30. května 2026 - 13:19:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 384
Registrován: 3-2010
Není to na dvojkovou Octavii nějak příliš nízká kombinace?
Neděle, 31. května 2026 - 21:33:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6780
Registrován: 12-2007
Ex PČR.
Martin_28
Pondělí, 01. června 2026 - 09:40:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 112
Registrován: 12-2024
Dvojková Ofce na krajských bez europruhu mě taky nedávno trkla do očí. Taky by mě zajímalo, jak moc rarita to je.
Martin_28
Pondělí, 01. června 2026 - 10:29:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 113
Registrován: 12-2024

Tyhle náhodný kombinace na značkách mě nepřestanou bavit. [biggrin]}

(Příspěvek byl editován uživatelem Martin_28.)
šumák
Pondělí, 01. června 2026 - 13:46:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 452
Registrován: 7-2017
Frajtkof:
Není to na dvojkovou Octavii nějak příliš nízká kombinace?
Fitr:
Ex PČR.

twl., před pěti dny:
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4796369
Pondělí, 01. června 2026 - 20:53:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1004
Registrován: 10-2014
No, vono když mékáš hako hotentot,tož z tvé šocty nejni šajna vo co de. Dyby brázek ňáké´s dodal, tóž by bélo jináč.
Tvl. [biggrin]
šumák
Pondělí, 01. června 2026 - 21:55:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 453
Registrován: 7-2017
1K0 4834 je 1K0 4834 i bez brázek ňáké. Twl [proud].
Pavel2
Úterý, 02. června 2026 - 03:29:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20934
Registrován: 8-2002
Pište normálně, bude to srozumitelnější [wink]
Tahleta dvojková bílá Octavia kombi k nám jezdila. Už jsem jí nějakou dobu neviděl. Takže jí cajti asi po 15+ letech prodali. Vysvětleno, děkuju [ok]
Úterý, 02. června 2026 - 13:37:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10301
Registrován: 12-2005
Tyhle náhodný kombinace na značkách mě nepřestanou bavit
Viď [biggrin]
Kuk
Středa, 03. června 2026 - 12:10:29  
Neregistrovaný host
@Martin_28 - Vlastnila to Národní rozvojová banka as, projeď to tady a uvidíš... https://kontrola-spz.cz/
Čtvrtek, 04. června 2026 - 20:27:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 357
Registrován: 5-2023
Pěkné rendez-vous...


Ff
Úterý, 09. června 2026 - 15:15:21  
Neregistrovaný host

Jaká kombinace se teď vydává na Bohdalci v Praze? Děkuji
Kapitán
Středa, 10. června 2026 - 13:55:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2922
Registrován: 6-2012
Záleží na tom, co budeš přihlašovat. Dovozy jsou na 1AP R9xx, hromadná podání a běžné přepážky jsou níž.
Neustále toužíme po nových zážitcích a brzy se k nim staneme lhostejnými. Včerejší zázraky jsou dnes běžné jevy. (Nikola Tesla)
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  E-mail (volitelně):
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.