| Diskuse » Automobily, lodě a letadla » SPZ - RZ » Registrační značky - diskuse | « předcházející | další » |
Registrační značky - diskusedolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
V diskusi lze uvádět:
• fotografie vozidel či RZ, ze kterých není patrné místo ani čas pořízení (výřez, neidentifikovatelné pozadí apod.),
• textové informace o RZ, ze kterých může být patrný čas spatření, ale bez uvedení konkrétního místa.
Příspěvky porušující uvedené požadavky budou vymazány. Podrobná pravidla najdete zde.
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76292 Registrován: 4-2003 |
Poptal jsem se znalejších - odpověď cituji: Tohle je evidentně D1 - věc u nás poměrně málo vídaná a vůbec bych se nedivil, kdyby to bylo výcvikové vozidlo fungující pod Ministerstvem vnitra. Označení je v pořádku, označuje se to jako autobus. Na boku by stačilo klidně jen jedno "elko". Nedává se svítilna na střechu jako u klasického osobáku. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2487 Registrován: 3-2010 |
Martin zlivský: díky, potkávám ho v Brně tu a tam, takže je asi "zdejší". Jinak nevím, co si představit v tomto kontextu pod označením D1 . |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76295 Registrován: 4-2003 |
D1 jako skupina (mikrobus): https://www.krejca.cz/skupina-d1 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2488 Registrován: 3-2010 |
OK, D1 jako mikrobus, v minulém příspěvku je napsáno, že to je autobus a to mě trochu zmátlo ![]() |
|
Pavel2
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20921 Registrován: 8-2002 |
Voy: Ten Crafter je PČR autoškola. Má být utajenej a ty ho vyfotíš V provozu je od 2013 a většinou moc nejezdí, asi si ho šetří nebo pro něj nemají dost práce. Od kdy je i autoškola se neví. BTW všimni si, že má majáky. Otázka je kolik má míst k sezení, do podobnýho Craftera se vejde i 21+1, podle tý autoškolní stránky by tenhle ale měl mít max 16+1. Hledal bych ho na nějakých akcích typu demonstrace, rizikový fotbalový utkání atp. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4239 Registrován: 6-2007 |
Martin 100 Děda když si v roce 69 koupil novýho trabanta tak prej musel mít zajištěný garážový stání. Tak kruté to nebylo, protože to bylo tehdy i dnes a kdekoliv na světě, s vyjímkou Vatikánu a sídla Matézských rytířů v Římě, naprosto nerealizovatelné. Pravda je, že ve velkých TP byl v minulém století řádek, kde byla uvedena adresa, kde je vozidlo parkováno (byl na to přesný úřední výraz). Byl to pozůstatek detailního dohledu na motorová vozidla podle tehdy platných nařízení.
Kde je vůle je i cesta. (George Bernard Shaw)
|
|
Pavel2
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20924 Registrován: 8-2002 |
Stanoviště vozidla nemusela být hned garáž, většinou si to majitelé parkovali před svým bydlištěm. Stačí otevřít náhodně vybranej sešitovej TP formátu A5 ze 60s-70s a tam to bude uvedený. Domníval jsem se, že tyhlety věci není potřeba v roce 2026 vysvětlovat... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 384 Registrován: 3-2010 |
Není to na dvojkovou Octavii nějak příliš nízká kombinace? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6780 Registrován: 12-2007 |
Ex PČR. |
|
Martin_28
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 112 Registrován: 12-2024 |
Dvojková Ofce na krajských bez europruhu mě taky nedávno trkla do očí. Taky by mě zajímalo, jak moc rarita to je. |
|
Martin_28
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 113 Registrován: 12-2024 |
Tyhle náhodný kombinace na značkách mě nepřestanou bavit. } (Příspěvek byl editován uživatelem Martin_28.) |
|
šumák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 452 Registrován: 7-2017 |
Frajtkof: Není to na dvojkovou Octavii nějak příliš nízká kombinace? Fitr: Ex PČR. twl., před pěti dny: https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4796369 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1004 Registrován: 10-2014 |
No, vono když mékáš hako hotentot,tož z tvé šocty nejni šajna vo co de. Dyby brázek ňáké´s dodal, tóž by bélo jináč. Tvl. ![]() |
|
šumák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 453 Registrován: 7-2017 |
1K0 4834 je 1K0 4834 i bez brázek ňáké. Twl . |
|
Pavel2
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20934 Registrován: 8-2002 |
Pište normálně, bude to srozumitelnější Tahleta dvojková bílá Octavia kombi k nám jezdila. Už jsem jí nějakou dobu neviděl. Takže jí cajti asi po 15+ letech prodali. Vysvětleno, děkuju ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10301 Registrován: 12-2005 |
Tyhle náhodný kombinace na značkách mě nepřestanou bavit Viď |
|
Kuk
|
|
|
Neregistrovaný host |
@Martin_28 - Vlastnila to Národní rozvojová banka as, projeď to tady a uvidíš... https://kontrola-spz.cz/ |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 357 Registrován: 5-2023 |
Pěkné rendez-vous... |
|
Ff
|
|
|
Neregistrovaný host |
Jaká kombinace se teď vydává na Bohdalci v Praze? Děkuji |
|
Kapitán
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2922 Registrován: 6-2012 |
Záleží na tom, co budeš přihlašovat. Dovozy jsou na 1AP R9xx, hromadná podání a běžné přepážky jsou níž.
Neustále toužíme po nových zážitcích a brzy se k nim staneme lhostejnými. Včerejší zázraky jsou dnes běžné jevy. (Nikola Tesla)
|