Diskuse » Automobily, lodě a letadla » Youngtimery « předcházející | další »

Youngtimery

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků  zobrazit všechny (94)   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015
Archiv diskuse Youngtimery do 16. 1. 2020 Pajzák 60 16. 1. 2020 12:56
Archiv diskuse Youngtimery do 29. 1. 2020 Paveljosef 60 29. 1. 2020 22:29
Archiv diskuse Youngtimery do 13. 3. 2020 kwasi 60 13. 3. 2020 17:31
Archiv diskuse Youngtimery do 24. 4. 2020 kwasi 60 24. 4. 2020 17:01
Archiv diskuse Youngtimery do 11. 5. 2020 Pajzák 60 11. 5. 2020 15:49
Archiv diskuse Youngtimery do 27. 5. 2020 transit01 60 27. 5. 2020 19:53
Archiv diskuse Youngtimery do 25. 6. 2020 Tomino 60 25. 6. 2020 16:48
Archiv diskuse Youngtimery do 07. 7. 2020 Jef 60 07. 7. 2020 13:53
Archiv diskuse Youngtimery do 20. 7. 2020 Risan 60 20. 7. 2020 11:14
Archiv diskuse Youngtimery do 03. 8. 2020 -OndraS 60 03. 8. 2020 18:15
Archiv diskuse Youngtimery do 30. 8. 2020 Doktor 60 30. 8. 2020 16:13
Archiv diskuse Youngtimery do 24. 9. 2020 Pajzák 60 24. 9. 2020 20:10
Archiv diskuse Youngtimery do 26. 10. 2020 -OndraS 60 26. 10. 2020 12:16
Archiv diskuse Youngtimery do 26. 12. 2020 -OndraS 60 26. 12. 2020 21:37
Archiv diskuse Youngtimery do 02. 2. 2021 Štefi 60 02. 2. 2021 15:35
Archiv diskuse Youngtimery do 25. 2. 2021 George 60 25. 2. 2021 16:41
Archiv diskuse Youngtimery do 27. 2. 2021 Venca21 60 27. 2. 2021 19:57
Archiv diskuse Youngtimery do 03. 3. 2021 Pajzák 60 03. 3. 2021 16:11
Archiv diskuse Youngtimery do 29. 4. 2021 1510015 60 29. 4. 2021 16:32
Archiv diskuse Youngtimery do 12. 6. 2021 Jožin_z_bažin 60 12. 6. 2021 06:04
Archiv diskuse Youngtimery do 29. 7. 2021 -OndraS 60 29. 7. 2021 20:22
Archiv diskuse Youngtimery do 16. 8. 2021 Mauricio 60 16. 8. 2021 18:07
Archiv diskuse Youngtimery do 27. 9. 2021 transit01 60 27. 9. 2021 19:24
Archiv diskuse Youngtimery do 19. 10. 2021 Risan 60 19. 10. 2021 08:23
Archiv diskuse Youngtimery do 16. 11. 2021 Mirous 60 16. 11. 2021 22:44
Archiv diskuse Youngtimery do 08. 12. 2021 transit01 60 08. 12. 2021 19:27
Archiv diskuse Youngtimery do 18. 1. 2022 transit01 60 18. 1. 2022 09:09
Archiv diskuse Youngtimery do 01. 2. 2022 transit01 60 01. 2. 2022 20:41
Archiv diskuse Youngtimery do 07. 2. 2022 Risan 60 07. 2. 2022 10:44
Archiv diskuse Youngtimery do 15. 2. 2022 Sběratel_kuriozit 60 15. 2. 2022 12:02
Archiv diskuse Youngtimery do 19. 2. 2022 Jussi 60 19. 2. 2022 21:55
Archiv diskuse Youngtimery do 10. 3. 2022 Mirous 60 10. 3. 2022 23:59
Archiv diskuse Youngtimery do 25. 3. 2022 Tomino 60 25. 3. 2022 20:22
Archiv diskuse Youngtimery do 10. 4. 2022 -OndraS 60 10. 4. 2022 19:41
Archiv diskuse Youngtimery do 24. 4. 2022 Pavel358 60 24. 4. 2022 18:18
Archiv diskuse Youngtimery do 12. 5. 2022 Martin_100 60 12. 5. 2022 20:46
Archiv diskuse Youngtimery do 06. 6. 2022 -OndraS 60 06. 6. 2022 20:17
Archiv diskuse Youngtimery do 04. 7. 2022 Kvasnica 60 04. 7. 2022 14:05
Archiv diskuse Youngtimery do 13. 8. 2022 transit01 60 13. 8. 2022 17:47
Archiv diskuse Youngtimery do 27. 8. 2022 -OndraS 60 27. 8. 2022 11:20
Archiv diskuse Youngtimery do 17. 9. 2022 Sběratel_kuriozit 60 17. 9. 2022 12:18
Archiv diskuse Youngtimery do 01. 11. 2022 transit01 60 01. 11. 2022 08:36
Archiv diskuse Youngtimery do 14. 12. 2022 kwasi 60 14. 12. 2022 18:30
Archiv diskuse Youngtimery do 30. 12. 2022 Pajzák 60 30. 12. 2022 22:16
Archiv diskuse Youngtimery do 23. 1. 2023 Mauricio 60 23. 1. 2023 12:33
Archiv diskuse Youngtimery do 28. 1. 2023 transit01 60 28. 1. 2023 22:02
Archiv diskuse Youngtimery do 01. 2. 2023 hetzer 60 01. 2. 2023 19:05
Archiv diskuse Youngtimery do 06. 2. 2023 Tr_man 60 06. 2. 2023 22:31
Archiv diskuse Youngtimery do 10. 2. 2023 transit01 60 10. 2. 2023 20:58
Archiv diskuse Youngtimery do 02. 3. 2023 hetzer 60 02. 3. 2023 20:28
Archiv diskuse Youngtimery do 20. 3. 2023 transit01 60 20. 3. 2023 10:49
Archiv diskuse Youngtimery do 18. 4. 2023 transit01 60 18. 4. 2023 21:15
Archiv diskuse Youngtimery do 18. 6. 2023 kwasi 60 18. 6. 2023 17:35
Archiv diskuse Youngtimery do 13. 7. 2023 Vechtr 60 13. 7. 2023 10:32
Archiv diskuse Youngtimery do 18. 8. 2023 transit01 60 18. 8. 2023 10:16
Archiv diskuse Youngtimery do 29. 8. 2023 Mauricio 60 29. 8. 2023 09:56
Archiv diskuse Youngtimery do 16. 9. 2023 transit01 60 16. 9. 2023 23:30
Archiv diskuse Youngtimery do 27. 9. 2023 Gromit 60 27. 9. 2023 15:44
Archiv diskuse Youngtimery do 08. 11. 2023 transit01 60 08. 11. 2023 19:38
Archiv diskuse Youngtimery do 20. 12. 2023 Emil Švec 60 20. 12. 2023 06:43
Archiv diskuse Youngtimery do 09. 2. 2024 Tomino 60 09. 2. 2024 18:22
Archiv diskuse Youngtimery do 04. 4. 2024 Mauricio 60 04. 4. 2024 16:08
Archiv diskuse Youngtimery do 09. 6. 2024 Pavel2 60 09. 6. 2024 09:39
Archiv diskuse Youngtimery do 20. 7. 2024 transit01 60 20. 7. 2024 16:40
Archiv diskuse Youngtimery do 08. 8. 2024 -OndraS 60 08. 8. 2024 20:54
Archiv diskuse Youngtimery do 24. 8. 2024 Martin_100 60 24. 8. 2024 08:17
Archiv diskuse Youngtimery do 05. 9. 2024 hetzer 60 05. 9. 2024 20:53
Archiv diskuse Youngtimery do 27. 9. 2024 Martin_100 60 27. 9. 2024 07:17
Archiv diskuse Youngtimery do 07. 10. 2024 Pavel2 60 07. 10. 2024 21:41
Archiv diskuse Youngtimery do 18. 10. 2024 transit01 60 18. 10. 2024 11:16
Archiv diskuse Youngtimery do 07. 11. 2024 Gromit 60 07. 11. 2024 13:49
Archiv diskuse Youngtimery do 30. 11. 2024 transit01 60 30. 11. 2024 21:33
Archiv diskuse Youngtimery do 26. 12. 2024 -OndraS 60 26. 12. 2024 22:47
Archiv diskuse Youngtimery do 15. 1. 2025 Zadar_Volaj 60 15. 1. 2025 12:52
Archiv diskuse Youngtimery do 02. 2. 2025 Martin_100 60 02. 2. 2025 11:18
Archiv diskuse Youngtimery do 09. 2. 2025 transit01 60 09. 2. 2025 02:36
Archiv diskuse Youngtimery do 12. 2. 2025 transit01 60 12. 2. 2025 23:43
Archiv diskuse Youngtimery do 28. 2. 2025 Jef 60 28. 2. 2025 09:16
Archiv diskuse Youngtimery do 21. 3. 2025 Pajzák 60 21. 3. 2025 20:40
Archiv diskuse Youngtimery do 11. 4. 2025 George 60 11. 4. 2025 18:24
Archiv diskuse Youngtimery do 20. 4. 2025 Čkd_hulÍn 60 20. 4. 2025 07:06
Archiv diskuse Youngtimery do 08. 5. 2025 Martin_100 60 08. 5. 2025 14:32
Archiv diskuse Youngtimery do 01. 6. 2025 transit01 60 01. 6. 2025 21:40
Archiv diskuse Youngtimery do 26. 6. 2025 George 60 26. 6. 2025 18:49
Archiv diskuse Youngtimery do 18. 7. 2025 Sběratel_kuriozit 60 18. 7. 2025 06:21
Archiv diskuse Youngtimery do 19. 8. 2025 Pavel2 60 19. 8. 2025 21:21
Archiv diskuse Youngtimery do 25. 9. 2025 Martin_100 60 25. 9. 2025 14:12
Archiv diskuse Youngtimery do 15. 10. 2025 Gromit 60 15. 10. 2025 13:22
Archiv diskuse Youngtimery do 11. 11. 2025 Emil Švec 60 11. 11. 2025 17:49
Archiv diskuse Youngtimery do 29. 11. 2025 transit01 60 29. 11. 2025 20:16
Archiv diskuse Youngtimery do 13. 1. 2026 transit01 60 13. 1. 2026 19:14
Archiv diskuse Youngtimery do 11. 2. 2026 Gromit 60 11. 2. 2026 18:58
Archiv diskuse Youngtimery do 05. 4. 2026 transit01 60 05. 4. 2026 19:42
Archiv diskuse Youngtimery do 23. 5. 2026 transit01 60 23. 5. 2026 13:29
   autor příspěvek
Neděle, 24. května 2026 - 18:48:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2223
Registrován: 8-2015
Má Škoda 120 a Rapid 24.5.2026
transit01
Pondělí, 25. května 2026 - 15:50:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4077
Registrován: 9-2012
v RK začala jezdit moc zajímavá Škodovka, už viděna dvakrát

Chvilku na to kolem projel ten Citroen z příspěvku 4072, tu je opravdu fanouškovská základna starých aut obrovská a pořád je na co koukat i mimo srazy...
O53 hunting Est. 2009.
Mám všechny příznaky lidské bytosti: maso, krev, kůži, vlasy. Ale chybí mi pocity, duše, jsem bez emocí! Cítím-li pouze hnus a opovržení. V mém nitru se děje něco strašného a já nevím proč….
transit01
Čtvrtek, 28. května 2026 - 18:58:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4079
Registrován: 9-2012
Na STK v RK jedou bomby, tohle jsem tam nafotil za poslední dva dny:

A pak ještě dva kteří tam neměli namířeno, ale taky se mi připletli před objektiv [fotic]

O53 hunting Est. 2009.
Mám všechny příznaky lidské bytosti: maso, krev, kůži, vlasy. Ale chybí mi pocity, duše, jsem bez emocí! Cítím-li pouze hnus a opovržení. V mém nitru se děje něco strašného a já nevím proč….
Čtvrtek, 28. května 2026 - 22:03:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10296
Registrován: 12-2005
Sem si na tebe ráno vzpomněl.

A dál tak porůznu.



Čtvrtek, 28. května 2026 - 22:07:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10297
Registrován: 12-2005
a



transit01
Pátek, 29. května 2026 - 18:48:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4080
Registrován: 9-2012
Pěkný kousek, garros už má cenu ale tady tedy škoda toho stavu.

Tak Samaru překvapivě nikdo nekoupil. Ono se to dalo čekat, protože to s tím autem nakonec není vůbec tak růžové jak to vypadalo (zapomněl jsem se kouknout dozadu na podlahu u nádrže [lol]) Jinak mi ji Ukrajinec nabízel za 20 ale slušně jsem odmítnul.
O53 hunting Est. 2009.
Mám všechny příznaky lidské bytosti: maso, krev, kůži, vlasy. Ale chybí mi pocity, duše, jsem bez emocí! Cítím-li pouze hnus a opovržení. V mém nitru se děje něco strašného a já nevím proč….
Pátek, 29. května 2026 - 21:28:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2077
Registrován: 8-2011
M100,sierra a za ní trabant ,není to focené v Hůrkách?
Pavel2
Pátek, 29. května 2026 - 22:45:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20930
Registrován: 8-2002
No kdepa jinde...
Sobota, 30. května 2026 - 09:39:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2078
Registrován: 8-2011
Myslel jsem si to ,to je můj spolužák, vášnivý sběratel oldtajmrů a okresních spz. [happy]
Záhrobí
Sobota, 30. května 2026 - 10:54:37  
Neregistrovaný host
Tahle vražda stojí na našem náměstí už tři roky. Podle mnoha indicií snad patří bývalému faráři, který byl před rokem odvelen na jinou pozici daleko odsud, takže ji asi nečeká příliš šťastný osud. Tu lepší, modrou, v které jezdil, si vzal s sebou.

transit01
Sobota, 30. května 2026 - 21:20:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4081
Registrován: 9-2012
Přitom na tom bude líp než ta modrá, já bych to vraždou nenazval. Dejte mi na něj číslo a já to od něj koupím pokud nebude na hadry.. [happy]



O53 hunting Est. 2009.
Mám všechny příznaky lidské bytosti: maso, krev, kůži, vlasy. Ale chybí mi pocity, duše, jsem bez emocí! Cítím-li pouze hnus a opovržení. V mém nitru se děje něco strašného a já nevím proč….
Neděle, 31. května 2026 - 14:52:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 387
Registrován: 3-2010
transit01: Před 10 lety [wink]


Mimo jiné jedna z posledních vydaných rychnovských O53.
transit01
Neděle, 31. května 2026 - 15:30:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4082
Registrován: 9-2012
Tuhle zelenou Ladu sleduju už docela dlouho. Mám to vyfocené několikrát z let 2015–2016 – tehdy bylo vidět snad nejčastěji. Často s ním jezdili nějací důchodci k Lidlu a Tescu v Rychnově. Pak jako by se po něm slehla zem na několik let. Naposledy si ho vybavuju někdy kolem roku 2020, zaparkované v Doudlebách u hřbitova. Za volantem starší paní, odhadem 70–80 let, to byl ale jen takový záchvěv. Od té doby nic.

Včera jsem ho zahlédl znovu – kousek od toho samého místa. Na zadních sedačkách dvě přepravky náhradních dílů, na autě vrstva prachu. Působí dojmem, že už nějakou dobu jen stojí a čeká. Zajímavé je, že z tohohle parkoviště si pamatuju i jiné Lady na O53kách, taky zelené. Náhoda? V inzerci už není – včera jsem to projížděl. Takže buď změnilo majitele… nebo jen prostě zmizelo z garáže ven na ulici. Ale radost udělala ohromnou, vždy se kouknu rád na nějaké auto co si pamatuju z našich ulic v mých "teen" letech.


O53 hunting Est. 2009.
Mám všechny příznaky lidské bytosti: maso, krev, kůži, vlasy. Ale chybí mi pocity, duše, jsem bez emocí! Cítím-li pouze hnus a opovržení. V mém nitru se děje něco strašného a já nevím proč….
Neděle, 31. května 2026 - 16:48:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 969
Registrován: 2-2009


Prvú flašu sme vypili do jednéj a do tretěj pol druhej
George
Středa, 03. června 2026 - 19:46:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2142
Registrován: 5-2002
Jak jsme se tu nedávno bavili o historii mé škodovky, tak přišla odpověď:
Dobrý den,
velice nás těší Váš zájem o vozy Škoda a jejich historii.

Podle výrobního čísla karoserie 1632596, které jste mi zasílal emailem jsem zjistil, že se jedná o vůz Škoda 100 L, typ 722.
Vůz byl vyrobený dne 27. září 1976 v hlavním závodě AZNP Mladá Boleslav.
K vozidlu skutečně náleží motor s výrobním číslem 639111/8.
Původní barva vozidla je žlutá – číslo odstínu 2166. Její obrázek Vám zasílám níže.
Dne 27. září 1976 byl vůz vyexpedován na sklad národního podniku Mototechna. Číslo původního technického průkazu bylo 192065.

Takže datum zrození by +- odpovídalo 7.9.1976.
Ovšem ta máslobarva je hezčí.

transit01
Středa, 03. června 2026 - 21:54:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4083
Registrován: 9-2012
To tažné tam zůstane? Upřímně – za mě je to tam trochu jako pěst na oko. Ale tvoje věc [happy]

Každopádně mě těší, že zahrádka pořád slouží. Druhou takovou jsem na stovce snad nikdy neviděl, poctivá, bytelná věc. Jsem rád, že se to auto od rychnovského učitele z místní průmyslovky dostalo k novému životu. Má to pro mě takový zvláštní nádech. Jen škoda, že se k tomu nikdy nedochoval techničák, to tomu příběhu trochu chybí. Ten pán jinak pořád žije, občas ho vídám po Rychnově v jedničkové Octavii. Už před lety, když jsem ho zdravil, si mě nepamatoval – a vlastně se ani není čemu divit. Čas si bere svoje ale pokud chceš, mohu ti do mejlu hodit 10 let staré číslo a adresu obou baráků kde se zdržuje.

A zpětně mě trochu mrzí, jak rychle šlo to auto pryč. Ten prodej byl docela unáhlený. Garáž mi totiž nakonec zůstala, jenom nemohu pozměnit nájemní smlouvu která je sice na dobu neurčitou, ale napsaná na moji mamku. Garáže zbourali jen ty vedle a dneska je z toho akorát skladiště dílů na Pežotka. Na auto už to moc není, sice tam je fotopast ale ta střecha je ve špatném stavu a hrozně tam teče.

O53 hunting Est. 2009.
Mám všechny příznaky lidské bytosti: maso, krev, kůži, vlasy. Ale chybí mi pocity, duše, jsem bez emocí! Cítím-li pouze hnus a opovržení. V mém nitru se děje něco strašného a já nevím proč….
Čtvrtek, 04. června 2026 - 09:15:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5223
Registrován: 11-2006
Kluci, nemáte někdo tip na lakovnu, kde dělají veterány? nutné, aby zvládli láknout i podvozek. Lakovna, kterou jsem měl domluvenou během čekací doby tak zvedla cenu, že je to nad moje chápaní. Chtít za celolak osobáku "od" 250.000,- se mi zdá docela dost. Mám záložní variantu v Polsku, ale přeci jen, kdyby někdo věděl někde v ČR dříve než za rok...díky.
Záhrobí
Čtvrtek, 04. června 2026 - 09:53:14  
Neregistrovaný host
Zkus tohle
https://www.vetren.cz/kontakty.aspx
Čtvrtek, 04. června 2026 - 10:08:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5224
Registrován: 11-2006
Zkusím, díky. To mám i přes kopec [happy]
George
Čtvrtek, 04. června 2026 - 14:58:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2143
Registrován: 5-2002
Tranzit01: tažné je zatím předmětem diskuze a je to 50/50, je totiž trochu ohnuté. Až auto bude na kolíbce rozhodnu co s ním.
Zahrádka je těžký samo domo a moc bytelná není, zvlášť nohy jak vidno, takže časem bude asi volná. Sešly se mi celkem tři:hliníková skládací harmonika, něco vyloženě skládacího(trubky a šrouby), patrně na Trabanta a tahle. Uvidím co vyhraje.
Adresa je asi k ničemu, i kdybych z něj vytěžil TP, tak bude dávno mrtvý (ten TP). Jestli se povede bude stovka asi veterán.[wink]
Prodej... no co s tím jiného. Ono na vše musíš mít místo, čas a peníze. Jak nemáš jedno z toho je to problém. Já v garáži taky nemám elektriku, takže vyvaření a lak jsem musel outsorcovat. Sice znám příběh nějakého slováka co renovoval T603 v garáži bez elektriky ale to mi přijde docela hardcore.
A upřímně mám to jako hračku, to že to jednou bude jezdit je příjemný bonus.[proud]
Zatím to pomalu skládám, lepím, oživuju, rozhýbávám, vzpomínám na dávno zapomenuté věci a mám radost když něco po kouskách začne fungovat. Takový návrat do dětství, zase si hraju s autíčkama.[proud][proud] A je to takový únik před krizí středního věku, stresem a shonem. Navíc v garážích jsou fajn lidi, takže je tam i příjemný pokec.
Teď aktuálně řeším elektriku, část mi svítí (přední světla, zadní světla, blinkry) ale nejdou stěrače a pár drobností. Přebývá mi v palubovce jeden drát živený přes klíček a jedna kostra.[lol]
Jinak materiálově mám všechno, jen to vhodně poskládat.[proud]
George
Čtvrtek, 04. června 2026 - 15:44:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2144
Registrován: 5-2002
Mirous:To je drsná cena, ale moc mě nepřekvapuje. Než jsem sehnal klempíře tak jsem zkusmo oslovil nějaké firmy. Cena 350.000,- vyvaření + 250.000,- lak mě docela vystřelila. Ale možná že by to bylo i s kávičkou.[proud]
Ostatně dá se najít několik firem kde se přiveze vrak složí se 500.000,-(nebo víc) a po nějaké době dalších 500.000,-(nebo víc) a vyzvedává se fungl nové auto.
Asi je nejlepší a nejlevnější nějaký garážlak, protože ani v továrně se s tím moc nemazaly - škodovka měla na pantech kufru stekliny barvy i s kapkami a zalakovanou trávu.[proud]
transit01
Pátek, 05. června 2026 - 13:59:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4084
Registrován: 9-2012
Tahle vražda stojí na našem náměstí už tři roky.

Už ne.

O53 hunting Est. 2009.
Mám všechny příznaky lidské bytosti: maso, krev, kůži, vlasy. Ale chybí mi pocity, duše, jsem bez emocí! Cítím-li pouze hnus a opovržení. V mém nitru se děje něco strašného a já nevím proč….
Pátek, 05. června 2026 - 16:08:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1720
Registrován: 3-2011
Už ne.
Čiže si ju kúpil. Ako sa ti podarilo dojednať predaj?
E pericoloso sporgersi - Nicht hinauslehnen - Не высовываться - Ne pas se pencher au dehors

George
Pátek, 05. června 2026 - 20:06:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2145
Registrován: 5-2002
Tranzit01: jestli jsi tu Samaru koupil věnuju Ti k ní jedno kolo, nějak mi přebývá. K vyzvednutí v Praze.[proud][proud][proud]
transit01
Pátek, 05. června 2026 - 21:46:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4085
Registrován: 9-2012
Kluci, nebudu vás napínat – Samaru jsem bohužel nekoupil. Ač to z předchozího příspěvku mohlo působit nadějně, auto se sice přestěhovalo, ale ne ke mně do garáže. [wink]

Byl jsem kousek od místa, kde ji kolega fotil, tak mi to nedalo a jel jsem ji zkontrolovat osobně. Přijedu na náměstí… a nic. Jen žlutý Favorit na podobné SPZ (i ten mi ujel, k Penny marketu opodál), ale Samara nikde. Docela zklamání.

Nakonec se ale objevila o kus dál, zaparkovaná v zapadlé uličce před nějakým autoservisem. Možná by i k mání byla, ale upřímně – asi to nebude žádný zázrak. Co jsem tak narychlo v tom slejváku viděl, na lemech už začínají puchýře.

Ale nevadí… život nekončí. Pořád platí plán: do třicítky se oženit a mít na zahradě svoje vysněné trio – Tavria, Oltcit, Samara. Nějaká celkem slušná auta jsou v inzercích, jenom nemám úplně čas to řešit protože pořád něco dělám nebo někde jezdím. Kamarádi v mém věku kolem mě mají děti, já mám auta [lol]

Nejvíc mě dostala bílá Tatra 613 co se v tom největším slejváku zjevila na dálnici u Hradce Králové, ale tu fakt vyfocenou nemám.

George: rezervu mi klidně schovej protože jak se znám tak je otázka času až nějakou samaru fakt domů přitáhnu, jestli je ta rezerva slušná tak se klidně bude hodit, navíc do Prahy pojedu buď už příští měsíc, nebo přespříští měsíc a tak bych se klidně za tebou stavil pokud se nám to sejde nějak časově. Kdyžtak si dáme vědět na whatsappu [ok]
O53 hunting Est. 2009.
Mám všechny příznaky lidské bytosti: maso, krev, kůži, vlasy. Ale chybí mi pocity, duše, jsem bez emocí! Cítím-li pouze hnus a opovržení. V mém nitru se děje něco strašného a já nevím proč….
transit01
Sobota, 06. června 2026 - 22:48:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4086
Registrován: 9-2012
Pár postřehů dnes z Pardubického kraje:


Ta sjetí mě upřímně dostala [ok]
O53 hunting Est. 2009.
Mám všechny příznaky lidské bytosti: maso, krev, kůži, vlasy. Ale chybí mi pocity, duše, jsem bez emocí! Cítím-li pouze hnus a opovržení. V mém nitru se děje něco strašného a já nevím proč….
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  E-mail (volitelně):
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.