| Diskuse » Automobily, lodě a letadla » SPZ - RZ » Historie SPZ a PZ | « předcházející | další » |
Historie SPZ a PZdolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
V diskusi lze uvádět:
• fotografie vozidel či RZ, ze kterých není patrné místo ani čas pořízení (výřez, neidentifikovatelné pozadí apod.),
• textové informace o RZ, ze kterých může být patrný čas spatření, ale bez uvedení konkrétního místa.
Příspěvky porušující uvedené požadavky budou vymazány. Podrobná pravidla najdete zde.
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Jef
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6774 Registrován: 5-2002 |
"ad Johnnny88: Pokud to je ta co si myslím (podle lokality zřejmě ano), tak tu jsem ještě minulé léto viděl několikrát v běžném provozu, zpravidla s nosičem naloženým nějakým harampádím "A jo, ona je to tahle (foto ze září 2021) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2507 Registrován: 3-2010 |
Jen dotaz, pamatuju si, že bílá barva byla tzv. tisícovka, neboli č. 1000. Tahle 105 ka má uvedenou barvu bílou č. 1001. Co to je za barvu ? Možná se ptám blbě, nejsem žádný kutil, ale z dětství vím, že otec říkal, že bílá je č. 1000. . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10308 Registrován: 12-2005 |
To je tmavě bílá. Hele bílý barvy je veliky množstvi odstínů. A trefit je při dostřiku bejvá oříšek |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9 Registrován: 5-2018 |
Pár zajímavých úlovků z poslední doby (Příspěvek byl editován uživatelem bedna007.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13026 Registrován: 7-2006 |
Také se mi zde něco nahromadilo: Octavia na OVU je obrovská rarita. První vyrobené kusy už jsou dávno ve šrotu a do dnešních dní se jich dochovalo mizivé množství. A nekvalita z mobilu: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 32 Registrován: 6-2024 |
Podělím se o pár cvaků z letošních Devadesátek |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1007 Registrován: 10-2014 |
Hodím sem tři sirky z dnešního dne. Kvíz pro znalce: poznáte z těch fotek, co je to za auta? |
|
Jef
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6775 Registrován: 5-2002 |
Ford Sierra, Škoda Felicia a možná Citroen Xsara po FL? ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1008 Registrován: 10-2014 |
Jsi dobrej! |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 38 Registrován: 6-2019 |
Legenda stále ve službě, byť už ne s původním tahačem |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2091 Registrován: 8-2011 |
Asconu už jsem roky neviděl, stejnou jsme kdysi dostali od chlápka ze vsi shnilou na blbnutí po polích. A pak něco po Chodsku.. . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 367 Registrován: 5-2023 |
Z úlovků tohoto týdne: Olomouc Jičínsko |
|
Záhrobí
|
|
|
Neregistrovaný host |
Píše se květen roku 1989 a můj vzdálený příbuzný mě veze po vydatné párkové snídani po noční akci u vatry zpět domů svou zánovní tmavě zelenou Volhou LBE-47-44... Od té doby snídám párky a volské oko. A včera narazím na toto. To se to pak vzpomíná. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 821 Registrován: 10-2014 |
"Jen dotaz, pamatuju si, že bílá barva byla tzv. tisícovka, neboli č. 1000. Tahle 105 ka má uvedenou barvu bílou č. 1001. Co to je za barvu ? Možná se ptám blbě, nejsem žádný kutil, ale z dětství vím, že otec říkal, že bílá je č. 1000. ." |