Diskuse » Tramvaje a metro » Tramvaje v Praze « předcházející | další »

Tramvaje v Praze

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků  zobrazit všechny (291)   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 12. 2019 Bobik 60 30. 12. 2019 19:47
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 1. 2020 Mladějov 60 02. 1. 2020 23:01
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 1. 2020 JardaČerný 60 09. 1. 2020 13:23
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 12. 1. 2020 Ústečák 60 12. 1. 2020 21:51
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 14. 1. 2020 Bobik 60 14. 1. 2020 21:39
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 23. 1. 2020 Hovinko 60 23. 1. 2020 19:13
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 31. 1. 2020 Roman_j 60 31. 1. 2020 20:30
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 14. 2. 2020 Bobik 60 14. 2. 2020 16:30
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 2. 2020 jentak 60 22. 2. 2020 10:04
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 04. 3. 2020 Gabuliatko 60 04. 3. 2020 14:20
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 10. 3. 2020 JardaČerný 60 10. 3. 2020 14:33
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 19. 3. 2020 JardaČerný 60 19. 3. 2020 16:28
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 25. 3. 2020 Michal_Ř 60 25. 3. 2020 19:43
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 3. 2020 Fkam 60 30. 3. 2020 20:46
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 05. 4. 2020 Zxs91 60 05. 4. 2020 20:39
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 16. 4. 2020 Gabuliatko 60 16. 4. 2020 09:50
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 18. 4. 2020 Dvojka 60 18. 4. 2020 12:20
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 21. 4. 2020 Demon3 60 21. 4. 2020 20:07
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 28. 4. 2020 VSaslik 60 28. 4. 2020 22:57
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 05. 5. 2020 9001 60 05. 5. 2020 23:27
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 13. 5. 2020 George 60 13. 5. 2020 18:46
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 20. 5. 2020 Nippy 60 20. 5. 2020 19:22
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 25. 5. 2020 Jarda1950 60 25. 5. 2020 09:42
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 6. 2020 Demon3 60 02. 6. 2020 20:17
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 05. 6. 2020 Vantju 60 05. 6. 2020 16:18
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 6. 2020 Dj_tiësto 60 09. 6. 2020 07:54
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 25. 6. 2020 yardam 60 25. 6. 2020 09:43
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 7. 2020 Dufíno 60 02. 7. 2020 18:43
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 20. 7. 2020 Bdmteeo296 60 20. 7. 2020 21:52
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 8. 2020 pece 60 02. 8. 2020 12:12
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 06. 8. 2020 Káem 60 06. 8. 2020 06:41
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 12. 8. 2020 9001 60 12. 8. 2020 18:01
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 19. 8. 2020 ..... 60 19. 8. 2020 00:38
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 01. 9. 2020 ježura 60 01. 9. 2020 19:50
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 9. 2020 Břevnovák 60 09. 9. 2020 10:19
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 16. 9. 2020 Demon3 60 16. 9. 2020 11:51
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 9. 2020 TheKillerUnicorn 60 22. 9. 2020 21:53
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 26. 9. 2020 Bobik 60 26. 9. 2020 09:33
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 01. 10. 2020 Dufíno 60 01. 10. 2020 06:14
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 10. 2020 Demon3 60 09. 10. 2020 12:16
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 21. 10. 2020 Malý_fotograf 60 21. 10. 2020 10:19
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 26. 10. 2020 Demon3 60 26. 10. 2020 21:13
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 10. 2020 Pawel 60 30. 10. 2020 11:52
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 11. 2020 George 60 02. 11. 2020 09:23
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 08. 11. 2020 Břevnovák 60 08. 11. 2020 12:34
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 20. 11. 2020 Dufíno 60 20. 11. 2020 08:05
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 29. 11. 2020 Wunderbarer Ossi 60 29. 11. 2020 11:58
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 12. 2020 janoro 60 09. 12. 2020 09:31
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 16. 12. 2020 Janek_lemoch 60 16. 12. 2020 18:00
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 12. 2020 Bobik 60 22. 12. 2020 11:10
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 12. 2020 Gabuliatko 60 30. 12. 2020 14:52
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 06. 1. 2021 JardaČerný 60 06. 1. 2021 13:09
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 16. 1. 2021 Fkam 60 16. 1. 2021 09:24
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 20. 1. 2021 Dj_tiësto 60 20. 1. 2021 12:52
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 26. 1. 2021 9001 60 26. 1. 2021 22:11
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 2. 2021 Ústečák 60 02. 2. 2021 06:29
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 03. 2. 2021 Wagon 60 03. 2. 2021 23:59
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 11. 2. 2021 Jef 60 11. 2. 2021 17:29
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 19. 2. 2021 Bobik 60 19. 2. 2021 19:00
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 24. 2. 2021 -OndraS 60 24. 2. 2021 21:46
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 01. 3. 2021 Demon3 60 01. 3. 2021 11:14
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 03. 3. 2021 Pajzák 60 03. 3. 2021 14:16
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 06. 3. 2021 Bobik 60 06. 3. 2021 06:38
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 15. 3. 2021 Ústečák 60 15. 3. 2021 06:31
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 17. 3. 2021 Emil Švec 60 17. 3. 2021 16:50
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 20. 3. 2021 Ústečák 60 20. 3. 2021 15:39
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 4. 2021 M250.0 60 02. 4. 2021 17:59
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 08. 4. 2021 Smithers 60 08. 4. 2021 17:19
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 17. 4. 2021 t6a5 60 17. 4. 2021 14:03
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 25. 4. 2021 pdk 60 25. 4. 2021 19:32
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 16. 5. 2021 jentak 60 16. 5. 2021 19:28
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 20. 5. 2021 Bobik 60 20. 5. 2021 06:33
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 27. 5. 2021 9001 60 27. 5. 2021 22:53
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 01. 6. 2021 Daarzyn67 60 01. 6. 2021 17:45
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 07. 6. 2021 Emil Švec 60 07. 6. 2021 06:48
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 6. 2021 Bram 60 22. 6. 2021 10:35
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 6. 2021 Daarzyn67 60 30. 6. 2021 21:53
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 04. 7. 2021 Demon3 60 04. 7. 2021 22:03
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 17. 7. 2021 Syrda 60 17. 7. 2021 08:30
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 26. 7. 2021 Demon3 60 26. 7. 2021 06:32
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 03. 8. 2021 P_v 60 03. 8. 2021 16:33
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 13. 8. 2021 DjDD 60 13. 8. 2021 15:43
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 27. 8. 2021 P_v 60 27. 8. 2021 12:26
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 06. 9. 2021 Mouser 60 06. 9. 2021 21:25
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 12. 9. 2021 Mladějov 60 12. 9. 2021 11:56
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 20. 9. 2021 Dan_g 60 20. 9. 2021 15:43
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 10. 2021 Ústečák 60 02. 10. 2021 14:09
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 11. 10. 2021 Daarzyn67 60 11. 10. 2021 19:48
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 26. 10. 2021 Káem 60 26. 10. 2021 14:41
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 11. 2021 Zvol 60 02. 11. 2021 20:21
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 08. 11. 2021 Káem 60 08. 11. 2021 16:14
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 13. 11. 2021 Petrpes 60 13. 11. 2021 21:08
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 20. 11. 2021 milala 60 20. 11. 2021 08:20
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 11. 2021 Demon3 60 22. 11. 2021 20:56
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 12. 2021 Bobik 60 09. 12. 2021 19:56
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 19. 12. 2021 yardam 60 19. 12. 2021 16:24
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 27. 12. 2021 Káem 60 27. 12. 2021 16:50
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 1. 2022 Daarzyn67 60 09. 1. 2022 16:58
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 14. 1. 2022 Demon3 60 14. 1. 2022 18:13
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 19. 1. 2022 DjDD 60 19. 1. 2022 13:00
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 24. 1. 2022 jentak 60 24. 1. 2022 11:07
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 07. 2. 2022 jentak 60 07. 2. 2022 23:36
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 2. 2022 Wagon 60 09. 2. 2022 22:26
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 12. 2. 2022 dopravopat 60 12. 2. 2022 19:26
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 17. 2. 2022 9001 60 17. 2. 2022 13:21
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 21. 2. 2022 jentak 60 21. 2. 2022 11:29
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 03. 3. 2022 Demon3 60 03. 3. 2022 06:28
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 07. 3. 2022 jentak 60 07. 3. 2022 16:06
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 3. 2022 Pechar146 60 09. 3. 2022 14:58
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 26. 3. 2022 Alex7 60 26. 3. 2022 23:10
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 04. 4. 2022 Ústečák 60 04. 4. 2022 05:35
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 07. 4. 2022 218 60 07. 4. 2022 20:00
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 12. 4. 2022 pdk 60 12. 4. 2022 12:38
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 24. 4. 2022 Orky 60 24. 4. 2022 08:22
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 28. 4. 2022 Petr_k 60 28. 4. 2022 00:47
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 06. 5. 2022 Daarzyn67 60 06. 5. 2022 14:39
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 19. 5. 2022 Jonáš Karlík 60 19. 5. 2022 11:17
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 25. 5. 2022 Borovička 59 25. 5. 2022 13:51
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 07. 6. 2022 steveguesshow 60 07. 6. 2022 08:37
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 12. 6. 2022 George 60 12. 6. 2022 18:57
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 20. 6. 2022 P.L. 60 20. 6. 2022 00:35
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 28. 6. 2022 pdk 60 28. 6. 2022 12:37
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 14. 7. 2022 Modřanskej 60 14. 7. 2022 23:27
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 21. 7. 2022 Jahu 60 21. 7. 2022 12:55
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 7. 2022 Bobik 60 30. 7. 2022 09:48
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 04. 8. 2022 Borovička 60 04. 8. 2022 10:25
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 07. 8. 2022 Daarzyn67 60 07. 8. 2022 23:04
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 16. 8. 2022 Daarzyn67 60 16. 8. 2022 13:24
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 8. 2022 Petr_k 60 22. 8. 2022 22:20
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 08. 9. 2022 Wagon 60 08. 9. 2022 22:53
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 25. 9. 2022 P.L. 60 25. 9. 2022 12:42
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 04. 10. 2022 Bram 60 04. 10. 2022 19:36
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 10. 2022 Michal_Ř 60 09. 10. 2022 19:36
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 16. 10. 2022 Bobik 60 16. 10. 2022 11:39
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 10. 2022 Daarzyn67 60 22. 10. 2022 17:37
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 28. 10. 2022 Pavlom 60 28. 10. 2022 20:07
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 11. 2022 Bobik 60 09. 11. 2022 06:15
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 11. 11. 2022 P_v 60 11. 11. 2022 18:32
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 11. 2022 Orky 60 22. 11. 2022 21:47
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 11. 2022 5735 60 30. 11. 2022 18:29
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 12. 2022 Pepan.1981 60 09. 12. 2022 07:08
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 16. 12. 2022 Břevnovák 60 16. 12. 2022 18:46
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 18. 12. 2022 djst 60 18. 12. 2022 21:15
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 21. 12. 2022 Ústečák 60 21. 12. 2022 10:41
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 03. 1. 2023 Ústečák 60 03. 1. 2023 08:48
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 06. 1. 2023 Daarzyn67 60 06. 1. 2023 00:06
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 1. 2023 Agent 60 09. 1. 2023 17:21
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 15. 1. 2023 9001 60 15. 1. 2023 18:09
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 19. 1. 2023 Kondra89 60 19. 1. 2023 15:26
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 1. 2023 JardaČerný 60 30. 1. 2023 22:11
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 2. 2023 djst 60 02. 2. 2023 18:33
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 06. 2. 2023 JanT. 60 06. 2. 2023 13:54
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 10. 2. 2023 P.L. 60 10. 2. 2023 20:41
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 17. 2. 2023 Dj_la_défense 60 17. 2. 2023 17:26
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 23. 2. 2023 Martyk 60 23. 2. 2023 21:17
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 3. 2023 Demon3 60 02. 3. 2023 06:18
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 06. 3. 2023 čítatel 60 06. 3. 2023 18:59
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 3. 2023 P.L. 60 09. 3. 2023 17:13
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 21. 3. 2023 Wagon 60 21. 3. 2023 23:34
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 27. 3. 2023 Marian_Kechlibar 60 27. 3. 2023 11:04
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 3. 2023 poznámka 60 30. 3. 2023 19:50
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 03. 4. 2023 Bobik 60 03. 4. 2023 10:49
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 08. 4. 2023 S_m_lomoz 60 08. 4. 2023 20:26
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 18. 4. 2023 Bobik 60 18. 4. 2023 18:19
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 24. 4. 2023 218 60 24. 4. 2023 15:42
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 4. 2023 Michal_Ř 60 30. 4. 2023 20:03
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 11. 5. 2023 Mr_nobody 60 11. 5. 2023 00:34
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 23. 5. 2023 Agent 60 23. 5. 2023 10:44
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 25. 5. 2023 Strom 60 25. 5. 2023 10:16
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 28. 5. 2023 Petr_k 60 28. 5. 2023 11:04
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 03. 6. 2023 Poskok 60 03. 6. 2023 12:07
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 11. 6. 2023 Daarzyn67 60 11. 6. 2023 16:36
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 15. 6. 2023 Petr_k 60 15. 6. 2023 13:16
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 26. 6. 2023 5735 60 26. 6. 2023 17:21
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 03. 7. 2023 dopravopat 60 03. 7. 2023 20:31
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 13. 7. 2023 shraddha 60 13. 7. 2023 17:57
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 23. 7. 2023 Smithers 60 23. 7. 2023 16:12
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 31. 7. 2023 Bobik 60 31. 7. 2023 15:56
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 05. 8. 2023 Daarzyn67 60 05. 8. 2023 20:06
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 15. 8. 2023 P.L. 60 15. 8. 2023 10:50
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 8. 2023 Bobik 60 30. 8. 2023 10:18
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 06. 9. 2023 Michal7 60 06. 9. 2023 10:41
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 17. 9. 2023 pdk 60 17. 9. 2023 11:39
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 28. 9. 2023 Orky 60 28. 9. 2023 11:23
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 10. 2023 Jahu 60 02. 10. 2023 21:48
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 06. 10. 2023 Mouser 60 06. 10. 2023 21:59
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 10. 2023 Fricoolinek 60 09. 10. 2023 13:44
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 18. 10. 2023 pdk 60 18. 10. 2023 10:52
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 10. 2023 Orky 60 22. 10. 2023 15:15
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 24. 10. 2023 Mladějov 60 24. 10. 2023 19:56
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 10. 2023 Venca21 60 30. 10. 2023 18:13
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 04. 11. 2023 Dj_la_défense 60 04. 11. 2023 12:12
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 07. 11. 2023 Iiii 60 07. 11. 2023 21:51
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 16. 11. 2023 9001 60 16. 11. 2023 20:11
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 24. 11. 2023 Poskok 60 24. 11. 2023 12:29
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 12. 2023 P.L. 60 09. 12. 2023 15:15
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 17. 12. 2023 5735 60 17. 12. 2023 16:19
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 21. 12. 2023 P_v 60 21. 12. 2023 17:29
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 04. 1. 2024 Borovička 60 04. 1. 2024 20:53
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 08. 1. 2024 5735 60 08. 1. 2024 22:13
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 11. 1. 2024 JardaČerný 60 11. 1. 2024 17:10
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 13. 1. 2024 Kondra89 60 13. 1. 2024 12:06
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 1. 2024 Mladějov 60 22. 1. 2024 17:02
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 26. 1. 2024 Emil Švec 60 26. 1. 2024 21:46
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 2. 2024 pdk 60 09. 2. 2024 10:04
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 20. 2. 2024 Mladějov 60 20. 2. 2024 13:04
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 2. 2024 Bobik 60 22. 2. 2024 20:26
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 26. 2. 2024 Temsor 60 26. 2. 2024 20:14
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 05. 3. 2024 Dj_la_défense 60 05. 3. 2024 08:58
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 17. 3. 2024 Borovička 60 17. 3. 2024 07:19
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 28. 3. 2024 Demon3 60 28. 3. 2024 22:26
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 05. 4. 2024 P.L. 60 05. 4. 2024 00:06
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 15. 4. 2024 Břevnovák 60 15. 4. 2024 13:54
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 23. 4. 2024 P.L. 60 23. 4. 2024 23:25
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 28. 4. 2024 Daarzyn67 60 28. 4. 2024 18:29
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 07. 5. 2024 Kejvačka 60 07. 5. 2024 16:17
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 17. 5. 2024 M250.0 60 17. 5. 2024 15:03
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 23. 5. 2024 čítatel 60 23. 5. 2024 10:48
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 03. 6. 2024 vždy 60 03. 6. 2024 07:09
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 12. 6. 2024 Gintaras 60 12. 6. 2024 15:14
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 27. 6. 2024 Janek_lemoch 60 27. 6. 2024 12:32
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 11. 7. 2024 P_v 60 11. 7. 2024 15:34
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 16. 7. 2024 Bram 60 16. 7. 2024 15:00
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 25. 7. 2024 pdk 60 25. 7. 2024 15:11
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 13. 8. 2024 Modřanskej 60 13. 8. 2024 20:26
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 9. 2024 Bram 60 02. 9. 2024 19:54
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 13. 9. 2024 Petrpes 60 13. 9. 2024 09:12
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 19. 9. 2024 Bram 60 19. 9. 2024 19:10
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 10. 2024 Petr_vlček 60 02. 10. 2024 12:41
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 10. 2024 pdk 60 09. 10. 2024 09:19
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 15. 10. 2024 P_v 60 15. 10. 2024 16:47
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 19. 10. 2024 milala 60 19. 10. 2024 17:33
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 31. 10. 2024 P.L. 60 31. 10. 2024 15:49
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 07. 11. 2024 Dj_la_défense 60 07. 11. 2024 20:56
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 14. 11. 2024 Tornádo460 60 14. 11. 2024 11:32
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 11. 2024 Dj_la_défense 60 22. 11. 2024 00:54
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 11. 2024 pdk 60 30. 11. 2024 17:28
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 16. 12. 2024 Mmm 60 16. 12. 2024 11:17
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 27. 12. 2024 Demon3 60 27. 12. 2024 19:06
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 31. 12. 2024 Agent 60 31. 12. 2024 19:58
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 14. 1. 2025 749.258-0 60 14. 1. 2025 07:49
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 27. 1. 2025 Zxs91 60 27. 1. 2025 17:03
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 31. 1. 2025 Demon3 60 31. 1. 2025 18:03
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 04. 2. 2025 RadekŠ 60 04. 2. 2025 14:07
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 10. 2. 2025 Bram 60 10. 2. 2025 14:02
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 18. 2. 2025 Mkzb 60 18. 2. 2025 08:00
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 27. 2. 2025 Dj_la_défense 60 27. 2. 2025 11:20
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 28. 2. 2025 Lukyncz 60 28. 2. 2025 22:29
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 05. 3. 2025 Kid 60 05. 3. 2025 15:49
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 08. 3. 2025 Petr_k 60 08. 3. 2025 21:00
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 17. 3. 2025 Frantisek 60 17. 3. 2025 08:14
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 27. 3. 2025 Uacs495 60 27. 3. 2025 11:35
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 04. 4. 2025 Kid 60 04. 4. 2025 11:17
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 11. 4. 2025 9001 60 11. 4. 2025 19:19
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 24. 4. 2025 M__r 60 24. 4. 2025 08:21
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 30. 4. 2025 Kalanis 60 30. 4. 2025 20:15
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 08. 5. 2025 Osamělý_Vlk 60 08. 5. 2025 11:50
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 18. 5. 2025 Dj_la_défense 60 18. 5. 2025 18:53
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 31. 5. 2025 P.L. 60 31. 5. 2025 16:05
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 10. 6. 2025 P.L. 60 10. 6. 2025 10:41
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 01. 7. 2025 Paul2no 60 01. 7. 2025 19:04
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 07. 7. 2025 Demon3 60 07. 7. 2025 19:34
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 03. 8. 2025 Pechi 60 03. 8. 2025 18:36
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 18. 8. 2025 Demon3 60 18. 8. 2025 21:28
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 8. 2025 P_v 60 22. 8. 2025 12:12
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 02. 9. 2025 Adalbertinum 60 02. 9. 2025 00:01
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 18. 9. 2025 Petr_k 60 18. 9. 2025 21:32
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 26. 9. 2025 Pechi 60 26. 9. 2025 18:17
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 05. 10. 2025 Petr_k 60 05. 10. 2025 20:38
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 20. 10. 2025 Demon3 60 20. 10. 2025 23:37
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 03. 11. 2025 Demon3 60 03. 11. 2025 11:13
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 13. 11. 2025 Uacs495 60 13. 11. 2025 07:47
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 22. 11. 2025 Agent 60 22. 11. 2025 19:57
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 25. 11. 2025 Zxs91 60 25. 11. 2025 03:18
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 01. 12. 2025 Káem 60 01. 12. 2025 14:36
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 05. 12. 2025 P.L. 60 05. 12. 2025 12:04
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 15. 12. 2025 Jahu 60 15. 12. 2025 19:51
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 04. 1. 2026 Borovička 60 04. 1. 2026 15:34
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 10. 1. 2026 Modřanskej 60 10. 1. 2026 21:29
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 21. 1. 2026 Prox 60 21. 1. 2026 10:47
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 28. 1. 2026 vasekj 60 28. 1. 2026 17:50
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 09. 2. 2026 Smithers 60 09. 2. 2026 16:10
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 19. 2. 2026 Demon3 60 19. 2. 2026 06:24
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 04. 3. 2026 Uacs495 60 04. 3. 2026 12:04
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 18. 3. 2026 9001 60 18. 3. 2026 18:02
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 24. 3. 2026 Káem 60 24. 3. 2026 15:57
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 06. 4. 2026 JardaČerný 60 06. 4. 2026 00:24
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 10. 4. 2026 Pozorný_čtenář 60 10. 4. 2026 13:43
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 21. 4. 2026 Mouka 60 21. 4. 2026 09:47
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 07. 5. 2026 Zxs91 60 07. 5. 2026 14:29
Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 20. 5. 2026 Uacs495 60 20. 5. 2026 10:48
   autor příspěvek
Středa, 20. května 2026 - 14:53:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20587
Registrován: 8-2005
Petr k - dík [ok]
D3: moje zdroje souhlasí, ročník 76
Uacs: ale to máme v Praze taky [happy]
TOU DVANÁCTKOU TOU PUSTINOU PO NÁBŘEŽÍ NIKDO NEJEZDÍ. [smrt]
Pechi
Čtvrtek, 21. května 2026 - 13:54:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 410
Registrován: 9-2016
DPP vysoutěžil zhotovitele nové tramvajové tratě Olšanská–Habrová, výstavba začne ve třetím čtvrtletí
Nové (a už schválené) zastávky na trati: Nákladové nádraží Žižkov, Bernasova, Třebešín, Vackov, Habrová a Jarov
Čtvrtek, 21. května 2026 - 14:25:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1639
Registrován: 4-2022
No sláva, však to trvalo! 3. čtvrtletí začíná už za 40 dnů, tak jsem zvědav kdy stavba začne doopravdy. Dle známého dokumentu "6 nových tratí" měla být tato trať zprovozněna jak druhá v pořadí (po Dvoreckém mostě), tenkrát jsem se tomu podivoval, nicméně tehdy to ještě stihnout šlo, teď už to vypadá na změnu pořadí...
Čtvrtek, 21. května 2026 - 14:39:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9546
Registrován: 6-2004
Tak ono v Malešicích ještě je čas... Tam přece jenom se pořád vrtají ve vodě a koleje leží jenom pár metrů :-)
Čtvrtek, 21. května 2026 - 15:52:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2731
Registrován: 4-2019
Jarovská trať se bude spíš dodělávat v době otevírání Václaváku a výluky Seifertovy, takže se nechme překvapit, co tam zpočátku bude jezdit. V té době čekám nějaké úvratě/úvrať i na Seifertově, takže to může být veselé.
Čtvrtek, 21. května 2026 - 18:50:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1753
Registrován: 10-2012
Pdk: Úvrať Seifertova má být ve směru z centra u nové ,nejspíš prozatimní zastávky ,vedle parku u Odborů.
Pátek, 22. května 2026 - 12:40:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2732
Registrován: 4-2019
Už někdy v nepříliš vzdálené době jezdila tramvajová linka s konečnou Těšnov? Tento víkend by to měla mít na orientacích 34 kvůli uzavírce nábřeží Kpt. Jaroše. Zpátky bude počáteční Bílá labuť, mezi tím smyčka pod magistrálou.
Pátek, 22. května 2026 - 15:05:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20588
Registrován: 8-2005
pdk: Výluka byla již včera večer a 34 měla konečnou Těšnov, zastávka na znamení [happy]
K věci: VONI BUDOU VOBYČEJNOU JEDNU SRDCOVKU VYMĚŇOVAT DVA DNY A TŘI NOCI!!![ko][kladivo][satan]
TOU DVANÁCTKOU TOU PUSTINOU PO NÁBŘEŽÍ NIKDO NEJEZDÍ. [smrt]
Pátek, 22. května 2026 - 15:20:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1640
Registrován: 4-2022
Volně navazuji na téma zobrazovačů ... navzdory soustavnému broušení informačních systémů mají příslušní šotouši ještě mnoho dolešťování před sebou:

Pátek, 22. května 2026 - 15:38:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 605
Registrován: 8-2019
KM: Na znamení je taky Vozovna Hloubětín, kde pravidelně končí jedna dvanáctka.
Pátek, 22. května 2026 - 15:40:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2733
Registrován: 4-2019
Káem:
"pdk: Výluka byla již včera večer a 34 měla konečnou Těšnov, zastávka na znamení [happy]"
To beru jako tutéž výluku, jen s pauzou. Šlo mi o to, zda bylo něco dřív. Nejdu až do přelomu 19. a 20. století, kdy po nějakou dobu tramvaje zajížděly od jihu před budovu pozdějšího nádraží Těšnov, to se tenkrát stejně jmenovalo jinak.
Pátek, 22. května 2026 - 15:47:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20589
Registrován: 8-2005
Ono na to končení se to tam v sedmdesátkách jmenovalo Městské muzeum a končila tam rekreační 34 z Bráníka, co si pamatuju (to je strašný, co si pamatuju)
12: STROSS-MALOSTR pustinou 7 min, přes Letnou 11 min. Rozdíl 4 min. To fakt není relevantní důvod pro odchod kaštanů z linky.
Pátek, 22. května 2026 - 17:00:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2692
Registrován: 12-2007
Káem:
"Ono na to končení se to tam v sedmdesátkách jmenovalo Městské muzeum a končila tam rekreační 34 z Bráníka, co si pamatuju (to je strašný, co si pamatuju)"
Ale pamatuješ si to blbě.
Zastávka Městské muzeum nebyla (Nádraží) Těšnov.
Linka 34 jezdila od 6.6.1971 odpoledne o letních nedělích v trase Nádraží Braník - ... - Nádraží Střed - Florenc - Městské muzeum - Nádraží Střed - ... - Nádraží Braník.
Byla to bloková smyčka vedená ulicí Na Florenci.
Od 9.5.1974 byla 34 administrativně přeznačena na 42.
Ta začala jezdit až 30.6. 1974, ale byla prodloužena až do Parku kultury.
Zrušena byla již 16.9.1974 (resp.v následujících letních sezónách se užnezaváděla).
Pátek, 22. května 2026 - 19:39:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 110
Registrován: 11-2019
Dnes jsem viděl na Karlově náměstí soupravu 8176+8564 na lince 21 směr Slivenec. Na zadním voze běhalo ve spodním řádku "přes zastávky" ANDĚL. Nekecám.
Rozjel jsem se za ní na kole, měl jsem to při cestě, zajímalo mě, jestli není nějaká výluka. Ale nebyla, tramvaj normálně zahnula z Palackého náměstí směr Výtoň.
Nevíte, jak je to možné? Děje se to častěji? Je možné, že má informační systém ve voze v paměti nějaké "trasy" a spojka Dvorecký most tam zatím není nahraná?
Zajímalo by mě, co tam běhalo "přes zastávky", když tramvaj minula poslední odbočku směr Anděl (mimo Dvorečák), ale to už nebylo v mých silách ani na mojí trase tramvaj stíhat.

Jinak obsazenost pátek okolo 19. hodiny tak dvě třetiny sedaček v obou vozech. Takové obsazení 21 jsem viděl zatím asi vždy (ale špičku pracovního dne jsem zatím neměl možnost pozorovat).
Pátek, 22. května 2026 - 20:43:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4753
Registrován: 3-2004
Středa, 10:55. Metro v provozu, tramvaje v čase.
"Teď nevím, jestli je to instalace, nebo náhodné seskupení." [happy]
Pátek, 22. května 2026 - 20:46:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2693
Registrován: 12-2007
Vosa:
"Dnes jsem viděl na Karlově náměstí soupravu 8176+8564 na lince 21 směr Slivenec. Na zadním voze běhalo ve spodním řádku "přes zastávky" ANDĚL. Nekecám. "
Opravdu "běhalo"?
Nebo tam jen zamrzl ten ANDĚL (nestřídalo se to s žádným jiným textem)?
To by pak mohlo být ještě z linky, kterou jel vůz včera.

A co běhalo na předním voze?
Pokud tam bylo také "přes zastávky" ANDĚL, tak měl řidič zřejmě blbě nakódováno.
Pátek, 22. května 2026 - 21:55:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 111
Registrován: 11-2019
Zajímavé, díky. Opravdu to běhalo, bylo tam určitě i Moráň a Palackého náměstí. Přední vůz jsem bohužel neviděl...
Sobota, 23. května 2026 - 17:39:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9547
Registrován: 6-2004
Ústečák:Zrušená 193 a tedy 19 je jediný spoj směr Otakarova, jak prosté milý Watsone..
Kalanis
Neděle, 24. května 2026 - 17:02:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2483
Registrován: 12-2006
#9283@22 bum na Pohořelci. Debilní dodávkář neumí koukat.
Posláno z mobilu. 3.3
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Kalanis
Neděle, 24. května 2026 - 17:58:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2484
Registrován: 12-2006
A jako bonus demonstrace na Klárově - a některé linky jsou ve velmi neobvyklých místech.
Posláno z mobilu. 3.3
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Neděle, 24. května 2026 - 18:10:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20590
Registrován: 8-2005
5735: No jistě na ceduli před řidičem měla napsáno Městské muzeum.
12: STROSS-MALOSTR pustinou 7 min, přes Letnou 11 min. Rozdíl 4 min. To fakt není relevantní důvod pro odchod kaštanů z linky.
čítatel
Pondělí, 25. května 2026 - 10:18:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 575
Registrován: 4-2012
Vosa, 5735: Já zase nedávno viděl na Orteňáku "novou" wanu a za ní erpéčko, která na předním voze měla 36 a inverzní vozovnu Hloubětín, kde na boku běhalo "přes zastávky" to co mělo (nebo čemu jsem jako trase k vozovně véřil), a na tom zadním erpéčku 36 s cílem Bilá labuť a na boku běhaly zase tomu příslušmé "přes zastávky" po pravidelné trase.
Což mě taky zaujalo, čekal bych, že když už druhý vůz zamrzne, že se ani nepřevlíkne ze 6. Takže tam néjakou mezipaměť čekám a podobně to mohla mít ra 21.
Retrovozejky maj vozit turisty, ne Pražáky mezi IPP a KN.
23: Královka -> Právfak -> Malostranská -> Hrad -> Královka. Za stejný vozokm víc užitku.
Pondělí, 25. května 2026 - 18:01:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2695
Registrován: 12-2007
čítatel:
"Vosa, 5735: Já zase nedávno viděl na Orteňáku "novou" wanu a za ní erpéčko, která na předním voze měla 36 a inverzní vozovnu Hloubětín, kde na boku běhalo "přes zastávky" to co mělo (nebo čemu jsem jako trase k vozovně véřil), a na tom zadním erpéčku 36 s cílem Bilá labuť a na boku běhaly zase tomu příslušmé "přes zastávky" po pravidelné trase.
Což mě taky zaujalo, čekal bych, že když už druhý vůz zamrzne, že se ani nepřevlíkne ze 6. Takže tam néjakou mezipaměť čekám a podobně to mohla mít ra 21."
Tady bych to viděl tak, že zadní vůz fungoval až do Holešovic, tak jak měl a to včetně změny 6 -> 36.
Co už nepobral bylo následné překódování na zátahovou trasu.
Jó, až si tohodle všimnou chlapci z Ropidu, tak z toho zas bude bouře a budou mít za co posílat pokuty.
A přitom na tohle řidič nemá šanci v prostředku jízdy přijít a už vůbec ne nějak opravit.
Úterý, 26. května 2026 - 09:29:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2921
Registrován: 8-2020
5735:
"Co už nepobral bylo následné překódování na zátahovou trasu.
Jó, až si tohodle všimnou chlapci z Ropidu, tak z toho zas bude bouře a budou mít za co posílat pokuty.
A přitom na tohle řidič nemá šanci v prostředku jízdy přijít a už vůbec ne nějak opravit."
Proto se taky pokuta posílá dopravci a ne řidiči...
Petr_k
Úterý, 26. května 2026 - 15:56:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14589
Registrován: 4-2003
U dopravce je pak jednoduché dohledat, kdo "měl konat a nekonal", takže to řidič stejně zaplatí. A pak zase bude menežérstvo pičovat, že řidiči poptávají výměnu moc často na takovou banalitu, jako vzájemně nekomunikující palubní počítače v soupravě (nebo u nás na autobusech chcíplý vnitřní cedule) [lol]

(Příspěvek byl editován uživatelem petr_k.)
DIE VERGELTUNGSAFFE!

Největší pí***iny na světě nepocházejí z konspirace, ale z do nebe volající pitomosti aktérů. (Jan Šatava)
Úterý, 26. května 2026 - 15:58:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2697
Registrován: 12-2007
Daarzyn67:
"5735:
"Co už nepobral bylo následné překódování na zátahovou trasu.
Jó, až si tohodle všimnou chlapci z Ropidu, tak z toho zas bude bouře a budou mít za co posílat pokuty.
A přitom na tohle řidič nemá šanci v prostředku jízdy přijít a už vůbec ne nějak opravit."Proto se taky pokuta posílá dopravci a ne řidiči..."
Hmm, a kdo bude viníkem? OIS? Na něm si nikdo nic neveme.
Takže řidič, měl přece zkontrolovat nezkontrolovatelné.[sad]
Úterý, 26. května 2026 - 16:13:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4754
Registrován: 3-2004
V životě jsem ani náznakem nezažil, neviděl ani neslyšel, že by řidič jakkoliv pykal za blbnoucí OIS na zadním voze, což je věc pravidelně se opakující. Max žádost na restart na konečné.
Úterý, 26. května 2026 - 17:29:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2804
Registrován: 12-2007
Budoucí zastávka [tramvaj] Třebešín a okolí




Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] IQ - Kačerov - Spořilov * Masna - Kladno * Lysá - Vysočany

Úterý, 26. května 2026 - 22:27:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2805
Registrován: 12-2007
Počernická [fotic]



Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] IQ - Kačerov - Spořilov * Masna - Kladno * Lysá - Vysočany

Úterý, 26. května 2026 - 22:35:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2806
Registrován: 12-2007
A třetí tapeta...

Václavák 26.5.2026



Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] IQ - Kačerov - Spořilov * Masna - Kladno * Lysá - Vysočany

Středa, 27. května 2026 - 06:18:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10528
Registrován: 2-2006
Petr_k:
"U dopravce je pak jednoduché dohledat, kdo "měl konat a nekonal", takže to řidič stejně zaplatí. "
Nevim o jedinym případu, kdy by za něco podobného pykal řidič. Pokud to tak u vás je, pořiďte si odbory...
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...
Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
Na trolly se nereaguje !!! Káemovi 29.10.2020 konečně vyšla věštba. Halelůjá... [lol]
Petr_k
Středa, 27. května 2026 - 18:39:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14590
Registrován: 4-2003
Odbory, které management DP uplácí různými "lepšími" funkcemi? [lol][lol][lol]
DIE VERGELTUNGSAFFE!

Největší pí***iny na světě nepocházejí z konspirace, ale z do nebe volající pitomosti aktérů. (Jan Šatava)
Středa, 27. května 2026 - 21:56:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10529
Registrován: 2-2006
Petr_k:
"Odbory, které management DP uplácí různými "lepšími" funkcemi? "
Já píšu o odborech, zřejmě to máte na busech jinak, což je mi líto..
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...
Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
Na trolly se nereaguje !!! Káemovi 29.10.2020 konečně vyšla věštba. Halelůjá... [lol]
Čtvrtek, 28. května 2026 - 11:50:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 283
Registrován: 8-2017
Je to OT jak [cunik] a fakt se za to omlouvám, ale posledních pár postů ve mně vzbudilo zvědavost jak to s těmi odbory v DPP je, a AI strejdy gůgla praví ...
"V Dopravním podniku hl. m. Prahy (DPP) aktuálně působí celkem 28 odborových organizací."

To mě po..r! [rofl]

ROH na vás! [rofl]
Čtvrtek, 28. května 2026 - 14:36:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2735
Registrován: 4-2019
Od 1.6. se podle jř ruší zastávka Vysočanská z centra pro 12, 31 má výstupní Nádraží Vysočany.
Čtvrtek, 28. května 2026 - 15:41:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2700
Registrován: 12-2007
pdk:
"Od 1.6. se podle jř ruší zastávka Vysočanská z centra pro 12, 31 má výstupní Nádraží Vysočany."
Důvodem je uzavírka ulice Kbelské a objízdná trasa vedená ulicí Kolbenovou.
Pátek, 29. května 2026 - 11:55:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11179
Registrován: 1-2007
Původně to taky bylo. Kdy se vůbec otevřela výstupní zastávka Vysočanská?
Pátek, 29. května 2026 - 20:20:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9548
Registrován: 6-2004
5735: Netušil jsem, že to začíná už tak brzo, ale tohle je palebná příprava :-)

https://www.tsk-praha.cz/v-cervnu-probehnou-opravy-a-dalsi-upravy -odlehcovacich-tras-pred-klicovou-rekonstrukci-kbelske/

Já už se lekl, že konečně začala ta slibovaná revitalizace...


Mouka: Mezi roky 2017 a 2019 :-).

Pro dinousary :D (mě to došlo dnes). Kdo chce zavzpomínat jak ulice vypadaly.Praha je nahraná na Google Mapách - StreetView od června 2009. [satan] Mapy.cz potom vyplnují díru co má Google mezi 2017 a 2023 :-)
Pondělí, 01. června 2026 - 10:35:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1755
Registrován: 10-2012
Dnes 14T na lince 9 (spatřil jsem 9141).
krutak
Pondělí, 01. června 2026 - 14:15:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 302
Registrován: 1-2012
A hlavně historicky poprvé KT na lince 2 [pozor]
Pajzák
Pondělí, 01. června 2026 - 14:21:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10226
Registrován: 6-2015
Při kratších výlukách (teď o víkendu Újezd) se jízdní řády dotčených linek na zastávky nevyvěšují? Na Smíchovském nádraží v sobotu vůbec neodpovídaly datům v aplikaci. Možná by stačilo, kdyby se ta informace objevila na letáku k výluce.
Pondělí, 01. června 2026 - 15:47:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2737
Registrován: 4-2019
Pajzák:
"Při kratších výlukách (teď o víkendu Újezd) se jízdní řády dotčených linek na zastávky nevyvěšují? Na Smíchovském nádraží v sobotu vůbec neodpovídaly datům v aplikaci. Možná by stačilo, kdyby se ta informace objevila na letáku k výluce."
Ne, nevyvěšují (náhradní dopravy se leckdy přivěšují na sloupek). Znamenalo by to kvůli víkendu či noci převěsit linku v celé délce a pak zase zpět. Cituji např. z webu PID k výluce na Petřiny v noci 1.-2.6.:
"Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data."
Obdobně na zastávkovém jř k jiné výluce vystaveném na webu:
"Při vybraných krátkodobých výlukách nejsou dodrženy nízkopodlažní spoje. Platné krátkodobé jízdní řády naleznete na www.dpp.cz."
Ty opravdu krátkodobé výluky (např. noční) často nemívají ani klasický leták, jenom žlutou vývěsku, která pro změnu není na webu, takže její obsah nemohu posoudit.
Jestliže je zřejmé, že na dané lince je krátkodobá výluka, a vyvěšený jř nemá takto omezenou platnost, po dobu výluky by neměl být používán.

(Příspěvek byl editován uživatelem pdk.)

(Příspěvek byl editován uživatelem pdk.)
Pajzák
Pondělí, 01. června 2026 - 19:41:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10227
Registrován: 6-2015
Kdyby se ta věta objevila na vývěsce na zastávce, asi by to ničemu nevadilo. Když tedy pominu, že jsem si doteď myslel, že na zastávce musí viset platný jízdní řád. Byť samozřejmě chápu náročnost takového úkonu.
Smithers
Úterý, 02. června 2026 - 05:35:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1099
Registrován: 12-2007
On je zároveň předpis, že budoucí JŘ má viset nejpozději 24 hodin před změnou. A to se pak dá těžko vyhovět.
Úterý, 02. června 2026 - 11:55:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2922
Registrován: 8-2020
Smithers:
"On je zároveň předpis, že budoucí JŘ má viset nejpozději 24 hodin před změnou. A to se pak dá těžko vyhovět."
Platí to, co na dopravním značení nebo v CIS; výlukový má přednost a nemusí se kvůli tomu zkracovat platnost trvalého.
Pokud se již vyvěšuje nějaký papír s oznámením, teoreticky by šlo vyvěsit i ten výlukový. Ale když jsou zastávkové, museli by si je taky předpřipravit a nestačilo by jenom kopírovat.
Úterý, 02. června 2026 - 12:22:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2738
Registrován: 4-2019
Daarzyn67:
"Pokud se již vyvěšuje nějaký papír s oznámením, teoreticky by šlo vyvěsit i ten výlukový. Ale když jsou zastávkové, museli by si je taky předpřipravit a nestačilo by jenom kopírovat."
No právě. Leták nebo vývěska existuje pro danou výluku v jediné verzi, která se buď na sloupku vloží do toho určeného místa nahoře, nebo přiváže špagátem. Zastávkové jř by se u existujících linek musely buď vkládat do kapes na deskách ve skřínce, nebo zase přivěšovat (pak by ovšem na sloupku bylo pro tutéž linku více jř a nedělejme si iluze, že by to značná část cestujících pochopila). Navíc by se to muselo dělat na celé trase linky, což jsou desítky zastávek, většinou v obou směrech. Totéž by se muselo dělat pro všechny dotčené linky. Idea, že by na sloupcích byly jř v elektronické podobě, je dosud z říše fantasy. Kdysi se to zkoušelo, ale bez následků. Jediné, co se pravidelně vyvěšuje, jsou jř náhradních doprav (přinejmenším u významných výluk).
Úterý, 02. června 2026 - 14:47:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20603
Registrován: 8-2005
Pajzák: Hm. Jak byste si poradil s timhle - výluka typu " za to, že jste přes den jezdili k nám, budeme večer jezdit k vám" [proud] Výborný je to upozornění, že všechny tramvaje jedou vlevo [proud] JŘ X8 byl na sloupku na chodníku [happy]


(Příspěvek byl editován uživatelem Káem.)
12: STROSS-MALOSTR pustinou 7 min, přes Letnou 11 min. Rozdíl 4 min. To fakt není relevantní důvod pro odchod kaštanů z linky.
Středa, 03. června 2026 - 08:21:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2739
Registrován: 4-2019
Káem:
"Pajzák: Hm. Jak byste si poradil s timhle - výluka typu " za to, že jste přes den jezdili k nám, budeme večer jezdit k vám" [proud] Výborný je to upozornění, že všechny tramvaje jedou vlevo [proud] JŘ X8 byl na sloupku na chodníku [happy]"
Tohle vypadá celkem logicky - když už se tam sešly dvě výluky, jsou zřetelně odlišeny, časově se nekryjí a v té noční se jezdí od chodníku. Zmíněné upozornění je "polopatismus" pro ty, kterým by to z uvedených čísel linek nedošlo.
Středa, 03. června 2026 - 08:46:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 606
Registrován: 8-2019
Polopatismus by to byl, kdyby jely všechny "doleva". "Vlevo" jsem luštil hodně dlouho.
Pajzák
Středa, 03. června 2026 - 15:41:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10231
Registrován: 6-2015
Co znamená vlevo, netuším, ale asi to nijak nebrání vyvěšení JŘ linky X8, ne? A taky JŘ linek 8 a 18 na zastávky v odklonové trase. Přiznám se, že jsem ještě v Brně neviděl výluku, na které by nebyly vyvěšeny výlukové JŘ. Ale možná se špatně dívám. [happy]
Středa, 03. června 2026 - 16:02:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2742
Registrován: 4-2019
Pajzák:
"Co znamená vlevo, netuším, ale asi to nijak nebrání vyvěšení JŘ linky X8, ne?"
Jak je napsáno v příspěvku, jř linky X8 visel tam, kde linka stavěla. Kde to bylo, je na vývěsce napsáno.
Pajzák
Středa, 03. června 2026 - 16:05:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10232
Registrován: 6-2015
Však jo. To nerozporuji.
Středa, 03. června 2026 - 16:09:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20604
Registrován: 8-2005
Pajzák: Byly vyvěšeny JŘ NAD. Na začátek odklonu obvykle linky přijíždějí dle JŘ a z odklonu se na první pravidelnou zastávku obvykle taky vracejí dle pravidelného JŘ. Vzhledem ke komplikovanosti prokladů v Praze by cokoliv jiného znamenalo rozvrat ve zbytku města. Vy v Brně proklady tramvají většinou nemáte, což vám závidím, ale můžeme si za to sami (Ropid).
12: STROSS-MALOSTR pustinou 7 min, přes Letnou 11 min. Rozdíl 4 min. To fakt není relevantní důvod pro odchod kaštanů z linky.
Středa, 03. června 2026 - 16:24:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1656
Registrován: 4-2022
"Po dobu výluky jedou všechny tramvaje vlevo" - rozumím tomu jasně a jednoznačně. Jako v Anglii. Když všechny, tak všechny. Po celém městě. Bude se blbě nastupovat.
Pajzák
Středa, 03. června 2026 - 16:35:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10233
Registrován: 6-2015
Jasně, tomu bych rozuměl a chápal to. Pokud je ovšem odklon uprostřed linky, tak tohle opatření nefunguje, pokud se jede delší trasou. Což byl případ toho Újezdu o víkendu.
Středa, 03. června 2026 - 16:43:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20605
Registrován: 8-2005
Někde se v popisu výluky píše, že " za výlukou budou spoje opožděny o tolik a tolik minut". IDZK to třeba dělá, ČD taky. To by bylo řešení pro ten Újezd.
12: STROSS-MALOSTR pustinou 7 min, přes Letnou 11 min. Rozdíl 4 min. To fakt není relevantní důvod pro odchod kaštanů z linky.
Pajzák
Čtvrtek, 04. června 2026 - 07:49:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10235
Registrován: 6-2015
No, já jsem jel opačným směrem, takže před výlukou. [happy]
Čtvrtek, 04. června 2026 - 15:53:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20606
Registrován: 8-2005
My šotouši víme (a podle D3 je to dokonce ok), ale laik je zmaten. Možná by se s tím běžícím textem nemělo tak blbnout. Foceno na Strossu zc.

12: STROSS-MALOSTR pustinou 7 min, přes Letnou 11 min. Rozdíl 4 min. To fakt není relevantní důvod pro odchod kaštanů z linky.
Čtvrtek, 04. června 2026 - 20:05:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 166
Registrován: 3-2020
52T se silně podobá astře či inekonu, akorát modernější, a dražší
Pátek, 05. června 2026 - 08:55:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4755
Registrován: 3-2004
Taky se podobá Ringhofferce, má kola, jede po kolejích a potřebuje elektřinu. 🙂
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  E-mail (volitelně):
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.