| Diskuse » Tramvaje a metro » Tramvaje v Praze | « předcházející | další » |
Tramvaje v Prazedolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20587 Registrován: 8-2005 |
Petr k - dík D3: moje zdroje souhlasí, ročník 76 Uacs: ale to máme v Praze taky ![]()
TOU DVANÁCTKOU TOU PUSTINOU PO NÁBŘEŽÍ NIKDO NEJEZDÍ.
|
|
Pechi
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 410 Registrován: 9-2016 |
DPP vysoutěžil zhotovitele nové tramvajové tratě Olšanská–Habrová, výstavba začne ve třetím čtvrtletí Nové (a už schválené) zastávky na trati: Nákladové nádraží Žižkov, Bernasova, Třebešín, Vackov, Habrová a Jarov |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1639 Registrován: 4-2022 |
No sláva, však to trvalo! 3. čtvrtletí začíná už za 40 dnů, tak jsem zvědav kdy stavba začne doopravdy. Dle známého dokumentu "6 nových tratí" měla být tato trať zprovozněna jak druhá v pořadí (po Dvoreckém mostě), tenkrát jsem se tomu podivoval, nicméně tehdy to ještě stihnout šlo, teď už to vypadá na změnu pořadí... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9546 Registrován: 6-2004 |
Tak ono v Malešicích ještě je čas... Tam přece jenom se pořád vrtají ve vodě a koleje leží jenom pár metrů :-) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2731 Registrován: 4-2019 |
Jarovská trať se bude spíš dodělávat v době otevírání Václaváku a výluky Seifertovy, takže se nechme překvapit, co tam zpočátku bude jezdit. V té době čekám nějaké úvratě/úvrať i na Seifertově, takže to může být veselé. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1753 Registrován: 10-2012 |
Pdk: Úvrať Seifertova má být ve směru z centra u nové ,nejspíš prozatimní zastávky ,vedle parku u Odborů. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2732 Registrován: 4-2019 |
Už někdy v nepříliš vzdálené době jezdila tramvajová linka s konečnou Těšnov? Tento víkend by to měla mít na orientacích 34 kvůli uzavírce nábřeží Kpt. Jaroše. Zpátky bude počáteční Bílá labuť, mezi tím smyčka pod magistrálou. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20588 Registrován: 8-2005 |
pdk: Výluka byla již včera večer a 34 měla konečnou Těšnov, zastávka na znamení K věci: VONI BUDOU VOBYČEJNOU JEDNU SRDCOVKU VYMĚŇOVAT DVA DNY A TŘI NOCI!!! ![]() ![]() ![]()
TOU DVANÁCTKOU TOU PUSTINOU PO NÁBŘEŽÍ NIKDO NEJEZDÍ.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1640 Registrován: 4-2022 |
Volně navazuji na téma zobrazovačů ... navzdory soustavnému broušení informačních systémů mají příslušní šotouši ještě mnoho dolešťování před sebou: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 605 Registrován: 8-2019 |
KM: Na znamení je taky Vozovna Hloubětín, kde pravidelně končí jedna dvanáctka. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2733 Registrován: 4-2019 |
To beru jako tutéž výluku, jen s pauzou. Šlo mi o to, zda bylo něco dřív. Nejdu až do přelomu 19. a 20. století, kdy po nějakou dobu tramvaje zajížděly od jihu před budovu pozdějšího nádraží Těšnov, to se tenkrát stejně jmenovalo jinak. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20589 Registrován: 8-2005 |
Ono na to končení se to tam v sedmdesátkách jmenovalo Městské muzeum a končila tam rekreační 34 z Bráníka, co si pamatuju (to je strašný, co si pamatuju)
12: STROSS-MALOSTR pustinou 7 min, přes Letnou 11 min. Rozdíl 4 min. To fakt není relevantní důvod pro odchod kaštanů z linky.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2692 Registrován: 12-2007 |
"Ono na to končení se to tam v sedmdesátkách jmenovalo Městské muzeum a končila tam rekreační 34 z Bráníka, co si pamatuju (to je strašný, co si pamatuju)" Zastávka Městské muzeum nebyla (Nádraží) Těšnov. Linka 34 jezdila od 6.6.1971 odpoledne o letních nedělích v trase Nádraží Braník - ... - Nádraží Střed - Florenc - Městské muzeum - Nádraží Střed - ... - Nádraží Braník. Byla to bloková smyčka vedená ulicí Na Florenci. Od 9.5.1974 byla 34 administrativně přeznačena na 42. Ta začala jezdit až 30.6. 1974, ale byla prodloužena až do Parku kultury. Zrušena byla již 16.9.1974 (resp.v následujících letních sezónách se užnezaváděla). |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 110 Registrován: 11-2019 |
Dnes jsem viděl na Karlově náměstí soupravu 8176+8564 na lince 21 směr Slivenec. Na zadním voze běhalo ve spodním řádku "přes zastávky" ANDĚL. Nekecám. Rozjel jsem se za ní na kole, měl jsem to při cestě, zajímalo mě, jestli není nějaká výluka. Ale nebyla, tramvaj normálně zahnula z Palackého náměstí směr Výtoň. Nevíte, jak je to možné? Děje se to častěji? Je možné, že má informační systém ve voze v paměti nějaké "trasy" a spojka Dvorecký most tam zatím není nahraná? Zajímalo by mě, co tam běhalo "přes zastávky", když tramvaj minula poslední odbočku směr Anděl (mimo Dvorečák), ale to už nebylo v mých silách ani na mojí trase tramvaj stíhat. Jinak obsazenost pátek okolo 19. hodiny tak dvě třetiny sedaček v obou vozech. Takové obsazení 21 jsem viděl zatím asi vždy (ale špičku pracovního dne jsem zatím neměl možnost pozorovat). |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4753 Registrován: 3-2004 |
Středa, 10:55. Metro v provozu, tramvaje v čase. "Teď nevím, jestli je to instalace, nebo náhodné seskupení." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2693 Registrován: 12-2007 |
"Dnes jsem viděl na Karlově náměstí soupravu 8176+8564 na lince 21 směr Slivenec. Na zadním voze běhalo ve spodním řádku "přes zastávky" ANDĚL. Nekecám. " Nebo tam jen zamrzl ten ANDĚL (nestřídalo se to s žádným jiným textem)? To by pak mohlo být ještě z linky, kterou jel vůz včera. A co běhalo na předním voze? Pokud tam bylo také "přes zastávky" ANDĚL, tak měl řidič zřejmě blbě nakódováno. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 111 Registrován: 11-2019 |
Zajímavé, díky. Opravdu to běhalo, bylo tam určitě i Moráň a Palackého náměstí. Přední vůz jsem bohužel neviděl... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9547 Registrován: 6-2004 |
Ústečák:Zrušená 193 a tedy 19 je jediný spoj směr Otakarova, jak prosté milý Watsone.. |
|
Kalanis
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2483 Registrován: 12-2006 |
#9283@22 bum na Pohořelci. Debilní dodávkář neumí koukat. Posláno z mobilu. 3.3
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
|
|
Kalanis
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2484 Registrován: 12-2006 |
A jako bonus demonstrace na Klárově - a některé linky jsou ve velmi neobvyklých místech. Posláno z mobilu. 3.3
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20590 Registrován: 8-2005 |
5735: No jistě na ceduli před řidičem měla napsáno Městské muzeum.
12: STROSS-MALOSTR pustinou 7 min, přes Letnou 11 min. Rozdíl 4 min. To fakt není relevantní důvod pro odchod kaštanů z linky.
|
|
čítatel
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 575 Registrován: 4-2012 |
Vosa, 5735: Já zase nedávno viděl na Orteňáku "novou" wanu a za ní erpéčko, která na předním voze měla 36 a inverzní vozovnu Hloubětín, kde na boku běhalo "přes zastávky" to co mělo (nebo čemu jsem jako trase k vozovně véřil), a na tom zadním erpéčku 36 s cílem Bilá labuť a na boku běhaly zase tomu příslušmé "přes zastávky" po pravidelné trase. Což mě taky zaujalo, čekal bych, že když už druhý vůz zamrzne, že se ani nepřevlíkne ze 6. Takže tam néjakou mezipaměť čekám a podobně to mohla mít ra 21.
Retrovozejky maj vozit turisty, ne Pražáky mezi IPP a KN.
23: Královka -> Právfak -> Malostranská -> Hrad -> Královka. Za stejný vozokm víc užitku. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2695 Registrován: 12-2007 |
"Vosa, 5735: Já zase nedávno viděl na Orteňáku "novou" wanu a za ní erpéčko, která na předním voze měla 36 a inverzní vozovnu Hloubětín, kde na boku běhalo "přes zastávky" to co mělo (nebo čemu jsem jako trase k vozovně véřil), a na tom zadním erpéčku 36 s cílem Bilá labuť a na boku běhaly zase tomu příslušmé "přes zastávky" po pravidelné trase. Což mě taky zaujalo, čekal bych, že když už druhý vůz zamrzne, že se ani nepřevlíkne ze 6. Takže tam néjakou mezipaměť čekám a podobně to mohla mít ra 21." Co už nepobral bylo následné překódování na zátahovou trasu. Jó, až si tohodle všimnou chlapci z Ropidu, tak z toho zas bude bouře a budou mít za co posílat pokuty. A přitom na tohle řidič nemá šanci v prostředku jízdy přijít a už vůbec ne nějak opravit. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2921 Registrován: 8-2020 |
"Co už nepobral bylo následné překódování na zátahovou trasu. Jó, až si tohodle všimnou chlapci z Ropidu, tak z toho zas bude bouře a budou mít za co posílat pokuty. A přitom na tohle řidič nemá šanci v prostředku jízdy přijít a už vůbec ne nějak opravit." |
|
Petr_k
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 14589 Registrován: 4-2003 |
U dopravce je pak jednoduché dohledat, kdo "měl konat a nekonal", takže to řidič stejně zaplatí. A pak zase bude menežérstvo pičovat, že řidiči poptávají výměnu moc často na takovou banalitu, jako vzájemně nekomunikující palubní počítače v soupravě (nebo u nás na autobusech chcíplý vnitřní cedule) (Příspěvek byl editován uživatelem petr_k.) Největší pí***iny na světě nepocházejí z konspirace, ale z do nebe volající pitomosti aktérů. (Jan Šatava) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2697 Registrován: 12-2007 |
"5735: "Co už nepobral bylo následné překódování na zátahovou trasu. Jó, až si tohodle všimnou chlapci z Ropidu, tak z toho zas bude bouře a budou mít za co posílat pokuty. A přitom na tohle řidič nemá šanci v prostředku jízdy přijít a už vůbec ne nějak opravit."Proto se taky pokuta posílá dopravci a ne řidiči..." Takže řidič, měl přece zkontrolovat nezkontrolovatelné. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4754 Registrován: 3-2004 |
V životě jsem ani náznakem nezažil, neviděl ani neslyšel, že by řidič jakkoliv pykal za blbnoucí OIS na zadním voze, což je věc pravidelně se opakující. Max žádost na restart na konečné. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2804 Registrován: 12-2007 |
Budoucí zastávka Třebešín a okolí
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
IQ - Kačerov - Spořilov * Masna - Kladno * Lysá - Vysočany |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2805 Registrován: 12-2007 |
Počernická
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
IQ - Kačerov - Spořilov * Masna - Kladno * Lysá - Vysočany |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2806 Registrován: 12-2007 |
A třetí tapeta... Václavák 26.5.2026
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
IQ - Kačerov - Spořilov * Masna - Kladno * Lysá - Vysočany |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10528 Registrován: 2-2006 |
"U dopravce je pak jednoduché dohledat, kdo "měl konat a nekonal", takže to řidič stejně zaplatí. "
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...
Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku. Na trolly se nereaguje !!! Káemovi 29.10.2020 konečně vyšla věštba. Halelůjá...
|
|
Petr_k
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 14590 Registrován: 4-2003 |
Odbory, které management DP uplácí různými "lepšími" funkcemi? ![]() ![]() ![]() Největší pí***iny na světě nepocházejí z konspirace, ale z do nebe volající pitomosti aktérů. (Jan Šatava) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10529 Registrován: 2-2006 |
Já píšu o odborech, zřejmě to máte na busech jinak, což je mi líto..
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...
Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku. Na trolly se nereaguje !!! Káemovi 29.10.2020 konečně vyšla věštba. Halelůjá...
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 283 Registrován: 8-2017 |
Je to OT jak a fakt se za to omlouvám, ale posledních pár postů ve mně vzbudilo zvědavost jak to s těmi odbory v DPP je, a AI strejdy gůgla praví ... "V Dopravním podniku hl. m. Prahy (DPP) aktuálně působí celkem 28 odborových organizací." To mě po..r! ROH na vás! ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2735 Registrován: 4-2019 |
Od 1.6. se podle jř ruší zastávka Vysočanská z centra pro 12, 31 má výstupní Nádraží Vysočany. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2700 Registrován: 12-2007 |
"Od 1.6. se podle jř ruší zastávka Vysočanská z centra pro 12, 31 má výstupní Nádraží Vysočany." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11179 Registrován: 1-2007 |
Původně to taky bylo. Kdy se vůbec otevřela výstupní zastávka Vysočanská? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9548 Registrován: 6-2004 |
5735: Netušil jsem, že to začíná už tak brzo, ale tohle je palebná příprava :-) https://www.tsk-praha.cz/v-cervnu-probehnou-opravy-a-dalsi-upravy -odlehcovacich-tras-pred-klicovou-rekonstrukci-kbelske/ Já už se lekl, že konečně začala ta slibovaná revitalizace... Mouka: Mezi roky 2017 a 2019 :-). Pro dinousary :D (mě to došlo dnes). Kdo chce zavzpomínat jak ulice vypadaly.Praha je nahraná na Google Mapách - StreetView od června 2009. Mapy.cz potom vyplnují díru co má Google mezi 2017 a 2023 :-) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1755 Registrován: 10-2012 |
Dnes 14T na lince 9 (spatřil jsem 9141). |
|
krutak
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 302 Registrován: 1-2012 |
A hlavně historicky poprvé KT na lince 2 ![]() |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10226 Registrován: 6-2015 |
Při kratších výlukách (teď o víkendu Újezd) se jízdní řády dotčených linek na zastávky nevyvěšují? Na Smíchovském nádraží v sobotu vůbec neodpovídaly datům v aplikaci. Možná by stačilo, kdyby se ta informace objevila na letáku k výluce. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2737 Registrován: 4-2019 |
"Při kratších výlukách (teď o víkendu Újezd) se jízdní řády dotčených linek na zastávky nevyvěšují? Na Smíchovském nádraží v sobotu vůbec neodpovídaly datům v aplikaci. Možná by stačilo, kdyby se ta informace objevila na letáku k výluce." "Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data." Obdobně na zastávkovém jř k jiné výluce vystaveném na webu: "Při vybraných krátkodobých výlukách nejsou dodrženy nízkopodlažní spoje. Platné krátkodobé jízdní řády naleznete na www.dpp.cz." Ty opravdu krátkodobé výluky (např. noční) často nemívají ani klasický leták, jenom žlutou vývěsku, která pro změnu není na webu, takže její obsah nemohu posoudit. Jestliže je zřejmé, že na dané lince je krátkodobá výluka, a vyvěšený jř nemá takto omezenou platnost, po dobu výluky by neměl být používán. (Příspěvek byl editován uživatelem pdk.) (Příspěvek byl editován uživatelem pdk.) |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10227 Registrován: 6-2015 |
Kdyby se ta věta objevila na vývěsce na zastávce, asi by to ničemu nevadilo. Když tedy pominu, že jsem si doteď myslel, že na zastávce musí viset platný jízdní řád. Byť samozřejmě chápu náročnost takového úkonu. |
|
Smithers
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1099 Registrován: 12-2007 |
On je zároveň předpis, že budoucí JŘ má viset nejpozději 24 hodin před změnou. A to se pak dá těžko vyhovět. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2922 Registrován: 8-2020 |
"On je zároveň předpis, že budoucí JŘ má viset nejpozději 24 hodin před změnou. A to se pak dá těžko vyhovět." Pokud se již vyvěšuje nějaký papír s oznámením, teoreticky by šlo vyvěsit i ten výlukový. Ale když jsou zastávkové, museli by si je taky předpřipravit a nestačilo by jenom kopírovat. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2738 Registrován: 4-2019 |
"Pokud se již vyvěšuje nějaký papír s oznámením, teoreticky by šlo vyvěsit i ten výlukový. Ale když jsou zastávkové, museli by si je taky předpřipravit a nestačilo by jenom kopírovat." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20603 Registrován: 8-2005 |
Pajzák: Hm. Jak byste si poradil s timhle - výluka typu " za to, že jste přes den jezdili k nám, budeme večer jezdit k vám" Výborný je to upozornění, že všechny tramvaje jedou vlevo JŘ X8 byl na sloupku na chodníku (Příspěvek byl editován uživatelem Káem.)
12: STROSS-MALOSTR pustinou 7 min, přes Letnou 11 min. Rozdíl 4 min. To fakt není relevantní důvod pro odchod kaštanů z linky.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2739 Registrován: 4-2019 |
"Pajzák: Hm. Jak byste si poradil s timhle - výluka typu " za to, že jste přes den jezdili k nám, budeme večer jezdit k vám" Výborný je to upozornění, že všechny tramvaje jedou vlevo JŘ X8 byl na sloupku na chodníku " |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 606 Registrován: 8-2019 |
Polopatismus by to byl, kdyby jely všechny "doleva". "Vlevo" jsem luštil hodně dlouho. |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10231 Registrován: 6-2015 |
Co znamená vlevo, netuším, ale asi to nijak nebrání vyvěšení JŘ linky X8, ne? A taky JŘ linek 8 a 18 na zastávky v odklonové trase. Přiznám se, že jsem ještě v Brně neviděl výluku, na které by nebyly vyvěšeny výlukové JŘ. Ale možná se špatně dívám. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2742 Registrován: 4-2019 |
Jak je napsáno v příspěvku, jř linky X8 visel tam, kde linka stavěla. Kde to bylo, je na vývěsce napsáno. |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10232 Registrován: 6-2015 |
Však jo. To nerozporuji. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20604 Registrován: 8-2005 |
Pajzák: Byly vyvěšeny JŘ NAD. Na začátek odklonu obvykle linky přijíždějí dle JŘ a z odklonu se na první pravidelnou zastávku obvykle taky vracejí dle pravidelného JŘ. Vzhledem ke komplikovanosti prokladů v Praze by cokoliv jiného znamenalo rozvrat ve zbytku města. Vy v Brně proklady tramvají většinou nemáte, což vám závidím, ale můžeme si za to sami (Ropid).
12: STROSS-MALOSTR pustinou 7 min, přes Letnou 11 min. Rozdíl 4 min. To fakt není relevantní důvod pro odchod kaštanů z linky.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1656 Registrován: 4-2022 |
"Po dobu výluky jedou všechny tramvaje vlevo" - rozumím tomu jasně a jednoznačně. Jako v Anglii. Když všechny, tak všechny. Po celém městě. Bude se blbě nastupovat. |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10233 Registrován: 6-2015 |
Jasně, tomu bych rozuměl a chápal to. Pokud je ovšem odklon uprostřed linky, tak tohle opatření nefunguje, pokud se jede delší trasou. Což byl případ toho Újezdu o víkendu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20605 Registrován: 8-2005 |
Někde se v popisu výluky píše, že " za výlukou budou spoje opožděny o tolik a tolik minut". IDZK to třeba dělá, ČD taky. To by bylo řešení pro ten Újezd.
12: STROSS-MALOSTR pustinou 7 min, přes Letnou 11 min. Rozdíl 4 min. To fakt není relevantní důvod pro odchod kaštanů z linky.
|
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10235 Registrován: 6-2015 |
No, já jsem jel opačným směrem, takže před výlukou. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20606 Registrován: 8-2005 |
My šotouši víme (a podle D3 je to dokonce ok), ale laik je zmaten. Možná by se s tím běžícím textem nemělo tak blbnout. Foceno na Strossu zc.
12: STROSS-MALOSTR pustinou 7 min, přes Letnou 11 min. Rozdíl 4 min. To fakt není relevantní důvod pro odchod kaštanů z linky.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 166 Registrován: 3-2020 |
52T se silně podobá astře či inekonu, akorát modernější, a dražší |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4755 Registrován: 3-2004 |
Taky se podobá Ringhofferce, má kola, jede po kolejích a potřebuje elektřinu. 🙂 |