| Diskuse » Tramvaje a metro » Tramvaje v Brně | « předcházející | další » |
Tramvaje v Brnědolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6784 Registrován: 11-2007 |
https://www.cs-dopravak.cz/brno-nabizi-k-pronajmu-posledni-tramva j-k2-odstavena-by-byla-na-mendlaku/ |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6237 Registrován: 5-2002 |
Xcav8: Díky za obrázky . U fotky výhybky do smyčky mě překvapuje, že není zajištěný svah nad tratí. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 97 Registrován: 1-2011 |
Myslím, že toto ještě není konečný stav. I trolejové vedení se musí posunout, protože neodpovídá současnému položení kolejí. "Xcav8: Díky za obrázky . U fotky výhybky do smyčky mě překvapuje, že není zajištěný svah nad tratí." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2 Registrován: 4-2025 |
Demolice a výstavba nového mostu na Palackého (přes Hradeckou) se blíží... https://zdopravy.cz/most-na-palackeho-tride-pujde-k-zemi-brno-vyp salo-soutez-na-projektanta-281247/ |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 98 Registrován: 1-2011 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2740 Registrován: 3-2013 |
Nemají ty obrubníky příliš blízko kolejí? Nějak se mi to okometricky nezdá. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 99 Registrován: 1-2011 |
Ne je to v pořádku, fotky trochu matou ale mají to vyměřené dobře. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10061 Registrován: 9-2004 |
Nové reklamní polepy na T6 1217+1218... ...plus ještě reklamní EVO 1845. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 474 Registrován: 12-2008 |
Pár záběrů na dračí Varia z vrchu
our comMUNIty
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 100 Registrován: 1-2011 |
Z dnešního podvečerního focení je poznat, že už se blížíme do finále. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2127 Registrován: 4-2011 |
Proč žlábkové ZC a konvenční výhybky, poučí někdo?
Nostalgici by neměli lézt na internet.
Každý svého štěstí strůjcem. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2022 Registrován: 10-2010 |
Patrně je to úměrné tomu jakých rychlostí lze v daném úseku reálně dosáhnout a to jak kvůli následujícímu jednokolejnému úseku směrem na Líšeň tak kvůli nedostatečnému rozhledu kvůli svahu a stromům uvnitř oblouku. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 101 Registrován: 1-2011 |
Touto fotkou se loučím s dokumentací a doufám, že příští rok už budu pokračovat tentokrát ve směru do Líšně. |
|
Boris
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4028 Registrován: 6-2002 |
Ty trakční stožáry se šrafováním překážejí méně, než kdyby šrafování neměly? |
|
staci_premyslet
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 154 Registrován: 2-2023 |
To bude pravděpodobně požadavek nějaké normy. |
|
Boris
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4030 Registrován: 6-2002 |
Mi jde spíš o to, jestli mohly být jinde, kde by nepřekážely. |
|
staci_premyslet
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 155 Registrován: 2-2023 |
A je to tak zásadní? Zrovna tady bych davy cestujících opravdu nečekal... |
|
Boris
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4031 Registrován: 6-2002 |
To sice ne, ale chodník je pro chodce a pokud můžu stožár nasázet jinam, tak je nestrčím zrovna doprostřed úzkého chodníku. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 362 Registrován: 12-2017 |
Ví se jaký bude program na dopravní nostalgii teď v sobotu? IDS JMK vypraví parní vlak Šlechtičnu a nějaký úzkokolejný parní vlak plus autobusy ŠM a Karosu mylsim B7xx. TMB jen vypsal seznam vozů včetně Caroline, Sanosu, 14Tr atd ale bez trasy. Na DPMB neni vůbec nic, jen loňské info. Rad bych si naplánoval kam v rámci dne jít. Moc díky za info! |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10245 Registrován: 6-2015 |
https://www.tmbrno.cz/akce/dopravni-nostalgie-2026/ |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 363 Registrován: 12-2017 |
To jsem právě četl, není tam ale trasa a taky nejsou zmíněna vozidla a akce DPMB (loni byla akce ve vozovně Pisárky). |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76329 Registrován: 4-2003 |
"To sice ne, ale chodník je pro chodce a pokud můžu stožár nasázet jinam, tak je nestrčím zrovna doprostřed úzkého chodníku." Ale co řešit nějaké chodce nebo cyklisty. Však si poradí. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2753 Registrován: 3-2013 |
Ad Boris: není to náhodou v místě, kde dodatečně dodělali nástupní zastávku ve smyčce? Takže ty sloupy tam stály léta, a pak kolem nich vydláždili zastávku. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2754 Registrován: 3-2013 |
Co se týče nostalgie, taky skoro nic nevím. Ale jezdit se bude k výstavišti. Trolejbusy přes Slovanské náměstí - Veslařskou. Vozy TMB: tramvaje - 6, Caroline + 25, 99, 1594 trolejbusy - 7Tr, 9Tr, T11, S200, 15Tr autobusy: RND, RO, asi i RTO, Ik280, B931. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3121 Registrován: 2-2005 |
Tucnak: To je takový neprolomitelný fenomén, musíš počkat do pátku! Takto chodí i výluky .... ještě v pátek odpo nevíš o víkendové výluce víc, než to, že bude ... nevíš co a kam ... dále bez komentáře! Chlapci toho mají moc, musí na dispečink, jezdit a další, ale jejich HPP jde úplně bokem! |