| Diskuse » Tramvaje a metro » Tramvaje v Brně | « předcházející | další » |
Tramvaje v Brnědolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6784 Registrován: 11-2007 |
https://www.cs-dopravak.cz/brno-nabizi-k-pronajmu-posledni-tramva j-k2-odstavena-by-byla-na-mendlaku/ |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6237 Registrován: 5-2002 |
Xcav8: Díky za obrázky . U fotky výhybky do smyčky mě překvapuje, že není zajištěný svah nad tratí. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 97 Registrován: 1-2011 |
Myslím, že toto ještě není konečný stav. I trolejové vedení se musí posunout, protože neodpovídá současnému položení kolejí. "Xcav8: Díky za obrázky . U fotky výhybky do smyčky mě překvapuje, že není zajištěný svah nad tratí." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2 Registrován: 4-2025 |
Demolice a výstavba nového mostu na Palackého (přes Hradeckou) se blíží... https://zdopravy.cz/most-na-palackeho-tride-pujde-k-zemi-brno-vyp salo-soutez-na-projektanta-281247/ |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 98 Registrován: 1-2011 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2740 Registrován: 3-2013 |
Nemají ty obrubníky příliš blízko kolejí? Nějak se mi to okometricky nezdá. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 99 Registrován: 1-2011 |
Ne je to v pořádku, fotky trochu matou ale mají to vyměřené dobře. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10061 Registrován: 9-2004 |
Nové reklamní polepy na T6 1217+1218... ...plus ještě reklamní EVO 1845. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 474 Registrován: 12-2008 |
Pár záběrů na dračí Varia z vrchu
our comMUNIty
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 100 Registrován: 1-2011 |
Z dnešního podvečerního focení je poznat, že už se blížíme do finále. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2127 Registrován: 4-2011 |
Proč žlábkové ZC a konvenční výhybky, poučí někdo?
Nostalgici by neměli lézt na internet.
Každý svého štěstí strůjcem. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2022 Registrován: 10-2010 |
Patrně je to úměrné tomu jakých rychlostí lze v daném úseku reálně dosáhnout a to jak kvůli následujícímu jednokolejnému úseku směrem na Líšeň tak kvůli nedostatečnému rozhledu kvůli svahu a stromům uvnitř oblouku. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 101 Registrován: 1-2011 |
Touto fotkou se loučím s dokumentací a doufám, že příští rok už budu pokračovat tentokrát ve směru do Líšně. |
|
Boris
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4028 Registrován: 6-2002 |
Ty trakční stožáry se šrafováním překážejí méně, než kdyby šrafování neměly? |