Diskuse » Modely a modelářství » Ostatní modely « předcházející | další »

Ostatní modely

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků  zobrazit všechny (32)   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008
Archiv diskuse Ostatní modely do 06. 4. 2020 David_pecina 60 06. 4. 2020 07:25
Archiv diskuse Ostatní modely do 27. 7. 2020 Mauricio 60 27. 7. 2020 11:26
Archiv diskuse Ostatní modely do 29. 12. 2020 Rem 60 29. 12. 2020 13:48
Archiv diskuse Ostatní modely do 03. 3. 2021 Rem 60 03. 3. 2021 11:58
Archiv diskuse Ostatní modely do 29. 5. 2021 Venca21 60 29. 5. 2021 19:08
Archiv diskuse Ostatní modely do 01. 8. 2021 VladoS 60 01. 8. 2021 09:21
Archiv diskuse Ostatní modely do 26. 8. 2021 Rem 60 26. 8. 2021 08:07
Archiv diskuse Ostatní modely do 21. 9. 2021 Karlis 60 21. 9. 2021 02:50
Archiv diskuse Ostatní modely do 28. 10. 2021 takymotorkar 60 28. 10. 2021 00:04
Archiv diskuse Ostatní modely do 06. 12. 2021 Mirous 60 06. 12. 2021 20:26
Archiv diskuse Ostatní modely do 17. 1. 2022 GLX 60 17. 1. 2022 01:55
Archiv diskuse Ostatní modely do 07. 3. 2022 Rem 60 07. 3. 2022 20:54
Archiv diskuse Ostatní modely do 20. 5. 2022 petr4545 60 20. 5. 2022 17:45
Archiv diskuse Ostatní modely do 25. 8. 2022 PetrB 60 25. 8. 2022 21:08
Archiv diskuse Ostatní modely do 26. 10. 2022 mot 60 26. 10. 2022 07:32
Archiv diskuse Ostatní modely do 10. 1. 2023 1203 60 10. 1. 2023 17:25
Archiv diskuse Ostatní modely do 27. 2. 2023 P.L. 60 27. 2. 2023 23:20
Archiv diskuse Ostatní modely do 22. 3. 2023 jisi 60 22. 3. 2023 07:39
Archiv diskuse Ostatní modely do 18. 5. 2023 lann 60 18. 5. 2023 07:44
Archiv diskuse Ostatní modely do 10. 8. 2023 hetzer 60 10. 8. 2023 22:17
Archiv diskuse Ostatní modely do 14. 11. 2023 Mauricio 60 14. 11. 2023 12:41
Archiv diskuse Ostatní modely do 23. 12. 2023 mot 60 23. 12. 2023 16:03
Archiv diskuse Ostatní modely do 19. 1. 2024 P.L. 60 19. 1. 2024 22:05
Archiv diskuse Ostatní modely do 10. 4. 2024 Rem 60 10. 4. 2024 00:00
Archiv diskuse Ostatní modely do 25. 8. 2024 P.L. 60 25. 8. 2024 19:21
Archiv diskuse Ostatní modely do 01. 11. 2024 Johnnyc 60 01. 11. 2024 07:34
Archiv diskuse Ostatní modely do 17. 1. 2025 hetzer 60 17. 1. 2025 23:29
Archiv diskuse Ostatní modely do 23. 4. 2025 Johnnyc 60 23. 4. 2025 17:04
Archiv diskuse Ostatní modely do 06. 10. 2025 mot 60 06. 10. 2025 13:06
Archiv diskuse Ostatní modely do 16. 1. 2026 hetzer 60 16. 1. 2026 20:39
Archiv diskuse Ostatní modely do 22. 3. 2026 749.253-1 60 22. 3. 2026 17:57
Archiv diskuse Ostatní modely do 07. 5. 2026 mot 60 07. 5. 2026 12:49
   autor příspěvek
Johnnyc
Čtvrtek, 07. května 2026 - 14:03:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1179
Registrován: 2-2009
Existovala, měly být vyrobeny 4 ks pro maďarské aerolinky. Takže to bude první český model, který nebudu kupovat.
mot
Čtvrtek, 07. května 2026 - 15:22:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6238
Registrován: 7-2017
Díky. Tak to je spíš "exotický" než "kultovní" a taky to nechám jiným.
Čtvrtek, 07. května 2026 - 16:23:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 870
Registrován: 9-2009
Škoda, že místo toho neudělali nějakou variantu z českých letišť, třeba A-31 SAFL nebo SUEZ-4 (resp. PLZ-90), ty ostatně ještě slouží. A bylo jich vyrobeno podstatně víc.
Johnnyc
Úterý, 19. května 2026 - 18:56:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1182
Registrován: 2-2009
oficiálně potvrzené rozšíření kolekce o dalších 60 modelů

Čtvrtek, 28. května 2026 - 21:06:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 967
Registrován: 2-2009
Ve Francii vychází celkem pěkné modely SAVIEM


Prvú flašu sme vypili do jednéj a do tretěj pol druhej
Čtvrtek, 04. června 2026 - 07:14:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 819
Registrován: 10-2014
Tak 1203 valník vyšla.Jako nevím kdo to schvaluje, ale naroubovat na kabinu z Tazky kulatá světla s prvního typu kabiny je docela zrůdnost.[crazy]
Pondělí, 08. června 2026 - 11:02:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 426
Registrován: 4-2007
Sběratel: tak papírově to je 1981, píšou na podstavci, tak někdo uřezal kšilt kvůli spotřeby a vyměnil rezavé díly za tazácké plus tuning blinkrana z Karosy, to se tehdá tak dělalo no, dobová úprava, když se podíváš do přiloženého časopisu na stranu 3 a 4, tak skoro stejné stroje tam jsou na fotkách a jak má číňan poznat, která varianta je správně... [proud][biggrin]
P.S.: mohli vycházet z 1:43, když ji taky vydali, a tam to bylo správně [uhoh]
Mauricio
Pondělí, 08. června 2026 - 18:48:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11362
Registrován: 4-2005
No a jako to vypadá s tou 1:8? Tam už je od října 2023 od "testovacích čísel" pro zjištění zájmu nějak ticho po pěšině, asi místo toho vydalo DeA 130 RS. Dokonce i ten odkaz (https://www.deagostini.com/cz/skoda-1203) přesměrovává na 130 RS.



Abych ale poslal i něco užitečného, zde složeno do čísla 111, dlouho nebyl žádný extra výjeb, samozřejmě klasicky jsem ukroutil tyče řízení, to už je u mne klasika...






Mauricio
Pondělí, 08. června 2026 - 18:51:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11363
Registrován: 4-2005
Mobil vždycky zbytečně moc vytáhne hromadu nedokonalostí, které nejsou okem tak patrné... [lol] A vlastně na jeden špek z posledních asi 20 čísel jsem si přeci jen vzpomněl - seřízení víka kufru tak, aby to nějak sedělo do zámku, v pantech, a ještě k tomu i na vzpěrách... Zabralo asi 2 hodiny. A jak vidno, není to ani tak úplně v topu.
Johnnyc
Středa, 10. června 2026 - 09:59:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1187
Registrován: 2-2009
Minulý týden v polských trafikách český model Škoda 706 RT, který byl u nás ve velmi malém množství v prodeji. Pokud se využijou kupony co Allegro každou chvíli nabízí, dá se dostat na cenu +- 600,- i s dopravou
Středa, 10. června 2026 - 12:47:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 858
Registrován: 8-2014
Johnnyc: dík za typ, právě jsem ho koupil.
Johnnyc
Středa, 10. června 2026 - 17:53:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1188
Registrován: 2-2009
hetzer - není za co, já si takto koupil od Poláků všechny tři české prémiové modely a vždy modely dorazily v perfektním stavu. Co jsem koukal do jejich seznamu, tak by snad u nich měla být i ta hasičská IFA, co u nás byla v omezeném množství
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  E-mail (volitelně):
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.