| Diskuse » Modely a modelářství » Ostatní modely | « předcházející | další » |
Ostatní modelydolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Johnnyc
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1179 Registrován: 2-2009 |
Existovala, měly být vyrobeny 4 ks pro maďarské aerolinky. Takže to bude první český model, který nebudu kupovat. |
|
mot
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6238 Registrován: 7-2017 |
Díky. Tak to je spíš "exotický" než "kultovní" a taky to nechám jiným. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 870 Registrován: 9-2009 |
Škoda, že místo toho neudělali nějakou variantu z českých letišť, třeba A-31 SAFL nebo SUEZ-4 (resp. PLZ-90), ty ostatně ještě slouží. A bylo jich vyrobeno podstatně víc. |
|
Johnnyc
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1182 Registrován: 2-2009 |
oficiálně potvrzené rozšíření kolekce o dalších 60 modelů |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 967 Registrován: 2-2009 |
Ve Francii vychází celkem pěkné modely SAVIEM
Prvú flašu sme vypili do jednéj a do tretěj pol druhej
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 819 Registrován: 10-2014 |
Tak 1203 valník vyšla.Jako nevím kdo to schvaluje, ale naroubovat na kabinu z Tazky kulatá světla s prvního typu kabiny je docela zrůdnost.![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 426 Registrován: 4-2007 |
Sběratel: tak papírově to je 1981, píšou na podstavci, tak někdo uřezal kšilt kvůli spotřeby a vyměnil rezavé díly za tazácké plus tuning blinkrana z Karosy, to se tehdá tak dělalo no, dobová úprava, když se podíváš do přiloženého časopisu na stranu 3 a 4, tak skoro stejné stroje tam jsou na fotkách a jak má číňan poznat, která varianta je správně... ![]() P.S.: mohli vycházet z 1:43, když ji taky vydali, a tam to bylo správně ![]() |
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11362 Registrován: 4-2005 |
No a jako to vypadá s tou 1:8? Tam už je od října 2023 od "testovacích čísel" pro zjištění zájmu nějak ticho po pěšině, asi místo toho vydalo DeA 130 RS. Dokonce i ten odkaz (https://www.deagostini.com/cz/skoda-1203) přesměrovává na 130 RS. Abych ale poslal i něco užitečného, zde složeno do čísla 111, dlouho nebyl žádný extra výjeb, samozřejmě klasicky jsem ukroutil tyče řízení, to už je u mne klasika... |
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11363 Registrován: 4-2005 |
Mobil vždycky zbytečně moc vytáhne hromadu nedokonalostí, které nejsou okem tak patrné... A vlastně na jeden špek z posledních asi 20 čísel jsem si přeci jen vzpomněl - seřízení víka kufru tak, aby to nějak sedělo do zámku, v pantech, a ještě k tomu i na vzpěrách... Zabralo asi 2 hodiny. A jak vidno, není to ani tak úplně v topu. |
|
Johnnyc
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1187 Registrován: 2-2009 |
Minulý týden v polských trafikách český model Škoda 706 RT, který byl u nás ve velmi malém množství v prodeji. Pokud se využijou kupony co Allegro každou chvíli nabízí, dá se dostat na cenu +- 600,- i s dopravou |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 858 Registrován: 8-2014 |
Johnnyc: dík za typ, právě jsem ho koupil. |
|
Johnnyc
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1188 Registrován: 2-2009 |
hetzer - není za co, já si takto koupil od Poláků všechny tři české prémiové modely a vždy modely dorazily v perfektním stavu. Co jsem koukal do jejich seznamu, tak by snad u nich měla být i ta hasičská IFA, co u nás byla v omezeném množství |