|
|
Sobota, 30. května 2026 - 16:00:36
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2955
Registrován: 11-2012
|
Kočkopes: No tak přesněji už to být nalezené nemohlo, správně.
Její veličenstvo princezna Ája II. při výuce hraní na klávesy.
|
|
|
Sobota, 30. května 2026 - 16:27:44
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 35314
Registrován: 5-2002
|
Fany: Uničovka, asi Uničov zastávka...?
Si leges quod transcrevi, si linges quod transexcrevi...
|
|
|
Neděle, 31. května 2026 - 05:37:30
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15451
Registrován: 6-2004
|
a po snadném Uničovu zast., je tady dnešní trojhádání, snad i obtížnější aneb na kterých zastávkách bylo tehdá foceno? |
|
|
Neděle, 31. května 2026 - 15:36:01
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15454
Registrován: 6-2004
|
pomohou první písmena názvů těch míst? Zpřeházeně, pochopitelně .... M, P, Š |
|
|
Neděle, 31. května 2026 - 22:40:50
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 35317
Registrován: 5-2002
|
Fany: prostřední by mohl být Šubířov a ta vpravo Mankovice... (Příspěvek byl editován uživatelem Hajnej.)
Si leges quod transcrevi, si linges quod transexcrevi...
|
|
|
Pondělí, 01. června 2026 - 06:48:42
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15456
Registrován: 6-2004
|
ano, Pertoltice pod Ralskem, Šubířov a Mankovice... a dnešní kousek:
|
|
|
Pondělí, 01. června 2026 - 09:11:49
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1780
Registrován: 8-2006
|
V Hodoníněěě za vojáčkááá mňááá vzáálííí![[proud] [proud]](https://www.k-report.net/discus/clipart/proud.gif) |
|
|
Pondělí, 01. června 2026 - 11:13:45
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 35319
Registrován: 5-2002
|
VP1: V Hodoníněěě za vojáčkááá mňááá vzáálííí Jednou jsme jeli zkušebku se strojvedoucím Vojáčkem a v tom Hodoníně nás nechali notnou chvíli stát, tak jsme tiše doufali, že nikoho nic takového nenapadne...
Si leges quod transcrevi, si linges quod transexcrevi...
|
|
Pajzák
|
Pondělí, 01. června 2026 - 14:07:03
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10225
Registrován: 6-2015
|
Na kterém nádraží se nachází tato výzdoba? Doufám, že to není na každém druhém... (Příspěvek byl editován uživatelem Pajzák.) |
|
|
Úterý, 02. června 2026 - 07:04:34
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 443
Registrován: 10-2015
|
Hank MvKH Překvapilo mne, že to ještě nikdo neukradl |
|
dědek_hank
|
Úterý, 02. června 2026 - 07:18:28
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6329
Registrován: 7-2017
|
miz.:"Hank MvKH Překvapilo mne, že to ještě nikdo neukradl " Mikulov-Nové Město? Tam bývala ruina čerpací stanice ve zuboženém stavu už před nějakými 25 lety. Mě spíš překvapuje, že to ještě úplně nespadlo... |
|
|
Úterý, 02. června 2026 - 07:50:08
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15458
Registrován: 6-2004
|
červenec 2014 - kdepak ?
|
|
|
Úterý, 02. června 2026 - 11:53:40
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3312
Registrován: 11-2006
|
VnV? |
|
|
Úterý, 02. června 2026 - 18:14:45
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15459
Registrován: 6-2004
|
Ano, další kousek zítra.... Toto je VnV |
|
Pajzák
|
Úterý, 02. června 2026 - 20:58:00
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10228
Registrován: 6-2015
|
Tak nápověda. Elektrizaci tam zatím neznají. |
|
|
Středa, 03. června 2026 - 05:29:56
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15460
Registrován: 6-2004
|
Dnešní hádanice:
|
|
Regpetrs
|
Středa, 03. června 2026 - 21:11:43
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1489
Registrován: 2-2007
|
Jedna historická. Uhodnete stanici?
|
|
Tajemný_em
|
Středa, 03. června 2026 - 22:43:55
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5105
Registrován: 5-2002
|
Jasně, to je Start set od Berliner TT Bahnen, akorát v reálném měřítku. Já měl takovýto: S ním začala má nedlouhá kariéra modeláře. ![[biggrin] [biggrin]](https://www.k-report.net/discus/clipart/biggrin.gif)
"Čelím pokušení tím, že mu podlehnu." Jára da Cimrman
|
|
Regpetrs
|
Čtvrtek, 04. června 2026 - 05:40:29
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1490
Registrován: 2-2007
|
Tajemný em: Ještě tu stanici. ![[wink] [wink]](https://www.k-report.net/discus/clipart/wink.gif) |
|
|
Čtvrtek, 04. června 2026 - 07:20:04
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15462
Registrován: 6-2004
|
HELP: B |
|
Pajzák
|
Čtvrtek, 04. června 2026 - 07:42:56
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10234
Registrován: 6-2015
|
Taky mám help. R |
|
|
Čtvrtek, 04. června 2026 - 13:58:54
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15463
Registrován: 6-2004
|
"mechanický" hádanky tady si tady nikdy nevedly dobře... čili BOZICE U ZNOJMA by stejně nikdo neuhodl... Dnešní kousek:
|
|
|
Čtvrtek, 04. června 2026 - 14:06:23
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 58
Registrován: 12-2013
|
Bedihošť? |
|
|
Čtvrtek, 04. června 2026 - 14:33:27
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15464
Registrován: 6-2004
|
a po super rychlém uhodnutí (Bedihošť od PV) vkládám další kousek - z r. 2008
|
|
Regpetrs
|
Čtvrtek, 04. června 2026 - 14:48:00
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1494
Registrován: 2-2007
|
Jelikož se nikdo nepokusil, tak dám nápovědu. Na fotce je vše k tomu, aby stanice byla určená naprosto jednoznačně. |
|
|
Čtvrtek, 04. června 2026 - 15:02:27
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4543
Registrován: 5-2002
|
Modane? |
|
Regpetrs
|
Čtvrtek, 04. června 2026 - 15:19:35
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1495
Registrován: 2-2007
|
Brr: Přesně tak! 1960 |
|
Pajzák
|
Pátek, 05. června 2026 - 06:16:16
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10237
Registrován: 6-2015
|
Tak já vám to teda řeknu. Rakovník to je. |
|
|
Pátek, 05. června 2026 - 06:57:57
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15466
Registrován: 6-2004
|
a po včerejším snímku Všetuly (neuhodl nikdo) je tady dnešní kousek: (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.) |
|
|
Pátek, 05. června 2026 - 10:30:58
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2958
Registrován: 8-2009
|
Fany: to může být snad jedině Strážnice ![[wink] [wink]](https://www.k-report.net/discus/clipart/wink.gif) |
|
|
Pátek, 05. června 2026 - 13:23:54
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15468
Registrován: 6-2004
|
a zase BINGhO , ano, pane Pene, je to Strážnice ![[happy] [happy]](https://www.k-report.net/discus/clipart/happy.gif) |
|
|
Sobota, 06. června 2026 - 12:01:04
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15473
Registrován: 6-2004
|
A dnešní hádanka: cílová stanice vlaku? (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.) |
|
Regpetrs
|
Sobota, 06. června 2026 - 12:55:11
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1496
Registrován: 2-2007
|
Brno! |
|
|
Sobota, 06. června 2026 - 16:54:15
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15474
Registrován: 6-2004
|
Regpetrs: ![[ok] [ok]](https://www.k-report.net/discus/clipart/ok.gif) |
|
Regpetrs
|
Sobota, 06. června 2026 - 17:42:44
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1497
Registrován: 2-2007
|
A to jsem to prostě plácnul. ![[rofl] [rofl]](https://www.k-report.net/discus/clipart/rofl.gif) |
|
|
Neděle, 07. června 2026 - 06:53:38
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15476
Registrován: 6-2004
|
A dnes jeden vechtr:
|
|
|
Neděle, 07. června 2026 - 10:42:39
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 566
Registrován: 3-2018
|
185 |
|
|
Neděle, 07. června 2026 - 14:29:00
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 526
Registrován: 7-2017
|
K6S310DR: Pěkně prosím, prozraďte nám kde, kdy a o co šlo na fotografii kterou jste 26.května vyvěsil na vlákně vlečky. Děkuji |
|
|
Neděle, 07. června 2026 - 21:22:09
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1809
Registrován: 4-2019
|
Rozchod asi 250, kde? |
|
|
Pondělí, 08. června 2026 - 11:48:01
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15477
Registrován: 6-2004
|
ano, jedná se o trať 185 A dnešní kousek: kdepak? (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.) |
|
|
Pondělí, 08. června 2026 - 15:36:32
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 568
Registrován: 3-2018
|
Fany:" ano, jedná se o trať 185 " Náhodou se mi podařilo pořídit na téhle zastávce foto jen o pár metrů jižním směrem. Dovolil bych si tedy jako pozdní upřesnění malou nápovědu
|
|
|
Pondělí, 08. června 2026 - 20:13:22
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4833
Registrován: 3-2010
|
Neznašovy jsem poznal hned, myslel jsem, že již bylo odpovězeno číslem trati 185 |
|
|
Pondělí, 08. června 2026 - 21:24:52
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 569
Registrován: 3-2018
|
Jirkaxxxl:"Neznašovy jsem poznal hned, myslel jsem, že již bylo odpovězeno číslem trati 185 " No jo, ale na této trati je ještě celá řada dalších skvělých železničních pamětihodností. Například toto:
|
|
|
Středa, 10. června 2026 - 05:28:53
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15480
Registrován: 6-2004
|
Cílová stanice vlaku ? (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.) |
|
Pajzák
|
Středa, 10. června 2026 - 08:12:23
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10247
Registrován: 6-2015
|
BG: ![[biggrin] [biggrin]](https://www.k-report.net/discus/clipart/biggrin.gif) ![[biggrin] [biggrin]](https://www.k-report.net/discus/clipart/biggrin.gif) |
|
|
Čtvrtek, 11. června 2026 - 07:48:12
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15483
Registrován: 6-2004
|
Odpověď nenapsal nikdo: polední Shark do stanice Staré Město u Uherského Hradiště Dnešní kousek: (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.) |
|
Pajzák
|
Čtvrtek, 11. června 2026 - 08:46:42
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10251
Registrován: 6-2015
|
Můžu poprosit o bližší identifikaci toho "poledního Sharka"? Nějak jsem nepřišel na to, co je to za vlak. |
|
|
Čtvrtek, 11. června 2026 - 09:32:33
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 530
Registrován: 12-2007
|
@Pajzák: od boku bych tipl MOs 4232 v Huštěnovicích. @Fany: nejsou to Veřovice po staru? |
|
Pajzák
|
Čtvrtek, 11. června 2026 - 09:36:31
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10252
Registrován: 6-2015
|
Jo, to bylo jediné, co mě napadlo, akorát mi to moc nezapadalo do definice poledního vlaku.![[wink] [wink]](https://www.k-report.net/discus/clipart/wink.gif) |
|
|
Čtvrtek, 11. června 2026 - 14:31:44
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10242
Registrován: 9-2011
|
BG: já mám lepší
Všichni jste volové. Servít
|
|
Pajzák
|
Čtvrtek, 11. června 2026 - 15:14:46
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10257
Registrován: 6-2015
|
Už tam chybí jen Zababa. |
|
|
Čtvrtek, 11. června 2026 - 20:53:51
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15485
Registrován: 6-2004
|
nezapadalo do definice poledního vlaku.[wink] mně to zapadalo ![[vypravci] [vypravci]](https://www.k-report.net/discus/clipart/vypravci.gif) |
|
|
Pátek, 12. června 2026 - 06:54:28
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15487
Registrován: 6-2004
|
Dnešní je z června 2017 : cílová stanice vlaku ?
|
|
dědek_hank
|
Pátek, 12. června 2026 - 07:22:36
|
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6340
Registrován: 7-2017
|
Fany:"Dnešní je z června 2017 : cílová stanice vlaku ? " To vypadá jako Záhlinice na Ferdinandce a vlak jede do Starého Města. Pokračovat bude přes Uh. Hradiště a horní Vláru na Slovensko, ale kde tam končil, to už si nepamatuju; v Trenčíně? |
|