| Diskuse » Železnice » Fotofleky, fotohádanky | « předcházející | další » |
Fotofleky, fotohádankydolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2955 Registrován: 11-2012 |
Kočkopes: No tak přesněji už to být nalezené nemohlo, správně.
Její veličenstvo princezna Ája II. při výuce hraní na klávesy.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 35314 Registrován: 5-2002 |
Fany: Uničovka, asi Uničov zastávka...?
Si leges quod transcrevi, si linges quod transexcrevi...
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15451 Registrován: 6-2004 |
a po snadném Uničovu zast., je tady dnešní trojhádání, snad i obtížnější aneb na kterých zastávkách bylo tehdá foceno? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15454 Registrován: 6-2004 |
pomohou první písmena názvů těch míst? Zpřeházeně, pochopitelně .... M, P, Š |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 35317 Registrován: 5-2002 |
Fany: prostřední by mohl být Šubířov a ta vpravo Mankovice... (Příspěvek byl editován uživatelem Hajnej.)
Si leges quod transcrevi, si linges quod transexcrevi...
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15456 Registrován: 6-2004 |
ano, Pertoltice pod Ralskem, Šubířov a Mankovice... a dnešní kousek: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1780 Registrován: 8-2006 |
V Hodoníněěě za vojáčkááá mňááá vzáálííí![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 35319 Registrován: 5-2002 |
VP1: V Hodoníněěě za vojáčkááá mňááá vzáálííí Jednou jsme jeli zkušebku se strojvedoucím Vojáčkem a v tom Hodoníně nás nechali notnou chvíli stát, tak jsme tiše doufali, že nikoho nic takového nenapadne...
Si leges quod transcrevi, si linges quod transexcrevi...
|
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10225 Registrován: 6-2015 |
Na kterém nádraží se nachází tato výzdoba? Doufám, že to není na každém druhém... (Příspěvek byl editován uživatelem Pajzák.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 443 Registrován: 10-2015 |
Hank MvKH Překvapilo mne, že to ještě nikdo neukradl |
|
dědek_hank
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6329 Registrován: 7-2017 |
Mikulov-Nové Město? Tam bývala ruina čerpací stanice ve zuboženém stavu už před nějakými 25 lety. Mě spíš překvapuje, že to ještě úplně nespadlo... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15458 Registrován: 6-2004 |
červenec 2014 - kdepak ? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3312 Registrován: 11-2006 |
VnV? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15459 Registrován: 6-2004 |
Ano, další kousek zítra.... Toto je VnV |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10228 Registrován: 6-2015 |
Tak nápověda. Elektrizaci tam zatím neznají. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15460 Registrován: 6-2004 |
Dnešní hádanice: |
|
Regpetrs
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1489 Registrován: 2-2007 |
Jedna historická. Uhodnete stanici? |
|
Tajemný_em
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5105 Registrován: 5-2002 |
Jasně, to je Start set od Berliner TT Bahnen, akorát v reálném měřítku. Já měl takovýto: S ním začala má nedlouhá kariéra modeláře. ![]()
"Čelím pokušení tím, že mu podlehnu." Jára da Cimrman
|
|
Regpetrs
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1490 Registrován: 2-2007 |
Tajemný em: Ještě tu stanici. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15462 Registrován: 6-2004 |
HELP: B |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10234 Registrován: 6-2015 |
Taky mám help. R |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15463 Registrován: 6-2004 |
"mechanický" hádanky tady si tady nikdy nevedly dobře... čili BOZICE U ZNOJMA by stejně nikdo neuhodl... Dnešní kousek: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 58 Registrován: 12-2013 |
Bedihošť? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15464 Registrován: 6-2004 |
a po super rychlém uhodnutí (Bedihošť od PV) vkládám další kousek - z r. 2008 |
|
Regpetrs
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1494 Registrován: 2-2007 |
Jelikož se nikdo nepokusil, tak dám nápovědu. Na fotce je vše k tomu, aby stanice byla určená naprosto jednoznačně. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4543 Registrován: 5-2002 |
Modane? |
|
Regpetrs
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1495 Registrován: 2-2007 |
Brr: Přesně tak! 1960 |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10237 Registrován: 6-2015 |
Tak já vám to teda řeknu. Rakovník to je. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15466 Registrován: 6-2004 |
a po včerejším snímku Všetuly (neuhodl nikdo) je tady dnešní kousek: (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2958 Registrován: 8-2009 |
Fany: to může být snad jedině Strážnice ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15468 Registrován: 6-2004 |
a zase BINGhO , ano, pane Pene, je to Strážnice ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15473 Registrován: 6-2004 |
A dnešní hádanka: cílová stanice vlaku? (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.) |
|
Regpetrs
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1496 Registrován: 2-2007 |
Brno! |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15474 Registrován: 6-2004 |
Regpetrs: ![]() |
|
Regpetrs
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1497 Registrován: 2-2007 |
A to jsem to prostě plácnul. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15476 Registrován: 6-2004 |
A dnes jeden vechtr: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 566 Registrován: 3-2018 |
185 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 526 Registrován: 7-2017 |
K6S310DR: Pěkně prosím, prozraďte nám kde, kdy a o co šlo na fotografii kterou jste 26.května vyvěsil na vlákně vlečky. Děkuji |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1809 Registrován: 4-2019 |
Rozchod asi 250, kde? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15477 Registrován: 6-2004 |
ano, jedná se o trať 185 A dnešní kousek: kdepak? (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 568 Registrován: 3-2018 |
Náhodou se mi podařilo pořídit na téhle zastávce foto jen o pár metrů jižním směrem. Dovolil bych si tedy jako pozdní upřesnění malou nápovědu |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4833 Registrován: 3-2010 |
Neznašovy jsem poznal hned, myslel jsem, že již bylo odpovězeno číslem trati 185 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 569 Registrován: 3-2018 |
No jo, ale na této trati je ještě celá řada dalších skvělých železničních pamětihodností. Například toto: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15480 Registrován: 6-2004 |
Cílová stanice vlaku ? (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.) |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10247 Registrován: 6-2015 |
BG: ![]() ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15483 Registrován: 6-2004 |
Odpověď nenapsal nikdo: polední Shark do stanice Staré Město u Uherského Hradiště Dnešní kousek: (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.) |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10251 Registrován: 6-2015 |
Můžu poprosit o bližší identifikaci toho "poledního Sharka"? Nějak jsem nepřišel na to, co je to za vlak. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 530 Registrován: 12-2007 |
@Pajzák: od boku bych tipl MOs 4232 v Huštěnovicích. @Fany: nejsou to Veřovice po staru? |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10252 Registrován: 6-2015 |
Jo, to bylo jediné, co mě napadlo, akorát mi to moc nezapadalo do definice poledního vlaku.![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10242 Registrován: 9-2011 |
BG: já mám lepší
Všichni jste volové. Servít
|
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10257 Registrován: 6-2015 |
Už tam chybí jen Zababa. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15485 Registrován: 6-2004 |
nezapadalo do definice poledního vlaku.[wink] mně to zapadalo ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15487 Registrován: 6-2004 |
Dnešní je z června 2017 : cílová stanice vlaku ? |
|
dědek_hank
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6340 Registrován: 7-2017 |
To vypadá jako Záhlinice na Ferdinandce a vlak jede do Starého Města. Pokračovat bude přes Uh. Hradiště a horní Vláru na Slovensko, ale kde tam končil, to už si nepamatuju; v Trenčíně? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15489 Registrován: 6-2004 |
ano, Záhlinice, a ano, směr NITRA, super jste to poznal... A dnešní kousek: |
|
Chary
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2725 Registrován: 3-2010 |
Já jsem si myslel, že ta barva závaží něco znamená, ale. Takže hádanka Ch-260614, kde je tato výhybka?
Varování: Může obsahovat chyby a překlepy
Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5226 Registrován: 4-2014 |
"Já jsem si myslel, že ta barva závaží něco znamená, ale. Takže hádanka Ch-260614, kde je tato výhybka? " |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4835 Registrován: 3-2010 |
Konkrétně tahle výměna určitě nikdy nebyla přestavována ústředně, na to vsadím boty. Měla by mít tedy závaží natřené černo-bíle, v základní poloze černou dolů. Tohle závaží sebrali někde ve šrotu, když je z ústředně stavěných výhybek odmontovali.... |