| Diskuse » Železnice » 383, 386, 388 a další nové lokomotivy zahraničních výrobců | « předcházející | další » |
383, 386, 388 a další nové lokomotivy zahraničních výrobcůdolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 668 Registrován: 7-2017 |
Tak pokud já vím, Turbovectrony 384 jsou podle sledovačky nasazovány i na trase Praha-České Budějovice a pravděpodobně je to z důvodu zácviku strojvedoucích na tuto řadu, podobně jako s klasickými Vectrony. Se zácvikem rakouských strojvedoucích to zatím trochu vázne a tato země je poslední, kde zatím tato řada (384) nejezdí. Ale podle ŽM by k tomu mělo dojít již snad v červnu (a to i na rameni Bohumín-Vídeň). Někdo znalejší možná upřesní. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10891 Registrován: 5-2010 |
V Děčíně 193 514 EPC na vlaku DBCCZ, vezou se dvě Coradie, jedna na Velim druhá do Bulharska.Do Děčína přivezl Taurus 183 500 RA. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10892 Registrován: 5-2010 |
383 062 EPC aktuálně veze ze z Plzně pantery BDŽ směr Sofie. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 690 Registrován: 5-2019 |
Včera u Hamburku.. (Příspěvek byl editován uživatelem Ghost2.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 968 Registrován: 1-2020 |
"V Děčíně 193 514 EPC na vlaku DBCCZ, vezou se dvě Coradie, jedna na Velim druhá do Bulharska.Do Děčína přivezl Taurus 183 500 RA." Obe smerujú do Bulharska. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10894 Registrován: 5-2010 |
Oni tam byly tři a ta jedna zůstala na Velimi. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 969 Registrován: 1-2020 |
Tak to som ja nevedel, písal si, že sú tam dve. Tak potom je to vysvetlené. Noc strávili v Rajke kam prišli okolo 21:00 a dnes o 13:45 pokračovali smer Curtici. |
|
D–vo
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1976 Registrován: 2-2004 |
Co se tam stalo? Jsou nějaké bližší informace, kdo do koho narazil a proč? Ď.
Auta stojí, motorky jedou! ► DVO.WZ.CZ
|
|
D–vo
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1977 Registrován: 2-2004 |
Frontalzusammenstoß auf Hafenbahn-Gleisen: Bahnverkehr im Hafen gestört Vor wenigen Stunden kam es in Hamburg-Altenwerder zu einer Entgleisung Im Hafen sind heute Morgen zwei Züge frontal zusammengestoßen Zvláštní, že se všude píše o čelním střetu i když to zjevně čelní střet nemohl být. Asi nějaký „novinář“ chtěl vyrobit větší kauzu, než to je.
Auta stojí, motorky jedou! ► DVO.WZ.CZ
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6791 Registrován: 9-2003 |
No protože Flankenfahrt je hrozně těžké slovo ![]() .
NOBLE BRICKS
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10900 Registrován: 5-2010 |
Dnes od Bádu na Lanžhot s autovozama funglovka bílý 7193 657 ELL/LTE. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10901 Registrován: 5-2010 |
Pokud jsem dobře viděl, tak dnes odpoledne si duo 386 031 a 186 531 MTR vezlo z Kolína do Uhří posilu v podobě motoru 810 453? ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 970 Registrován: 1-2020 |
Zdroje z Nemecka hlásia pohyb ČD 1216 v Nemecku smer Mníchov. Niekto nejaké info? mašina radená za DB 101 a za 1216 osobný voz. (Příspěvek byl editován uživatelem pleskomates.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10903 Registrován: 5-2010 |
Teď Maleškama nový třídenní přírůstek u Leoše 7193 232 Railpool se dvěma vozama ex.DB v barvách Leo Expressu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 971 Registrován: 1-2020 |
"Zdroje z Nemecka hlásia pohyb ČD 1216 v Nemecku smer Mníchov. Niekto nejaké info? mašina radená za DB 101 a za 1216 osobný voz. (Příspěvek byl editován uživatelem pleskomates.)" Ok, tak to bola loko 1216 249, takže nič.. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10905 Registrován: 5-2010 |
Ty Taurusy by měly být stále v Jihlavě. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5897 Registrován: 3-2015 |
Dnešní pěkná ucelenka s Vectronem. Konečně pořádný náklad na výjezdu z Berouna mám. Je to sice z bájného Tetína, ale nevím nic víc o tom vlaku, pod jakým číslem to jede atd. Když někdo doplní budu rád. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10906 Registrován: 5-2010 |
Nex 57009 City Rail, Planá u Mariánských Lázní-Hněvice se 193 117, ložená štěpka.Teď se vrací zpět s prázdnotou. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5898 Registrován: 3-2015 |
Draku. Díky moc, ty máš vždycky přehled o nákladech super. No dokonce ložená. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 331 Registrován: 6-2017 |
Pěkný snímek, jen je to 7193.117. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 817 Registrován: 8-2010 |
Traismauer, Sankt Marein - Sankt Lorenzen |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 126 Registrován: 9-2023 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2399 Registrován: 4-2006 |
Omluvte moji zvědavost, ale ten maďarský Taurus má tři sběrače?
Zlámalíkovy mašinky: tt120.zlamal.cz
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2143 Registrován: 11-2006 |
Ještě k Taurusům: jsou ještě nějaké někde u nás někdy k vidění? Libovolného dopravce, ať už osobního nebo nákladního. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3098 Registrován: 3-2011 |
U ČD jezdí zcela běžně na lince Praha-Vídeň, a pak na přeshraničních osobních vlacích do Budějovic, Velenic, Znojma a Břeclavi. V nákladní dopravě má pouze 3 kusy PKPCI, ale vzhledem k absenci ETCS s nimi buď jezdí na severozápadě ČR, na Ostravsku, nebo převážně v zahraničí. Do Břeclavi a Děčína občas zajede nějaký soukromník. To je asi vše.
Nevědět je špatné. Nechtít vědět je mnohem horší.
Vítejte v zemi neomezených možností. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9604 Registrován: 8-2007 |
Taurus jezdí i na vlaku Berlín- Vilach 251.Viděno v Děčíně. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 972 Registrován: 1-2020 |
"U ČD jezdí zcela běžně na lince Praha-Vídeň, a pak na přeshraničních osobních vlacích do Budějovic, Velenic, Znojma a Břeclavi. V nákladní dopravě má pouze 3 kusy PKPCI, ale vzhledem k absenci ETCS s nimi buď jezdí na severozápadě ČR, na Ostravsku, nebo převážně v zahraničí. Do Břeclavi a Děčína občas zajede nějaký soukromník. To je asi vše." 2 z troch od PKPCI jazdia momentálne u Lokorailu na Slovensku, ten tretí pod PKPCI brúsi koľaje v Maďarsku a tiež sem tam u nás na Slovensku. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 973 Registrován: 1-2020 |
Áno, značnú časť prevádzkového života ho nemal, nedávno mu bol doplnený. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10908 Registrován: 5-2010 |
Ve Vojtanově již nachystáno dalších 18 ex.IC DB vozů pro Vectrona 6193 888 Akiem/CER.Od Německa dovezla Ludmila 232 173 Trianguly.Trasa bude přes Plzeň a Prahu na Lanžhot.Vozy míří z Lipska do srbské Subotice. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10909 Registrován: 5-2010 |
Dnes přes Prahu i Bahnoperator Marco Polo 6193 942 ELL/MTR od Třebové do Bádu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15472 Registrován: 6-2004 |
"Romča" 193 .... v Otrokovicích: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 974 Registrován: 1-2020 |
"Ve Vojtanově již nachystáno dalších 18 ex.IC DB vozů pro Vectrona 6193 888 Akiem/CER.Od Německa dovezla Ludmila 232 173 Trianguly.Trasa bude přes Plzeň a Prahu na Lanžhot.Vozy míří z Lipska do srbské Subotice." No ja by som povedal, že ďalej ako do Subotice, konkrétne do Bulharska. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2401 Registrován: 4-2006 |
"Zlámalík: "Pernion: " "Omluvte moji zvědavost, ale ten maďarský Taurus má tři sběrače?" Áno, značnú časť prevádzkového života ho nemal, nedávno mu bol doplnený."
Zlámalíkovy mašinky: tt120.zlamal.cz
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10914 Registrován: 5-2010 |
"Drak_ze_skalky: "Ve Vojtanově již nachystáno dalších 18 ex.IC DB vozů pro Vectrona 6193 888 Akiem/CER.Od Německa dovezla Ludmila 232 173 Trianguly.Trasa bude přes Plzeň a Prahu na Lanžhot.Vozy míří z Lipska do srbské Subotice." No ja by som povedal, že ďalej ako do Subotice, konkrétne do Bulharska." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 975 Registrován: 1-2020 |
Z DYKA do Ostravy vyrazilo Lv 383 451 v novom polepe |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10915 Registrován: 5-2010 |
V Krippen jsem před chvilkou potkal Tauruse RA 183 500, veze na Velim Traxxe 188 010 a 188 011. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6329 Registrován: 5-2007 |
Copak to nyní jede z Prahy za zvláštní vlak do Mnichova přes Domažlice: Viděno v Berouně. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2562 Registrován: 7-2005 |
Ad pleskomates: Že by na veletrh?
MT + MTR
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10916 Registrován: 5-2010 |
Ta 383 451 tam má 35 let Metransu, že? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10917 Registrován: 5-2010 |
Jinak dnes navečer, by od Bádu do Bulharska mělo cestovat opět duo Coradií. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 407 Registrován: 4-2020 |
Paveldacicky: Koukám, že řidičák už konečně řidičákuje ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 976 Registrován: 1-2020 |
Áno, tam bude oficiálne predstavený |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10918 Registrován: 5-2010 |
"Copak to nyní jede z Prahy za zvláštní vlak do Mnichova přes Domažlice: Viděno v Berouně." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10919 Registrován: 5-2010 |
Tak Herkules 2016 902 RA již v Elbtalu před Pirnou s Coradiema. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 937 Registrován: 11-2018 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 37 Registrován: 6-2018 |
Dneska jsem viděl n v 11.40 v Praze na hl.n fungl nové 384.043, 384.042 a 384.041, přivezl je brejlovec 754.061 od Balabenky, po malé chvilce Lv odjel do Vršovic, ve 12.00 už byly elektriky samotné u 2. perónu. Brejlovec mezitím odjel k depu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 818 Registrován: 8-2010 |
Hannover-Waldheim, Krefeld Hbf Saarbrücken Rbf, Homburg, Biblis |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4130 Registrován: 8-2009 |
Pernion: To jsou lucemburské stroje co stály dlouhodobě odstavené ve stanici Wasserbillig?
Život je hořký. Bohudík !
Nebudu si měnit nick proto, že jsem se přestěhoval
|