Diskuse » Železnice » 383, 386, 388 a další nové lokomotivy zahraničních výrobců « předcházející | další »

383, 386, 388 a další nové lokomotivy zahraničních výrobců

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři

   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků  zobrazit všechny (107)   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 11. 1. 2020 Zase_něco 60 11. 1. 2020 18:57
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 23. 1. 2020 Drak_ze_skalky 60 23. 1. 2020 18:01
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 07. 2. 2020 Drak_ze_skalky 60 07. 2. 2020 16:04
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 01. 3. 2020 Moris 60 01. 3. 2020 21:40
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 21. 3. 2020 Lukyy 60 21. 3. 2020 12:12
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 02. 4. 2020 Libas 60 02. 4. 2020 18:17
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 14. 4. 2020 Regpetrs 60 14. 4. 2020 23:55
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 01. 5. 2020 T_._H_. 60 01. 5. 2020 09:13
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 29. 5. 2020 Zase_něco 60 29. 5. 2020 10:37
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 04. 6. 2020 Dead04_Trains 60 04. 6. 2020 14:20
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 20. 6. 2020 Fenway 60 20. 6. 2020 15:22
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 27. 7. 2020 Zlámalík 60 27. 7. 2020 22:29
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 06. 9. 2020 751218 60 06. 9. 2020 14:18
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 30. 9. 2020 Drak_ze_skalky 60 30. 9. 2020 09:02
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 16. 10. 2020 Drak_ze_skalky 60 16. 10. 2020 18:05
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 03. 11. 2020 Matijak 60 03. 11. 2020 21:35
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 16. 11. 2020 Bubák_2003 60 16. 11. 2020 08:25
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 23. 11. 2020 Rumek 60 23. 11. 2020 15:15
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 01. 12. 2020 Petr_Šimral 60 01. 12. 2020 01:47
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 11. 12. 2020 Petr_Šimral 60 11. 12. 2020 19:55
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 31. 12. 2020 Drak_ze_skalky 60 31. 12. 2020 16:55
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 06. 1. 2021 Lubie_Placki 60 06. 1. 2021 19:12
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 15. 1. 2021 Kade 60 15. 1. 2021 10:05
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 01. 2. 2021 Ythomas_ct 60 01. 2. 2021 11:08
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 16. 2. 2021 Malý_fotograf 60 16. 2. 2021 22:52
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 18. 3. 2021 Drak_ze_skalky 60 18. 3. 2021 20:20
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 06. 4. 2021 Drak_ze_skalky 60 06. 4. 2021 06:48
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 18. 4. 2021 Maršál 60 18. 4. 2021 17:59
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 30. 4. 2021 Sunnyboy 60 30. 4. 2021 12:53
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 21. 5. 2021 Pernion 60 21. 5. 2021 07:04
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 12. 6. 2021 Drak_ze_skalky 60 12. 6. 2021 13:11
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 26. 7. 2021 Drak_ze_skalky 60 26. 7. 2021 20:19
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 27. 8. 2021 Mikulda 60 27. 8. 2021 16:24
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 03. 10. 2021 Ex_ČD 60 03. 10. 2021 01:35
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 26. 10. 2021 čelakovičan 60 26. 10. 2021 11:07
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 30. 11. 2021 Fajkus 60 30. 11. 2021 16:42
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 22. 12. 2021 Drak_ze_skalky 60 22. 12. 2021 23:04
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 09. 2. 2022 Drak_ze_skalky 60 09. 2. 2022 21:27
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 03. 3. 2022 Jeden_z_mnoha 60 03. 3. 2022 14:00
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 06. 4. 2022 Drak_ze_skalky 60 06. 4. 2022 18:06
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 26. 4. 2022 Zundapp 60 26. 4. 2022 17:53
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 30. 5. 2022 Hon 60 30. 5. 2022 17:46
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 09. 7. 2022 Drak_ze_skalky 60 09. 7. 2022 14:01
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 25. 8. 2022 Petr_Šimral 60 25. 8. 2022 21:55
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 21. 10. 2022 Kade 60 21. 10. 2022 10:39
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 09. 12. 2022 Drak_ze_skalky 60 09. 12. 2022 19:00
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 30. 12. 2022 Drak_ze_skalky 60 30. 12. 2022 11:27
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 04. 2. 2023 Drak_ze_skalky 60 04. 2. 2023 19:28
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 02. 3. 2023 Rozsutec 60 02. 3. 2023 09:45
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 23. 3. 2023 Drak_ze_skalky 60 23. 3. 2023 20:50
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 05. 4. 2023 Jeník_H.. 60 05. 4. 2023 13:31
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 16. 5. 2023 pleskomates 60 16. 5. 2023 10:56
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 17. 6. 2023 Jiříček 60 17. 6. 2023 19:11
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 12. 7. 2023 Drak_ze_skalky 60 12. 7. 2023 00:15
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 04. 8. 2023 Jurek_fm 60 04. 8. 2023 20:10
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 17. 8. 2023 pleskomates 60 17. 8. 2023 22:49
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 15. 10. 2023 Ghost 60 15. 10. 2023 06:48
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 12. 11. 2023 S200 60 12. 11. 2023 09:38
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 02. 12. 2023 Drak_ze_skalky 60 02. 12. 2023 07:25
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 24. 12. 2023 Drak_ze_skalky 60 24. 12. 2023 13:15
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 17. 1. 2024 Hon 60 17. 1. 2024 17:33
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 26. 1. 2024 Drak_ze_skalky 60 26. 1. 2024 17:57
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 09. 2. 2024 Lukys1987 60 09. 2. 2024 08:38
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 27. 2. 2024 Pernion 60 27. 2. 2024 15:00
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 17. 3. 2024 Drak_ze_skalky 60 17. 3. 2024 20:28
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 29. 3. 2024 Drak_ze_skalky 60 29. 3. 2024 21:38
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 13. 4. 2024 čelakovičan 60 13. 4. 2024 12:46
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 25. 4. 2024 Pernion 60 25. 4. 2024 13:53
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 22. 5. 2024 Drak_ze_skalky 60 22. 5. 2024 11:29
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 01. 6. 2024 Hon 60 01. 6. 2024 16:53
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 12. 6. 2024 Jirka 60 12. 6. 2024 16:41
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 06. 7. 2024 Priapos 60 06. 7. 2024 09:25
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 22. 7. 2024 Agent 60 22. 7. 2024 16:36
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 06. 8. 2024 pleskomates 60 06. 8. 2024 08:12
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 23. 8. 2024 Bastions 60 23. 8. 2024 00:55
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 21. 9. 2024 pleskomates 60 21. 9. 2024 13:38
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 25. 10. 2024 Apollo_17 60 25. 10. 2024 17:50
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 03. 11. 2024 čelakovičan 60 03. 11. 2024 09:41
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 27. 11. 2024 Drak_ze_skalky 60 27. 11. 2024 05:51
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 15. 12. 2024 Drak_ze_skalky 60 15. 12. 2024 09:25
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 05. 1. 2025 Drak_ze_skalky 60 05. 1. 2025 11:19
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 21. 1. 2025 Kade 60 21. 1. 2025 21:05
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 01. 2. 2025 S200 60 01. 2. 2025 00:06
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 20. 2. 2025 Drak_ze_skalky 60 20. 2. 2025 06:26
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 12. 3. 2025 Drak_ze_skalky 60 12. 3. 2025 20:37
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 03. 4. 2025 pleskomates 60 03. 4. 2025 09:05
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 11. 5. 2025 pleskomates 60 11. 5. 2025 22:42
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 13. 6. 2025 pleskomates 60 13. 6. 2025 23:07
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 30. 6. 2025 Matijak 60 30. 6. 2025 14:21
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 05. 8. 2025 Drak_ze_skalky 60 05. 8. 2025 19:21
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 23. 8. 2025 Vasekpetr1 60 23. 8. 2025 18:12
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 10. 9. 2025 Malý_fotograf 60 10. 9. 2025 13:34
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 04. 10. 2025 Matijak 60 04. 10. 2025 07:26
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 26. 10. 2025 Drak_ze_skalky 60 26. 10. 2025 11:20
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 22. 11. 2025 pleskomates 60 22. 11. 2025 19:36
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 19. 12. 2025 Klv 60 19. 12. 2025 15:49
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 05. 1. 2026 Matijak 60 05. 1. 2026 17:02
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 14. 1. 2026 pleskomates 60 14. 1. 2026 17:41
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 24. 1. 2026 Domi123456 60 24. 1. 2026 09:24
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 02. 2. 2026 Drak_ze_skalky 60 02. 2. 2026 14:47
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 10. 2. 2026 Drak_ze_skalky 60 10. 2. 2026 08:49
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 26. 2. 2026 pleskomates 60 26. 2. 2026 08:36
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 05. 3. 2026 vasekj 60 05. 3. 2026 13:30
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 24. 3. 2026 Kade 60 24. 3. 2026 13:43
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 13. 4. 2026 Agent 60 13. 4. 2026 09:56
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 30. 4. 2026 Drak_ze_skalky 60 30. 4. 2026 16:04
Archiv diskuse 383, 386, 388 a další nové lokom... do 26. 5. 2026 čelakovičan 60 26. 5. 2026 21:21
   autor příspěvek
Středa, 27. května 2026 - 08:10:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 668
Registrován: 7-2017
Tak pokud já vím, Turbovectrony 384 jsou podle sledovačky nasazovány i na trase Praha-České Budějovice a pravděpodobně je to z důvodu zácviku strojvedoucích na tuto řadu, podobně jako s klasickými Vectrony. Se zácvikem rakouských strojvedoucích to zatím trochu vázne a tato země je poslední, kde zatím tato řada (384) nejezdí. Ale podle ŽM by k tomu mělo dojít již snad v červnu (a to i na rameni Bohumín-Vídeň). Někdo znalejší možná upřesní.
Středa, 27. května 2026 - 08:34:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10891
Registrován: 5-2010
V Děčíně 193 514 EPC na vlaku DBCCZ, vezou se dvě Coradie, jedna na Velim druhá do Bulharska.Do Děčína přivezl Taurus 183 500 RA.
Středa, 27. května 2026 - 14:29:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10892
Registrován: 5-2010
383 062 EPC aktuálně veze ze z Plzně pantery BDŽ směr Sofie.
Středa, 27. května 2026 - 20:33:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 690
Registrován: 5-2019
Včera u Hamburku..


(Příspěvek byl editován uživatelem Ghost2.)
Čtvrtek, 28. května 2026 - 08:57:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 968
Registrován: 1-2020
Drak_ze_skalky:
"V Děčíně 193 514 EPC na vlaku DBCCZ, vezou se dvě Coradie, jedna na Velim druhá do Bulharska.Do Děčína přivezl Taurus 183 500 RA."

Obe smerujú do Bulharska.
www.railpage.net
www.railcolornews.com

Môj Flickr
Čtvrtek, 28. května 2026 - 11:28:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10894
Registrován: 5-2010
Oni tam byly tři a ta jedna zůstala na Velimi.
Čtvrtek, 28. května 2026 - 14:34:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 969
Registrován: 1-2020
Drak_ze_skalky:
"Oni tam byly tři a ta jedna zůstala na Velimi."

Tak to som ja nevedel, písal si, že sú tam dve. Tak potom je to vysvetlené. Noc strávili v Rajke kam prišli okolo 21:00 a dnes o 13:45 pokračovali smer Curtici.
www.railpage.net
www.railcolornews.com

Môj Flickr
D–vo
Čtvrtek, 28. května 2026 - 15:30:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1976
Registrován: 2-2004
Ghost2:
"Včera u Hamburku."

Co se tam stalo? Jsou nějaké bližší informace, kdo do koho narazil a proč? Ď.
Auta stojí, motorky jedou!  ► DVO.WZ.CZ
D–vo
Čtvrtek, 28. května 2026 - 15:52:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1977
Registrován: 2-2004
Frontalzusammenstoß auf Hafenbahn-Gleisen: Bahnverkehr im Hafen gestört

Vor wenigen Stunden kam es in Hamburg-Altenwerder zu einer Entgleisung

Im Hafen sind heute Morgen zwei Züge frontal zusammengestoßen

Zvláštní, že se všude píše o čelním střetu i když to zjevně čelní střet nemohl být. Asi nějaký „novinář“ chtěl vyrobit větší kauzu, než to je.


Auta stojí, motorky jedou!  ► DVO.WZ.CZ
Pátek, 29. května 2026 - 17:31:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6791
Registrován: 9-2003
No protože Flankenfahrt je hrozně těžké slovo [proud][proud].
NOBLE BRICKS
Pátek, 29. května 2026 - 21:57:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10900
Registrován: 5-2010
Dnes od Bádu na Lanžhot s autovozama funglovka bílý 7193 657 ELL/LTE.
Pátek, 29. května 2026 - 22:12:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10901
Registrován: 5-2010
Pokud jsem dobře viděl, tak dnes odpoledne si duo 386 031 a 186 531 MTR vezlo z Kolína do Uhří posilu v podobě motoru 810 453? [happy]
Neděle, 31. května 2026 - 21:31:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 970
Registrován: 1-2020
Zdroje z Nemecka hlásia pohyb ČD 1216 v Nemecku smer Mníchov. Niekto nejaké info? mašina radená za DB 101 a za 1216 osobný voz.

(Příspěvek byl editován uživatelem pleskomates.)
www.railpage.net
www.railcolornews.com

Môj Flickr
Pondělí, 01. června 2026 - 18:52:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10903
Registrován: 5-2010
Teď Maleškama nový třídenní přírůstek u Leoše 7193 232 Railpool se dvěma vozama ex.DB v barvách Leo Expressu.
Pondělí, 01. června 2026 - 21:02:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 971
Registrován: 1-2020
pleskomates:
"Zdroje z Nemecka hlásia pohyb ČD 1216 v Nemecku smer Mníchov. Niekto nejaké info? mašina radená za DB 101 a za 1216 osobný voz.

(Příspěvek byl editován uživatelem pleskomates.)"

Ok, tak to bola loko 1216 249, takže nič..
www.railpage.net
www.railcolornews.com

Môj Flickr
Úterý, 02. června 2026 - 06:48:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10905
Registrován: 5-2010
Ty Taurusy by měly být stále v Jihlavě.
Úterý, 02. června 2026 - 16:36:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5897
Registrován: 3-2015
Dnešní pěkná ucelenka s Vectronem. Konečně pořádný náklad na výjezdu z Berouna mám. Je to sice z bájného Tetína, ale nevím nic víc o tom vlaku, pod jakým číslem to jede atd. Když někdo doplní budu rád.
Úterý, 02. června 2026 - 16:51:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10906
Registrován: 5-2010
Nex 57009 City Rail, Planá u Mariánských Lázní-Hněvice se 193 117, ložená štěpka.Teď se vrací zpět s prázdnotou.
Úterý, 02. června 2026 - 18:27:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5898
Registrován: 3-2015
Draku. Díky moc, ty máš vždycky přehled o nákladech super. No dokonce ložená. [happy]
Středa, 03. června 2026 - 12:30:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 331
Registrován: 6-2017
Pěkný snímek, jen je to 7193.117.
Čtvrtek, 04. června 2026 - 07:09:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 817
Registrován: 8-2010

Traismauer, Sankt Marein - Sankt Lorenzen
Čtvrtek, 04. června 2026 - 13:30:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 126
Registrován: 9-2023
Čtvrtek, 04. června 2026 - 19:51:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2399
Registrován: 4-2006
Omluvte moji zvědavost, ale ten maďarský Taurus má tři sběrače?
Zlámalíkovy mašinky: tt120.zlamal.cz
Pátek, 05. června 2026 - 00:23:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2143
Registrován: 11-2006
Ještě k Taurusům: jsou ještě nějaké někde u nás někdy k vidění? Libovolného dopravce, ať už osobního nebo nákladního.
Pátek, 05. června 2026 - 05:32:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3098
Registrován: 3-2011
U ČD jezdí zcela běžně na lince Praha-Vídeň, a pak na přeshraničních osobních vlacích do Budějovic, Velenic, Znojma a Břeclavi. V nákladní dopravě má pouze 3 kusy PKPCI, ale vzhledem k absenci ETCS s nimi buď jezdí na severozápadě ČR, na Ostravsku, nebo převážně v zahraničí. Do Břeclavi a Děčína občas zajede nějaký soukromník. To je asi vše.
Nevědět je špatné. Nechtít vědět je mnohem horší.

Vítejte v zemi neomezených možností.
Pátek, 05. června 2026 - 06:29:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9604
Registrován: 8-2007
Taurus jezdí i na vlaku Berlín- Vilach 251.Viděno v Děčíně.
Pátek, 05. června 2026 - 09:28:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 972
Registrován: 1-2020
Matijak:
"U ČD jezdí zcela běžně na lince Praha-Vídeň, a pak na přeshraničních osobních vlacích do Budějovic, Velenic, Znojma a Břeclavi. V nákladní dopravě má pouze 3 kusy PKPCI, ale vzhledem k absenci ETCS s nimi buď jezdí na severozápadě ČR, na Ostravsku, nebo převážně v zahraničí. Do Břeclavi a Děčína občas zajede nějaký soukromník. To je asi vše."

2 z troch od PKPCI jazdia momentálne u Lokorailu na Slovensku, ten tretí pod PKPCI brúsi koľaje v Maďarsku a tiež sem tam u nás na Slovensku.
www.railpage.net
www.railcolornews.com

Môj Flickr
Pátek, 05. června 2026 - 09:35:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 973
Registrován: 1-2020
Zlámalík:
"Pernion:
" "Omluvte moji zvědavost, ale ten maďarský Taurus má tři sběrače?"

Áno, značnú časť prevádzkového života ho nemal, nedávno mu bol doplnený.
www.railpage.net
www.railcolornews.com

Môj Flickr
Pátek, 05. června 2026 - 11:56:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10908
Registrován: 5-2010
Ve Vojtanově již nachystáno dalších 18 ex.IC DB vozů pro Vectrona 6193 888 Akiem/CER.Od Německa dovezla Ludmila 232 173 Trianguly.Trasa bude přes Plzeň a Prahu na Lanžhot.Vozy míří z Lipska do srbské Subotice.
Pátek, 05. června 2026 - 15:38:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10909
Registrován: 5-2010
Dnes přes Prahu i Bahnoperator Marco Polo 6193 942 ELL/MTR od Třebové do Bádu.
Sobota, 06. června 2026 - 06:00:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15472
Registrován: 6-2004
"Romča" 193 .... v Otrokovicích:

Sobota, 06. června 2026 - 12:30:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 974
Registrován: 1-2020
Drak_ze_skalky:
"Ve Vojtanově již nachystáno dalších 18 ex.IC DB vozů pro Vectrona 6193 888 Akiem/CER.Od Německa dovezla Ludmila 232 173 Trianguly.Trasa bude přes Plzeň a Prahu na Lanžhot.Vozy míří z Lipska do srbské Subotice."

No ja by som povedal, že ďalej ako do Subotice, konkrétne do Bulharska.
www.railpage.net
www.railcolornews.com

Môj Flickr
Sobota, 06. června 2026 - 13:11:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2401
Registrován: 4-2006
pleskomates:
"Zlámalík:
"Pernion:
" "Omluvte moji zvědavost, ale ten maďarský Taurus má tři sběrače?"
Áno, značnú časť prevádzkového života ho nemal, nedávno mu bol doplnený."
Koukal jsem jak puk. Díky za info!
Zlámalíkovy mašinky: tt120.zlamal.cz
Sobota, 06. června 2026 - 19:18:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10914
Registrován: 5-2010
pleskomates:
"Drak_ze_skalky:
"Ve Vojtanově již nachystáno dalších 18 ex.IC DB vozů pro Vectrona 6193 888 Akiem/CER.Od Německa dovezla Ludmila 232 173 Trianguly.Trasa bude přes Plzeň a Prahu na Lanžhot.Vozy míří z Lipska do srbské Subotice."
No ja by som povedal, že ďalej ako do Subotice, konkrétne do Bulharska."
No když myslíš.
Neděle, 07. června 2026 - 18:09:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 975
Registrován: 1-2020
Z DYKA do Ostravy vyrazilo Lv 383 451 v novom polepe
www.railpage.net
www.railcolornews.com

Môj Flickr
Neděle, 07. června 2026 - 18:35:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10915
Registrován: 5-2010
V Krippen jsem před chvilkou potkal Tauruse RA 183 500, veze na Velim Traxxe 188 010 a 188 011.
Pondělí, 08. června 2026 - 10:07:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6329
Registrován: 5-2007
Copak to nyní jede z Prahy za zvláštní vlak do Mnichova přes Domažlice:

Viděno v Berouně.
Pondělí, 08. června 2026 - 11:55:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2562
Registrován: 7-2005
Ad pleskomates: Že by na veletrh?
MT + MTR [happy]
Pondělí, 08. června 2026 - 12:07:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10916
Registrován: 5-2010
Ta 383 451 tam má 35 let Metransu, že?
Pondělí, 08. června 2026 - 12:11:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10917
Registrován: 5-2010
Jinak dnes navečer, by od Bádu do Bulharska mělo cestovat opět duo Coradií.
Pondělí, 08. června 2026 - 14:04:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 407
Registrován: 4-2020
Paveldacicky: Koukám, že řidičák už konečně řidičákuje [happy]
Pondělí, 08. června 2026 - 16:06:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 976
Registrován: 1-2020
John:
"Ad pleskomates: Že by na veletrh?"

Áno, tam bude oficiálne predstavený
www.railpage.net
www.railcolornews.com

Môj Flickr
Pondělí, 08. června 2026 - 16:47:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10918
Registrován: 5-2010
Paveldacicky:
"Copak to nyní jede z Prahy za zvláštní vlak do Mnichova přes Domažlice:

Viděno v Berouně."
Jelo to jen Praha-Plzeň-Rokycany-Plzeň-Praha.
Pondělí, 08. června 2026 - 18:30:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10919
Registrován: 5-2010
Tak Herkules 2016 902 RA již v Elbtalu před Pirnou s Coradiema.
Pondělí, 08. června 2026 - 18:40:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 937
Registrován: 11-2018
Úterý, 09. června 2026 - 23:15:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 37
Registrován: 6-2018
Dneska jsem viděl n v 11.40 v Praze na hl.n fungl nové 384.043, 384.042 a 384.041, přivezl je brejlovec 754.061 od Balabenky, po malé chvilce Lv odjel do Vršovic, ve 12.00 už byly elektriky samotné u 2. perónu. Brejlovec mezitím odjel k depu.
Středa, 10. června 2026 - 19:17:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 818
Registrován: 8-2010

Hannover-Waldheim, Krefeld Hbf


Saarbrücken Rbf, Homburg, Biblis
Středa, 10. června 2026 - 21:53:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4130
Registrován: 8-2009
Pernion: To jsou lucemburské stroje co stály dlouhodobě odstavené ve stanici Wasserbillig?
Život je hořký. Bohudík !
Nebudu si měnit nick proto, že jsem se přestěhoval[kecal]
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.