| Diskuse » Železnice » 810, 809, 811, 812 a 816 - šukafony ze všech stran | « předcházející | další » |
810, 809, 811, 812 a 816 - šukafony ze všech strandolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3353 Registrován: 9-2003 |
Tak 320,337 a 560 pry stojí posprejovane v Praze mezi vraky. Přitom 320 a 560 ještě na začátku dubna jezdily v Rakovniku. Tak asi fakt vyjely km a konečná. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18442 Registrován: 5-2004 |
320 jsem zažil na Liteňce a byl to dost pekáč. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12979 Registrován: 6-2006 |
Letitá Rakovnická a možná z výroby. Někdy před dvaceti léty se v Rakovníku v kolejišti potkaly 319, 320 a 321. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1823 Registrován: 12-2006 |
Ano, do PLD Rakovnik prisla z vyroby.
bylo: Trabant sedí na silnici výborně a jeho akcelerace je bezvadná. To však nesmí svádět k lehkomyslnosti. (návod - Trabant) + VAZ-2108 je pětimístný, komfortní, rychlý, maloobjemový automobil nejmodernější koncepce určený pro provoz na jakýchkoliv vozovkách s vyjímkou cest s nezpevněným povrchem s hlubokou stopou.(návod - Lada)
je: VAZ 2101, Moskal a koráb Volha 24 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6521 Registrován: 11-2006 |
Včera jsem se trochu motal v kraji středočeském a náhoda byla, že jel zrovna za chvilku vlak. Tak proč na něj nepočkat, že jo.
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9693 Registrován: 8-2003 |
Praha-Smíchov ► 4/2026 → 810-458
World In My Eyes...
cestuji ekonomicky a to pouze první třídou |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 805 Registrován: 4-2019 |
810 608 v ČKD Slaný |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5751 Registrován: 3-2015 |
Dnešní 810 594 s BDTax 077, před odjezdem na Liteňku . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3662 Registrován: 8-2008 |
810.585 Zákolany 21.5.2007 Os 19808
Fotogalerie lokomotiv: http://krumpolc.rajce.idnes.cz/
Fotogalerie pohraničního opevnění z let 1936 - 1938: http://ropiky1938.rajce.idnes.cz/ .............................................................. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2 Registrován: 4-2026 |
Vážení, vyšel nový Almanach, 147.díl, motorové vozy M 152.0, 3.část, vozy čísel 0201- 0300. Info na email korbel444@seznam.cz |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15365 Registrován: 6-2004 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2094 Registrován: 11-2007 |
Přátelé, dotaz, 810 jezdí standardně již jen v turnusech, co jsou nahoře ve sledovače, nebo se vyskytují turnusově i jinde? Je někde případně nějaký přehled? Rychle to mizí a mám poslední stav zhruba před pěti lety, kdy jsem si do archivu vytiskl všechny turnusy. Díky moc 😊 |
|
Michal
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 756 Registrován: 5-2002 |
Asi celkem turnusove vsechno. Docasny turnus pro jednu 810 je jeste v havlbrode a pak nahrady. Napriklad cercanske stale v taborskem turnusu 841 na vlasimce a sedlcance. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1116 Registrován: 10-2017 |
A kde berete informace, že ta a ta (třeba 560) kilometricky vydrží dlouho? To si myslíte? Proto píši, že jde o můj názor. 560 - no jednak jelikož má už ten lepší stupeň dílen -> proběhly později (2018) + tím že je vybavená IS, tak má v případě nějaké méně až středně vážné poruchy šanci na opravu než nějaká bez IS, kterou nebude možné moc někam použít , tak bude mít do limitu kilometrů ECM více, než 320, která je ještě napůl původní -> dílny proběhly o něco dříve (cca 2015). Ale pokud jsou ve stadiu dlouhodobě odstaven, tak asi šlo o něco vážnějšího. To už asi za nedlouho také skončí, až dojde zbytek 841.3 do Tábora. (Kolik jich má ještě být?) |
|
MartinM
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 523 Registrován: 12-2017 |
V Táboře už jsou všechny, problém je jako vždycky s jejich spolehlivostí. |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76175 Registrován: 4-2003 |
"Zřejmě jsou ty roky letního setrvalého provozu na této trati pořád málo na to, aby se tehdy ty vozy upravily tak, aby při jízdách s regionovou nehrozilo otevírání dveří a podobně. Ale nová okna, podlaha či potahy sedadel se do toho při dílnách udělaly. Těžko říct, kolikrát se v těchto "velenických" od těch dílen někdo svezl. Papírově nikdo. " |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 26885 Registrován: 3-2007 |
MartinM: Všechny? A můžu poprosit o počty, čísla inventární či na co tedy leží? Případně jestli se to ještě nějak vystříbří, protože za ně pořád jezdí tak 2x 810 stabilně, často ještě záskok ř. 847 a výhradní provoz ETCS má na 220/221 vypuknout v prosinci. Děkuji. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18465 Registrován: 5-2004 |
Tak oproti loňsku se třeba na Liteňce motory s IS a wifi prakticky nevyskytují nebo zcela výjimečně. Tuhle se tu motala - teď nevím jestli to je 631 nebo 632 - jedno je luxšuk zatímco to druhý má ještě původní topení i s tím bazmekem pod sedadlem co topí celoročně... A oba jsou "ceduláky". Asi se ty s IS, wifi a zásuvkama vyřazujou přednostně... |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 26887 Registrován: 3-2007 |
320 byla IS a WiFi? Už je ve šrotu. Dostanete v červnu regíny. A v Čerčanech zatím 810 potřebujeme. Bazmek se dá na léto zavřít aby nehřál. Mašiny se vyřazují podle kilometrů, ECM je ECM. (Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.) |
|
MartinM
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 524 Registrován: 12-2017 |
"MartinM: Všechny? A můžu poprosit o počty, čísla inventární či na co tedy leží? Případně jestli se to ještě nějak vystříbří, protože za ně pořád jezdí tak 2x 810 stabilně, často ještě záskok ř. 847 a výhradní provoz ETCS má na 220/221 vypuknout v prosinci. Děkuji." 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 313, 315 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1118 Registrován: 10-2017 |
A tak nejsou ty 841.3 jen na nějaké větší údržbě (jestli je třeba je nějak ještě adaptovat pro provoz na Benešovsku) a tak místo nich občas zatím vyjede 810 a až se 841.3 opraví, 810 zmizí? Pod Louny a Třebovou jezdí 841 už celkem spolehlivě |
|
MartinM
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 526 Registrován: 12-2017 |
V Třebové a Lounech naopak pravidelně jezdí 810 a 814. V Třebové pravidelně chybí na třech výkonech, na trati 261 snad letos ještě ani nebyly. To samé Louny a trať 097. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1119 Registrován: 10-2017 |
No tak ta poslední 810 pod Třebovou už nevyjela asi rok. A přitom je zrovna po plnohodnotné modernizaci. Naproti tomu naopak taková 810.026 , která má jako přidanou hodnotu pouze hlášení zastávek, jezdí podstatně více (přitom by to měla být právě záloha záloh) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13009 Registrován: 6-2006 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13049 Registrován: 6-2006 |
Tabulková v Rakovníku: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 296 Registrován: 5-2017 |
Čata 8.5.2026_ |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9726 Registrován: 8-2003 |
Zadní Třebaň ► 810-631-,-077-,-810-229
World In My Eyes...
cestuji ekonomicky a to pouze první třídou |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 26956 Registrován: 3-2007 |
Pěkná fotka. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 21408 Registrován: 3-2005 |
kdepak se nachází 810 124? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 451 Registrován: 9-2005 |
810.124 je odstaven v SÚ Maloměřice. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 842 Registrován: 8-2010 |
810 236 a 546 zachraňují situaci kolem neprovozních Regin na trati Znojmo - Okříšky. Dnes červená 546 dokonce nasazena na Sp. Ještě že nám je ČD všechny nezešrotovaly.🤣
herkules2016l
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1136 Registrován: 10-2017 |
Ta výluka tam bude probíhat jak dlouho prosím ještě ? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5858 Registrován: 3-2015 |
Tak. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 501 Registrován: 2-2009 |
https://zjpc.cz/vyletni-vlaky/
www.solvayovylomy.cz
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 225 Registrován: 9-2009 |
810.157 po vyvazovací opravě a v novém laku se vrací na základnu do Kořenova |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8 Registrován: 4-2026 |
Vážení, právě vyšel nový Almanach, 148. díl, vozy M 152.0301- 0400. Info na email korbel444@seznam.cz |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1246 Registrován: 5-2006 |
Aktuální Hořice v P.: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13095 Registrován: 6-2006 |
Zítra bude pendlovat 810.325 s vlečňákem z Rakovníka na Kolešovku a zpět![]() |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10223 Registrován: 6-2015 |
Jojo, pendloval. Pěkné to bylo. Ale kvůli mně tam 010 s polepy IDS JMK dávat nemuseli.![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13104 Registrován: 6-2006 |
Já tam předtím viděl toto: |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 27041 Registrován: 3-2007 |
Přátelé, mám dotaz: 810 501 dnes nasazen na Sedlčance - kde byl doposud? Neprovozní v Čerčanech či kde a proč byl zprovozněn, když je šuků nadbytek? Nebo není? Díky za vysvětlení. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3367 Registrován: 9-2003 |
810.501 jezdil několik měsíců v okolí Kolína. Pečky, Čáslav atd. |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 27044 Registrován: 3-2007 |
Teď někdy? Takže předán z Nymburka - kdy? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3368 Registrován: 9-2003 |
Do Čerčan se vrátil 28.5. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1137 Registrován: 10-2017 |
Ale z Čerčan naopak zmizel stroj 644 (a údajně i 289 má zmizet) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5899 Registrován: 3-2015 |
Kuk. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2477 Registrován: 6-2005 |
Včera byl odtažen 545. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 102 Registrován: 8-2006 |
zdravim, prosim, proc od tohoto tydne na rannim obratu 19109 a 19110 z benesova do vlasimi jezdi 814/914 misto 810+BDtax? je to na takto uz na stalo? diky moc |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 27052 Registrován: 3-2007 |
A na odpoledním 9219/26 taky. Asi je dost 814 a tady se nemusí objíždět přívěs ve Vlašimi po pár km a ve Zruči při ostrém obratu dtto. Jestli je to dlouhodobě by mne taky zajímalo, každopádně přibyla jako osmá 810 501 a turnusová potřeba v kladiva byla donedávna pět, teď tedy čtyři, že by zase chtěli něco lepšího sebrat do Rakovníka nebo Loun? Kolik vůbec ještě zbývá těm strojům kilometrů? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18545 Registrován: 5-2004 |
Dnes dalsi verze sukafonu. Wifi, zasuvky, infosystem apuvodni historicke topeni. Na litence nevidana 296 |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 27053 Registrován: 3-2007 |
No mně je to jako cestujícímu tak nějak jedno pokud to má spouštěcí okna a polstrunk. Na pěknou 289 má zjevně zase někdo z ROPIDu žízeň, podobně byla Čerčanům odebrána druhá 810 v nátěru PID, 810 263. Hoši z ROPIDu s ní jezdí na výlety placené firmou, jako do Potůčků, teď nedávno do Rudy a projíždějí si s tím pro zábavu lokálky. Zůstala nakonec v Lounech, aby jezdila do Čelákovic. 545 taky dobrý stroj, tak pápá. Tak to povyměňujou, jen aby zůstaly v Č. spolehlivě ty horší vozy. Že to pořád někoho tak baví.. (Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.) |
|
Priapos
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2684 Registrován: 10-2012 |
Ještě bych se s ní neloučil. |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76323 Registrován: 4-2003 |
"Dnes dalsi verze sukafonu. Wifi, zasuvky, infosystem apuvodni historicke topeni. Na litence nevidana 296" Napřed jako posila do Chrudimě, později spíše na holické lokálce. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5903 Registrován: 3-2015 |
Ke konci působení na trati 172 dávají na konec šukafony, které se tam zas tak často nepodívaly 810 296 už to má za sebou, dnes je tam 472 a 056 dokonce. |
|
MartinM
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 532 Registrován: 12-2017 |
Pro zajímavost v návrhu GVD 2026/27, je u všech vlaků na tratích: 074,121,122,236 piktogram vozíčkáře, Bez vozíčkáře zůstali jen tratě 012,092 a 111 + některé vlaky na 161 a ranní návoz v Loun na 110. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5910 Registrován: 3-2015 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1138 Registrován: 10-2017 |
MartinM: Odkud se má sebrat tolik Regionov ? |
|
MartinM
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 533 Registrován: 12-2017 |
Tak regionov by se mělo uvolnit poměrně dost. Do Nymburka a Liberce by měly přijít 841. V Hradci by měly skončit na trati do Rokytnice a Náchod-Týniště, na Ostravsku by meli skončit na trati Frýdek-Místek - Těšín a do Nového Jičína a taky by měly skončit v okolí Plzně na tratich 175 a 181. Kromě těch 841 si myslím že je to jistota. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1140 Registrován: 10-2017 |
"na Ostravsku by meli skončit na trati Frýdek-Místek - Těšín a do Nového Jičína a taky by měly skončit v okolí Plzně na tratich 175 a 181." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4390 Registrován: 12-2007 |
je u všech vlaků na tratích: 074 Ale čože To sa aké prírodno-božie zákony zmenili, že zrazu šukafón nie je jediné vozidlo, ktoré bude stíhať úvrať v Neratoviciach? ![]() |
|
El_Barto
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 464 Registrován: 9-2024 |
Ne, tam mají jezdit BEMU pantery. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 209 Registrován: 12-2019 |
"MartinM: "na Ostravsku by meli skončit na trati Frýdek-Místek - Těšín a do Nového Jičína a taky by měly skončit v okolí Plzně na tratich 175 a 181."Tam mají být 847 ?" Ale kdeže, MSK je kraj veskrze progresivní, takže BEMU !!! Ten Nový Jičín bude až po úpravě žst. Suchdol n. O., aby byla možná jízda vlaku do a z Ov bez posunu. (Příspěvek byl editován uživatelem Tomas_815.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1204 Registrován: 5-2013 |
Orchestriony na Vysočině .. 810.546 a M152.0469 + 0604 |