| Diskuse » Železnice » 362, 363 a 361 - esa | « předcházející | další » |
362, 363 a 361 - esadolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Tajemný_em
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5094 Registrován: 5-2002 |
"Chtěl jsem se zeptat na to jestli se na rychlikách Labe jezdí i ze sysla, protože jsem za cca 14 dní vždy viděl že se to objíždělo. Tak jestli jsem na to měl jen štěstí?" Štěstí bys spíš měl, kdyby to bylo naopak. Sunutý Labe je sci-fi. Stejně tak řídicí rajl- a komžety do Rajchu...
"Čelím pokušení tím, že mu podlehnu." Jára da Cimrman
|
|
Regpetrs
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1466 Registrován: 2-2007 |
Tom350: Na Labi cyklosysel bez ETCS, takže jen jako víceúčelový vůz s přidanými háky na kola. Takových bude celkem 16, jestli dobře počítám, a objeví se i na trase Plzeň-Brno. |
|
OKŽ
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 264 Registrován: 10-2019 |
"Tom350: Na Labi cyklosysel bez ETCS, takže jen jako víceúčelový vůz s přidanými háky na kola. Takových bude celkem 16, jestli dobře počítám, a objeví se i na trase Plzeň-Brno. " |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 351 Registrován: 7-2024 |
"Redislokace mě napadla hned, ale tahle souvislost mě nějak unikla, děkuji takze předpokládám, ze jak se 023 opraví, tak 165 pojede zpět do Brna." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9600 Registrován: 8-2007 |
Tornádo 460:děkuji [happy] takze předpokládám, ze jak se 023 opraví, tak 165 pojede zpět do Brna. To i když se neopraví. Od 1.7. přestanou Esa jezdit na lince U1 a sníží se jejich turnusová potřeba asi o 3 kousky. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 556 Registrován: 9-2023 |
Eso 363.015 před Štětím
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10868 Registrován: 5-2010 |
Aktuálně z Přerova do Budějovic další retrokrasavec tentokrát zelený,široký žlutý pruh 362 218 RJ veze si sebou i klasicky 744 167 ČMŽO. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6765 Registrován: 9-2003 |
DzS: Viděno v cca. 7:50 v Čerčanech. Chvilku předtím jela nějaká novobangle (744 nebo něco takového) SUAS s podbíječkou.
NOBLE BRICKS
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10871 Registrován: 5-2010 |
Ano 744 162 SUAS s pracovním vlakem do Benešova, ale muselo to být kolem 6.50 oba vlaky okolo Čerčan, nee v 7.50. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6766 Registrován: 9-2003 |
Pardon, samozřejmě o hodinu dříve, v 7:50 jsem už pil kafe v Uhříněvsi.
NOBLE BRICKS
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9732 Registrován: 8-2003 |
Praha-Smíchov ► 362-111 2 → 5/2026
World In My Eyes...
cestuji ekonomicky a to pouze první třídou |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2 Registrován: 4-2026 |
Nemá někdo k dispozici a může poskytnout fotku lokomotivy 362 218 RJ? Děkuji |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13858 Registrován: 9-2002 |
Googlit neumíš ? - Pod 10 vteřin: https://www.railpage.net/fotografie/dualizovane-eso-s-tvarou-jedn osmerneho-persinga-362-218-regiojet-pool-v-ceskych-budejoviciach/
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 559 Registrován: 9-2023 |
Dnes u Štětí zajímavý náklad - Eso 363.256 s kolejnicema
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 851 Registrován: 10-2010 |
Agent - zajímavý detail, že toto " Eso" nemá ty návěstní LED světla vysunutá jako u ČD. Taky to tedy jde bez těch " podložek" aby svítila jako rovně. :-) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4322 Registrován: 12-2006 |
Taky ty světla jsou po staru. Jen bílé byly nahrazeny LED. Vsechny ČD mají ledkove poziční světla a ledkove dalkáče. |
|
Hans363
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 425 Registrován: 7-2013 |
Krimitz: Jak už zde padlo, to jsou jiná světla. ČD mělo tyto také, například na 363.132, ale protože byl zájem o ledkové poziční a dálkové světla, došlo k sjednocení na jeden typ. Ty RJ Esa/Peršingy mají furt původní halogenové dálkové světla, takže tam není třeba svítit rovně. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 51 Registrován: 12-2017 |
Tak to vypadá, že u žlutých už zbývá jen 162.117: 362 212 Modrá 362 213 Žlutá RJ 362 214 Žlutá RJ 362 215 Žlutá RJ 362 216 Žlutá RJ 362 217 ? 362 218 Zelená 362 219 Žluto-šedivá 362 220 Italský lak |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 436 Registrován: 6-2009 |
"Tak to vypadá, že u žlutých už zbývá jen 162.117: 362 212 Modrá 362 213 Žlutá RJ 362 214 Žlutá RJ 362 215 Žlutá RJ 362 216 Žlutá RJ 362 217 ? 362 218 Zelená 362 219 Žluto-šedivá 362 220 Italský lak" Dovolím si ještě drobné upřesnění: 213 Žlutá RJ - kompletně bez bočního nápisu REGIOJET, šedá střecha 214 Žlutá RJ - není nikde foto, větší odlišnost (pokud nějaká je) nelze popsat, neviděl jsme ji. 215 Žlutá RJ - s bočním nápisem REGIOJET, černá střecha 216 Žlutá RJ - kompletně bez bočního nápisu REGIOJET, černá střecha - fotil jsem přímo já v Mstěticích, fotky ode mě tu jsou. Tímhle jsem pouze zvýraznil odlišnosti žlutých RJ, která jsem tam našel. Budeme určitě rádi, když někdo zveřejní foto 214, které není nikde k nalezení. Zbylé RJ 362 souhlasí. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 852 Registrován: 10-2010 |
Chlapi děkuji. To mě nedošlo. Už mlčím :-) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1087 Registrován: 8-2007 |
Josef_sandr: 362.214 362.213 362.216 (Příspěvek byl editován uživatelem Maty.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1804 Registrován: 4-2019 |
363 008-4, 362 166-1 a 363 114-0 |
|
staci_premyslet
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 142 Registrován: 2-2023 |
Tak to vypadá, že u žlutých už zbývá jen 162.117: 117 jezdila (a možná ještě jezdí) na Ukrajinu, Košice - Čop - Košice. (Příspěvek byl editován uživatelem staci_premyslet.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 437 Registrován: 6-2009 |
Maty: Moc děkuji za foto. Je vidět, že se obě lokomotivy změnily. Už tam mají doplněný nápis RegioJet na čelo a na bok taky. To při zkušební jízdě neměly. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1538 Registrován: 7-2010 |
362.217 je stále ještě v podobě 162.117, zatím původní a na předělání čeká. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10886 Registrován: 5-2010 |
162 117 aktuálně přivezl Traxx 388 215 z deponie v Hostivaři do Malešic.Takže lze předpokládat, že už se s ním něco chystá. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3319 Registrován: 2-2006 |
Jak to vypadá s 362.001 ČD? Vyjede ještě letošní rok?
Nejlepší pohled na svět je z okna vlaku.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4329 Registrován: 12-2006 |
Určitě. Vyvazovačky netrvají tak dlouho. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2484 Registrován: 3-2015 |
"162 117 aktuálně přivezl Traxx 388 215 z deponie v Hostivaři do Malešic.Takže lze předpokládat, že už se s ním něco chystá." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10887 Registrován: 5-2010 |
Máš recht je to tak. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 562 Registrován: 9-2023 |
U Štětí dnes prázdné uhlí s 363.256
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 543 Registrován: 9-2008 |
ČD Cargo zabrúsilo aj Moldavy n/Bodvou Minulý týždeň |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5891 Registrován: 3-2015 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 924 Registrován: 11-2018 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 357 Registrován: 7-2024 |
Ví se něco nového o zařazení 362.2 u RJ? Videl jsem, ze by mely zacit jezdit od tohoto měsíce, dekuji za odpovědi |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4334 Registrován: 12-2006 |
Měl bych dotaz? Ty rekonstrukce ze 162 na 362.2 RegioJet. Jedná se jen čisté o předělání na dvojsystem? Nebo se jedná o generální opravy? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10233 Registrován: 9-2011 |
Měl bych dotaz? No to my nevíme, jestli byste měl dotaz. To musíte vědět vy Jedná se jen čisté o předělání na dvojsystem? Nebo se jedná o generální opravy? Když už mám mašinu rozebranou, tak dává smysl jí zgenerálkovat nebo aspoň středně opravit. Ale je to jen moje úvaha.
Všichni jste volové. Servít
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 358 Registrován: 7-2024 |
A co se týče uvedeni do provozu se ví neco? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4336 Registrován: 12-2006 |
Ten otazníktam samozřejmě neměl být, nějak se tam přitoulal a já si ho nevšiml. No právě já viděl nějakou fotku 362.2 a tam se mě zdálo že má podvozky bez opravy, právě proto se ptám. Fotku samozřejmě nemůžu aktuálně najít. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 359 Registrován: 7-2024 |
Hovořilo se o červnu, červen už je teď, tak kdyby někdo věděl![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10239 Registrován: 9-2011 |
Tom: já to tak nějak pochopil, ale nedalo mi to ![]()
Všichni jste volové. Servít
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2489 Registrován: 3-2015 |
Údajně by první 362.2 měla vyjet jako náhrada za 162.117, která by měla někdy v blízké době dojezdit jako 162. Kdy to bude ale nevím. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 360 Registrován: 7-2024 |
"Údajně by první 362.2 měla vyjet jako náhrada za 162.117, která by měla někdy v blízké době dojezdit jako 162. Kdy to bude ale nevím. " |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2490 Registrován: 3-2015 |
"Ajexg: "Údajně by první 362.2 měla vyjet jako náhrada za 162.117, která by měla někdy v blízké době dojezdit jako 162. Kdy to bude ale nevím. "Chapu, taky se hovořilo, ze by si uz mely pomalu převzít i R8, ale to nevím taky kdy " |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 361 Registrován: 7-2024 |
Ja to zaslechl asi tak 3 tydny zpět a to už Jančura byl mimo pl.. no jinde kde by je dali netuším |
|
staci_premyslet
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 145 Registrován: 2-2023 |
R9 od prosince, když Pesa nestihne dodat? Případně pronájem? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 362 Registrován: 7-2024 |
Je to možný |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5902 Registrován: 3-2015 |
No zavítal do Berouna a zastavil příhodně v danou chvíli . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2491 Registrován: 3-2015 |
362.081 jezdí dneska na Bouzovech. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5913 Registrován: 3-2015 |
Vidím dobře, Bavorské expresy mezi Plzní a Prahou dnes točí 362 116 v Najbrtu2, tuhle si pamatuju dlouhodobě v Najbrtu jedna, takže se musela vrátit z dílen. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 940 Registrován: 11-2018 |
|