Diskuse » Železnice » 749, 751 a 752 - bardotky « předcházející | další »

749, 751 a 752 - bardotky

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři

   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků  zobrazit všechny (106)   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 13. 1. 2020 Jnd 60 13. 1. 2020 18:42
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 29. 1. 2020 Marťa_rak 60 29. 1. 2020 20:16
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 14. 2. 2020 Darwa 60 14. 2. 2020 11:45
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 28. 2. 2020 Ajexg 60 28. 2. 2020 10:56
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 04. 3. 2020 Petruš_opava 60 04. 3. 2020 16:14
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 04. 4. 2020 Ajexg 60 04. 4. 2020 14:42
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 16. 4. 2020 Drak_ze_skalky 60 16. 4. 2020 23:59
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 25. 4. 2020 Brodacek 60 25. 4. 2020 13:11
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 20. 5. 2020 Maršál 60 20. 5. 2020 20:57
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 04. 6. 2020 Tom350 60 04. 6. 2020 10:23
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 11. 6. 2020 Pisecan 60 11. 6. 2020 08:38
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 04. 7. 2020 Ajexg 60 04. 7. 2020 11:36
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 09. 8. 2020 Ajexg 60 09. 8. 2020 10:57
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 25. 8. 2020 Rozsutec 60 25. 8. 2020 18:11
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 04. 9. 2020 Sergej11 60 04. 9. 2020 14:06
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 23. 9. 2020 Hubič 60 23. 9. 2020 21:50
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 05. 10. 2020 Quadrophonia 60 05. 10. 2020 15:03
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 26. 10. 2020 Haribo7 60 26. 10. 2020 08:18
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 13. 11. 2020 Mitas24 60 13. 11. 2020 19:21
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 27. 11. 2020 Maršál 60 27. 11. 2020 21:42
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 14. 12. 2020 Ajexg 60 14. 12. 2020 09:54
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 30. 12. 2020 Rozsutec 60 30. 12. 2020 18:01
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 23. 1. 2021 PoradceCD 60 23. 1. 2021 10:42
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 04. 2. 2021 intelpetr 60 04. 2. 2021 17:36
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 28. 2. 2021 Bastions 60 28. 2. 2021 23:29
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 21. 3. 2021 Hostejn 60 21. 3. 2021 14:17
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 20. 4. 2021 modely742 60 20. 4. 2021 06:25
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 26. 4. 2021 Ajexg 60 26. 4. 2021 13:16
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 08. 5. 2021 obdivovatel_železnic 60 08. 5. 2021 23:38
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 06. 6. 2021 Sato 60 06. 6. 2021 21:03
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 27. 6. 2021 Sato 60 27. 6. 2021 19:28
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 10. 7. 2021 lokomotivy_bardotky 60 10. 7. 2021 18:50
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 31. 7. 2021 Marťa_rak 60 31. 7. 2021 01:36
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 20. 8. 2021 Martin751 60 20. 8. 2021 09:58
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 10. 9. 2021 Cobram 60 10. 9. 2021 08:36
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 24. 9. 2021 Mark21 60 24. 9. 2021 14:17
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 11. 10. 2021 Jussi 60 11. 10. 2021 21:55
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 03. 11. 2021 Filípek 60 03. 11. 2021 18:03
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 10. 11. 2021 M_g 60 10. 11. 2021 14:58
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 02. 1. 2022 Mihyl 60 02. 1. 2022 14:14
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 14. 1. 2022 E499001 60 14. 1. 2022 22:06
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 22. 2. 2022 Zundapp 60 22. 2. 2022 18:33
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 29. 3. 2022 dědek_hank 60 29. 3. 2022 08:41
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 15. 4. 2022 Zundapp 60 15. 4. 2022 19:13
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 27. 5. 2022 Zundapp 60 27. 5. 2022 16:53
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 15. 6. 2022 5738 60 15. 6. 2022 20:40
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 11. 7. 2022 Manemb 60 11. 7. 2022 09:51
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 03. 8. 2022 Pepa98 60 03. 8. 2022 10:07
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 08. 9. 2022 Honza.Babic 60 08. 9. 2022 09:13
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 06. 10. 2022 Brodacek 60 06. 10. 2022 21:39
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 19. 11. 2022 Manemb 60 19. 11. 2022 11:07
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 06. 12. 2022 Mark21 60 06. 12. 2022 11:28
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 30. 12. 2022 E499001 60 30. 12. 2022 09:01
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 17. 1. 2023 T4440276 60 17. 1. 2023 17:41
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 14. 2. 2023 Marťa_rak 60 14. 2. 2023 17:18
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 28. 2. 2023 modely742 60 28. 2. 2023 19:55
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 06. 4. 2023 E499001 60 06. 4. 2023 21:57
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 24. 4. 2023 AnounymTojeFuk 60 24. 4. 2023 11:36
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 08. 5. 2023 Zundapp 60 08. 5. 2023 18:42
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 05. 6. 2023 HOnzula 60 05. 6. 2023 07:28
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 24. 7. 2023 AnounymTojeFuk 60 24. 7. 2023 00:10
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 09. 8. 2023 Agent 60 09. 8. 2023 23:09
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 25. 8. 2023 Lukáš_Mikuška 60 25. 8. 2023 21:10
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 19. 9. 2023 Haribo7 60 19. 9. 2023 17:40
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 10. 10. 2023 T4781 60 10. 10. 2023 20:13
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 30. 10. 2023 AnounymTojeFuk 60 30. 10. 2023 20:40
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 07. 12. 2023 VZD 60 07. 12. 2023 18:31
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 28. 12. 2023 Trs2004 60 28. 12. 2023 12:07
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 19. 1. 2024 Mark21 60 19. 1. 2024 08:00
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 22. 2. 2024 Cobram 60 22. 2. 2024 10:06
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 20. 3. 2024 Lukáš48 60 20. 3. 2024 21:53
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 27. 4. 2024 McBain 60 27. 4. 2024 23:40
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 13. 6. 2024 Franthomas 60 13. 6. 2024 07:18
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 02. 7. 2024 Sergej11 60 02. 7. 2024 01:59
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 29. 7. 2024 Drak_ze_skalky 60 29. 7. 2024 17:32
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 28. 8. 2024 O._Svoboda 60 28. 8. 2024 16:54
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 28. 9. 2024 Jeník_H.. 60 28. 9. 2024 20:40
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 09. 11. 2024 AnounymTojeFuk 60 09. 11. 2024 06:06
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 23. 11. 2024 E499001 60 23. 11. 2024 15:51
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 07. 12. 2024 Pépa_rákos 60 07. 12. 2024 09:20
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 18. 12. 2024 Tajemný_em 60 18. 12. 2024 10:13
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 02. 1. 2025 Rozsutec 60 02. 1. 2025 12:31
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 25. 1. 2025 PeHy 60 25. 1. 2025 18:30
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 10. 2. 2025 Cobram 60 10. 2. 2025 19:27
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 05. 3. 2025 Lukáš48 60 05. 3. 2025 21:20
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 02. 4. 2025 Martin751 60 02. 4. 2025 12:57
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 13. 4. 2025 Jeník_H.. 60 13. 4. 2025 19:52
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 03. 5. 2025 Leo 60 03. 5. 2025 08:17
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 23. 5. 2025 Vojtěch 60 23. 5. 2025 19:45
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 12. 6. 2025 Cobram 60 12. 6. 2025 07:53
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 07. 7. 2025 Tom350 60 07. 7. 2025 12:08
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 22. 7. 2025 Honnzok 60 22. 7. 2025 18:13
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 19. 8. 2025 AnounymTojeFuk 60 19. 8. 2025 13:33
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 07. 9. 2025 AnounymTojeFuk 60 07. 9. 2025 13:14
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 24. 9. 2025 Drak_ze_skalky 60 24. 9. 2025 22:03
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 14. 10. 2025 Leo 60 14. 10. 2025 22:40
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 09. 11. 2025 Vojtěch 60 09. 11. 2025 12:19
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 02. 12. 2025 AnounymTojeFuk 60 02. 12. 2025 07:42
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 17. 12. 2025 Agent 60 17. 12. 2025 23:42
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 29. 12. 2025 Tom754 60 29. 12. 2025 20:05
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 30. 1. 2026 ladas 60 30. 1. 2026 21:29
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 24. 2. 2026 Vojtěch 60 24. 2. 2026 10:28
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 08. 3. 2026 Jirka 60 08. 3. 2026 18:37
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 14. 4. 2026 INGsta 60 14. 4. 2026 12:03
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 27. 4. 2026 Duški 60 27. 4. 2026 21:38
Archiv diskuse 749, 751 a 752 - bardotky do 12. 5. 2026 Mark21 60 12. 5. 2026 08:03
   autor příspěvek
Úterý, 12. května 2026 - 08:07:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4486
Registrován: 12-2007
[fotic]

Punk´s not Dead [happy]

Punk´s not dead
Úterý, 12. května 2026 - 12:45:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 537
Registrován: 9-2008
Mark, mašiny na 82211/10(Tur/V.Ida/Tur.)Dnes záťaž do HU cca 2200t[biggrin][wink]
Úterý, 12. května 2026 - 17:48:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2009
Registrován: 9-2010
Aha, já už myslel že tam přes výluku nebudete jezdit vůbec.[wink]
Čtvrtek, 14. května 2026 - 16:14:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5857
Registrován: 3-2015
https://youtu.be/xHcS-vSsaa4
Čtvrtek, 14. května 2026 - 16:51:26  
Administrátor
Číslo příspěvku: 76246
Registrován: 4-2003
Nesouvisející obsah a výpady odsunuty do neželezniční (nejradši bych to smazal úplně, ale jen ať je pěkně vidět, co kdo vypustil z klávesnice a kdo koho zkouší urážet...).

PS:
Kdybyste Mladějova chtěli jó potupit, tak zkuste raději najít, kde sám udělal chybu a na konci vložené věty zapomněl čárku (není to v tomto vlákně a je to už nějakou dobu zpátky).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Pátek, 15. května 2026 - 12:41:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10874
Registrován: 5-2010
Barka 751 033 KŽC se dnes vydá na cestu z Prahy do Jeseníku/Lipové Lázní.Do Zábřehu i s Mravcem 813 202.
Pátek, 15. května 2026 - 17:32:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2438
Registrován: 1-2010
Před hodinou v Jičíně tento stroj
Sobota, 16. května 2026 - 12:00:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 874
Registrován: 5-2012
749 121 má své podvozky. Zatím ještě start neproběhl. Vyfotil jsem i vyražené čísla co mají falešné podvozky.


Sobota, 16. května 2026 - 13:01:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 226
Registrován: 9-2009
[ok][ok]
Jestli podvozky dělalo CZL, doporučuji zkontrolovat přívodní trubky k brzdovým válcům. Jeden čas tam měli takový nešvar, nečistit je po pískování a nevyčistěné broky hned poškodily povrch brzdových válců[crazy]
Sobota, 16. května 2026 - 20:58:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2011
Registrován: 9-2010
751 073 čerstvě po MV již opět zařezává na prešovských výkonech. Ve čtvrtek si společně s 074 střihli bardejovský šoupák.[wink]

Neděle, 17. května 2026 - 19:00:42  
Administrátor
Číslo příspěvku: 76270
Registrován: 4-2003
Drak_ze_skalky:
"Barka 751 033 KŽC se dnes vydá na cestu z Prahy do Jeseníku/Lipové Lázní.Do Zábřehu i s Mravcem 813 202."
Ano, náhodou jsem to díky náskoku potkal.

Sp 91236 (Lipová Lázně - Praha-Vysočany) - 913.202+813.202+2×Bix+751.033:

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Neděle, 17. května 2026 - 19:56:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10878
Registrován: 5-2010
Ano, dnes se to vracelo zpět do Prahy.
Neděle, 17. května 2026 - 19:57:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2705
Registrován: 2-2004
Modrá spolupráce na gigawoodech na jižní části tratě 238
Pondělí, 18. května 2026 - 12:44:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 785
Registrován: 5-2006
751.033

Úterý, 19. května 2026 - 11:30:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2441
Registrován: 1-2010
Predevcirem, vcera a dnes v Jicine tento stroj.
Čtvrtek, 21. května 2026 - 21:56:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 125
Registrován: 9-2023
jedna dokumentační
Sobota, 23. května 2026 - 08:44:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1526
Registrován: 9-2013
https://youtu.be/n4wnT9F-yYM?is=0mcOhv43sky6Fmt_


Kokořínský rychlík s Bardotkou a dokonce s Brejlovecm a odklonový Lužickohorský rychlík v Mělníku. (doporučuji posunout na čas 4:44)
Sobota, 23. května 2026 - 10:07:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 393
Registrován: 2-2010
Nájde sa tu nejaký štatistik/pamätník , ktorý by mi vedel povedať dátum presunov 1023, 1071, 1072 a 1114 zo Žiliny na (slovenský) blízky východ? [happy]
Sobota, 23. května 2026 - 12:06:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1715
Registrován: 3-2011
Mohlo by to byť v archívoch diskusií na vlaky.net.
Čo viem, tak 1114 bola v HE už v lete 2008, 1023 najneskôr ku konci roka 2009.
EDIT: v spomínanej diskusii na vlaky.net je uvedené, že obe došli spolu ako výpomoc namiesto mašín jazdiacich odklony v Plavči. To bola jar 2008

(Příspěvek byl editován uživatelem Fero.)
E pericoloso sporgersi - Nicht hinauslehnen - Не высовываться - Ne pas se pencher au dehors

Sobota, 23. května 2026 - 18:34:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 394
Registrován: 2-2010
Fero: To ma napadlo...
Problém je, že v prípade diskusie na vlaky.net by to znamenalo otrocky sa preklikávať cez niekoľko stovák strán (ak nie tisíc) stranu po strane (a ešte k tomu zakaždým rolovať dole [rofl] )
Sobota, 23. května 2026 - 21:20:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13084
Registrován: 6-2006
V Kolíně možná stále stojí 751.149 s Bertovcem. V H. Brodu dopoledne viděna 335. Jak teď nevím.
Mirek_2037
Neděle, 24. května 2026 - 05:53:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1112
Registrován: 5-2012
751.210 v Telči 22. září 1990.
Neděle, 24. května 2026 - 08:11:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1716
Registrován: 3-2011
Mirek_2037: tie archívne fotky sú nejako upravované? Vrátane už skôr zverejnených.
E pericoloso sporgersi - Nicht hinauslehnen - Не высовываться - Ne pas se pencher au dehors

Mirek_2037
Neděle, 24. května 2026 - 09:31:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1114
Registrován: 5-2012
Fero: Ano, některé je potřeba upravit, protože v té době nebyly vždy k dostání kvalitní barevné filmy, takže jsem musel často fotit na dost nekvalitní značky ORWO z bývalé NDR. Zrovna tato fotka byla pořízená na ORWO.
Pondělí, 25. května 2026 - 07:15:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 540
Registrován: 9-2008
Sķúsme tipnúť,že ktorý toto stroj?[blush]
Pondělí, 25. května 2026 - 07:35:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2018
Registrován: 9-2010
Spíše bych si tipnul, kde o tu ceduli přišel...v Turni mají nenechavé ruce[kladivo]

I prievidzská závěskovka 1128 už je o nějakou chudší..[angry]

(Příspěvek byl editován uživatelem Mark21.)
Pondělí, 25. května 2026 - 07:40:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 541
Registrován: 9-2008
Mark,presne.Takmer dvojtyždňový výlukový pobyt 1123jky v Turni niekoho veľmi vydráždil.[angry]
Pondělí, 25. května 2026 - 12:09:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2019
Registrován: 9-2010
A co robí 1171 a 1046? Už jsou z nich též zásobárny ND nebo stojí zatím netknuté?
Pondělí, 25. května 2026 - 16:00:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10888
Registrován: 5-2010
Barka 749 253 KŽC aktuálně zkušební jízda z Kladýnka do Lužné a zpět.
Pondělí, 25. května 2026 - 17:21:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 542
Registrován: 9-2008
1171 zásobuje a 1046 nedotklivka[wink]
Kolemjdoucí
Čtvrtek, 28. května 2026 - 06:08:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 509
Registrován: 7-2008
Zítra vyráží T 478.2006 + 750.202 + 781.562 směr říše město Weimar.[happy] a v pondělí zpět.
Čtvrtek, 28. května 2026 - 14:16:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10895
Registrován: 5-2010
A dnes se již z Kladna domů do Čakovic vrátila 749 253 KŽC.
Mladějov
Čtvrtek, 28. května 2026 - 14:26:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 27033
Registrován: 3-2007
Do Výmaru, města Goethova? A proč?
Kolemjdoucí
Čtvrtek, 28. května 2026 - 16:14:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 510
Registrován: 7-2008
Ano, přesně tam. Na 32. ročník výmarského železničního festivalu.
Letošní motto: Česká republika jako host ve Výmaru.
Čtvrtek, 28. května 2026 - 19:14:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10896
Registrován: 5-2010
Kolemjdoucí:
"Zítra vyráží T 478.2006 + 750.202 + 781.562 směr říše město Weimar.[happy] a v pondělí zpět."
Ten Serjoža bude asi 592 KDS...
Čtvrtek, 28. května 2026 - 20:04:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 545
Registrován: 9-2008
1123 po čorknutí tabuľky s číslom si asi povedala,že takto ďalej už nie.Ale teraz vážne,predvčerom havária SM.Mašinka už bok po boku odstavená vedľa 1046.[andel]
Čtvrtek, 28. května 2026 - 22:13:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13093
Registrován: 6-2006
Kolemjdoucí: Zítra vyráží T 478.2006 + 750.202 + 781.562 směr říše město Weimar a v pondělí zpět. - z Prahy směr Kralupy a Děčín, že?
Pátek, 29. května 2026 - 08:22:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10897
Registrován: 5-2010
Zamračená jela z Libně a brejlovec se sergejem z vlečky EMĚ z Hněvic a v Lovosicích se to spojilo už jsou v Podmoklech.
Pátek, 29. května 2026 - 08:36:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10898
Registrován: 5-2010
Berta PP musela z Libně přes Všetaty a Žernoseky, protože Kralupy-Libeň ETCS.
Pátek, 29. května 2026 - 10:32:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 505
Registrován: 5-2012
Rychlovka z Lovosic... [fotic]
Pátek, 29. května 2026 - 13:31:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10899
Registrován: 5-2010
Jinak konvoj do Weimaru z Děčína vzala perla ITL 118 552.
Pátek, 29. května 2026 - 14:10:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2026
Registrován: 9-2010
Duški:
"Mašinka už bok po boku odstavená vedľa 1046.[andel]"

Tak to bylo opravdu za pět minut dvanáct... jeden z jejich posledních společných "kameňov" [kladivo]

Pátek, 29. května 2026 - 20:41:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 919
Registrován: 11-2018
Pátek, 29. května 2026 - 21:31:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6581
Registrován: 11-2006
Já bych to zrovna v případě 751.123 neviděl úplně černě. Vona i ta naše vrchnost v Košicích brzy přijde na to, že mašina relativně nedávno po MH k plotu ještě nepatří. Jedna zadřená pístová skupina není úplně fatální problém.
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
Sobota, 30. května 2026 - 07:22:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 507
Registrován: 5-2012
749.181 IDS Cargo na hlavním n.[fotic]
Neděle, 31. května 2026 - 19:36:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 508
Registrován: 5-2012
Setkání T 478.1006 a T 478.1215 v Jedlové 30.5.2026 [fotic]
Neděle, 31. května 2026 - 21:49:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 48
Registrován: 7-2022
Teda ten lak na 253 dostal pěknou bídu, pamatuji ji v lepším stavu a není to tak dávno.
Úterý, 02. června 2026 - 13:22:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1
Registrován: 6-2026
Dne 13.6. pořádá spolek Posázavský Pacifik ve spolupráci s Kolej-klub Turnov jízdu zvláštního rychlíku z Prahy na akci "Muzejní víkend v depu Turnov". Vlak bude veden "Šestkou" T478.2006 a sestaven ze tří vozů Bdtn v historickém nátěru.
Jízdenky ke koupi v předprodeji se slevou 100 Kč zde:
https://www.smsticket.cz/vstupenky/71068-rychlikem-za-turnovskym- depem-rychlik-posazavskeho-pacifiku-vlak?fbclid=Iwb21leASLmbBjbGN rBIuZo2V4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHnL40pD_ WpJYbYruM4QIV7LnqTWGioZrD3G0PIDv84SaK7IUqAYf8FDosmct_aem_Z05CC1z2 KmgIaqQnoG7uNw

Čtvrtek, 04. června 2026 - 06:40:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5901
Registrován: 3-2015
Bardotka z Pacifiku dala o sobě hned vědět tady v Berouně, dost mě to překvapilo v tuhle brzkou dobu, když jsem tam ještě byl, celkem pěkná souprava několika polomáčených vozů a taky vozu konferenčního, jen vím, že to provádělo tady obrat a vyráželo to na hlavní trať na Prahu [wink].
Čtvrtek, 04. června 2026 - 20:22:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1237
Registrován: 10-2012
Kdyby chtěl někdo vidět jak vypadá taková kliková hřídel na Baruně, tak asi takhle...
Pátek, 05. června 2026 - 11:56:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6595
Registrován: 11-2006
Quadrophonia:
To jsou Vršky Nová hala?
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
Pátek, 05. června 2026 - 21:28:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 878
Registrován: 5-2012
751 219 změnila majitele. Měla by ji vlastnit Moravská železniční. Podle závad v SAPu je stroj vhodný na generální opravu...

Japak to vypadá s 749 265?
Sobota, 06. června 2026 - 18:43:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5907
Registrován: 3-2015
Šestka Barča.
Sobota, 06. června 2026 - 20:20:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1238
Registrován: 10-2012
E499001 : ano, a foto je loňské (12.10.2025)
Sobota, 06. června 2026 - 21:17:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 460
Registrován: 2-2012
749.019 ide pod ČDC-SK. Aktuálne sa rieši nezmyselná papierovačka.
Neděle, 07. června 2026 - 04:14:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 947
Registrován: 9-2012
Herkules: a proč trváte na převodu k ČDCSK, když ty papírovačky s Erou jsou klidně na několik let. Viz vaše 210.
Nejde koupit stroj od ČDC a papírově ho nechat u bývalého majitele ?
Neděle, 07. června 2026 - 13:02:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 93
Registrován: 4-2023
Teď přes Strančice směrem na ČB projela IDS barča 751.115. Viděno z nadchodu.
Pondělí, 08. června 2026 - 08:11:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1684
Registrován: 8-2010
Vojtěch: mám pouze informaci, že se na 265 dělá.
Pondělí, 08. června 2026 - 14:49:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 130
Registrován: 8-2017
Dnešní zkušební jízda Trutnov - Hostinné a zpět.
Pondělí, 08. června 2026 - 20:07:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15478
Registrován: 6-2004
Jílové, mnoho let zpět :-)

Pondělí, 08. června 2026 - 23:01:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23
Registrován: 10-2022
Fany:
"Jílové, mnoho let zpět :-) "

Česky se říká: před mnoha lety.

[angry][angry]
[auto][auto] ... pomalu a opatrně ... [auto][auto]
Pondělí, 08. června 2026 - 23:11:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3891
Registrován: 4-2005
Mnoho let zpět není česky? To je mi tedy opravdu novinka...:-)
1982 - 2022 40 let trolejbusů 14 Tr v Brně
Středa, 10. června 2026 - 02:38:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3667
Registrován: 8-2008
749.265

Ostružná 1.2.2011


Fotogalerie lokomotiv: http://krumpolc.rajce.idnes.cz/


Fotogalerie pohraničního opevnění z let 1936 - 1938: http://ropiky1938.rajce.idnes.cz/

..............................................................
Karfík
Středa, 10. června 2026 - 16:34:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 453
Registrován: 12-2006
Michal_Ř:
"Mnoho let zpět není česky? To je mi tedy opravdu novinka...:-)"
Ne, stavbou věty je to hnusný anglicismus. [angry] Něco jako „mějte hezký den”. [crazy]
Zavolejte Chocholouška, má tu práci!
Středa, 10. června 2026 - 19:53:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3892
Registrován: 4-2005
Aha, tak to je na psychologa:-) Mějte hezký den je opět úplně v pohodě:-) Co tam máte dál?
1982 - 2022 40 let trolejbusů 14 Tr v Brně
Středa, 10. června 2026 - 20:42:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 112
Registrován: 7-2023
Karfík: co je na tom za anglicismus? Jazyky se stále vyvíjí, slova průběžně zanikají nebo vznikají nová, to je naprosto normální. Čeština má řadu slov přejatých například z němčiny, což je dáno historickým kontextem, samozřejmě v soudobém pohledu zase (nejen) do češtiny proniká velké množství anglicismů (čímž rozhodně nemyslím ,,mnoho let zpět") a některé z nich člověk už ani nevnímá jako slova z angličtiny, např. laptop, džus, hemenex a takto bych mohl pokračovat.


Abych se držel vlákna, fotil jsem v Maťovcích 751.112. To se zřejmě jedná o neprovozní stroj, věděl by někdo?
Středa, 10. června 2026 - 22:53:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1154
Registrován: 1-2004
Nejde o slova, ale slovní spojení. Pokud je pro někoho "Mějte hezký den" v pohodě, tak opravdu česky neumí a češtinu przní...
ElektrickaJednotka
Středa, 10. června 2026 - 23:22:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 431
Registrován: 4-2019
Fascinující je i to, jak se na tomto fóru mnohdy častěji řeší jazyk a mentální stav jeho uživatelů, než samotná témata diskusí.
Řev motorů MT 4433-4, s ječením ventilátorů odporníku a bušením kontroléru dole. To je Pantograf.
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.