| Diskuse » Železnice » Trať Břeclav - Přerov a „Zlínka“ | « předcházející | další » |
Trať Břeclav - Přerov a „Zlínka“dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
frutabruta
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 228 Registrován: 3-2015 |
Vlarsky: dokonce byly lokomotivy na obou koncích. Takže vratné soupravy by se hodily. Ale asi si řídicí vůz neuměl povídat s Traxxem. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15452 Registrován: 6-2004 |
Hulín, 8. 5. 2026 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15469 Registrován: 6-2004 |
držím v ruce jř 1975/76 a je tam i spoj BRATISLAVA-Šumperk... tomu říkám relace !! Motorový rychlík R 836 Bratislava 17:24 Přerov 20:24 z Přerova jako Os 3738 přes Zábřeh do Šumperku Jistě krokoŠ, depo Olomouc... :-) V jřádech té doby je různých zajímavostí plno, např. symbol pohárku u názvu žst. Huštěnovice - přemýšlím, kde tam býval bufet? (další "pohárky": Bzenec-přívoz a MNová Ves), jinak klasicky "příbor": Přerov, Hulín, Otrokovice, Napajedla, Starák, Mor. Písek, Rohatec, Hodonín, Břeclav) Dále třeba přímý Os 4241 Vizovice(4:30)-Bzenec-Brno(8:06) dále třeba v X osobní vlak v relaci Uherský Brod-Hulín(5:50) a obrat Hulín(6:17)-Bzenec atd. atd. Btw, "Zámčan" 727/726 Brno-TT-Nové Zámky a zpět je v tomto jř také uváděn... (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 398 Registrován: 12-2006 |
Fany: ...do Bratislavy z Olomouce to byl ráno MR M286+3 přívěšáky |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15475 Registrován: 6-2004 |
zpožděný čtvrteční vlak LE v Otrokovicích... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15479 Registrován: 6-2004 |
Včerejší Mostěnice: (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2 Registrován: 6-2026 |
Nevíte, co to mělo být? Našel jsem tu fotku někde na internetu a myslím, že je stará tak cca 20 let. |
|
frutabruta
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 229 Registrován: 3-2015 |
Futurák: kdysi jezdil nějaký přímý spěšňák do Šumperku, vždycky s velkým motorákem, tak jestli to není ono… Sp1630 EDIT: Ten požár skladu HP Tronic byl v roce 2013. (Příspěvek byl editován uživatelem frutabruta.) (Příspěvek byl editován uživatelem frutabruta.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3 Registrován: 6-2026 |
A ještě bych se chtěl zeptat, co mělo být tady tohle. Myslím v září 2025 to vyfotil kamarád ve Zlíně středu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4 Registrován: 6-2026 |
Děkuju za odpovědi. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4394 Registrován: 4-2006 |
Futurák: To je kontejner na plast, kontejnery na směsný odpad, vůz Eas ČD Cargo a jednotka GTW Arrivy. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 964 Registrován: 1-2014 |
"A ještě bych se chtěl zeptat, co mělo být tady tohle. Myslím v září 2025 to vyfotil kamarád ve Zlíně středu. " Při manipulaci s Uhlaky pro teplárnu bylo to vyfoceneho Easu urvané spřáhlo. Bylo tedy odstsveno ja 5. kolej a čekalo se na jeho opravu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15490 Registrován: 6-2004 |
Železňák už také něco pamatuje: |