Diskuse » Železnice » Netrakční jednotky « předcházející | další »

Netrakční jednotky

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   autor příspěvek
Čtvrtek, 21. května 2026 - 07:56:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5009
Registrován: 11-2003
Včera se pohyboval ComfortJet 020 - devítivozový - v čele 384 022-0 - mezi Benešovem a Táborem - zřejmě zkoušky - fotku nemám - jen viděno.
23. ledna 1843 získal Jan Jakub Rad patent na kostkový cukr
28. října 1895 byla otevřena trať Dívčice – Netolice, 26. února 2011 zde byla zastavena osobní doprava...

Muj web
Čtvrtek, 21. května 2026 - 08:11:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4939
Registrován: 11-2007
V jakém nátěru jsou ty dva vozy pro Správu Železnic?
Čtvrtek, 21. května 2026 - 15:39:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8662
Registrován: 8-2006
Budou ČD pořizovat další netrakční jednotky? Nebo je to ve stavu úvah a nic konkrétního zatím není rozhodnuto?
Čtvrtek, 21. května 2026 - 16:11:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 477
Registrován: 6-2020
Čelákovičan: pokud ano, snad si pohlídají nedostatky, které nynější CJ mají
Čtvrtek, 21. května 2026 - 17:27:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 52
Registrován: 6-2020
Zdeněk:
"Včera se pohyboval ComfortJet 020 - devítivozový - v čele 384 022-0 - mezi Benešovem a Táborem - zřejmě zkoušky - fotku nemám - jen viděno."
Několik fotek viz vlákno trať Praha - ČB.


(Příspěvek byl editován uživatelem Daniela.ex7.)
Čtvrtek, 21. května 2026 - 19:12:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8664
Registrován: 8-2006
rj172 - 384.009 + CJ .007
IC558 - 193.902 VÚŽ, ale číslo IJ nevím, páč mi přišlo, že každý vůz má úplně jiné číselné označení[uhoh]
Pátek, 22. května 2026 - 12:22:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 500
Registrován: 2-2013
Aktuálně je výběrové řízení na asi 80 vozů v rámci jednotek.
Malý_fotograf
Pátek, 22. května 2026 - 13:08:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8467
Registrován: 5-2002
Janek_lemoch:
"V jakém nátěru jsou ty dva vozy pro Správu Železnic?"
Dorazily 100% unifikované s vozy pro ČD včetně výšivek České dráhy na opěrkách hlavy sedadel.
Nové barevné provedení a další věci budou řešeny v rámci přestavby.
• Tykání je projev kolegiality. Diskutérům na fóru tykám a chci aby mi bylo tykáno.
• Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Sobota, 23. května 2026 - 07:15:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 734
Registrován: 6-2015
Vyjde ten počet 20 kusů jednotek CJ na veškeré obraty do Německa, Budapešti a v kombinaci s rj i do Rakouska?
Neděle, 24. května 2026 - 09:21:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 478
Registrován: 6-2020
Pokud se z nich v daných zemí nezblázní, pak ano[happy] Tedy krom Maďarska, tam vyjma jednoho vlaku jezdí zatím, kapacitně nedostačující, Railjet.
Neděle, 24. května 2026 - 15:50:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8665
Registrován: 8-2006
Já teda na EC278 viděl klasiku a asi jezdí klasické soupravy na více Metropolitanech. Ale třeba na (obratovém?) spoji v 17:37 z Prahy do NZ klasika stačí. Pak je tu noční Metropol, kde nevím, jestli je CJ vhodný (kvůli spacím vozům a asi se přehazují vozy v Břeclavi na další nočník, snad Chopin). A pak je tu domácí IC 512/515, kde (pokud zůstane) je otázkou, jaká souprava je nejvhodnější.
Paul2no
Pondělí, 25. května 2026 - 07:09:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3871
Registrován: 11-2009
Na rj 53 jede náhradní souprava z nightjet Bmz-tů. Podle průvodčí prý *jet roztřískali včera ve Villachu. Ví někdo něco víc?
Pondělí, 25. května 2026 - 19:55:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 479
Registrován: 6-2020
Snad potíže s brzdami.
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.