| Diskuse » Železnice » Netrakční jednotky | « předcházející | další » |
Netrakční jednotkydolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5009 Registrován: 11-2003 |
Včera se pohyboval ComfortJet 020 - devítivozový - v čele 384 022-0 - mezi Benešovem a Táborem - zřejmě zkoušky - fotku nemám - jen viděno.
23. ledna 1843 získal Jan Jakub Rad patent na kostkový cukr
28. října 1895 byla otevřena trať Dívčice – Netolice, 26. února 2011 zde byla zastavena osobní doprava... Muj web |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4939 Registrován: 11-2007 |
V jakém nátěru jsou ty dva vozy pro Správu Železnic? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8662 Registrován: 8-2006 |
Budou ČD pořizovat další netrakční jednotky? Nebo je to ve stavu úvah a nic konkrétního zatím není rozhodnuto? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 477 Registrován: 6-2020 |
Čelákovičan: pokud ano, snad si pohlídají nedostatky, které nynější CJ mají |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 52 Registrován: 6-2020 |
"Včera se pohyboval ComfortJet 020 - devítivozový - v čele 384 022-0 - mezi Benešovem a Táborem - zřejmě zkoušky - fotku nemám - jen viděno." (Příspěvek byl editován uživatelem Daniela.ex7.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8664 Registrován: 8-2006 |
rj172 - 384.009 + CJ .007 IC558 - 193.902 VÚŽ, ale číslo IJ nevím, páč mi přišlo, že každý vůz má úplně jiné číselné označení ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 500 Registrován: 2-2013 |
Aktuálně je výběrové řízení na asi 80 vozů v rámci jednotek. |
|
Malý_fotograf
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8467 Registrován: 5-2002 |
Dorazily 100% unifikované s vozy pro ČD včetně výšivek České dráhy na opěrkách hlavy sedadel. Nové barevné provedení a další věci budou řešeny v rámci přestavby.
• Tykání je projev kolegiality. Diskutérům na fóru tykám a chci aby mi bylo tykáno.
• Na každou svini se někde vaří voda. I na mě. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 734 Registrován: 6-2015 |
Vyjde ten počet 20 kusů jednotek CJ na veškeré obraty do Německa, Budapešti a v kombinaci s rj i do Rakouska? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 478 Registrován: 6-2020 |
Pokud se z nich v daných zemí nezblázní, pak ano Tedy krom Maďarska, tam vyjma jednoho vlaku jezdí zatím, kapacitně nedostačující, Railjet. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8665 Registrován: 8-2006 |
Já teda na EC278 viděl klasiku a asi jezdí klasické soupravy na více Metropolitanech. Ale třeba na (obratovém?) spoji v 17:37 z Prahy do NZ klasika stačí. Pak je tu noční Metropol, kde nevím, jestli je CJ vhodný (kvůli spacím vozům a asi se přehazují vozy v Břeclavi na další nočník, snad Chopin). A pak je tu domácí IC 512/515, kde (pokud zůstane) je otázkou, jaká souprava je nejvhodnější. |
|
Paul2no
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3871 Registrován: 11-2009 |
Na rj 53 jede náhradní souprava z nightjet Bmz-tů. Podle průvodčí prý *jet roztřískali včera ve Villachu. Ví někdo něco víc? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 479 Registrován: 6-2020 |
Snad potíže s brzdami. |