| Diskuse » Železnice » „Buštěhradka“ a okolí » Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 16. 4. 2026 | « předcházející | další » |
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 16. 4. 2026dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1774 Registrován: 10-2019 |
Jeník H.: Tak já to dneska bohužel nedám. Myslel jsem, že se dostanu, ale musím to nechat na nějaký příští termín. |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 224 Registrován: 4-2016 |
Brzký návrat soupravy do Kněževse |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5706 Registrován: 3-2015 |
Cobram: V Berouně toho bylo dneska k vyfocení víc, než bych čekal, nejen tu Bertu od Swisspearlu ![]() . Jo a víš, že se bude opravovat ta bytovka v Berouně vedle nádraží? Už tam dávali lešení, to vypadá na kompletní opravu fasády oken atd . No už by si to zasloužila, po tolika letech, tak proto byli lidi včera na balkonech. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12968 Registrován: 6-2006 |
Já zkusmo z Rak. do Chrášťan vyjel pozdě, až 9:19 , a ta odstavená foto souprava, díky žluté rajce, byla pěkně vidět. Aspoň jsem tam uklidit trať. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5707 Registrován: 3-2015 |
Jo další sobotu projede od Mostu přes Louny předm. a taky Chrášťany po letech vzpomínkový rychlík Bezdrev, jednodenní vzpomínková akce, ujal se toho Die Landerbahn, vypraví soupravu s Bardotkou PP a vozy. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12969 Registrován: 6-2006 |
Už se těším. To spojím z návštěvou pražského krytu na Folimance Včera dopoledne se v Rakovníku na minutku potkaly vedle sebe motory 810.228 od Blatna a 229 do Blatna. Vyběhl jsem k nim ale marně ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 536 Registrován: 9-2023 |
Rychlé info z FB: z Chomutova do Rakovníka jede Singrovka. Zkuste někdo foto. Aktuálně cca Krupá
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1775 Registrován: 10-2019 |
Jeník H: Přesně tak, opravují balkony, které jsou ve špatném stavu, a komplet fasádu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 537 Registrován: 9-2023 |
Něco jsem našel na kartě - starší mobilovky z provozu kolem Kladna, první fotka je ze Dříně. Vše už je minulost
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12970 Registrován: 6-2006 |
Když vidím to PKP Cargo, nevyjedou dnes z Kladna na západ? 742.068 z Rak. nikam zmizla, jestli nejela do Berouna? Mn někam pro dříví se mi nezdá. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 792 Registrován: 1-2019 |
Ústecký kraj publikoval informace ke studii týkající se mezikrajských tratí do Středočeského kraje, kterou si Ústecký kraj objednal u Fakulty dopravní ČVUT. Výsledky studie se budou projednávat na zastupitelstvu Ústeckého kraje dne 20. 4. 2026. V případě tratě 110 studie jednoznačně doporučila vyhovět požadavkům obcí a zavést spěšné vlaky v relaci Louny - Slaný - Praha. Trať 124 byla naopak označena za neperspektivní a studie na ní doporučuje ukončit provoz. Na druhou stranu autoři studie vyčíslili autobusy místo vlaků paradoxně jako dražší, a to až o 13 mil. Kč ročně. Zřejmě je důvodem nevhodná silniční síť mezi Žatcem a Rakovníkem, která nutí k zavedení více autobusových linek a objednávce více kilometrů. Takže i přes nižší jednotkovou cenu za kilometr autobusu vychází obsluha území vlakem levněji. Odkaz na studii: https://formulare.kr-ustecky.cz/materialyzukver/13_ZUK_2026-04-20 /pdf/13_ZUK_MAT_17_2_priloha_1.pdf Lze očekávat, že Ústecký kraj setrvá na nesouhlasném stanovisku vůči záměrům Středočeského kraje zrušit vlaky, a to na obou tratích. Ukončení provozu na trati 124 je v Ústeckém kraji politicky neprůchozí, neboť v krajské radě sedí žatecký starosta. A tomu teď hraje do karet, že studie neprokázala úsporu nákladů při ukončení vlakové dopravy. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9487 Registrován: 3-2006 |
To jsem zvědav, zda bude odpověď IDSK stejná, jako kdysi na můj dotaz doplnit takt R26 spěšným vlakem v objednávce kraje.![]() ![]()
Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Myosotis. |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 225 Registrován: 4-2016 |
v 10h z Kněževse hektor 720.539, v Lužný doberou vozy a pak směr Dolní Lipka |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12971 Registrován: 6-2006 |
Dík. Na Kolešovce je provoz. Ale jsem si do opět přečetl pozdě, leda bych stihl bus v 11 do Strašecí. |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 226 Registrován: 4-2016 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1109 Registrován: 10-2011 |
Kladno 14.4.2026 T435.0539 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12972 Registrován: 6-2006 |
Tak ze starého nadjezdu na Rudě jsem si ho natočil: V Rakovníku opět stojí rudé vozy, dle schematického obrázku jsou určeny na převoz automobilů. Dokonce dvě soupravy. Obešel jsem je ale nikde není psáno, odkud kam |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10807 Registrován: 5-2010 |
Ty autovozy dorazily z Polska, alespoň ta první várka a jejich cílem by měla být vlečka Rakolog (šamotka). |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 492 Registrován: 2-2012 |
V Nižboru a na trati směr do Berouna se kopou nějaké kabely atd. Tušíme proč? ![]()
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13806 Registrován: 9-2002 |
ETCS ?
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5722 Registrován: 3-2015 |
Vypadá to, že ten výroční rychlík Bezdrev tuto sobotu na trase Most - Rakovník - Beroun - Příbram - Písek - Tábor pojede nakonec 749 251 VDA. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12974 Registrován: 6-2006 |
Když to vyjde tek se s ním svezu z reouna do Rak. Mašina 730 v Berouně už nestojí, co? Dík. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12975 Registrován: 6-2006 |
Drak_ze_skalky: autovozy dorazily z Polska - večer po návratu z Rakony, na ně najela mašina a připojili to. Možná do Lužné a na vlečku vyjedou zítra dopoledne nebo kolem poledne. Pěkná delší souprava Z Kladna do Rakovníka už možná opět přijel Revolution Train. Proto ty záložní soukromé 810ky přemístily vpravo. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5729 Registrován: 3-2015 |
Agent: Neboj, to se nestane, co tam zmůže jeden securiťák o víkendu na velkém nádraží, to by tam u těch nástupišť musel stát nonstop a to nejde, tohle by měla dělat konkurence, když má halu na starost . Ale už opravdu konec o tom. (Příspěvek byl editován uživatelem Jeník H...) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5730 Registrován: 3-2015 |
Ještě jsem se chtěl zeptat na něco ohledně toto Bezdrevu. Když ještě jezdil pravidelně, tak zpátky na Rakovník a Most, byl v Berouně kolem páté odpolední ne? A teď jak pojede na jediný den vzpomínkově, tak je tam cesta zpět a příjezd do Berouna až kolem sedmé podvečerní? To ale i ta Otava, byla ze Sušice v Berouně dříve, asi hodinku po Bezdrevu, pak jak jela do Prahy.. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12976 Registrován: 6-2006 |
Třeba v 2000/01: R 890, Rak. 8:06, Beroun 8:51. R 891, Beroun 17:29, Rak. 18:19. Nevím od kdy, ale dál to bylo +- okolo. A by mě zajímalo, jaká turnusová hnací vozidla, od roku 1990 do roku 2000, se na Bezdrevu vystřídala. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5731 Registrován: 3-2015 |
No ten příjezd teď v sobotu docela sedne v 08:36 do Berouna, já se budu modlit, aby to bylo o několik minut později . Samozřejmě ty časy u Bezdrevu se v jednotlivých obdobích lišily, při jízdě nazpět odpoledne, ale v každém případě rychlík ze Sušice, jel až po něm do Prahy.![]() |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 227 Registrován: 4-2016 |
Při procházení starých fotek člověk najde i nějaké poklady – kdo tehdy tušil, jakou budou mít dnes cenu, scény, které se už jen těžko naskytnou znovu. |
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1777 Registrován: 10-2019 |
Pačus: Paráda! Obzvlášť ty Domoušice a Strašecí. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12977 Registrován: 6-2006 |
Časy Bezdreva v posledním roce 2007/08: R 892 Rak. 8:02, Beroun 8:50. R 893, Beroun 17:12., Rak. 17:58. Jednou večer v zimě, na tom jela i 742.200 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5732 Registrován: 3-2015 |
https://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?zeme=%C4%8CD&kategorie=R& cislo=890&nazev=Bezdrev&rok=1996 Tady jsem našel na vagon WEB, ten Bezdrev s přepřahem na trase z Mostu do Písku normálně Diesel, ale z Písku až do ČB střídavý plecháč a zpět taky to samý, bylo to v letech 1995/96,1996/97, pak dál už jen s dieselem celou trasu, ne nadarmo se píše i dnes, že měl Bezdrev nejdelší výkon v osobní dopravě, od severozápadu směrem na jih Čech, mezi začátkem cesty Chomutov ( Most ) a cílem v ČB přes Rakovník, Beroun a Příbram s motorovou lokomotivou. V tomhle to byl opravdu rekordman.. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9500 Registrován: 3-2006 |
Ten přepřah v Písku, byl na základě zoufalství, co vlastně s tím nedokončeným zadrátováním na Protivínce udělat. Začátkem devadesátek, už se počítalo s tím, ,že bude přepřahat do elektriky už ve Zdicích. No a díky úprku EŽ na koridory, se to "dočasně" odsunulo.![]()
Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Myosotis. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5733 Registrován: 3-2015 |
Mořepetr: Děkuji, myslel jsme si to a vlastně to ještě trvá dodnes mezi Pískem a Zdicemi. No kdyby k tomu skutečně došlo k tomu zadrátování v těch devadesátkách až do Zdic a na střídavinu samozřejmě, tak by ten Bezdrev stejně musel přepřahat v Berouně na diesel, když to jede na Rakovník nezávislou trakcí, já teda nevím v té době co by bylo lepšího, něco jiného by byla Otava na Prahu a musela by jezdit už s Esem 363 třeba z Horažďovic, nebo Písku, ze Sušice do Horažďovic předm, je taky neelektrizovaný úsek dosud, ale byl tehdy drátovaný i úsek z Ražic do Písku a pak, aby se vyhnul problému se stykovým místem dvou napájecích soustav v Králově Dvoře. Jo a uzavřela se prý ta událost z Lochovic, kdy ujel strojvedoucímu z nádraží v roce 2022, 810 motorák, na kousek Liteňky dolů klesáním někam ke traktorce k přejezdu. (Příspěvek byl editován uživatelem Jeník H...) (Příspěvek byl editován uživatelem Jeník H...) |
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1778 Registrován: 10-2019 |
Nevíte prosím někdo přibližně časy (a jestli už dneska, nebo až zítra ráno) kdy pojede muzejní Singrovka z Lužné do Vršovic, přesun na tu zítřejší akci? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9501 Registrován: 3-2006 |
"Mořepetr: Děkuji, myslel jsme si to a vlastně to ještě trvá dodnes mezi Pískem a Zdicemi. No kdyby k tomu skutečně došlo k tomu zadrátování v těch devadesátkách až do Zdic a na střídavinu samozřejmě, tak by ten Bezdrev stejně musel přepřahat v Berouně na diesel, když to jede na Rakovník nezávislou trakcí, já teda nevím v té době co by bylo lepšího, něco jiného by byla Otava na Prahu a musela by jezdit už s Esem 363 třeba z Horažďovic, nebo Písku, ze Sušice do Horažďovic předm, je taky neelektrizovaný úsek dosud, ale byl tehdy drátovaný i úsek z Ražic do Písku a pak, aby se vyhnul problému se stykovým místem dvou napájecích soustav v Králově Dvoře. " U Bezdrevu se přepřahalo se ve Zdicích, střídal se jak fíra, tak mašina, která byla čerstvě nazbrojená. Zdicá mašina i fíra jela do Budějovic a večer do Chomutova, kde se nocovalo a ráno se pokračovalo do Zdic, kde byl zase přepřah. Otava (Babiňák), jako "zkušební" vlak jezdil v celé trase jedním vozidlem. Původně po druhé válce to dokonce tahaly Nohaté (275.0). Pak se zde zkoušela většina nových prototypů ČKD. Známý je provoz s Agrárníkem T 435.0087, nebo zkušební provoz první 854 (030 EDITA).
Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Myosotis. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18439 Registrován: 5-2004 |
Babiňák ale taky jistou dobu v Berouně přepřahal. Dokonce grafikon - dva na nějak v raných devadesátkách na něm o víkendu jezdilo zelený patro, kmenová souprava jela o víkendu do Svobody nad Pumpou A Bez dřev třeba v sedmdesátkách jezdil v zimě jako motor a v létě klasikou, přičemž míval hospodu a to od "Vindobony" BRam. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9502 Registrován: 3-2006 |
"Babiňák ale taky jistou dobu v Berouně přepřahal. Dokonce grafikon - dva na nějak v raných devadesátkách na něm o víkendu jezdilo zelený patro, kmenová souprava jela o víkendu do Svobody nad Pumpou "Nebyl to "Chalupář"? Ten jel v pátek do Protivína a z Berouna ho táhl zdičák a v neděli na 7908 jela mašina jako přípřež pro něj do Protivína. To je dvojspřeží na nedělní 7908 v Příbrami (ještě bez úprav skenu)
Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Myosotis. |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 26830 Registrován: 3-2007 |
PV: Babiňák samozřejmě minimálně v 80s přepřahal což souviselo i s tou jinde zmiňovanou ropnou krizí v lidodemo nějak 1979/80. Bobinou do/z Berouna, jezdil jsem tím na praxi. Ona se přepřahala v té době po drátizaci do Vraňan (Ústí) třeba i povinně místenková Vinda od Vídně už v Benešově na bobinu, jen to nebylo v KJŘ, tam byl pořád průjezd - zažito. Do elektrizace Ústí-Děčín v Lovo zase zpátky na brejlovce a ten to vezl do Bádu. Šetřilo se fest - v osobce. V nákladce Sergeje pod dráty jen to hučelo (221 třeba). Patra na Babiňáku jsi už psal, tak si to ověř na vagonwebu, mně se to nezdá - patra jezdila na nějakém tom víkendovém 1992 nebo tak něco - Praha - Protivín a v neděli zpátky, tam určitě. Taky s přepřahem. Přepřah ve Zdicích u Bezdreva - no prostě socialistická klasika. Potvrzuji a i ten červený BRam. EDIT: MP: Už jsem mu to psal dříve ale to je jako mluvit do zdi. (Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9503 Registrován: 3-2006 |
Ono, už je to také třetina století. Tak se to plete. ![]()
Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Myosotis. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 804 Registrován: 4-2019 |
Mladějov: Zrychlenka páteční, Praha - Protivín v roce 1986. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5734 Registrován: 3-2015 |
No jo to bylo všechno při ruce tenkrát, ve Zdicích depo s lokomotivami a motorovými vozy a mohlo se jezdit, až na tu ropnou krizi na přelomu 70 a 80 let. Nevím ,nežažil jsem to, klubal jsem se na svět až v roce 1983. piff: To je přece z Karlštejna super, takhle aspoň zavzpomínat na ty vozby. (Příspěvek byl editován uživatelem Jeník H...) |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 228 Registrován: 4-2016 |
Když už je řeč o BRam.. kde skončil 85-09 000 ? Naposledy jsem ho viděl 2017 v soupravě Bamů, který se vezli do Kralup, kde jsou hádám dodnes. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9848 Registrován: 9-2005 |
Na Otavě se zkoušel taky řidičák ř. 943 s brejlovcem.
♥UA
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9849 Registrován: 9-2005 |
Ty Bpjo s novým peršingem to později nebylo běžné, na tyhle výkony šla většinou nějaká 141, snad i Éčková záloha. A Ds na takovém podřadném výkonu...
♥UA
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18443 Registrován: 5-2004 |
"Patra na Babiňáku jsi už psal, tak si to ověř na vagonwebu" Na vagonwebu hodně věcí nesedí s realitou, protože to bylo plánovaný řazení... Jelikož jsem těma patrama jel v sobotu večer ze Strakonic do Prahy tak to jinýho než babiňák sotva mohlo bejt. A vím že jsem je čekal a nebyl překvapen, čili nikoli nějaký náhodný záskok. Na vagonwebu je třeba řazení děčínských rychlíků 1976/7 (a už dřív) v ypsilonech. No a realita návratu ze školního výletu květen/červen 76 Hřensko večerním z Děčína 18.12 byla "smíchovská" souprava Bai + Aa a k tomu jednou Ba Smíchov kam jsme měli místenky. A nebyla to žádná výjimka. 77x tak jezdily hodně dlouho než na to dorazily odporáky. Osobáky ze Středu na Kolín v klase taky jsou psaný jako ucelenky Bh/Bt a realita byla směs občas doplněná o nějaký Ba nebo ABa "d.st. Praha hl, zapůjčen Střed"... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9504 Registrován: 3-2006 |
"Babiňák" s patry mám vyfocený v Březnici, když byla výstava Země živitelka i Čimelice zároveň. Bpjo bylo řazené jako posila na konec soupravy. https://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=1627960.jpg
Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Myosotis. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9505 Registrován: 3-2006 |
No tu krizi bych nehrotil. Selže-li vše, lze vézt Otavu i takto i když se musí šáhnout na vozidlo u nákladu.
Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Myosotis. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9506 Registrován: 3-2006 |
Ohledně pater s moderním vozidlem, zde víkendový spoj do Plzně. Vpravo osobák do Protivína https://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=1416917.jpg
Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Myosotis. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5735 Registrován: 3-2015 |
Mořepetr: Ty Zdice nádhera s těmi patry a elektrickou trakcí. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9507 Registrován: 3-2006 |
Ale cestovat s tím bylo peklo. Ostatně na Rakovnický byl také bajný spoj s patry Os7777. Nahoře to bylo rozpálené vedrem, navíc byl za jízdy všude průvan a dole mlátila vymoženost v podobě posuvných dveří. Když to jezdilo na 7912/01 tak ráno byly jen dvě možnosti, zima jak prase nebo vedro. ![]()
Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Myosotis. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18445 Registrován: 5-2004 |
Já zažil zelený patra nejvíc v době kdy jezdily z Prahy do Turnova. V zimě to (párou) topilo docela dobře, v létě to nahoře bylo díky tomu luftování a stažitelný spodní půlce okna/horní roleta hnedle lepší než Kraken z devadesátek s výklopnejma. |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 26838 Registrován: 3-2007 |
Hnedle lepší? Si děláš srandu? Jestli bylo někde na chcípnutí, tak v létě zelená (jak píše MP) i modrá patra v patře a samozřejmě cokoli bez stahovacích oken. Šukafon třeba. V zimě všude průvan. (Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9508 Registrován: 3-2006 |
Ono je něco jiného s tím jet na výlet, než každý den v 5:20 na šichtu. Když to topilo párou, tak zase všude olejová pára a zamlžená okna. Kdo měl kartonový lístek, alespoň stíral a něco viděl. Tak musí se brát, že je to typ vozu z meziválečného období. Ono to samé byly rybáky. Věčně namrzlé představky a regulace vedro/zima. ![]()
Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Myosotis. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12978 Registrován: 6-2006 |
Catr na protidrogovce a vlečka do Šamotky: Cargáci neustále čekali na díru mezi vlaky. Z Rak. vyjeli asi v 15:45. Návrat mašiny z Lužné až v 18:55. |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 229 Registrován: 4-2016 |
Prognóza na zítra 820.100 z Rakovníka po 9h do Prahy Rajky z Kladna kolem 8h do Berouna A již avizovaný rychlík z Benešova do Mostu v čele s 749.251 + 3 vozy a jídelák |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18446 Registrován: 5-2004 |
Tak jste mně donutili se na vagonweb podívat a ty patra v sone na Babiňáku jsou tam psaný v GVD 91/2 |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 26840 Registrován: 3-2007 |
820.100 má jezdit zítra po Praze - Světový den mobility, otevření Dvoreckého mostu, linka 28, historické busy atd. více na stránkách PIDu. |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 26841 Registrován: 3-2007 |
No vidíš. A jezdily současně i na tom Protivíňáku? |
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1781 Registrován: 10-2019 |
pačus: Díky moc. Jestli to bude v tyhle časy, tak je to super. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10815 Registrován: 5-2010 |
Dnes jsem fotil tu Barku 749 251 VDA a z Vršovic si vezla do Benešova konferenční vůz. |