| Diskuse » Železnice » „Buštěhradka“ a okolí » Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 03. 3. 2026 | « předcházející | další » |
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 03. 3. 2026dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1092 Registrován: 10-2011 |
Video ze sněhových jízd s lokomotivou DH 60 48/1983 v Hornickém skanzenu Mayrau 10.1.2026. |
|
Pepi
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 401 Registrován: 8-2008 |
PKP Kladno - Beroun a zpět přes Rakovník zase v neděli přes den a z pondělí na úterý v noci. Vozí se vápenec z VČS na odsíření kladenské elektrárny. Přes Rakovník z důvodu zavedení výhradního provozu ETCS Kralupy - Praha.
843.004-3,843.005-0,843.007-6,843.009-2,843.015-9,843.016-7,843.017-5,843.018-3 Apolla z depa Chomutov
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12812 Registrován: 6-2006 |
Děkuji Když mého známého překvapila v loňském roce vyrovnávka vápence: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 504 Registrován: 9-2023 |
Do Kladna se blíží prázdná souprava od vápence z Března, v čele je řada 741 a to samé i na postrku
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12813 Registrován: 6-2006 |
Aby se to někomu nepletlo. To byl vápenec v režii SD a mašiny 741.7. Kocour 741.5 jel předevčírem. Vyrovnávka PKP Cargo do Berouna a Lenzingy od Berouna, přijeli do Rak. hned po sobě (9:16). Modré cargo si muselo chvilku počkat až vyjede Arriva na Lužnou a uvolní kolej. Brejle odjeli z Rak. asi v 9:43. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12814 Registrován: 6-2006 |
Zpáteční jízda z Berouna určitě byla dřív. z Rak. odpoledne vyjely natankované mašiny 742.7 s přeloženým dřívím. Jsem zvědav jak povezou ty rozpůlené vozy, když oba mají jen jedno spřáhlo. Jeden vůz by museli otočit na točně. Oni si poradí. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1094 Registrován: 10-2011 |
Video ze sněhových jízd s lokomotivou BND 30 v Hornickém skanzenu Mayrau 10.1.2026. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12820 Registrován: 6-2006 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 288 Registrován: 10-2007 |
Od Prahy uhání směr Kladno a Lužná velký Hektor a souprava historických vozů, mj. vozy Ca (pancéřák). |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 43 Registrován: 4-2022 |
212 a 029 jezdí neobvykle prdelkou ku Praze (dnešní Sp 1568). |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10618 Registrován: 5-2010 |
"Od Prahy uhání směr Kladno a Lužná velký Hektor a souprava historických vozů, mj. vozy Ca (pancéřák)." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12822 Registrován: 6-2006 |
Já se při brouzdání ve sněhu také těšil, že při troše štěstí pojede rudá 091 539 pamatuji ještě pod EŽ. Továrního schématu se opět dočkala. Třeba jednou takto prokoukne i 541. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 509 Registrován: 9-2023 |
Pkp Cargo s Uacs teď projelo Stochovem směr Rakovník. Vpředu dvojice Brejlovců
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10631 Registrován: 5-2010 |
Ráno už jela přes Rakovník i prázdná souprava z Března do Nučic s SD-KD a ještě jede Lv 740 529 Qalqam od Berouna přes Rakovník na Louny. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12824 Registrován: 6-2006 |
Lenzing s trojkou 742.7 přijel asi 9:41. V 9:55 přijelo to obrýlené PKP Cargo (odj. dolů 10:23) a krátce po nich od Ber. přijel ten modrý Kocour. Po příjezdu Landrbánu odjel na sever. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 510 Registrován: 9-2023 |
Dvojice Brejlovců PKP Cargo s Uacs obrazem
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1 Registrován: 2-2026 |
Dneska někdo točil Sp 1564 v Ruzyni. Kdopa to byl??? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 514 Registrován: 9-2023 |
V Lužné u Rakovníka kolem 1 odpoledne. Brejlovci PKP Cargo do Kladna a ČD nostalgie do České Lípy
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12827 Registrován: 6-2006 |
Praotec bez proužků jel nahoru kudy, přes Žatec nebo Rakovník? Dík. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 515 Registrován: 9-2023 |
Kámoš měl jř. Jelo to přes Chomutov a Děčín do České Lípy
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2417 Registrován: 7-2006 |
https://kladensky.denik.cz/zpravy_region/lide-se-v-kladne-na-kore ji-maji-kruhaku-i-autobusu-dockat-jeste-letos-20260204.html?fbcli d=IwY2xjawPxYzpleHRuA2FlbQIxMABicmlkETF5VHlmang1d3hiR05vSGQ2c3J0Y wZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHrz8VSAr1VId31uAZyE_d77T5BdSUy n0mtesseM1DaUsBpr7xnmuW68C7FDu_aem_GGysUIduocBgYwBcd4jYlA „V současné době bohužel došlo ke změně vlastníka samotné vlečky. Správa státních hmotných rezerv, se kterou jsme doposud jednali o způsobu a rozsahu zabezpečení vlečky a vyřizovali potřebná vyjádření dle jejich požadavků, prohlásila vlečku za nepotřebnou a převedla ji na Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, řekl Heral. To vypadá, že už není dál v plánu využívat vlečku do Vinařic, kde je sklad státních hmotných rezerv a bude se využívat jen větev na Mayrovku. Jak dlouho se už do Vinařic nejezdí, máte někdo ponětí?
Nevěř každé informaci, kterou na internetu získáš !!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12828 Registrován: 6-2006 |
A v Rakovníku na vlakáči mě spadla brada, máme v depu ženu strojvedoucí: ![]() ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 832 Registrován: 6-2023 |
A??? Tady by se taky určitě nějaká našla. (Příspěvek byl editován uživatelem carloromano.)
¡Ay que lindo! Eda, he's so cute! Who's a widdle guy? Who's a widdle guy? Is it you? Is it you?
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12829 Registrován: 6-2006 |
Kde tady? Na Sicilii? Tak snad ty vodičky, ať už u kamionů, v busech a železniční dopravy, dostávají stejný plat jako muži ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 834 Registrován: 6-2023 |
Myslím tady na K-reportu
¡Ay que lindo! Eda, he's so cute! Who's a widdle guy? Who's a widdle guy? Is it you? Is it you?
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9546 Registrován: 8-2007 |
snad ty vodičky, ať už u kamionů, v busech a železniční dopravy, dostávají stejný plat jako muži A proč by neměly dostávat stejně, jako muži? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 17338 Registrován: 4-2003 |
Marťa rak:A v Rakovníku na vlakáči mě spadla brada, máme v depu ženu strojvedoucí: Ženy jako strojvedoucí jezdí u mnoha dopravců. Minimálně první rok provozu u DLB jezdila na vlacích Rakovník - Most žena, která měla už několik dětí. Několikrát jsem jí střídal a popovídal si sní, když jsem u DLB jezdil jako výpomoc. Kde jezdí nyní, netuším, ale tehdy jezdila jako domácí u Trilexu a u DLB jezdila také jen na výpomoc. Takže se ženský prvek mezi strojvedoucími vlaků v Rakovníku vyskytoval již před dlouhými lety a zcela určitě se vyskytl nejednou i v tamním depu, neb tam DLB se svými vlaky jezdí tankovat naftu a vozidla si tankují strojvedoucí sami . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 517 Registrován: 9-2023 |
SD dneska s vápencem přes Rakovník tam i zpět z důvodu výluky. Těsně před 8 se soupravou přes Lužnou. Zpět asi jen klasicky Lv
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12844 Registrován: 6-2006 |
Na sile v Rakovníku opět plní: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 520 Registrován: 9-2023 |
Kdyby někdo nevěděl, tak zítra Cyklohráček z Prahy na vlečku Mayrau. Odjezd z Prahy 10:50
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 521 Registrován: 9-2023 |
Dneska na vápenci jen řada 741, kdyby někdo chtěl fotku. Teď Lužná směr Kladno jako Lv
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12849 Registrován: 6-2006 |
Zítra dost možná, buď hned popoledni nebo později, vezmou natankované loko 742.7 do Berouna obilňáky, co aktuálně stojí na předávacích kolejích ZZN, vytažené z areálu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12851 Registrován: 6-2006 |
Ranní lenzing: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1095 Registrován: 10-2011 |
Vinařice u Kladna - Hornický skanzen Mayrau 14.2.2026 Cyklohráček poprvé na vlečce z Kladna Dubí do Hornického skanzenu Mayrau. Video s příjezdem Cyklohráčku na Mayrovku. |
|
Johnnyc
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1160 Registrován: 2-2009 |
aspoň měli rekreanti z nedalekého ubytovacího zařízení o zábavu postaráno |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1097 Registrován: 10-2011 |
Kladno 18.2.2026 Zleva T478.1004 + 464.044 + 556.0298 a v čele T435.0539. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12856 Registrován: 6-2006 |
Pěkné. To se asi vracet nebude že? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1128 Registrován: 4-2003 |
Ahoj. Nenajdete někdo ve svém archivu fotku nákladního vlaku s vozy Laads, kterými se přepravovaly dodávky do Jenče. Pamatuji si to matně, když jsme jezdívali fotit Berty. Myslím si, že se na tom na přelomu milénia vozily dodávky a nebo tahače. Jde mi o ztvárnění do modelů a nejlépe o důkaz, jaké auta se na tom vozily kolem roku 2000. Díky |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12857 Registrován: 6-2006 |
V 15:40 přivezl osobák z Kladna chcíplou Regínu 139. Lego ji stáhlo do depa. |
|
Johnnyc
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1161 Registrován: 2-2009 |
článek o přepravě tahačů do Jenče se spoustou fotek je zde na k-reportu https://www.k-report.net/clanky/nove-scanie-si-vyzkousely-jizdu-v lakem/ |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12858 Registrován: 6-2006 |
Prý někdy před více než dvaceti lety v rakovnickém depu, za točnou vypadl brejlovec na výhybce, a při nakolejování pomáhal Kocour 742![]() |
|
Mirek_2037
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1093 Registrován: 5-2012 |
751.155 s Os9806 Praha střed - Chomutov, Praha Ruzyně 14. dubna 1990. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12861 Registrován: 6-2006 |
Pěkné. Já jí zaregistroval už jako šedorudou v provozní jednotce Kladno o deset let pozdějc. Bývalý polní přejezd nad Rakovníkem. Keračka vzadu ještě šlapala: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12865 Registrován: 6-2006 |
Cibule do Rak. nejedou. Je kupodivu slunečno, že bych dnes zkusil vápenec u Pavlova. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12869 Registrován: 6-2006 |
Nádraží Řevničov v únoru 2003: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12873 Registrován: 6-2006 |
Prosím znalé, přibližně v jakých časech odjíždí vápenec v sobotu? Dík. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 494 Registrován: 7-2006 |
Rakovník Hbf |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12874 Registrován: 6-2006 |
Kolem 13:15 od Loun do Rak. přijela fialová 730 se štěrkem. Ještě před Cargem odjela směr Beroun. Možná poveze prázdné sypáky zpět nahoru. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12877 Registrován: 6-2006 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3347 Registrován: 7-2003 |
Trať 120 | Rakovník - Praha Masarykovo nádraží (PID S5, S50, R45) V úseku: Jeneč – Unhošť Pozn.:Projetí návěstidla zakazující jízdu ve stanici Jeneč. odkaz
Psáno z mobilu.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3348 Registrován: 7-2003 |
Z Hostivic po 10. hod, většinou kolem 11. hod v Kladně. Nebo se zkus zeptat tady odkaz Borci z SDKD tam dávají fotky z cest.
Psáno z mobilu.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2375 Registrován: 12-2006 |
Zítra je ale výluka do 16 hod, pokud vápenec pojede, tak až po té 16 hod z Kladna. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12878 Registrován: 6-2006 |
Dík. Taky jsem si později všiml na vlakáči té výluky. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 143 Registrován: 5-2021 |
Když jsou výluky, tak se většinou jede přes Křivoklát, Rakovník a Lužnou u Rak. Minulý víkend to tak myslím bylo. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2376 Registrován: 12-2006 |
Ve čtvrtek si počkali na ukončení výluky, včera jeli přes Křivoklát, ale v Lužné byli nakonec ještě později, než kdyby jeli normální trasou po výluce. Takže kdoví kudy pojedou dnes. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 144 Registrován: 5-2021 |
Loko na vápenec odjeli teprve před půl hodinou z Tušimic na Březno. Tři věžovky 741.7. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12883 Registrován: 6-2006 |
V Rakovníku traťovka po létech prořezala na světlo staré propustky u Tyršovo koupaliště: |
|
Johnnyc
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1164 Registrován: 2-2009 |
vápenec z Kladna odjel po 16 hodině |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12884 Registrován: 6-2006 |
Dnes kolem desáté vyrovnávka vápence. Lenzing dorazil až v půl dvanácté. Využil jsem výluky, takže je uklizen traťový zářez za koupalištěm. Z lávky se dá fotit, aniž by tam rušil bordel. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12887 Registrován: 6-2006 |
V rakovnické stanici stojí zaklínovaná 742.7 + 6 ložených vozů dříví a jedna cisterna od nafty. To do Berouna jezdí pozdě večer nebo časně ráno? Dík. |