| Diskuse » Železnice » Nejotřesnější zážitky na železnici » Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 21. 10. 2025 | « předcházející | další » |
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 21. 10. 2025dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 789 Registrován: 8-2017 |
Kolik znáte 12-15tiletych, kteří u sebe nosí kvér? Buďto se pohybujete v nějakém mafiánském prostředí nebo máte trochu bujnou fantazii. Ad hranatá legenda, ten žádný ministr nebude, protože je blbej jak necky a nedokáže ani smazat svy rasisticky žblepty. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2143 Registrován: 1-2009 |
Magorov je fakt veľa. Som strašne rád,že aspoň poslanci v Prahe zakázali debilné kolobežky od 1.1.2026 Keď som ešte pracoval v Prahe,tak hlavne v okolí námestia Republiky a po okolitých uliciach ohrozovali chodcov.Nie každý chodec sa dokáže obzrieť za seba ,či sa tichý zabijak neublíži. Ja som jednému arogantnemu a v kapucni takmer nastriekal pepřák do tváre,lebo narazil do malého dieťaťa. A tí,čo rozvážajú obedy pohodlným zamestnancom na bicykloch tiež odkaz: držte sa mimo chodníkov a skupín ľudí a jazdite tam,kde máte vyhradené cyklotrasy! (Příspěvek byl editován uživatelem Přilepy.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3755 Registrován: 4-2005 |
Obzrieť by se snad chodec měl, ne? Ne, že bych byl advokát koleběžkářů, ale to je příspěvek jak vyšitý z dílny PS VB... Jinak ale odstav koloběžky v profilu tram. trati v Brně na Nám. Svobody mě opravdu dostal...jak někdo může být tak hloupej...?
1982 - 2022 40 let trolejbusů 14 Tr v Brně
|
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 25449 Registrován: 3-2007 |
Som strašne rád,že aspoň poslanci v Prahe zakázali debilné kolobežky od 1.1.2026 ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5895 Registrován: 4-2003 |
Protože to vy tu operujete s tímto pojmem. Kdo jiný by tedy měl odpovědět? "kritizuju náš ,, právní stát", když není schopen člověka co ohrožuje druhé, jen kvůli honění svého ega potrestat a ještě je dosazen do vlády"
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5896 Registrován: 4-2003 |
On by to samozřejmě neudělal. Je to ten typ lidí, kteří v online prostoru vykřikují, jak by toho či onoho (běžně politika) poslali do dolů nebo vyhodili z okna, ale kdyby mělo dojít na věc, tak stáhnou ocas a nezmůžou se na nic. Takových je plný Facebook u různých Rajchlů, Okamurů, Konečných, kteří zpoza klávesnice burcují, jak musí národ povstat, a pak si otevřou Braníka a z gauče nikdy nevstanou.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6366 Registrován: 12-2020 |
Protože to vy tu operujete s tímto pojmem. To není žádný pojem. Normálně vyjadřuju svůj názor. A když někdo jede po dálnici 200 tak prostě ohrožuje veřejnost, tedy veřejné ohrožení. Normální člověk chápe, co tím chci říct, protože chápe, že není u soudu. Ale Velká pětka samozřejmě nechápe... On by to samozřejmě neudělal. Jo, jo. Takže, když to neudělám, tak srab a posera a když to udělám, tak budu agresivní hovado, že? . Prostě všechno a vždy špatně, že Doktore? Jinak ani jste nereferoval, jak bylo na léčení v ústavu.... A že tam Turek není, vím taky. Ale už jen to, že se o tom uvažuje, je zvrácenost. Takový odpad do vlády, hnus . To už je skoro stejný jako Fiala a spol.![]() |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 25450 Registrován: 3-2007 |
Koukám zase jste včera vylezl s prudivou náladou a dneska v tom pokračujete? Už vám tady opakovaně několik lidí výslovně psalo, že váš výmysl "velká pětka" je racionalizační (pojem z psychologie) pitomost. A i kdybych to přijal, tak tyhle vaše paušalizace, že když někdo se zastává třeba Turkova ježdění 200 km/h po veřejných silnicích, tak stejný názor zastávají všichni, co s vámi někdy v něčem polemizovali (což jsou asi kromě tří lidí tady úplně všichni ) jsou naprosto chybný úsudek, naprostá pitomost řečeno nekorektně. Turek je (podle nejen mne, viz Noční spoje - Ad hranatá legenda, ten žádný ministr nebude, protože je blbej jak necky a nedokáže ani smazat svy rasisticky žblepty.) normální lehce fašounskej primitiv (a to jsem si o něm nic nehledal, udělám to, až budu mít čas) plnej adrenalinu a že je blbej a má nějaké osobnostní problémy vidím už z toho, že má potřebu jezdit ty dvě kila po dálnici a (podtrhuji) chlubit se tím veřejně. A pak ještě blbě a "srabácky" lže - to třeba vadí mně. Jinak nevím (a nehledám), jak je to teď, ale zcela legálně si šlo v Brně zajezdit (za nějaký obolus) svým autem na závodním okruhu a šlo si tam sportovní auto i půjčit (super zážitek) nebo si teda tu dvoustovku aspoň vyzkoušet v Německu na dálnici, kde je snad pořád legální. Tolik můj názor k tomu (a nikoli ten vámi debilně mně podsouvaný), abych vaše podsuvy a útoky uvedl na pravou míru. (Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.) |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9839 Registrován: 6-2015 |
Ehm, Velká pětka? Ptal jsem se já. Takže šestka? Ó, díky. |
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11208 Registrován: 4-2005 |
Ad hranatá legenda, ten žádný ministr nebude, protože je blbej jak necky a nedokáže ani smazat svy rasisticky žblepty. Který mu dosud nikdo neprokázal. Ne že bych ho viděl rád jako ministra, ale nepodléhejme novinářským neověřeným kecům. Druhou stránkou věci je, že by udělal lépe, kdyby o tom raději vůbec nemluvil, poslední dobou se do toho nějak sám zamotává. Kolik znáte 12-15tiletych, kteří u sebe nosí kvér? Střelná zbraň, o které jsem se zmiňoval, nemusí být nutně kvér. Může to být z podstaty věci třeba prak a to si opatří poměrně jednoduše i dítě. A úplně jednoduše Vám tím vystřelí oko z hlavy. (Příspěvek byl editován uživatelem Mauricio.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9931 Registrován: 9-2011 |
protože je blbej jak necky Což může být pro někoho docela výhoda. Ja som ... takmer nastriekal pepřák do tváre Já jsem jednou téměř vyhrál mnohamilionovej jackpot a jednou mi téměř dala Ornella Mutiová. ![]()
Všichni jste volové. Servít
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15759 Registrován: 4-2003 |
Ale už jen to, že se o tom uvažuje, je zvrácenost. O tom SE neuvažuje. Filip Turek byl zvolen konkrétními voliči a nikoliv marťany a je čestným předsedou strany, která chce být ve vládě a kterou volilo 7 % voličů. Řadě z nich dvoustovka na dálnici imponuje, či jim minimálně nevadí. Může se mi to nelíbit, můži je považovat za obskurní stranu na jednou použití, ale bohužel... Turek je obrázek svých volčů úplně přesně stejný, jako je obrázek železničů třeba předseda ZV OZ Všetaty Petr Toman. Když ten člověk se třemi tituly běhající s umaštěnou placačkou po nádraží vodevře pusu, tak by mu člověk tzv. dal pětikorunu, ale stejně je zase zvolen. Když tady Džeme brojíte proti Turkovi, tak proč jste na svém minulém pracovišti nebrojil proti Tomanovi?
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15760 Registrován: 4-2003 |
a že je blbej a má nějaké osobnostní problémy vidím už z toho, že má potřebu jezdit ty dvě kila po dálnici Někde na Youtube má přesnášku i automobilovém designu a je tam krásně vidět jak je ujetej na různým Lamba, Lagondy a podobný nesmysly a pomíjí zdánlivě obyčejná a přitom geniální auta. Já myslím že nemá jinou psychologii než obyčejnej fotbalista, co musí mít Lambo a do něj zcela patologicky posadit modelku = v obou případech takové ty hračky pro dospělé-nedospělé. Pro mě je to obyčejnej nezralej pozér. Stejně tak je to si těma studiema na nějakých vyloženě obskurních univerzitách.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6367 Registrován: 12-2020 |
Já přece nebrojím konkrétně proti Turkovi, jen říkám, že do funkcí nebo i do kandidátek do voleb by měli být jasně stanoveny podmínky. Když jdete do skoro jakékoliv práce, tak tam máte podmínky přijetí. Např. čistý trestní rejstřík apod. A do parlamentu nebo do vlády může přijít jakýkoli magor (viz debat o Turkovi) bez jakýchkoli omezení. To považujete za správné? Že byl někdo zvolen je věc druhá. Ale už jen kandidáti by měli projít nějakou prověrkou, jinak je situace jaká je tak proč jste na svém minulém pracovišti nebrojil proti Tomanovi? A můžete mi vysvětlit, z jakého titulu? Nebyl jsem členem OSŽ Všetaty ani toho pána osobně neznám. Ale jak jsem pochopil z vašich příspěvků, tak vám hodně leží v žaludku. A paměť taky nemáte. Už jsem vám to jednou psal. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6368 Registrován: 12-2020 |
Pro mě je to obyčejnej nezralej pozér. To shodneme, včetně Mladějova Pajzák: Takže šestka? Ó, díky. Není zač. Byl jste přijat a bez prověrky ![]() |
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11210 Registrován: 4-2005 |
Ale už jen kandidáti by měli projít nějakou prověrkou, jinak je situace jaká je A nechcete tedy rovnou nastolit vládu jedné strany, ať se nemusíme nějakými kandidáty vůbec zabývat? Ostatně, i ty volby jsou zbytečné. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6369 Registrován: 12-2020 |
Co to s tím má společného? Když nastupuju na nějaký post a zaměstnavatel si diktuje podmínky, které musím splnit, tak je to taky vláda jedné strany? Volby jistě ano. Ale jako je konáno výběrové řízení na nejlepšího kandidáta, tak i na toho volebního kandidáta by mělo být jisté výběrové řízení a pak teprve svobodný výběr, ne? nastolit vládu jedné strany, A které? i ty volby jsou zbytečné. Bohužel je to tak. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15762 Registrován: 4-2003 |
Ale jak jsem pochopil z vašich příspěvků, tak vám hodně leží v žaludku. Ale prdlačky, je to komická postavička a vyložená nádražícká guma, které jsem se ohehdá vysmál do xixchtu za 5 vteřin. Na druhou stramu on je komická postavička mezi těma vyloženě tragickýma postavičkama jak z románu ze sociálně tíživého prostředí.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15763 Registrován: 4-2003 |
Když nastupuju na nějaký post a zaměstnavatel si diktuje podmínky ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6097 Registrován: 4-2007 |
"On by to samozřejmě neudělal. Je to ten typ lidí, kteří v online prostoru vykřikují, jak by toho či onoho (běžně politika) poslali do dolů nebo vyhodili z okna, ale kdyby mělo dojít na věc, tak stáhnou ocas a nezmůžou se na nic. Takových je plný Facebook u různých Rajchlů, Okamurů, Konečných, kteří zpoza klávesnice burcují, jak musí národ povstat, a pak si otevřou Braníka a z gauče nikdy nevstanou." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6372 Registrován: 12-2020 |
Krásně shrnuto. Taky jsem letos poprvé po 35 letech nebyl volit. Byl jsem na Slovensku a nic se nestalo a nestane ani příště... RadekŠ: A není to pravda? Mě na tom nic zvláštního nepřijde. Jen mi přijde zvláštní, že u politiků takový výběr neplatí. |
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11211 Registrován: 4-2005 |
Taky jsem letos poprvé po 35 letech nebyl volit. Takže jste de facto pomohl vítězství stran, jejichž členi Vám hodně leží v žaludku Vždycky mne fascinují lidé, kteří k volbám nejdou a pak všude rozhlašují, jak je to celé na hovno. Ale zvednout řiť a zkusit vhozením hlasovacího lístku něco změnit, to neee. (Příspěvek byl editován uživatelem Mauricio.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 34119 Registrován: 5-2002 |
NS: Kolik znáte 12-15tiletych, kteří u sebe nosí kvér? To takhle na Sicílii přijde mafiálnskej synek do houslí, otevře futrál - a v něm je kvér. Učitel: "Prosím Tě, co tu chceš dělat s tím kvérem...?" Synek: "Copak já, ale jsem zvědavej, co bude dělat fotr v bance s těma houslema..."
Zakažte tužky! Zanechávají uhlíkovou stopu...!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 790 Registrován: 8-2017 |
"Kolik znáte 12-15tiletych, kteří u sebe nosí kvér? Střelná zbraň, o které jsem se zmiňoval, nemusí být nutně kvér. Může to být z podstaty věci třeba prak a to si opatří poměrně jednoduše i dítě. A úplně jednoduše Vám tím vystřelí oko z hlavy." . |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9840 Registrován: 6-2015 |
J.M.: I na Slovensku jsi mohl, kdybys chtěl. Takže jsi nechtěl a Slovensko je jen lhaní do vlastní kapsy. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2083 Registrován: 9-2015 |
Nebylo by lepší nechat Všeobecnou neželezniční žumpu nechat běžet, jako kdysi ..? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13381 Registrován: 9-2002 |
Pobavte se na Turkovo účet: https://www.youtube.com/watch?v=KaJvs6_QkYQ&list=RDKaJvs6_QkYQ&st art_radio=1
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11212 Registrován: 4-2005 |
To je takova vymluva "na Turka" at zustaneme u tematu Střelná zbraň má určité definice a vlastnosti, do kterých prak ovšem spadá také. Takže...? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6103 Registrován: 4-2007 |
To je takova vymluva "na Turka" at zustaneme u tematu [rofl]. A není to výmluva na Rakušana, Decroix, nebo Stanjuru? To pak může budit dojem, že ten Turek je jedinej kdo se trapně vymlouvá. A na rozdíl od nich, on se ministrem ani nestihne stát, aby mohl vyloženě lhát z pozice funkce. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6374 Registrován: 12-2020 |
Mauricio+Pajzák: Píšu, že jsem byl na Slovensku, takže volit prostě nešlo (jasně celodenní cesta do Blavy a zpět-děkuji nechci) a i kdyby, tak ta strana, kterou bych asi volil se tam stejně nedostala, takže škoda žádná. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6375 Registrován: 12-2020 |
mauricio: Ale zvednout řiť a zkusit vhozením hlasovacího lístku něco změnit, to neee. Zvedal jsem 35 let a nezměnilo se nic. Nějaké další skvělé rady nejsou? ![]() |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9841 Registrován: 6-2015 |
Vždyť jsem psal, jsi nechtěl. A ty s tím polemizuješ, abys to v závorce přiznal. (Příspěvek byl editován uživatelem Pajzák.) |
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11213 Registrován: 4-2005 |
Opravdu máte pocit, že se tady od roku 1990 nic nezměnilo? To je ovšem smutné. Já mám teda pocit, že se toho změnilo docela dost, a z velké části za to mohou i politici a jejich strany. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15765 Registrován: 4-2003 |
že u politiků takový výběr neplatí To že se někdo snadno a bez výběru (!!) dostane na kanddátku je jeden z největších OOO, který mezi lidma panujou. Krom toho Turek dostal desetitísce preferečních hlasů a Motoristi necelých 8 % hlasů
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11214 Registrován: 4-2005 |
A kolik % by dostali Motoristé bez Turka? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15766 Registrován: 4-2003 |
Zvedal jsem 35 let a nezměnilo se nic. Nebyl přijat zákon o všeobecné železniční povinnosti?? Asi takhle - pokud celých těch 35 let zvedáte závaží od výhybky a nikam se neposouváte, tak se logicky ve Vašem životě nic nezměni. Je to ale čistě Vaše volba.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15767 Registrován: 4-2003 |
by dostali Motoristé bez Turka? Tak jedno a půl, a to jim ještě fandím.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11215 Registrován: 4-2005 |
Píšu, že jsem byl na Slovensku, takže volit prostě nešlo existuje něco jako voličský průkaz, je to skvělá a zajímavá věc tak ta strana, kterou bych asi volil se tam stejně nedostala Jasně, jeden hlas jednoho Franty nic neznamená. Takových Frantů je ale v naší republice třeba sto tisíc. A to už něco znamená. Tak jedno a půl, a to jim ještě fandím. No já se ptal záměrně, nejsem si jist, jestli taková strana postavená na jednom takovém člověku vydrží do dalších voleb. (Příspěvek byl editován uživatelem Mauricio.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6106 Registrován: 4-2007 |
Jasně, jeden hlas jednoho Franty nic neznamená. Takových Frantů je ale v naší republice sto tisíc. A to už něco znamená. Tak snad není povinnost jít volit. Já třeba nebyl v druhém kole senátních a prezidentských voleb, protože a jednoduše jsem si nevybral. Jinak letos byla účast 69%, to je prakticky strop, možné účasti v demokratických volbách. A narozdíl od voleb 2021 nepropadlo těch hlasů tolik. Takže opravdu těch 100 000 Frantů v odrazu těchto čísel už nic neznamená a ani jich tolik už není. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9933 Registrován: 9-2011 |
existuje něco jako voličský průkaz, je to skvělá a zajímavá věc Já jsem teda volit byl (byf f Prase), ale kdybych zrovna byl na SK, tak, průkaz-neprůkaz, bych opravdu netrávil nějakých plusmínus 13 hodin času návštěvou velvyslanectví a házením obálky do urny. On jako každej nejede na SK proto, aby se podíval zrovna na Hviezdoslavovo náměstí.
Všichni jste volové. Servít
|
|
P_v
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3777 Registrován: 5-2002 |
Viděl bych rozdíl v tom, že v parlamentu Turek zastupuje své specifické voliče a to je OK. Zatímco ministr zastupuje celou zemi, a tam tedy není OK dosadit někoho takového. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6108 Registrován: 4-2007 |
Viděl bych rozdíl v tom, že v parlamentu Turek zastupuje své specifické voliče a to je OK. Zatímco ministr zastupuje celou zemi, a tam tedy není OK dosadit někoho takového. To ale platí na jakéhokoliv ministra, ne? |
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11216 Registrován: 4-2005 |
Tak snad není povinnost jít volit. To samozřejmě není a je to tak správně - ovšem o tom ta diskuze nebyla. |
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11217 Registrován: 4-2005 |
To ale platí na jakéhokoliv ministra, ne? Ministr by měl mít hlavně politické zkušenosti a znalosti v oboru, ke kterému ono křeslo náleží. Nechám na posouzení ostatních, kdo a kdy byl v tomto "člověk na svém místě", případně kdo jím bude. Zde na nikoho neukazuji. |
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11218 Registrován: 4-2005 |
Osobně bych se nechal rád nominovat na post ministra pro třídění odpadu. Snad někdo takové ministerstvo vymyslí. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6376 Registrován: 12-2020 |
Mauricio: že se tady od roku 1990 nic nezměnilo? To jste si špatně vyložil. Změnilo se naopak skoro všechno. Nicméně nezměnila se nenažranost a hloupost politiků. Takže ať volíte koho chcete, v podstatě to nic nezmění. RadekŠ: Nebyl přijat zákon o všeobecné železniční povinnosti?? Ne, nebyl. A dokonce nebyl ani navržen. A to EU stále chce převádět silniční dopravu na koleje. Bohužel jen teoreticky. S takovým zákonem by se to stalo i prakticky. pokud celých těch 35 let zvedáte závaží od výhybky a nikam se neposouváte, Jenže právě od toho se posouvat nechci, bo právě to mě naplňuje ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15768 Registrován: 4-2003 |
Nicméně nezměnila se nenažranost a hloupost politiků. Hloupej a současně chamtivej člověk to nikdy nikam nedotáhne a je jedno, zda jde o podnikání či politiku. Máte o těch věcech představu jak Máňa z dojírny, sorry.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6381 Registrován: 12-2020 |
Vy zase máte představy jako managor. Sorry![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5897 Registrován: 4-2003 |
Nejsme sice u soudu, ale schopnost patřičně užívat termíny vypovídá o intelektové úrovni jedince. Falešné dilema vycházející z důsledků vašeho jednání. Zaměřte se na příčinu, tedy přemýšlejte, než něco budete ventilovat, a eliminujte svá velkoústá prohlášení. V Česku je systém zastupitelské demokracie, tedy za zaměstnavatele lze považovat občany, kdy občané-voliči si určují podmínky a následně ve volbách vybírají kandidáta odpovídajícího jejich požadavkům. Tento váš požadavek je již plněn. Kandidáty nominují politické strany či hnutí (řeč je o volbách do PS). Tedy i tento váš požadavek je již plněn. Pokud vám ovšem stávající systém nevyhovuje, pak máte možnost dokázat, že nejste pouhý generátor nahodilých a hlavně bezobsažných výkřiků, a odprezentujete svoji představu fungování tvorby kandidátních listin: Definujte podmínky pro nominaci do funkcí a podmínky pro nominaci na kandidátky. Jak by měla vypadat prověrka, kterou by museli procházet kandidáti? A jak by mělo probíhat výběrové řízení na kandidáta? Očekávám ucelenou a věcnou odpověď.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15769 Registrován: 4-2003 |
JM: máte představy jako managor No to je klidně možný, každopádně mě tím nemůžete nijak urazit. ![]()
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6382 Registrován: 12-2020 |
každopádně mě tím nemůžete nijak urazit. Mě dojičkou taky, ne Doktor: Očekávám ucelenou a věcnou odpověď. To budete čekat dlouho a hlavně zbytečně . Jsem přece ouřední blb, od toho nemůžete čekat žádnou odpověď A pro vás už vůbec ne. Vy taky neodpovídáte na mé dotazy. Naopak reagujete na věci, na které jsem se vás neptal. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5898 Registrován: 4-2003 |
Bez ohledu na počet emotikonů jste tímto dokázal, že hlupákem opravdu jste. Jediné, co dokážete, je generovat floskule. A když máte možnost vyjádřit své představy o ideálním fungování dle vašeho gusta, tak se zmůžete jen na trapný úhybný manévr. Jen jste potvrdil platnost mých slov výše o vaší charakteristice – máte ústa plná řečí, ale když dojde na lámání chleba, stáhnete ocas a zalezete do boudy.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6289 Registrován: 6-2019 |
JM: je to trol - nekrmit. On se jen potřebuje vytrolit, když už to nezvládá večer doma.
Opravdu jsi byl jen tam, kam jsi došel pěšky (Goethe)
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6115 Registrován: 4-2007 |
"JM: je to trol - nekrmit. On se jen potřebuje vytrolit, když už to nezvládá večer doma." ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6293 Registrován: 6-2019 |
JM není můj kamarád. JM jsem viděl před 25 lety a od té doby nikdy. A nebylo to na něj, takže ze sebe nedělejte zbytečně přitroublíka ![]()
Opravdu jsi byl jen tam, kam jsi došel pěšky (Goethe)
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6117 Registrován: 4-2007 |
A tak to jsem nepochopil, to se omlouvám. Jen pak nevím, koho jsi tím teda myslel. |
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11219 Registrován: 4-2005 |
To bylo nas mne a p. Ahmad ma zcela pravdu. (Příspěvek byl editován uživatelem Mauricio.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6386 Registrován: 12-2020 |
Ne, bylo to na Doktora a ne poprvé Já jsem si sem odskočil během přestávky na Zoomu, kdy byl pěkný pořad o železnicích v Anglii (Mladějov by měl radost). Pak jsem si udělal výborné bramboráky a za chvíli do postele. Zítra do práce a tři dny bez internetu. A chudák Doktor si myslí, že s ním budu vést diskuze, které nikam nevedou ![]() |
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11220 Registrován: 4-2005 |
Tak Doktora bych si teda trollem nazvat nedovolil. Ale mé úsudky nejsou vždy “v cajku”. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1568 Registrován: 6-2015 |
City Elefant na trati Praha - Lysá. Foceno 2. 10. !!! Ať žije hygiena a údržba. |