| Diskuse » Železnice » Tratě na jihozápadní Moravě | « předcházející | další » |
Tratě na jihozápadní Moravědolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2021 Registrován: 10-2010 |
Souprava M131.1266 a BDlm 6-2214 dnes odjezdila celý den. Nějaká 810 v Najbrtu stála odstavená v Břeclavi. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 276 Registrován: 3-2021 |
A je tu třetí díl mé reportážní série o cestě vlakem kolem ČR, kterou jsem podnikl v červenci 2023. Třetí den mého putování jsem věnoval cestě z Ostravy do Brna. V Brně jsem však nepřespával, proto mě po odpolední procházce po centru města slavných uměleckých děl čekala ještě cesta do Rapotic, která byla narušena výlukovou činností. A odjel jsem z dolního... Neváhejte číst! https://trainphotosczech.blogspot.com/2026/05/reportaz-kolem-cr-3 .html |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76251 Registrován: 4-2003 |
Nuts: Nádhera! Kolem Vídně mají končit úplně, takže dost možná poslední návštěva na pravidelném vlaku. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1474 Registrován: 9-2008 |
Dnes do Jemnice manipulák pro 3 ložené vozy na vlečku Čech odpady. (Příspěvek byl editován uživatelem Bardotak.)
Spolek pro veřejnou dopravu na jihozápadní Moravě o.s.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2095 Registrován: 11-2007 |
Přátelé, sháním jízdní řád tratě 240, 241, 243, 244 a 246 z GVD 2001/2002, úplně by mi stačilo citelně vyfotit mobilem. Přepisuji si postupně oběhy motoráků 830/1 a na stránkách lana Butschka jsou vypsané čísla vlaků, jen k tomu nemám jízdní řád 😔 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3570 Registrován: 9-2003 |
Elektrizace trati Znojmo - Břeclav je schválena? Po dle této mapky z videa o elektrizaci si SŽ myslí, že ano ... Ale nic reálného jsem neslyšel, neviděl ...
Z nejhoršího jsme uvnitř!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6787 Registrován: 9-2003 |
Zdenda999: Poslal jsem Vám požadované mailem. Nedorazilo?
NOBLE BRICKS
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2097 Registrován: 11-2007 |
s499.1023: díky moc, už jsem psal zprávu, netušil jsem, že zde na K mám ještě starý e-mail 😊 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 340 Registrován: 7-2016 |
Revolution Train a 742 už je odstavený v Mikulově |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2029 Registrován: 12-2007 |
Nuts: Ano, je schválena už delší dobu. Aktuálně je před dokončením Záměr projektu na připomínkovém řízení. Následovat by měla Dokumentace pro povolení stavby, ale současný situace je u množství staveb nejistá. |