| Diskuse » Železnice » Nejotřesnější zážitky na železnici » Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 30. 9. 2025 | « předcházející | další » |
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 30. 9. 2025dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6200 Registrován: 12-2020 |
Což ovšem nic nemění na tom, že ze Staré Hutě jede odpoledne všedního dne pouze jeden vlak... A i ten chce Boreckej odporník zrušit![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 157 Registrován: 7-2017 |
"Avia_Furgon: Objednatel (nejen) železniční dopravy je Středočeský kraj, ČD jsou pouze nasmlouvaný dopravce." Nepochybně máš pravdu! Vysvětlil jsem to i dětem, že ČD za nic nemůže, může za to Středočeský kraj! Jupí! Jenže jsou ještě malé, nechápou světa běh a pořád se ptají, proč raději nepojedeme autem kdy NÁM se bude chtít... když vlak tam jede jen jeden... Zatím to berou tak, že mají vláčky mocinky moc rády, ale chtějí jet autem, protože vlak je GH. ![]()
Radlická lávka a branické podjezdy na YT: kanál "Krásná země česká, s kočičkou".
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 769 Registrován: 8-2017 |
Přesně tak, půl hodinový takt do každé díry, aby každá Avie mohla udělat jednou za uherský rok vylet s dětmi vláčkem. Babiš by vám to nejspíše i slíbil… |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6202 Registrován: 12-2020 |
Půlhodinový takt není nutný, stačí dvouhodinový. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18735 Registrován: 11-2002 |
A proč zrovna dvou? A kdo je povinen toto zajistit? A zaplatit? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6203 Registrován: 12-2020 |
Nikdo není povinnen. Taky ale nikdo není povinen ty vlaky neobjednat![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18736 Registrován: 11-2002 |
A nikdo není poviněn je ani zaplatit, co? Ale já vím, že to je o házení luštěnin proti pevné překážce... ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 326 Registrován: 6-2018 |
A když je objedná, taky je i zaplatí? I když s nimi jednou za měsíc pojede jedna Avia? To nejde si s předstihem zjistit, co/kde/kam/kdy jede? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18738 Registrován: 11-2002 |
Jednodušší je z vlastní hlouposti obvinit někoho jiného.. ![]() ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6403 Registrován: 9-2003 |
Avia_Furgon: Ty neumíš použít IDOS, PIDLítačku nebo MůjVlak PŘED započetím výletu?
NOBLE BRICKS
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 770 Registrován: 8-2017 |
IDOS a lítačka jsou mu k ničemu, bo jeho deti chtějí jet vlakem! ![]() ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6405 Registrován: 9-2003 |
Nechtěj, Smrdutý Aviatyk jasně tvrdí, že chtěj jet autem. Vlakem chce jet Smrdutý Aviatyk a na děti se vymlouvá.
NOBLE BRICKS
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 33767 Registrován: 5-2002 |
No já tento týden organizoval výlety v okolí Perninku tak, že se vlakem jelo tam a zpět se šlo pěšky (jednou z Nových Hamrů, jednou z Potůčků). Odpadla tím starost, jak se na ten zpáteční vlak časově trefit.
Zakažte tužky! Zanechávají uhlíkovou stopu...!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1752 Registrován: 5-2002 |
"V nové a radostnější době už vím, že vlak je pouze atrakce pro děti nevhodná pro vážně míněnou dopravu " |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6206 Registrován: 12-2020 |
Na Dobříš ty stovky lidí jezdily, pokud se pamatuji... |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24955 Registrován: 3-2007 |
No a protože dávno nejezdí, tak se ty vlaky zkrátily v kladiva po Čisovice. Po milionté budete točit totéž? |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24956 Registrován: 3-2007 |
"No já tento týden organizoval výlety v okolí Perninku tak, že se vlakem jelo tam a zpět se šlo pěšky (jednou z Nových Hamrů, jednou z Potůčků). Odpadla tím starost, jak se na ten zpáteční vlak časově trefit." Jasně. Nebo při delší túře (a tedy větší časové rezervě) plánovat návrat odněkud, kde je nějaká občerstvovna, kde se dá ta hodinka příjemně strávit. (A ne "plánovat" jako včera jedna slovenská kravka, co v Trenčíně táhne 70 skautíků ve 23.30 na povinně místenkový noční vlak do Bánovců (jeli na Šíravu) a v dopravě se dožaduje přidání vagonu, protože "cestovné lístky má a miestenky boli vypredané". Skončilo to vyhrožováním místnímu výpravčímu, hysterickou scénou a voláním policie SR , asi aby ten vagon zajistila. Ach jo.. Chudáci skautíci, pro ty si pak přijeli rodiče auty, výlet zkažený). |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1544 Registrován: 9-2004 |
Netřeba se v Hradci obtěžovat s tříděním odpadu, když pak tenhle exot nahází vše dohromady. Jediné co spolehlivě vytřídil byly vajgly, které bezpečně skočily u něho v kapse. |
|
Paul2no
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3682 Registrován: 11-2009 |
ATB: jak jednou řekl jeden manažer v Mekáči. "Není důležité, jestli je firma ekologická, důležité je aby si zákazník myslel, že firma je ekologická." A zrovna v tom Mekáči ani jiném fast-foodu fakt nemá smysl si jako zákazník jakkoli hrát na třídění. Nic z toho odpoadu se nedá zrecyklovat a všechno to skončí ve spalovně. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13303 Registrován: 9-2002 |
Nebyl to spíš nějakej vágus ?
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1545 Registrován: 9-2004 |
Vágus to byl, ale bohužel k tomu někým určený. Poctivě postupně přeházel vše zprava do jednoho pytle na papír vlevo, který jako jediný vyměnil za nový. Do toho ještě přidával odpad i z přilehlých nádob na směs. (Příspěvek byl editován uživatelem atb.) |
|
Pezos
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3066 Registrován: 4-2014 |
Zrovna na nádražích se sesypávání odpadů do jednoho pytle řešilo v televizi už krátce po tom, co se ty kontejnery na tříděný odpad zavedly. Správa to tenkrát obhajovala tím, že to stejně vozí na vytřídění.
Největší optimisté jsou konspirační teoretici. Oni totiž věří, že ten bo*del někdo řídí.
Nehledejte zlý úmysl tam, kde je dostatečným vysvětlením hloupost. Hanlonova břitva |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11714 Registrován: 5-2007 |
Už to tu bolo niekoľkokrát. Podoba koša je unifikovaná a nedokáže postihnúť to, ako je na tom, ktorom mieste riešený zvoz odpadu. To či, sa to takto nahádže na hromadu, alebo sa odvážajú na dotriedenie vrecia podľa primárneho druhu odpadu, si rieši zvozová firma. Ďalšou vecou je kvalita vytriedenia, na mnohých miestach to zvozovky na začiatku vozili po zložkách ale kvalita vytriedenia bola tak nízka, že sa to nevyplatí. |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 25313 Registrován: 3-2007 |
OK. Tak proč si tedy hrají na třídění odpadu? Potěmkiniáda. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11733 Registrován: 5-2007 |
Mladějov: Z časti áno (spýtajte sa autorov projektu, čo sledovali tým rozmiestnením odpadových nádoby bez toho, že by mali vyriešený zvoz), z časti to vie byť motivované snahou o aspoň nejakú kvalitu vytriedenia (napr. zníženia objemu organického odpadu apod.). Na západe to často majú tak, že majú koše toliko 2. Jeden na vytriediteľný odpad a jeden na zbytok. Ale bojím sa, že u nás by to psychologicky nefungovalo. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6475 Registrován: 9-2003 |
Mně se to nejvíce líbilo před léty v Rumunsku. Třídící koše, protože přece jdeme do té Evropy ale pod x otvory jen jeden pytel.
NOBLE BRICKS
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11734 Registrován: 5-2007 |
S4991023: To zavše býva aj v hentých (ony sú na to vlastne aj stavané, že ide dať jeden pytel pod viac dier), začasto minimálne pod dvojicou plasty + kovy Raz sa nad tým niekto aj pohoršoval tuším na Youtube. Tiktok nevediem, možno aj tam (Příspěvek byl editován uživatelem asdf.) |
|
Paul2no
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3694 Registrován: 11-2009 |
Tak u těch plastů je to asi i o tom, že velká většina z nich je nerecyklovatelná. Pokud by se skutečně zavedlo zálohování PET lahví, tak žluté kontejnery by se mohly zrušit - protože jestli ty ostatní plasty poputují do spalovny ve žlutém nebo černém kontejneru je celkem jedno. |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 25316 Registrován: 3-2007 |
"Mladějov: Z časti áno (spýtajte sa autorov projektu, čo sledovali tým rozmiestnením odpadových nádoby bez toho, že by mali vyriešený zvoz), z časti to vie byť motivované snahou o aspoň nejakú kvalitu vytriedenia (napr. zníženia objemu organického odpadu apod.). Na západe to často majú tak, že majú koše toliko 2. Jeden na vytriediteľný odpad a jeden na zbytok. Ale bojím sa, že u nás by to psychologicky nefungovalo." Hm. No tímhle (a neustálým měněním toho, co se kam hází) si akorát vypěstují lidi, co budou na nějaké třídění zvysoka kálet - a už to pomalu začíná - ono podobné buzerace prostě lidi přestávají bavit. Stejně tak nevyvážením odpadových nádob - u nás třeba kontejnery na sklo pořád a totálně přeplněné, občas i jiné. Abych šel se sklem 150 m od baráku (třeba cestou do práce) a pak ho nebylo kam dát, tak i já to zkusím podruhé a potřetí a počtvrté to fouknu na dvoře do směsné popelnice. Plus bordel okolo a přitahování bezdomovců ap., co tam ryjí třeba v papíru i ve flaškách, co tam jiní postaví. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9896 Registrován: 9-2011 |
Asdf: Na západe to často majú tak, že majú koše toliko 2. Jeden na vytriediteľný odpad a jeden na zbytok. Nebo taky ne, třeba v Bruseli mají několik barevných pytlů na třídění. Ale hrubá nekázeň - žlutý pytel je na papír a modrý na plasty. Jak je to možné??? Jinak sklo a plasty se běžně sesypávají dohromady (při svozu, zvlášť z menších míst, kde se nevyplatí posílat extra vůz na sklo a extra na plast), protože se to pak velice jednoduše roztřídí zpátky: sklo je těžké a spadne dolů, plasty jsou nahoře.
Všichni jste volové. Servít
|
|
Mauricio
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11172 Registrován: 4-2005 |
Jinak sklo a plasty se běžně sesypávají dohromady Díky za potvrzení, že třídění odpadu žádný smysl nemá a vše končí na jedné hromadě. Říkám to už 15 let a pořád se najdou tací, kteří třídění vehementně obhajují. |
|
M_g
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2223 Registrován: 6-2006 |
Msuricio: je třeba přečíst a pochopit o druhou část věty. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 34036 Registrován: 5-2002 |
Mauricio: Díky za potvrzení, že třídění odpadu žádný smysl nemá a vše končí na jedné hromadě. Říkám to už 15 let a pořád se najdou tací, kteří třídění vehementně obhajují. Děkujeme za potvrzení, že neumíš pochopit ani poměrně jednoduché souvětí...
Zakažte tužky! Zanechávají uhlíkovou stopu...!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5493 Registrován: 11-2008 |
" Jinak sklo a plasty se běžně sesypávají dohromady (při svozu, zvlášť z menších míst, kde se nevyplatí posílat extra vůz na sklo a extra na plast), protože se to pak velice jednoduše roztřídí zpátky: sklo je těžké a spadne dolů, plasty jsou nahoře." Mohu potvrdit. Na to třídění odpadu jsem slyšel názor jednoho pracovníka firmy, která odpad sváží, že z některých lokalit je daleko ekonomicky levnější odpad ( plasty, sklo, papír, ostatní ) svést dohromady v jednom kuka-voze a pak někde na "meziskládce" znovu roztřídit, než tam zajíždět několikrát vždy zvlášť pro pár kontejnerů jednou sklo, podruhé papír, ........ A při vysypávání odpadkových košů, třeba na nádražích a podobně to bude asi podobné ..... ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 34038 Registrován: 5-2002 |
To bohužel nic nemění na tom, že jedinci neochotní odpad třídit se budou podobných jevů chytat jako h**no košile, aby tu svou neochotu nějak ohovořili... ![]()
Zakažte tužky! Zanechávají uhlíkovou stopu...!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15722 Registrován: 4-2003 |
Abych šel se sklem 150 m od baráku (třeba cestou do práce) a pak ho nebylo kam dát, tak i já to zkusím podruhé a potřetí a počtvrté to fouknu na dvoře do směsné popelnice. Jenže to právě přeci ničemu nevadí, protože kapacita na recyklace toho skla (papíru, plastů) je menší než kapacita zelených (modrých, žlutých) kontejnerů. Neodneseš ty, odnese jinej. Jinak před 2 týdny dny jsem byl jedné masové akci v Německu, petky, kelínky a (a půllitry) koupené na stánku byly zálohovány částkou 2 eur. Nevšiml jsem si, že by někdo proti tomu protestoval. Nespornou výhodou bylo i to že v areálu nebylo potřeba tolik odpadkových košů.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1760 Registrován: 5-2002 |
"v Německu, petky, kelínky a (a půllitry) koupené na stánku byly zálohovány částkou 2 eur. Nevšiml jsem si, že by někdo proti tomu protestoval." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5998 Registrován: 4-2007 |
Jinak před 2 týdny dny jsem byl jedné masové akci v Německu, petky, kelínky a (a půllitry) koupené na stánku byly zálohovány částkou 2 eur. Nevšiml jsem si, že by někdo proti tomu protestoval. Nespornou výhodou bylo i to že v areálu nebylo potřeba tolik odpadkových košů. Tak koše potřeba nejsou v tu chvíli, protože za "pajcku" to můžeš hodit už i na zem, sběr je v ceně Jinak na tohle jsou "odborníci" Slováci. Netuším, jestli to je i jinde, ale flašku ti prodaj ve stánku s tím, že vrátit ji můžeš v 7 km vzdálenym Lidlu Tak jsem dovezl balenou vodu k bazénu, na výlety a podobně z ČR, žlutý plastový košíček v hotelovém pokoji byl plný po dvou zmačkaných lahvích. Tak další zmačkané už jsem odhazoval okolo něj. Za dva dny chyžná nechala vzkaz, nech fľaše nekrčím a s vykřičníkem, tak jsem jí je nechal nafouknuté a postupně a promptně mizely z okolí odpadkového koše, a protože to byla Kláštorná, tak bych chtěl docela vidět ten výraz, když se někde do těch automatů snažila nastrkat cca 20+ lahví z ČR To zálohování mě vadí z toho pohledu, že to nemá vůbec nic společného s nějakou fiktivní ekologií, že to je jen zase další byznys, přikrytej sice vzletnejma, ale jinak prázdnejma frázema, jak z lidí tahat peníze, já si flašku vždycky vyhodim, když to jde tak ji i vytřídím, takhle když si koupím vodu na cestu do auta, tak když přejedu hranice, tak přijdu o těch pár šušňů na záloze... |
|
Paul2no
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3695 Registrován: 11-2009 |
Já bych ještě bral, kdyby ty stroje na vybírání lahví fungovaly takhle, ale to co mají v Německu (a mnoha dalších zemích) je z uživatelského hlediska strašné. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12553 Registrován: 6-2006 |
To si někdo občas udělá pohodlíčko. Ale boty si zul: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5893 Registrován: 4-2003 |
"Jinak před 2 týdny dny jsem byl jedné masové akci v Německu, petky, kelínky a (a půllitry) koupené na stánku byly zálohovány částkou 2 eur. Nevšiml jsem si, že by někdo proti tomu protestoval." "Klíčová je ta lokalita: Německo. Němci vydrží z našeho pohledu fakt hodně, než začnou brblat."
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18038 Registrován: 5-2004 |
" tak bych chtěl docela vidět ten výraz, když se někde do těch automatů snažila nastrkat cca 20+ lahví z ČR" No asi byla ráda, protože pokud na tom bylo Z tak to jejich automat nejspíš sežral a vyplatil. Nám se tu nahromadilo docela hafo petek i plechovek se Zetkem. Tak jsme s kolegou vymysleli výlet na kole s nákupem vína - vlakem do Hodonína, do Lídlu v Holíči každej na zádech žok flašek a pixel. A kupodivu nám toho vzalo tak 80%, spolehlivě vše od Kofoly (TOP, River...), akorát neprošel Švepův pes... Dalo to hezkejch asi 11 éček. A pak už kolem Moravy, přes lávku, Hrušky do Břeclavi. Ještě jsme v těch Hruškách podpořili obědem po tornádu obnovenou hospodu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6000 Registrován: 4-2007 |
Nevyplatí, už jsem to před nějakou dobou zkoušel s kdejakejma flaškama. Čte to patrně čárovej kód, kde byla prodaná. A protože etiketu maj slovensko-českou, je tam asi i to Zetko. Takovejch chytráků by v pohraničí bylo...![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9899 Registrován: 9-2011 |
Němci vydrží z našeho pohledu fakt hodně, než začnou brblat. Ve stánku u Letenskýho zámečku taky zálohujou kelímek 50 Kč. Fronta bývá i do alelujá, kdyby to lidem vadilo, tak tam asi nechoděj. ale flašku ti prodaj ve stánku s tím, že vrátit ji můžeš v 7 km vzdálenym Lidlu To mě taky se*e. dyž se někde do těch automatů snažila nastrkat cca 20+ lahví z ČR[lol] Pokud je tam Zetko jak na ruským tanku, tak to automat sežere. Ale už jsem si všiml, že třeba Korunní koupená na SK má Zetko a jinej EAN než ta samá Korunní koupená v ČR bez Zetka. Tak jsme s kolegou vymysleli výlet na kole... každej na zádech žok flašek a pixel. Tak nějak jsem očekával, kdy se tady nějaký podobný příspěvek ukáže... "Dědečku, strýček o tobě říkal, že by sis pro penci nechal vrtat koleno. Je to pravda?" "A ty máš penci?" "Ne, ale mám šilink." "Tak na co čekáš, dones vrták!"
Všichni jste volové. Servít
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18040 Registrován: 5-2004 |
No a kdyz planuju cestu do pohranici kde to jde vratit 5 kilaku od mista vylezu z vlaku tak to nejdriv doma vyhodim abych nahodou nemel 250 k dobru. A nemam to treba podle nekolenovrtu "co na to maj a musej to dat na obdiv davum" hodit rovnou do skarpy? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6294 Registrován: 12-2020 |
Jasně. Vlčoun se chová maximálně ekologicky, tak ho následujte, místo keců![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6003 Registrován: 4-2007 |
Pokud je tam Zetko jak na ruským tanku, tak to automat sežere. Ale už jsem si všiml, že třeba Korunní koupená na SK má Zetko a jinej EAN než ta samá Korunní koupená v ČR bez Zetka. Je možný, že tam ty zetka nejsou, ale viněta je psaná česko-slovensky. Nemám teď u ruky flašku, abych to mohl porovnat. POinta byla v tom, že si ta chuděra myslela, že na tom po šichtě "zbohatne". Já to zkoušel hned, jak to zavedli, ale nepochodil jsem. Vrátit šly, ale ten automat nepřipisoval peníze. Pokud je tam Zetko jak na ruským tanku, tak to automat sežere. Ale už jsem si všiml, že třeba Korunní koupená na SK má Zetko a jinej EAN než ta samá Korunní koupená v ČR bez Zetka. Kolega Vlček nás trošičku houpá... Kdyby mu automat vyplatil 11 euro, když tvrdí, že to vzalo 80% lahví, tak 80% při 15 centech za flašku je to 73,3 lahví, a 100% co tam, jakože táhli vlakem a na kole je 91,25 lahví... No, moc se mi nechce věřit, že by někdo táhl vlakem a na kole na hranice skoro 100 prázdnejch nafouknutejch lahví, nevím, kam by to asi tak uložil, je to prkaticky fyzicky nemožný... ![]() |
|
Pezos
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3080 Registrován: 4-2014 |
Kontrolují se čárové kódy, takže toto funguje jen u dostatečně okrajových věcí, kde je případné vrácení v rámci "povolených ztrát" (jednodušší než řešit distibuci dvou verzí s různými čárovými kódy).
Největší optimisté jsou konspirační teoretici. Oni totiž věří, že ten bo*del někdo řídí.
Nehledejte zlý úmysl tam, kde je dostatečným vysvětlením hloupost. Hanlonova břitva |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 34042 Registrován: 5-2002 |
Sants: Klíčová je ta lokalita: Německo. Němci vydrží z našeho pohledu fakt hodně, než začnou brblat. To jsem nevěděl, že (nejen) Letná je v Německu... ![]()
Zakažte tužky! Zanechávají uhlíkovou stopu...!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15729 Registrován: 4-2003 |
nemam to treba podle nekolenovrtu "co na to maj My (4 úplně normální chlapi) jsme si v tom Hahnweide koupili třeba čepice á 20 EUR kus a společně se vyfotili. Protože člověk si to taky musí užít. A zpátky jsme si vezli dva půlitry, protože se hodí a záloha 3 eur se nachala propadnout. No a někam jezdím taky se samičkou co mám fpapírech v tom případě jaxi neprovozuji kolenvrtství, ale obsah rubriky hezké společné chvíle, ať si pod ním představíte cokoliv od-do. Že bychom se sebrali a jeli místo toho někam vracet prázdné lahve, to by bylo fakt brutálně ujetý. ![]()
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4215 Registrován: 5-2003 |
No, moc se mi nechce věřit, že by někdo táhl vlakem a na kole na hranice skoro 100 prázdnejch nafouknutejch lahví, nevím, kam by to asi tak uložil, je to prkaticky fyzicky nemožný.. Co by člověk neudělal pro 11 euro... ![]()
Určitě to bude ňákej bandita, jenže moje paměť se stále ještě nechytá, film o sedmi statečných běží mou hlavou,
odkud já jenom znám ten jeho výraz, Calvera, no ne, buenos dias, odkdypak jezdíš městskou dopravou? P. Dobeš: Calvera |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6300 Registrován: 12-2020 |
RadekŠ: někam jezdím taky se samičkou co mám fpapírech v tom případě jaxi neprovozuji kolenvrtství, ale obsah rubriky hezké společné chvíle, ať si pod ním představíte cokoliv od-do. To máte blbý. Já mám hezké společné chvíle zdarma. Že bychom se sebrali a jeli místo toho někam vracet prázdné lahve, to by bylo fakt brutálně ujetý. Taky vás nikdo neřadí do kolonky rozumně uvažující člověk s ekologickými sklony (viz Vlčoun), ale do kolonky klasický konzumní člověk ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15731 Registrován: 4-2003 |
To máte blbý. Já mám hezké společné chvíle zdarma. To má i Dilin s Dilinou, ale Vy spíš tradičně nevíte o čem je řeč, mlho. rozumně uvažující člověk s ekologickými sklony (viz Vlčoun) Rozumně uvažující člověk to má jako rozumovou volbu z mnoha možností, né že to na něj v životě taknějak zbylo/dopadlo a vydává sběr zálohovaných lahví a podobně jako ctnost. Taky vás nikdo neřadí do kolonky rozumně uvažující člověk s ekologickými sklony Třídíme odpad pouze a jen na 100 %, dtto třeba kompostovatelný kuchyňský odpad, z lesa většinou něco přinesu.. atd, holt málo. (Příspěvek byl editován uživatelem RadekŠ.)
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6302 Registrován: 12-2020 |
Chudák Vlčoun sbírá lahve, aby měl na jídlo?![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6303 Registrován: 12-2020 |
RadekŠ: To má i Dilin s Dilinou, ale Vy spíš tradičně nevíte o čem je řeč, mlho. No když píšete, že když jedete někam se samičkou, tak neprovozujete kolenovrtství, tak z toho logicky vyplývá, že to zdarma nemáte ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15732 Registrován: 4-2003 |
tak z toho logicky vyplývá, že to zdarma nemáte Z toho logicky vyplývá pouze to že mezi hezké chvíle fakt neřadím výše uvedený "výlet" za účelem společné odevzdávky zálohovaných nádob. Stejně jako že jsem v Lidlu koupil máslo v akci. To bych fakt musel mít strašně omezený svět, soráč.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6305 Registrován: 12-2020 |
Ale vy ho samozřejmě máte omezený, když s lahvemi nejedete na výlet. Stejně jako ho má omezený Vlčoun, ale třeba zase jinak![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6008 Registrován: 4-2007 |
Tak ono celkově je ten příběh snůškou lží a výmyslů![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1941 Registrován: 8-2011 |
Vlčoun se chová maximálně ekologicky, tak ho následujte, místo keců Takže vyházet odpad do kontejnerů k tomu určených v místě bydliště je neekologické,ale jet přes celou republiku a pak do sousedního státu je odpovědné chování? A ty prachy ,co z toho výkupního automatu vypadly byl jenom bonus ,v první řadě šlo o ekologii. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15733 Registrován: 4-2003 |
je ten příběh snůškou lží a výmyslů To je možný, ale na druhou stranu nikdo aspoň trošku normální by tohle takovéhle trávení volného času nevymyslel.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|