| Diskuse » Železnice » Nákladní vozy » Archiv diskuse Nákladní vozy do 15. 7. 2025 | « předcházející | další » |
Archiv diskuse Nákladní vozy do 15. 7. 2025dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Statistik
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7696 Registrován: 6-2004 |
Ono to nebylo o dvou vagonech. Tohle jsem ulovil za dva dny v roce 2010. Já jsem to nemyslel obecně, ale na ten sirouhlík. A ten, jestli dobře vidím, jel opravdu jen ve dvou vozech. Oproti tomu čpavek i rusáci a postsovětské národy ze zvyku obvykle vozí v dloooouhých ucelenkách, pokud to tedy nejede k nějakému "last mile" maloodběrateli. Navíc ty vozy na čpavek jsou ukrajinské (a jestli dobře čtu, tak patří společnosti Rivneazot, tedy jely z Horodku u Rivného). To znamená, že to měly to na Slovensko sice stále relativně daleko na naše poměry, ale pořád to byla cca třikrát kratší cesta, než měl ten sirouhlík z Volgogradu. Evidentně se to ale tehdy vyplatilo. |
|
Pepa_kox
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4657 Registrován: 9-2005 |
Kvituji plodnou a symyslupnou diskuzi Přidám na kouknutí dva kotle, které už asi nikdy nikam nepojedou. U bývalé Lovochemie mám vyfocen i výrobní štítek, ale je absolutně nečitelný.
Neboj se toho co nevidíš. Boj se toho, že neuvidíš vůbec nic!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5 Registrován: 5-2017 |
Dobrý den, Má nekdo dalsi informace otéto rade Legios 194... ? 194078 az 194093 / 2018 = 33 54 CZ-WASCO 7846 405 az 420 194172 az 194183 / 2018 = 33 54 CZ-WASCO 7846 593 az 604 194356 / 2018 = 33 54 CZ-LGSL 7846 800 194371 az 194424 / 2018 = 37 80 D-ERR 7929 110 az 163 194436 az 194443 / 2018 = 33 54 CZ-WASCO 7830 001 az 008 194456 az 194468 / 2018 = 37 80 D-ERR 7929 165 az 177 194490 az 194510 / 2018-19 = 33 54 CZ-WASCO 7830 030 az 050 194512 az 194513 / 2018 = 37 80 D-ERR 7929 178 az 179 194526 / 2018 = 37 80 D-ERR 7929 190 194588 az 194626 / 2019 = 33 54 CZ-WASCO 7830 052 az 090 194627 az 194638 / 2019 = 37 80 D-ERR 7929 201 az 212 194639 az 194655 = 33 54 Cz-WASCO 7830 091 az 107 194683 / 2019 = 33 54 Cz-WASCO 7830 125 194854 / 2019 = 37 80 D-ERR 7840 095 194869 az 194876 / 2019 = 37 80 D-ERR 7840 104 az 111 Dekuju. Horst |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 432 Registrován: 11-2010 |
Omlouvám se že narušuji odbornou diskuzi o cisternách ale mohl bych se zeptat, kolik měla ČSD a později ŽSR výměnných normálně rozchodných podvozků? A jak byly skladovány (podle propagandy minulé doby v největším suchozemském přístavu) v Čierné nad Tisou? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1403 Registrován: 7-2017 |
Tady je skladování podvozků osobních vozů v Čopu z roku 1984. U těch nákladních to bylo asi obdobné. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 433 Registrován: 11-2010 |
To Viki59: Děkuji. Tak trochu jsem si to myslel, ale co kdyby. A na osobní jsem nevzpomněl. A zrovna tady bych myslel, (asi přímý a pravidelný spoj do Milovic) že ty podvozky by byly někde připravené na koleji. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 434 Registrován: 11-2010 |
https://mapy.cz/letecka?q=%C4%8Cierna%20nad%20Tisou&source=osm&id =1015712470&x=22.1380265&y=48.5595987&z=19 Není to ono na co jsem se ptal??? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 696 Registrován: 11-2018 |
Už dlhšie som nestretol vozne Hadgs, nasadzuje ich ZSSKC niekde? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1404 Registrován: 7-2017 |
Libor169: Tady je převazování rychlíkového vozu v Čopu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 435 Registrován: 11-2010 |
to Viki59: Děkuji za reakci. Hodíte mi do mých teorií vidle.![]() Ale donutilo mě to, prozkoumat i Ukrajinskou stranu, a dle map ten váš obrázek (osobní vůz) je z Chop-Perevalchovna i ty podvozky by se dali spočítat. Ale nákladní vozy se převazují v Maťovcích? Na tom odkazu z Mapy.cz by to i odpovídalo, že v té hale. A i v roce 2019 (aktuální snímek mapy.cz) tam byl poměrně slušný provoz. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5328 Registrován: 6-2007 |
Převazovna v Maťovcích už nějaký čas nefunguje, teď pouze v Čierne. |
|
jagg
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1348 Registrován: 5-2012 |
Jaké typy podvozků vlastně byly a jsou používány pro rozchod 1435mm pro osobní a nákladní vozy postsovětských zemí v provozu v civilizaci? |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24270 Registrován: 3-2007 |
Prosím Čop, ne (poměrně hloupě) v anglické transkripci Chop, jste snad Slovan. Jinak by mne zajímala praxe v převazování osobních vozů ČSD, protože třeba pro zájezdové vozy byly široké podvozky deponovány v Čierné (podle čísel vozů, ke každému provozovanému tam byl konkrétní podvozek z výroby, čímž netvrdím, že dostával konkrétní vůz konkrétní podvozky, to by se z toho zbláznili) a zřejmě se převazovaly tam - že by se posílaly podvozky ad hoc do Čopu dost pochybuji. Jedině nějaký trvalý kontingent průběžně obměňovaný. Chtělo by to nějakého znalého pamětníka. Tohle je celkem neznámá problematika/oblast. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1634 Registrován: 3-2011 |
jagg: pre nákladné je typ Diamond. EDIT: Bastions: Hadgs tvorili kolorit žst. Michalovce (snáď pre miestnú sladovňu), aktuálne ale neviem. (Příspěvek byl editován uživatelem Fero.)
E pericoloso sporgersi - Nicht hinauslehnen - Не высовываться - Ne pas se pencher au dehors
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1586 Registrován: 9-2010 |
"EDIT: Bastions: Hadgs tvorili kolorit žst. Michalovce (snáď pre miestnú sladovňu), aktuálne ale neviem" Aktuálně jsou Michalovce odříznuté, ovšem i před výlukou se zde tyto vozy už nevyskytovaly. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 436 Registrován: 11-2010 |
To Mladějov:![]() Omlouvám se, jsem to převzal z Mapy.cz, ale Ukrajina je už asi v Google maps a hlavní název je anglicky. Při druhé návštěvě toho místa jsem na to koukal. Ale hlavně že se dohledalo místo. Jinak ještě se taky připojím k Mladějovi, a já se optám, zda se vůbec převazovaly osobní vozy?? Nákladní asi né. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 870 Registrován: 2-2009 |
Bastions: Já si je fotil v NMnV taky a tuším správně, že skončily v kovošrotu asi 500 metrů od nádraží? Viděno z vlaku směr Čachtice. Vlečku jsem prošel, ale je tam vysoká brána a vysoký plot.
http://marek275.rajce.idnes.cz/
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 342 Registrován: 3-2011 |
Neměl by tady někdo výkres vozu Lgnss, který se vyráběl ve Studénce a používá ho švýcarská pošta? Alespoň "typák" by stačil. Děkuji. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 343 Registrován: 3-2011 |
P.S. - vozy projektovala českolipská konstrukční kancelář LKKV a vyráběly se na samém konci devadesátých let |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 803 Registrován: 3-2013 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2796 Registrován: 9-2011 |
"Bastions: Já si je fotil v NMnV taky a tuším správně, že skončily v kovošrotu asi 500 metrů od nádraží? Viděno z vlaku směr Čachtice. Vlečku jsem prošel, ale je tam vysoká brána a vysoký plot. " |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 69 Registrován: 2-2021 |
Libor169 V roku 1998 mala v Maťovciach ŽSR 908 normálnerozchodných podvozkov určených na preväzovanie širokorozchodných vozňov (časopis Žsemafor 1998, č. 11, článok na str. 4-5; str. 5 vpravo hore). Je tam aj snímka žeriavu a vidieť aj ich uloženie. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6109 Registrován: 11-2006 |
Já dám k dobru pro ilustraci svůj snímek z léta 2017, kdy už byla převazovna v Maťovcích "out of service". To kvantum podvozků je tam vidět. K převazování WLAB nebo jiných vozů ČSD jen moje domněnka, že v Čiernej nad Tisou na tyto operace byla způsobilá snad jen opravna nákladních vozů. Což se neslučuje s převazem vozů během pobytu vlaku v žst. Čierna n.T. Podle mého byly i podvozky ČSD dlouhodobě smluvně uskladněny v převazovně v Čopu, protože to je široko daleko jediné místo, k tomuto účelu určené. V celém uzlu ČnT je/bylo 11.překládacích ramp, ale nikdy jsem si nevšiml, že by se tam převazovaly os.vozy.
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
|
|
Němec_z_ova
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4950 Registrován: 4-2009 |
Nad převazováním osobních vozů můžete bádat na vlaky.net Máte tam zachycenu i výměnu spřáhla.
Mufloni nepatří na koleje
![]() ![]()
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 373 Registrován: 9-2017 |
Jenom bych opravil tu často opakovanou a v česku skoro univerzální chybu - podvozky s litými postranicemi, používané téměř jako jediný typ podvozku v nákladní dopravě na celém světě mimo Evropu (V Austrálii až do rychlosti 115 km/h pod kontejnerovými vozy) nejsou a nikdy nebyly podvozky Diamond, ale Bettendorf (a ještě lépe AAR typ Y). Podvozek Diamond (diamond frame bogie/truck), občas taky Arch-bar, je jen a pouze podvozek s postranicemi tvořenými ocelovou pásovinou, protože při pohledu z boku připomínají "diamant". (Příspěvek byl editován uživatelem vojtasTS29.) |
|
Němec_z_ova
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4951 Registrován: 4-2009 |
vojtasTS29: Člověče, jste si jistý? Že by se páni inženýři Dušan Kos a Josef Procházka v knize Pojezdy a podvozky železničních vozů v roce 1964 mýlili? PS: Pro klid své duše jsem ještě zkusil strýčka Google. Máte pravdu, u podvozků Diamond nabízí převážně snímky podvozků z pásoviny, v druhém případě pak jde o lité bočnice. Ale stejně jsem našel výjimku. Spiknutí tedy může být širší, než by odpovídalo našemu rybníčku (Příspěvek byl editován uživatelem Němec z ova.)
Mufloni nepatří na koleje
![]() ![]()
|
|
Statistik
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7707 Registrován: 6-2004 |
Má pravdu, ale už se tomu "Bettendorfu" v některých zemích (včetně Německa) nadává do diamondů tak dlouhá desetiletí, že je to dnes asi už jedno. Těch dalších vývojových variant Diamondu (a to včetně Bettendorfu, který se sice v principu konstrukce/vypružení/vůlí od Diamondu liší, ale pořád z toho Diamondu vychází), bylo několik, vznikly v různých částech světa, a někde se používají (a vyvíjejí) dodnes. Takže bych asi vynechal dost zavádějící spojitost s klasifikací podle "americké UIC" (AAR). Ta s Evropou, Indií nebo Čínou má společného pramálo. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 709 Registrován: 11-2018 |
Poradí niekto prosím písmenkové značenie? ŽSR presvitá, Gb??? nie. Číslo: 42 56 154 2 235-8 |
|
Petr_k
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 14363 Registrován: 4-2003 |
Gbqs 9-115.2 Největší pí***iny na světě nepocházejí z konspirace, ale z do nebe volající pitomosti aktérů. (Jan Šatava) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 82 Registrován: 3-2023 |
V našej armáde asi menej vídaný typ. Statistik: mimochodom mohol by som poprosiť kontakt na mail? Ešte by sa u mňa našlo zopár fotiek ktoré by vás mohli zaujímať. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 711 Registrován: 11-2018 |
Vďaka. |
|
Vagonet
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1195 Registrován: 7-2017 |
|
|
Mcx
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2554 Registrován: 2-2006 |
Článek k vozům Slps odkaz
Web:
parostroj.net ostramo.parostroj.net |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7 Registrován: 9-2023 |
Pánové, nemáte někdo prosím fotografie "buřtového" vozu Uacs 521.1 51 konstrukční skupiny, nejlépe z dob ČSD, ideálně samotného prototypu? Případně aspoň, jaké měl prototyp číslo? Či vyšel někde o něm nějaký článek? |
|
jagg
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1351 Registrován: 5-2012 |
Možná ZDE? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8 Registrován: 9-2023 |
Díky Jaggu,leč to znám. Tam je prototyp vyfocen tak nešťastně, že číslo nevidět. Zrovna tam musel strčit palici ten týpek s kufříkem. :-) |
|
Statistik
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7713 Registrován: 6-2004 |
JuraHT: Tam je prototyp vyfocen tak nešťastně, že číslo nevidět. A popisku pod fotkou jste četl? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9 Registrován: 9-2023 |
"JuraHT: Tam je prototyp vyfocen tak nešťastně, že číslo nevidět. A popisku pod fotkou jste četl?" I tak by mě zajímalo umístění a přesný vzhled popisu s číslem, případně dalších. (Příspěvek byl editován uživatelem JuraHT.) (Příspěvek byl editován uživatelem JuraHT.) |
|
Mcx
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2555 Registrován: 2-2006 |
Popis vozu
Web:
parostroj.net ostramo.parostroj.net |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10 Registrován: 9-2023 |
Jejda, díky moc, Milane, to je přesně ono! |
|
Regpetrs
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1318 Registrován: 2-2007 |
VojtaTS29: Diamond je diamant, ale též kosočtverec. Myslím, že druhý význam k podvozkům pasuje lépe. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1199 Registrován: 4-2022 |
VojtaTS29: to je takový překladatelský oříšek. Je to jako když se někdo hádá, že gurmán nemůže být labužník, protože ve francouzštině... - jenže my jsme v češtině. Tady se říká všem severoamerickým trojdílným podvozkům prostě diamond, a je zbytečné dělat chytřejšího. A v Americe se to dělí na mraky typů. A mezi nimi i ten nýtovaný diamond. Pro změnu v Americe je diamond cokoliv co má tvar kosočtverce, nebo spláclého šestiúhelníku. Tady máte diamond cihly: https://www.alamy.com/stock-photo-diamond-shape-brick-wall-chimne y-stack-keble-college-oxford-england-80460052.html baňaté komíny na lokomotivách jsou taky diamond: https://ross-crain.com/south-park-line/plan-collections/smoke-sta cks-domes.htm prostě cokoliv. Kouzlo překladu. Kolik třešní, tolik višní. Tak jako přízemí je první patro miliarda je bilión a hmotnost na nápravu se nepočítá až na kolejnici, ale opravdu, jak řečeno, na nápravě (tj. v ložiskách) a liší se tedy právě o vlastní hmostnost nápravy. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1641 Registrován: 3-2011 |
přízemí je první patro prvé podlažie
E pericoloso sporgersi - Nicht hinauslehnen - Не высовываться - Ne pas se pencher au dehors
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 718 Registrován: 11-2018 |
Interval 7883 Zaes je u ZSSKC vymierajúci druh alebo kde sú tieto vozne nasadzované? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 83 Registrován: 3-2023 |
Zdravím, nestretol sa niekdo s izolovanými Zaes 7884 51x a 75x majiteľa NCHZ? 6 kusom zostal pôvodný kotol s izoláciou - z toho 5ks slúžilo na Slovaprop a posledný kus na Slovamyl. Snažím sa vypátrať kde mohli chodiť, keďže sú prevažne zdokumentované v blízkosti Bratislavy okolo roku 2005. Ďakujem |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2952 Registrován: 11-2005 |
Tak například 33 56 788 4518 - 1 NCHZ jel v lednu 2012 do Čech s chlorňanem, jestli to nějak pomůže ![]()
Dejte mi moc ovládat měnu národa a bude mi jedno, kdo tvoří zákony. - M. A. Rothschild
MJ + DM = Black Celebration |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 84 Registrován: 3-2023 |
Práve o tie na chlórňan a HCl mi nejde , pokiaľ viem jazdia doteraz, ale ďakujem. |
|
Statistik
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7718 Registrován: 6-2004 |
Polnáč: klidně jste mohl napsat na mail, i když moje reakční doby znáte (nebo poslat soukromou zprávu odsud z K-reportu přes ty ikony u příspěvku), aby tady naše diskuze opět někomu nepřekážela. Ty vozy na slovaprop (a jeden z nich na slovamyl) mám focené - celkem čtyři 788 45 a jeden 788 47. Jde o normální Rahi 9-321.1 a Rahi 9-321.3 - z pohledu laika jde o identické typy vozů. Jejich pohyby do detailu neznám. Z 788 47 byly prokazatelně dva vozy v ČR po roce 2004, přičemž jako přepravovanou látku v NL mám uvedenou kyselinu chlorovodíkovou do Pardubic-Rosic n. L., tedy k "Miramovi" . Z nich má Miram focený například 7884 748. Šlo o rekonstruovaný vůz s noovým kotlem. O tom, že by v ČR někdy po roce 2000 byl nějaký vůz se slovamylem nebo slovapropem, osobně celkem pochybuju, ale berte to jen jako můj názor. Vozy v intervalu 788 45 byly v ČR prokazatelně přinejmenším tyto: 7884 517 a 518. Šlo o už zmíněné přepravy chlornanu sodného do Pardubic-Rosic n. L. nebo do EURO-ŠARMu ve Slatiňanech (dnes OQEMA), což je distributor chemikálií především pro menší odběratele, resp. v menších baleních, než distribuují sami výrobci. Tyhle vozy ale mají dosazený nový kotel s novou (a jinou) armaturou a jsou určené právě na ten chlornan. Tradiční PS: z čísel vozů nic světoborného nedovozujte. V intervalech 788 45xx a 788 47xx jsou naházené různé vozy různých majitelů. Novácké ChZ v tom mají jen vždy výseč pro svoje vozy. Ty hliníkové Rahi dvou továrních typů jsou v tomhle případě ucelená výseč čísel, seřazených za sebou. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 85 Registrován: 3-2023 |
Statistik: chcel som napísať na mail, ale keďže vám ikona pri príspevku nefunguje tak nemám ako . Mne pokiaľ viem funguje, prípadne mi pošlite aj prázdny mail. Každopádne ďakujem za rozsiahlu odpoveď. Zaujalo ma práve to že tie izolované vozne sa celkom často vyskytovali "vonku" napr. aj v roku 2008. Ale zatiaľ o nijakom podniku ktoré tieto 2 látky spracovával neviem a hlavne sa neskôr uvádza že všetkých 6ks (Rahi) slúžilo ako podnikový sklad. Čo sa týka výr. čísel a pár info tie mám, ale chýbajú celkom fotky. Pre zaujímavosť, 7884 513-2 na Slovaprop mal podstúpiť revíziu v roku 2009. Tu je napríklad "sedmička" v Bratislave (druhý vozeň), samozrejme z takejto fotky ide číslo asi len ťažko identifikovať |
|
Statistik
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7719 Registrován: 6-2004 |
Mail na mě máte celou dobu, už jsme si psali. Soukromé zprávy odsud z K-repu mi normálně chodí, tak nevím, proč Vám to nefunguje. Zkuste se doptat administrátorů. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 86 Registrován: 3-2023 |
Tak mail sa mi podarilo nájsť, tak dúfam že je to on. Správu som vám poslal. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1654 Registrován: 8-2006 |
Statistik: na obranu Polnáče - i mně se Tvůj mail ani nabídka soukromé zprávy u Tebe nezobrazuje. spíš Ty nemáš něco povolené |
|
Statistik
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7720 Registrován: 6-2004 |
Tak to se něco muselo změnit tady, protože já do nastavení nezasahoval. A není to tak dávno, co mi odtud nějaká SZ přišla. Tak nevím, ale kouknu na to. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 40 Registrován: 4-2023 |
Dotaz nemá někdo vyfoceny Ua-x předělany z Easu ? |
|
Statistik
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7721 Registrován: 6-2004 |
C3rv: já mám. |
|
Statistik
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7722 Registrován: 6-2004 |
Ad Vasekpetr1 a Polnáč: v nastavení profilu jsem našel toto: "Neposílej mi soukromé zprávy od ostatních uživatelů diskuse". Měl jsem a mám to nezaškrtnuté. Žádné jiné nastavení, které by mohlo blokovat možnost zaslání SZ od ostatních uživatelů, jsem tam nenašel. Tak nevím, ale podle všeho by to mělo fungovat. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 88 Registrován: 3-2023 |
Statistik: ako pozerám tak by to malo ísť. Každopádne ako som písal, na mail ktorý som našiel som vám poslal správu + fotky. Tak hádam to prišlo |
|
Statistik
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7723 Registrován: 6-2004 |
Ano, mail přišel a ty předešlé dohledám. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 41 Registrován: 4-2023 |
Statistik: mužů poprosit ?![]() |
|
Statistik
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7724 Registrován: 6-2004 |
Máte to v mailu. |