| Diskuse » Železnice » 150 a 151 - banány » Archiv diskuse 150 a 151 - banány do 17. 6. 2025 | « předcházející | další » |
Archiv diskuse 150 a 151 - banány do 17. 6. 2025dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24476 Registrován: 3-2007 |
Jo, to píšu taky. A situace s lokomotivním parkem ČD je tč. taková, jak správně podotýká i několik přispěvatelů, že nějaké podobné paskvily, nota bene s omezeným akčním rádiem, opravdu vůbec nepotřebuje. Pro jednodušší: Tím nemám nic proti legendární řadě 150/151. Že si to teda neproperou na těch cca dvou tuctech 163 a 162, co zatím nechce Cargo? (Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5770 Registrován: 4-2007 |
Tipnu si, že za 151 by mohlo kápnout víc Fakt je ale ten, že ty tyristorky neumí 160 km/h. No, ale hlavně věřím tomu, že ty 162 a 163 po případném prodeji cargu by propraly tu dotaci skrz ČDC-to jest přes další firmu, dalsí dotační titul. Jako takhle, čistě z fandovského hlediska by se mi to líbilo, to přiznávám, ale vše ostatní a hlavně finanční stránka věci jsou úplně mimo. To je prostě realita, 12 kusů takřka padesátiletých mašin musí být nerentabilní. Ale opakuji, je i nesmysl si myslet něco "šotouších" na GŘ, tady půjde o to podojit nějaký dotační titul na dualizaci... |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24478 Registrován: 3-2007 |
>je i nesmysl si myslet něco "šotouších" na GŘ Tak to bych na základě dlouholetých zkušeností rozhodně tak jistě netvrdil ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5771 Registrován: 4-2007 |
Dobře, já vycházím z toho, že GŘ je v tak velké firmě, jako jsou Dráhy, už tak "moc vzdálené" od provozních činností, že jde v první řadě o prachy. V tomto případě ne o "šotonápady", fakt je ten, že celkově je tohle dopravní odvětví ve vedení firem prolezlé dvěma typy lidí, buď hochštapleři se snahou něco na tom "třísknout" a polepšít si, nebo "šotouši" s ideály. Jde o to, která skupina je četnější a mocnější, nebo či kooperují. Takže pokud tvrdíš, že máš zkušenost, budu ti věřit. ![]() |
|
Peta303
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2692 Registrován: 6-2005 |
To už by dávalo větší logiku rekonstruovat bastardy včetně cargáckých ve stylu výkonnějších 363.5 a na 160 km/h (taky by uvnitř nezůstalo skoro nic, ale jsou mladší a do Německa už se nebudou využívat)... Za současné situace to ovšem nedává smysl (a v dohledné době to na zlepšení nevypadá). Zároveň bude muset cargo i ČD začít uvažovat, jestli se neinspirovat u Jančury a nezačít nabízet wet lease lokomotivní (a možná časem i vozové) flotily i s obslužným personálem. (Příspěvek byl editován uživatelem Peta303.)
cynický škarohlíd
|
|
Bilbo
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 342 Registrován: 5-2012 |
Tak to kolem rekonstrukce spíš vypadá na dotaci na héblo ETCS ale když nejsou mašiny do kterých to vrazit a nechat se vyplatit tak se udělá projekt na rekonstrukci něčeho a něco se pak na tom dá i vydělat přestože takový banánový projekt ekonomicky ani logicky nedává smysl (nejspíše malá pro domů pro rodinu samosebou) ![]() |
|
Regpetrs
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1310 Registrován: 2-2007 |
Napadl mne slogan, ale nehledejte za tím nic víc, než hru se slovíčky: Banánový projekt pro banánovou republiku Jestli o tom chcete diskutovat, tak naléhavě prosím, jen z literárního hlediska, žádná politika! |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9755 Registrován: 9-2011 |
ten pocit ze 4MW ovládaných jednou páčkou Tak já zažil pocit ovládání 13 MW jednou páčkou No řekněte, kdo z vás to má? UC se pokusil o regulaci na plecháčích. Já vím o Lokelu, který ale vůbec nepochopil, co je to poměrný tah. Lokel to pojal jako "3 procenta PT rovná se 1 odbočka", což samozřejmě nemohlo fungovat, pokud se PT měl interpretovat jako PT (ARR si při rozjezdu řekne třeba o 80 nebo i 100 %, což by se aplikovalo jako nějaká 24. až 32. odbočka) Nicméně VÚŽ to rozběhnout uměl, dokladem čehož byla S 499.0256 s ARR, cílovkou a optimalizátorem jízdy... a na analogové bázi ![]()
Všichni jste volové. Servít
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 810 Registrován: 10-2010 |
"Pre tých, ktorých zaujíma nový náter 150.224. Zdroj: FB RTVS https://www.facebook.com/share/v/1HhMrYGWPU/ " |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 354 Registrován: 7-2013 |
Krimitz: A tohle snad někdo někdy nechápal? Vždyť jediná, kdo ten původní (jak se dneska v oblibě říká retro) nátěr skutečně měla, byla 151.023 – a ta ho měla správně. Tak nechápu, na co narážíš. |
|
Jeffer
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1093 Registrován: 1-2005 |
Aleš Liesk. Tak teraz len dúfať, že sem chodí aj niekto, kto pracuje na blokovej dozorni v Temelíně, aby mohol napísať, že má na "jednej" páčke 1000 MW. (Veď to poznáte s tým "speed check" a pilotmi rôznych lietadiel.)
Grrrrrr... Gorrrrr... Gorila! (14. 2. 2003 v Košiciach na stanici na R604 Dargov do Bratislavy)
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 645 Registrován: 1-2009 |
Jeffer Někdo, kdo dělá na blokové dozorně Temelína sem chodí 😉. A na jedné páčce je mezi cca 1065 a 1105 MW v závislosti na teplotě vody z chladících věží a množství tepla dodávaného horkovodem do ČB.
Trainweb.cz
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18546 Registrován: 11-2002 |
A vítězem nevypsané soutěže "rybářů" se stává... ![]() ![]() ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1629 Registrován: 8-2006 |
" Někdo, kdo dělá na blokové dozorně Temelína sem chodí 😉. A na jedné páčce je mezi cca 1065 a 1105 MW v závislosti na teplotě vody z chladících věží a množství tepla dodávaného horkovodem do ČB." |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5394 Registrován: 3-2004 |
Já už nevím, který velín to byl, asi Dukovany a tam mě na to hlavním panelu zaujaly poctivé velké vačkové přepínače (VS16?), které nic přímo nespínaly, ale byly připojeny k digitálním inputům řídícího systému... (Příspěvek byl editován uživatelem honzasl.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9758 Registrován: 9-2011 |
No jo, ale když se v těch Dukovanech / Temelíně o tu páčku opřete a celá dozorna se dá do pohybu, tak asi bude něco špatně ![]()
Všichni jste volové. Servít
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 646 Registrován: 1-2009 |
Pro odstavení turbíny nejsou páčky, ale vypínače. A také jde turbína odstavit z počítače. Už přiblížení se k těm vypínačům zvedá obsluhu že židle 😉.
Trainweb.cz
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 123 Registrován: 8-2008 |
Synci, énem sem chťél řéct, že je to dobře.
ČKD HULÍN nejlepši
Každyho blbca co by začal blbě mektať o hulení odkazuju na mapu České republiky - HULÍN je město. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1184 Registrován: 9-2017 |
151.023 nastoupila do výkonu za Hráška
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8497 Registrován: 8-2006 |
151.023 dnes na R10, do Prahy vezla R930. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4063 Registrován: 12-2007 |
Tri fotky z 232: https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4724162 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 323 Registrován: 7-2017 |
023 drží oběh |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1193 Registrován: 9-2017 |
Ale jinak jí samozřejmě hradečáci nemají rádi a tenhle výkon jí likviduje... Snad se ta 163.234 podaří rozhýbat spolehlivě
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13156 Registrován: 9-2002 |
Zase píšeš kraviny ? - Neobliba 150/1 u strojvedoucích pramení z toho, že nemá ARR/AVV.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1194 Registrován: 9-2017 |
Stačí si přečíst to fórum, když už na něj lezeš. To tvrzení je tu několikrát. AVV nemají ani ty Plzeňský Esa. Ty sice mají ARR ale to taky nepoužije každý
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13159 Registrován: 9-2002 |
Tvrzení šotoušů, což nelze brát vážně. To ale neni v rozporu s tim, že vozit ty směšný krychlíky do HK mašinama, co jsou výkonově nevyužitý, je poněkud nevhodný. (Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9762 Registrován: 9-2011 |
Mašiny tam jsou nasazený, aby vyjezdily kilometry. Jejich vhodnost na daný výkon je v tomto případě druhořadá.
Všichni jste volové. Servít
|
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24537 Registrován: 3-2007 |
A proč teda nevyjížděj kilometry na těch rychlíkách do Děčína, kde můžou využít svůj výkon ve 140 a s osmi nebo devíti vozy a ty 162 z nich nejezděj do Hradce? Pro ty 151 a 150.2 ideální výkon přeci. (jako wono je to stejně zbytečné, holt to ty 15x někde do grafikonu ten půl rok doklepou a pánbůh s nima). |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13160 Registrován: 9-2002 |
ATJF na to jistě má fundovanou odpověď. Ale to asi bude tim, že Vrchnost tak rozhodla a to je asi tak všechno.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 64 Registrován: 1-2019 |
Proč je stále nasazována do provozu muzejní 151.023, když jsou k dispozici na vyježdění jiné 151, které čeká šrot? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 14916 Registrován: 4-2003 |
Proč je stále nasazována do provozu muzejní 151.023, když jsou k dispozici na vyježdění jiné 151, které čeká šrot? A 151 023 je ofiko muzejní stroj ? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1195 Registrován: 9-2017 |
"A proč teda nevyjížděj kilometry na těch rychlíkách do Děčína, kde můžou využít svůj výkon ve 140 a s osmi nebo devíti vozy a ty 162 z nich nejezděj do Hradce? Pro ty 151 a 150.2 ideální výkon přeci. (jako wono je to stejně zbytečné, holt to ty 15x někde do grafikonu ten půl rok doklepou a pánbůh s nima)." Já stále čekám na to AVV na těch Esech jak Agent říkal že mají ![]()
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13165 Registrován: 9-2002 |
Tak jestli 362 s WTB maji AVV nebo ne, to budou vědět ty, co s tim jezdí. Mi je po tom hovno.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9403 Registrován: 8-2007 |
162 WTB,362 WTB mají AVV. Obyčejné 362 AVV nemají. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1199 Registrován: 9-2017 |
Tím pádem Plzeňská Esa AVV co? Nemají :D, byť vzhledem ke stylu zastavování u WTB strojů mi přijde že spíš se jezdí na ruku...
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13166 Registrován: 9-2002 |
Tak až budeš sedět za kniplama, tak můźeš fundovaně debatovat. Tvoje štodojmy z prvního vozu jsou o ničem, takže buď tak hodnej a NECHEJ SI JE PRO SEBE.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24563 Registrován: 3-2007 |
Jenže na tratích, kde se převážně jezdí okolo stovky a po rovině, takže tam nepotřebují (ani nevyužijí) svůj výkon, což snad byla věc, se kterou tahle debata začala. Fakt nerozumím, proč to tak urputně obhajujete/řešíte. Vcelku by mne zajímalo, kolik lokomotivních kilometrů se tímhle předčasným odstavením zbytku 15x proti původnímu předpokladu tzv. hodí do kanálu. Mně se myšlenka před šrotací ty lokomotivy "vyjezdit" z ekonomických i nostalgických důvodů velmi líbila a u jiných řad se běžně dělá. No jsou holt na Titaniku bohatí Za mne k tomuhle vše. (Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1200 Registrován: 9-2017 |
"Tak až budeš sedět za kniplama, tak můźeš fundovaně debatovat. Tvoje štodojmy z prvního vozu jsou o ničem, takže buď tak hodnej a NECHEJ SI JE PRO SEBE."
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24570 Registrován: 3-2007 |
>od vaší přehršelé zkušenosti. ?? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2328 Registrován: 3-2015 |
Na Hradec vyjela 151.019 |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24571 Registrován: 3-2007 |
Asi to tady na Pobřeží čtou ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1202 Registrován: 9-2017 |
151.023 ráno dotažená studená z Hradce resp. měla být
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 355 Registrován: 7-2013 |
AnounymTojeFuk: Přijela už včera na 940, +108 minut zpoždění. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 31 Registrován: 9-2020 |
150.224 na rychlíku v Děčíně 3/2023 jako záloha za Peršana/Bastarda |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13170 Registrován: 9-2002 |
No rozhodně je větší, než ta tvoje, co se nejspíš rovná nule.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8506 Registrován: 8-2006 |
151.019 (stále?) na R10. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1204 Registrován: 9-2017 |
Dneska už motá Děčíny za opět zdechlou 023 "AnounymTojeFuk: " narozdíl od vaší přehršelé zkušenosti." No rozhodně je větší, než ta tvoje, co se nejspíš rovná nule." (Příspěvek byl editován uživatelem anounymtojefuk.)
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18567 Registrován: 11-2002 |
AnounymTojeFuk: To nevím vzhledem k vaším pravidelným výlevům si myslím to samé... - kolik km máš "v rukou" na pravé straně? Netřeba přesně, stačí přiblížné desítky/stovky tisíc km. Počítá se i levá strana žabáka... ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1205 Registrován: 9-2017 |
"AnounymTojeFuk: To nevím vzhledem k vaším pravidelným výlevům si myslím to samé... - kolik km máš "v rukou" na pravé straně? Netřeba přesně, stačí přiblížné desítky/stovky tisíc km. Počítá se i levá strana žabáka... "
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5285 Registrován: 3-2015 |
No a co se přihodilo dnes té 151 023? Už jsem si ráno dělal zálusk, že bych vyrazil v úterý někam a ona nedala dneska ani celý den. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1206 Registrován: 9-2017 |
"No a co se přihodilo dnes té 151 023? Už jsem si ráno dělal zálusk, že bych vyrazil v úterý někam a ona nedala dneska ani celý den."
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13176 Registrován: 9-2002 |
Myslet znamená hovno vědět. Já to odhaduju za sebe tak na 18 - 20 kkm. (Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5286 Registrován: 3-2015 |
K poruše došlo u R 609, takže několik Krušnohorů od rána 023 měla, potom vyrazila do boje 151.019, ale už ani to neplatí, je tam už Vectron. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6264 Registrován: 9-2003 |
Agent: Tos dělal toho fíru tři měsíce?
NOBLE BRICKS
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2029 Registrován: 11-2006 |
ad 151 023 - po 13. hodině jsem ji viděl stát s tím Krušnohorem v Bohušovicích nad Ohří u nástupiště. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2030 Registrován: 11-2006 |
Nakonec ke 151 023 ještě fotka: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13177 Registrován: 9-2002 |
kkm = tisíce km. Já vim, že to neni moc. Drtivá většina veteránů má tohle nacouvaný. (Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13178 Registrován: 9-2002 |
... metrů, co ? A kdo ví jestli - jinak bys tady nepsal neustále takový kraviny. (Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6267 Registrován: 9-2003 |
Agent: No právě. 20 tisíc km ujede normální fíra tak za čtyři měsíce.
NOBLE BRICKS
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13179 Registrován: 9-2002 |
Jak kde - existovaly tehdy oběhy, kde se nejezdilo nikam moc daleko a kilometry to nedávalo. Dneska by to bylo už hodně nehospodárný.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...
Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt. |