Diskuse » Železnice » 150 a 151 - banány » Archiv diskuse 150 a 151 - banány do 17. 6. 2025 « předcházející | další »

Archiv diskuse 150 a 151 - banány do 17. 6. 2025

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   autor příspěvek
Mladějov
Pátek, 30. května 2025 - 18:13:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 24476
Registrován: 3-2007
Jo, to píšu taky. A situace s lokomotivním parkem ČD je tč. taková, jak správně podotýká i několik přispěvatelů, že nějaké podobné paskvily, nota bene s omezeným akčním rádiem, opravdu vůbec nepotřebuje.

Pro jednodušší: Tím nemám nic proti legendární řadě 150/151.

Že si to teda neproperou na těch cca dvou tuctech 163 a 162, co zatím nechce Cargo?

(Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.)
Pátek, 30. května 2025 - 18:27:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5770
Registrován: 4-2007
Tipnu si, že za 151 by mohlo kápnout víc[biggrin]
Fakt je ale ten, že ty tyristorky neumí 160 km/h.
No, ale hlavně věřím tomu, že ty 162 a 163 po případném prodeji cargu by propraly tu dotaci skrz ČDC-to jest přes další firmu, dalsí dotační titul.[wink]

Jako takhle, čistě z fandovského hlediska by se mi to líbilo, to přiznávám, ale vše ostatní a hlavně finanční stránka věci jsou úplně mimo.[crazy] To je prostě realita, 12 kusů takřka padesátiletých mašin musí být nerentabilní.
Ale opakuji, je i nesmysl si myslet něco "šotouších" na GŘ, tady půjde o to podojit nějaký dotační titul na dualizaci...
Mladějov
Pátek, 30. května 2025 - 18:30:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 24478
Registrován: 3-2007
>je i nesmysl si myslet něco "šotouších" na GŘ

Tak to bych na základě dlouholetých zkušeností rozhodně tak jistě netvrdil [wink]
Pátek, 30. května 2025 - 18:39:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5771
Registrován: 4-2007
Dobře, já vycházím z toho, že GŘ je v tak velké firmě, jako jsou Dráhy, už tak "moc vzdálené" od provozních činností, že jde v první řadě o prachy. V tomto případě ne o "šotonápady", fakt je ten, že celkově je tohle dopravní odvětví ve vedení firem prolezlé dvěma typy lidí, buď hochštapleři se snahou něco na tom "třísknout" a polepšít si, nebo "šotouši" s ideály. Jde o to, která skupina je četnější a mocnější, nebo či kooperují.
Takže pokud tvrdíš, že máš zkušenost, budu ti věřit.[ok]
Peta303
Pátek, 30. května 2025 - 19:36:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2692
Registrován: 6-2005
To už by dávalo větší logiku rekonstruovat bastardy včetně cargáckých ve stylu výkonnějších 363.5 a na 160 km/h (taky by uvnitř nezůstalo skoro nic, ale jsou mladší a do Německa už se nebudou využívat)... Za současné situace to ovšem nedává smysl (a v dohledné době to na zlepšení nevypadá).

Zároveň bude muset cargo i ČD začít uvažovat, jestli se neinspirovat u Jančury a nezačít nabízet wet lease lokomotivní (a možná časem i vozové) flotily i s obslužným personálem.

(Příspěvek byl editován uživatelem Peta303.)
cynický škarohlíd
Bilbo
Pátek, 30. května 2025 - 21:24:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 342
Registrován: 5-2012
Tak to kolem rekonstrukce spíš vypadá na dotaci na héblo ETCS ale když nejsou mašiny do kterých to vrazit a nechat se vyplatit tak se udělá projekt na rekonstrukci něčeho a něco se pak na tom dá i vydělat přestože takový banánový projekt ekonomicky ani logicky nedává smysl (nejspíše malá pro domů pro rodinu samosebou) [proud]
Regpetrs
Sobota, 31. května 2025 - 12:17:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1310
Registrován: 2-2007
Napadl mne slogan, ale nehledejte za tím nic víc, než hru se slovíčky:
Banánový projekt pro banánovou republiku
Jestli o tom chcete diskutovat, tak naléhavě prosím, jen z literárního hlediska, žádná politika!
Neděle, 01. června 2025 - 19:51:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9755
Registrován: 9-2011
ten pocit ze 4MW ovládaných jednou páčkou
Tak já zažil pocit ovládání 13 MW jednou páčkou [proud]
No řekněte, kdo z vás to má? [biggrin]

UC se pokusil o regulaci na plecháčích.
Já vím o Lokelu, který ale vůbec nepochopil, co je to poměrný tah. Lokel to pojal jako "3 procenta PT rovná se 1 odbočka", což samozřejmě nemohlo fungovat, pokud se PT měl interpretovat jako PT (ARR si při rozjezdu řekne třeba o 80 nebo i 100 %, což by se aplikovalo jako nějaká 24. až 32. odbočka)
Nicméně VÚŽ to rozběhnout uměl, dokladem čehož byla S 499.0256 s ARR, cílovkou a optimalizátorem jízdy... a na analogové bázi [happy]
Všichni jste volové. Servít
Neděle, 01. června 2025 - 20:42:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 810
Registrován: 10-2010
Bastions:
"Pre tých, ktorých zaujíma nový náter 150.224.
Zdroj: FB RTVS https://www.facebook.com/share/v/1HhMrYGWPU/ "
Konečně někdo pochopil že origo nátěr měl 5cm přesah na poprsnici.
Pondělí, 02. června 2025 - 15:32:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 354
Registrován: 7-2013
Krimitz: A tohle snad někdo někdy nechápal? Vždyť jediná, kdo ten původní (jak se dneska v oblibě říká retro) nátěr skutečně měla, byla 151.023 – a ta ho měla správně. Tak nechápu, na co narážíš.
Jeffer
Pondělí, 02. června 2025 - 17:47:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1093
Registrován: 1-2005
Aleš Liesk. Tak teraz len dúfať, že sem chodí aj niekto, kto pracuje na blokovej dozorni v Temelíně, aby mohol napísať, že má na "jednej" páčke 1000 MW.

(Veď to poznáte s tým "speed check" a pilotmi rôznych lietadiel.)
Grrrrrr... Gorrrrr... Gorila! (14. 2. 2003 v Košiciach na stanici na R604 Dargov do Bratislavy)
Pondělí, 02. června 2025 - 20:04:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 645
Registrován: 1-2009
Jeffer
Někdo, kdo dělá na blokové dozorně Temelína sem chodí 😉. A na jedné páčce je mezi cca 1065 a 1105 MW v závislosti na teplotě vody z chladících věží a množství tepla dodávaného horkovodem do ČB.
Trainweb.cz
Pondělí, 02. června 2025 - 20:30:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18546
Registrován: 11-2002
A vítězem nevypsané soutěže "rybářů" se stává... [wink][proud][lol]
Úterý, 03. června 2025 - 06:49:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1629
Registrován: 8-2006
754_0669:
"
Někdo, kdo dělá na blokové dozorně Temelína sem chodí 😉. A na jedné páčce je mezi cca 1065 a 1105 MW v závislosti na teplotě vody z chladících věží a množství tepla dodávaného horkovodem do ČB."
Já teda občas na blokovou dozornu v Dukovanech zavítám, ale páčka tam na těch nynějších 512MW není, jsou tam tlačítka\clipart a Temelín to bude mít podobně {biggrin}.
Úterý, 03. června 2025 - 07:07:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5394
Registrován: 3-2004
Já už nevím, který velín to byl, asi Dukovany a tam mě na to hlavním panelu zaujaly poctivé velké vačkové přepínače (VS16?), které nic přímo nespínaly, ale byly připojeny k digitálním inputům řídícího systému...

(Příspěvek byl editován uživatelem honzasl.)
Úterý, 03. června 2025 - 08:42:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9758
Registrován: 9-2011
No jo, ale když se v těch Dukovanech / Temelíně o tu páčku opřete a celá dozorna se dá do pohybu, tak asi bude něco špatně [proud]
Všichni jste volové. Servít
Úterý, 03. června 2025 - 09:09:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 646
Registrován: 1-2009
Pro odstavení turbíny nejsou páčky, ale vypínače. A také jde turbína odstavit z počítače.
Už přiblížení se k těm vypínačům zvedá obsluhu že židle 😉.

Trainweb.cz
Čtvrtek, 05. června 2025 - 05:03:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 123
Registrován: 8-2008
Synci, énem sem chťél řéct, že je to dobře.
ČKD HULÍN nejlepši
Každyho blbca co by začal blbě mektať o hulení odkazuju na mapu České republiky - HULÍN je město.
Čtvrtek, 05. června 2025 - 08:17:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1184
Registrován: 9-2017
151.023 nastoupila do výkonu za Hráška
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
Sobota, 07. června 2025 - 12:33:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8497
Registrován: 8-2006
151.023 dnes na R10, do Prahy vezla R930.
Sobota, 07. června 2025 - 18:30:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4063
Registrován: 12-2007
Tri fotky z 232:
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=4724162
Neděle, 08. června 2025 - 10:21:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 323
Registrován: 7-2017
023 drží oběh
Neděle, 08. června 2025 - 17:28:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1193
Registrován: 9-2017
Jindřich_Rosa:
"023 drží oběh
"
Ale jinak jí samozřejmě hradečáci nemají rádi a tenhle výkon jí likviduje... Snad se ta 163.234 podaří rozhýbat spolehlivě
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
Neděle, 08. června 2025 - 18:13:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13156
Registrován: 9-2002
Zase píšeš kraviny ? - Neobliba 150/1 u strojvedoucích pramení z toho, že nemá ARR/AVV.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Pondělí, 09. června 2025 - 06:09:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1194
Registrován: 9-2017
Agent:
"Zase píšeš kraviny ? - Neobliba 150/1 u strojvedoucích pramení z toho, že nemá ARR/AVV."
Stačí si přečíst to fórum, když už na něj lezeš. To tvrzení je tu několikrát. AVV nemají ani ty Plzeňský Esa. Ty sice mají ARR ale to taky nepoužije každý
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
Pondělí, 09. června 2025 - 11:58:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13159
Registrován: 9-2002
Tvrzení šotoušů, což nelze brát vážně. To ale neni v rozporu s tim, že vozit ty směšný krychlíky do HK mašinama, co jsou výkonově nevyužitý, je poněkud nevhodný.

(Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Pondělí, 09. června 2025 - 13:10:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9762
Registrován: 9-2011
Mašiny tam jsou nasazený, aby vyjezdily kilometry. Jejich vhodnost na daný výkon je v tomto případě druhořadá.
Všichni jste volové. Servít
Mladějov
Pondělí, 09. června 2025 - 13:19:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 24537
Registrován: 3-2007
A proč teda nevyjížděj kilometry na těch rychlíkách do Děčína, kde můžou využít svůj výkon ve 140 a s osmi nebo devíti vozy a ty 162 z nich nejezděj do Hradce? Pro ty 151 a 150.2 ideální výkon přeci.

(jako wono je to stejně zbytečné, holt to ty 15x někde do grafikonu ten půl rok doklepou a pánbůh s nima).
Pondělí, 09. června 2025 - 13:48:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13160
Registrován: 9-2002
ATJF na to jistě má fundovanou odpověď.

Ale to asi bude tim, že Vrchnost tak rozhodla a to je asi tak všechno.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Pondělí, 09. června 2025 - 21:39:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 64
Registrován: 1-2019
Proč je stále nasazována do provozu muzejní 151.023, když jsou k dispozici na vyježdění jiné 151, které čeká šrot?
Pondělí, 09. června 2025 - 21:46:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14916
Registrován: 4-2003
Proč je stále nasazována do provozu muzejní 151.023, když jsou k dispozici na vyježdění jiné 151, které čeká šrot?

A 151 023 je ofiko muzejní stroj ?
Úterý, 10. června 2025 - 06:02:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1195
Registrován: 9-2017
Mladějov:
"A proč teda nevyjížděj kilometry na těch rychlíkách do Děčína, kde můžou využít svůj výkon ve 140 a s osmi nebo devíti vozy a ty 162 z nich nejezděj do Hradce? Pro ty 151 a 150.2 ideální výkon přeci.

(jako wono je to stejně zbytečné, holt to ty 15x někde do grafikonu ten půl rok doklepou a pánbůh s nima)."
Protože Hradce jezdí běžně taky v devítí vozech a protože 151.023 tvoří zálohu za nějaké vypadlé Eso z oběhu. Zatímco na Děčínech jsou 162 turnusově skoro nadvýkonové. (Je víc mašin než je turnusová potřeba)
Já stále čekám na to AVV na těch Esech jak Agent říkal že mají [proud]
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
Úterý, 10. června 2025 - 09:20:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13165
Registrován: 9-2002
Tak jestli 362 s WTB maji AVV nebo ne, to budou vědět ty, co s tim jezdí. Mi je po tom hovno.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Úterý, 10. června 2025 - 09:55:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9403
Registrován: 8-2007
162 WTB,362 WTB mají AVV. Obyčejné 362 AVV nemají.
Úterý, 10. června 2025 - 10:17:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1199
Registrován: 9-2017
Apollo_17:
"162 WTB,362 WTB mají AVV. Obyčejné 362 AVV nemají."
Tím pádem Plzeňská Esa AVV co? Nemají :D, byť vzhledem ke stylu zastavování u WTB strojů mi přijde že spíš se jezdí na ruku...
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
Úterý, 10. června 2025 - 10:28:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13166
Registrován: 9-2002
Tak až budeš sedět za kniplama, tak můźeš fundovaně debatovat. Tvoje štodojmy z prvního vozu jsou o ničem, takže buď tak hodnej a NECHEJ SI JE PRO SEBE.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Mladějov
Úterý, 10. června 2025 - 10:52:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 24563
Registrován: 3-2007
AnounymTojeFuk:
""Protože Hradce jezdí běžně taky v devítí vozech "

Jenže na tratích, kde se převážně jezdí okolo stovky a po rovině, takže tam nepotřebují (ani nevyužijí) svůj výkon, což snad byla věc, se kterou tahle debata začala. Fakt nerozumím, proč to tak urputně obhajujete/řešíte.

Vcelku by mne zajímalo, kolik lokomotivních kilometrů se tímhle předčasným odstavením zbytku 15x proti původnímu předpokladu tzv. hodí do kanálu. Mně se myšlenka před šrotací ty lokomotivy "vyjezdit" z ekonomických i nostalgických důvodů velmi líbila a u jiných řad se běžně dělá. No jsou holt na Titaniku bohatí [proud]

Za mne k tomuhle vše.

(Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.)
Úterý, 10. června 2025 - 13:16:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1200
Registrován: 9-2017
Agent:
"Tak až budeš sedět za kniplama, tak můźeš fundovaně debatovat. Tvoje štodojmy z prvního vozu jsou o ničem, takže buď tak hodnej a NECHEJ SI JE PRO SEBE."
Tak zrovna od vás to sedí, to zas potrefená husa kejhá nejvíc. Jinak skutečně s WTB Esy zkušenost nemám. Ale že obyčejný Esa nemají AVV a to ani ty Peršingy co tu na těch rychlících jezdí překvapivě vím, narozdíl od vaší přehršelé zkušenosti.
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
Mladějov
Úterý, 10. června 2025 - 15:48:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 24570
Registrován: 3-2007
>od vaší přehršelé zkušenosti.

??
Úterý, 10. června 2025 - 16:11:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2328
Registrován: 3-2015
Na Hradec vyjela 151.019
Mladějov
Úterý, 10. června 2025 - 16:21:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 24571
Registrován: 3-2007
Asi to tady na Pobřeží čtou [lol]
Úterý, 10. června 2025 - 16:27:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1202
Registrován: 9-2017
Ajexg:
"Na Hradec vyjela 151.019"
151.023 ráno dotažená studená z Hradce resp. měla být
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
Úterý, 10. června 2025 - 17:51:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 355
Registrován: 7-2013
AnounymTojeFuk: Přijela už včera na 940, +108 minut zpoždění.
Čtvrtek, 12. června 2025 - 08:02:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 31
Registrován: 9-2020
150.224 na rychlíku v Děčíně 3/2023 jako záloha za Peršana/Bastarda
Sobota, 14. června 2025 - 03:34:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13170
Registrován: 9-2002
AnounymTojeFuk:
" narozdíl od vaší přehršelé zkušenosti."

No rozhodně je větší, než ta tvoje, co se nejspíš rovná nule.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Neděle, 15. června 2025 - 10:53:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8506
Registrován: 8-2006
151.019 (stále?) na R10.
Pondělí, 16. června 2025 - 18:46:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1204
Registrován: 9-2017
čelakovičan:
"151.019 (stále?) na R10."
Dneska už motá Děčíny za opět zdechlou 023
Agent:
"AnounymTojeFuk:
" narozdíl od vaší přehršelé zkušenosti."
No rozhodně je větší, než ta tvoje, co se nejspíš rovná nule."
To nevím vzhledem k vaším pravidelným výlevům si myslím to samé...

(Příspěvek byl editován uživatelem anounymtojefuk.)
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
Pondělí, 16. června 2025 - 19:10:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18567
Registrován: 11-2002
AnounymTojeFuk: To nevím vzhledem k vaším pravidelným výlevům si myslím to samé... - kolik km máš "v rukou" na pravé straně? Netřeba přesně, stačí přiblížné desítky/stovky tisíc km. Počítá se i levá strana žabáka... [wink]
Pondělí, 16. června 2025 - 19:29:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1205
Registrován: 9-2017
Jena:
"AnounymTojeFuk: To nevím vzhledem k vaším pravidelným výlevům si myslím to samé... - kolik km máš "v rukou" na pravé straně? Netřeba přesně, stačí přiblížné desítky/stovky tisíc km. Počítá se i levá strana žabáka... [wink]"
Upřímně si tuhle statistiku nevedu ta práce mě přímo neživý a nejsem na ní závislý, ale odhaduji nižší stovky tisíců.
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
Pondělí, 16. června 2025 - 19:42:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5285
Registrován: 3-2015
No a co se přihodilo dnes té 151 023? Už jsem si ráno dělal zálusk, že bych vyrazil v úterý někam a ona nedala dneska ani celý den.
Pondělí, 16. června 2025 - 20:12:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1206
Registrován: 9-2017
Jeník_H..:
"No a co se přihodilo dnes té 151 023? Už jsem si ráno dělal zálusk, že bych vyrazil v úterý někam a ona nedala dneska ani celý den."
Já myslím že nedojela ani první oběh. Co se stalo? Dobíječ znovu? Nebo tentokrát něco jiného... Snad někdo odpoví
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
Pondělí, 16. června 2025 - 21:32:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13176
Registrován: 9-2002
AnounymTojeFuk:
"To nevím vzhledem k vaším pravidelným výlevům si myslím to samé... "

Myslet znamená hovno vědět. Já to odhaduju za sebe tak na 18 - 20 kkm.

(Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Pondělí, 16. června 2025 - 21:49:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5286
Registrován: 3-2015
K poruše došlo u R 609, takže několik Krušnohorů od rána 023 měla, potom vyrazila do boje 151.019, ale už ani to neplatí, je tam už Vectron.
Pondělí, 16. června 2025 - 21:52:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6264
Registrován: 9-2003
Agent: Tos dělal toho fíru tři měsíce?
NOBLE BRICKS
Pondělí, 16. června 2025 - 22:06:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2029
Registrován: 11-2006
ad 151 023 - po 13. hodině jsem ji viděl stát s tím Krušnohorem v Bohušovicích nad Ohří u nástupiště.
Pondělí, 16. června 2025 - 23:11:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2030
Registrován: 11-2006
Nakonec ke 151 023 ještě fotka:
Pondělí, 16. června 2025 - 23:45:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13177
Registrován: 9-2002
S4991023:
"Agent: Tos dělal toho fíru tři měsíce?"

kkm = tisíce km. Já vim, že to neni moc. Drtivá většina veteránů má tohle nacouvaný.

(Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Úterý, 17. června 2025 - 01:42:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13178
Registrován: 9-2002
AnounymTojeFuk:
" ale odhaduji nižší stovky tisíců."

... metrů, co ? A kdo ví jestli - jinak bys tady nepsal neustále takový kraviny.

(Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Úterý, 17. června 2025 - 08:36:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6267
Registrován: 9-2003
Agent: No právě. 20 tisíc km ujede normální fíra tak za čtyři měsíce.
NOBLE BRICKS
Úterý, 17. června 2025 - 09:08:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13179
Registrován: 9-2002
Jak kde - existovaly tehdy oběhy, kde se nejezdilo nikam moc daleko a kilometry to nedávalo. Dneska by to bylo už hodně nehospodárný.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.