| Diskuse » Železnice » Železniční literatura » Archiv diskuse Železniční literatura do 05. 4. 2025 | « předcházející | další » |
Archiv diskuse Železniční literatura do 05. 4. 2025dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3919 Registrován: 7-2005 |
ad d_h - tak od včera má Corona v prodeji Nákladní vozy ČSD 1918-1945 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 189 Registrován: 7-2017 |
To je opravdu zajímavé. NADATUR avizuje na listopad knihu Nákladní vozy ČSD 1918-1950 a Corona vydává něco velmi podobného. Tedy na malém trhu dvě velmi podobné publikace. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3920 Registrován: 7-2005 |
Aspoň si chtivý čtenář bude moc nechat donést jednu knihu od Ježíška a druhou do dědy Mráze. Jen v případě Corony to jsou dvě knihy (úvod a katalog). |
|
BmbČ
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9438 Registrován: 1-2007 |
Tedy i Mikuláš by mohl něco přinést. ![]()
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
|
|
Němec_z_ova
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4749 Registrován: 4-2009 |
drake: Dnes jsem se stal šťastným majitelem obou vyšlých knih Nákladní vozy ČSD 1918-1945. Chtěl bych Vám za ně tímto poděkovat. DĚKUJI, je to nádhera![]()
Mufloni nepatří na koleje
![]() ![]()
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 930 Registrován: 7-2017 |
Němec_z_ova: Děkuji. Pokud se vám líbí tak snad vás potěší informace, že během příštího roku se objeví třetí kniha, jejíž tématem budou soukromé vozy stejného období. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2728 Registrován: 11-2005 |
Taky je mám na cestě a je k breku, kam jsme se až teď "dopracovali"...![]()
Dejte mi moc ovládat měnu národa a bude mi jedno, kdo tvoří zákony. - M. A. Rothschild
MJ + DM = Black Celebration |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 931 Registrován: 7-2017 |
a je k breku, kam jsme se až teď "dopracovali"...[sad] Nějak mi uniká smysl druhé části věty. Čeho se má ta připomínka týkat? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2730 Registrován: 11-2005 |
Omlouvám se, nic proti Vám nebo knihám, za které moc děkuji. Je to jen můj neobratný povzdech nad současnou nákladní dopravou, vlečkami a souvisejícím provozem.
Dejte mi moc ovládat měnu národa a bude mi jedno, kdo tvoří zákony. - M. A. Rothschild
MJ + DM = Black Celebration |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1051 Registrován: 5-2013 |
Tak jsem se chtěl podívat do e-shopu CORONY na novinky a ouha nezobrazují se náhledy publikací, je to chyba na mém přístroji, nebo to opravdu nechodí? |
|
Tajemný_em
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4824 Registrován: 5-2002 |
Taky mi to nezobrazuje. Wokna ani Androjd (Jabko nevlastním).
"Čelím pokušení tím, že mu podlehnu." Jára da Cimrman
|
|
dědek_hank
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5649 Registrován: 7-2017 |
"Tak jsem se chtěl podívat do e-shopu CORONY na novinky a ouha nezobrazují se náhledy publikací, je to chyba na mém přístroji, nebo to opravdu nechodí?" To je u nich. Mám Linux Mint + Firefox a nejde to ani u mě. |
|
dědek_hank
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5655 Registrován: 7-2017 |
Vyjde letos u Chrochtíků nějaký "parní" nástěnný kalendář pro rok 2025? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3931 Registrován: 7-2005 |
Dopravní nakladatelství KROKODÝL vydalo první číslo občasníku Koktejl železničních zajímavostí. Podle úvodníku se má zabývat obdobím po roce 1945. A4, 130 stránek, 9 článků (většinou autor M.Žabka) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 272 Registrován: 12-2011 |
Vážení, právě vyšel nový Almanach, 115.díl,parni lok. 400.1,421.0. Info na email korbel444@seznam.cz |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 278 Registrován: 9-2023 |
Kdyby někdo chtěl skoro novou knížku, tak kámoš prodává. Odkaz: https://knihy.bazos.cz/inzerat/194420713/svobodou-to-zacalo-gwtr- 2023.php
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
dědek_hank
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5696 Registrován: 7-2017 |
V Pragomodelu se objevila nabídka knihy Zdeňka Bauera Lokomotivy pod Pradědem. Máte o ní prosím někdo bližší informace? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2817 Registrován: 6-2004 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5 Registrován: 8-2024 |
HISTORISCHE BAHNHOFS BAUTEN prodám, 3 díly. Transpress (DDR) 1980,1988.1988, vždy kolem 260str.,25x27cm,váz.,perf.stav, cena dohodou. jsem z Brna. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6 Registrován: 8-2024 |
pozn.k nádražím - obsah knih zahrnuje území Německa |
|
dědek_hank
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5702 Registrován: 7-2017 |
Německa nebo NDR? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7 Registrován: 8-2024 |
Band I: Sachsen,Preussen,Mecklenburg,Thuringen, B.II: Braunschweig, Hannover, Preussen, Bremen, Hamburg, Odenburg, Schleswig-Holsten, B.III: Bayern, Baden, Wirttemberg, Pfalz, Nassau, Hessen |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3938 Registrován: 7-2005 |
ad d_h - začátek distribuce knihy je posunut na 20.12. z technických důvodů |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 275 Registrován: 12-2011 |
Vážení, právě vychází nový 116.díl Almanach Brejlovci T 478.3, 4.část, stroje 3301 až 3408. Info na email korbel444@seznam.cz |
|
dědek_hank
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5727 Registrován: 7-2017 |
Po prvním prolistování knihy Lokomotivy pod Pradědem: Zřejmě životní dílo Zdeňka Bauera. Popis dějin vzniku obou tratí Olomouc - Krnov včetně odbočujících lokálek a popis provozu na nich. Podrobné statistiky lokomotiv provozovaných na obou stranách jesenického okruhu od začátku jejich existence jako soukromých (MSCB, MGB, ÖLEG) včetně lokálek, v tom i staré stroje, které se nedožily ani roku 1914. Příděly lok. do služeben, oběhy lok. a turnusy lok. čet, zátěžové tabulky, služební i veřejné jízdní řády. Příděly osobních vozů na jednotlivé trati. Krásné provozní fotky, některé známé a x-krát publikované, jiné z dosud neokoukaných zdrojů. Osobní vzpomínky autora z jeho četných návštěv Jeseníků. Vlastnoručně psaný životopis šumperského strojvedoucího Jaroslava Březiny i jeho otce Jana, taktéž strojvedoucího. Fotky modelů relevantních lokomotiv v H0. Přiložen je CD nazvaný Jesenické pastorále se zvuky lokomotiv a vlaků pořízenými autorem v letech 1969-73 na tratích, na stanovištích lok. i ve výtopnách, k němuž je v textu knihy obsáhlé textové libreto doprovázené fotografiemi pořízenými při záznamu zvuku. Kniha je úctyhodná bichle; manželka, když ji vzala do ruky, tak se zděsila a pak ji šla zvážit - 3 kg. A připravte se i na cenový šok - v Pragomodelu 2590 Kč (tato cena platí do 31. 03. 2025, od 01. 04. 2890 Kč!). Nicméně pro mě částka, které v žádném případě nelituji. A každému vážnému zájemci o tuto část železniční historie doporučuji ke koupi. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7869 Registrován: 9-2003 |
Ad. Hank, výtečně, nepochyboval jsem, že to bude stát za to :-) samozřejmě kupuji. A dotaz do pléna, jaké jsou dojmy či recenze na "nákladní vozy" které jak jsem pochopil vyšly dvakrát od odlišného týmu autorů? Připomíná mi to situaci před lety když vyšly dvě knihy o řadě 310.0
..pořádná mašina má kotel a komín..
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3947 Registrován: 7-2005 |
ad Alf - myslím, že by jste měl vzít obě (tři) knihy do ruky v knihkupectví (pokud ta možnost je) a porovnat. Základní vizuální rozdíl? V "Nákladních vozech" z Corony jsou uveřejněny původní plány vozů výrobců (schválená ministerstvem). Což budou jistě kvitovat modeláři. Ve verzi Nadatur jsou většinou rozměrová schémata. Ohledně písmenek a čísel je verze z Corony po stránce výroby v daném období kompletní. Zrovna v tomto případě srovnání s vydáním dvou knih o lokomotivách 310.0 není úplně na místě. Protože znám autory z "obou stran", prosím o názor i další čtenáře..... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7870 Registrován: 9-2003 |
Díky,rozhodně nemám v úmyslu řešit kvalitu či osobnost jednotlivých autorů, zajímalo mne hlavně porovnání obsahu , zpracování a informace uvedené. Za literaturu nemám problém utratit finance, ale uvítám zmíněné info pro představu co očekávat, zvlášť u tématu které zatím nebylo zpracováno.
..pořádná mašina má kotel a komín..
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 277 Registrován: 12-2011 |
Již brzy vyjde nový 117.díl Almanachů, Bardotky řady T 478.1, 1.část, stroje čísel 1001 až 1115. Celkem budou dvě části. Info na email korbe444@seznam.cz |
|
dědek_hank
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5743 Registrován: 7-2017 |
"Již brzy vyjde nový 117.díl Almanachů, Bardotky řady T 478.1, 1.část, stroje čísel 1001 až 1115. Celkem budou dvě části. Info na email korbe444@seznam.cz" Je ta e-mailová adresa správně? |
|
Němec_z_ova
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4836 Registrován: 4-2009 |
Před 444 vložte písmeno l ![]()
Mufloni nepatří na koleje
![]() ![]()
|
|
bre_steg
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 102 Registrován: 8-2024 |
hank: děkuju za tip, na základě Vašeho zhodnocení jsem si ji objednal. Je to opravdu zajímavá kniha. Dnes mi přišla a opravdu překvapila množstvím informací. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 278 Registrován: 12-2011 |
Ano, omlouvám se ,nový Almanach T478.1 objednávejte na email korbel444@seznam.cz |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 19 Registrován: 7-2019 |
dědek hank: Kalendáře vyšly jako tradičně dva. Jeden černobílý a jeden barevný. Téma ČB: Lokomotivy a lidé osobních vlaků a téma barevného : Výtopny depa a depíčka..... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 311 Registrován: 7-2017 |
b-g: Ale letos byly nějak později, ne? Taky jsem se v listopadu v Pragomodelu poptával, jak to "s vámi" je (na webových stránkách ještě nic neměli) a zda nemám volit "náhradní program". Naštěstí jsem byl ujištěn, že kalendáře budou. Zakoupeno (tuším) na samém konci listopadu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 279 Registrován: 12-2011 |
Právě vyšel nový Almanach, motorové lok. T478. 1, 1.část. Info na email korbel444@seznam.cz |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 280 Registrován: 12-2011 |
Vážení, právě vyšel nový Almanach, 118.díl, lokomotivy T 478.1, 2.část. Info na email korbel444@seznam.cz |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 282 Registrován: 12-2011 |
Právě vyšel nový Almanach, lok. T458. 1, 2.část, stroje 1101 až 1231.Info na email korbel444@seznam.cz |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 292 Registrován: 11-2011 |
Redukuju knihovnu, v případě zájmu nabídněte. spacula@seznam.cz Dohoda (Příspěvek byl editován uživatelem spacula.) |
|
Black_Ritter
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1 Registrován: 2-2025 |
Mám dotaz na někoho od Chrochtíků, resp. na autory knihy o Zamračených - je možné uvést, kdy lze očekávat oznámení 2. dílu? Díky ![]() |
|
mot
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5473 Registrován: 7-2017 |
Myslím, že toto je nová kniha: |
|
dědek_hank
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5814 Registrován: 7-2017 |
Můžete prosím někdo z vás, kdo jste četli obě, stručně porovnat dvě knižní publikace z poslední doby o nákladních vozech ČSD? Jsou to tyto: Nákladní vozy ČSD 1918-1950, autoři Mahel, Losos et al., nakl. Nadatur Nákladní vozy 1918-1945 I+II, autor R. Šindelář, nakl. Corona Tu druhou mám. Je v té první obsaženo něco zásadního, co v té druhé chybí? Děkuji předem. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 285 Registrován: 12-2011 |
Právě vychází nový Almanach,120. díl, motorové lokomotivy řady T466. 0, 1.část, stroje čísel 001 až 0100. Info na email korbel444@seznam.cz |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 287 Registrován: 12-2011 |
Vážení. Právě je dokončen nový 121. díl Almanach, motorové vozy M152. 0, 1.část. Info na email korbel444@seznam.cz |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 288 Registrován: 12-2011 |
Zdravím. Právě je dokončen nový Almanach. 122.dil, lok. T466. 0,2.část.Info na email korbel444@seznam.cz |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 879 Registrován: 11-2004 |
Časopis Železničář pro veřejnost končí. Přišel mi email, že ukončí mé předplatné (a vrátí mi ČD body, za které jsem si ho objednal). Poslední číslo má vyjít začátkem dubna a pak už to bude jen pro zaměstnance skupiny ČD. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1067 Registrován: 1-2004 |
Však za ty peníze v něm nebylo nic, co by už člověk nevěděl odjinud... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 880 Registrován: 11-2004 |
Je pravda, že za peníze bych si to asi nepředplatil, ale bodů mám tolik, že nevím co s nima. A děti si v tom rádi listují a koukají na obrázky vlaků. Škoda, vždycky když přišlo nové číslo, tak by na hodinu klid ![]() |
|
Smithers
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 958 Registrován: 12-2007 |
ČD pro vás nekončí, stane se z něj čtvrtletník a bude se distribuovat jen na nádražích. Předplatné už nebude možné. Interním časopisem bude Železničář. |
|
Black_Ritter
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2 Registrován: 2-2025 |
Vlákno poskočilo a po sedmi týdnech můj dotaz zapadl - informace o 2. dílu Bardotek od pánů Bittnera a spol. někdo má? Nevěřím, že se ještě nic neví... ![]() |
|
Strom
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1311 Registrován: 7-2008 |
ČD pro vás nekončí, stane se z něj čtvrtletník a bude se distribuovat jen na nádražích. Předplatné už nebude možné. Interním časopisem bude Železničář. Comar píše o konci předplatného časopisu Železničář, respektive bude jen pro zaměstnance skupiny ČD a Vy píšete o jiné periodicitě ČD pro Vás... To opravdu bude jen 4x za rok? Nu což, vrátí se k začátkům v 90. letech. Je mi divný, že by nedokázali naplnit obsah toho ČD pro Vás každý měsíc. Nesnižují například početní stavy v redakcích? Nebo má pan Ústečák víc práce jinde, třeba opět u DPP? Comar: no tak budeš muset dětem nosit Dráhu nebo Ohníček či Mateřídoušku ![]()
Nejlepší byl zatím topírenský posun v DPOV Nymburk na stroji 703 717
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 881 Registrován: 11-2004 |
Naplnit ČD pro Vás každý měsíc problém nebude, ale musí to někdo zaplatit. Vydávat něco takového každý měsíc je personálně náročné. V rámci "úpravy strategie médií skupiny ČĎ" (=škrty v rozpočtu) se to prostě zredukuje na čtvrtletní vydání. Myslím, že o žádného cestujícího kvůli tomu nepřijdou. |
|
Strom
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1312 Registrován: 7-2008 |
Tak myslel jsem si to, že je kvůli škrtům v rozpočtu mimo hlavní výdělečné činnosti. Ten Železničář třeba někde půjde sehnat z pracovišť ČD. Tedy ne, že bych po něm toužil, na webu se našel a přečetl jsem z něj maximálně tak 1/3 - 1/2 článků. Předplatné jsem si kdysi koupil za body v době kdy už to byl formát časopisu. Možná vycházel i jako časopis dříve častěji (25x za rok)? Nebo je to blbost? Novinový formát byl 50x ročně, ale to se většinou číst moc nedalo...
Nejlepší byl zatím topírenský posun v DPOV Nymburk na stroji 703 717
|
|
BmbČ
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9517 Registrován: 1-2007 |
Když jsem časopis Železničář odebíral v 80. letech, tak to byl čtrnáctideník. Někdy se stávalo, že vyšlo 1x měsíčně dvojčíslo. I ještě celkem nedávno byl Železničář vydáván jako čtrnáctideník. Pro zajímavost. Po 37 letech od jeho vzniku vyšlo poslední číslo novinového Jihočeského Želeničáře vydávaným PO Č. Budějovice. Od 4. července 1990 pokračoval jako Železničář - týdeník pracujících Plzeňské oblasti ČSD a ŽOS Pzeň.
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5510 Registrován: 12-2020 |
Novinový formát byl 50x ročně, ale to se většinou číst moc nedalo... Dle mého názoru to bylo lepší než dnes. V 70-80 letech barevný 14 deník byl sice dost poplatný době se spoustou blbejch komokeců, ale občas se tam kvalitní články našly. Ať už od Hendrycha, Bauera, Petra a jiných. Od devadesátek dalších 30 let to bylo možná informačně ještě zajímavější. Teď posledních 10 let to už byl úpadek. Jen ČD a jen chlubení, kolik nových panterů, lišek apod. To už jsem ho ani nekupoval. ČD pro vás byl taky zajímavý, v posledních letech se mi to už ale zdálo mělo sestupnou tendenci. |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24084 Registrován: 3-2007 |
>Dle mého názoru to bylo lepší než dnes Jak jinak ![]() ![]() ![]() >V 70-80 letech barevný 14 deník byl sice dost poplatný době se spoustou blbejch komokeců, ale občas se tam kvalitní články našly. Ať už od Hendrycha, Bauera, Petra a jiných. To jo. Taky jsem to měl předplacené a dva ročníky jsem si nechal svázat. Ale lepší? Nebyl internet ani DF typu tohoto a další, kde se dozvím, kde se co děje bez filtrace modrogumní redakcí a s půlročním zpožděním. Pamatuju jako svátek, když na zadní straně bylo (1985?) pár kvalitních fotek francouzských parních mašin z muzea v Mylhúzách a pár řádků o tom uvnitř tuším od M. Petra. Tady jsme o tom věděli (dozvěděli se) prd. Regionální noviny "železničář" apod byly naprostá tragédie na úrovni dnešního firemního de facto reklamního plátku ČD provaz, kde se furt dokola omílaj railjety, pantery, jídelní vozy atd., aniž někdo reflektuje, že třeba koupit lůžko do zahraničí nebo jen jízdenku je věc pro tarifně protřelé jedince a NENÍ SNAHA TO ZMĚNIT. Dneska je pro jeden typ šotoušů Dráha, pro jiný a pro profíky s informacemi o novinkách v oboru a hezké shrnutí Železniční magazín a pak nepřeberně www stránek.. a ono to bylo dřív lepší Totální ztráta soudnosti. (Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5515 Registrován: 12-2020 |
Ale lepší? Nebyl internet ani DF typu tohoto a další, kde se dozvím, kde se co děje bez filtrace modrogumní redakcí a s půlročním zpožděním. Já srovnávám starý a nový Železničář. Vy srovnáváte informace v časopise s internetem. pár kvalitních fotek francouzských parních mašin z muzea v Mylhúzách a pár řádků o tom uvnitř tuším od M. Petra. Tady jsme o tom věděli (dozvěděli se) prd. A k čemu by vám to bylo, když tam skoro nikdo nemohl jet. To bylo lepší nevědět, než vědět aniž někdo reflektuje, že třeba koupit lůžko do zahraničí nebo jen jízdenku je věc pro tarifně protřelé jedince a NENÍ SNAHA TO ZMĚNIT. To se naprosto shodneme. Totální ztráta soudnosti. Viz výše. |
|
BmbČ
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9518 Registrován: 1-2007 |
Kdo se podrobněji zajímá o regionální historii železnice, tak pro toho jsou dnes bývalé novinové Železničáře vydávané příslušnými provozními oddíly zajímavým zdrojem informací. Jsou ideálním doplňkem k archivním materiálům. ![]()
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
|
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24091 Registrován: 3-2007 |
Jasně. Dnes. Dnes je sebeblbější režimní časopis zdrojem cenných archivních poznatků - to si nedělám legraci. |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24092 Registrován: 3-2007 |
>A k čemu by vám to bylo, když tam skoro nikdo nemohl jet. To bylo lepší nevědět, než vědět Ano, přesně takhle uvažovali komunističtí tesiloví strejci. Vy byste se mezi ně názorově bezvadně hodil. (Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.) |