Diskuse » Železnice » 150 a 151 - banány » Archiv diskuse 150 a 151 - banány do 04. 3. 2025 « předcházející | další »

Archiv diskuse 150 a 151 - banány do 04. 3. 2025

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   autor příspěvek
Pondělí, 17. února 2025 - 10:53:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15167
Registrován: 4-2003
Z toho ale plyne že stavba bude dokončena v roce 2026, čili se asi těžko se bude jezdit ve výhradním provozu od ledna 2026.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!

Pondělí, 17. února 2025 - 11:35:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8413
Registrován: 8-2006
https://www.spravazeleznic.cz/documents/50004227/50157876/Pl%C3%A 1n+investic+na+rok+2024+-+3.+zm%C4%9Bna/02688ec7-c2af-442c-b72a-b 01e5be4b1da Tady jsou údaje 05-2023 - 01-2026 (str.3), ale asi jsem ten údaj 01-2026 pochopil špatně.
Pondělí, 17. února 2025 - 12:37:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15169
Registrován: 4-2003
Ne, ale u1) končení stavby a 2) zahájení výhradního provozu jsou dvě různé věci a v tomhle případě nenastanou současně.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!

Pondělí, 17. února 2025 - 12:53:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8414
Registrován: 8-2006
Jasný, dík.[happy]
Mladějov
Pondělí, 17. února 2025 - 20:52:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23757
Registrován: 3-2007
A proč taková náhlá změna rozhodnutí - tedy 9.3. a ne ješté nedávno přímo hlásané ježdění do GVD? Ty mašiny přece (dohromady) nemůžou mít tak rychle vyježděné km.
Pondělí, 17. února 2025 - 21:23:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 270
Registrován: 1-2011
https://archiv.hn.cz/c1-67615540-ceske-drahy-konci-s-dalsimi-lege ndami-na-zacatku-brezna-stahnou-lokomotivy-rady-151-a-namale-maji -i-dalsi#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
Pondělí, 17. února 2025 - 21:39:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 173
Registrován: 7-2024
Mladějov:
"A proč taková náhlá změna rozhodnutí - tedy 9.3. a ne ješté nedávno přímo hlásané ježdění do GVD? Ty mašiny přece (dohromady) nemůžou mít tak rychle vyježděné km."
Je to nanejvýš podivné podle mě no :D
Pondělí, 17. února 2025 - 22:27:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9311
Registrován: 8-2007

A proč taková náhlá změna rozhodnutí - tedy 9.3. a ne ješté nedávno přímo hlásané ježdění do GVD?


Jen spekulace- Cargo ještě nepřebírá lok. 162, které budou od 9.3. na Hradečanech nahrazeny Esy.
Takže by 162 byly u ČD bez práce a jinde je nelze nasadit.
Úterý, 18. února 2025 - 08:45:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15176
Registrován: 4-2003
Richteol: Šotouš Beránek se v HN opět utrhl šéfredaktorovi ze řetězu pubertálními výroky o elitních strojích a vyloženým blábolem české cestě ETCS, která znemožňuje instalaci ETCS do málopočetných řad. Krom toho by rčitě někdo cpal peníze do skoro 50 let starého stroje s 10 mil naběhaných km.

Mašku, přivažte si ho!!

Cargo ještě nepřebírá lok. 162

Ono je taky musí zaplatit a nejspíš o ně nebude mít v současnosti zájem.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!

Úterý, 18. února 2025 - 09:57:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 360
Registrován: 4-2020
Apollo_17: Proč tam vlastně jdou Esa? Stejnosměrná štreka, 162 ETCS mají pokud vím.
754061
Úterý, 18. února 2025 - 10:00:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 335
Registrován: 7-2019
ETCS mají jen 162 WTB. Takže ty, co jezdí Hradčany, ne. Proto se uklidí na linku do Děčína.
Úterý, 18. února 2025 - 10:12:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1090
Registrován: 9-2017
Apollo_17:
"
A proč taková náhlá změna rozhodnutí - tedy 9.3. a ne ješté nedávno přímo hlásané ježdění do GVD?

Jen spekulace- Cargo ještě nepřebírá lok. 162, které budou od 9.3. na Hradečanech nahrazeny Esy.
Takže by 162 byly u ČD bez práce a jinde je nelze nasadit."
Vzhledem k upadající vozbě u Carga a nákupu jiných mašin se ani nedivím že je neodebírá/nezaplatil
Jedna 162 s WTB a ETCS dneska točí osobáky do Pardubic za Pantera
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
Úterý, 18. února 2025 - 10:15:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1091
Registrován: 9-2017
RadekŠ:
"Richteol: Šotouš Beránek se v HN opět utrhl šéfredaktorovi ze řetězu pubertálními výroky o elitních strojích a vyloženým blábolem české cestě ETCS, která znemožňuje instalaci ETCS do málopočetných řad. Krom toho by rčitě někdo cpal peníze do skoro 50 let starého stroje s 10 mil naběhaných km.

Mašku, přivažte si ho!!

Cargo ještě nepřebírá lok. 162

Ono je taky musí zaplatit a nejspíš o ně nebude mít v současnosti zájem."
A někdo další to blábolení musí komentovat jiným nic neříkajícím žvatláním.
Já naopak v mnohém s tím článkem souhlasím. Jednak ano elitní stroje to minimálně byly a ano naše řešení ETCS se současnou cenovkou a řešením opravdu do malokusových řad tu instalaci úplně neumožňuje/nevyplatí se. Naštěstí se rýsují i levnější varianty, ale to je zatím hudba budoucnosti
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
Mladějov
Úterý, 18. února 2025 - 11:22:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23758
Registrován: 3-2007
ATF: A podle vás by se tedy měly držet 15x dál, (donekonečna?) nebo co tím chcete říct, když oponujete Radkovi, který argumentuje stářím těch strojů a nalítanými kilometry?

Jak je to u ČDC s ochotou rekonstruovat další loko (ty 162) na esa (dualizace) a dosazovat ETCS momentálně nevím, můžu to zkusit zjistit, pokud nebude nějaký insider rychlejší a informovanější, ale domnívám se, že ani tak nejde o ceny odkupu, ale té dualizace a ETCSizace, protože bez toho jim ty 162 budou v podstatě velmi brzo k ničemu*).

To je otázka finanční rozvahy.

*) od prosince 2025 je výhradní provoz Praha-Kralupy, takže se ty 162 dostanou z SOKV Ústí nejdál na západ do Kadaně (Prunéřov) a na východ/jih do Kralup (dnes ještě Praha a Beroun) a pravobřežkou do Kutné Hory, kde už se přepřahá E/S poměrně zřídka.

Jinak je samozřejmě perspektivnější mít rekoesa, než stejnosměrné odporové hrbaté, to jistě.

Osobně doufám, že k tomu odkupu a reko přesto dojde, ale současný vývoj v přepravách a hlavně financích asi trochu management zostražitil. Ovšem propadnou také značné dotace EU.


(Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.)
Úterý, 18. února 2025 - 12:33:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9312
Registrován: 8-2007
Jinak je samozřejmě perspektivnější mít rekoesa, než stejnosměrné odporové hrbaté, to jistě.

No a pokud se prodávají i ty stejnosměrné Hrbaté(na konci loňského roku prodaly SD dvě 130 a nový majitel do nich plánuje dosadit ETCS), nejspíš se prodá i několik Peršingů. Když je nebude chtít ČD Cargo, najde se určitě jiný zájemce.
Mladějov
Úterý, 18. února 2025 - 13:25:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23763
Registrován: 3-2007
No, určitě.. zase je to poměrně složitá lokomotiva, vyžadující jisté zázemí (elektroniky, ND..) a zkušenost dílny, dva kousky 163 si proto kupovat někým, kdo je nikdy neprovozoval, moc nedává smysl, tu hrbatku opraví kladivem a šroubovákem, to je "elektrický trakař".

Ale snad je ČDC koupí a nechá rekonstruovat, těch řekněme dalších 20 let mohou jezdit v pohodě.
Úterý, 18. února 2025 - 13:33:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 361
Registrován: 4-2020
Přesně tak, ono to tak nejspíš dopadne. ETCS a dualizace u nich bude nutnost, na čistě stejnosměrné výkony bude dost hrbatic.
Úterý, 18. února 2025 - 16:39:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 175
Registrován: 7-2024
Neví někdo, kdy by měla 151.023 jet naposledy? A kdyžtak i 006? Díky
Úterý, 18. února 2025 - 16:52:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18341
Registrován: 11-2002
V zájmu zachování nejen "duševní rovnováhy" by bylo nejlepší, kdyby, aspoň na pravidlech, už nevyjely. Prostě utrum, finito. Příležitostí bylo nespočet..

Minimálně v roli záskoků se některé stroje na trati ještě nějaký čas asi objeví i po onom "soudném dni", byť podobně jako u bert, které na poslední jízdu vyjížděly několikrát, aby to stejně poslední jízda nakonec nebyla, to nejspíše nebude. [nene]

Holt dorazil mladej [smrt], ten se nezakecá... [kladivo][andel]
Středa, 19. února 2025 - 09:21:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3259
Registrován: 12-2007
Jena: Tohle je diskusní fórum a vlákno 151. Proč by se nikdo neměl mít možnost rozloučit?
A já tu mám stejnou prosbu. Na kterých vlacích se lze do Děčína či jinam projet s řadou 151? Kolem 15.10 v pracovních dnech ji potkávám na Wilsonu, takže v tu dobu se tam motá.
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Středa, 19. února 2025 - 09:43:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18343
Registrován: 11-2002
R_1463Úpa: Tohle je diskusní fórum a vlákno 151, Proč by se nikdo neměl mít možnost rozloučit? - on někdo brání diskuzi? Nebo tomu rozloučení? Jen jsem chtěl naznačit, že z řady důvodů je někdy i lepší, když to přijde náhle. Příležitostí nafotit bylo nespočet, že se konec blíží se ví dlouho a aspoň by odpadlo ono někdy až nebezpečné pobíhání určitých typů kolem trati či po nádraží. Stačí se podívat, jak to někdy vypadá na některých rozlučkových akcích. Je až s podivem, že onu rozlučku neměl posléze i někdo z masa a kostí.
Středa, 19. února 2025 - 18:15:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1269
Registrován: 11-2006
Březen 2007 a dvě dvacítky vedle sebe:
Čtvrtek, 20. února 2025 - 11:23:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5460
Registrován: 4-2007
Jena: A to máš pravdu, ale taky asi málokdo čekal, že to na Ústí zabalí už po čtvrtroce, měl se dojezdit snad GVD, ne?

Tímto se omlouvám kolegovi 753006, měls evidentně pravdu, ale fakt jsem si myslel, že si děláš z místního šotouštva prde... srandu.[ok]
Čtvrtek, 20. února 2025 - 20:07:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18345
Registrován: 11-2002
měl se dojezdit snad GVD, ne? - měl, ale holt věci se mohou někdy i náhle změnit. Jestli pro ty 162 není jiná práce...

Jinak ano, je to celkem nečekané, ale ono by to šílenství s blížícím se koncem vypuklo jen o nějaký ten měsíc později s "velkým finále" v posledním týdnu, dvěma. Takto to kupa lidí prostě nestihne a bude více klid (pro železničáře atp). A že si krysu někde na 090 nevyfotí 1000 šotoušů, ale jen třeba 150?! Pro historii to bude i tak zdokumentováno více než dostatečně. Navíc, nemyslím si, že ty 151 končí úplně (možná se ale pletu), jen už budou maximálně zaskakovat. Vybrané kusy..
Čtvrtek, 20. února 2025 - 20:33:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14835
Registrován: 4-2003
Takto to kupa lidí prostě nestihne a bude více klid (pro železničáře atp).

Jako sorry ,ale tenhel argument od někoho kdo se s fotákem lomozí kolem kolejí 25 let uplně neberu. Taky by jsi u těch kolejí byl kdyby ti to jelo kolem Havru a okolí. [wink][fotic][vypravci]

Já třeba na na trati 090 zelenou 023 ani barevnou 006 nemám a přijde mi to vcelku zajímavé ... teda ted už mám ,ale tak nějak nikdo nečekal ,že to nejspíše bude mít tokový rychlý konec.
Čtvrtek, 20. února 2025 - 20:34:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5465
Registrován: 4-2007
No ono asi nekončí definitivně, když se původně počítalo, že dojezdí grafikon, tak určitě několik kusů musí mít dost kilometrů ještě. Takže já s Tebou souhlasím[ok]
Čtvrtek, 20. února 2025 - 20:35:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11036
Registrován: 2-2006
Banány kroutí u Českých drah poslední kilometry. Míří do zálohy a do prodeje

Lokomotivy řady 150.2 a 151 najely dohromady od uvedení do provozu více než 216 milionů kilometrů. Pětice lokomotiv (151.001, 006, 011, 014 a 019) překročila od vyrobení dokonce 10 milionů ujetých kilometrů.
Čtvrtek, 20. února 2025 - 21:02:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18346
Registrován: 11-2002
Jnd: Taky by jsi u těch kolejí byl kdyby ti to jelo kolem Havru a okolí - jistěže byl. Neb dokumentuji provoz kolem "komína" a snažím se zachytit momenty všední i nevšední. Předpokládám, že kolem Vltavy/Labe je těch dalších "Jeňů" kupa.[proud][fotic] A ti to tedy mají, historie zaznamenána, nemusím být tisícíprvní..

Taky jsem si nenechal ujít toho 31.12., i proto, že bylo hezky. Ale kdyby žádné rozlučky nebyly, jen bych pokrčil rameny s tím, že příležitostí bylo dost dřív... Nakonec, předpokládám, že nejvíc si ceníš právě těch záběrů, kdy dopředu ještě nevíš, že to bylo naposledy. Určitě víš, o čem píšu. [wink]

Hele, já to nikomu neberu zájem si to či ono zdokumentovat. Jen tvrdím, že někdy se kolem toho dělá až zbytečné haló a rychle dohánět to, co bylo předtím opomíjeno, nejde. Ne, pokud to má mít nějakou úroveň. Ano, na té 090 mají ty krysy epizodu kratší, než se čekalo. Ale dílem konec ještě není a dílem, konec toho kterého stroje mohl nastat kdykoli nebo ohledu na nějaký MDŽ 2025.
Čtvrtek, 20. února 2025 - 21:16:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 177
Registrován: 7-2024
A i po tom ,,konci,, toho 8.3. se určitě sem tam nějaká záloha objeví, minimálně 023 (jakožto muzejní kus) by se mohla objevit na nějakém dni železnice, nějaké retro jízdě, ovšem pokud se z ní nestane nějaký statický exponát...aspoň podle mě.
A stejně tak Pepin.

(Příspěvek byl editován uživatelem Tornádo460.)
Čtvrtek, 20. února 2025 - 22:03:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 479
Registrován: 5-2012
151.016 Decin 20.2.2025
Čtvrtek, 20. února 2025 - 22:37:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12821
Registrován: 9-2002
Tornádo460:
" pokud se z ní nestane nějaký statický exponát...aspoň podle mě.
A stejně tak Pepin.

(Příspěvek byl editován uživatelem Tornádo460.)"

... k čemuž stejně dojde, protože ETCS.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Čtvrtek, 20. února 2025 - 22:42:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 178
Registrován: 7-2024
Agent:
"Tornádo460:
" pokud se z ní nestane nějaký statický exponát...aspoň podle mě. A stejně tak Pepin. (Příspěvek byl editován uživatelem Tornádo460.)" ... k čemuž stejně dojde, protože ETCS.
"
K tomu, že to bude statický exponát? Nebo jak to myslíte?
No ETCS pravda, ale přece je výjimka pro historické vozy, která se jim udělí 30 dnů před plánovanou jízdou.
Čtvrtek, 20. února 2025 - 22:49:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 473
Registrován: 8-2017
Podle všeho Pepin a 151 023 půjdou do CHV. Zatím to nemám 100% potvrzeno, že to tak je.
Ml636
Čtvrtek, 20. února 2025 - 23:40:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6155
Registrován: 11-2006
DHV je pro lokomotivy zabiják. Lepší prodat je rovnou do šrotu a za utržené peníze nakoupit nejobvyklejší muzejní exponáty v ČR: fotografie a kresby vystavené na ušmudlaných nástěnkách. K čemu stroj, co nejezdí. Aby na tom seděl v depozitáři prach a slintalo se nad tím, když jednou za 5 let ukážou veřejnosti? Zrušili si to, tak ať si to sešrotujou a bude klid. Pozemky prodat, postavit tam betonové krabice, všechno zrušit, rádio je zastaralé, zpívá se na můj vkus taky už moc dlouho, koupání už taky není moderní a jídlo jen v tabletách. Nová doba, bez radostí a emocí, nacpaná do čipů, bílých stěn a betonu.
Rebel Yell
ElektrickaJednotka
Pátek, 21. února 2025 - 00:22:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 297
Registrován: 4-2019
Ml636: Právě jste nepopsal DHV Lužná, ale Chomutov. Tam sedí neaktivní stroje, které papírově neexistují a už se vlastní silou nikdy nepohnou. S699.001, E406.0501, 475.1142, 498.106 a další unikáty by mohly vyprávět... Pokud tam 371 a 151 nepůjdou, jen dobře pro ně - do doby, než bude všude ETCS nebo přepnuté napájení, si pod ČD pravděpodobně zajezdí.
Řev motorů MT 4433-4, s ječením ventilátorů odporníku a bušením kontroléru dole. To je Pantograf.
Pátek, 21. února 2025 - 01:54:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12824
Registrován: 9-2002
S 699.0 nemá mj. trafo, který by se možná dalo sehnat, jenže nanejvejš v Rusku.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Pátek, 21. února 2025 - 08:01:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 274
Registrován: 8-2017
Agent: problém není trafo, ale majitel.
Bdlm
Pátek, 21. února 2025 - 08:19:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2267
Registrován: 3-2007
Agent. S699.001 trafo má a na další experty tím nemyslím Vás nebudu odpovídat.
Pátek, 21. února 2025 - 08:35:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14836
Registrován: 4-2003
Ml636

Dobrý a co máš dál ??
Pátek, 21. února 2025 - 16:08:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5999
Registrován: 9-2003
Ml636: A máš na to předepsanou nějakou medikaci?
NOBLE BRICKS
Pátek, 21. února 2025 - 17:43:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12828
Registrován: 9-2002
Pak asi se moje letitý informace nezakládaji na pravdě - Když to chtěli v 90. letech zprovoznit, tak právě na tom trafáku to údajně zhaslo.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Pátek, 21. února 2025 - 18:07:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4134
Registrován: 12-2006
No ona byla po požáru strojovny co já vím.
Pátek, 21. února 2025 - 18:29:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6083
Registrován: 5-2002
rosta.k2:
"151.016 Decin 20.2.2025 "

Aspoň jeden obrázek [fotic] .
Pátek, 21. února 2025 - 18:48:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5183
Registrován: 11-2006
Chtěli bychom se ještě projet vlakem vedeným 150 do Děčína.
Ideálně ve čtvrtek..jezdí každý den na stejných vlacích? Děkuji.
Sobota, 22. února 2025 - 01:38:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14838
Registrován: 4-2003
Mirous

https://sledovani.55p.cz/cz.html
55p
Neděle, 23. února 2025 - 13:30:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2219
Registrován: 6-2009
V pracovní dny by měly jezdit dva v obězích TS 121, ale pro jistotu se na stránce s aktuálním nasazení přesvědčte, zda to tak v daný den skutečně je.
Sledovačky nasazení skoro všeho na http://sledovani.55p.cz/.

Průjezdy vlaků přes stanice na http://stanice.55p.cz/. Co to jsou stanice? Sledovačky pro konkrétní trať či spíš stanici.
Pondělí, 24. února 2025 - 17:58:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8832
Registrován: 10-2003
019 na obratu 682/695 v Ústí pod skálou.
Pátek, 28. února 2025 - 08:21:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3265
Registrován: 12-2007
Díky moc všem za info. Včera krásné svezení 151 019
Kvalitní foto snad dodá Mirouš. I když bylo zataženo a špatná viditelnost.
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Pondělí, 03. března 2025 - 19:32:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8421
Registrován: 8-2006
151.007 dnes na R10, tuším na spoji v 16:10 z Prahy do HK.
Pondělí, 03. března 2025 - 20:26:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1974
Registrován: 5-2002
Potvrzuji, Na R 931 (16:10 z Prahy hl.n.) jela 151 007, vedle stojí Azrael 743 213 s vlakem Sp 1544 a vlevo ešus 471 076 s osobním vlakem do Lysé.

Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.
Úterý, 04. března 2025 - 07:37:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1270
Registrován: 11-2006
151.007 s IC 540 Landek v Polance v dubnu 2010:
Úterý, 04. března 2025 - 09:56:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3030
Registrován: 11-2007
Nevíte někdo, proč poslední dny pravidelného provozu jezdí převážně jen 151 016 a 151 019?A občas zaskakuje 151 007
Úterý, 04. března 2025 - 10:05:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 677
Registrován: 5-2012
Ostatní mohou mít závadu, najeté kilometry... Dopravce je nehodlá udržovat a investovat do nich peníze když tato řada končí.
Úterý, 04. března 2025 - 10:21:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3031
Registrován: 11-2007
To vím ale že by všechny ostatní měly najednou problém? Zas tak málo jich není
El_Barto
Úterý, 04. března 2025 - 10:21:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 198
Registrován: 9-2024
Třeba je prostě není důvod více střídat.
Úterý, 04. března 2025 - 10:36:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3032
Registrován: 11-2007
taky možnost
Úterý, 04. března 2025 - 10:39:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3033
Registrován: 11-2007
Každopádně škoda, mohly to poslední dny střídat aby se holky ještě projely než[andel][sad]
El_Barto
Úterý, 04. března 2025 - 10:44:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 199
Registrován: 9-2024
Není řečeno, že už si nezajezdí na různých náhradách, výhradní provoz na levobřežce a v pražském uzlu ještě nějakou dobu nebude, obdobně konverze na AC. Viz včerejší jízda 151.007 do Hradce.
Úterý, 04. března 2025 - 10:46:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3034
Registrován: 11-2007
Každopádně mi budou moc chybět, přecijenom jsem se na nich něco najezdil a to kolikrát mě dopravily do cíle ani nespočítám[happy]Navíc, vůbec nevypadaj na to, že by měly jít do starého železa[sad][sad][sad]
Úterý, 04. března 2025 - 12:50:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 183
Registrován: 7-2024
El_Barto:
"Není řečeno, že už si nezajezdí na různých náhradách, výhradní provoz na levobřežce a v pražském uzlu ještě nějakou dobu nebude, obdobně konverze na AC. Viz včerejší jízda 151.007 do Hradce."
Přesně tak, zálohy budou stále třeba, nebo historické jízdy [happy]