| Diskuse » Železnice » 150 a 151 - banány » Archiv diskuse 150 a 151 - banány do 17. 2. 2025 | « předcházející | další » |
Archiv diskuse 150 a 151 - banány do 17. 2. 2025dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2255 Registrován: 3-2015 |
Něco málo k té 006. https://pardubicky.denik.cz/zpravy_region/lokomotiva-151-006-univ erzita-pardubice-rozlouceni-s-lokomotivou.html |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 146 Registrován: 7-2024 |
Taky jsem o tom slyšel, takže na tom bude pravdy, ale ještě ji uvidíme v provozu snad |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9857 Registrován: 5-2010 |
Ráno mě pod oknem před Malešicema, projel hodně zajímavý konvoj ČD od Edenu do Kolína (depo) ve složení 743 213-754 008-150 210-150 213-150 215-111 002-111 031-111 035-714 019-714 216 plus dva osobní vozy. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 450 Registrován: 8-2017 |
To vypadá, jako by to pokračovalo do CT. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9863 Registrován: 5-2010 |
Neřekl bych nic takového nevidím, bylo tam Kolín depo a ty dva vozy veze reko bangle do Svinibrodu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 527 Registrován: 12-2007 |
Proč by to mělo jezdit dál. V Kolíně je kovošrot. |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 23464 Registrován: 3-2007 |
No a v Kolíně depo mohou být tahle nepotřebná vozidla klidně dočasně deponována a třeba kanibalizována na náhradní díly - Vršovice už jsou zřejmě plné budoucího šrotu z celé republiky zvaného 854 a 151 a 371 a není to kam dávat. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 21278 Registrován: 3-2005 |
Ty loko se uskladnili v bývalé PJ Kolín. Mohlo to být hezké na točne s 150 tam ovšem, zda nestojí pouze pod kamery , jako tenkrát 751 017,750 395,742 269,259... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6069 Registrován: 5-2002 |
"Aktuálně se na EC 116 za vlakovým větrákem odváží do Prahy 151.007, které stála od Silvetra v Bohumíně. Tím se asi historie výskytu řady na východě definitivně uzavřela, ještě pár dní totiž byla byť teoritická šance nasazení na Kysučany. No, nestalo se tak a pokud ještě něco v Bi zbylo, pak už, pokud se nepletu, jen nějaký neprovozní kus." Náhodný odchyt v Lipníku nad Bečvou: |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 23476 Registrován: 3-2007 |
EC a dva pěkné ABa ![]() ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10921 Registrován: 2-2006 |
Dle aplikace Můj vlak je to mimořádné skoro pravidlo . Inu, zase nejsou vozy. Zajímalo by mě, kdy začnou na lince Ex1 jezdit WRmz . Já vím, ode dne vyhlášení . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5349 Registrován: 4-2007 |
Semolina: Až se schválí BRmpz a nebudou potřeba do reichu. Osobně si myslím, že se tam neobjeví dřív než po prázdninách, ale spíš letos vůbec. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 138 Registrován: 9-2019 |
Když se tady otevřelo téma vozů, kde skončily ty WRmee814 co jezdily ještě loni na některých Ex1? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5350 Registrován: 4-2007 |
Viz vlákno o restauračních vozech. Vyřazeny v září 24. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1710 Registrován: 10-2008 |
Dnes si potvůrka střihla dva páry Krušnohorců |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 58 Registrován: 2-2023 |
Hezký večer, je v plánu výjezd 151 006 do provozu ještě? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 852 Registrován: 2-2013 |
Jenda365: Proč by už neměla jezdit, nebo měla nějakou vážnou závadu? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 63 Registrován: 2-2023 |
Zaslechl jsem, že by ji měli nahradit jinou lokomotivou v polepu pardubické univerzity, ale nevěděl jsem v jakém časovém horizontu by se tak mělo stát, tak jsem se jen chtěl dozvědět, jak dlouho ještě bude jezdit. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5043 Registrován: 3-2015 |
Dnes jezdí R Labe také 151 023.![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4680 Registrován: 9-2013 |
151 023-9 Dolní Zálezly, km. 505.8, dne 14.1.2025 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 658 Registrován: 5-2012 |
Kamarád byl náhodou v Kolíně v depu. Všechny mašiny mají dveře a dekly zavařené kusem pásoviny. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5372 Registrován: 4-2007 |
To se vyřazují i tyristorové žehličky, jo? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9583 Registrován: 9-2011 |
Tak ony jsou jen o cca 4 roky mladší než 150. A s mohutným nástupem el. jednotek končí nutnost šíbování se soupravama...
Všichni jste volové. Servít
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 333 Registrován: 7-2013 |
Tyhle žehličky jsou tam jen dočasně, vyřazovat se zatím nebudou. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18304 Registrován: 11-2002 |
Pokud budou stát v tom houští, které navíc s jarem bude ještě méně průhledné, no ... tak rychlé jako v Bi to třeba nebude, ale nepřekvapilo by, kdyby se plány "nuceně" změnily... ![]() ![]() ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 219 Registrován: 8-2017 |
Česká Třebová 30.12.2024 EC 241 Košičan |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 16593 Registrován: 12-2009 |
pár vzpomínek |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1082 Registrován: 9-2017 |
Obrat k 933 dovezla do Prahy 151.019 takže zjevně k náhradám dochází zajímavý že tedy 151 a ne 150.2, ale dochází
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1265 Registrován: 11-2006 |
150.026 před 20 lety, 5. 2. 2005 ve Svrčinovci: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5072 Registrován: 3-2015 |
Ano 151 019 dneska na Hradečanech. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1968 Registrován: 5-2002 |
Dnes taky, 151 019 právě odjela na R 923 z Prahy hl.n. směr Hradec.
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1266 Registrován: 11-2006 |
A tak zase něco staršího: 013 a 020 v Bohumíně 19. 2. 05, 010 ve Svinově 26. 2. 05 (+ 810.122), 005 v Č. Těšíně 29. 4. 05: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1267 Registrován: 11-2006 |
150.012 v listopadu 93 s Ex 520: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4135 Registrován: 7-2004 |
Tak rychle na značky, konec 151 máme již 8.3. a již od příštího týdne bude začínat omezení 151 na R20. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5451 Registrován: 4-2007 |
Aco na těch Labatech pojede? Esa? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 170 Registrován: 7-2024 |
Podle mě to je jen nějaká dezinformace, říkali všude že po celý GVD budou 151 :D |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 574 Registrován: 7-2017 |
Tak plán byl pořádně vyjezdit 151 a pošetřit některé 371, které ještě můžou do Německa. Tak jde vše asi podle plánu, ne![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4136 Registrován: 7-2004 |
151 nahradí 162. Kdo nevěří, nemusí 😁 První dorazí do Děčína možná již příští týden. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4137 Registrován: 7-2004 |
Jinak 371 budou vozit pouze v kladiva 673 a o víkendech kometu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 171 Registrován: 7-2024 |
162 odkud? :D |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 256 Registrován: 10-2014 |
753006: 151 nahradí 162. Tornádo460: 162 odkud? Čeština je krásná v tom, že v první větě nepoznáte, co je podmět. Zda 151, nebo 162. Perfektní formulace, aby šotouši mohli spekulovat. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2274 Registrován: 3-2015 |
Nemají náhodou 162 přejít ke Cargu? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 575 Registrován: 7-2017 |
Ajexg: mají, ale zatím se to tak nějak odkládá![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4138 Registrován: 7-2004 |
162 z Prahy (R10) přejdou k 9.3. pod Děčín a nahradí oběh 121 Vršovice (2x151) a 351 Děčín (2x371) a první dva oběhové dny 354 Děčín (2x362 WTB) Oběh bude 6 + 2. 151 023 a 371 005 budou převedeny v nejbližší době pod DHV. Tak a teď se můžete dohadovat 😁 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8410 Registrován: 8-2006 |
Dobře, a co bude jezdit na R10? Konečně mašiny s ETCS, aby mohly tyto R jezdit i spodem přes Poříčany? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 576 Registrován: 7-2017 |
čelakovičan: no tak na 99% Esa. Nic jiného není k dispozici![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18334 Registrován: 11-2002 |
753006: tys tomu dal. Dovedeš si představit tu histerii teď?!![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5452 Registrován: 4-2007 |
Já bych tomu i věřil, ale proč zrovna 371 005 a 151 023 do "historie", jen proto, že jsou v "původním" nátěru? Podle mě jsi to přehnal už nevěřím tomu, že vozidla pro historické účely se vybíraji podle toho, co zrovna mají na sobě. Lak je totiž to nejmenší. Čekal bych muzejní 371.001 a 151.020, ta už neexistuje, tak spíš 151.001 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 16660 Registrován: 12-2009 |
Něco /sto/padesátkového se dá stále občas nafotit i na opačném konci ČR, bez hysterie. 350 020. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 33 Registrován: 11-2024 |
"Já bych tomu i věřil, ale proč zrovna 371 005 a 151 023 do "historie", jen proto, že jsou v "původním" nátěru? Podle mě jsi to přehnal už nevěřím tomu, že vozidla pro historické účely se vybíraji podle toho, co zrovna mají na sobě. Lak je totiž to nejmenší. Čekal bych muzejní 371.001 a 151.020, ta už neexistuje, tak spíš 151.001"Tak tady zas jde o to, že 371.001 byla odstavena pro svůj špatný stav, a 151.001 je momentálně ve Vršovicích dárcem náhradních dílů pro ostatní 151. Ale když 151.023 před cca 3-4 lety prošla větší opravou, při které obdržela i obnovu retro nátěru, tak Českým drahám vlastně odpadají další investice do oprav na "muzejní kus". ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 172 Registrován: 7-2024 |
"Něco /sto/padesátkového se dá stále občas nafotit i na opačném konci ČR, bez hysterie. 350 020. " |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3282 Registrován: 2-2006 |
"Já bych tomu i věřil, ale proč zrovna 371 005 a 151 023 do "historie", jen proto, že jsou v "původním" nátěru? Podle mě jsi to přehnal už nevěřím tomu, že vozidla pro historické účely se vybíraji podle toho, co zrovna mají na sobě. Lak je totiž to nejmenší. Čekal bych muzejní 371.001 a 151.020, ta už neexistuje, tak spíš 151.001"
Nejlepší pohled na svět je z okna vlaku.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 448 Registrován: 12-2021 |
To je hezké, ale nějaký důkaz by o tom nebyl? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4133 Registrován: 12-2006 |
Proč by se měla zachovat právě 001? Vždyť to není žádný prototyp, prostě normální řadová mašina téhle řady |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1088 Registrován: 9-2017 |
"Já bych tomu i věřil, ale proč zrovna 371 005 a 151 023 do "historie", jen proto, že jsou v "původním" nátěru? Podle mě jsi to přehnal už nevěřím tomu, že vozidla pro historické účely se vybíraji podle toho, co zrovna mají na sobě. Lak je totiž to nejmenší. Čekal bych muzejní 371.001 a 151.020, ta už neexistuje, tak spíš 151.001"
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1089 Registrován: 9-2017 |
"Dobře, a co bude jezdit na R10? Konečně mašiny s ETCS, aby mohly tyto R jezdit i spodem přes Poříčany?"
Není nad řádný štěkot Kylchapu, burácení Zamračené a dunění Brejlovce
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8411 Registrován: 8-2006 |
Já doufám, že vůbec. Ale minulý čtvrtek průser u HoPo prostě byl a v lednu (nebo kdy) to taky jezdilo přes Poříčany snad kvůli drátům u Kostomlat. Navíc to ETCS má být tady na t232 snad už příští rok (myšleno hned od ledna 2026), takže mašiny (a hlavně ešusy na osobácích ) s ETCS prostě budou potřeba. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9307 Registrován: 8-2007 |
Dobře, a co bude jezdit na R10? Konečně mašiny s ETCS, aby mohly tyto R jezdit i spodem přes Poříčany? Budou tam ESA 362 plzeňské TS 301, která byla dočasně nahrazená pražskými 162. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15166 Registrován: 4-2003 |
Navíc to ETCS má být tady na t232 snad už příští rok (myšleno hned od ledna 2026), takže Když někam něco píšete, tak si to aspoň ověřte, jinak se toho chytne 10 lidí a každýho z nich dalších 10 a bude se to efektem sněhové koule šířit dál. Stačí se podívat na výživnou debatu výše. Čili leden 2027. (že někdo měl čas od roku 1978 či na debatované trati od roku 1985 a teď bude měsíc honem něco nahánět je smutný a neustále opakující se šotopříběh)
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8412 Registrován: 8-2006 |
Vycházel jsem z tohohle. |