Diskuse » Železnice » 150 a 151 - banány » Archiv diskuse 150 a 151 - banány do 28. 12. 2024 « předcházející | další »

Archiv diskuse 150 a 151 - banány do 28. 12. 2024

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   autor příspěvek
Sobota, 21. prosince 2024 - 21:11:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18170
Registrován: 11-2002
Nutnost nebo záměr přidat v Bohumíně další stroj?
Sobota, 21. prosince 2024 - 21:26:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2240
Registrován: 3-2015
Spíš, jestli se neodváží postupně do Prahy zbývající 151.
Sobota, 21. prosince 2024 - 21:30:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18172
Registrován: 11-2002
Jako zastavit tam projíždějící vlak a přidávat něco "na odvoz" když během dne jede hned několik jiných, vhodnějších vlaků?
Sobota, 21. prosince 2024 - 21:48:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18173
Registrován: 11-2002
Aktuálně:
754061
Sobota, 21. prosince 2024 - 21:50:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 309
Registrován: 7-2019
151023 porucha VZ.
Sobota, 21. prosince 2024 - 21:56:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18174
Registrován: 11-2002
Nejprve GSM-R, teď VZ, nějak ji ten Košičan nosí smůlu...
Neděle, 22. prosince 2024 - 09:53:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 267
Registrován: 1-2011
Olda taky něco přidá. Včerejší lov na EC 241 Košičan.
https://www.youtube.com/watch?v=f6F3pG7RmuU
Neděle, 22. prosince 2024 - 11:25:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 43
Registrován: 1-2015
Jeden z posledních pravidelných průjezdů potkana koridorem. Pernerka zachycena mobilem u nešťastného přejezdu v Dolní Lutyni dne 22.12.2024.


(Příspěvek byl editován uživatelem Petr1988.)
Miroslav_ Zikmund
Neděle, 22. prosince 2024 - 11:44:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2293
Registrován: 2-2016
151 023 měla problém s VZ již včera v Kysaku.

Pernerka 151 006 - možná naposledy - opouští Českou foceno v 11:07 (+8) mobilem (počasí nic moc)


55p
Neděle, 22. prosince 2024 - 15:03:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2205
Registrován: 6-2009
Jena:
"Určitě to netřeba hrotit aby to vypadalo jako na výstavu, ale tohle je, upřímně, taky už celkem extrém. I dokumentační snímek může nějak vypadat a třeba křivost jde za autorem, nikoli za přístojem. A když už ty všechny ty fotky vypadají snad hůř nebo max stejně jako z mojí skoro 17 let staré Nokie, ano, vysloveně v nouzi bych na to taky něco ještě vzal, ale třeba z toho počtu o kterém je řeč bych sem dal tak 2-3 snímky, zachycující to podstatné. Když bych věděl, že to třeba nikdo nemá.

Ale jinak každého věc ... ale i vizitka... [wink]"

Technická kvalita jde za přístrojem, ale nedostatky v kompozici jsou jen a pouze rukama. Ale pokud někomu pomůže se vymluvat na mobil...
Sledovačky nasazení skoro všeho na http://sledovani.55p.cz/.

Průjezdy vlaků přes stanice na http://stanice.55p.cz/. Co to jsou stanice? Sledovačky pro konkrétní trať či spíš stanici.
Neděle, 22. prosince 2024 - 15:35:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1254
Registrován: 11-2006
Před 15 lety. Podobné počasí jako dnes, jen alespoň poprašek sněhu. Polanka a EC145 Odra:
Neděle, 22. prosince 2024 - 18:52:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5
Registrován: 12-2024
Přidávám pár fotek řady 151/150… Mrzí mě, že se s touto legendární řadou letos loučíme, ale jak se říká – nic netrvá věčně.
Aspoň pár krásných vzpomínek v podobě těchto fotek mi zůstalo.
Byly to spolehlivé mašiny,které psaly historii našich tratí,a člověka napadne,jestli se někdy v Česku dočkáme výroby podobně ikonické lokomotivy,jako byli právě „banáni“





Neděle, 22. prosince 2024 - 20:07:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1941
Registrován: 3-2018
Tady je to jak na pohřbu přitom na Děčín ještě rok dvě mašiny v turnusu. Třeba pro řadu 242 byl nástup nového JŘ minimálně srovnatelnou ranou... :-(
Mladějov
Neděle, 22. prosince 2024 - 20:35:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23300
Registrován: 3-2007
Rok. 242 budou s ETCS jezdit u ČDC dál.
Ml636
Pondělí, 23. prosince 2024 - 00:58:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6137
Registrován: 11-2006
Ty mašiny lehají, protože se blíží konec a degradace na nějaké šoupáky nebo Třebovou. Zdejší technokrati mě uštípou, ale stroje vyrobili lidi a dali jim svoji energii, a ta se zákonitě nikde nevytratí. Už několikrát se mi v praxi potvrdilo, že stroje jsou věci myslící hmoty neživé. Porucha VZ (ne ETCS), to snad už snáz dorazí tsunami korytem Orlice a vyplaví Bezpráví.[uhoh]
Rebel Yell
Mladějov
Pondělí, 23. prosince 2024 - 01:07:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23306
Registrován: 3-2007
A kteří jmenovitě jsou ti "zdejší technokrati" co tě štípou až uštípou?

(Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.)
Pondělí, 23. prosince 2024 - 09:17:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9533
Registrován: 9-2011
MZ: tím spíše když je mašina v pohybu ...
Tak to jste dobrej, zachytit mašinu v pohybu, jak jí výpravčí nese papíry, za chvilku pak fotka v témže místě z druhé strany vlaku - to jste se musel přesunout před jedoucím vlakem (jehož fíra ale stojí na peroně s rukama v kapsách), zamířit mobil a cvaknout za méně než milisekundu... [proud][proud][proud]
Z té vaší výstavky je "v pohybu" možná tak fotka, jak mašina v Košicích objíždí soupravu. A to jede max. 40, ale spíš míň.
Nebo že by "v pohybu" byla fotka té nádražní budovy v Kysaku? [wink]
Všichni jste volové. Servít
Pondělí, 23. prosince 2024 - 09:53:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2507
Registrován: 10-2005
Včera jsem se stavil vyfotit jeden z posledních Banánů na Ostravsku.


Punk's not dead! blesk happy
Pondělí, 23. prosince 2024 - 11:37:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18177
Registrován: 11-2002
Aleš_Liesk: celý svět je neustále v pohybu jak se Země otáčí, možná takto je to třeba brát. [wink] Jinak prakticky totožné foto 151 a 350 z Košic je k dohledání i v naprosto jiné kvalitě, lze ale aspoň ocenit snahu dát něco sem a ne na fejsbůky atp.

Na Kysučanech 151 i dnes, asi si ještě chtějí všichni zakvedlat dokud můžou. Nevěřím totiž, že by ta esa byla prakticky denně po příjezdu do Bohumína v poruše. [nene]

(Příspěvek byl editován uživatelem jena.)
Mladějov
Pondělí, 23. prosince 2024 - 17:04:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23307
Registrován: 3-2007
>asi si ještě chtějí všichni zakvedlat dokud můžou.

Úplně je chápu.
Pondělí, 23. prosince 2024 - 20:25:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 44
Registrován: 1-2015
To Ross: tak to jsme byli ve stejný čas na stejném místě [happy]
Úterý, 24. prosince 2024 - 16:37:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1211
Registrován: 10-2006
Už se ví, jaké stroje pojedou poslední Košičany? Někdy 29. nebo 30. bych se vypravil na Wilson zachytit jejich poslední nasazení do Košic.
Úterý, 24. prosince 2024 - 16:47:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18185
Registrován: 11-2002
Yalapeak: aniž chci radit kam jet, jel bych aspoň do Koulína. [wink] Na Wilsonu to bude ještě nějaký čas pořád běžný stav, ne? Maximálně trochu jiná souprava..
Úterý, 24. prosince 2024 - 18:05:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1212
Registrován: 10-2006
Jena: když na Wilson to mám čtvrt hodiny pěšky. 😉
Flaizer
Středa, 25. prosince 2024 - 10:27:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1507
Registrován: 10-2009
Je neuvěřitelné jak ten čas letí, určitě ti co kreslili tuhle mašinu na průklepák asi nevěřili jak zrovna tyhle stroje vůbec mohou skoro přežít pomalu i 3-tí generaci strojů (380 vlastně také kvůli ETCS půjdou s dvojkami), nejspíš by jezdili ještě další roky dál, přestože už to jsou dost olítané stroje, přirovnal bych to ke starým 148 nebo prvním 815 kterých stále jezdí taky hromada.

Tak snad už jen ze sentimentu, to bylo halóo když 023 dostala před 15-ti roky v roce 2009 retro.

Středa, 25. prosince 2024 - 11:08:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4302
Registrován: 5-2002
Na co že ji kreslili????
Premiér prozradil, že se pravda o financování přestavby ekonomiky zamlčovala. Zelená politika je astronomicky drahá, nepřinesla žádná pracovní místa, znamená závislost na Číně a náklady neustále stoupají. Utopie není dosažitelná, a čím více lidé zchudnou, tím více se budou bouřit.
Středa, 25. prosince 2024 - 12:02:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4106
Registrován: 12-2006
Když už vidím ty fotky té 023. Proč se na ní dosadila monobloková kola? Pamatuji si že to měly cca 3-4 stroje. 151.001,007,016? Ale ty to měly dávno před ní a předpokládáme, že už tam byly zpátky obruče.
Středa, 25. prosince 2024 - 12:10:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1255
Registrován: 11-2006
Johny11:
"Na co že ji kreslili????"
Asi myslel pauzák, což už dnes asi spoustě lidiček moc neřekne. Ostatně stejně jako ten průklepák. Obojí ještě mám a je mi ze sentimentu líto to vyhodit... [proud]
Mladějov
Středa, 25. prosince 2024 - 12:13:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23311
Registrován: 3-2007
Johny11:
"Na co že ji kreslili????"

Holt CADová generace [wink]

3-tí je taky super.

Ad monobloky na 023 - není to náhodou výzisk z jiné? Nebyla snaha na rychlejší 151 dávat monobloky vůbec a později na úkor 150.2?
Netvrdím, ptám se, kdysi jsem něco takového slyšel.

EDIT: Koukám Mitas byl rychlejší.



(Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.)
Středa, 25. prosince 2024 - 14:15:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 35
Registrován: 10-2019
151.027, 183.001, Roudnice 25.12.2024
Regpetrs
Středa, 25. prosince 2024 - 14:45:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1237
Registrován: 2-2007
Monobloky, to bylo asi na zkoušku, na 151.020 se při TBZ s litinovými špalky při zabrzdění vzduchem ze 160 protočily obruče a odtekly špalky. Jenže než nechat zase vyrábět pár kusů monoblokú, usoudilo se, že rozumnější bude vrátit hvězdice. Slováci začali používat monobloky 1250 až později.
Středa, 25. prosince 2024 - 19:09:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2706
Registrován: 4-2003
151.023 snad vznikla díky dílům 151.018 po Studénce. Tak nedostala je právě odtud?

(Příspěvek byl editován uživatelem Jakuza.)
* * * Usmívej se! Bude Hůř

Ml636
Čtvrtek, 26. prosince 2024 - 18:46:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6138
Registrován: 11-2006
151.023 má mít podvozky z 018.

Mladějov:
"Úplně je chápu."
A japato? Vždyť přece "ty staré šroty nejsou ne denní ježdění".[uhoh][angry] To mi připomíná situaci, jak se při výřadu nějakého autobusového typu u podniku stojí fronta na volant poslední den nasazení.
To jsem vždycky nechápal. Já s tím jezdil denně a jezdil bych dál, oni na to léta brblají, vrací to do garáže, nechtějí to střídat, "ráno nefungovalo X nebo Y tak jsem to vyměnil", a nadávají na to, a HA, pak na to stojí frontu, když se jim o to někdo roky místo nich staral a denně s tím jezdil?

Tak trochu stejná nespravedlnost mi přijde. A nepustil bych na to nikoho, kdo s tím za poslední roky alespoň poloviční dobu dobrovolně nejezdil.[uhoh] Když to něco nechci, tak proč na to stojím frontu?
Anebo je to tak, že zase tolik nadávačů na řadu 151 nebylo... A to se zase nedivím já.
Rebel Yell
Čtvrtek, 26. prosince 2024 - 18:57:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12598
Registrován: 9-2002
Asi vám trochu ty monobloky narušim - mám je potvrzený u 008 a na 018. Tim nechci říct, že byly na vícero mašinách.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Čtvrtek, 26. prosince 2024 - 19:02:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12599
Registrován: 9-2002
Mitas24:
"Johny11:
"Na co že ji kreslili????"Asi myslel pauzák, což už dnes asi spoustě lidiček moc neřekne."

Technický Kreslení na SPŠ... Ani mi to nepřipomínej. By mi zajímalo, kolik kursů eště takto čmáralo poté, co jsem odmaturoval. Hádám, že asi 5 nebo 6. O moc víc to nebude.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Čtvrtek, 26. prosince 2024 - 19:06:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18196
Registrován: 11-2002
151.023 má mít podvozky z 018. - celý podvozky bych řekl ne, snad převodovky případně další díly, které se daly využít pro reko 150 -> 151.

Dnes 151.023 překvapivě na Košičanu, čekal bych, že se bude účastnit pátečně/sobotní estrády v Olmiku, ale asi [nene].
Čtvrtek, 26. prosince 2024 - 19:53:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3793
Registrován: 2-2007
Našel jsem ve svém archívu pár 151 s monobloky, nelze vyloučit některé podvozky použité časem pod jiným strojem...

Ml636
Čtvrtek, 26. prosince 2024 - 20:06:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6141
Registrován: 11-2006
Tyhle skvělé fotky už dneska bolí dvojnásob...[uhoh] Nátěr v prd***, mašiny v prd***.
Rebel Yell
Čtvrtek, 26. prosince 2024 - 20:08:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12603
Registrován: 9-2002
1, 4, 7, 8, 16, 18, 23... by skoro bylo snažší udělat opačnej seznam: Která 151 ty monobloky nikdy neměla.

Ale nějak si vybavuju z kraje milénia jednu 363 s monoblokama, ale číslo už fakt z hlavy nedám.

(Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Čtvrtek, 26. prosince 2024 - 20:48:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4107
Registrován: 12-2006
Byla to 363.087.

Pokud si to pamatuju správě tak myslím že podvozky z 016 měla pak 001, proto měla ty monobloky.
Právě mě překvapuje, že 023 je dostala. Evidentně se asi úplně neosvědčila, když se nerozšířila na všechny a postupně se nahrazovaly klasikama. A najednou se osadí na 023.
Mladějov
Čtvrtek, 26. prosince 2024 - 22:42:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23334
Registrován: 3-2007
Monobloky se osvědčily, ale z principu věci je to drahá legrace.
Mladějov
Pátek, 27. prosince 2024 - 01:33:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23344
Registrován: 3-2007
Ml636:
"

Mladějov:
"Úplně je chápu."A japato? "


Protože to je pro docela dost strojvůdců kus života a třeba taky mládí, kdy jako frajeři jedním prstem ovládali 5500 koňských sil nejvýkonnějšího stroje republiky a jezdili s tím (aspoň někteří z ČR) do dnešní ciziny (Žilina, Martin).

Fakt to pořád nechápeš?
To je něco jako páraři na Albatrosech atd.

Nicméně tu bude ještě k vidění i svezení ještě rok na těch Děčínech - rozloučení v Olmíku je prostě konec jedné éry klasických "tramvají", to není jen o 150/151.

Netřeba furt (jako ty) někomu ublíženě nadávat - prostě to jednou muselo přijít.



(Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.)
Pátek, 27. prosince 2024 - 02:36:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2823
Registrován: 11-2005
Na kameře v Ústí nad Orlicí projíždí ve čtvrtek ve 21:31 stroj 023 na Prahu,
deset minut předtím šestikolák 183 001 na východ, takže potkávačka u Třebové [ok]
Dejte mi moc ovládat měnu národa a bude mi jedno, kdo tvoří zákony. - M. A. Rothschild
MJ + DM = Black Celebration
Miroslav_ Zikmund
Pátek, 27. prosince 2024 - 09:30:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2295
Registrován: 2-2016
Aleš_Liesk. - v Kysaku bylo času dost, navíc ty fotky jsou z hlediska času pořízení prohozené (rozdíl přes 2 minuty). Mimo to, na peroně stojí vlakvedoucí (druhá osoba co přijela na stanovišti do Kysaku), zatímco strojvedoucí "podle hlášení peronistky" do vysílačky šel restartovat VZ, před odjezdem nastoupil do prvního vozu ... 240 měl v BI cca 15 minut pobyt, dobrání přípřeže, 754061 napsal porucha VZ.

Lok zastavila před přechodem. Mimo jiné do obydlených prostor "za kolejištěm" se buď legálně nebo tolerovatelně chodí přes tyhle přechody ... [andel]

https://mapy.cz/letecka?source=pubt&id=27195401&x=21.2238747&y=48 .8529080&z=18

Objíždění v KS mělo do rychlosti 40 dost daleko, odhad tak 20, kam pospíchat. "Šťastná milisekunda" pro lok 350 a 151 v úrovni je dána tou rychlostí. S digitálem pořizujícím množinu snímků za vteřinu stačí vybrat "ten správný". Stejně tak ten Svrčinovec, kde při vstupu na koleje ŽSR vítá strojvedoucího rychlostník 50.
Osobu pohybující se vedle trati strojvedoucí vidí "díky" vestičce výstražné barvy. [vypravci]
Mladějov
Pátek, 27. prosince 2024 - 09:58:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23347
Registrován: 3-2007
Jéžíšmarjá..[crazy][crazy][crazy][crazy]

MZ se dal na vegetariánství?

(Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.)
Ml636
Pátek, 27. prosince 2024 - 21:35:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6143
Registrován: 11-2006
Mladějov:
"
" Fakt to pořád nechápeš? "

Právě, že to asi nechápu, protože mě by nenapadlo ani slůvkem brblat a jezdil bych.[lol] Říkám, přijde mi to takové divné, Tebe považuji za hlas "vyššího pana železničáře" a tedy tomu dávám větší váhu a když od Tebe slyším, že je na tom příšerná šichta, tak co si o tom mám myslet.[uhoh] A pak na to druzí stojí frontu. Tak buď mám s tím trakařem, lokomotivou, autobusem, štokrletem... spojené příjemné vzpomínky, tak ho přece neopouštím, abych potom mohl dělat hurá, před 30. lety jsem s tím jezdil přes Tatry, pak jsem si odplivl a teď se chci svézt zase...
Asi se to blbě vysvětluje takhle přes okýnko textu, ale já to mám tak, že buďto je to dobrý stroj = držím si ho, dokud pode mnou neujede beze mě a kusu podlahy, nebo je to špatný stroj = ať mi táhne z očí, definitivně, bez náhrady.[kladivo]
Rebel Yell
Mladějov
Pátek, 27. prosince 2024 - 21:39:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23389
Registrován: 3-2007
Holt toho moc netušíš o psychologii lidské...
Třeba snaze si leccos s léty idealizovat.
Ml636
Pátek, 27. prosince 2024 - 21:45:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6145
Registrován: 11-2006
Může být. Anebo ještě jiné vysvětlení - já konzerva si držím to staré dobré, modernista uteče na novější, potom zjistí, že to stojí za pendrek, ale už je holt tam, tak využívá příležitosti se svézt tím, co je přecijen lepší, i když o 50 let starší. To není nic nového pod sluncem a netřeba to svádět na psychologii.[biggrin]
Rebel Yell
Mladějov
Pátek, 27. prosince 2024 - 21:49:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23390
Registrován: 3-2007
A ten zelený smajlík tam máš proč?
Němec_z_ova
Pátek, 27. prosince 2024 - 22:00:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4825
Registrován: 4-2009
S digitálem pořizujícím množinu snímků za vteřinu stačí vybrat "ten správný".

Digitál, patrně, svůj úkol zvládá. Teď je řada na Vaší části úkolu.
Takhle vysokou laťku jsem zvládal s fotoaparátem Vilia a filmem vytaženým po létě z výlohy kšeftu[crazy]

Poprosil bych o pár, těchto hodnotných, snímků do Nářků Miroslava Zikmunda. Hned ten cár papíru získá jiné grády[lol]
Mufloni nepatří na koleje[pozor][pozor][pozor]
bre_steg
Pátek, 27. prosince 2024 - 22:06:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 93
Registrován: 8-2024
Když mi někdo na tři dny na ježdění půjčí dvoutaktního Wartburga 353, budu nadšený, budu si to užívat a budu mít rohlík na xichtu i ve čtyři ráno cestou do práce, kdy budu na Benzině počítat a míchat palivo.
Pokud s tím krámem budu muset jezdit celý rok, bude mne rozčilovat, bude mne permanentně štvát a budu se těšit na něco novějšího.

A proto plně chápu, že nikde nechce pravidelně jezdit s 44+ let starým strojem, ale rád si ho jednu cestu vyzkouší a zavzpomíná na starší časy.
------------------
(A to mám jinak Wartburgy rád a jednu 311 si dávám do kupy.)
Mladějov
Pátek, 27. prosince 2024 - 22:07:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23391
Registrován: 3-2007
Tohle jsem mu nejen já říkal.. několikrát.
Marně.
Miroslav_ Zikmund
Sobota, 28. prosince 2024 - 13:13:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2297
Registrován: 2-2016
Mladějov ... MZ se dal na vegetariánství? [crazy]

Co to je ? Neznám !

Vám se asi "přitížilo" nebo nadměrná konzumace ??? Ale to je lidské ... [kladivo]

Abych "vám udělal radost" a měl jste měl zase co kritizovat, tak jeden aktuální obrázek "z posledních dnů řady 151 pod Tatrami".
Sobota, 28. prosince 2024 - 13:22:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5138
Registrován: 6-2007
To je focené kalkulačkou přes akvárko?
Mladějov
Sobota, 28. prosince 2024 - 13:44:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23395
Registrován: 3-2007
Držgrešle nemá na lepší, přece nebude ze svého kupovat mobil nebo dokonce foťák - tenhle koupil za korunu od posledního zaměstnavatele a musí mu vydržet do smrti.

Ale grafomanské nutkání publikovat za každou cenu je větší, než sebereflexe.
Nakonec viz celostránkové plky v Zájmech a Obzoru - jinde mu to už netisknou.


(Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.)
balik
Sobota, 28. prosince 2024 - 17:09:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2597
Registrován: 11-2002
Miroslav_Zikmund:
... MZ se dal na vegetariánství? [crazy]
Co to je ? Neznám !


To je z Knoflíkářů. "Nežereš maso - nepoznáš vtip".
Neberte to jako útok, říkáme Vám to tu všichni. Pořiďte už jiný mobil a budou z toho koukatelné zajímavosti (vysoké umění nikdo nevyžaduje).
Sobota, 28. prosince 2024 - 17:58:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 394
Registrován: 3-2007
Tak něco taky hodím do frcu:

Sobota, 28. prosince 2024 - 18:01:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12622
Registrován: 9-2002
Transdanubium:
"do frcu"

Jakože do bazaru ?
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Sobota, 28. prosince 2024 - 18:13:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18210
Registrován: 11-2002
Spíše "do počtu" nebo "všanc", ne... ?![wink]
Sobota, 28. prosince 2024 - 21:04:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2734
Registrován: 11-2004
Hezký den. Uvědomuju si trapnost svého dotazu, měl jsem na to celý život, ale nevíte zda pojede banán na zítřejším (neděle) Košičanu z Prahy? Nebo všechny slaví v Olomouci?
Nějak jsem nenašel web kde by se ukazovaly online čísla lokomotiv na trati. Vlaky nefotím ale pro jednou bych to zkusil [happy]
Slova jsou jen schránky pro významy, jednou je bílá černá, a jindy ani černá černou není