| Diskuse » Železnice » „Vlára“ a okolí | « předcházející | další » |
„Vlára“ a okolídolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15 Registrován: 2-2026 |
V Otrokovicích stojí souprava ložených písků do Nemšové. Odjezd je ve hvězdách. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 16 Registrován: 2-2026 |
Na poslední koleji v Otrokovicích vagóny s pískem má Pk 742.141 +742.436 a v čele 744 směr Nemšová. Zatím bez odjezdu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 17 Registrován: 2-2026 |
Písky do Nemšové v Bylnici zamčeno. Odjezd na Sk se zatím neví. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 64 Registrován: 1-2014 |
Zdravím, pro nově vzniklý projekt Spolek Vlárské Dráhy z.s. jsem dostal za úkol sehnat typový výkres žst. Slavičín (Hrádek na Vlárské Dráze) ideálně z dob výstavby trati. Napadlo mě, zda někdo z Vás něco takového nemá doma, nebo neví o někom ve svém okolí, kdo by jej mohl poskytnout. Děkuji |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1402 Registrován: 7-2017 |
Re: "Pipa95" . . . .Posílám dva historické obrázky. Jediné co se z nich dochovalo původního do nynější doby, jsou lípy za staničná budovou. Ale přeji štěstí při hledání dokumentace.. . . . . . . . . . . . . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 396 Registrován: 12-2006 |
22.5.2026 plné písky po 1 v noci Ujezdec nahoru s dvojitým postrkem. A ještě dnes prázdné zpět v podvečerem už jen s přípřeží. 21 wapek. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18 Registrován: 2-2026 |
Další písky: Středa se bude nakládat a odjezd z Jestřebí Ve čtvrtek tady a večer návrat zpět. V pátek se bude zase nakládat a odjezd z Jestřebí. Sobota tady. Návrat nejistý skrze Š.Humence. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 310 Registrován: 10-2013 |
davidbrejlovec:🙂👍 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 397 Registrován: 12-2006 |
18.55 prázdných 21 wapek Šumicemi směr Brod s připřeži. Je hezké slunce, tak kdyby chtěl někdo..... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 50 Registrován: 7-2023 |
Zdravím, tak aby těch písků nebylo málo, tady dnešní ranní https://youtu.be/5eStIfOmnzY?is=P3Pv-Weo5d8eeNco |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20 Registrován: 2-2026 |
Prázdné písky se dnes bohužel vraceli za tmy. Do Průsmyku dojeli ještě za světla. Dále už ne. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 21 Registrován: 2-2026 |
Písky Nemšová 10.6 nakládka. 11.6 po Vláře. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 331 Registrován: 6-2017 |
Vidím změnu k horšímu v JŘ od 14.6. - 1762 a 1773. Zmizení ikonky přepravy na vozíku / plošiny. Hádám místo 843 bude nasazena 842? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11 Registrován: 8-2025 |
Dnešní vlaky Sp 1763 a Sp 1766 ve Veselí nad Moravou (Příspěvek byl editován uživatelem Brachiosaurus.)
Co bylo před Velkým třeskem? - moje první video o vesmíru
|
|
Vlarsky
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 409 Registrován: 2-2023 |
Zajímavé údálosti, co se chystají: Motoráčkem okolo strážnických slavností DEN VLÁRSKÉ DRÁHY 2026 |
|
Vlarsky
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 416 Registrován: 2-2023 |
Na serveru lokomotivy.net dnes vyšly tři fetky z posledního lomcování vyrovnávky ze sklárny v Nemšovej. odkaz odkaz odkaz |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10248 Registrován: 6-2015 |
Jsem se tak těšil na obrázky smažek, a jsou tam jen lokomotivy. ![]() ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 332 Registrován: 6-2017 |
Písky stojí ve StMUh, s velkou pravděpodobností je zkusí procpat přes den, jedna z mála příležitosti mít je za denního světla. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 399 Registrován: 12-2006 |
Už by měly být písky na Pitině. Šumicemi nahoru v 9.50...tentokrat s připřeži a jednoduchým postrkem, 21wapek . (Příspěvek byl editován uživatelem Loko.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1686 Registrován: 12-2006 |
Písky měly jet v noci, ale mezi stanicemi Napajedla a Huštěnovice vypověděla postrková 742.141 službu. Takže se čekalo ve Starém Městě na 744.113, která vezla Mn z Bylnice. Následně se na kabel spojila s vlakovou 744.110 a na postrku zůstala samotná 742.436. Odpoledne je v plánu návrat prázdné soupravy, ale 21 prázdných wapek je nad normu samotné 742... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 51 Registrován: 7-2023 |
Takže to do Nemšové jelo celé i s oběma 744? |
|
Priapos
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2687 Registrován: 10-2012 |
Samozřejmě že ne. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 333 Registrován: 6-2017 |
📣 ŘEŠÍME VLAKY VE ZLÍNSKÉM KRAJI – ŘEKNĚTE NÁM SVŮJ NÁZOR Je zveřejněn návrh železničního jízdního řádu pro rok 2027 a teď je ten správný moment, kdy ho můžete ovlivnit i vy. 👉 Pokud vám v návrhu něco nevyhovuje, chybí vám spojení nebo máte nápad na zlepšení, dejte nám vědět prostřednictvím jednoduchého formuláře: 🔗 https://forms.cloud.microsoft/e/A8Gg4UAedR 🗓️ Termín pro zaslání připomínek je 10. 7. 2026. 📄 Přehled hlavních změn a dopadů na železniční dopravu ve Zlínském kraji najdete zde: 🔗 https://www.idzk.cz/jak-by-mel-vypadat-zeleznicni-jizdni-rad-v-ro ce-2027-dejte-nam-vedet-svuj-nazor 🚆 Kompletní návrh jízdního řádu Správy železnic: 🔗 https://www.spravazeleznic.cz/cestujici/jizdni-rad/navrh-jizdniho -radu-na-rok-2027 💬 Každý podnět se počítá. Vaše zkušenosti z každodenního cestování pomáhají zlepšovat veřejnou dopravu v kraji. Pokud máte více připomínek, můžete formulář vyplnit i opakovaně. Děkujeme, že pomáháte tvořit lepší veřejnou dopravu ve Zlínském kraji. Zlínský kraj - oficiální stránka |