| Diskuse » Železnice » Trať Plzeň - Žatec a okolí | « předcházející | další » |
Trať Plzeň - Žatec a okolídolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Vladimír_b
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3381 Registrován: 6-2008 |
Bdlm: Pesa wagonbau Bromberg? Nebo RS... Pozor! Právě přiletěl ČMElák do Třemky a bude stahovat cisterny! Pohov! ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12996 Registrován: 6-2006 |
A z Lubné směr Čistá jede 750 s měřákem![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13003 Registrován: 6-2006 |
Obrýlený měřák od Lubné před Rakovníkem; diagnostická souprava od Senomat a Kosobody - Oráčov: Zajímavá poloha kolejí. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2508 Registrován: 4-2003 |
https://www.denvevzduchu.cz/sites/denvevzduchu.cz/files/media/ima ge/field_media_image/2026-04/20260406_Den%20%20ve%20vzduchu_plak% C3%A1t_1.jpeg https://www.idpk.cz/nostalgie/den-ve-vzduchu/ Víkendovou konkurencí řady 754 na domažlické bude řada 749 na žatecké ![]()
Brejlovec bez diod je jako k-report bez inkvizice A-B-H-M.
http://trainweb.cz/autor/Václav+Petrů | https://www.youtube.com/user/savikVP |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 333 Registrován: 7-2013 |
Savik: Jo, měla by jezdit 749 107. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11 Registrován: 3-2025 |
O jakou stanici se jedná na poslední fotce? Nedaří se mi ji dohledat (Příspěvek byl editován uživatelem Filux.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13011 Registrován: 6-2006 |
Oráčov. Dříve nákladiště. Levá manipulační kolej změněna na dopravní a dosazeny samovraty. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12 Registrován: 3-2025 |
Děkuji |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13012 Registrován: 6-2006 |
Dnes prý jel zvláštní R 91250 (MBM rail s.r.o) od Loun a přes Rakovník do Bochova. Prý loko 742.772 Našel jsem: Historickým vlakem Výtopny Slaný do Bochova 25.04.2026. Odjezd z Chyší je tedy plánován, na 17:15 hod a pojedeme s asi 15 min pauzou v Rakovníku a stejnou trasou do Slaného (Příspěvek byl editován uživatelem Marťa rak.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13020 Registrován: 6-2006 |
Pěkná akcička s tím návozem cestujících na letadélka. Také mě napadla myšlenka, co kdyby se dnes Barča 107 prohodila s bleskovkou 022 z Domažlické. Obě mašiny ČD, to by bylo zpestření tam a tam. Včera a dnes, někdo v rychlících GW Train, zavoněl se zapálenou cigaretou. Nemůžou vydržet ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 113 Registrován: 6-2021 |
Něco málo ze soboty. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 55 Registrován: 10-2023 |
Pěkný svezení.. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 114 Registrován: 6-2021 |
Z Lužné do Plzně přes Blatno 720.139 se soupravou 4x Bai + 1x Dsd. Návoz na Slavnosti svobody. Před 5 minutama to odjelo z Pšovlk. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6235 Registrován: 9-2005 |
Letos bez páry. Hasiči zakázali, pojede Brejlovec. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13028 Registrován: 6-2006 |
Kdyby bleskovka 022, to by bylo![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13037 Registrován: 6-2006 |
|
|
Vladimír_b
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3385 Registrován: 6-2008 |
Malá vzpomínka na mechanické Mladotice...18.4.2003, 810.318 při objíždění přívěsného vozu na obratu Os 7638/7641. FMn 86811 s lokomotivou 742.017. A dneska se něco nepovedlo na obratu 04/13 s 844012. Z Plzně po minimálně Kaz to jelo zhruba včas. Ale obrat už měl 49' z Blatna, dotáhl to do Plass a tam vlak skončil. Zbytek odjel jako Sv/Lv... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 726 Registrován: 12-2007 |
Luxus ![]() ![]() |
|
Vladimír_b
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3386 Registrován: 6-2008 |
1. Ď, sloužím lidu 2. po R by teď mělo odjet dříví z Kazu s GW a dvoče 742 spojené dlouhý krátký 3. Třemošenské čmelení jest nový článek fotografickou cestou popisující nedávnou návštěvu jednoho BumbleBee v již zmíněné stanici... (Příspěvek byl editován uživatelem Vladimír_B.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 546 Registrován: 7-2011 |
Dnešní Sp 1576 odjíždí z Jesenice. Možná poprvé na bečovce třídílná regína (dnes 814.212 + 814.211), ale asi se to stane pravidlem. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 497 Registrován: 2-2012 |
Myslím, že někdy v době předtaktové vozily 814.2 nějaký divný os Kladno-Blatno (Žlutice) - možná jako záskok.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13051 Registrován: 6-2006 |
Na kralovické jezdí 810.510![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13054 Registrován: 6-2006 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 547 Registrován: 7-2011 |
Odbočka Rakona v roce 1999. Fotky nic moc, ale jako dokument.... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13061 Registrován: 6-2006 |
Vyniknou tam detaily na staré budově stavědla. Škoda že není snímek na opačnou stranu, do kolejiště. Aby byl vidět stav ještě před rekonstrukcí na jaře 2000, než byla přidána spojka, a bývalé trojznakové návěstidlo AŽD71. |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 243 Registrován: 4-2016 |
Aktuálně 854 jako Sp 91308 z Rakovníka do Domažlic přes Blatno, Plzeň, Horažďovice a Klatovy. Odpoledne zpět jako Sv přes Nýřany. |
|
Vladimír_b
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3390 Registrován: 6-2008 |
Orlík teď +38, do a z Kazu 3Eas, z Čepra maršku kotlů... A do zad mi vpadla 814.172 s 7646 a proti jela 🦊 místo 🦈... (Příspěvek byl editován uživatelem Vladimír_b.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 68 Registrován: 3-2004 |
A teď jede přes Bolevec směr Třemošná nějaká Barča. |
|
Vladimír_b
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3391 Registrován: 6-2008 |
Do Třemky pro deponie, rn drží turnus |
|
Vladimír_b
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3392 Registrován: 6-2008 |
64/67 842 aneb zvířátka v Plzni vychcípala ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13075 Registrován: 6-2006 |
Do Blatna se od Rakovníka blíží mrkev GW Trainu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 548 Registrován: 7-2011 |
Bez záruky: zítra nějaká jízda na objednávku do Kralovic, s hektorem 720. Plánované odjezdy: z Vršovic 10:56, ze Smíchova 11:10, z Berouna 12:08, z Rakovníka 13:09. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 109 Registrován: 6-2007 |
V Bochově nablýskaná nová cedule, zřejmě jako příprava na letní vlaky: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13077 Registrován: 6-2006 |
Honza411: dva vozy jsem v Kralovicích viděl, ale jen autobusu Arríva. Po 14 hodině se tam totiž u ČSAD měnili řidiči. Nepospíchali. Škoda, to bych stihnul si toho hektora cvaknout![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 549 Registrován: 7-2011 |
Souprava od zvláštního vlaku dnes nocuje v Kralovicích. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13078 Registrován: 6-2006 |
Kdypak asi hektor vyjede. Ráno před osmou nebo odpoledne? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 109 Registrován: 11-2019 |
Helb: Ta šipka "EXIT" v Bochově je vtipná. Vyvěsili tam špatnou verzi jízdního řádu, polohy většiny vlaků budou trochu odlišné a ranní vlak pojede jako Sp už z Rakovníka. Nicméně už se na to těším! |
|
Vladimír_b
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3396 Registrován: 6-2008 |
Orlík včera večer s malým čmelákem a lasičkou, 🐶 byl mimo záběr. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 550 Registrován: 7-2011 |
Tohle dnes před 13. hodinou jelo z Rakovníka do Blatna u J. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13082 Registrován: 6-2006 |
Muzejníci, ti se najezdí po republice![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 205 Registrován: 2-2019 |
13. června menší oživení provozu: https://www.cd.cz/vlakem-na-vylet/vylet/blatno-u-jesenice-jesenic e-chyse-plzen/setkani-kraju-na-ctyrmezi-nabidne-zabavu-pro-celou- rodinu/19415?fbclid=IwVERDUASAMFlleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo 2NjI4NTY4Mzc5AAEekwVtgCJppOAOwdnPiejZ59-Deb2-7560qCmRdjq4p2Xcn7kT _6xkxMDcPr4_aem_0FlfVDfv4WfuD7-ItHcFiw |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10295 Registrován: 12-2005 |
Právě v Kazu mešká Baruna. |
|
T478.4019
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 602 Registrován: 6-2016 |
Předevčírem v noci navezla ucelenka 10 GW z Hněvic (Plzně). A dnes v noci na 2x bude nebo už stahuje do Plzně. |
|
T478.4019
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 603 Registrován: 6-2016 |
Po dlouhé době dnešní 87600/1 bude po odhození Čepra až dal do Blatna. Dvojče 433+440. A na postrku do Tremosne se po několika měsíční pauza ukázala opět 742.033. |
|
Vladimír_b
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3401 Registrován: 6-2008 |
https://zdopravy.cz/potvrzeno-na-novych-spesnych-vlacich-do-bocho va-vyjedou-vyjimecne-dve-hydry-284076/ Zítra do Bochova pojedou dvě hydry a M131.1... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 262 Registrován: 1-2018 |
Poslední osobní vlak z Blatna do Žlutic zajiťují 2 RegioNovy, z nichž ta zadní se ve Žluticích odpojí a vrací se jako osobní vlak do Rakovníka. Doba na obrat 3 minuty. Zajímalo by mne, jak si zodpovědní manageři dopravy představují výstup a nástup cestujících, když ve Žluticích se k peronu vejde jen 1 Regina? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3545 Registrován: 8-2017 |
Všude okolo trati obsypané sloupy, tak snad se tady dočkáme nějakých pěkných . Ode mě jen dvě dokumentační mobilovky ze šturcu v Bochově a při obratu v Chyši. V Bochově buřtastánek, vystavené šlapací drezíny a jízdy karosou. Celkově pěkná akce, oceňuji nasazení hyder, ale řekl bych, že šotouši se vyřádili a po zbytek léta to bude vozit vzduch, protože reálně co v Bochově. Ale necháme se překvapit. (Příspěvek byl editován uživatelem M250.0.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18553 Registrován: 5-2004 |
ja treba o tom uvazoval ze bych vytah kolegu a s kolama to z bochova vzali pres skoky, podle strely, kolem vladare, do pivovaru chyse a domu. Jenze tou zmenou ze to jede jako sp a ne jako primy vuz na osobaku je to jen pro prahu, z berouna to nema pripoj. Tim padem z celyho rekreacniho oudolo kolem berounky. Skoda. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3546 Registrován: 8-2017 |
Já myslím, že přípoj od Prahy a Plzně je zajímavější než přípoj od Berouna. Berounu pořád zůstává přípoj na ten osobák, takže až po Protivec je na tom stejně a do toho Bochova se holt bude muset šlápnout do pedálů. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18555 Registrován: 5-2004 |
No to uz muzu jet v kladiva na prvni sukafon v 6.49 jako kdyz bochov nebyl. Asi se predpoklada ze praha s kladnem to zaplni a dalsilidi netreba |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3547 Registrován: 8-2017 |
Včera byl slušný přestup i od Plzně. Všechny zajíce do jednoho pytle holt pochytat nepůjde. |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 27072 Registrován: 3-2007 |
Petr: Piš jen Stojí To Za Hovno - umíš ty vůbec poslední dobou něco jinýho? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18556 Registrován: 5-2004 |
Inu puvodne kdyz to melo jet na osobaku tak to bylo pouzitelny. Takhle je to stejny jak uz leta. A jakej byl prestup dnes? |
|
T478.4019
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 604 Registrován: 6-2016 |
V pátek večer proběhl opět další navoz placek k deponii do Tremosne. 749.181 Dneska dopoledne bude pěkný Mn do Kaznejova. Cestou cisterny v Tremosne tam i zpět a v Kazu i vlecky. Nove po dlouhé době složené domácí dvojce 323+206. |