| Diskuse » Železnice » Elektronické informační a prodejní systémy | « předcházející | další » |
Elektronické informační a prodejní systémydolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| diskuse | posl. autor | příspěvků | stran | posl. příspěvek | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Archivy starších příspěvků
|
|
|||||||||
| Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | ||||||||||
|
|
Archiv diskuse Elektronické informační a prodej... do 16. 6. 2020 | Komis | 60 | 1 | 16. 6. 2020 18:23 | |||||
|
|
Archiv diskuse Elektronické informační a prodej... do 15. 8. 2022 | Babilon | 60 | 1 | 15. 8. 2022 11:03 | |||||
|
|
Archiv diskuse Elektronické informační a prodej... do 25. 3. 2024 | Tantin27 | 60 | 1 | 25. 3. 2024 21:49 | |||||
|
|
Archiv diskuse Elektronické informační a prodej... do 05. 6. 2025 | Babilon | 60 | 1 | 05. 6. 2025 12:20 | |||||
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Babilon
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4803 Registrován: 12-2007 |
Viz třeba https://zdopravy.cz/prehledne-skupinova-jizdenka-zvyhodneni-place ni-mobilem-nekdy-i-zlevneni-jak-se-zmeni-tarif-pid-247321/ |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7 Registrován: 12-2021 |
Zkušenější cestovatelé, prosím poraďte: Mám jízdenku z Varšavy do Prahy. Jedeme dva dospělí, dítě 6-9 let a dítě 0-5 let. K tomu mám místenky na 4 lůžka (2x Double). Jízdenky jsem koupil na pokladně ČD. Jízdenky mám ale tři, dítě do 6 let ji nemá, s tím, že jede bezplatně. Podle podmínek ČD ale dítě do 6 let nemá nárok na lůžko, ačkoliv na něj mám místenku. Otázka zní: mám to koupené správně, nebo mám ještě přikoupit nějakou ,,extra" jízdenku pro dítě do 6 let? Děkuju za rady! |
|
Josefj
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 268 Registrován: 10-2007 |
V Tarifních a přepracních podmínkách ČD v mezinárodní přepravě se píše v článku 341, že zdarma bez samostatného místa, při cestách mj.j do Polska poloviční jízdné za polský úsek. Jestli to platí i pro opačný směr, si jist nejsem. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 733 Registrován: 3-2018 |
Tohle vlákno moc nenavštěvuji, tak se omlouvám, pokud to již bylo rozebíráno někde výše... Stala se mi na vlaku EC334 příhoda s rezervací místa. Vlak odjel z Lince v nějakém řazení a aniž bych si přesedal, tak jsem v půli jízdy již neseděl v jiném voze. V Linci jsem nastoupil do vozu 367, ale po přečíslování jsem seděl ve voze 369. Prostě během jízdy vlaku bylo změněno číslování vozů. Zajímalo by mě, zda se tohle děje často a zda k tomu bývá nějaký důvod? Jestli se tu najde někdo, kdo by uvedené osvětlil, tak předem díky. |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 75189 Registrován: 4-2003 |
Čekal bych, že se v Budějcích přidávaly vozy a že soupravě například chyběl hytlák (na jeho pozici bylo Bmz). Takže se cestou, aby se po přidání hytláku na konec lidi necpali do původního vozu (Bmz) s koly, číslování přeházelo. (Anebo to prostě předtím někdo zadal blbě a následně došlo k nápravě.) Něco podobného se dalo zažít celkem často i na 241, kdy kurzová čísla posílala lidi do jedničky místo dvojky a naopak. Akorát když by to četa kvákla do rozhlasu, taky by se jí prd stalo... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 734 Registrován: 3-2018 |
Toho dne byla mimořádnost (skokan) na obratovém vlaku. Do Lince to přijelo nějak zpřeházené oproti pravidelnému řazení. Jen mě pak překvapily ty manévry bez předchozího upozornění (rozhlasem). |
|
Pikehead
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10226 Registrován: 3-2007 |
To je v Bulharsku zřejmě tradice, protože se to stalo i mně. Přidali nějaké vozy a dali jim špatná čísla. Po usazení cestujících čísla přepli. Všichni kolem se notně nasmáli, víc než při výlovu rybníka. |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76154 Registrován: 4-2003 |
Jsem sám, komu se na webu ČD v e-shopu přestaly našeptávat stanice? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6224 Registrován: 5-2002 |
Nejsi. Vlastně už včera to nedávalo ![]() |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76155 Registrován: 4-2003 |
Předáno k řešení, část sítí asi blokuje nějaký podpůrný server, kam se pro data sahá... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3346 Registrován: 2-2007 |
Proč mě e-shop ČD nutí přestupovat na Wwa Centralna, když oba spoje zastavují za Zachodnie, která je "blíž"? |
|
Priapos
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2682 Registrován: 10-2012 |
"Proč mě e-shop ČD nutí přestupovat na Wwa Centralna, když oba spoje zastavují za Zachodnie, která je "blíž"? " |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76267 Registrován: 4-2003 |
Pospec: Zajímavé, mě to teď zase u ČD cpe západní a nedaří se mi dosáhnout přestupu na hlavním. Nicméně řešit to lze volbou přestupní stanice (políčko „přes” lze přepnout na „přestup”), pokud by na tom chtěl někdo bazírovat, nebo kdyby to nabídlo přestup někde úplně jinde, kde se to z nějakých důvodů nehodí (a například by to pak nešlo použít kvůli místence nebo obecné vázanosti na nutnost použití v povinném úseku). |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3207 Registrován: 5-2006 |
Chybička v IDOSu i aplikaci MůjVlak při vyhledávání spojení Praha - Kralupy nad Vltavou (a zpět) od 1.6. v souvislosti s ukončením vlaků v Praze-Bubnech. (již jsem nahlásil) Stanici Praha-Bubny to zřejmě vůbec nebere jako "Prahu", takže při zadání Praha-Kralupy to nabízí výchozí stanici v Dejvicích či Holešovicích s následným přestupem v Bubnech nebo na Podbabě. Zaškrtnu-li "pouze přímá spojení", tak to osobní vlaky při zadání Praha-Kralupy nenajde vůbec... |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76299 Registrován: 4-2003 |
To bude problém zjevně nejen Buben, neb by to jinak hledalo aspoň přímé spojení z Podbaby nebo Sedlce. Na Chapsu by se o tom mělo vědět, tak záleží, kdy/jak to napraví (a zda opravdu je chyba pouze v tom, protože minimálně Sedlec spadá pod Prahu už docela dlouho, zatímco Podbaba je ještě relativně nová). |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3208 Registrován: 5-2006 |
Pravděpodobně jsou v datech jako "Praha" zadány pouze stanice výchozí/konečné, případně takové, které někdy výchozí/konečné byly. Což Dejvice a Holešovice byly/jsou, zatímco Podbaba či Sedlec nikoli. Bubny budou, což dosud nikdo nezohlednil. |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76306 Registrován: 4-2003 |
V Bubnech (původních, případně i na provizorní Vltavské) už občas něco začínalo, ale je možné, že tam to tehdá dávalo třeba až Dejvice - netuším. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2975 Registrován: 9-2005 |
Měl bych dotaz na cenotvorbu jízdenek u ČD. Na IDOSu jsem hledal spojení České Budějovice - Praha Zahradní Město, našel jsem tam vlak IC 544 za 229 korun. Přes ten IDOS jsem si ji rovnou koupil. Když jsem si ji pročítal, uvědomil jsem si, že jsem ji vlastně koupil od třetí strany, konkrétně ČSAD SVT Praha s.r.o. Zhrozil jsem se, že jsem asi nějkou tu korunu prodělal, podobně, jako kdyby si někdo koupil dálniční známku přes prostředníka. Chtěl jsem vědět kolik, tak jsem se podíval na stránky ČD, vyhledal stejné spojení a zjistil jsem, že na stránkách dopravce se ta stejná jízdenka prodává o 10 korun dráž. Nechci ani vědět, kolik by mne možná stála, kdybych si ji kupoval na nádraží... Proč na vlastních stránkách si dopravce své vlastní jízdenky prodává dráž? A přijde doba, kdy budou srovnávače i na ceny jízdenek?!
Nabízím seriózní zaměstnání v oboru železniční zabezpečovací techniky v oblasti Praha. Stačí elektrotechnické vzděláni a řidičák, zbytek Tě už naučíme - napiš na mail pod nickem
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2519 Registrován: 6-2007 |
Ceny na IDOSu i v e-shopu ČD jsou stejné. Akorát jste si koupil Vázanou jízdenku, jejíž cena roste se zaplněním vlaku. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12160 Registrován: 5-2007 |
Houmr: Ak chcete robiť investigatívu, tak môžete rozkryť vlastnícku štruktúru a zistíte, že 100% vlastníkom ČSAD SVT Praha s.r.o. je spoločnosť CHAPS s.r.o., ktorej 100% vlastníkom je spoločnosť ČD - Telematika a.s., a skúste si tipnúť, kto je jej jediný akcionár ![]() Takže toľko k tretím stranám na IDOSe ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2976 Registrován: 9-2005 |
Už vidím, na IDOSU je to teď už taky o 10 korun dráž...
Nabízím seriózní zaměstnání v oboru železniční zabezpečovací techniky v oblasti Praha. Stačí elektrotechnické vzděláni a řidičák, zbytek Tě už naučíme - napiš na mail pod nickem
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2136 Registrován: 9-2015 |
Svitava poskytuje zajímavé informace během stání v Kolíně. O té rychlosti jsem si vždy myslel, že ta se měří . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12164 Registrován: 5-2007 |
Sa to zaseklo. Skúste po tom trocha buchnúť, možno sa to rozbehne. ![]() ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2137 Registrován: 9-2015 |
@Houmr Bohužel doba, kdy budou srovnávače na ceny jízdenek asi nepřijde, protože by koncepce takového softwaru nebyla tak jednoduchá. Spíš tedy nadále budou znalostní weby jako vlakem.net nebo seat61.com. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2139 Registrován: 9-2015 |
Jj, tak jsme za starých časů opravovali televize. Ale nebudu to zkoušet, ta stabilizovaná rychlost mě uklidňuje, a jak to hezky utíká. (další obrázek se 100 km a jinou krajinou jsem udělal, ale už nejde poslat) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2144 Registrován: 9-2015 |
Tak já nevím. Tato aplikace Správy železnic prý informuje o následujících odjezdech z některé stanice. Jak je vidět nahoře, je 16:30, poslední vypsaný vlak měl z Kolína odjet 16:15. A kde jsou teda ty vlaky, co právě odjíždějí? PS: asi je to zasekávání virus; s posíláním obrázků se to zaseklo i na k-reportu, jen co jsem poslal tu fotku se zaseknutou rychlostí |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12175 Registrován: 5-2007 |
Mirek_Zv.: Okolo Vás bude beztak asi zlá aura ![]() |