| Diskuse » Železnice » Maďarsko a Balkán | « předcházející | další » |
Maďarsko a Balkándolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
Jízdní řády balkánských železničních správ:
Albánie (Plazh-Peqin od 01.11.2025 ZRUŠENO)
Bosna a Hercegovina ŽFBH (vyhledávač)
Bosna a Hercegovina ŽRS (vyhledávač)
Bulharsko (vyhledávač)
Chorvatsko (2026, PDF)
Kosovo (2026, PDF)
Maďarsko (2026, PDF)
Severní Makedonie
Rumunsko (CFR Călători, vyhledávač)
Rumunsko (RegioTrans Călători, PDF)
Rumunsko (Interregional Călători, vyhledávač)
Rumunsko (Transferoviar Călători)
Rumunsko (Softrans, vyhledávač)
Rumunsko (Astra Trans Carpatic, vyhledávač)
Řecko (2026, příměstská doprava Atény, Soluň, Patra, PDF)
Řecko (vyhledávač)
Slovinsko (2026, PDF)
Srbsko (2026, PDF)
Balkán (ALB, RKS, BIH, MNE), PDF 2025
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Šari
|
|
|
Moderátor Číslo příspěvku: 17440 Registrován: 11-2005 |
Samozřejmě. Dneska je velká studentská a protivládní demonstrace v Bělehradu. Ohlášený NVS je jen zástěrka... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11163 Registrován: 1-2007 |
Vykolejení zubačky v Budapešti |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 141 Registrován: 7-2023 |
Suisse Train Bleu zavítal do Bosny: https://www.youtube.com/watch?v=KHBNCA3NI2o |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11170 Registrován: 1-2007 |
Ví se něco bližšího o Srbsku? Já našel jenom informace, že se nejezdí. Stále to platí? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7141 Registrován: 12-2020 |
Počátkem května jsme byli na trati Esztergom - Almásfüzitó a na všech staničních budovách visely černé prapory. Neví někdo, jaký byl důvod? |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 27029 Registrován: 3-2007 |
Umřel jim soudruh. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7147 Registrován: 12-2020 |
No, to mě napadlo taky, že je to tryzna za Velkého vůdce . Ale to se mi nezdá. |
|
Šari
|
|
|
Moderátor Číslo příspěvku: 17441 Registrován: 11-2005 |
Ráno 28. května provedli kosovští představitelé koordinovanou operaci s cílem převzít kontrolu nad dvěma železničními stanicemi v severním Kosovu, které dříve spravovala společnost Železnice Srbije. Zástupci společnosti Železnička Infrastruktura Kosova (Infrakos) s podporou speciálních jednotek kosovské policie vstoupili do stanic ve Zvečanu a Leposavići. Ve Zvečanu vstoupili zaměstnanci Infrakosu do budovy stanice, odstranili ceduli se srbskými cyrilicemi a vyvěsili kosovskou vlajku. Na místě byl přítomen ministr vnitra Xhelal Sveçla a další vládní úředníci. Sveçla uvedl, že operace byla součástí „zavedení práva v celém Kosovu“ a demontáže „paralelních srbských struktur“. Současně kosovská policie a jednotky Infrakosu obsadily stanici v Leposavići. Několik obrněných džípů zablokovalo přístup k zařízení. Na budově byla vyvěšena kosovská vlajka a nápis „Železnička Infrastruktura Kosova“. Jediný zaměstnanec Železnice Srbije, který byl uvnitř přítomen, budovu po příjezdu úředníků opustil. Sveçla označil obě stanice za „nelegální paralelní srbské struktury“ a oznámil, že vláda plánuje jejich „revitalizaci“ v rámci širšího projektu obnovy železniční sítě Kosova. Dodal také, že podobné operace budou pokračovat, pokud budou odhalena další zařízení ovládaná srbskými institucemi. Na základě materiálů z médií a sociálních sítí. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11177 Registrován: 1-2007 |
Šari: 7. června by měly být v Kosovu volby. Ale aby tohle nebyl začátek války. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12159 Registrován: 5-2007 |
Jako je to balkán najbalkánovitejší, ale jak sa preboha utajene spravuje železničná stanica? To o tom nikto nevedel, že to museli "odhaliť"? ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 35316 Registrován: 5-2002 |
Asdf: ono to "odhalit" zní lépe, než "konečně docvaknout"...
Si leges quod transcrevi, si linges quod transexcrevi...
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 16739 Registrován: 12-2007 |
V Maďarsku "peklo rozmrzlo" - zřejmě k 30. 5. 2026 (po mnoha posunech; o několika jsem zde loni psal a i nyní jsem dohledal posun - nové výlukové opatření - z 30. 4. na 28. 5., nakonec ještě o jeden den na 29. 5.) byl, zřejmě po 20,5měsíční pauze, obnoven provoz v úseku Veszprém - Ajka. Problematickým zřejmě byl fakt jen tento kousíček tratě (i nyní vyznačen přerušovaně jako "trať ve výstavbě"), resp. konkrétní kus náspu na něm. Stejně tak nedávno došlo (tam po... vypadá to, že přinejmenším 3,5leté; už mapy sítě MÁV z 12/2022 ukazují ten úsek jako "v rekonstrukci"; přinejmenším v létě 2024 už určitě vyloučen byl) k obnovení provozu v úseku Debrecen - Balmazújváros na trati z Debrecenu směr Füzesabony. ---------------------- Proč vlastně nejezdí vlaky do Carei? Zrušily se se začátkem výluky Oradea – Cluj-Napoca bez jakékoliv pozornosti a zatím ani náznak toho, že by se někdy měly vrátit... vs. Najskôr nemajú dosť Bzmotov, ktoré by to vyjazdili. vs. navýšení počtu spojů na přechodu Kötegyán - Salonta někdy od 2/2025 z 2 na 7 párů, též vedeno maďarskou obdobou "šukafonů". (Příspěvek byl editován uživatelem David.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2624 Registrován: 7-2017 |
To sa mi úplne nezdá, Carei bolo obsluhovane z Debrecenu alebo Nyíregyházy, Salonta je obsluhovana z Bekesskej Caby. Čo sa týka úseku Debrecen Balmazujvaros, tam bola výluka najskôr pred letom 2024 a následne na rôznych úsekoch ďalších vyše 18 mesiacov. Teraz koncom mája zase bude na tri mesiace výluka Szerencs Nyíregyháza, niektoré vlaky budú nahradené NAD Szerencs Nyíregyháza a NAD pôjde aj za niektoré vlaky Miškolc Debrecen Od 25.5. do 16.9. tiež bude výluka v Rumunsku medzi Brasovom a Csikszerdou, celý úsek NAD |
|
Šari
|
|
|
Moderátor Číslo příspěvku: 17442 Registrován: 11-2005 |
Od zítřka jsou o víkendu zrušeny tyto vlaky: Maglaj/Zenica/Maglaj: 2101/2102 Zenica/Sarajevo/Zenica: 2151/2150 a 2157/2156 V sobotu je zrušen 710 Sarajevo/Maglaj. V neděli je zrušen 711 Maglaj/Sarajevo. Nedostatek personálu. |
|
Vlarsky
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 407 Registrován: 2-2023 |
Výletní vlaky z Bihače jsou prodlouženy až do Bosanske Otoky (poslední stanice, kam lze jet, dál už je nepřátelské území). Vlaky bude vozit nově natřený Ganz, jako záloha Asea s jednou Gošou. |
|
Halbstadt
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1649 Registrován: 9-2006 |
Vlarsky, Tak to mně sere, já se tam budu pohybovat v pondělí ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3484 Registrován: 12-2007 |
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 283 Registrován: 4-2019 |
R_1463:Díky za JŘ, toto ovšem zase vyvrací kolující info z minulého týdne o jízdách až do Otoky... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5907 Registrován: 9-2007 |
Ale no tak, Vy neumíte pracovat s informacemi? Vyjde info, skoro všude, že se začne jezdit do Bosanské Otoky, na oficiálních webech už je info aktualizované včetně aktualizovaného jízdního řádu, ale Vy na základě neaktuálního JŘ, co sem teď někdo pošle, usoudíte, že toto ovšem zase vyvrací kolující info z minulého týdne o jízdách až do Otoky? Pokud teda není jasné ani tohle, tak první víkend, ze kdy tu je onen JŘ, se jelo jen do Bosanské Krupy, od tohoto víkendu dále se jezdí do Bosanské Otoky. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 251 Registrován: 7-2017 |
Ad Bosna: Je vůbec trať z Bosanske Krupy dále průjezdná na Banja Luku? Bohužel ty etnické hranice dělají z Bosny nefunkční stát. |
|
Vlarsky
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 415 Registrován: 2-2023 |
Samozřejmě, že je. Jak jinak by se tam náležitosti ŽFBH dostaly. Jinak souhlas. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 396 Registrován: 12-2009 |
Vlárský: V tomhle trochu smutném (vzhledem ke zmiňovaným faktům) je i poděkování pracovníkům ŽRS za spolupráci. https://www.zfbh.ba/bihac-bosanska-krupa-kako-su-uposlenici-zfbih -pripremili-prugu-i-voz-za-unsku-avanturu/ |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 397 Registrován: 12-2009 |
…ehm, smutném článku jsem chtěl napsat. Smutné je, jak tam zdlouhavě popisují uvedení jednotky (a lokomotivy a jednoho vagonu) do provozuschopného stavu. Jako by byl vlastně skoro zázrak, že se jim v tom marastu podařilo vůbec něco vyštrachat a s velkým nasazením dát do kupy. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2755 Registrován: 3-2013 |
No a on to zázrak je. Hlavně, aby to vydrželo. A třeba jednou, bude-li BiH v EU, může být unska pruga opět hlavní trasou do Splitu. Protože nějaké zásadní plánované modernizace ličke pruge z Ogulinu se asi, s ohledem na náročnost takové rekonstrukce, nedožijeme. |
|
Šari
|
|
|
Moderátor Číslo příspěvku: 17443 Registrován: 11-2005 |
No smutné hlavně je, že turistické vlaky (Bihač, Vareš) se zavádějí na úkor normálních vlaků pro běžnou potřebu. Viz opatření výše. |
|
Vlarsky
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 417 Registrován: 2-2023 |
Z odkazovaného textu z webu ŽFBH jsem to chápal tak, že do Bihače byla poslána kopřivová vozidla, která byla úsilím a nasazením tamních pracujících železničářů i přes tu bídu a nedostatek všeho zprovozněna. Trochu mi ten text připomíná kubánské železnice. (Příspěvek byl editován uživatelem vlarsky.) |