Diskuse » Železnice » Schotousch nový živočišný druh « předcházející | další »

Schotousch nový živočišný druh

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků   
 
Předchozí roky: 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Archiv diskuse Schotousch nový živočišný druh do 09. 1. 2017 Jacob 60 09. 1. 2017 10:38
Archiv diskuse Schotousch nový živočišný druh do 06. 6. 2017 92 54 2 754.016-4 60 06. 6. 2017 20:38
Archiv diskuse Schotousch nový živočišný druh do 17. 12. 2017 Npv_pvr 72 17. 12. 2017 10:36
   autor příspěvek
Neděle, 17. prosince 2017 - 10:37:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 148
Registrován: 7-2017
Docela dobrý obrázek o psychickém rozpoložení Stínového řiditele mléčné Dráhy z Podmokel, je k vidění zde, komentářích heč-JÁ tam mám!. Aneb začínat diskusi slovy heč-já, heč já tam mám, to umí opravdu jen ON. Ale než dále roztáčet SuDetský kolowrátek do nadkritických otáček, kontaktujte raději jeho Opatrovníky, ať mu dají léky na uklidění. Jinak ho tady z toho šlehne, vždyť Dráha to je posledních několik let jeho modla a sesmolení tzv. čánku do dalšího č.čas. Dr., to je jeho životní meta. Jednou, jednou mu bude redakce Dráhy ležet u nohou, jeho jméno bude konečně napsáno tučným písmem v síni slávy (rozuměj v tiráži toho čím dál více dětského a směšného časopisu), vrátný z redakce mu bude rozvíjet červený koberec pod nohy, až ON přinese další rukopis tzv. čánku. Čánku, napsaného neodolatelným tzv. SuDetočešským jazykem.

Zde výjev z každodenního života Stínového řiditele Dráhy mléčné.


Výsledek usilovného skládání písmenek na jednu hromadu je vidět zde.

Pod popiskem jedno tzv. palvo (neboť heč, fetky lze tzv. palvovat zejm. na FB čas. Dr.), 1x to se mi líbí. Hle, celé jedno palvo, které si pod svou tzv. fetku-druhák nejspíše poslal sám.

Pozn: kurzívou jsou napsáno slova v orginálním, tzv. SuDetském znění.
Neděle, 17. prosince 2017 - 11:19:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11840
Registrován: 9-2007
z toho porovnání plyne tedy to, že počet shlédnutí 383 u nás je vyšší než čeho si v zahraničí?! Je škoda, že jsi vybral žp a úmyslně smázl lokomotivy.net, protože tam je to srovnání ještě větší: kdy třeba sergej do Kyjeva má o 80 méně než 742 v horní, dolní... Jak je to možné, že východ lidi zajímá méně, to mi není jasné. Hned o řádek výš je další sergej a ten ve srovnání s 749.254 si vede podstatně hůře. Tzn, že pravda je někde jinde a je škoda, že si raději ty loko.net smazal a vložil žp, kde v podstatě je to porovnání podobné jen s méně rozdílným výsledkem.


749243: to víš OMdro, ne každý je schopný vytvářet články o dráze a míchat do toho své duševní pocity, třeba jako zde, kde jsi od dráhy plynule přešel na smečku psů a odpadků. Zde je potřeba včas si uvědomit, zdali píšeš o dráze nebo o přehrabování smetí, což už je odlišné téma:

http://spz.logout.cz/provoz/lokalky1.htmlSkutečné optimalizace se dočkáme zřejmě až tehdy, kdy se jednotlivá OPŘ přestanou chovat jako hladoví psi u prázdné popelnice. Bude ale za rok co vylepšovat? Nyní funguje nákladní doprava takto. A co se zde vozí? Především dřevo (Bochov, Štědrá), uhlí, hnojiva, šrot, obilí (Toužim). Oběh sice uvádí zajíždění Mn vlaku do Jesenice, celý úsek z Blatna do Rakovníka je však prakticky bez nákladní dopravy.

Text a foto Ondřej MŠAL

A neméně výživné bylo, když jsi si nedávno v zápalu rozzuření spletl cirkusového klauna s Klausem a začal jsi vykřikovat něco o cirkusovém Klausovi, čímž skončila debata, protože dav se na další tvé výplody již nemohl soustředit.

Raději se vrať do vedlejších debat, kde se již několik měsíců dohaduješ se svým přítelem Toffem. Ale pozor, ať tě zase nevyhmátnou v jeho vlaku, abys pak neměl [zadnice] ve vlastním hnízdě. To se blbě vysvětluje, že jsi neměl 10kč na WC a musel si ve stanici použít vlak konkurence a dokonce s platnou jízdenkou.

https://www.k-report.net/discus/messages/28/295475.html?150685008 8

(Příspěvek byl editován uživatelem 750371.)
s Ropidem na věčné časy...ámen...
Neděle, 17. prosince 2017 - 12:25:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6585
Registrován: 8-2012
většinou co napíše pan A.N. s dobrým úmyslem, s dobrým čtením nemá moc společné a to především kvůli jeho horlivosti po tzv."slávě"
Asi tak. Já Dráhu už nesleduju *) a nebýt potřeby Antonínovy sebeprezentace "podívejte, co jsem napsal" by to tak i zůstalo (toliko k "ukazatel, že lidi to čtou nebo sledují, jinak by se o tom takto nepsalo").
Předesílám, že si každý může psát co chce, vydávat to kde chce a pokud to najde své zákazníky, je všechno v nejlepším pořádku (toliko k "o čem psát"). Na druhé straně neuznávám tezi "nekritizuj, když jsi nic nenapsal a nenafotil" - nemám tu potřebu, i když bych to (v porovnání s předloženou výsečí textu) nepochybně dokázal (teda až na mnohahodinové "vyklikávání" stromů, sloupů, drátů a dalších oprav reality). O čem psát, na to musí vydavatel přijít sám, zejména papírové médium s jeho "vzácnými zdroji" papíru a distribuce má mít editora, který největší hnůj vykydá.
Přitom "pestrost provozu" asi nejsou jen poslední 749 a pár 754, zatímco "kundál" nesmí správnému pacientovi do foťáku a moderní lokomotivy už vůbec ne (OK, těm se díkypříroda věnuje aspoň ŽM). Stejně tak témat vč. "šotoušských" je pořád dost (třeba "konci" řady 371 v provozu do Německa věnoval prostor i Eisenbahn Kurier), zvlášť když redakce má přímý přístup k informacím z GŘ ČD, jen si to asi schovává "do budoucna"? Ano, je jasný posun s aktualitami na internet (i když to jistý přispěvatel rád řeší "hádejte co přijelo do Děčína"), takže texty vycházející na papíře se "zpožděním" musí mít nějakou "přidanou hodnotu", je zřejmá určitá "klipovitost" (což dobře zvládá třeba ŽM svým Kolejdoskopem), ale to všechno je zvládnutelné. Hlavní problém možná nechtěně popisuje to, že "víceméně Čechy dělá" jeden člověk, navíc povahově dost problematický. A i to by ještě nebyl ten úplně nejzásadnější malér, zas to není tak velký rajón, je ale potřeba mít trošku větší rozhled než jen o motorovém provozu ve Šluknovském výběžku. No a v neposlední řadě mi přijde, že časopis Dráha pořád funguje stylem "máš fotky, tak k tomu něco napiš", čímž se nejenže ke slovu nedostávají nefotiči, ale k tomu se ještě fotiči musí projevovat písmem, čehož následek tu dnes komentujeme... Holt mi úvod toho linkovaného článku připomněl legendární "životní příběh šotouše" a balast o tom, jak se "nedalo odpovědět jinak než jedeme!" by každý trochu schopný editor nemilosrdně škrtl.
No ale jak vidím, už se to zase přesouvá k osobním útokům na to, co kdo napsal v roce 1999 (!!!), čili nejvyšší čas skončit.

*) (za poslední dva roky jsem si přečetl akorát na doporučení článek o "špatnosti" konverze na AC, přičemž ho považuju za dost subjektivní pohled na věc zřejmě z důvodu potřeby fotit DC lokomotivy Škoda I. generace "navždy")
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Neděle, 17. prosince 2017 - 12:48:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11842
Registrován: 9-2007
TH: soudě dle tvých příspěvků denně všude po krp, bych si tipnul, že k tomu linku o šotoušovi máš velmi blízko. Pak už jen schází, abys přiznal, že jsi neřidič a ve 40ti stále bez vztahu jako výše 749243.

K té editaci: to je bohužel odraz denní doby a všichni víme, která galerie se tím ze začátku prezentovala.
Psaní není nikterak omezené a není nikomu bráněno, takže to co píšeš, je spíš tvoje dedukce nebo nějaký subjektivní pocit nebo odmítnutí z minula (důvody neznám). Pokud se někde psalo o 371, proč se tedy opakovat? Proto se vybírají témata jiná a věř, že výběžek to není: viz nedávno Velenicko, žatecká a pod. Takže to co píšeš, je poněkud bokem od reality. Jinak každý článek - vyprávění, by měl mít nějaký úvod a ten je tentokrát postavený jinak, tedy popisuje stav před 20ti lety a důvody cest právě do této oblasti. Podobně tam nejsou stohy čísel, ale statě z tehdejšího tisku.

Možná by občas chtělo, podobně jako to dělají jiní, dřív si to přečíst, abys pak nepsal něco, co není vůbec pravda. Samozřejmě pokud nemáš 99kč navíc (což je u Metransu smutný), pak si to můžeš půjčit nebo v rohu potají přečíst... i to je projev českého šotouše...

Zde si nastuduj vypravování, třeba proč takový úvod:
http://www.statnimaturita-cestina.cz/vypravovani

(Příspěvek byl editován uživatelem 750371.)
s Ropidem na věčné časy...ámen...
Neděle, 17. prosince 2017 - 13:37:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19369
Registrován: 3-2005
Ach jo...sračky sem, sračký sem...k aktuální diskuzi to má hodně daleko.
Tak dneska po dlouhé době opět vyjelo hovno a pojede s průjmem do sračkova
www.MBZS.net
Neděle, 17. prosince 2017 - 17:20:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 227
Registrován: 3-2007
NEUROL se užívá následovně: 2 tablety ráno, 1 v poledne, 1 večer, po jídle. Nedoporučuje se kombinovat s alkoholem.
Neděle, 17. prosince 2017 - 18:08:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11843
Registrován: 9-2007
Pozdě Petře, někteří už asi požili...PS: nejdeš zapít vánoce na Jedlovou?

Nezdy: co bys chtěl, když dnes každý info má a jak se můžeš dočíst, dnes to zajímá jen šotouše a nešotouši si 99kč ušetří a vše si přečtou na stojáka u stánku.
Jinak provozně k brýlofcům nic. Ale 742 ožívají pěkně. 007 už vyjela, 129 v CZL? a budou další.
s Ropidem na věčné časy...ámen...
Neděle, 17. prosince 2017 - 19:08:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8618
Registrován: 9-2002
750371:
"TH: soudě dle tvých příspěvků denně všude po krp, bych si tipnul, že k tomu linku o šotoušovi máš velmi blízko. Pak už jen schází, abys přiznal, že jsi neřidič a ve 40ti stále bez vztahu jako výše 749243. "

TH ridicak nejspis ma a manzelku/pritelkyni asi taky, to jen neumis cist:

T_._H_.:
"Antoníne, topiči elektrárenský, od Dráhy mě vyhodili pro neschopnost počítat. I když mám všehovšudy 2 prsy a další dva na dosah (což je cca o dva víc než průměrný šotouš) a deset bych jich ani mít nechtěl..."

Jen na TH dotaz - te vyhodili od CD, protoze "vysledky" tvych poctu neodpovidaly (politickymu) zadani z GR (pripadne z jinyho odboru ?)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Neděle, 17. prosince 2017 - 19:53:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6588
Registrován: 8-2012
Všechno je v pořádku, akorát osamocený neřidič a panic TH nemá 99 Kč a nenastudoval si vyprávění (i když Antonínovo dílo je popis). Ostatně byla žatecká a velenická, tak proč 371, o které se německy někde psalo.
Dalo se čekat, že to takhle dopadne.
Každopádně na závěr to, co bylo už na začátku - ať si každý píše a tiskne, co chce, pokud to má kupce, není co řešit.

Agent: jsem obyčejnej chudák, kterýho vyhodili i od dráhy [crazy].
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Neděle, 17. prosince 2017 - 20:43:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8620
Registrován: 9-2002
Nekecej, ty uz se nemotas v draznim oboru ? - kazdopadne diky za pobaveni.

Tak abych se taky aspon trochu odkopal: Jsem ridic (i kdyz mam jen B,) vlastnim osklivej a starej VWT4, nemam na zdi zaden obrazek DHV (v telefonu by se mozna nejaky nasly,) zeny maji u me prednost pred drahou (v draznim oboru nepracuju) a dokonce se mi zadarilo "vyrobit" i nejaky decka (dve urcite, ale to cislo nemusi byt konecne a ani definitivni.) Takze me jaksi podle meritek sotousich za sotouse povazovat asi nelze.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Neděle, 17. prosince 2017 - 20:53:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6591
Registrován: 8-2012
Nebýt u "dráhy" (té jediné správné všeobjímající Matky) ještě neznamená nebýt v oboru. Dneska už je to dovolený [happy]
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Pondělí, 18. prosince 2017 - 05:55:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11845
Registrován: 9-2007
Já vycházím z toho, co se o tobě píše na krp a vzhledem k tomu, že zde kecáš do všeho a všude, pak na každém šprochu....že?


"Každopádně na závěr to, co bylo už na začátku - ať si každý píše a tiskne, co chce, pokud to má kupce, není co řešit"

Konečně něco, s čím lze souhlasit. Ale to se zde snažím vysvětlit od prvního dne. A já jdu balit na ty slibované lýýže.
s Ropidem na věčné časy...ámen...
Pondělí, 18. prosince 2017 - 10:53:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6596
Registrován: 8-2012
Já vycházím z toho, co se o tobě píše na krp ... a tak to musí být pravda [crazy].
U tebe to Antoníne vůbec nepřekvapuje... tak zas někdy otapetuj nějaké chlubítko, ať je sranda.
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Pondělí, 18. prosince 2017 - 17:40:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11846
Registrován: 9-2007
TH: vzhledem k tomu, že to píší lidi z ČD, tedy tvoji ex kolegové... pak buď kecají (všichni) nebo si to s nimi vyřiď, že ti kazí jméno. To je tvoje soutěž.

Tak hlavní je, že to účel splnilo a že to zaujalo i kapacitu jako jsi ty. Nebo že bych nalinkoval něco tvého z nedávné doby?
s Ropidem na věčné časy...ámen...
Úterý, 19. prosince 2017 - 05:47:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18
Registrován: 8-2017
Dokonce to zkoušel i v politice jako zastupitel v Jablonci nad Nisou. Stačí si to vyguglovat.[lol]
Úterý, 19. prosince 2017 - 06:47:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11850
Registrován: 9-2007
Nj internet napráší všechno...[ok]

Já to říkám stále, že to není žádný blbec...[biggrin] aneb kam čert nemůže, nasadí se TH... teď je bohužel rozesetý všude po krp [ko] asi nová práce provozního u prosperující fy Metrans.
s Ropidem na věčné časy...ámen...
Úterý, 19. prosince 2017 - 09:29:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2
Registrován: 12-2017
Tondo, ty to asi nevíš, ale TH vyhodili pro neschopnost už i z Metransu. Fakt, je tam místo něj nějaký Slovák. TH ukřivděně sedí někde na severu, užírá se nespravedlností, chlastá a furt píše na K-report.
Úterý, 19. prosince 2017 - 09:45:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 188
Registrován: 12-2007
Jeden diskuzní příspěvek na zdopravy.cz:
Hloupost, lokálka ze Mšena do Mělníka byla také v dezolátním stavu a potom byla zrušená… Naštěstí byla opravena a zase zprovozněna. 🙂 Kdyžtak, ať zprovozňují zrušené tratě třeba do Polné… Neřekl bych že trať 231 (Lysá nad Labem – Praha) je v zastak dezolátním stavu, vlaky ze mohou jezdit? MOHOU! Tak ať rači dvou prachy do obnování zrušených tratí…
Kdo ze zdejších se k tomu přizná? :-)
Středa, 20. prosince 2017 - 07:05:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11859
Registrován: 9-2007
nj to jsou změny...!
http://metransrail.eu/cs/kontakty.php

Co teď bude dělat, kde ještě nebyl?

Možná zde, vhodné pro opuštěné, zhrzené:
http://www.martakubisova.cz/mediaa/poad-chcete-m

Nebo že bysme ho vzali jako šéfredaktora do Dráhy, když má takový rozhled? Jak psal Šary: "teď si sklidíš co jsi zasel"
Jen tu úrodu bohužel sklidil soused [biggrin]
s Ropidem na věčné časy...ámen...
Středa, 20. prosince 2017 - 13:07:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2399
Registrován: 9-2003
Lidská svině Tonda Němeček: Neboj se, je u METRANSu stále a na lepším, než ty.
NOBLE BRICKS
Čtvrtek, 21. prosince 2017 - 06:56:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11864
Registrován: 9-2007
To víš Igore Jeřábku, všichni nemůžeme být tak dobří než vy dva [sad] ale zase nás nikdo nežene do vyhnanství mimo ČR. To se občas dělá, že se někteří uklízejí. [masinka]

Ale jinak tobě taky hezký svátky, když už jsi to nakousl. Štěstí, zdraví, pohlavní svěžest a mnoho síly třeba při nočním lezení v DC na loko. Býval bych tě tehdy pozdravil, ale nebyl čas, my lemplové v noci musíme spát. [vypravci]

(Příspěvek byl editován uživatelem 750371.)
s Ropidem na věčné časy...ámen...
Čtvrtek, 21. prosince 2017 - 15:28:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6608
Registrován: 8-2012
Antoníne, z místa vrchního špalkovýho technika Do Kopce Vytlač Podmokly tě nikdy nikdo nevyžene [rofl]
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Sobota, 23. prosince 2017 - 21:38:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5995
Registrován: 12-2011
TH: Ten životní příběh šotouše je psaný dle reality? Je to psané až tak realisticky, že bych tomu skutečně u některých i věřil.
"Je to vaše zadnice?" otázal se a ukázal fotografii Zdeničce.
"Je," řekla a usmála se.
"Kdo vám tam natiskl ta staniční razítka?" ptal se rada Zednicek.
"Pan výpravčí Hubička"


Mé fotky na K-reportu odkaz
Pondělí, 25. prosince 2017 - 21:58:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8626
Registrován: 9-2002
Se mrkni napriklad na burzu nebo seber odvahu a zajdi nejakyho ultrasotoblazna navstivit domu.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Čtvrtek, 08. března 2018 - 13:06:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 82
Registrován: 8-2017
Pražák:
"Neřekl bych že trať 231 (Lysá nad Labem – Praha) je v zastak dezolátním stavu, vlaky ze mohou jezdit? MOHOU! Tak ať rači dvou prachy do obnování zrušených tratí… Kdo ze zdejších se k tomu přizná? :-)"
No suveréně nejvíc by to sedělo na pana Skalu ...
Pátek, 16. března 2018 - 01:45:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11357
Registrován: 4-2003
Minuta 12:45 taky dobrá diagnoza ...

https://play.iprima.cz/miroslav-zikmund-cesta-stoletim/miroslav-z ikmund-cesta-stoletim-2

Jinak celé je to celkem zajímavý dokument ...
https://www.k-report.net/diskuse/prohlizec-obrazku/?autor=Jnd
Pátek, 16. března 2018 - 15:48:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6137
Registrován: 12-2011
Dík za odkaz [proud] Pánové Hanzelka a Zikmund jsou můj šálek čaje.
"Je to vaše zadnice?" otázal se a ukázal fotografii Zdeničce.
"Je," řekla a usmála se.
"Kdo vám tam natiskl ta staniční razítka?" ptal se rada Zednicek.
"Pan výpravčí Hubička"


Mé fotky na K-reportu odkaz
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:  
Pouze registrovaní
  Heslo:
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce: