Diskuse » Železnice » Tratě a lokálky v okolí Prahy « předcházející | další »

Tratě a lokálky v okolí Prahy

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků  zobrazit všechny (205)   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 03. 1. 2020 Hroch 60 03. 1. 2020 17:42
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 17. 1. 2020 Hroch 60 17. 1. 2020 21:08
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 29. 1. 2020 K6S31ODR 60 29. 1. 2020 20:54
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 19. 2. 2020 Tom225 60 19. 2. 2020 20:42
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 04. 3. 2020 Radekc 60 04. 3. 2020 13:53
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 11. 3. 2020 Hroch 60 11. 3. 2020 19:20
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 27. 3. 2020 Krumpolc 60 27. 3. 2020 01:29
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 01. 4. 2020 Tratovak 60 01. 4. 2020 13:39
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 03. 4. 2020 Tratovak 60 03. 4. 2020 21:51
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 06. 4. 2020 Hajnej 60 06. 4. 2020 17:30
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 10. 4. 2020 7080 60 10. 4. 2020 19:25
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 23. 4. 2020 Qěcy 60 23. 4. 2020 07:45
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 05. 5. 2020 Trumbera 60 05. 5. 2020 20:22
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 12. 5. 2020 Jeneč 60 12. 5. 2020 13:07
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 18. 5. 2020 čelakovičan 60 18. 5. 2020 15:19
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 30. 5. 2020 FiJi 60 30. 5. 2020 20:25
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 06. 6. 2020 RadekŠ 60 06. 6. 2020 08:19
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 13. 6. 2020 Tratovak 60 13. 6. 2020 18:54
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 19. 6. 2020 Brr 60 19. 6. 2020 20:32
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 01. 7. 2020 honzaklonfar 60 01. 7. 2020 17:17
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 07. 7. 2020 Tratovak 60 07. 7. 2020 17:00
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 12. 7. 2020 Pikehead 60 12. 7. 2020 14:25
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 13. 8. 2020 Forrest_Gump 60 13. 8. 2020 08:59
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 22. 8. 2020 Jeník_H.. 60 22. 8. 2020 15:30
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 28. 8. 2020 Blanka 60 28. 8. 2020 18:59
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 04. 9. 2020 Qěcy 60 04. 9. 2020 16:23
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 08. 9. 2020 ridic_vlaku 60 08. 9. 2020 23:31
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 21. 9. 2020 Kade 60 21. 9. 2020 17:19
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 14. 10. 2020 -aa- 60 14. 10. 2020 07:22
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 17. 10. 2020 Hajnej 60 17. 10. 2020 17:09
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 24. 10. 2020 Tratovak 60 24. 10. 2020 14:30
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 30. 10. 2020 Tratovak 60 30. 10. 2020 06:17
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 01. 11. 2020 mot 60 01. 11. 2020 20:07
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 11. 11. 2020 Mosquit 60 11. 11. 2020 08:20
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 28. 11. 2020 intelpetr 60 28. 11. 2020 00:57
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 03. 12. 2020 fanda_tatrovek 60 03. 12. 2020 14:57
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 12. 12. 2020 David_jaša 60 12. 12. 2020 11:29
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 17. 12. 2020 Qěcy 60 17. 12. 2020 11:32
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 18. 12. 2020 Wagon 60 18. 12. 2020 16:34
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 28. 12. 2020 vojtasTS29 60 28. 12. 2020 23:57
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 10. 1. 2021 Brr 60 10. 1. 2021 21:49
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 20. 1. 2021 Pikehead 60 20. 1. 2021 17:08
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 25. 1. 2021 honzaklonfar 60 25. 1. 2021 19:56
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 03. 2. 2021 Vantju 60 03. 2. 2021 09:07
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 11. 2. 2021 Priapos 60 11. 2. 2021 10:35
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 16. 2. 2021 mot 60 16. 2. 2021 12:02
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 04. 3. 2021 Tomáš_záruba 60 04. 3. 2021 16:03
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 06. 3. 2021 Pikehead 60 06. 3. 2021 20:28
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 19. 3. 2021 Mladějov 60 19. 3. 2021 10:53
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 15. 4. 2021 Dj_tiësto 60 15. 4. 2021 17:10
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 28. 4. 2021 Vantju 60 28. 4. 2021 10:33
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 02. 5. 2021 Hroch 60 02. 5. 2021 20:17
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 09. 5. 2021 Mořepetr 60 09. 5. 2021 10:21
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 16. 5. 2021 RadekŠ 60 16. 5. 2021 10:13
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 28. 5. 2021 honzaklonfar 60 28. 5. 2021 17:40
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 13. 6. 2021 Mořepetr 60 13. 6. 2021 15:24
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 22. 6. 2021 K6S31ODR 60 22. 6. 2021 20:48
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 02. 7. 2021 Qěcy 60 02. 7. 2021 07:55
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 30. 7. 2021 J.M. 60 30. 7. 2021 19:29
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 01. 8. 2021 Ghost 60 01. 8. 2021 12:04
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 02. 8. 2021 peca_p 60 02. 8. 2021 16:22
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 04. 8. 2021 Tom4514 60 04. 8. 2021 19:20
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 08. 8. 2021 Zzz 60 08. 8. 2021 11:56
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 11. 8. 2021 P_v 60 11. 8. 2021 12:59
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 23. 8. 2021 Z_F_J 60 23. 8. 2021 10:33
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 01. 9. 2021 Viados 60 01. 9. 2021 06:44
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 03. 9. 2021 Libcha 60 03. 9. 2021 13:49
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 06. 9. 2021 Hroch 60 06. 9. 2021 21:45
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 14. 9. 2021 Mořepetr 60 14. 9. 2021 22:47
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 20. 9. 2021 Mořepetr 60 20. 9. 2021 18:58
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 22. 9. 2021 Mořepetr 60 22. 9. 2021 11:36
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 05. 10. 2021 Jeneč 60 05. 10. 2021 15:24
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 16. 10. 2021 Luboš_3.21 60 16. 10. 2021 16:42
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 27. 10. 2021 Tratovak 60 27. 10. 2021 06:39
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 30. 10. 2021 Tratovak 60 30. 10. 2021 15:53
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 02. 11. 2021 mot 60 02. 11. 2021 13:10
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 11. 11. 2021 Martin_zlivský 60 11. 11. 2021 16:45
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 27. 11. 2021 Mořepetr 60 27. 11. 2021 18:33
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 05. 12. 2021 Miloš_jonák 60 05. 12. 2021 10:48
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 08. 12. 2021 David 60 08. 12. 2021 09:00
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 09. 12. 2021 Pan_Hloupej 60 09. 12. 2021 10:28
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 11. 12. 2021 Mořepetr 60 11. 12. 2021 20:26
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 13. 12. 2021 Mladějov 60 13. 12. 2021 17:19
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 15. 12. 2021 Hajnej 60 15. 12. 2021 16:53
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 01. 1. 2022 Pikehead 60 01. 1. 2022 17:46
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 06. 1. 2022 Bram 60 06. 1. 2022 15:51
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 08. 1. 2022 Mladějov 60 08. 1. 2022 18:15
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 10. 1. 2022 Mořepetr 60 10. 1. 2022 19:24
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 20. 1. 2022 Bram 60 20. 1. 2022 17:10
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 21. 1. 2022 mot 60 21. 1. 2022 23:53
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 25. 1. 2022 Mořepetr 60 25. 1. 2022 19:32
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 30. 1. 2022 Orky 60 30. 1. 2022 22:15
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 07. 2. 2022 Hajnej 60 07. 2. 2022 15:16
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 14. 2. 2022 Bram 60 14. 2. 2022 07:31
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 21. 2. 2022 Pikehead 60 21. 2. 2022 09:51
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 23. 2. 2022 David_jaša 60 23. 2. 2022 18:46
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 09. 3. 2022 Pikehead 60 09. 3. 2022 20:57
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 28. 3. 2022 Hajnej 60 28. 3. 2022 16:09
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 05. 4. 2022 Mořepetr 60 05. 4. 2022 17:02
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 21. 4. 2022 Petr_vlček 60 21. 4. 2022 21:18
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 24. 4. 2022 David 60 24. 4. 2022 13:12
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 27. 4. 2022 Qěcy 60 27. 4. 2022 08:50
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 30. 4. 2022 Hajnej 60 30. 4. 2022 00:28
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 10. 5. 2022 honzaklonfar 60 10. 5. 2022 13:40
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 17. 5. 2022 původní.gp 60 17. 5. 2022 17:27
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 05. 6. 2022 M250.0 60 05. 6. 2022 20:54
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 26. 6. 2022 Tratovak 60 26. 6. 2022 15:08
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 06. 7. 2022 Mořepetr 60 06. 7. 2022 11:55
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 14. 7. 2022 Hroch 60 14. 7. 2022 18:46
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 24. 7. 2022 PepaM 60 24. 7. 2022 17:35
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 05. 8. 2022 Mařin 60 05. 8. 2022 11:03
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 05. 9. 2022 Orky 60 05. 9. 2022 19:17
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 20. 10. 2022 Bram 60 20. 10. 2022 09:09
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 22. 10. 2022 AllForOnepnzs 60 22. 10. 2022 22:15
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 04. 11. 2022 Hroch 60 04. 11. 2022 21:00
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 18. 11. 2022 Mladějov 60 18. 11. 2022 19:00
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 20. 11. 2022 AllForOnepnzs 60 20. 11. 2022 16:54
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 24. 11. 2022 David 60 24. 11. 2022 16:40
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 27. 11. 2022 Hajnej 60 27. 11. 2022 18:02
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 28. 11. 2022 honzaklonfar 60 28. 11. 2022 19:39
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 30. 11. 2022 Zzz 60 30. 11. 2022 14:23
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 02. 12. 2022 Dj_tiësto 60 02. 12. 2022 11:35
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 04. 12. 2022 Jeffer 60 04. 12. 2022 22:19
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 08. 12. 2022 Pan_Hloupej 60 08. 12. 2022 22:31
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 13. 12. 2022 Petr_vlček 60 13. 12. 2022 09:26
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 16. 12. 2022 Dusanh 60 16. 12. 2022 07:22
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 26. 12. 2022 Bram 60 26. 12. 2022 19:23
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 10. 1. 2023 čelakovičan 60 10. 1. 2023 09:20
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 20. 1. 2023 honzaklonfar 60 20. 1. 2023 06:45
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 31. 1. 2023 Z_F_J 60 31. 1. 2023 19:23
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 06. 2. 2023 Bkp 60 06. 2. 2023 20:47
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 17. 2. 2023 S4991023 60 17. 2. 2023 15:24
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 23. 2. 2023 Petr_vlček 60 23. 2. 2023 12:18
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 28. 2. 2023 Petr_Šimral 60 28. 2. 2023 23:46
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 07. 3. 2023 ridic_vlaku 60 07. 3. 2023 15:25
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 09. 3. 2023 S4991023 60 09. 3. 2023 21:33
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 24. 3. 2023 J.M. 60 24. 3. 2023 20:52
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 26. 3. 2023 RadekŠ 60 26. 3. 2023 22:14
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 28. 3. 2023 Bram 60 28. 3. 2023 10:36
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 31. 3. 2023 Pikehead 60 31. 3. 2023 12:53
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 03. 4. 2023 P_v 60 03. 4. 2023 11:05
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 05. 4. 2023 Petr_vlček 60 05. 4. 2023 15:14
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 21. 4. 2023 Babilon 60 21. 4. 2023 08:59
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 26. 4. 2023 J.M. 60 26. 4. 2023 14:44
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 13. 5. 2023 Rosta_kolmix 60 13. 5. 2023 16:55
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 24. 5. 2023 K6S31ODR 60 24. 5. 2023 21:10
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 01. 6. 2023 Petr_vlček 60 01. 6. 2023 09:41
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 18. 6. 2023 ffff 60 18. 6. 2023 10:27
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 25. 7. 2023 Mořepetr 60 25. 7. 2023 22:16
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 25. 8. 2023 Kejvačka 60 25. 8. 2023 13:16
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 06. 10. 2023 5738 60 06. 10. 2023 07:26
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 24. 10. 2023 carloromano 60 24. 10. 2023 17:57
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 29. 10. 2023 Telini 60 29. 10. 2023 09:25
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 01. 12. 2023 P_v 60 01. 12. 2023 11:26
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 04. 1. 2024 piff 60 04. 1. 2024 17:39
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 20. 1. 2024 074 60 20. 1. 2024 10:25
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 28. 1. 2024 J.M. 60 28. 1. 2024 18:55
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 05. 2. 2024 Jeník_H.. 60 05. 2. 2024 20:11
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 14. 2. 2024 J.M. 60 14. 2. 2024 10:13
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 19. 2. 2024 carloromano 60 19. 2. 2024 14:41
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 06. 3. 2024 čelakovičan 60 06. 3. 2024 17:44
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 12. 4. 2024 Hala_D 60 12. 4. 2024 14:30
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 02. 5. 2024 Hajnej 60 02. 5. 2024 00:21
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 16. 5. 2024 Hajnej 60 16. 5. 2024 23:46
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 25. 6. 2024 Sants 60 25. 6. 2024 19:47
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 30. 7. 2024 mot 60 30. 7. 2024 12:51
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 22. 8. 2024 Petr_vlček 60 22. 8. 2024 19:34
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 27. 8. 2024 mot 60 27. 8. 2024 08:37
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 20. 9. 2024 Mouka 60 20. 9. 2024 08:10
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 24. 9. 2024 Hajnej 60 24. 9. 2024 15:34
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 02. 10. 2024 Hajnej 60 02. 10. 2024 13:40
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 21. 10. 2024 honzaklonfar 60 21. 10. 2024 12:52
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 30. 10. 2024 Qěcy 60 30. 10. 2024 13:44
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 09. 11. 2024 Tratovak 60 09. 11. 2024 14:55
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 06. 12. 2024 Tratovak 60 06. 12. 2024 09:29
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 06. 1. 2025 honzaklonfar 60 06. 1. 2025 17:43
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 16. 1. 2025 Paul2no 60 16. 1. 2025 08:21
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 03. 2. 2025 Shudy 60 03. 2. 2025 11:14
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 04. 3. 2025 mot 60 04. 3. 2025 22:37
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 15. 3. 2025 Vydoň 60 15. 3. 2025 21:06
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 24. 3. 2025 Ohl 60 24. 3. 2025 11:33
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 08. 4. 2025 Hajnej 60 08. 4. 2025 16:55
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 01. 5. 2025 K6S31ODR 60 01. 5. 2025 22:02
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 12. 5. 2025 ridic_vlaku 60 12. 5. 2025 22:23
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 08. 6. 2025 Tratovak 60 08. 6. 2025 20:11
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 29. 6. 2025 Railwayman 60 29. 6. 2025 10:42
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 08. 7. 2025 Tratovak 60 08. 7. 2025 06:57
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 23. 7. 2025 mot 60 23. 7. 2025 20:01
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 30. 7. 2025 J.M. 60 30. 7. 2025 13:08
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 28. 8. 2025 Tomášk 60 28. 8. 2025 10:57
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 02. 10. 2025 Tratovak 60 02. 10. 2025 21:45
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 27. 10. 2025 K6S31ODR 60 27. 10. 2025 16:00
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 09. 11. 2025 Hajnej 60 09. 11. 2025 11:06
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 18. 11. 2025 Adamek 60 18. 11. 2025 19:23
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 18. 12. 2025 Mladějov 60 18. 12. 2025 17:34
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 27. 12. 2025 Martin_zlivský 60 27. 12. 2025 10:46
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 01. 1. 2026 Ahmad_Šáh_Masúd 60 01. 1. 2026 10:35
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 06. 1. 2026 HHonza 60 06. 1. 2026 16:23
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 17. 1. 2026 Tratovak 60 17. 1. 2026 12:01
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 29. 1. 2026 RadekŠ 60 29. 1. 2026 13:29
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 02. 2. 2026 Qěcy 60 02. 2. 2026 16:00
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 16. 2. 2026 mot 60 16. 2. 2026 18:07
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 28. 3. 2026 Mořepetr 60 28. 3. 2026 21:53
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 29. 4. 2026 K6S31ODR 60 29. 4. 2026 21:48
Archiv diskuse Tratě a lokálky v okolí Prahy do 15. 5. 2026 J.M. 60 15. 5. 2026 13:49
   autor příspěvek
Pátek, 15. května 2026 - 14:18:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17484
Registrován: 4-2003
RadekŠ:To nebyla žádná lemplárna, prostě socíku došly peníze a zkrachovaly pětiletky.

Ani k tak jednoduchému a levnému řešení, jako byla úprava zabezpečovacího zařízení v Radotíně a Krči se ČSD nedokopaly a most prakticky nešlo deset let používat. To byla opravdu lemplárna, něco jiného by bylo dokončení nového nádraží v Krči a hluboký zářez na Kačerově, na to už opravdu socíku došly peníze a zkrachovaly pětiletky. Tak se to léčilo okradením lidí pomocí měnové reformy [crazy].


V polovině 80. let tam a stejně tak třeba v Dřís do Boleslavi běžně 121/122 jezdily s 30 Wapy bez postrku, Zdolávalo se to náběhem a v SJŘ bylo v těchto úsecích povoleno projetí stůj na AB bez zastavení.

Ještě by bylo třeba pár let ubrat a dostat se někam k roku 1980.
Pátek, 15. května 2026 - 14:41:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9869
Registrován: 9-2005
Vlček: Bezstykovky byly od šedesátých let standardem i v čssr na hlavních tratích v koleji nad určitý poloměr. A protože je svařovali lemplové a lemplové to přebírali, tak obvykle až do konce 80 let se svařovaly rozmlácené styky. A ani se nenamáhali ani samotný svar obrousit (viděno na vlastní oči). Takže vlak na bezstykovce zpravidla mlátil o dost víc, než na stykované, nebo někde na lokálce (vyjma teda gotických oblouků, které byly hromadně rušeny až kolem roku 2015.
♥UA
Pátek, 15. května 2026 - 14:46:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9870
Registrován: 9-2005
ČSD za ČSSR byl ukázkový komunistický bordel, kde se vše valilo na sílu, jediný ukazatel byly tuny a tkm. Na zákazníky kakal pes, a cestující, to byl jen takový přívažek. Směle jsme se kvalitou tratí i provozu a čistotou vozidel i stanic mohli srovnávat s tou nejhorší třetinou socbloku.
♥UA
Pátek, 15. května 2026 - 14:47:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16432
Registrován: 4-2003
třeba pár let ubrat a dostat se někam k roku 1980.

Já s dovolenám neubírám, protože si to protě nepamatuju, nemluově o tom, že jsem se tam nevyskytoval. Podobný postup bych dopuručoval i těm, co tehdy provozovali maximálně tah kačerem doma na dvorku.

Prosil bych citaci z té dějepisné knihy

Co jako?? Že 3. sjezd KSČ zrušil v roce 1962 třetí pětiletku?? A ta druhá předtím (1956-1960) začala až roce 1958?
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!

Pátek, 15. května 2026 - 14:52:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9871
Registrován: 9-2005
JM: dokázal, ale nechtěl. Stát nechtěl investovat do infra. A když už tak kvalita nikde. Rozkradenej cement, třeba - obrubníky a předpjaté trámové mosty. Všechny jdou do šmercu, pokud se rovnou během pěti let nerozsypaly. Nebo různé sídlištní zdi, zastávky busů, podchody, betonové květináče atd. Obkladní zdi u silnic a tratí ze jaksi více žlutého betonu. Hydroizolace čehokoliv. Údržba nula. Bytová družstva. Činžáky až do devadesátek obložené dřevěnými lešeními kvůli rozpadání omítek, děravé okapy klidně deset let.
♥UA
Pátek, 15. května 2026 - 15:16:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17485
Registrován: 4-2003
RadekŠ:Já s dovolenám neubírám, protože si to protě nepamatuju, nemluově o tom, že jsem se tam nevyskytoval. Podobný postup bych dopuručoval i těm, co tehdy provozovali maximálně tah kačerem doma na dvorku.

I ti, co okolo roku 1980 prováděli maximálně tah kačerem na dvorku, mají možnost si prohlédnout fotky z této doby. Ale zdá se, že někteří jedinci, kteří jsou o cca deset let starší, na toto ještě nepřišli [proud].

A připomínám, že paměť lidská je dost ošidná, vždy je lepší si paměť osvěžit obrázky pohyblivými či zejména nepohyblivými [wink].


Qěcy:Bezstykovky byly od šedesátých let standardem i v čssr na hlavních tratích v koleji nad určitý poloměr. A protože je svařovali lemplové a lemplové to přebírali, tak obvykle až do konce 80 let se svařovaly rozmlácené styky. A ani se nenamáhali ani samotný svar obrousit (viděno na vlastní oči). Takže vlak na bezstykovce zpravidla mlátil o dost víc, než na stykované, nebo někde na lokálce (vyjma teda gotických oblouků, které byly hromadně rušeny až kolem roku 2015.

Asi tak [wink].
Pátek, 15. května 2026 - 15:31:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7134
Registrován: 12-2020
Qecy: dokázal, ale nechtěl.
To jistě, ale to vůbec není totéž, co nám tady našeptává Radek. Kdyby totiž chtěl, tak to dal za prioritu a šlo by to bez problémů.
Pátek, 15. května 2026 - 15:33:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16433
Registrován: 4-2003
mají možnost si prohlédnout fotky z této doby

To by mě fakt zajímalo, kde to je v tak vysokém rozlišení a v takové četnosti. Možná to má onen tajemný šotouš, co vykupuje fotografie a jiné artefakty z pozůstalosti po zesnulých šotouších.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!

Pátek, 15. května 2026 - 15:51:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7135
Registrován: 12-2020
A ta data taky nesouhlasí Radku. Podle vás nebyly peníze, protože zkrachovala pětiletka v roce 1962. A proto byla celá Jižní spojka otevřena v roce 1964[proud]. Jak to tedy postavili, když všechno bylo v krachu?
Pátek, 15. května 2026 - 15:52:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6979
Registrován: 6-2019
dávat z okénka o stanici dřív návěst "možno projet" a pak tedy na zelenou ulici projet.

Já tedy žiji celý život v přesvědčení, že návěst Možno projet sloužila nikoli k předání informace o "zelené ulici", ale o:
345. Návěst 85, Možno projet (obdélníková, na delší straně postavená bílá deska s černou šipkou, dávaná ve vodorovné poloze kolmo ke koleji, pro kterou platí) dává výpravčí a upozorňuje strojvedoucího projíždějícího vlaku na to, že porucha traťové části vlakového zabezpečovače již byla oznámena, a proto strojvedoucímu odpadá povinnost poruchu v sousední stanici hlásit.

(později doplněna o totéž ohledně poruchy přejezdníku)
Pátek, 15. května 2026 - 16:09:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17486
Registrován: 4-2003
AŠM:Já tedy žiji celý život v přesvědčení, že návěst Možno projet sloužila nikoli k předání informace o "zelené ulici", ale o:


V tomto přesvědčení žiji nějakých patnáct let též.
Laminatka
Pátek, 15. května 2026 - 16:15:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 107
Registrován: 1-2025

UNISIM ♪  ► Liberec ♫  ► Staničář+vozy ♪♫
Mladějov
Pátek, 15. května 2026 - 16:18:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 26980
Registrován: 3-2007
AŠM: No vidíš a "přesto" byly povinnou výbavou všech lokomotiv (spolu s praporky, třaskavkami a dalším haraburdím včetně na elektrikách s několika plechovými návěstmi pro elektrický provoz a zkratovací skládací tyče a galoší a izolačních rukavic) a používal je strojvedoucí přesně k tomu účelu, co píši.

Prostě jsi ještě mladej kluk [biggrin], dostuduj si to [proud]

Ale tohle, co píšeš, byla má oblíbená otázka u zkoušek na hádavé jedince, tohle uměl z noviců málokdo a odpovědi jsem zažil taky takové, že "v následujícím úseku žádná oddílová návěstidla neplatí" což teda bylo na vyhazov od zkoušky.

K tvému bych dodal, že v následujícím úseku (bude ta porucha), to si taky lidi pletli, jestli se to dává PŘED nebo ZA.

(Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.)
Pátek, 15. května 2026 - 16:44:38  
Administrátor
Číslo příspěvku: 76250
Registrován: 4-2003
Mladějov:
"Každopádně jsem pamětníkem a když jsem jel za 50,10 Kčs na lepenkovou jízdenku ranním expresem z Prahy do Drážďan, tak děčínská "čtyřka" brejlovec najela na bezstykovou kolej poprvé až za státní hranicí a čistota, značení, dohlednost návěstidel, "ordnunk" , rozdíl proti Č.S.D. tam byl vidět na první pohled."
Taky pamatuji, i když spíše od Summerau. Nicméně zrovna na Drážďany je to aktuálně spíše naopak - za čárou ještě část tratě na dřevě a místy docela vyžilá, u nás to jen sviští.


Pikehead:
"Ovšem je pozoruhodné, že si někdo vymyslí "hlavní" tah, který zcela míjí hlavní město. [happy]"
Nedá mi nezmínit, že takové myšlení funguje stále, i když spíše jen díky neumětelství (dogmatismu) - jak se dalo někde snad v postřezích dočíst, tak na českém území u vlaku z Děčína do Budapešti (mimo hlavák) není Praha vůbec vyhlašována. [proud][crazy]
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Pátek, 15. května 2026 - 18:41:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18518
Registrován: 5-2004
No a po tý pravobřežce byly vedený i rekreáky z NDR mimo Prahu. V nějakým JŘ jel takhle Favorit a z Lysý a do Lysý od něj krychlík s přímými vozy Praha - Balaton. A jezdila tak i Sexonie nebo kterej NDR rekreák.
Pátek, 15. května 2026 - 19:45:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6980
Registrován: 6-2019
AŠM: No vidíš a "přesto" byly povinnou výbavou všech lokomotiv (spolu s praporky, třaskavkami a dalším haraburdím včetně na elektrikách s několika plechovými návěstmi pro elektrický provoz a zkratovací skládací tyče a galoší a izolačních rukavic) a používal je strojvedoucí přesně k tomu účelu, co píši.
Prostě jsi ještě mladej kluk [biggrin], dostuduj si to [proud]


Ta ruční návěst byla na vozidlech? Já si ji tedy pamatuji jen z dopravních kanceláří, jedna mi slouží doma pro vyšťourávání věcí zpoza skříní apod.
Ale dával ji rozhodně staniční personál. Co tedy dělala na mašinách?
Pátek, 15. května 2026 - 21:06:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 56
Registrován: 7-2023
Jestli si to dobře pamatuji, tak strojvedouci parní lokomotivy dával touto navest vypravcimu, že v následující stanici nepotřebuje zastavit, většinou pro vodu a kanál.
Mladějov
Pátek, 15. května 2026 - 21:08:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 26982
Registrován: 3-2007
AŠM: Aha. Tu návěst dával strojvedoucí z okénka výpravčímu v Litoměřicích, že vlak jede dobře a a tedy z Polep nechce postrk a že tam tedy chce projet a výpravčí v Polepech to postavil skrz.
Místní ustanovení. Na mašinách byla třeba i návěst "potřebujeme zastavit" a v další stanici tě ohnuli. To jsem tedy neviděl použít nikdy. Ale předpisáři byli dokonalí a počîtali snad i s pádem meteoritu na Českou Třebovou.



(Příspěvek byl editován uživatelem Mladějov.)
Pátek, 15. května 2026 - 22:22:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9558
Registrován: 3-2006
Zde máte vysvětlení změn významu návěsti "Možno projet":
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=3673154
Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Myosotis.
Sobota, 16. května 2026 - 05:08:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 35264
Registrován: 5-2002
Koukám, jak se historie neznalosti návěsti Možno projet opakuje...
Si leges quod transcrevi, si linges quod transexcrevi...
Sobota, 16. května 2026 - 11:51:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12137
Registrován: 5-2007
MZ: Ono to nemusí byť až tak dogmatizmus, to je proste o tom, či má zmysel buďto tie Holešovice pridať do zoznamu smerových staníc (a potom ich hlásiť aj u vlakov čo idú na hlavní nádraží), alebo kvôli tomu platiť dodávateľom za ručnú úpravu dát. A musí sa šetriť. [kladivo]
Sobota, 16. května 2026 - 18:23:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4375
Registrován: 12-2007
Parný pozdrav z Čelákovic a 074:

Neděle, 17. května 2026 - 20:36:10  
Administrátor
Číslo příspěvku: 76272
Registrován: 4-2003
Tratovak:
Díky za skvělé fotky, ostatně jako vždy. [jidlo][ok]


Asdf:
Anebo tam (ve vyjmenovaných hlášených stanicích) mít cosi jako „tarifní uzel”, tedy pokud v Praze vlak nejede na hlavní, použít nějaké jiné pražské nádraží.
Na jednu stranu chápu, že se chce co největší automatizace, ale pak buď se má na takové případy při definování funkčnosti myslet, nebo nechť se to upraví ručně, pokud jde o pár jasných případů.

To se jako při výluce v Brně a odklonu přes dolní taky Brno hlásit nebude, protože na to přece máme předpis a hlášení vlastně existuje pouze kvůli předpisu, a ne aby se z něj někdo něco dozvěděl? [crazy]
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Neděle, 17. května 2026 - 22:20:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12143
Registrován: 5-2007
MZ:
Znova, nejde o to či to ide alebo nejde, ale či má zmysel za to dávať tie peniaze. Či už za ručnú úpravu alebo za definovanie "tarifných uzlov" (narovinu, to už by bolo lacnejšie si každý rok platiť tú ručnú úpravu dát). Z pohľadu Správy železnic aktuálne nie. O výnimkách rozhoduje NŘP, takže ak si dopravca myslí, že sa jeho cestujúci nedozvedajú podstatnú informáciu, môže sa ozvať...

A pri výluke v Brne sa nič také nestane, pretože to Brno dolní v tom zozname staníc je.[proud]
Pondělí, 18. května 2026 - 08:22:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16434
Registrován: 4-2003
protože na to přece máme předpis a hlášení vlastně existuje pouze kvůli předpisu,

Pokud je chybný předpis, tak má smysl změnit ten předpis a né vymýšlet nějaké obcházení.
Do Prahy jsem nepřijel na mopedu, ale dvanáctiválcem Českých drah!

Pondělí, 18. května 2026 - 13:29:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4377
Registrován: 12-2007
Pozdrav z Mochovandy:
Úterý, 19. května 2026 - 10:09:23  
Administrátor
Číslo příspěvku: 76278
Registrován: 4-2003
[ok]


Asdf, RadekŠ:
Jistě, správným řešením je změna předpisu. Když tam může být Brno dolní jako varianta hlavního, tak jistě lze mít v Praze i alternativy za hlavní aktivovatelné pouze v případě vynechání hlavního, když je tedy záměr Prahu hlásit jen jednou.
Ale než se změní (i když bude vůle, bude nějakou dobu trvat i vlastní implementace), tak má snad smysl to dočasně řešit aspoň nějak, aby hlášení nebylo jen akustickým smogem (podobně jako tisíckrát opakované hlášení o díře mezi vlakem a peronem nebo označení jízdenky v označovači), nebo v horším případě nebylo naopak spíše ku škodě (někdo zůstane na peroně nebo pojede jinam).

Určitě ne kvůli tomuhle hlášení (a z větší míry asi hlavně díky vlastní blbosti), ale zrovna minulé úterý se menší skupinka vracela z Holešovic do Roudnice poté, co tam z Ústí dojela rychlíkem, co v Roudnici nestavěl.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Čtvrtek, 21. května 2026 - 19:52:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4378
Registrován: 12-2007
Pozdrav pre Martina Zlivského 😉
Čtvrtek, 21. května 2026 - 22:02:31  
Administrátor
Číslo příspěvku: 76287
Registrován: 4-2003
A Malého_fotografa. Zrovna jsme si dneska o něčom podobném v Siriu povídali. [happy]
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Středa, 27. května 2026 - 16:21:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4382
Registrován: 12-2007
Pozdrav z Toušeňky:

z Mochovandy:

z apendixu:

a z Litole:
Středa, 27. května 2026 - 16:26:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4383
Registrován: 12-2007
Stavba vydala spomienkovú knihu, ktorá nebude v bežnej distribúcii, ale je sľúbené, že sa bude dať kúpiť v čelákovickom múzeu. Keby mal teda niekto záujem… 😉

Středa, 27. května 2026 - 18:51:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6239
Registrován: 5-2002
Zájem by byl [jidlo] . Na Moravu se přiblížení knihy neplánuje prosím?
Viados
Čtvrtek, 28. května 2026 - 08:20:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 564
Registrován: 4-2003
Tratovak:
"a z Litole:"

Hezké fotky. Jen ... ta první z Litole je co? AI, nebo jen porucha v souboru?

Jak často se vlastně používá ta litolská vlečka?
Hope for the best, but be prepared for the worst.
Čtvrtek, 28. května 2026 - 08:58:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7137
Registrován: 12-2020
Já mám pocit, že skoro vůbec.
Čtvrtek, 28. května 2026 - 09:20:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11173
Registrován: 1-2007
Tartovak: Kde přesně v Litovli je to focené?
Viados
Čtvrtek, 28. května 2026 - 09:31:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 565
Registrován: 4-2003
Mouka:
"Tartovak: Kde přesně v Litovli je to focené?"

Jediné možné místo, kde je výhybna, je zde: https://mapy.com/cs/letecka?x=14.8456722&y=50.1927857&z=19
Hope for the best, but be prepared for the worst.
Tajemný_em
Čtvrtek, 28. května 2026 - 10:56:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5099
Registrován: 5-2002
Viados:
"Hezké fotky. Jen ... ta první z Litole je co? AI, nebo jen porucha v souboru? "

Taky mě ta předposlední fotka zaujala, ale prý to není žádná porucha Ajfouna ani výtvor uměligence, jedná se totiž o prototyp netrakční jednotky KŽC s obchodním názevem ZamraJet. Zde dokonce zachycený v režimu sunutí. [wink]
"Čelím pokušení tím, že mu podlehnu." Jára da Cimrman
Čtvrtek, 28. května 2026 - 11:57:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4384
Registrován: 12-2007
Jak často se vlastně používá ta litolská vlečka?
Neviem, ale boli na nej vozy a krátko po nás tam šlo ČDC:
Čtvrtek, 28. května 2026 - 12:00:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4385
Registrován: 12-2007
prý to není žádná porucha Ajfouna ani výtvor uměligence, jedná se totiž o prototyp netrakční jednotky KŽC s obchodním názevem ZamraJet. Zde dokonce zachycený v režimu sunutí
🤣🤣🤣
Jediné, čo mi napadá je, že som si nevšimol režim “panorama” a takto nejak sa to mázlo…
Čtvrtek, 28. května 2026 - 13:25:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11175
Registrován: 1-2007
Viados: Díky. Já si blbě přečetl, že to je v Litovli.
Čtvrtek, 28. května 2026 - 22:53:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1951
Registrován: 10-2007
Tratovak :

Na vlečku v Lysé nad Labem, místní části Litol by se mělo navážet cca 4000 aut, tak provoz na vlečce bude v příštím období docela
ze strany ČDC velmi častý. [vypravci]
Každá správná mašina musí být cítit naftou a být aspoň trochu špinavá od oleje !
ČKD Praha můj vzor ! [fotic] [fotic] [fotic] [vypravci]

[ok] [ok] [ok] K6S 310 DR [ok] [ok] [ok]
Neděle, 31. května 2026 - 11:20:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8605
Registrován: 6-2016
https://www.mestocernosice.cz/prakticke-informace/aktuality-z-mes ta-a-uradu/prehled-vyluk-vlaku-z-do-stanice-praha-smichovcerven-2 026-2824cs.html
Pondělí, 01. června 2026 - 19:43:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8673
Registrován: 8-2006
Výluka na Masně se dotýká i směru na Vysočany, a sice linek R42 a S34.
Sobota, 06. června 2026 - 18:23:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5906
Registrován: 3-2015
Čerstvá fotka. Na neobvyklém místě V Berouně odstavená dvojitá souprava Arrivy z linky R26.
Slídil
Úterý, 09. června 2026 - 12:48:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1139
Registrován: 7-2002
Tratovak:
"Pozdrav z Mochovandy: "
Úžasné ! To, co by se mělo sekat, se vypaluje nějakým sajrajtem.
Úterý, 09. června 2026 - 17:52:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4391
Registrován: 12-2007
Ešte by sa mohli nakúpiť drážne kozy, čo by to vyžierali… 🤪
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.