| Diskuse » Železnice » 3. koridor | « předcházející | další » |
3. koridordolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12078 Registrován: 5-2007 |
Pikehead: Ja sa skôr domnievam, že práve s ohľadom na uvedené sa to snažili súťažiť v rozsahu, do ktorého sa ale nikomu z potenciálnych dodávateľov nechce, pretože sú tam také riziká, že keby ich nejak zacenili, tak budú nutne za zlodejov. ![]() |
|
Adam_r
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1765 Registrován: 10-2003 |
No to jen tak nezačnou, protože zbývající oblast k vypořádání je hluk a to je trumfová karta černošických NIMBYstů. O to se můžou soudit ještě pět let. Ona aktualni verze projektu v Cernosicich pocita s nahradou prejezdu na 115 podjezdem u Penny marketu. To je dost silna karta oproti variante "oprava ve stavajici stope" = s prejezdem na dalsich 50 let. A neni divu, ze se v Cernosticich proti variantam, kde se pocitalo s ponechanim prejezdu staveli. |
|
Pikehead
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10538 Registrován: 3-2007 |
Varianta bez nadjezdu byla opuštěna dost dávno, přejezd uprostřed peronu je taková netradiční věc, pravděpodobně i nezkolaudovatelná. Diskuse je o tom, že hluková studie použitá pro EIA údajně nezohledňuje zvýšenou intenzitu nákladní dopravy, kterou si na druhém konci trati vymyslel ŽESNAD, aby vyšla ekonomika na domažlickou trať. (Přičemž reálně nebude ani nákladní doprava, ani trať.) Hoši a děvčata z Černošic to hrají směrem na podmínku maximálního počtu nákladních vlaků, jinak EIA sestřelí. Podobně si pod nějakými městotvorným blábolením vymínili snížení PHS, aby to měli posichrované... Je to snůška takových kvaziintelektuálních magorů model "poslední spravedlivý"; jejich nejblbější a nejhlasitější jedinec byl nedávno ve třetí inkarnaci zabanován na Sůrawebu za nadávky na Debnárika. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 872 Registrován: 6-2023 |
https://mapy.com/cs/zakladni?mereni-vzdalenosti&rm=9gRSxxXCxALELS M0KeMj4BMxJDNjKi6OK3&x=14.1789594&y=49.9323974&z=19 Takto by se dal nahradit přejezd v Karlštejně. V místě podjezdu se nachází propustek. Tento přejezd má celkem hrozivou historii, neboť se zde jednou před lety otevřely závory v době kdy jel můj děda na nádraží a někdo kdo jel směr Liteň do něj naboural. Ačkoliv se nikomu nic nestalo a i škody na autech byly minimální, tak ten pán který do dědova auta naboural pár dní potom umřel. Celkově přejezd znám hodně dobře a dopravní situace tam není ani trochu bezpečná.
¡Ay que lindo! Eda, he's so cute! Who's a widdle guy? Who's a widdle guy? Is it you? Is it you?
|
|
Pikehead
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10541 Registrován: 3-2007 |
Musíme tam holt všichni, Kájo, i pán, co neumí řídít. A přejezd zůstane po delších diskusích zachován, je to tak i v dokumentaci pro územní povolení, která bylo nepravomocně vydáno. Takže nápady jak to udělat jinak a líp než to vymyslelo X lidí, co to řešili Y let, jsou takové lehce mimo keramiku. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6748 Registrován: 9-2003 |
Carloromano: A ten pán, co do dědečka naboural, jel s vlakem? Nebo jakou to má souvislost s tím přejezdem?
NOBLE BRICKS
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 919 Registrován: 6-2023 |
Podrobnosti si nepamatuju, jenom co vím tak ten pán nebyl úplně v pořádku a samozřejmě že jel v autě. Nestalo se to na přejezdu, ale před přejezdem. Každopádně už to vypadá, že běží nějaké přípravné práce na pokračovaní modernizace. Podel trati jsou vykopávky a poměrně moderní dům č.p. 192 byl zbourán.
Chuck Norris navštívil všechny jako první, jedinou vyjímkou je VOSKO (Velké Otaku Srazy), které jako první navštívil Jiří Voskovec.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6780 Registrován: 9-2003 |
CR: Takže ta nehoda neměla žádnou souvislost s vlakem ale přejezd je kvůli ní nebezpečný?
NOBLE BRICKS
|
|
Pikehead
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10677 Registrován: 3-2007 |
"Každopádně už to vypadá, že běží nějaké přípravné práce na pokračovaní modernizace. Podel trati jsou vykopávky a poměrně moderní dům č.p. 192 byl zbourán." ETCS je navazující a oddělená akce, ale zbytek je to šmrdlání v rámci Ka-Be, k reálnému pokračování dalšími úseky daleko jest, resp. musí se z nebes snést to územko a pak se bude vidět... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 922 Registrován: 6-2023 |
Však územko už to má.
Luz is better than Harry.
|